gericht heeft. Vele huizen en pracht- hoever» zijn totaal vernield. In de stad Inhambana zijn alle regeeringsgebouwon ingestort. Honderden huisgezinnen zijn dakloos. Door den vreeselijken storm zijn vele schepen op de kust gestrand. Men zegi, dat het verlies van menschen- levens enorm is. De zee werpt talrijke lijken op het strand. Een schip met 400 negers aan boord, die naar de mijnen moesten gebracht worden, verging ge durende den storm en een groot deel van de negers kwam in de golven om. Reuter seinde Donderdag uit Londen De Engelsche vlieger Rolls is heden avond van Dovei naar Calais gevlogen. Hij heeft eenige minuten boven San- gatta gezweefd, is toen het kanaal weer overgestoken en om 8 uur 5 veilig te Dover geland. De Liberté heeft uit Boedapest een telegram ontvangen, meldende dat de Hongaarsche vlieger Zosely Woensdag een doodelijken val heeft gedaan. }*laatiel(Sk Nieuws. flensden. 4 JuDi. Het Departement Heusden v. d. Maatsch. tot Nut v. 't Algemeen ontving Donderdag j.l. van de Nutscommissie voor onderwijs bericht, dat in hare vergadering van 28 Mei besloten is aan deambachtsteekenschool te Heusden toe te staan eene subsidie van f300 in de kosten van op- en inrichting. Gedurende de maand Mei is alhier 52.2 m.M. regen gevallen. Aantal neerslagdagen bedraagt 13 - Aan het postkantoor alhier, en de daaronder ressorteerende hulpkantoren werd gedurende de maand Mei 1910 in de rijks postspaarbank ingelegd f 10784.27 en terug betaald f 10692.80. Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje, draagt het nummer Een droeve plechtigheid had gisteren- namiddag alhier plaats: de heer C. de Moor, Oud-Directeur der Rijks-Normaal school, werd grafwaarts gedragen.' Een woord vol waardeering voor den overledene en vol troost voor de nabestaan den, werd vooraf in den familiekring ge sproken door ds. Ruijsch van Dugteren, waarna de familie met een groot aantal vrienden, zoo van hier als van elders, den overledene grafwaarts volgde. Onder de vrienden was vertegenwoordigd de Districts- Senoolopziener, de Directeur en de Leeraren der Normaalschool, de Kerkeraad der Herv. remeente, waarvan de overledene deel uit maakte en tal van particuliere vrienden. Op het rouwkleed lag een metalen graf krans van de Leeraren en Leerlingen der Normaalschool. Aan den ingang van het kerkhof sloot zich de geheele Normaalschool, zoowel de vrouwelijke als de mannelijke leerlingen, bij den stoet aan. Bij de geopende groeve sprak de heer V'an Oppenraaij, Districts-schoolopziener, ook namens den heer Blok, Arr.-schoolop- ziener in een keurige en gevoelvolle rede een woord van afscheid tot zijn vriend en tot den man die 50 jaren onafgebroken zijne krachten wijdde aan het onderwijs en veel heeft gezaaid dat thans ontkiemt en in wasdom toeneemt en als schoone vruchten mag aangemerkt worden van een bij uitstek werkzaam leven. De heer G. Zoon, opvolgend directeur, sprak mede een hartelijk woord namens de leeraren en leerlingen der normaalschool, in goed gekozen woorden weergevende, wat de overledene was en in herinnering bij allen zal blijven. Een der zonen bracht een woord van dank aan allen, die tijdens de ziekte en het overlijden van zijn onvergetelijken vader alsook op deze plaats zoovele blijken gaven van vriendschap en toegenegenheid. Een ons toegezonden bericht in het vorige Zaterdagnummer, inzake het vertrek van den heer Van Woerkem, heeft eenige verbetering noodig. Niet de leerlingen en oudleerlingen der Rijksnormaalschool, maar die van de open bare school te Wijk, hehben het voornemen een souvenir aan te bieden. Onder deze oud-leerlingen zijn er ver schillende, die thans een eervolle werkkring bekleeden en die dankbaar terugzien op de vorming in hunne jongelingsjaren, waar van de heer Van Woerkem de leider was. Onze stadgenoot, de heer A. v. Wij nen, is met ingang van 1 Oct. a s., aange steld als [adspirant-vaandrig aan de militaire scl oolcompagnie te Amersfoort, ter oplei ding tot reserve-officier. Werkendam. Maandag 20 Juni a.s., des voorm. 9.30 uur, zal ten bate van het fonds Jter aanmoediging en ondersteu ning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden, de gewone jaarlijksche collecte worden gehouden. Almkerk. In de gehouden verga dering van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap „Nieuw land van Altena", zijn in de vacature Donker en Van Baas- bank, tot bestuursleden gekozen de heeren G. v. d. Koppel en Andr. Middelkoop. Aildel. Op het hulptelegraafkantoor werden in de vorige maand 26 telegram men behandeld waarvan 14 werden ver zonden en 12 ontvangen. Met het plukken der kruisbessen is hier een begin gemaakt. Door de commis sionairs wordt 8 tot 9 cent per K.G. besteed. Siruchem. Zondag werd alhier door de rijks- en gemeentepolitie op den rijks straatweg aangehouden een persoon, die eenige achtereenvolgende Zondagen kinde ren in een boschje had willen lokken, door aanbiedingen van snoepgoed, en zich meer malen had schuldig gemaakt aan openbare schennis der eerbaarheid. Het bleek te zijn iemand uit Hedel, thans als milicien in dienst te 's Bosch, vanwaar hij telkens naar Hedel kwam en zich in burgerkleeding vertoonde. Hy heeft een volledige beken tenis afgelegd. Capelle H. Michael en echtgenoote op den Loonschendijk, herdachten j.l. Maan dag den dag, waarop zij voor 25 jaren door den echt aan elkander werden verbonden. Van alle kanten kwam men hen geluk wenschen. De buurt had gezorgd, dat voor hel huis een prachtige boog stond opge richt, waarop met zilveren letters prijkte „leve het zilveren paar". Des avonds werden de buurtleden door den jubilaris flink ont haald. Dalem. Als bewijs dat er dit jaar buitengewoon veel slakken zijn, kan dienen dat er o.a. door H. M. te Vuren op één avond in de vorige week niet minder dan 5593 slakken op i hont land werden be machtigd, tot een gezamenlijk gewicht van 3| K.G. Eet heil. Het Bestuur en de Inge landen van het waterschap „de Polder van Eethen", hield 28 Mei j.l. vergadering tot het doen van rekening over 1909 en het benoemen van een lid van het dagelij ksch bestuur in de plaats van den heer Aart Nieuwenhuizen, aftredend, die verzocht had niet weder in aanmerking te komen. De rekening werd goedgekeurd. In de plaats van den heer A. Nieuwenhuizen werd gekozen de heer Gerr. Staal, alhier, met 47 stemmen, terwijl de heer J. Smits 11 stemmen op zich uitgebracht zag. <2eertruidenljer«. De voetbal wedstrijd, welke j.l. Zondag alhier plaats had, tusschen „Juliana" van 'tHang en „Sparta III" van hier, eindigde 171 in 't voordeel van „Sparta III" Haas en Waal- In voorkoop wordt besteed voor goudreinetten f 7 a f 8 per H.L., voor Engelsche krozen f9 a f 10 naar schatting op den boom. De verpach tingen komen over 8 dagen. Het geheele fruitgewas is slecht. Nieuwendfjk. Toen de 13-jarige Z. Heijblom de hit voor zijn vader uit de weide haalde, viel hij van het dier en brak daarbij zijn arm. Dr. Overbosch verleende geneeskundige hulp. Raamsdonk. Aan het postkantoor Raamsdonkveer en de daaronder resortee- rende hulppostkantoren werd gedurende de maand Mei 1910 ingelegd f 11991,92| en en terugbetaald f 9250.01L Laatste boek nummer 4544. Gisteren klemde onze dorpsgenoot A. van Strien, bij het leggen eener rioleering zich den rechtermiddelvinger dermate, dat dr, Q. hem moest verbinden. Ween. De eerste kruisbessen voor den handel op Engeland zijn alhier geplukt tegen den prijs van f 0.10 per Kg. Een algemeene klacht gaat dit jaar onder de landbouwers op over de groote hoeveelheid slakken, die vooral de kleinere gewassen, als bieten, enz. vernielen. In geen jaren is dit hierheen zoo erg geweest als nu. De verpachtingen van het hooigras zijn aangekondigd. Over 't algemeen zal de voorraad ruim zijn. Het is dan ook te wenschen, dat de boeren elkander zullen begrijpen, dan bestaat jer kans dat de prijzen van het hooi niet zoo hoog zullen zijn als vorige jaren. Woudriehem. Aan het postkan toor en de daaronder ressorteerende hulp kantoren werd gedurende de maand Mei in de rijkspostspaarbank ingelegd f 41U9.184 en terugbetaald f 6735.8B5. Het laatste, door dat kantoor uitgegeven boekje, draagt het nummer 2296. Woudrielieitl. In hetHeusdensch vischwater zijn in de afgeloopen maand gevangen, 16 zalmen, 72 elften, finten 487 217 pond paling. Door. burgemeester en wethouders dezer gemeente, is in hunne vergadering van 1 Juni benoemd tot gemeente-deurwaarder, de heer I. T. Blootshoofd, gemeente-veld wachter alhier. *lW(jk. Tijdens een kort doch krachtig on weder sloeg de bliksem in den toren alhier zonder groote schade aan te richten. Deze hooge toren, die in den Franschen tijd als signaaltoren gebruikt werd is reeds verschillende keeren door het hemelvuur getroffen. Kerknieuws. Werkendam. Ds. J. Osinga, die het beroep aannam naar de Geref. kerk B te Schoonhoven, hoopt op Zondag 26 Juni a.s. afscheid te nemen van zijne gemeente. €>leert ruiden berg. Bedankt voor het beroep naar de Ned. Herv. Gem. alhier, door Ds. M. Rosbergen te Benningbroek. Walst Ds. Luteijn alhier heeft een beroep ontvangen naar de Ned. Herv. Gem. te Ooltgensplaat. Zuider Zendingsfeest. Op het Zuiderzendingsfeest in het Lies bosch bij Prinsenhage D. V. op Woensdag 20 Juli 1910 zullen het woord voeren: Prof. Dr. J. J. P. Valeton te Utrecht, Openingsrede, Dr. G. Keizer, Pred. te Tiel, Onderw. Rendeert de Zending? Ds. H. ten Kate, Pred. te Sliedrecht, Onderw. Evan gelisatie onder de Militairen in Indië. Dr. J. F. Beerens, Pred. te Varik, Onderw. De ware blijdschap. Ds. A. W. Voorts, Pred.- Direct. der Martha-stichting te Alphen a. d. Rijn, Onderw. Een groot gezin eene jonge gemeente. A. van Os, Zendeling onder Israël te Amsterdam, Onderw. Ongehoorzaamheid en barmhartigheid. B. M. Alkema, Zende ling op Java, Onderw. Een getrouw getuige uit de Soendaneezen. Ds. Joh. Rauws, Zen- dingsdirector te Rotterdam, Onderw. Licht en schaduw op het Zendingsveld. Ds. W. D. Linthout te Amsterdam, Onderw. nog niet opgegeven. Ds. J. Schrijver, Pred.- Direct. der Weesinrichting te Neerbosch, Afscheidsrede. Ds. T. Doevendans te Am sterdam, Slotrede. Men meldt ons: Op Zondag 31 Juli e.k. zal door de Vereen. Wilhelminapleinc.a. Vooruit", in den tuin der K.K. Harmonie Apollo's- Lust te Eindhoven, gehouden worden een politiehonden-wedstrijd. Voor dezen wedstrijd zullen 6 personen uitgenoo- digd worden, van wie men mag ver wachten dat zij goed afgerichte honden zullen voorvoeren. Als prijzen zullen worden uitgeloofd medailles. Benevens dezen hoofdwedstrijd zal een beperkt aantal personen uitgenoo digd worden, wien gelegenheid zal wor den geboden de honden, die zij voor den politiedienst in dressuur hebben, doch nog niet geheel zijn afgericht, voor te voeren. Elk persoon zal 10 15 minuten ter beschikking hebben om den hond de dressuuroefeningen, welke hij machtig is, te doen uitvoeren. De Jury zal hierbij letten vooral op de wijze, waarop de hond de oefeningen uitvoert en waarop de voorvoerder den hond doet werken. Voor dezen wed strijd zijn geldprijzen uitgeloofd tot een maximum van 10 gulden ter vrije be schikking der Jury. Aangezien, zooals hierboven gezegd, slechts aan een beperkt aantal personen gelegenheid gegeven kan worden met hunne honden te werken, is het nood zakelijk zich zoo spoedig mogelijk op te geven, ten minste vóór 15 Juni e.k. aan den Secretaris van de Regelings commissie, den heer Eduard Strater te Eindhoven. PREDIKBEURTEN, 5 Juni. Geref. kerk vm. 9.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 6.u. ds. Laats man. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Rispens. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. nm. 6 u. ds. Osinga. Geref. kerk geen opgaaf. Nederhemert. vm. doopsbediening. 2 u. ds. P. van 't Zand. uit Baardwijk. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. Giessen, nm. 2 u. ds J. B. Benders. Hecsbeennm. 2 u. ds. Trillaard. Geref. kerk vm. 9.en nm. 2 u. de heer A. Oost. Gth. Smits. van Meischke. Meischke. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. de Jonge. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. ds. Davelaar. W. F. Gobius du Sart. Gobius du Sart. 39^^^ H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en tijdig in te zenden. Binnenland. De nieuwbenoemde minister van justitie, mr. Regout, wordt a s. Maandag op het Loo verwacht, ten einde in handen van H.M. den ambtseed af te leggen. Dinsdag a.s. neemt mr. Regout de portefeuille van den tijdelijken minister over. Blijkens aan het departement van marine ontvangen telegrafisch bericht is het pantserschip Noord-Brabant, dat op Zuid-Flores op een onbekende klip is gestooten en daardoor lek is gewor den, te Soerabaja aangekomen ten einde in het dok ter reparatie te worden opgenomen. Naar het Vad. verneemt, zal dr. A. Kuyper de vergaderingen van de Tweede Kamer niet bijwonen, vóór de eereraad een uitspraak heeft gedaan. Dri« opgeschoten knapen uit Sloten hebben Zondag per fiets den elf-steden tocht gedaan, zoo meldt de L.Ct. Des morgens halfvijf vertrokken zij van Sloten over Stavoren, Hindeloopen, Workum, Bolsward, Harliugen, Frane- ker, Dokkum, Leeuwarden, Sneek en IJlst en van daar terug naar Sloten, waar zij 's avonds halfnegen aankwamen. Aangezien de timmerliedenpatroons te Sneek het verzoek van de knechts hebben geweigerd om 't uurloon van 18 op 20 ct. te brengen, hebben dezen in een vergadering met 40 van de 47 geldige stemmen besloten op 6 dezer te staken. In het jongste nummer van de te Wildervank (Gr.) verschijnende Volks courant wordt te koop aangeboden „een zeer net onderhouden kerk, inhou dende 550 zitplaatsen, geheel volledig met preekstoel en mooie v.leugelgalerij beschoten dak. Te bevragen bij den Scriba der Ger. Gemeente te Wildervank. Te Goirle bij Tilburg heeft een jong- mensch, Luybregs genaamd, een moord aanslag gepleegd op den kastelein Olie slagers. Hij schoot een met hagel geladen geweer op hem af en trof zijn slachtoffer, niet doodelijk, in den nek. De dader is gearresteerd. Uit Rotterdam wordt gemeld: Een rechercheur heeft in den winkel van den goud- en zilverkashouder M. M., op den Goudschenweg alhier, aan gehouden den zwerveling G. H. P. Y. in een logement in de Peperstraat ver blijf houdende. Hij was bezig met het verkoopen van een paar gouden krullen van een hoofdijzer, een zilveren snuif doos, een dito sigarenpijp en een flacon, toen de rechercheur binnentrad, wiens aandacht op de winkel gevestigd werd, doordien drie haveloos uitziende per sonen daarvoor stonden. Dit drietal is later ook gearresteerd zij houden mede in de Peperstraat verblijf. Gebleken is, dat de gouden en zil veren voorwerpen die te koop aange boden werden, afkomstig zijn van een diefstal door middel van braak ten huize van een weduwe te Puttershoek gepleegd. Ook andere voorwerpen, waar van er een paar op het van Alkema- deplein in beslag genomen zijn, alsmede een bedrag van f 126, zijn bij die weduwe gestolen. Men vermoedt, dat de aangehoudene G. H. P. Y., zich ook schuldig gemaakt heeft van de berooving van een zeeman, die. de vorige week in de Boompjes geschiedde. Daarbij werd een horloge gestolen. Voor een tweetal jaren werd te Blit- terswijk (L.) op bevel der justitie aan gehouden en naar de gevangenis te Roermond overgebracht de rijwielhan delaar J., iemand die ondanks zijn jeug digen leeftijd e:n veelbewogen leven achter den rug heeft. J. werd verdacht van frauduleus bankroet. Den 17en Juni 1908 wist J., tijdens het luchten, uit de Roermondsche gevangenis te ont vluchten. Hij klauterde tegen de hooge muren, ie de gevangenis omsluiten als een kat in een boom, en of een sterke politiemacht onmiddellijk naar alle zijden een onderzoek instelde, de vogel, in casu de rijwielhandelaar, bleek gevlogen. Men vermoedde, dat hij de wijk naar Duitschland had genomen. Een tijd later werd dit vermoeden be vestigd. In Pruisen n 1. scheen J. het ook zoo bont te hebben gemaakt, dat bij in randen der politie viel, die hem overbracht naar de gevangenis te Gel- dern. Doch de Duitsche gevangenissen schenen voor den rijwielhandelaar even min veilig als de Nederlandsche. Op een goeden dag wist J. ook uit de Gel- dernsche gevangenis te ontvluchten. De Duitsche politie begon aanstonds een drijfjacht op den vluchteling, die, voor hij de Nederl. grenzen had kunnen be reiken, reeds werd ingerekend. J. heeft zijn schuld met de Duitsche justitie vereffend: zes maanden gevan genisstraf, en is thans weer uitgeleverd aan do Nederlandsche justitie, welke, eerst na twee jaren in de gelegenheid is, J. voor den rechter te brengen wegens bedriegelijke bankbreuk. Uit Nieuwediep meldt men: De vischkotter H. D. 76, schipper P. Veen, is Woensdagochtend op de Onrust gestrand. De sleepbooten en reddings boot, ter assistentie vertrokken, zijn onverrichterzake teruggekeerd. De be manning is op Onrust geland. De heidebrand welke de vorige week bij Eibergen twee H.A. heidegrond heeft verwoest, blijkt door kwaadwil ligheid te zijn ontstaan. Als vermoede lijke dader is aangehonden W., te Hup- sel, bij Eibergen, wiens stiefmoeder den grond toebehoort. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft bevestigd het vonnis der Rotterdamsche rechtbank, waarbij M. W. v. V. kleer maker, is veroordeeld tot 5 jaar gevan genisstraf wegens den bekenden diefstal met braak van gouden en zilveren voor werpen uit den wiukel der firma Schreu- der en Baksteen aan de Binnenrotte te Rotterdam, Burgerlijke Stand. Werkendam, van 27 Mei tot 2 Juni. Geboren Cornelia Gerdina, d. v. J. v. d. Werken en D. Pellicaan Woute- rina, d. v. H. den Dekker en E v. Oor schot. Dussen, over de maand Mei. Ondertrouwd: J. A. F. M. v. Alphen en M. E. C. Verhoeven F. M. Pelli caan en J. M. van Daalen W. vau den Broek en A. C. de RondeG. W. van der Pluijm en C. Kivits; L. de Wit en A. M. van Dinteren A. H. van Schijn- del en A. Wintermans. Getrouwd: J. Schalken, 35 j. en M. van Oorschot, 25 j.; J. A. F. M. van Alphen, 26 j. en M. E. C. Verhoeven, 28 j.; F. M. Pellicaan, 28 j. en J. M. van Daalen, 25 j.; W. van den Broek, 29 j. en A. C. de Ronde, 25 j.L. de Wit, 23 j en A. M. van Dinteren, 20 j. Geboren: Elizabeth, d. v. Hendrikus de Rooij en Anna Maria Lankhaar; Adriana Cornelia, d. v. Adriaan Leeg- gaugers en Adriana VermandeJoanna Adriana, d. v. Johannes Heere en Adri ana van der Pluijm; Jacoba en Christi- anus, d. en z. v. Gerrit van Hees en Petronella Roeven; Johanna Cornelia, d. v. Cornelis de Wit en Maria van Tilborg; Nicolaas Hubertus, z. v Nico- laas H. van Boxel en Goverdina de Wit; Adrianus Cornelis, z. v. Hendrikus J. van Hees en Johanna W. Ribbers; Theodorus Marius, z. v. Adriaan van der Pluijm en Maria C. van Dortmont; Petrus, z. v. Adrianus Rijken en Maria C. van der Pluijm Leonardus Jacobus, z. v. Adriaan Leeggangers en Cornelia van Tilborg. Overleden: Cornelis Vingerhoets, 65 j.Martinus de Bodt, 35 j., wedn. v. T. Pennings; Cornelia Dekker, 64 j wed. v. Cornelis Colijn; Elisabeth Cor nelia Schelle, 2 m.Adriana Cornelia Leeggangers, 3 w. Geertruidenberg, over de maand Mei. Ondertrouwd: Herman A. v. d. Hoven, 30 j. en Antje Verwoerd, 29 j. Getrouwd: J. H. Faes, 28j.enC. B. G. de Jong, 22 j. Geboren: Pieternella Joha. d. v. H. v. Beek en M. ArdonJohannes J. z. v. Joha. Ma. Goossens; Maria A. C. d. v. G. Janssen en F. Vos; Lambertus G., z. v. J. Reijpert en P. M. v. Dongen; Maria E., d. v. J. Goossens en M. E. Rollenberg; Adrianus A. J. P. J., z. v. A. J. Schouten en C. M. de Kievit; Maria J. P., d. v. W. J. Reijpert en R. Segers; Johannes P., z. v. A. Joosen en C. M. A. Bul. Overleden: Johannes J. Goossens, 1 dag; Cornelia M. van Dongen, 18 d. Veen, over de maand Mei. Geboren Govert, z. v. G. Bax en A. van Wijnen. Overleden: Johannes Duister, wedn. van K. Schreuders, 88 j.; Michiel Ka merman, wedn. van W. d. d. Pol, 78 j. Giessen, over de maand Mei. Geboren: Marinus, z. v. G. Hak en H. Elshout. Almkerk, van 20 tot 31 Mei. Ondertrouwd Kuijndert Colijn, 24 j. en Adriana Sterkenburg, 23 jCor nelis van der Vliet, 24 j. en Cornelia van Hofwegen, 25 j. Getrouwd: W. NederveCn, 30 j. en P. Wilwinger, 27 j.; P. H. v. d. Meij- den, 28 j. en W. J. Swast, 29 j. Geboren: Marinus, z. v. J. van Noor loos en I). van Mastrigtlevenloos kind van G. Verhoeven en A. v. d. Plas. Gameren, over de maand Mei. Ondertrouwd: Jan Jasper v. Alphen, 24 j. en Anneke van de Werken, 26 j. Heusdenvm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 u. ds. A. Buurman van Batenburg en nm. 6 u. ds. Van der Pol. Aalburgvm. 9.30 u. ds. Trillaard. Aalst, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Luteijn. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Almkerk, vm. 9.30 en nm.6u. ds. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm 6 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïènbroekvm. 9.30 u. ds. Hermanides. Brakel, vm. 9.30 u. ds. Pannebakker van Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijs. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Capelle (Loonschedijk) vm. 9.30 u. en nm. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Lans. Drunen, nm. 2 u. ds. Louwe Kooijmans Drongelen, nm. 1.30 ds. Van Asch. Dussen, vm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch, Gamerenvm. 9,30 én nm. 6,30 u. ds. Dekker. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Vonk. Genderen, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Koolhaas. Herpt, geen dienst. Meeuwen, Nederhemert, Z.z. vm. 9.30 u. ds. Panne bakker, en N.z. geen dienst. Pouderoijen, vm. .9.30 u. en nm. 2 u. ds. Raamsdonk, (dorp) nm. 2.u. ds. J. C. V. Raamsdonkveer, vm. 9,30 u. ds. J. C. V. van Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Sprang, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. P. van Toorn. Uitwijk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Nie- meijer. Veen, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. Tjalma. Vlijmen, nm. 2 u. ds. Boogaard uit Engelen. Waspik, vm. 9.30 u. ds. J. C. S. Locher. Well, vm. 9.30 u. ds. Ten Bokkel Huinink. Geref. vm. 9.30 ds. Davelaar en nm. 2 u. leeskerk. Welseind, vm. 9.30 u. leeskerk ennm. 2u. Wovdrichem, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. Wijk c.avm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Vertrokken naar 's-Gravenhage, M. d. Dunnen. Ingekomen van Alkmaar, P. J. Osinga. Ingekomen van Dordrecht, Willem Hoek met gezin Gorinchem, Jan van RooijRaamsdonk, Adriana Winter mans Beek en Donk, Maria J. van Ros Almkerk, Gijs Strik, Adriaan N. de Graaf met gezinKethel, Clasina A. VerharenWestervoort, Hendrik P. VolmanRotterdam, H. W. Nagel Werkendam, Antonie Bouman met ge zin Drongelen, Nicolaas H. van Boxel met gezinBorne, Eupheraia Maria Evers Wolphaartsdijk, Cornelia Teu- ling Almkerk, Petronella Kilwinger. Vertrokken naar Raamsdonk, Paulina C. Lensvelt; Almkerk, H. Teuling en gezin, Oss A. W. Kamp; Tilburg, Agatha M. v. Gcrven; Almkerk, Jan van Andel en gezinAndel, Johanna Bouman; Poortugaal, Cornelia J. Tim mermans; N.-Amerika, Bartis J. Ceton, Hendrik Teuling en gezin, Hendrik Teuling en gezinAlmkerk, gezin van Ceton, Wilhelmina A. Borstlap; Rot terdam, Johanna A. van Dinteren; Utrecht, Levinus Pellicaan, Elisabeth van Dijk; Meeuwen, Dirk in 't Veld en gezin, Ottolina HagoortRaamsdonk, Maria A. de Wit; Genderen, Adriana van Dijk. Vertrokken naar Sleeuwijk, J. v. d. Stelt en gezin en Maaike Schmidt; N.-America, J. Teulicg en gezin; Dus sen, P. Kilwinger; Sleeuwijk, W. J. Swart; Woudriehem, C. v. Vugt; Dordt, S. G. Bons. Ingekomen van Sleeuwijk, J. Kasen en echtg.Dussen, H. Teuling en gezin; Avereest, J. Rooseboom; Meeuwen, 8. v. d. Stelt.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1910 | | pagina 2