Zie vervolg nieuwsbe richten in het tweede blad. Na het eerste onvolledige en verwarde -uws over den watersnood in Zuid- 'nngarije komen thans vollediger be- H 'iten, De aangerichte schade is veel grnoier dan aanvankelijk gedacht werd. Honderden personen zijn voorgoed ge- f erd. Men schat dat er voor rnins- i' i s 50 millioen kronen schade is aan gericht, terwijl er zeker meer dan 500 menschen om het leven moeten geko men zijn. Alleen op het Turksche eiland Ada Kaleh bij Orsowa zijn totdusver 51 lijken aangespoeld, die door de Turk sche bevolking op Mohammedaansche wijze ter aarde besteld zijn. Een bericht gever in Orsowa meldt dat hij op zijn vaart van Basias naar Orsowa van het schip af 15 drijvende lijken in den Donau geteld heeft. De aan de rivier liggende dorpen bieden een treurig beeld van verwoesting. Vreeselijk is de schade in het Tsjernadal. Het dal, dat hier en daar een halven kilometer breed is, staat geheel onder water. Overal drijven boomstammen en balken. De spoorlijnen hebben ook zeer geleden en het zal zeker nog zeer geruimen tijd duren eer er weer sprake kan zijn van een geregeld verkeer. Hongarije is in geen jaren door zulk een ramp getroffen. Plaatseltlk Nieuws. Heusden, 25 Juni. Een kaartje leggen is voor velen eene ontspanning in de wintermaanden. De echte liefhebbers houden deze tijdpasseering ook in de zomermaanden bij en dat die alhier gevonden worden getuigt o. m. het gezel schap „Het Zwaantje der Volharding", die dezer dagen, onder 72 deelnemers, te Nieuw- kuik de prachtige kampioenprijs behaalde. (Door een misverstand werd dit bericht in het vorig nummer niet opgenomen). Als een bewijs van getrouw schoolbe zoek betreffende de drie inrichtingen van onderwijs alhier kan dienen, dat van 1 Jan. tot heden slechts ééne oproeping van ouders plaats had om voor de commissie tot wering van schoolverzuim te verschijnen. Er heexscht thans groote drukte in de mandenmakerijen uit onze omgeving. Dage lijks komen alhier wagens aan met meer dan 1000 stuks, om per atoomboot naar Rotterdam en vervolgens naar Engeland verzonden te worden. Wat dit vervoer beteekent, kan men na gaan, als men weet, dat een der booten on langs niet minder dan 7000 mandjes had geladen. Op de Bergsche Maas valt eenige was waar te nemen, doch van weinig beteekenis. Andera is het met de Waal gesteld, waar de opkomende was veel hooiland onder water zet. De sluis te Andel duidt thans méér dan een meter verval aan. Als er dus geen Nieuwe Maasmond was, zaten thans ook de hooiers alhier in misère. Toen een landbouwer uit Elshout Donderdagavond met een volle kar hooi den afrit bij de Wijksche Poort wilde af rijden struikelde hel paard en tuimelde met de kar naar beneden, bij welken val het paard zoo ongelukkig terecht kwam, dat een oog uit den kop hing. Bij Kon. besluit zijn benoemd tot leden van het dagelijksch bestuur van het Waterschap 't Oudland van Altena, de heeren J. Gulden en J. de Fijter, beiden te Andel en C. H. Schaap te Rijswijk, laatstgenoemde met 1 Juli a. s. Werkendam. De collecte voor den gewapenden dienst heeft alhier opge bracht ongeveer f 15. Woensdagmiddag werd alhier een persoon in hechtenis genomen, die zich schuldig had gemaakt aan oplichting. Des mi "'ris had deze persoon door middel van naap zich van een handelaar te .iuohem in het bezit weten te stellen van een rijwiel, onder voorgeven dat hij het slechts voor een kwartiertje noodig had. Hij gaf den jongen een kwartje voor huur en een dubbeltje voor de moeite. Al spoedig bleek, dat hij zich per veerboot naar Sleeu- wijk en vervolgens naar Werkendam had begeven. Daar wilde hij per boot naar Rotterdam gaan, doch voor hij daartoe kans kreeg werd hij door knechts van den rij wielhandelaar en een agent van politie, die hem waren nagereden, aangehouden en naar Gorcum overgebracht.Bedoelde persoon kon zelf niet fietsen, anders was hij niet zoo spoedig achterhaald. Aalst. Toen het 8-jarig zoontje van den kooiman J. Z. aan het graven van een greppel was, stootte hij op een hard voorwerp, dat hij nader onderzoek een gesloten looden kistje bleek, hetwelk een wapen en een hoofdstel bevatte met zilver gemonteerd. Naar het uiterlijk te oordeelen, schijnt dit kistje langen tijd in den grond ver borgen te zijn geweest, daar de ijzeren sluiting geheel verteerd was. Capelle. Thans kunnen wij met genoegen melden, dat de afsluitboomen nabij het station KaatsheuvelCapelle niet langer dan den verplichten tijd van drie minuten voor het passeeren van een trein gesloten zijn. Dit is zeker in het belang van het verkeer in den tegenwoordigen drukken hooitijd. Duisen. Alhier is opgericht een voetbalclub genaamd „Hercules". Gameren. De landbouwer H. v. G. verbouwde dit jaar voor 't eerst aard beien, wat als uitstekend gelukt mag be schouwd worden. Om te beginnen een klein plaatsje, ongeveer i hont, dat na het be ëindigen van dit product heeft opgebracht de som van f 50. De laag gelegen uiterwaarden en den aanwas beginnen door 't aanhoudend was sen der bovenrivieren onder water te loopen. Op sommige plaatsen wordt zeer druk ge werkt om liet gras er af te maaien en op vei liger plaatsen te brengen, wat zeer wordt bevorderd door prachtig zomerweer. Land van Altena. De Wolhan- del is hier in de streek begonnen. Voor de beste soort wordt f 2,per Amst. steen (2,7 K.G.) betaald. Meeuwen. De alhier gehouden collecte voor den Gewapenden dienst heeft opgebracht f 3,38$. Volgens de door het centraal bureau voor de statistiek te 'sGravenhage verkre gen uitkomsten van den loop der bevol king in 1909 bedroeg de bevolking dezer gemeente op 1 Januari 1910 457 mannen en 407 vrouwen, totaal 864. Naar wij vernemen is bij de in het begin dezer maand gehouden telling van den veestapel gebleken, dat in de gemeente Meeuwen, Babyloniënbroek en Hill aan wezig waren: 190 paarden, 820 runderen, 263 schapen, 122 geiten, 169 varkens en 1757 kippen. Nederliemert (Rietschoot;. Op de steenfabriek de „Rijswaard" gebeurde Don derdagmorgen een ongeluk, dat nog betrek kelijk goed afliep. De 15-jarige hittenrijder K. Bouman, struikelde terwijl hij een kar steen en vervoerde. Het rad ging ever zijn been, dat zwaar gekneusd werd. Veen. Nu reeds is er vraag naar zwarte aalbessen en wordt door de com mission nairs besteed van 22 tot 25 cent per K.G. De voorraad is aanmerkelijk minder dan 't vorige jaar, zoodat vermoedelijk nog een grooter prijs zal worden betaald. Groote drukte is thans op 't hooiveld te bespeuren. Behoudens een paar buitjes, die een weinig het zaakje bemoeilijken, gaat het den boeren met het hooien naar den wensch. De arbeiders hebben dan ook druk werk en profiteeren van een ruim daggeld. Ook voor de aardappelen is het seizoen aangebroken. De prijzen zijn reeds aanmerkelijk gedaalder wordt besteed van f 4.50 tot f 5.50 per H.L. Aan het personeel der openb. lag. school alhier is op hun verzoek toestem ming verleend de zomervacantie van twee weken te verlengen tot drie weken. Woudriehem. De opbrengst der gehouden collecte ten bate van het fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den gewapenden dienst in deze gemeente bedroeg f6.85. Zaltbommel. Op 15 Juli a.s. zal het 50 jaar geleden zijn dat het Rijkstele graafkantoor alhier geopend werd. Nederlandsche Bond van Gemeente-ambtenaren. Het opgewekt en uitvoerig jaarverslag van den Nederlandschen Bond van Gemeente ambtenaren getuigt opnieuw van een bloei end en vruchtbaar vereenigingsleven. Het ledental klom in 1909 van 3363 op 3422. Het getal onderafdeelingen vermeerderde met 2 en steeg op 34 met 1100 leden. De rekening wijst een batig slot aan van f 188.24£. Ingesteld werd eene Commissie voor het leerlingwezen,waarin zitting namen de heeren Van Eggelen, secretaris Heusden, Elenbaas, burgemeester Krabbendijke, en Klein, secretaris Vrijenban. Opleidingscur sussen voor gemeente-administratie bestaan in verschillende afdeelingen en onder-afdee- lingen. De vereeniging trad vooral wederom in het krijt voor de bezoldiging der ambte naren ter secretarie, die in vele plaatsen nog volstrekt onvoldoende is en menigmaal minder bedraagt dan het loon van arbeiders zonder de geringste vakkennis. Met dankbaarheid wordt gewaagd van de bereidverklaring van Gedeputeerde Staten van Zuidholland, Overijssel, Zeeland, Gro ningen en Friesland om waar noodig hun invloed tot verbetering aan te wenden. De meest belangrijke werkzaamheid intusschen was ook nu weder de actie voor het ver krijgen eener Rijkspensioenregeling voor gemeente-ambtenaren en hunne weduwen en weezen. De hoop wordt uitgesproken, deze regeling zeer spoedig haar beslag krijge. Minister Heemskerk noemde bet bij de begrootingsberaadslagingen een schande, dat er in ons land nog ambtenaren zijn zonder pensioensaanspraken. Het dringend ver- langen naar de regeling is onder de ge meente-ambtenaren algemeen, want eiken dag als het ware vallen nieuwe slachtoffers. Andere belangrijke zaken, waarmede de vereeniging zich inliet waren: regeling rechtstoestand gemeente-ambtenaren, uit gaaf van studiewerken, bureau voor plaat sing van tijdelijke ambtenaren, museum voor gemeentebeheer, bondsbibliotheek, jaarboekje, hulpfonds voor gemeente-amb tenaren, afschaffing Zondagsvergaderingen, prijsvragen gemeente-administratie, zeker- ïeidsstelling door gemeente-ambtenaren, pevolkingsadministratie. Verscheidene an dere, waaronder zeer belangrijke onderwer pen zijn bij het bestuur in voorbereiding. fiUitnenland. De correspondent van de N. R. Ct. te Batavia seint: Coenen is benoemd tot gouverneur van Celebes. Sibenius Trip, gewezen president van het Hooggerechtshof van Nederlandsch- Indië, is overleden. De Red. teekent hierbij aan: Sedert 4 Mei is de heer A. J. baron Quailes de Quarles gouverneur geweest van Celebes en Ouderhoorigheden. Hij wordt thans, blijkens bovenstaand tele gram, vervangen door den heer W. J. Coenen, die sinds 10 Februari 1906 de betrekking van resident van Banka en Onderhoorigheden heeft vervuld. Mr. J. Sibenius Trip, de gewezen president van het Hooggerechtshof van Nederlandsch-Indië, wiens overlijden gemeld wordt, heeft een hoogen leef tijd bereikt. Hij bleef na zijn pensio neering in Indië en was eerepresident van het bestuur over de protestantsche kerken in Nederlandsch-Indië. Bij Kon. besluit van 21 dezer is: lo. aan den luitenant-generaal F. H. A. Sabron, chef van den generalen staf, met ingang van 1 Juli 1910, op zijne aanvrage, ter zake van langdurigen dienst, onder toekenning van pensioen, eervol ontslag uit den militairen dienst verleend; 2o. het bedrag van het pensioen vast gesteld op f 4000. 3o. met ingang van 1 Juli, benoemd tot chef van den generalen staf, de generaal-majoor C. J. Snijders, sous chef van dien staf. Zonder debat of stemming is Woens dag in de Tweede Kamer aangenomen het wetsontwerp tot naasting van den spoorweg Gouda-Schoonhoven en aan vulling en verhooging van het IXde hoofdstuk derStaatsbegrooting van 1910. Naar het Nederl. Correspondentie bureau verneemt, is het bezoek van den koning en de koningin van België aan ons land tegen 15 September a.s. te verwachten. Prinses Marie van Wied, welke Woens dag te Neuwied is overleden, was den 5den Juli 1841, als dochter van prins Frederik der Nederlanden, oom van koning Willem III, en Louisa prinses van Pruisen te Wassenaar geboren. Den 18den Juli 1871 werd ook daar haar huwelijk met Willem prins van Wied voltrokken. Haar gemaal is den 22sten October 1907 te Neuwied overleden. Uit hun huwelijk zijn drie zoons en twee dochters geboren. Het overlijden van de prinses-Weduwe moet nagenoeg onverwacht zijn geweest. Dinsdagochtend hadden er zich ver schijnselen van koorts voorgedaan, die echter een zoo spoedig einde niet deden verwachten. H. K. H. is zacht en kalm ontslapen. De Haagsche correspondent van de „Msb." meldt: Naar gebleken is, zijn thans de be zwaren die bij sommige legerautoritei- ten nog bestonden tegen de opheffing der kazernes hier ter stede en hun over plaatsing naar een ander stadsdeel, alle opgeheven. De reeds zoo lang hangende plannen tot verplaatsing der kazernes zullen dus van die zijde geen tegen stand meer ontmoeten. Naar de Midd. Ct. vernoemt, wordt aan de klacht, dezer dagen door den heer H. A. van Dalsum ingediend tegen den heer P. F. Fiuytier, lid der Tweede Kamer en lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland, geen gevolg gegeven. We lezen in de N. Crt.: Een treffend staaltje van eerlijkheid en eenvoud kwam ons ter oore. Een Hagenaar, de heer R., verloor per fiets zijn portemonnaie, inhoudende 'n bank biljet van f 100 en f 1 35 aan klein geld. Aangifte bij het politiebureau volgde natuurlijk en weldra vernam de heer R., dat zijn eigendom was gevonden door een Scheveningsch vrouwtje, bij wie hij de portemonnaie kon terughalen. Bij zijn komst werd hem dadelijk het geld aangeboden. Daar de vrouw arm is wenschte de heer R. in zijn blijdschap haar een flinke belooning te geven. Doch daar wilde het vrouwtje niets van weten. Hoe lang de man ook praatte, de vrouw wilde geen geld aannemen. Eindelijk kwam hij op het denkbeeld om de even- tueele belooning kleiner te maken dan zijn oorspronkelijke bedoeling was. En na nog een lange poos aangedrongen te hebben, besloot het vrouwtje dan maar die kleinere belooning, lioewel tegen haar zin, aan te nemen. Maar het eerstgenoemde bedrag was haar te veel geweest! Voor eenige weken had een onder wijzeres te Oosterbeek van den eige naar van een hond aldaar f 500 scha devergoeding gevorderd, omdat zij door diens hond was gebeten. De rechtbank heeft de vordering ontzegd, doch in hooger beroep gelastte het gerechtshof te Arnhem een bewijs door getuigen. Nadat dit getuigenverhoor had plaats gehad, heeft het hof thans het vonnis der rechtbank vernietigd en de vorde ring van de onderwijzeres in zooverre toegewezen, dat de eigenaar van den hond werd veroordeeld haar f 250 te betalen, wegens schade door h:ar gele den. De onderwijzeres had namelijk tengevolge van de verwording door den hond, geruimen tijd haar werk niet kunnen verrichten. dienstbode te voldoen. Een verzoek van het bureau van consultatie om de goe deren aan de dienstbode af te geven, werd onheusch beantwoord. Daarop stelde de dienstbode een civielrechte lijke vordering in tot terugbekoming harer goederen De Rechtbank te Zwolle vees die vordering toe, maar de ver oordeelde ingenieur gaf de goederen niet af en ging in hooger beroep. Het Gerechtshof te Arnhem heeft gisteren den ingenieur opnieuw ver oordeeld tot afgifte der goederen en bovendien tot een schadevergoeding van f250 met zijn verwijzing in de kosten van het geheele proces, die ongeveer f 600 zullen bedragen. De officier van justitie bij de recht bank te Almelo eischte Donderdag tegen den ontslagen brievengaarder J. H. te da Lutte 2 jaar gevangenisstraf. Hem waren 10 verduisteringen ten laste gelegd, tot een totaal bedrag van f 1310,32. Beklaagde had zich zelf bij de justitie aangegeven en bekende al de ten laste gelegde verduisteringen. In Januari van het vorige jaar had zich bij een ingenieur te Zwolle een dienstbode verhuurd, die haar koffer en andere eigendommen meebracht. Na enkele dagen vertrok de dienstbode weder, doch de ingenieur weigerde om de goederen der dienstbode af te geven. Het meisje wendde zich tot den com missaris van politie, bij wien reeds vroeger door vertrokken dienstboden over eenzelfde handelwijze was geklaagd. Thans weigerde de ingenieur ook na verzoek der politie aan den wensch der Een verwoest leven. Vrijdag 17 dezer ontving de hoofd commissaris van politie te 's-Graven- hage een brief van een predikant van een klein dorpje in de provincie Drenthe met eenige aanwijzingen omtrent een 18 jarig meisje, dat de ouderlijke woning had verlaten en waarschijnlijk in den Haag in verkeerde omgeving was ge komen. De recherche werd aan 't werk gezet en in den morgen van den 18en Juni was 't meisje aan 't hoofdbureau en verhaalde 't volgende: Zij was met weinig geld in Utrecht gekomen en na aldaar een nacht te hebben gelogeerd, had ze nog 50 cent. In Utrecht ronddolende, werd ze aangesproken door een vrouw, die haar gaarne wilde helpen. Deze, een beruchte koppelaarster uit den Haag, nam haar mee naar haar woonwagen, waarmee ze op dat oogenblik te Utrecht was. Tusschen Utrecht en Amsterdam werden verschillende dorpen bezocht en afgebedeld mot allerlei negotie. Ge durende de Julianafeesten was het illustre gezelschap te Amsterdam en vandaar vertrok het terug naar den Haag, waar het arme kind overgeleverd werd in handen der dochter van de kop pelaarster, die haar in Utrecht had op gepikt. Deze vrouw, zoo mogelijk nog dieper gezonken dan haar moeder, en evenals deze een verdierlijkt schepsel, dwong het nog onnoozele kind tot ontucht, en toen ze zich verzette, werd ze mis handeld. De gevolgen van een en ander open baarden zich al spoedig in 'n vreeselijke ziekte, ten gevolge waarvan ze in het Academisch ziekenhuis te Leiden werd opgenomen. Niet genezen ontslagen, kwam ze weer te Den Haag, en zoo werd ze in deerniswaardigen toestand door de politie gevonden ten huize van de koppelaarster. Schamel gekleed, ziek en ellendig, zóó dat ze haast niet kon loopen, kwam ze op het hoofdbureau van politie, waar ze vriendelijk werd ontvangen, en met een kop koffie en een boterham werd verkwikt. Bitterlijk schreiende, werd ze door een rechercheur gebracht naar een arts, die dadelijk opname in het Gemeente ziekenhuis noodzakelijk achtte. Daar was echter geen plaats endoor de verdere bemoeiingen der politie is ze Maandag j.l. in het R -K. Zieken huis opgenomen. Bij het verhoor, waarvan proces-ver baal is opgemaakt, bleek dat de vrouw die haar in Utrecht aansprak en mee- j nam dezelfde is, die door de rechtbank te 's Hage in 1908 is veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf wegens koppe- larij en tot heden reizend onder een1 anderen naam, van plaats tot plaats gaande zich aan de ten uitvoerlegging van het vonnis wist te onttrekken. De recherche heeft dadelijk een van haar bekwaamste mannen uitgezonden om de beruchte koppelaarster te arres teeren. Thans is ze te Rijnsburg aan gehouden en naar het huis van bewa ring te Den Haag overgebracht. Een woord van lof mag de politie in deze niet worden onthouden. plaatsen verbrijzeld werden, en bij den manufacturier Frankenhuis, bij wien ook twee ruiten stuk gingen. De toren van de katholieke kerk is ook getroffen. PREDIkBECRTEV 26 Juni. Vrijh.-Capelle. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 6.u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Rispens. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. nm. 6 u. ds. Osinga (afscheid). Aalburg, vm. 9.30 u. ds. Trillaard. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 6 u. leeskerk. te Baardwijk. van 't Zand. 2 u. ds. Pannebakker. Pouderoijen, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Gth. Smits. van Meischke. Meischke. Geref. kerk vm. 9,30 u. en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. u. ds. Davelaar. W. F. Gobius du Sart. Kerknieuws. Zal (hommel. Bij de gehouden ver kiezing van leden in het kiescollege der Ned. Herv. kerk werden herkozen de heeren C. Berentse, A. J. Kaasjager, C. van Steen bergen, L. P. van Anrooy, J. van Tright en L. R. de Freijtag, terwijl voor de vaca ture ontstaan door het bedanken van den heer L. J. Metz gekozen werd de heer J. J. H. Grolle. Een kat door een hond gered. De „O. H. O." verteltIn het midden van den Raamsingel te Haarlem lag een kat te spartelen, bijna niet meer bij machte zich boven water te houden. Een heer met een hond hij zich komt aangeloopen, ziet in welken toestand poes verkeert en doet zijn hond in het water springen. Het dier zwom naar de kat, pakte deze in den nek en zwom naar den kant, waar beide spoedig tegen den wal waren opgetrokken. Hier kwam poes spoedig weer bij en zocht toen haastig een goed heenkomen. T6 Hengelo (Overijsel) is gisteravond de bliksem geslagen in de woningen van Winkels en Van der Wijck, waarin eenige schade werd aangericht; verder in de machinefabriek, waar twee groote ruiten in het dak van een der werk Prijs per flacon van 230 gram f 1. van 550/ gram f 2.en van 1000 gram f 3.50. Moe grooter flacon, hoe voor- deeligor dus! Verkrijgbaar bij alle Dro gisten/ Apothekers en de bekende ver- koop^rs. Centraal-Depót Li./I. AkkLR - Rotterdam. Heusdenvm. 10 u. geen dienst en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Geref. kerk vm. 9.30 u. leeskerk. nm. 6 u. leeskerk. Werkendam, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. Van der Pol. Aalst, vm. 9,30 ds. Luteijn en nm. 6,30 u. ds. Keek uit Zuilchem. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2u. ds. Montijn. Andelvm. 9.30 en nm 6 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylomènbroek, vm. 9.30 u. ds. Hermanides. Brakel, geen opgaaf. Besoijen, nm. 2 u. ds. Louwe Kooijmans Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijs. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Capelle (Loonschedijk) vm. 9.30 u. ds. P. Doeveren, vm. 9,30 u. ds. Lans. Drunenvm. 10 u. ds. van der Hoff. Drongelen, nm. 1.30 ds. Van Asch. Dussen, vm. 9.u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9 en nm. 2u. ds. Rennes. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch, Gameren, vm. 9,30 en nm. 6,30 u. ds. Dekker. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Vonk. Genderen, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Koolhaas. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Geerling van Graveland. Giessen, vm. 9,30 u. ds J. B. Benders. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Herpt, vm. 10 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 6 u.ds. Klomp. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Nederhemert, Z.z. vm. 9.30 en N.z. en nm. Raamsdonk, (dorp) nm. 2.u. ds. J. C. V. Raamsdonkveer, nm. 9,30 u. ds. J. C. V. van Rijswijk, nm. 2.u. ds. Benders. SÏeeuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Sprangvm. 9.30 u. ds. P. van Toorn en nm. 2 u. geen dienst. Uitwijk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Nie- meijer. Veen, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 u. ds. J. C. S. Locher. Well, vm. 9.30 u. ds. Ten Bokkel Huinink. Welseind, vm. 9.30 u. leeskerk en nm. 2 Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. Wijk c.a., vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral juist en in te zenden.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1910 | | pagina 2