Reuter seiut uit Doma-dossola De vlieger Chavez is over den Sim- plon pas gevlogen maar, hier aange komen, is zijn vliegtuig gekanteld. Chavez is gekwetst, zijn toestel is ver nield. PlaatHi'l(|k !>fleuw*. Heuïden, 24 Sept. 1 >»- marechaussée Huizing, geruimen tijd alhier gedetacheerd, is wegens lichaamsge breken voor den verderen dienst afgekeurd en heeft met pensioen den militairen dienst verlaten. Wij wenschen hem gaarne eene geschikte betrekking toe, waarin hij zeker zal toonen een zeer bruikbaar persoon te zijn. Op Dinsdag 1.1. is door het College van Godshuizen aanbesteed het bouwen van twee woningen nabij de R.K. kerk, waar voor werd ingeschreven als volgt: Ch. van Rijswijk f 2279,C. van Eg- jelen f 2035,A. Boeren f1884,Wed. Dvnkers f 1729,H. van Wijk f1724, Naar men ons uit goede bron mede deelt, is thans vergunning verkregen om met den bouw van een conservenfabriek op een terrein buiten de Wijksche Poort een aanvang te maken. Bovenstaand bericht lazen we in de Prov. N. Br. Ct. Ook ons was dit officieus bekend, hoewel de betrokken personen er nog niet officieel mede in kennis gesteld waren. Wij achten ons nu ook gerechtigd tot de mededeeling, die zeker algemeen met genoegen zal worden vernomen. Ten nadeele van A. Kuipers uit Hees been is in den nacht van Woensdag op Donderdag een nieuwe kuip gestolen. Deze stond in een weiland langs de Maas en diende tot drinkbak voor de koeien. Werkendam. Donderdagmorgen ontstond door het springen van een motor vm een dorschmachipe, brand in een schuur v den landbouwer Van Zorge, in den Biesbosch, onder deze gemeente. De schuur met voorradig graan en hooi ging in vlam men op, terwijl het dak van de nabijataande woning ook eenigszins werd beschadigd. Verzekering dekt de schade. %ii«lel. Door de muziekvereeniging „Ainlels fanfare" werd bij den heer J. den Dekker Dz. alhier, ter gelegenheid van zijne verkiezing tot lid van den gemeenteraad, eene serenade gebracht. Behalve een flinke fooi werd door den heer Den D. ook nog een kistje sigaren aan de leden aangeboden. Het zoontje van H. de G. ontving van een hit een trap in het gezicht, welke zoo hevig aankwam, dat verschillende won den door den dokter moesten worden ge hecht. Cupelle. Woensdag hield de land bouw vereenigi ng Capelle, V rij hoeven-Cappel en Sprang alhier een vergadering, die zeer slecht bezocht was. Na opening der vergadering werden de notulen der vorige gelezen en zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Vervolgens gaf de Voorzitter de gelegen heid hulpmeststoffen te bestellen, waarvan fl uk gebruik werd gemaakt. Een groote part-ij kunstmest, alsmede kaïniet, werd besteld. Ook werden vele bestellingen gedaan voor veevoederartikelen. Daar niets meer aan de orde was en niemand het woord nog verlangde, sloot de Voorzitter de ver gadering. De op Woensdag 21 Sept. j.l. te Waalwijk uit deze gemeente ingelijfde lote- lingen, te weten: W. van Beek, G. de Rooij, P. Ros en G. Koenen, zijn respectievelijk ingedeeld bij het 4e regiment veld-artillerie te Bosch en het 6e reg. inf. te Breda. Naar we vernemen hebben thans weder enkele personen proces-verbaal opge- loopen wegens het doorgaan of rijden onder de afsl uithoornen, nabij de spoorweghalte KaatsheuvelCapelle, hetgeen niet te ver wonderen is wanneer we letten op de om standigheid, dat de boomen dikwijls circa 5 10 minuten gesloten zijn voor het pas- seeren van een trein. Zouden de betrokken autoriteiten er niet eens opmerkzaam op gemaakt kunnen worden, dat zulks zeer in 't nadeel van 't verkeer aldaar ie. lll'immelcn. Onzen dorpsgenoot, den heer W. W. Stal, is uit de Waalwijk- sche lotery eene gramophone ten deel ge- valleD. Droilffelen. Door den raad dezer gemeente werd in zijne openbare vergadering van den 21 September j.l. de rekening over het dienstjaar 1909 voorloopig vastgesteld: in ontvangst f5564,34, in uitgaaf f 4537,424, alzoo met een goed slot van f 1026,914. Dussen (polder). In het gezin van den heer P. van der Water doet zich een geval van febris typhoïdea voor. 's fïravemoer. Een landbouwer uit Dongen had Donderdag aan de haven alhier een vrachtje faecaliën geladen, maar onderweg wordt zijn kist lek en ziet hij met een lange streep zijn lading over de straat loopen. Goede raad was duur. Hij zet zijn paard terzijde van den weg en laat het heele zoodje wegloopen. Een heerlijk geurtje, maar het is toch voor dien gras kant goed. Bij de inlijving op Woensdag j.l te Waalwijk zijn de lotelingen Mouthaan en Rosenbrand uit deze gemeente beiden inge deeld bij het 6e regiment infanterie te Breda. De heer M. Entrop, fabrikant van rijwielen en automobielen heeft thans zijn tweede auto gereed. Woensdag werd zij gekiekt en maakte hij den volgenden dag proefrit. Het moderne voertuig gleed prach- t i ov er de straat en voldoet in alle opzich ten goed. Na een paar dagen wordt het afgeleverd en zal het den vernuftigen onder nemer alle eer aandoen. Voor den tuinbouwcursus die vol gende week hier zal geopend worden, hebben zich niet minder dan 25 leerlingen laten inschrijven. Heesbeen. Onlangs was de heer J van Wijk te Wijk, de laagste inschrij ver voor den bouw van school en onderwijzers woning alhier, waarop nog hoogste goed keuring werd ingewacht. Thans is die af. gekomen en kan met bouwen een aanvang worden genomen. kerkwijk. Baldadigen hebben de laagheid gehad om van enkele paarden de staarten gedeeltelijk af te snijden. Het ware te wenschen dat de bedrijvers van deze laaghartige daad in handen der politie vielen. Made en Drimmelen. De edelachtbare heer burgemeester dezer ge meente, Jhr. E. De Girard de Mieiet van Coehoorn, hoopt 9 Nov. a.s. den dag te herdenken waarop hij voor 25 jaar tot hoofd der gemeente benoemd werd. Natuur lij k zal deze dag op feestelijke wijze her dacht worden. Meeuwen. Naar wij vernemen zijn voor de centrale merriënkeuringen die den 29 September e.k. te Zevenbergen zullen worden gehouden, aangegeven, 90 tweejarige en 65 driejarige merriën. Voor deze keu ringen zijn uitgeloofd 40 onderhoudsbijdra gen elk groot f 100. INederheniert. De inkomsten van deze gemeente over 1909 bedroegen f8846,16, terwijl de uitgaven f7917,60 beliepen, zoodat er een batig saldo is van f928,56. (Rietschoof). Hoe gevaarlijk het is, visch, die door z.g. koekoekkorrels is be dwelmd, te vangen, ondervond zekere B. alhier. Nadat van dit feit proces-verbaal was opgemaakt, werd hij door het kanton gerecht te Zalt-Bommel Donderdag j.l. tot 2X5 dagen hechtenis veroordeeld. Nieuwendjjk. Een bewijs dat het fruit hier nog al duur is bleek dezer dagen bij den heer A. Middelkoop. In zijn tuin stond een boompje waaraan 20 peren hingen die niet minder dan f 20 opbrachten. Wel iets zeldzaams. Pouderoojjen. Als een bewijs dat hier goede paarden gefokt worden, kan dienen dat door den landbouwer P. W. Bok alhier, drie anderhalf jarige paarden zijn verkocht voor den kolossalen prijs van f1155, met bestemming naar Duitschland. top ra li De lotelingen D. de Bie, J. Boogers en H. Ockers alhier, zijn bij de 1.1. Woensdag te Waalwijk gehouden indeeling voor de nationale militie, allen ingedeeld bij het 6e Reg. Inf. te Breda. Ween. Het driejarig zoontje van den koopman I, dat zich even aan het moeder lijk oog had onttrokken kwam al spelende op den dijk terecht onder het rijtuig van den heer K. uit Andel. Het mag een wonder zijn, dat het ventje er het leven bij heeft afgebracht. Aan hoofd en beeDen werd het nog al benadeeld en moest de hulp van den dokter noodzakelijk worden ingeroepen. Bij een gerechtelijk verkoop van een huis en erf werd deze week bedoeld pand ingezet voor de som van een gulden. Naar men verneemt zullen aanstaan den Maandag een 40-tal arbeiders naar de Haarlemmermeer vertrekken om aldaar suikerbieten te rooien. De stand van dit product aldaar moet zeer gunstig zijn en op groote schaal verbouwd. Vi*Uhoeven-Cappel. Dank zij het krachtig initiatief van den heer M. voor de Poorte en anderen te Vrijho ven-Cappel en de welwillende tusschenkomst van het gemeentebestuur van Loon-op-Zand wordt het bezoedelde water, afkomstig van een chroomlederfabriek te Kaatsheuvel, niet meer afgevoerd door den Zuid-Hollandschen waterloop onder de gemeenten Vrijh.-Cappel en Sprang. Zou het niet wenschelijk zijn, dat thans die waterloop eens goed gereinigd werd? De lotelingen A. P. Wagemakers en M. Klootwijk dezer gemeente zijn 21 dezer ingelijfd bij het 6 reg. inf. te Breda. Waspik. In de afgeloopen week kwamen in deze gemeente vele sterfgevallen voor, waaronder een zeer plotseling. Don derdag werden drie lijken begraven, wat in deze gemeente bijna nooit voorkomt. Well. De heer E. G. Vorsselman, onderwijzer aan de openbare school alhier, is als zoodanig benoemd aan eene bijzondere school te Rotterdam. Velen zullen den ijverigen onderwijzer, die ruim 3 jaar alhier werkzaam was, noode zien vertrekken. W(jk. Dinsdag j.l. hebben burge meester en wethouders de woning, bewoond door K. v. d. Velden, postbode alhier, pu bliek verhuurd. Toen het uur van verhuring aangebroken was bleek, dat er slechts één liefhebber was, n.l. K. v. d. Velden, die het dus weer huurde en wel voor een mindere huursom dan in de vorige jaren. En uit de weinige liefhebbers èn uit de geringere huursom blijkt, dat in deze ge meente niet veel gebrek aan huisvesting is. Gisterenmiddag had de koopman M. S. alhier, het ongeluk dat nabij de groot e brug de as brak van den zwaarbe laden wagen met kruidenierswaren, geluk kig konden beide paarden met moeite tot staan worden gebracht, zoodat geen per soonlijke ongelukken voorkwamen. De zware vracht werd op een paar karren overgeladen en naar de plaats van hun bestemming vervoerd. Verslag van de vergadering van den Gemeenteraad te 's-Gravemoer, gehouden op Woensdag 21 September 1910. Alle leden zijn tegenwoordig. Voorzitter de heer D. Smits, burgemeester. Na opening der vergadering leest de voor zitter de notulen van 9 September, die daarna onveranderd worden vastgesteld. B. en W. worden gemachtigd om tusschen het school- en raadhuis een ijzeren hek te plaatsen, en om voor het raadhuis gordijnen aan te knoopen. De voorzitter deelt mede, dat de onge bruikte zegels in de registers van den burger ijken stand ten voordeele der gemeente zullen worden ingeruild, dat er 50 stuks kanadapooten ter uitplanting zijn aange kocht, dat er aanbesteding heeft plaats gehad van de benoodigde petroleum en steenkolen, alsmede van het vervoeren van klei aan de Moerkade, en dat dezer dagen de aan nemer van het raadhuis de nog te doene werkzaamheden zal uitvoeren, welke mede- deelingen voor kennisgeving worden aan genomen. Met eenparige stemmen wordt besloten, naar aanleiding eener missive van den Commissaris der Koningin, om geene ver ordeningen tot het afzonderlijk beheer van gemeentebedrijven in het leven te roepen, alsook dat dit jaar geene verordeningen in zake plaatselijke belastingen zullen worden herzien of vastgesteld, aangezien allen nog geldende zijn. De voorzitter stelt voorts aan de orde de benoeming van een lantaarnopsteker voor wijk Vaart, waarvoor zich 5 sollicitanten hebben aangemeld. Gediscussieerd wordt er om deze werkzaamheden aan te besteden, maar aangezien in de vorige vergadering een voorstel van den heer Mouthaan daartoe werd verworpen, stelt deze thans voor om tot benoeming over te gaan. Dit vooratel wordt aangenomen, alsmede een voorstel van den heer Verhagen om deze benoeming voor twee jaren te doen plaats hebben. Na twee vrije stemmingen en eene her stemming wordt voor die betrekking be noemd J. Rosenbrand Azn. B. en W. bieden nog den raad ter voor- loopige vaststelling aan de gemeentebegro ting over 1911 in ontvangst en uitgaaf op f 10796.18, en de gemeenterekening over 1909, sluitende met een goed slot van f 1453.68, mededeelende tevens de opmer kingen die aangaande deze rekening bij B. en W. gevallen zijn. Rekening en be grooting zullen beiden 14 dagen ter visie worden gelegd. De heer Versteeg stelt nog voor om het gemeentewapen aan den toren van bet raadhuis aan te brengen, waarvoor reeds bij den bouw de plaats is aangewezen. Wethouder Kielen noemt zulks een weelde artikel, maar verder waren er alle leden voor. Op voorstel van den heer Mouthaan wordt na breede discussie besloten dit werk aan te besteden, waarbij de heer Beunis zich van stemming onthoudt. Niemand meer het woord verlangend, sluit de voorzitter deze vergadering. Verslag van de gemeenteraadsvergadering van Veen, gehouden op Woensdag 21 Sep tember. Tegenwoordig 5 leden. Voorzitter de heer C. Blankere, waarn. burgemeester. Na openi g der vergadering door gebed en voorlezing der notulen van het verhan delde in de vorige vergadering komt ach tereenvolgens aan de orde: lo. Een schrijven van Ged. St. dezer provincie, ten geleide van een K. Besluit van 28 Juli j.l. no. 35, waarbij aan deze gemeente ingevolge art. 53 der wet tot regeling van het lager-onderwijs, een bui tengewone rijkssubsidie verleend wordt van f 1250. Wordt aangenomen voor kennis geving. 2o. Wijziging der begrooting 1910. Vol gens toelichting door den voorzitter is deze wijziging noodig tot uitbetaling der wegens volbrachten diensttijd verhoogde jaarwedde der onderwijzeres aan de o. 1. school alhier tot het plaatsen van twee pompen ter voor ziening in goed drinkwater, de eene in de Wielstraat, de andere op de Heuje en tot uitbetaling eener gratificatie van f 25 aan den gemeente-bode. Met alg. st. wordt tot de voorgestelde wijzigingen besloten. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter de vergadering. PREDIKBEIJRTËM, 25 September. Geref. kerk vm. 9.30 leeskerk en nm. 5.30 u. ds. Brouwer. Geref. kerk (Putterstraat) nm 6.u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Rispens. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Gruntke, em. pred. te Hasselt. Geref. kerk vm. 9.30 leeskerk, nm. 2 u. ds. Davelaar. A. Brummelkamp. (Loonschedijk) vm. 9.30 en nm. 2u. ds. P. 't Zandt. Geref. kerk, geen dienst. Dussen, nm. 2 u. ds. Dierkens uit Besoijen. (Polderlokaal) geen opgaaf. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 u. leeskerk. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. G. Klumper. Genderen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Koolhaas. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. Z.z. nm. 2 u, idem. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Goedbloed. Pouderoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Smits. Raamsdonk, (dorp) nm. 2.ds. Locher uit Waspik. Geref. kerk vm. 9.30 u. lezing eener leerrede en nm. 2,u. leeskerk. Uitwijk, vm. 9.30 u. ds. Niemeijer. Geref. kerk geen opgaaf. geen dienst. W. F. Gobius du Sart. Kerknieuws. Vanwege de „Vereeniging tot Evan gelisatie binnen de classis 's Hertogenbosch" is tot evangelist te Tilburg benoemd, de heer Israël Sr., godsdienstonderwijzer te Heivoort. Kerkw ijk. Bedankt voor het beroep naar deze gemeente, door den heer P. Kruyt, candidaat te Hekendorp. toprang. Ds. P. van Toorn, predikant bij de Ned. Herv. gem. alhier, heeft een be roep ontvangen naar Oude-Tonge (Flakkee.) Bruchem. Bedankt voor het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente alhier door den heer P. Kruyt, candidaat tot den H. D. te Hekendorp. HturgerliJke totand. Werkendam, van 16 tot 22 Sept. Getrouwd: K. M Hakkers, 28 j.en E. Visser, 21 j. Geboren: Adriaan, z. v. A. Vos eu A. W. Mouthaan Pieter, z. v. A. Schad- delee en M. J. de Joode. Dewerken en Sleeuwijk van 16 tot 23 Sept. Ondertrouwd: Johannes Kleppers, 25 j. en Johanna Wdlemina Roubos, 21 j.; Gerrit Oldenburg, 22 j.en A tje Verhoeven, 20 jLeendert Sterkenburg, 35 j. en Dirkje Bakker, 29 j. Getrouwd: J. Kamp, 22 j. en H. C. de Heus, 21 j.H. Versteeg, 27 j en A. de Jong, 24 j Geboren: Jannigje, d. v. M. C. van Driel en J. Potters. Andel, van 1 tot 15 Sept. Getrouwd: P. Crielaaid en G. P. van Noorloos. Geboren: Anneke, d. v. J. Roza en J. M. M. Straver. Meeuwen, van 1 tot 15 Sept. Overleden: Johanna Catharina van Nunen, 10 na. 's-Gravenmoer. Geboren: Wilhelmina, d. v. A. Prins en J. Hatenboer; Cornelia, d. v. P. van Dalen en L. van Loon. Rinnenland. Bij Koninklijk Besluit is Mr. W. K. F. P. Graaf van Bylandt benoemd tot voorzitter van de Tweede Kamer. De correspondent van het „Hbld."te Batavia seint: „Te Larantoekahadeen overval plaats, waarbij aan luitenant van Ardenne een arm werd verbrijzeld." Het blad teekent hierbij aan: De le luitenant der infanterie, D. B. W. van Ardenne, is bij het leger voor memorie gevoerd ais civiel gezaghebber van de onderafdeeling Oost-Flores, tevens belast met bet civiel gezag in de onderafdeeling Solor. Volgens bet laatste officieel verslag, over de maand Mei n.l., liet de toestand in Oost-Flores niets te wenschen over, terwijl sedert uit andere bron niets vernomen werd, wat op een minder gunstige stemming in de onderafdeeling Sarantoeko kon wijzen. Alleen is bekend, dat onlangs de ver bannen radja van dat landschap op Java is overleden. De mogelijkheid be staat, dat bet bericht biervan en het gerucht, dat de zoon van den overledene tot radja zou worden benoemd, eenige beweging heeft teweeggebracht. Sedert het begin van Augustus zocht de Rotterdauteche politie een persoon, verdacht van diefstal van een rijwiel. De gezochte kreeg intusschen een be trekking in een hotel op de Schiekade W Z. te Rotterdam, maar werd daar de vorige week wegens oneerlijkheid ont slagen. Maandagavond trof de oberkellner van dat hotel hem daar weder aan, terwijl bij zich in een gang op de tweede verdieping ophield. De man liep weg en de oberkellner kwam tot de ont dekking dat op een paar logeerkamers kasten en koffers opengemaakt waren. Op de eeDe kamer waren eeDige gouden sieraden, als een armband, een horloge, een paar ringen enz., en op de andere een aantal tooneelsieraden gestolen van de daar vertoevende logées. De verdachte is daarop in den nacht in een hotel op het Haagscheveer aan gehouden, in het bezit van het gesto- lene. Tevens bleek nog, dat hij ook de vermoedelijke dader is van de verduiste ring van vier costoums. gepleegd ten uadeèle van een firma in de Heeren straat. Deze costumes zijn in de bank van leening in beslag genomen. Men meldt uit Breda aan de „Msb.": Onuitputtelijk is de vindingrijkheid, waarmede de leden van het edele fles- schentrekkersgilde hunne plannen ont werpen en ook uitvoeren. Een meneer, zich uitgevende als pen ningmeester van de tooneelvereeniging „Hooger zij ons doel", verzamelde bij verschillende neringdoenden hier ter stede advertenties om die te plaatsen in een feestgids, die zou dienen voor een feestuitvoering op Zondag 18 Sep tember in Concordia. Omdat voor iedere feestuitvoering gelden noodig zijn, was hij ook maar zoo vrij vooraf over de advertentiekosten te beschikken. In tusschen is de „feest" Zondag ongemerkt gepasseerd en met den Zondag ook de voortvarende penningmeester plus de vooruitbetaalde ad verten tiegelden. De ter zake van moord en geweld pleging op Adrianu Pulle, te Renkum, in het huis van bewaring te Arnhem gedetineerde J. v. R. heeft aan de ouders van zijn slachtoffer een brief geschreven, waaruit blijkt, dat het niet de instruc tie is geweest en de wijze waarop deze gevoerd was, die hem tot zijn beken tenis hebben gebracht, zooals er in het W. v. h. R. werd beweerd, doch boven al de ontzettende last der misdaad. Trein 451, die om zeven uur van Til burg te 's-Hertogenbosch aankomt, heeft op het emplacement van laatstgenoemd station den voermansknecht van Lie- bregts aldaar, VV. Gaillard, die daar voor zijn haas o oest wezen, overreden en terstond gedood. Het onderlijf was vreeselijk verminkt. Tengevolge van het werpen van vuur in een rioolput heeft in de 1ste Con- radstraat te Amsterdam een ontploffing plaats gehad, waardoor op twee plaat sen een gat in de bestrating is geslagen. Donderdagmiddag omstreeks halfdrie heeft er in het perceel Damrak 55 te Amsterdam een gasontploffing plaats gehad. Een gasfitter kreeg daarbij vrij ernstige, en een andere werkman een lichte verwonding aan het hoofd. Te Utrecht is de heer M. S. in de Pallaesstraat door gasverstikking om het leven gekomen. Te Vlake heeft een belangrijke af- schuiving plaats gehad op het werk van de aannemers Koch en Van der Straaten te Hansweert, ter verbreeding van het kanaal bij de spoorwegbrug. Een gedeelte van den nieuw aangeleg- den dijk is over een lengte van ongeveer 60 meter zoo goed als geheel in het kanaal weggezakt, wat een niet onbe langrijke vertraging in het werk ten gevolge heeft. De heer S. M. Roosnek heeft te Arn hem een door hem zelf vervaardigd vliegtoestel tentoongesteld, 't Is een ééndekker. Naar de heer Roosnek aan de N. A. Ct. heeft meegedeeld, heeft hij in België proefvluchten gedaan, en is het zijn voornemen, in de omgeving van Arnhem een geschikt terrein te zoeken om vliegtochten te houden. Eergisterenavond werd te Ede de heer Hilgers, toen hij met zijn Blériot tot een hoogte van 35 meter was gestegen, door een windvlaag overvallen, zoodat zijn toestel neerstortte. De aviateur sprong er uit, waarbij hij zijn linker hand onbeduidend bezeerde. Van het apparaat zijn de vleugels gebroken, die echter herstelbaar zijn. De heer Van den Burgh, wiens toestel bij 't oefenen duikelde, zoodat 't onderst boven kwam te liggen, kwam er gelukkig ongedeerd af. Het toestel was blijkbaar niet geschonden. Uit Katwijk a. d. Rijn wordt gemeld Voor eenige dagen ging de bloem- bollenkweeker D. B. met zijn gezin op „reis naar familie" zoo 't heette. Thans Heu8den, vm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalburgvm. 9,30 u. ds. Trillaard. Aalst, vm. 10 u. ds. Dekker uit Gameren, nm. geen dienst. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. Dr. Montijn. Geref. kerk vm. 9.u. en nm. 2 u. ds. Bosch. Andelvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2.u. leeskerk. Baardwijk, nm. 2,u. ds. v. d. Hof van Drunen. Babylontênbroekvm. 9.30 u. ds. Hermanides. Brakel, vm. 9.30 u. Be8oijen, vm. 9.30 u. ds. Dierkens. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijs. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u.ds. Doeveren, vm. geen dienst en nm. 2,30 u. ds. Lans. Drunenvm. 10 u. ds. van der Hoff. Drongelen, nm. 1,30 u. ds. Van Asch. Drimmelenvm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9,30 en nm. 6,30 u. ds. Dekker. Geref. kerk vm. leeskerk, nm. 2 u. ds. v. Velsen van Zuilichem. 's Gravemoer, vm. 9.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen, nm. geen dienst. Geref. kerk, vm. 9.30ds. Brum melkamp uit Vrij hoe ve-Ca- pelle. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Herpt, geen dienst. Loevesteingeen dienst. Meeuxven, vm. geen dienst, nm. 2 u. ds. Niemeijer uit Uitwijk. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Xederhemert, N.z. vm. 9 30 u. ds. Panne bakker. Raamsdonkveervm. 9.30 u. leeskerk. Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Sprang vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. P. van Toorn. Veen, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Tjalma. Vlijmen, gëen dienst. Waspik, vm. 9.30 u. ds. Locher en nm. Well, nm. 2.30 u. ds. Ten Bokkel Huinink. Geref. kerk vm. 10,u en nm. 2.30 u. leeskerk. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. Wijk c.avm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en tUdig in te zenden. Vertrokken naarHendrik-Ido-Anabacht, C. Heijstek; Almkerk, C. VerleeSleeu- wijk, A. C. van Oorschol. Ingekomen van Sleeuwijk, C. H. Voeteé en gezin. Ingekomen van: Werkendam, H. C. de Heus; Strijen, N. PaansMade c. a., C. J. den Dunnen en echtgenoote. Vertrokken naarRotterdam, T. C. Bouwer; Werkendam, C. H. Voelee en gezin. Ingekomen van: Dordrecht, S. G. Bous; Gorinchem, B. Kraaij. Vertrokken naar 's Hertogenbosch, Adr. Burghout. Vertrokken naar: Capelle (N.-Br.), A. H. van Gooi; Dongen, Fr. Haarsten, J. G. van Alphen, A. A. Haartsen. Ingekomen van: 's-Gravenhage, H. A. VersteegCapelle (N.-Br.) A. van Beugen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1910 | | pagina 2