Door de Panische recherche is een internationale dievenbende gesnapt, die haar hoofdzetel had te Brussel en van daaruit strooptochten ondernam naar Duit?chland, Nederland en België, om den huit daarna in de Fransche hoofdstad van de hand te zetten. Het had den laats- ten tijd de aandacht getrokken der con ducteurs van de sneltreinen tusschen Parijs en Brussel, dat telkens dezelfde personen aan het einde van de week naar Brussel reisden om dan de volgende week, met bagage beladen, naar Frank rijk terug te keeren. Een daarop ingesteld onderzoek bracht aan het licht, dat deze reizigers deel uitmaakten van een internationale bende, die het vooral gemunt had op door de bewoners tijdelijk verlaten, afgezonderd liggende villa's. Zilverwerk en porselein was bun meest welkome buit Bij een te Brussel iu garnizoen liggend officier j stalen zij een Rembrandt, welke schil derij door de Parijscbe politie thans is teruggevonden. Zondag vertrok de aan eene reederij te Dantzig toebehoorende sleepboot „Erna" met een sleeptrein naar Neuen- burg aan de Weichsel. Toen zich Woens dagochtend niemand aan boord van die boot vertoonde, drongen schippers met geweld binnen en vonden zij de uit drie koppen bestaande bemanning be wusteloos. Na korten tijd overleden alle drie aan de gevolgen van vergiftiging door kolengas. De „Daily Mail" heeft de Engelsche Aéro-Club meegedeeld, dat zij een som van 125.000 gulden beschikbaar stelt voor een vliegwedstrijd over een afstand van 1600 K.M. Het vertrek is op Juli, de aan komst op 5 Augustus bepaald. Aviateurs van alle naties, die het vliegbrevet hebben, kunnen er aan deelnemen. De start is te Brooklauds bij Londen, dan gaat het over Hendon, Harrogate, New castle, Edinburg, Glasgow, Manchester, Bristol, Exeter, Brighton en Brooklands. Te Edinburg, Bristol en Brighton is 12 uur rust voorgeschreven. Volgens een telegram uit Weenen aan het Journal was de Bulgaarsche kapitein Petrof van bet garnizoen te Doepnika aan het hoofd van 85 man naar Sofia opgerukt, om daar de republiek uit te roepen. De oproerlingen werden echter door de trouwe troepen omsingeld en naar de kazerne teruggevoerd. I'laatieiyk Nieuws. Heusden, 25 Maart. Door de rijksveldw. alhier is Donderdag nacht, onder de gemeente Engelen, een schuit Woudrichemmer8 bekeurd, voor het visschen zonder vergunning met pooknetten in de Dieze, (pachter van het vischwater H. van Dalen te Hedel). Van wege het veeartsenijkundig staats toezicht werd andermaal in de omgeving van Heusden stalinspectie gehouden bij vee handelaren, zulks in verband met het voor komen van gevallen van mond- en klauw zeer elders. Op 16 dezer trad alhier in functie als directeur van het post- en telegraafkantoor de heer H. van 't HofF, laastelijk in dezelfde functie op het eiland Texel. Werkendam. De heer P.Tazelaar, hoofd der openbare lagere school in den Biesbosch, alhier, staat no. 1 op de voor dracht als hoofd der openb. lagere school te Valkenburg (Z.-H.) De voorloopig vastgestelde kiezerslijst voor deze gemeente bevat 575 namen. Kie zers voor de Tweede Kamer zijn 575 per sonen, voor de Prov. Staten 572 en voor den gemeenteraad 427. Alillkerlt. De fanfare „Nooit Ge dacht" heeft besloten met 2de Pinksterdag deel te nemen aan het concours teGinneken. Op 5 April a.s. zal alhier des voor middags te elf uur keuring van springstieren plaats hebben. Capelle. Naar we vernemen zal de naaivereeniging „Dorcas" in de komende week de gemaakte kleedingstukken aan behoeftige huisgezinnen uitdeelen, waarmede dan dit seizoen weer ten einde is. Waar de vereeniging reeds meermalen getoond heeft arme menschen de allernoodigste kleeren voor den winter te verschaffen, verdient zij naar onze meening aller steun. Naar men ons mededeelt zijn door den ijverigen politieman A. H. Gouda uit Vrij hoeven-Cappel tegen enkele personen processen-verbaal opgemaakt wegens het doorgaan of rijden onder de afsluitboomen nabij het station KaatsheuvelCappelle. In het begin der volgende maand zal een aanvang gemaakt worden met het leggen van een dubbel spoor nabij het station KaatsheuvelCappelle hierdoor zal in een lang bestaande behoefte worden voorzien, immers 't komt bijna dagelijks voor, dat treicen circa een half uur opont houd hebben opdat ze op de bepaalde tijden kunnen wisselen. *Drimmeleii. De zangvereeniging „Onze Vrije Uren" van hier, hoopt op den 2en Pinksterdag deel te nemen aan het concours te Lekkerkerk. Geert ruiden berg;. Door den Raad dezer gemeente is in zijne vergade ring van 21 dezer benoemd tot onderwijzer wordt bericht, heeft de heer Luteijn, vroe ger hoofd der Chr. school alhier, zijn acte voor de hoogere wiskunde behaald, welke acte hem recht geeft om genoemd subject aan de hoogere scholen in den staat Wis consin te onderwijzen. 's-Ciravemoer. In tegenwoordig heid van den heer J. P. M. Camman, rijks- tuinbouwleeraar te Breda, het gemeente bestuur en het bestuur der tuin- en land- bouwvereeniging, had deze week de sluiting van den in den afgeloopen winter gehouden tuinbouwcur8U8 plaats. Uit de heeren J. A. van den Broek en J. van der Grift, onderwijzers van dien cursus, op deze les gestelde vragen en de daarop door de leerlingen gegeven antwoor den, bleek dat er op zoo'n winter op dit gebied heel wat kan worden aangeleerd. Daarom is een woord van dank, dat de heer D. Smits, burgemeester en voorzitter der tuin- en landbouwvereeniging, bij deze gelegenheid uitte aan allen, die tot het welslagen van dezen cursus hadden mede gewerkt, zeer zeker op zijne plaats. De sluis onder den provincialen weg aan de haven alhier, over welker goede hoedanigheid door ingelanden van den binnenpolder meermalen werd" geklaagd, is deze week in tegenwoordigheid van het polderbestuur en de opzichters van's Rijks Waterstaat en van de provinciale wegen, gedeeltelijk ontgraven en onderzocht. De resultaten van dit onderzoek zijn van dien aard, dat het polderbestuur zal hebben te beslissen over het geheel vernieuwen dezer sluis. De op 22 dezer door Burgemeester en Wethouders vastgestelde kiezerslijst dezer gemeente voor het dienstjaar 1911'12, bevat 186 namen van kiezers voor de Tweede Kamer en de Provinciale Staten en 185 voor den Gemeenteraad. Bij het ontruimen eener hooischuur is een daarin huizende bunzing, in een kelder van den landbouwer J. v. D. ge vlucht. Dat dit roofdier spoedig werd af gemaakt en gestroopt, behoeft geen betoog. De loleling B. Verhulst dezer ge meente, is als ongeschikt voor den dienst, wegens lichaamsgebreken door Gedeputeerde Staten afgekeurd. Meeuwen. Donderdag j 1. had alhier in het café van den heer De Graaflf eene vergadering van Burgemeesters uit ver schillende omliggende gemeenten plaats, ten einde den aanleg van een spoorweg in deze streek te bespreken. Tegenwoordig waren de Burgemeesters van Werkendam, Sleeu wijk, Dussen, Meeuwen, Gendere i, Wijk en Heusden. De gemeente Gorinchem werd vertegenwoordigd door een zijner wethou ders. Deze heeren hebben zich tot eene com missie gevormd waarvan de burgemeester van Werkendam tot voorzitter is gekozen, j Als secretaris dier commissie zal fungeeren de heer A. D. van der Schans uit Drongeleü. Aan de heeren Verhagen en Oerlemans werd opgedragen in overleg te treden met het gemeentebestuur van Almkerk, ten einde zich van de medewerking van die gemeenten in dezen te verzekeren, aangezien de gem. i Almkerk op deze vergadering niet was vertegenwoordigd. Besloten werd pogingen in 't werk te stellen tot het verkrijgen van een spoor- of tramverkeer in deze streek b.v. van Keizers- veerWerkendam en van Werkendam Heusden via Meeuwen enz. Wij hopen dat zeer spoedig een degelijk vervoermiddel door onze streek zal snellen, waardoor het isolement waarin dezegemeente en alle overige nog steeds verkeeren, zal worden opgeheven. Volgens de kiezerslijst, zooals die voor 1911/12 opnieuw is vastgesteld bedraagt het aantal kiezers voor de Tweede Kamer en de Prov. Staten 143, voor den gemeente raad 142. Door B, en W. dezer gemeente zijn tot leden der Gezondheidscommissiegezeteld te Heusden aanbevolen de aftredende leden nl. de heeren A. J. Overbosch te Almkerk, en W. F. Hilwig te Heusden. Nederheniert (Nz.) Wegens over bevolking van de openbare school aan de Noordzijde zullen met 1 Mei geen nieuwe leerlingen van Welseind op deze school worden toegelaten. Deze kinderen zullen nu voortaan een grooten afstand moeten afleggen, om de school to Well te bezoeken. Donderdag j.l. in den vroegen mor gen werd de 17-jarige Jacob Wijburg, die wegens herhaalde misdrijven tot een jaar opzending naar eene tuchtschool veroor deeld was, door de Rijkspolitie uit de ouderlijke woning gehaald en naar Nijme gen getransporteerd, waar een zoodanige school is gevestigd. Sinds menschenheugenis is het jong en fokvee niet zoo duur geweest als tegen woordig. Een inwoner dezer gemeente kocht Woens dag j.l. op de Bossche markt eene pink voor f 150. Gaat nu maar boeren *NIeuwencl||k. Bij D.Littooij alhier zijn reeds tien kuikens uit den dop te voor schijn gekomen, hetgeen wel bijzonder vroeg is te noemen. Dinsdagmorgen kwam C. v. d. S. met zijn rijwiel Dussenpolder uit rijden. Aan de Beurs alhier zakte hij door de fiets en viel tegen de straat. Gelukkig kwam hij met den schrik vrij. Bij de landbouwers S. v. H. alhier is een schaap, bij W. v. d. S. een geit en bij A. v. B. een jong schaap en twee eenden verschenrd, dit alles in denzelfden nacht. Men verdenkt als dader een roofzuchtigen hond. Raamsdonk. Heden overleed al hier de ZeerEerw. Heer J. F. Frencken, vroeger pastoor der parochie Hoogeloon aan de openb. lag. school alhier de heeren de laatste dagen zijns levens rector van A. B. A. Schoenmakers, onderwijzer te j het liefdegesticht der Eerw. Zusters alhier. Raamsdonksveer. J Naar wij vernemen zal het bestuur Geiidéren. Naar ons uit Amerika van den Oostpolder onder deze gemeente er toe overgaan de kaden van genoemden polder 50 cM. te verhooger., zulks met het oog op de hooge waterstanden der rivier De Donge. MIeeuw|}k- De op 22 Maart j.l. vastgestelde kiezerslijst bevat 566 kiezers voor de Tweede Kamer en Provinciale Staten en 447 kiezers voor den gemeenteraad. Sprang. Naar wij vernemen heb ben een tweetal jongens, n.l. F. Janson en W. de Roon alhier, met gunstig gevolg het toelatingsexamen voor de voorberei dende klas der Rijksnormaallessen te Waal wijk afgelegd. Als leden van den gemeenteraad zijn dezen zomer aan de beurt van aftre ding de heeren Jac. Rijken en J. Haver- hals. Veeil Naar wij vernemen is door den brigade-commandant van Heusden een nieuw onderzoek ingesteld omtrent den onlangs vermelden aardappeldiefstal in deze gemeente. Toen de arbeider G. V. alhier, met een mes een kachelhout wilde kloven, ver wondde hij zich daarbij zoo erg, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. Bij de Donderdag gehouden verhu ring van weilanden, toebehoorende aan de Ned. Herv. Kerk, de Diaconie, waren de opbrengsten ongeveer 5 pCt. minder dan het vorige jaar. De koopman V. vond zijn hit dood in den stal liggen. Gelukkig voor den eigenaar is het dier geassureerd, dus wordt door de maatschappij ongeveer i vergoed. Wijk. Ter ondersteuning is aan de Wed. K. door H. M. de Koningin een gra tificatie van f 20 verleend. kerknieuws. Heusden. A.s. Dinsdag des avonds half zeven, hoopt de WelEerw. Zeergel. heer dr. T. Hoekstra te 's Bosch, in de Geref. kerk alhier voor te gaan in het Biduur voor het Gewas. 's Gravemoer. De heer A. Faro heeft ontslag genomen als notabel der Ned. Herv. gemeente. W lik. In de Donderdag gehouden stem ming voor drie notabelen der Ned. Herv. Kerk, werden als zoodanig herkozen Jan Poorter, M. J. de Roon en W. Blijenberg. Handels- en Landbouwbank te Goi'inehem met hfjkantoor te Dordrecht. De Algemeene Vergadering der Handels- en Landbouwbank werd Woensdag 22 Maart te Gorinchem gehouden. In deze vergadering werd door de Direc tie verslag uitgebracht van den toestand en de verrichtingen der Vennootschap over 1910. Uit dit verslag bleek, dat de Vennoot schap in het afgeloopen jaar zéér gunstig heeft gewerkt. Verliezen werden van af de oprichting der bank niet geleden. Van de 1000 aandeelen zijn er 851 ge plaatst, waarvan 102 in 1910, zoodat er nog 149 in portefeuille zijn. De geplaatste aandeelen zijn verdeeld over 155 personen. Het toegestaan crediet Uit. December 1909 ƒ716.595.-— bedragende, steeg in 1910 tot ƒ863.645.— Van dit crediet is gedekt door Borgstelling 366.545. Hypotheek 284.100. Effectenpand 80.050. Cessie van wissels en andere vorderingen 29.600. Polissen van levensver zekering met borgstel ling voor de premie betaling 26.200. Blanco 77.150.— Totaal 863.645.— Het totaal der Debetsaldo's van verschil lende credietnemers Uit. December 1909 642.299.77 bedragende, steeg in 1910 tot 769.441.37. Het saldo der Deposito-Rekening steeg belangrijk. Uit. December 1909 had de Bank k déposito 248.735.5D/2 In 1910 werd ontvangen 561.518.45 Totaal 810.253.961/2 En terug betaald 458.829.861/2 Zoodat de bank Uit. Dec. 1910/ 351.424.10 onder haar berusting had. Hiervan loopt 297.77 met een dag opz. 47.050.acht dagen 161.382.18 een maand 4.695.3 maanden „104.055.40 „6 33.943.75 een jaar Totaal 351.424.10 Van rekeninghouders en enkele crediet nemers had de Bank onder hare berusting uit. December 1909 78.275.83 en uit. December 1910 88.188.90!/2 In het jaar 1909 werd geincasseerd tot een totaal bedrag van 735.956.87^2 en in 1910 tot een totaal bedrag van 965.671.18. Ook de Afdeeling Spaarkas die met 1 Juli 1910 geopend werd, mag zich reeds in een tamelijke populariteit verheugen. De hooge rentestand (31/2 en het dade lijk rentegevend worden der inlagen heb ben daarop zeker grooten invloed. Er werden uitgegeven 134 boekjes met een totaal inleg van 28.279.36, terugbe taald werd 8900.50, zoodat er uit. Dec. aan inleggers totaal verschuldigd was 19.378.86. De bruto-winst bedroeg in 1910 31.870.42i/2 tegen 19.305.53 in 1909. Na aftrek der onkosten k 11704.84 tegen 10272.56 in 1909, blijft er een netto winst over van f 20.165.581/2, tegen 9032.97 in 1909. Het netto winstcijfer bedroeg over het eerste boekjaar (1907) 1116.77, over het tweede boekjaar (1908) f 3709.12, over het derde boekjaar (1909) f 9032.97 en over het vierde boekjaar (1910) 20.165.58i/,. Deze cijfers geven een welsprekend beeld van de groote vooruitgang dezer Bankin stelling. Op voorstel der Directie werd besloten van dit winst-saldo ad f 20.165.581/2 een bedrag van 1055.771/2 te bestemmen voor salaris van den Raad van Toezicht ƒ300) Afschrijving op Kantoor-meubilair (ƒ500) en afschrijving op Oprichtingskosten 255.771/2). Van het daarna overblijvende bedrag 19109.81 werd 10 o/0 aan het Reservefonds toegevoegd is 1910.98 en extra gereserveerd 1996.33 totaal f 3907.31 Uit. December 1910 was reeds gereserveerd 2531.32 Zoodat het Reservefonds nu ge stegen is tot 6438.63 Voor Bedrijfsbelasting werd gereserveerd 310 en het dividend vastgesteld op 5i/2 0/q, waarvoor benoodigd is een bedrag van 11701.25. De houders van Oprichtings- bewijzen ontvangen 638.25 12,76i/2 per stuk. Voor tantiemes Directie, Commissarissen, Raad van Toezicht en personeel werd 2553 bestemd. Als Commissarissen werden herkozen de heeren Mr. L. v. Andel en D. K. Aanen en als gedelegeerd aandeelhouder wordt gekozen de heer G. Blankers, daar de heer F. J. Dijksterhuis voor een herbenoeming niet in aanmerking wenschte te komen. PREDIBiBElIRTEl, 26 Maart. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 5.30 u. ds. Brouwer. Vm. H. A. Nm. Nabetrachting. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Rispens. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. de heer Valk, evangelist te Vlaardingen. Geref. kerk vm. 9,30 u. ds. Davelaar. nm. 2 u. leeskerk. geen dienst. Geref. kerk, geen dienst. Dussen, vm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2,30 u. ds. Vonk. Leeuwen en nm. geen dienst. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leeskerk. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leeskerk. N.z. qm. 2 u. ds. Pannebakker. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 ds. Goed- bloed en nm. 2 u. Pouderoijen, vm. 9.30 u. ds. Smits. Raamsdonk, (dorp), vm. 9.30 u. ds, J. C. V. Meischke. Meischke. Geref. kerk vm. 9,30 u. en nm. 6 u. ds. P. H. de Jonge. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.u. leeskerk. W. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral juist en tijdig in te zenden. gevangenisstraf wegens smaadschrift jegens den burgemeester van Hulst. Het openbaar ministerie eischte be vestiging van 't veroordeelend vonnis. De Rotterdamsche Rechtbank veroor deelde Donderdag C. C. v. D., huisvrouw van A. v. d. B., 51 jaar, deskundige voor dames te Rotterdam, wegens abortus provocatus (aan de gevolgen waarvan een meisje uit Sliedrecht is overleden) tot 2 jaar gevangenisstraf. §M>uieniand. Uit Malang (Ned.-Indië) wordt ge schreven over een daar heerschende kwaadaardige ziekte, waaraan de lijders binnen een paar dagen tijds sterven. De ziekte de verschijnselen zijn hevige koorts gepaard met bloedbraken wordt besmettelijk geacht, in verband waar mede de noodige maatregelen werden, genomen. Men meldt uit 's Gravenhage aan de „Tel.": In parlementaire kriugen gaat het gerucht, mij overigens van verschil lende zijden bevestigd, dat zoodra de Eerste Kamer het wetsontwerp tegen de zedeloosheid zal hebben aangenomen, door eenige Tweede Kamerleden het voorstel zal worden gedaan de slotbe paling der wet zoodanig te wijzigen, dat almog uitstel zal worden verleend op het verbod van den totalisator. Be halve de linkerzijde, mag worden ver wacht dat daarvoor ook een meerder heid van rechts te vinden zal zijn, zoo dat er zeer veel kans bestaat, dat het course-wezen inderdaad niet vernietigd zal worden. Voorts kunnen wij mededeelen dat er nog minstens twee Èl drie maanden zullen verloopen, voordat het ontwerp wet zal zijn geworden. De weduwe Hakke te Rotterdam her dacht gisteren haar lOOen jaardag. De weduwe is voor haar leeftijd nog zeer kras. Zij verkeert evenwel in behoef tige omstandigheden. Aan het „U. D." wordt medegedeeld dat nog dit jaar te Almen nabij Zutphen een model homoepatisch ziekenhuis zal verrijzen onder directie van dr. P. D. van der Harst, arts te Almen. De stich ting, die eenige tonnen gouds zal eischen, wordt geheel bekostigd door mevrouw Van den Honert Janssen. Er zal ge degenheid zijn tot opneming van patiën ten tegen '>etaling, doch on- en min- i vermogenden zullen geheel kosteloos worden opgenomen. Er zal een garage worden gebouwd voor een zieken auto, om de patiënten van en naar den trein te vervoeren. Rechtzaken. Voor het Gerechtshof te 's Graven hage stoud Donderdag terecht notaris Van Dalsum, door de rechtbank te Middelburg veroordeeld tot een week Toen op het jongste volksconcert te Utrecht een deel van het publiek goed vond op te staan en te vertrekken onder het laatste nummer, heeft de directeur Hutschenruijter afgetikt en een veront waardigde toespraak gehouden. Ziin protest werd met luide toejuiching be groet, en 't bleef daarna stil tot het einde. Dinsdagmiddag kwam een bejaard heer in den winkel van den juwelier W. van Rossum du Chattel te Leiden en vroeg eenige gouden ringen te mogen zien. Van den koop kwam niets, maar toen hij den winkel had verlaten miste men twee zegelringen. De politie, on middellijk gewaarschuwd, legde de hand op den dief, die de ringen nog om de vingers droeg. De aangehoudene bleek een oud koloniaal te zijn, die reeds 30 jaar van diefstal en oplichting leefde en 12 jaar in de gevangenis doorbracht. De diamantslijpers bij de firma Asscher te Amsterdam hebben het werk hervat. Op advies van het bestuur van den A. N. D. B. hebben zij genoegen genomen met de door de firma voorgestelde ver mindering van den toeslag op het loon. 8tsjfr55<f*sr!flik<t» Ktand. Werkendam, van 17 tot 23 Maart. Getrouwd: D. Verheij, 23 j. en N. C. L. Hoogendoorn, 23 j. Geboren: Leendert, z. v. N. Aanen en A. C. van Oord Cornelis Dirk, z. v. L. N. Barendrecht. Overleden: Gerrit Kamsteeg, 72 j echtg. van J. Damen. Vertrokken naar deWerken c.a., Wed. F. de KoterZetten, H. van Drenth Strijp, J. Klop. Wijk en Aalburg, van 1 tot 15 Maart. Geboren: Aagje, d. v. M. v. d. Brugge en A. Romijn. Overleden: Adriana Bouman, 31 j. echtg. van W. C. van Kuijk; Maaike Haspels, 70 j. wed. v. L. v. Wijk; Jo hannes de Haan, 91 j. wedn. van W. v. d. Pol. De Werken en Sleeuwijk, van 16 —23 Maart. Ondertrouwd: Hendrik van Ieperen, 23 j. en Adriana Evers, 23 j. Geboren: Elizabeth, d. v. A. Bakker en J. K. Schmidt; Jenneke, d. v. C. de Heus en A. van der Stelt Arie, z. v. A. Biesheuvel en A. P. Rijkers. i Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. G. J. v. d. Pol. Aalst, vm. 9,30 u. ds. Ten Bokkel Huinink uit Well. Aalburg, vm. 9,30 u. ds. Trillaard. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. Dr. Montijn. Geref. kerk vm. 9.en nm. 2 u. ds. Bosch. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10,u. ds. Louwe Kooij- mans. Babyloménbroekvm. 9.30 u. ds. Hermanides. Besoijen, vm. 10 u. ds. Dierkens en nm. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Vm. bevestiging nieuwe lidmaten. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. (Loonschedijk) vm. 9,30 u. lezing, en nm. 2 u. een predikant. Doeveren, vm. 9.30 u ds. Lans. Drunen, vm. 10 u. ds. van der Hoff. Drongelen, geen dienst. Drimmelenvm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Garneren, vm. leeskerk en nm. 6,30 u. ds. Keek uit Zuilichem. Geertruidenberg, Evangelisatielokaal nm. 10 u. de heer Haitjema, Theol. cand. te Roosendaal. Genderen, nm. 2u.de heer Tjalma uit Veen. Geref. kerk vm. 9.30 u. leeskerk en nm. 1.30 u. ds. Brouwer. Giessen, vm. 9,30 u. ds. Benders, 's Gravemoervm. 9.30 u. ds. E. J. H. v. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, nm. 2 u. ds. Van Asch uit Eethen, Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Nederhemert, Z.z. vm. 10 u. ds. Pannebakker. Raamsdonkveer, nm. 2,u. ds. J. C. V. van Rijswijk, nm. 2,u. ds. Benders. Sleeuwijk, v m. 9.30 u. ds. H. Visch. Sprangvm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. van Toorn. Afscheidsrede. Uitwijk, vm 9.30 u. ds. Th. S. Niemeijer uit de Vuursche en nm. 2 u ds. Niemeijer. Doopsbediening. Veen, vm. 9.30 u. ds. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. Wijk c.avm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1911 | | pagina 2