Een Brandkast, VEERMAN s Boekhandel, Amerikaansch Petroleum- Karretje, Te koop, YARKENSBEER, Het Adres voor Kalenders en Almanakken te HEDSDEN Bij dit Nummer behoort een Bijvoegsel. L. J. VEERMAN. W. SPI1ZERS, J. DE KLERK. Bijbelsche Scheurkalender 25 C6Qt. Oud en Jong, 25 C6Qt. TE KOOP: lal ongetwijfeld de snoodheid van Rus land opzichte van Perzië verontschul digen. I Vi.l ZOMftliV Evenals vorige jaren komt het Bestuur van de afdeeling Heusden der Nat. Chr. Geheel-Onth.-Vereeniging U vriendelijk en dringend vragen om uw medewerking. De Nieuwjaarsdag kenmerkt zich inveleplaat- sen door dronkemansgejoel en liederlijkheid. De oorzaak daarvan ligt voor een groot deel in de gewoonte om voor de gelukwenschen, de bezoekers bedwelmende dranken aan te bieden. Voor hoe velen wordt daardoor de eerste dag van het jaar tot den donkersten van het jaar. Geachte Lezer wilt gij voor Uw deel mede werken dat ons volk nuchter blijve. Schenk niet. De flesch NIET op tafelKomen uw vrienden, uw verwanten, uw onderhoorigen U gelukwenschen, laat dan door middel van den drank, die verderfelijk werkthun zegen- wensch niet door een vloek van uw zijde beantwoord worden. Schenk niet en drink niet. Gij zult het anderen en uw zelf makkelijker maken, waardig, biddend den nieuwen tijdkring in te gaan. Voorzitter. ^*laatsel|$k ilieuwi. Heusden, 30 Dec. Het water blijft nog steeds wassende. De beide bewaarplaatsen van goederen zijn reeds door het water ingesloten en nog slechts één steiger komt boven het water uit. De Heusdensche Harmonie gaf Don derdag eene uitvoering voor h.h. leden met hunne dames. Een talrijk bezoek getuigde van belangstelling en het programma was rijk aan verscheidenheid. Aangezien onze verslaggever gelijktijdig de zitting van den gemeenteraad moest bij wonen, was hij niet in de gelegenheid dit maal een verslag te geven van het gehoorde. /iulhurg' Door het snel opkomende water, werden twee mol! en vangers, op de Zomerka, beneden de groote brug in het nauw gebracht. Op hun hulpgeschrei wer- dende voorbijgangers opmerkzaam gemaakt, en trok een dezer hen met een polstok op de brug, en waren ze zoodoende uit hun benauwden toestand gered. Heesbeen. Toen de vrouw van A. de K., des morgens de wasch wilde in huis halen, kwam zij tot de minder aangename ontdekking, dat andere gedienstige geesten haar reeds waren voor geweest. 's-Ci raven moer. Ten verzoeke der chr. jongelingsvereeniging, Pred. XIIla, zal op Woensdagavond 3 Januari de heer J. H. Habermehl, hoofd der chr. school, in de Gereformeerde kerk eene openbare rede houden over de roeping der hedendaagsche jongelingsvereeniging. Kpnuig. Voor enkele dagen kreeg de schoenmaker J. M. onder zijn bezig heden een onbeduidend wondje aan zijn hand. De gevolgen waren dat de arm op zwol en de ingeroepen geneesheer niet anders dan bloedvergiftiging kon consta- teeren. Weer een bewijs, hoe kleine oor zaken groote gevolgen kunnen hebben. Door het bestuur der chr. jongelings vereeniging „Timotheus" alhier, is in haar vergadering van 26 Dec. j.i. besloten, om op Woensdag 10 Januari e.k. met de leden, haar 6-jarig bestaan, feestelijk te herdenken. Dinsdag gaf de chr. zangvereeniging „Excelsior" (gem. koor), in het Ned. Herv. kerkgebouw, een welgeslaagde uitvoering. Nadat de voorzitter, de heer S. D. Netten, de samenkomst met een welkomstwoord geopend had, gaf hij de leiding aan den directeur, de heer Jac. Sars uit Waalwijk over. In elk opzicht gaf de zang blijk van flinke studie. Ook was zorg besteed om een prachtig afwisselend programma saam te stellen, zoodat het bestuur en haar directeur met voldoening op dezen avond kunnen terugzien. Na afwerking van het programma bracht de voorzitter nog een woord van dank, en verliet een ieder voldaan het kerk gebouw. De opkomst was zoo groot, dat velen zich met een staanplaats moesten te vreden stellen. Wijk. Met een keurig programma werden we den 2 Kerstdag verrast, door de fanfare „Oefening en Uitspanning" al hier. Reeds voor den aanvang was het lokaal weder stampvol; veel werd ook nu weder van deze uitvoering verwacht, doch het geheel heeft verreweg onze verwachting over troffen. Alle muzieknummers werden lof felijk uitgevoerd, getuige het applaus dat hun telkens ten deel viel. Ook de voor drachten vielen zeer in den smaak. We mogen ook nu weer getuigen, dat de ver- eeniging, onder leiding van haren directeur Baselaar, zeer goede vorderingen maakt. Wij danken „O. en U", ook nu weder voor den aangenamen avond, welke zij ons verschafte en hopen dat deze vereeniging op den in geslagen weg zal blijven voortgaan, en roepen haar een spoedig tot weerzien toe. («enderen Directeur en leden der fanfare „Excelsior" alhier, kunnen met ge noegen terugzien op hun laatstgehouden uitvoering. De opkomst van het publiek was groot, zoo zelfs dat de zaak te vol was. Het programma liep vlot van stapel, ook de voordrachten, welke geheel door eigen krachten gegeven werden, een enkele uit gezonderd, mochten een welverdiend ap plaus ontvangen. Sleeuwjjk. Donderdag j.l. werd een kind van Jobs. Colijn, welke bezig was met het laden van grint op een kar, door hft daarvoor staande paard in de rechter wang gebeten, en wel zoodanig dat eene - diepe wonde ontstond, welke door een ge neesheer moest worden gehecht. Uerpt. De veerweg van hier op Bern, is door het hooge water overstroomd. Werd in den afgeloopen zomer zoo geklaagd over de muizenplaag en meende men, dat ze sterk aan 't uitsterven waren, thans kan men het tegendeel zien. Nu de gronden in den Maasmond onderloopen, ziet men duizenden, neen, honderdduizen den muizen verdronken aan den dijk drij ven, terwijl op de hier en daar boven het water uitstekende stukjes grond, het krioelt van de muizen, die op deze hooge gedeel ten een vluchtoord vinden. leen. Door den Raad der gemeente is tijdelijk tot Secretaris aangesteld, de heer R. J. v. Doveren, burgemeester, Wijk, en tot Gemeente-Ontvanger de heer G. Blan kere alhier. Op 2e Kerstdag gaf de zangvereeni ging „Excelsior", eene welgeslaagde uit voering. Zoowel de zangstukjes als de voor drachten liepen flink van stapel. Het pu bliek, dat talrijk was opgekomen, heeft aan „Excelsior" een aangenamen avond te danken. IVieuwen(lijk.- Maandagavond werd zekere J. Jansson. machinist aan de stoom- zuivelfabriek alhier, door 5 personen aan gevallen. Hij werd zoo mishandeld, dat als er niet spoedig hulp was toegeschoten, hij zeker vermoord was geworden. De genees heer heeft de vrij diepe wonden verbonden. Zijn toestand is bevredigend. De daders zijn bekend. De heer F. B. van Velzen, onder wijzer aan de chr. school alhier, is in gelijke betrekking benoemd te Amsterdam. Vergadering van den raad der gemeente Heusden op Donderdag 28 Dec. Aanwezig alle leden. Na opening der vergadering leest de secre taris de notulen der vorige vergadering voor, welke worden goedgekeurd en vast gesteld. Na volgorde der agenda, die niet minder dan 10 punten bevat en waaraan staande de vergadering nog 1 punt wordt toege voegd, gaat de raad over tot benoeming van een regent der Godshuizen wegens ge wone aftreding van den heer J. C. van Laarhoven. De aanbeveling van het College van re genten der Godshuizen bestond uit het volgende tweetal: J. C. van Laarhoven en Joh. de Mol. Eerstgenoemde wordt met algemeene stemmen herkozen. Volgens de nieuwe regeling der jaarwedde van den secretaris der Godshuizen wordt het honorarium van dezen ambtenaar be paald op f 200,'sjaars (vroeger f175, Van het bestuur der Godshuizen tot aan stelling van een secretaris van dit instituut is de volgende voordracht bij den raad in gekomen: 1 H. J. van Eggelen, gemeente secretaris, 2 O. van Ommeren, ambtenaar ter secretarie. Met algemeene stemmen wordt eerstge noemde als zoodanig benoemd. De heer Van Eggelen het woord verkrij gende, dankt den raad voor het in hem gestelde vertrouwen, accepteert de benoe ming en spreekt den wensch uit, dat noch bij de gemeente, noch bij den raad dit vertrouwen moge worden beschaamd. De raad gaat thans over tot definitieve aanstelling van een besteller van het sta tion DrunenHeusden. De heer Veerman beveelt F. v. d. Lee als zoodanig aan. De man, die tijdelijk was aanges'eld, is ijverig en accuraat. Van der Lee wordt met algemeene st. benoemd. De heer De Mol zou er „tot wederopzeg- gens" aan toegevoegd wenschen. De voorzitter zegt: dit is te laat. De be noeming is geschied. Mocht er evenwel plichtsverzuim voorkomen, dan zullen er maatregelen genomen worden. (Slot in het volgend no.) Verslag van de Raadsvergadering van de gemeente Sprang, gehouden op 23 Dec. 1911. Afwezig de burgemeester C. G. H. H. Meijer. De wethouder J. C. Maijers, fungeert als Voorzitter. Na opening der vergadering, worden de notulen gelezen en goedgekeurd. Voorts wordt mededeeling gedaan van enkele ingekomen, stukken, die voor kennisgeving worden aan genomen. Aan de orde: 1. Vaststelling suppletoir kohier der hon denbelasting, dienst 1911. Met algemeene stemmen vastgesteld op f 10.50. 2. Af- en overschrijving op de begrooting voor 1911. Met alg. st. aangenomen. 3. Goedkeuring der begrooting van het Algem. Armbestuur voor 1912. Met alg. st. goedgekeurd in ontvangst en uitgaaf tot een bedrag van f 2787.46. 4. Benoeming van een armmeester. Met alg. stemmen herbenoemd de heer Jan A. Haverhals. 5. Verzoek van het gemeentebestuur van Loonopzand om concessie tot bestrating van de Kattesteeg met keien. Met algemeene stemmen wordt concessie verleend, onder voorwaarde dat het onder houd der keibestrating ook komt ten laste der gemeente Loonopzand. 6. Voorstel van B. en W. om, bij ver mindering van het getal leerlingen op 15 Jan. a.s. geen verandering in de klasse-ver deeling aan te brengen, maar in het belang van het onderwijs, boven het verplicht getal, voorloopig een tijdelijke leerkracht aan de school te verbinden. Met algemeene stem men aangenomen. 7. Voorstel van B. en W. om f 25 beschik baar te stellen als belooning voor kweeke- lingen die tijdens ziekte van onderwijzer De Jongh, diens klasse hebben waargenomen. Met algemeene stemmen aangenomen. Hierna wordt de vergadering gesloten. kerknieuws. Werkendam. Nieuwjaarsdag hoopt in de Ned. Herv. kerk, des v.m. 9$ uur op te treden, ds. G. J. v. d. Pol, in de Geref. kerk A, ds. A. Brink en in de chr. Geref. kerk, de heer D. J. v. Brummen. Sleeuwijk. De zitplaatsen in de Geref. kerk, welke op den 2en Kerstdag zijn ver huurd, hebben de som van f 1316,25 op gebracht. 's-Ciraveumoer. Bij de Chr. Geref. gemeente alhier, zijn met algemeene stem men herkozen de heeren A. Hegblom, als ouderling en E. G. vaD Dongen, als diaken. PREDIkBEllRTEÜ, 31 December en 1 Januari. 1, vm. 10 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Geref. kerk geen opgaaf. Geref. kerk (Putteretraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. A. Brink, em. pred. te Kampen. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. lezen. Chr. Geref. Kerk (lokaal be waarschool) vm. 9.30 en nm. 6 u. de heer D. J. v. Brummen, ouderling te Dordrecht. 1, vm. 9.30 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9,30 u. ds. Davelaar en nm. 2 ,u. leeskerk. 1, vm. 9,30 u. dezelfde. 1, vm. 9,30 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9.en nm. 2 u. ds. Bosch. 1, nm. 6 u. dezelfde. 1, vm. 9.30 u. dezelfde. Besoijen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Dierkens. 1, vm. 10 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.u. ds. A. Brummelkamp. (Loonschendijk) vm. 9,30 u. ds. J. J. Ruijsch v. Capelle. 1, vm. 10 u. dezelfde. Geref. kerk, nm. 2 u. ds. Zwiers. Dussen, vm. 9.30 uur ds. van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. 1, vm. 9.30 u. dezelfde. 2,u. ds. Vonk. 1, vm. 9,30 u. dezelfde. Geertruidenberg, Evangeliesatielokaal nm. geen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1,30 u. ds. Brouwer. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. E. J. H. van Leeuwen. I, vm. 9,30 dezelfde. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. G. v. d. Zande. 1, vm. 9,30 u. dezelfde. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 6.u. ds. G. Klumper. 1, vm. 9.30 u. dezelfde. Heesbeenvm. 9.30 u. ds. Trillaard. Zz. geen dienst. Meischke. Meischke van Raamsdonk. Bed. H. Doop. I, vm. 9,30 u. leesdienst. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. leesdienst. 1, vm. 9,30 u. leesdienst. 1, vm. 9,30 u. ds. Niemeijer. 1, vm. 9,30 u. ds. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. J. W. F. Gobius du Sart. 1, vm. 9,30 u. ds. Gobius du Sart. H«H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en tijdig in te zenden. Harkt berichten. ffoadrichemsehe Vischmarkt. 3 Winterzalmen f2.15f2.55 per pond. 0 Zomerzalmen fO.OOfO.OO Snoek f0,2410,28 Witvischf0,10f0,15 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 28 Dec. 4.68 M. boven 0. 29 4.85 Waterhoogte Maastricht (brug). 28 Dec. 2.87 M. boven 0. 29 2.57 Adverteiitiën. Heden ontsliep zacht en kalm, in haren Heer en Heiland, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Elisabeth Sophia Cornelia Torman, in den ouderdom van bijna 66 jaren. bij P. SCHERFF te Meeuwen, een puik. beste 5 maanden oud, bekwaam om dienst te doen. Ter overname gevraagd: in goeden staat en met inwendige ruimte van circa 85 c.M. hoog, 61 breed en 36 diep. Aanb. met prijsopgaaf onder motto Brand kast b. d. uitgever van dit blad. Heusden, 1 Jan. 1912 Vertegenwoordiger van L. J. Veerman. 1 Januari 1912. U. Vos v. <1. Steenhoven, Vischmarkt Heusden. Handel in Rijwielen en Onderdeelen. Reparateur. Bekend als het beste adres. p. f. 1 Jan. 1912. 13. van VV ijk, Mr. Metselaar. Heusden, 1 Jan. 1912. VV. van Helden, Breestraat Heusden. Handel in Boter, Eieren en Koloniale Waren. Mijn geachte Begunstigers, Vrienden en Bekenden wensch ik een gelukkig 1912. J. Th. Couuenher^, Putteretraat Heusden, Handel in Zeizen, Zichten enz. Linnen en Juten Zakken, Touwwerk enz., wenscht zijn begunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. Th. dc Leeuw, Tailleuse, wenscht hare Begunstigers een Gezegend Nieuwjaar. Heusden, 1 Jan. 1912. Vib. KraaJJ, Handel in Koloniale Waren, Bierbottelaar, Ravenswaaij Dortmunder Bier met goud bekroond, Lager Bier enz., wenscht zijne begunstigers een gezegend Nieuwjaar. F. LiiiiJt Ozn. •I. van Laarhoven, Mijn beste wenschen aan allen, zoowel binnen als buiten de stad. II. van Diggelen, Mr. Schilder en Kamerbehanger, beveelt zich beleefd aan tegen concurreerende prijzen. Heusden, Wittebroodstraat, 1 Jan. 1912. Honigdroppels f 0.50 Filippus 0.40 Martha Scheurkalender 0.60 Voor Verstand en Hart 0.50 Godsdienstige Volksscheurkalender 0.35 Zendingskalender 0.50 Vrede zij dezen huize 0.60 Kruimkens van 's Heeren tafel 0.50 Een lamp voor den voet 0.40 Geïllustr. Christ. Scheurkalender 0.70 Gezelle Meerburgs Christelijke Volks scheurkalender 0.40 Neerbosch Scheurkalender 0.60 De Olijftak 0.45 Het Mosterdzaadje 0.35 De Waarheidsvriend 0.65 Uit de Fonteinen des Heils 0."35 Jeruel Kalender 0.50 Christelijke Kalender Verhoeff en Gerdes 0.80 Kalender voor Jong Nederland 0.35 Mooi Nederland 0.90 Nederland in Beeld 1.00 Bakkers Kiekjeskalender 0.40 Boons Hum. Scheurkalender 0.30 Jacobs Hum. Scheurkalender 0.30 Van Dag tot Dag 0.50 Scherts en Luim 0.30 Hollandsche Scheurkalender 0.30 De Elf Provinciën, Salonkalender 1.00 Nederland met kiekjes 0.90 Kinderkalender met plaatjes 0.75 enz. enz. Voor 1911 een prachtig schild. Worden elk jaar in Heusden en Omstreken ruim JLOOO verkocht. Botermarkt 70 en 71. V¥cd. I*. Engelen A Xenen, Botermarkt, Heusden, Huis- en Decoratieschilders. Onzen dank voor het genoten vertrouwen in het afgeloopen jaar en ons weder aan bevelende voor 1912. p. f. 1 Jan. 1912. Anna Sens, Modiste, Heusden. Met de intrede van het Nieuwe Jaar wensch ik al mijne begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad veel heil en zegen, en blijf mij voortdurend in Uwe gunst aanbevelen. Bouinan, Heusden Drietrompetterstraat 19. Handel in Koloniale Waren, enz. p. f. 1 Jan. 1912. lt. Baafjens, Vleeschhouwer en Spekslager, Wittebroodstraat, Heusden, wenscht zijne geachte begunstigers, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuw jaar en beveelt zich wederom beleef delijk in iedere gunst aan. AL. Hoeren, Metselaar. p Heusden, 1 Jan. 1912. J. A. Hoeren, Architect. Heusdeu, 1 Jan. 1912. „DE KLEINE WINST". Met deze brengt ondergeteekende aan vrienden, bekenden en begunstigers van Heusden en Omstreken, haar hartelijken gelukwensch bij den aanvang van bet Nieuw jaar. Zij betuigt tevens haren oprechten dank voor het tot heden genoten vertrouwen, en beveelt zich weder in iedere gunst aan. Firma Soesman, Breestraac, Heusden. nog in zeer goeden staat en tegen bil lijken prijs. Te bevragen bij M.BAX te Heusden. Café „De Gouden Leeuw", Heusden. Het compliment van den dag. Aanbevelend, O. Hille- Aan mijn geachte Cliëntèle in en buiten de stad mijn beste wenschen in het Nieuw jaar. Beleefd aanbevelend, G. F. vau Bokhoven, Koloniale Waren, Glas- en Aardewerk. p. f. Heusden, 1 Jan. 1912. Mijne heil wenschen aan begunstigers, vrienden en bekenden. Aanbevelend, P. van den Oever, Barbier en Haarsnijder. Heusden. „DE AUTOMAAT" J. Poddewjfn. Depóthouder Heusden. p. f. 1 Jan 1912. Reas, Vleeschhouwer, Heusden. pt f, 1 Jan. 1912. L. S. Namens het Bestuur voornoemd, G. P. A. Ruijsch van Dugteren, Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch v. Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalst, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. van Padden burg. Aalburg, nm. 6 u. ds. Trillaard. Almkerk, nm. 6 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloniênbroek, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Her- manides. Capelle, nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Doeveren, vm. 10 u. ds. Lans. Drunen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Van der Hoff. Drongclen, nm. 1.30 u. ds. v. Asch. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. 1, vm. 10 u. dezelfde. Eethen, nm. 6 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. Dekker. 1, vm. 9,30 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. Genderen, vm. 9.30 u. as. Feijkens. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. Klomp. 1, vm. 9.30 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Nederhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Keek uit Zuilichem. Nieuwendijk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Goed- bloed. Pouderoijen, vm. 9,30 u. ds. Smits. Raamsdonk, vm. 9,30 u. ds. J. C. V. Meischke. Raamsdonkveer, nm. 2 u. ds. J. C. V. van Rijswijk, vm. 9,30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. H. Visch. Geref. kerk vm. 9,30 u. en nm. 6 u. ds. P. H. de Jonge. Sprang, vm. 9,30 u. leesdienst en nm. ds. Uitwijk, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. Niemeijer. Veen, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. Locher. Wijk c.a., vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Gobius du Sart. HEUSDEN30 Dee Op de graanmarkt besteedt men voor: Tanoe t 7.2 a f 8.50, Rogge f 6.00 af 6 60, Gerst f a f Haver f 5 00 a f 9 00, Kool zaad f -. Raapkoeken f af Lijnkoeken af Eieren van tot et. LAND VAN ALTENA, 29 Dec. Aardappelen. Vroege /O.— o Blauwe f 2 00 a f 2.25 Zeeuwen, f 2.75 f 3,00 Jammen f af. Hooi \e qua/, f 16 00 b J 17.2e qual. (voor de pers) f 12 u a 14 00 klaverhooi f 15.a ƒ16.— Wit ttroo f 14 - f 14 50 Geel dito 10 i f 11 Vetie kalveren tot cl. per half kilo. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 23 a 24 ets. zwaardere 26 a 27 et Boter t 0.70 0.80 per halfK.Q. Eieren f 1.25 if 1 45 per 26. ALMKERK. De zetting der boter is deze weel op de markt f 0 7 5 ta de winkels dus f 0 80 per h. kilo Keren f 1.25 per 26 stuks. Boter der zuivelfabriek f 1.65. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f 7.7ba f 8 75 HaverfZbOafib Garst 5 50 5 75 per H.L Boter f 0 75 a f0 821/2 per half K G kieren j 1 40 a f 1.50 per tb stuks Biggen f 5 50 a 9.Konijnen f .00 a f 0.00, Kippen 0 0.00 per stuk Uit aller naam: P. VAN DONGEN Jzn. Raamsdonksveer, 27 Dec. 1911. 1012, m. g m. g p. f. Werkendam, 1 Januari 1912. Vf- p. f. Heusden, 1 Jan. 1912. p. f. Heusden, 1 Jan. 1912. p. f.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1911 | | pagina 2