Als spreker zal optreden ds. Lindeboom van I lijken lach ontlokten. Het is een leerzame, Gorinchem, met het onderwerp„Kinderen I genotvolle avond geweest, die een opgaan van Korach". I naar 't Nutsgebouw wel heeft beloond. lijk zijn. Het is er verre van af, dat de vriendschap tusschen Rusland en Engeland thans op hechter basis ge vestigd is: Rusland en Engeland staan thans tegenover elkaar, elk aan een kant van een gedesorganiseerd gebied. En de Mohammedanen in Perziëzijn nog ernstiger gebeten op de Christenen dan tevoren." Naar uit Berlijn wordt bericht, zijn in het krankzinnigengesticht te Czernowitz 25 verpleegden ziek geworden, zonder dat de doktoren de oorzaak kunnen uitvinden. Zij lijden aan hooge koorts en diarrhee. Men vreest voor hun leven. Een dokter van de inrichting is onder dezelfde verschijnselen ziek geworden. Maandag is een van de merkwaar digste spoorwegen, die ooit gebouwd zijn, voor het verkeer geopend. Het is de viaductspoorweg door zee, welke het vasteland van Florida verbindt met het eilandje West Key, op de kaart te zoeken benoorden Cuba. De viaduct spoorweg loopt over de reeks eilanden, die als het ware een afgebrokkelde landbrug vormen tusschen dat eilandje West Key en de kust. De zee tusschen de Key's is ondiep, hetgeen den bouw van het viaduct een werk van reus achtige afmetingen en veel ingenieurs- durf heeft mogelijk gemaakt. Men heeft zes jaar gewerkt om den spoorweg te voltooien. Hevige schokken van aardbeving in Griekenland hebben groote materieele schade veroorzaakt te Isautle. Er vielen echter geen slachtoffers. Minder hevige schokken werden ge voeld te Leukas, Cephalonia en Elide. lleusden, 27 Jan. In de Donderdag j.l. gehouden vergade ring der commissie tot wering van school verzuim werden de heeren M. C. v. d. Ven en W. v. Wijnen, respectievelijk tot voor zitter en secretaris gekozen, terwijl als hun plaatsvervangers de heeren H. Wijnandsen J. H. Verhoeven werden aangewezen. Donderdagavond gaf het fanfarecorps „Wilhelmina" uit Veen, in de zaal „Con cordia" eene uitvoering. De muzieknummers werden onberispelijk uitgevoerden getuigden van flinke studie en degelijke leiding. De heer Spiero heeft eer van zijn werk. Ook de voordrachten vielen zeer in den smaak en verhoogden het succes niet weinig. Aalburg;. Terwijl de heer B. uit Woudrichem, zich even in een herbergop- hield en zijn paard buiten liet staan, miste hij, toen hij weer buiten kwam een paar dendeken ter waarde van f 10. Van den dader geen spoor. Almkerk. Onze dorpsgenoot, de heer IJ. de Joode, had de vorige week het geluk, na een driedaagsch vergelijkend examen, te 's-Hage gehouden, te slagen voor de betrekking van ambtenaar bij het Gevangeniswezen, Rijkstucht- en Opvoe dingswezen. De geslaagde ontving zijne op leiding bij den heer M. C. van der Ven, hoofd eener bijzondere school te Heusden. Andel- Op uitnoodiging van het be stuur der Landbouwvereeniging alhier heeft de heer Camman, rijkstuinbouwleeraar te Teteringen, zich bereid verklaard om op Donderdag 1 Februari 1912 des avonds om halfzeven in het logement „De Zwaar.", alhier, een lezing te houden over het onder werp: „Bemesting en verdere b handeling van fruitboomgaarden, met lichtbeelden. Toegang vrij. De chr. jongelingsvereen. „Vreest God, eert den Koning" hoopt Donderdag 8 Februari hare jaarsvergadering te houden. Capelle. Zondagavond j.l. arriveer den alhier 4 wagens met zigeuners, met wel 70 personen, komende uit de richting Waal wijk. Door de ijverige zorgen van onze gemeente-politie werden ze Maandagmorgen evenwel verder getransporteerd naar Was pik. De meeste bewoners slaat de schrik reeds om het hart bij het vernemen van 't aanwezig zijn van dat volkje. Dlissen. Dinsdag j.l. geraakte H. Ver bunt aan de papierfabriek alhier zoo danig met zijn hand tusschen een der machines, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Ciamereil. Loop der bevolking 1911. Op 1 Jan 1911 bestond de bevolking uit 1085 m., 961 vr., totaal 2046 personen. Zij vermeerderde door vestiging met 20 m., 20 vr., door geboorten met 28 m., 36 vr., verminderde door vertrek met 35 m., 49 v., door overlijden met 19 m., 21 v. Op 1 Jan. 1912 bestond de bevolking uit 1079 m., 967 v., totaal 2026 personen. Levenl. aangegeven 5. Aantal gesloten huwelijken 11. Cieertruideiibers. Maandag 29 Jan. a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de Ed.Achtb. Heer N. Meijer, burgemeester dezer gemeente, als zoodanig werd benoemd. Op verzoek van den jubilaris zullen dien dag geen feestelijkheden plaats hebben. Receptie ten huize zal gehouden worden van 111 uur. De armen en behoeftigen zullen een extra-bedeeling ontvangen. De harmonie „Apollo" zal eer.e korte serenade brengen om daarna op verzoek van den jubilaris, in het hotel Sandbergen een volksconcert te geven. 'sGravcmoer. A.s. Maandag, 's avonds 7| uur, zal in het lokaal van den heer Kuijpers alhier, de heer Kooiman spreken over de pluimveeteelt en het nut van aansluiting bij de vereeniging tot be vordering van de pluim veeteelt in Nederland. Ne«ler lieiliert. (Zuidzijde.) Don derdag gaf de gemengde zangvereeniging „Nut en Genoegen", directeur de heer W. Knoop, eene welgeslaagde uitvoering. De belangstelling van het publiek was ditmaal bijzonder groot. Evenals de zangnummers vielen ook de voordrachten o.a. „In den barbierswinkel" zeer in den smaak. We wenschen dan ook dat „Nut en Genoegen" onder de bekwame leiding van den heer Knoop, ons nog menigen genotvollen avond moge verschaflen. Op de goederen van Baron van Was senaar, wordt thans streng toezicht ge houden op de mollenvangers. Niet alleen dat zij tal van voor den landbouw nuttige dieren dooden, maar ook richten zij bij het graven groote schade aan. Velen kiezen thans de Doornewaard tot hun jachtterrein. Nieuweildfjk. In de Dinsdagavond gehouden jaarvergadering der landbouwver eeniging alhier werden C Groeneveld en C. de Bok als bestuursleden herkozen. Dinsdagavond hoopt de alhier be staande Chr. jongedochtervereen. „Martha" haar jaarfeest te vieren. Bij den landbouwer H. Tollenaar alhier is dezer dagen het vierde paard be zweken in 6 weken tijd. Zaterdagmorgen had de bode C. Bies heuvel alhier een buitenkansje. Terwijl hij in den boezem een emmer water schepte, had hij er een paling in van 75 c.M. lang. Veen. Donderdag werd onze gemeente bezocht door een woonwagen met zigeuners. Het volkje zocht al spoedig de winkels op en wilde gaarne geld wisselen. Een winkelier werd er door opgelicht, hoewel voor een kleine som. Brutaal is dit volkje in hun optreden. Ze vertrokken in de richting Heusden. Het fanfaregezelschap „Wilhelmina" heeft het voornemen om in de maand Mei deel te nemen aan het concours van muziek gezelschappen te Zalt-Bommel en wel in de tweede afdeeling. Voor de Nationale Militie, lichting 1913, hebben zich ter secretarie laten in schrijven 8 personen. Waardhuizen Door eenige jonge lieden alhier, is een jongelingsvereeniging op Geref. grondslag opgericht, onder leiding van ds. Pontier. Waspik. Dinsdagavond j.l. bood de Heeren-Sociëteit haren leden met hunne dames een soirée-musicale aan, die in alle opzichten als uitstekend geslaagd mag hee- ten. De beide kunstenaressen, mevr. Van Meurs, als pianiste en mej. Van Gorkum, als violiste, hebben de toehoorders doen genieten van hunne kunstvolle gaven, zoo dat deze avond mag heeten een ware kunst avond. Tevens had de sociëteit voor de bevordering der gezelligheid en een amusant entre-nous gezorgd, waarvoor een woord van lof ook hier op de juiste plaats is. Tegen Dinsdag a.s. is alhier door den burgemeester een openbare raadsvergadering uitgeschreven, waarin de volgende punten zullen worden behandeld: 1. wijziging ge meen tebegrooting; 2. benoeming haven-en kaaimeesters; 3. verzoek salarisverhooging lantaarnopsteker A. Buijs. IA ijk- Voor vette varkens besteedt men tegenwoordig hooge prijzen. Door de commissionairs worden ze opgekocht tot 28 cent per half kilogram. De voorraad is schaarsch. Zalt bommel. Maandagavond trad voor de leden van het Departement Zalt- bommel der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen als spreker op de heer Henri Dekking. Voorgedragen werd „Bouwmees ter Solnesz" van Hendrik Ibsen. De be gaafde i preker wist door zijn meesterlijke voordracht ook thans weder de aanwezigen te boeien. Na de pauze kregen we eenige kleinere stukjes van Verweij en Hélène Swarth, terwijl een monoloog „Oudste Wimpje" en een humoristisch litterarische voordracht den aanwezigen menigen harte- Over den veehandel in Gelderland wordt thans geschreven: Er was op de markten wat meer aan voer dan de vorige week. De handel was levendiger. Men besteedde de volgende prijzen: Vet vee le qualiteit 7186 ct., 2e quali- teit 7074 ct., per K.g., melkkoeien f 145 a f 250, neurende f 140 a f 245, guste f 145 k f 250, pinken f 65 éi f 100, kalve ren f 15 ét f 30 p^r stuk; vette varkens 58 ét 61 ct., voor uitvoer 57 59 ct., vette kalveren 56 él 61 ct. per K.Ggewicht na slachting, drachtige zeugen f 56 f 70, drachtige gelten f f schottelingen f 15 él f 26, biggen f6 ét f 10, weide- schapen f 15 ét f 23, luxe-paarden f 500 ét f 650, werkpaarden lstc kwaliteit f 325 f 455, 2e kwaliteit f 210 f 325, twee- en-een-halfjarige f 190 él f 254, anderhalf- jarige f él f per stuk. Kerknieuws. Werkendam. Woensdag a.s., des nam. 7 uur hoopt de WelEerw. heer M. den Boer, predikant te Dordrecht, op te treden in de Chr. Geref. Kerk, alhier. Capelle. Op het tweetal voor Geref. predikant te Sleen komt voor ds. A Brum- melkamp alhier. Gameren. Beroepen bij de Geref. Kerk alhier, ds. Joh. S. Langen te Gouda. Arijhoeve Capelle- Ds. A. Brüm- melkamp, pred. der Geref. Gemeente alhier, heeft een beroep ontvangen naar Sleen. Sprang;. Bij den uitgang van het Ned. Herv. Kerkgebouw, zal a.s. Zondag voor de te stichten Christelijke school een collecte worden gehouden. 's-dravemoer. Naar wij vernemen zal Dinsdagavond in de Hervormde kerk alhier, een zendeling uit Indië optreden. Almkerk- Woensdag 7 Februari, zal in de Geref. kerk alhier optreden, dr. Keizer van Tiel, om eene rede te houden over de zending onder de joden. Dat velen, ook uit den omtrek, van do gelegenheid gebruik zullen maken, om dezen begaafden spreker te gaan hooren, is zeker. PRËU1KIIE1IIITEM, 28 Januari. en nm. 6 u. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. lezen. Chr. Geref. Kerk (lokaal be waarschool) vm. 9,30 en nm. 6 u. de heer D. J. v. Brummen, ouderling te Dordrecht.' Geref. kerk vm. 9,30 u. ds. Davelaar en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, nm. 2 u. ds. Zwiers uit R'veer. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. nm. 2 u. Dankzegging. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1,30 u. ds. Brouwer. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Meischke. Geref. kerk vm. 9,30 u. en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. woude, bevestiging, nm. 2 u. ds. A. F. P. Pop, intrede. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. leesdienst. W. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral juist en t«dl* in te zenden. Bimienland. Jhr. mr. A. F. de Savornin Lohman heeft verklaard, dat hij, wegens zijn leeftijd, zich in 1913 niet weer voor een Kamerzetel beschikbaar zal stellen. Dinsdagnacht heeft de politie te Haarlem met zeer veel moeite een be rucht persoon, de W., in arrest genomen en in een cel aan het bureau opgesloten. Woensdagochtend was hij gevlogen, hoe, begrijpt niemand. Aan het Vaderl. wordt geschreven Op een van de dagen der vorige week moest ik aan het ministerie van kolo niën zijn, maakte daarvoor de reis uit de provincie naar Den Haag en ver voegde mij in den namiddag aan het departement. De concierge deelde mij echter mede, dat het gebouw dien dag na twaalven gesloten was, wegens het vegen van de schoorsteenen. Ik vertrok, mijn vergeefsche reis be treurend, maar diep doordrongen van het besef, dat de Nederlandsche "Staat voortreffelijk zorgt voor het trexken der koloniale schoorsteenen, doch tevens mijzelf afvragend, of algeheele sluiting wel strikt noodig was, en zoo ja. of dit dan niet evenals het niet doorgaan van de ministerieele audiënties in de St.-Ct kon worden gepubliceerd, b.v. „Wegens het vegen der schoorsteenen zullen de Regeeringsgebouwen morgen gesloten zijn." De familie Plooy, wonende in de Ham aan het Achterom te Delft, is gezegend met de geboorte van een drieling, twee jongens en een meisje. De toestand der kinderen is uitstekend. De toestand der moeder is, de om standigheden in aanmerking genomen, redelijk wel. Het gezin telt thans 7 jongens en twee meisjes, waarvan de oudste 12 jaar is. Als een bijzonderheid kan worden gemeld, dat een pomp van den heer N. te Oudewater, die haar water uit den Hollandschen IJsel krijgt, den laatsten tijd in grooten getale garnalen oppompt. Onder het opschrift „Oss bij nacht", schrijft „de Tijd": Een van de meest beruchte plaatsjes van Noord-Brabant, waar het niet mo gelijk schijnt de lichtstralen der be schaving te doen doordringen tot het volk, ondanks het betrekkelijk klein aantal inwoners, het bedraagt slechts acht en een half duizend, is, van ouds her het stadje Oss. Even somber en schaarsch verlicht als des avonds zijn straten en straatjes zijn, even somber schijnt het er uit te zien in de ge moederen van het gros des volks. In de crimineele geschiedenis van het ar rondissement 's-Hertogenbosch, ver heugt het zich sinds een lange reeks van jaren in de meest treurige repu tatie. In meer dan één requisitoir van ambtenaren van het Openbaar Mini sterie der Bossche Rechtbank, hoorden wij zelfs als een soort verzachtende om standigheid tegen misdadigers aan voeren, dat ze kwamen uit Oss, waar de beschaving op zoo laag peil staat en waar men het leven van den even- mensch niet veel telt. De hoofdgroep der misdaden, die van daar komen ter berechting, wordt ge vormd door wat het Wetboek van Straf recht rangschikt onder mishandeling. Het mes en nog eens het mes is sche ring en inslag, en met dezelfde lucht hartigheid als men het handteert tegen de dieren in de Ossche exportslachte rijen, trekt men het ook tegen den evenmensch in kroeg en op straat. En bij ons staat het vast, dat alleen door uiterst gestrenge straffen dat volk tot inzicht zal komen, dat een menschen- leven toch meer waard is, dan wat het bij de meesten daar schijnt te wezen. Dezer dagen kregen we voor de Bos sche rechtbank weer een stel exem plaren van het echte ras. In den avond van 23 December j.l. waren de chef veldwachter v. Kempen en de onbe zoldigd rijksveldwachter politie agent op surveillance, toen ze stieten op een troep razende en tierende en zooals de president der rechtbank het uitdrukte beestachtige, vloekende kerels. In de buurt van de v. Erpstraat, waar de ont moeting plaats had, hadden baldadige handen de straatlantaarns al uitgedraaid. Al spoedig zagen de politiemannen zich genoodzaakt met den sterken arm op te treden en wilden een der kerels, die het meest dronkerr was, in verzekerde bewaring stellen. Maar de anderen be gonnen met opruien en spoorden hun makker aan, zich niet als lafaard te laten meenemen. Twee hunner pakten den ge vangene beet en poogden hem te ont zetten, steeds roepend, dat hij niet met de politie moest meegaan. De kerel ging toen op den grond liggen en verzette zich zoo geweldig hij kon. Een van de bende greep een stok uit de hand van een ander, hief dien op en kwam op de politie af onder den uitroep: „los!". Vier anderen staken hun handen in de zakken en meteen knipten de messen al open, terwijl ze begonnen op te dringen om de politie aan te vallen. In het nauw gebracht, bleef den agenten niets anders over dan hun arrestant los te laten, hun revolvers te trekken en te schieten. Hierdoor gelukte het hun de kerels van zich af te houden. Wegens wederspannigheid stond een bende terecht, waarvan er slechts twee waren verschenen, terwijl tegen de an deren verstek ging. Een dezer verklaar de, dat hij niet meer tellen kon, hoeveel borrels hij dien avond op had, waardoor hij stomdronken was. De ander zeide, niet dronken geweest te zijn, want hij had slechtseen twintigtal glazen bier en een kwantum borrels jenever op. Deze was een mager, bleek 19 jarig kereltje, en de president vermaande hem, dat hij beter deed vleesch te koopen voor zijn geld, in plaats van het. te verbrassen aan drank. De officier, die na het getuigenverhoor nog als verzwarende omstandigheid ten laste legde weerspannigheid, gepleegd door meerderen in vereeniging, eischte tegen allen een gevangenisstraf van vier maanden. Door de justitie werd Woensdag te Oss, aan de echtgenoote van v. G. (v. G. wordt in een krankzinnigengesticht ver pleegd) hare zeven kinderen ontnomen. De vrouw, welke de kinderen geheel aan hun lot overliet, voorzag in haar eigen onderhoud door bedelen, 's Nachts werd buiten of in de een of andere schuur gebivakeerd, daar haar reeds eenige weken de woning ontzegd was. De kin deren zullen in het gesticht St. Joseph nabij Venlo opgenomen worden. Verleden week werd bij Andijk de landbouwer L. B. dood aan den kant van een sloot gevonden. Men dacht, dat de ongelukkige, na in de sloot ge raakt te zijn, met veel moette er in ge slaagd was, weer op het droge te komen en daarna, uitgeput zijnde, was doodge vroren. Het gerucht gaat nu echter, dat hier een misdaad in het spel is. Het slachtoffer toch bleek van zijn geld beroofd te zijn. Thans heeft men het lijk ter schouwing weer opgegraven. De afdeeling Leiden van de Lande lijke Federatie van Metaalbewerkers, die reeds herhaaldelijk, doch te vergeefs, bij de directie der Kon. Ned. Grofsmederij op verhooging van loon aandrong, heeft thans een definitief antwoord verlangt vóór of op 31 Januari a.s. Mocht dat antwoord uitblijven of onbevredigend zijn, dan zal de Federatie tot andere maatregelen overgaan. Twee padvinders vonden Woensdag middag bij het spelen op het terrein de Staart te Dordrecht op de door het lage water drooggeloopen zandvlakte een gedeelte ran het geraamte van een volwassen persoon. Al het vleesch was vergaan; alleen de hersens schenen nog voor een deel aanwezig. De vinders deelden het geval aan een hoofdagent mede, op wiens verzoek zij de griezelige vondst in een zak wikkelden en naar het hoofdbureau van politie brachten, vermoedelijk ten behoeve van een nader onderzoek, dat echter niet veel zal kunnen opleveren. De Zweedsche matroos Janson, van het stoomschip Ellen, liggende in het Oosterdok te Amsterdam, wilde zich Donderdagnacht naar zijn schip bege ven. Na eenige malen aan den kant (Prins Hendrikkade) geroepen te hebben om hem af te halen, waarop hij geen antwoord ontving, sprong hij te water, om te trachten zwemmende het schip te bereiken. Op ongeveer 40 meter van den wal zonk hij in de diepte, maar werd opgemerkt door een voorbijrijdend chauffeur. Door personeel van de haven politie werd naar den drenkeling ge dregd. Zijn lijk werd later opgehaald en naar de begraafplaats gebracht. Men deelt aan het N. v. d. D. mee, dat er in den laatsten tijd diie zendin gen van geslacht Deensch vee te Amster dam zijn aangekomen. Het kwam van Kopenhagen over Hamburg en was geladen in koeiwagens en voldeed aan alle voorschriften. Het vleesch, waar onder ook varkensvleesch, was bestemd voor een firma te Nijmegen. Naar wij vernemen is te Rotterdam bericht ontvangen, dat te Parijs is ge arresteerd de kleermaker M. W. de Vos, die in den nacht van 4 op 5 Decem ber uit de strafgevangenis te Scheve- ningen was uitgebroken en ontvlucht. De zedenpolitie heeft Dinsdagavond een bezoek gebracht bij een juffrouw op het Oranjeplein in Den Haag. Zij ÜieuwN, Heusdenvm. 10 u. ds. Ruijsch v. Dugteren en nm. 6 u. de heer Van Os uit Amsterdam, zend. onder Israel. Geref. kerk geen opgaaf. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Werkendamvm. 9.30 u. ds. J. Luuring van Gorinchem en nm. 2 u. ds. Montijn van Almkerk. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. lezen Aalst, vm. 9.30 u. ds. Paddenburg. Aalburg, vm. 9,30 u. ds. Trillaard. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Geref. kerk vm. 9.en nm. 2 u. ds. Bosch. Andel, vin. 9,30 en nm. 2 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloni'énbroek, vm. 9.30 u. de heer Israel, cand. tot den H. dienst. 31 Jan. ds Hermanides, bijbellezing. Besoijen, geen opgaaf. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.u. ds. A. Brummelkamp. (Loonschendijk) vm. 9,30 u. lezing nm. geen dienst. Doeveren, vm. 10 u. ds. Lans. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drongelen, geen dienst. Drimmelen, nm. 2 u. ds. J. v. d. Wal uit Made. Dussen, geen opgaaf. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch, H. A., Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. Dekker. Vm. H. A. Nm. Nabetr. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2,u. lezen. Geertruidenberg, Evangeliesatielokaal vm. 10 en nm. 5 u. ds. Feijkes uit Dordrecht. Genderen, vm. 9.30 u. ds. Feijkes. Giessen, vm. 9.30 u. ds. Benders, 's Gravemoer, vm. 9.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen, nm. geen dienst. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.u. ds. G. Klumper. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 u. ds. Klomp. Nederhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Ten Bokkel Huinink van Well. Zz. geen dienst. Nieuwendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Goed- bloed. Pouderoijen, vm. 9,30 u. ds. Smits. Raamsdonkvm. 9,30 u. ds. J. C. V. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. J. C. V. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. SÜeuwijkvm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprangvm. 9,30 u. ds. Pop, van Reinsaters- Uitwijkvm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, geen dienst. Woudrichem, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. J. Wijk c.avm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2