I Van Houten IDebeste voor den prijs Hoe men zijn zieke maag geneest. JjpAan het publiek kan heul oordeel worden gelaten, of inderdaad is 1 Kg. 1.50|%Kg./0.42i - 0.80 Ho m -0.18 naar Athene te gaan, in de hoop daardoor een gunstige oplossing van het Kreten zer vraagstuk te verkrijgen. De beschermende mogendheden van Kreta hebben aan de Porte de verzeke ring gegeven, dat zij de Kretenzische afgevaardigden niet zullen toestaan naar de Grieksche Kamer te gaan. Maandagmorgen hebben auto bandie ten bij Parijs weer geducht huisgehouden. Een uit Parijs komende automobiel, die op weg was naar Nice, was door het even ten Z. van Parijs gelegen plaatsje Montgeron gereden en reeds in het bosch van Senart, toen plotseling vier individuen met een zakdoek zwaaiden om den auto te doen stoppen. Deze vertraagde dan ook den gang, waarop de bestuurder met een revolverschot gedood werd de tweede inzittende, een jonge man, kon, hoewel aan de hand gewond, de vlucht nemen. De bandieten stegen in, terwijl twee medeplichtigen zich bij hen voegden, en de bende sloeg de richting naar Parijs in. De automobiel is toen gereden naar bet vrij ver ten N. van Parijs gelegen Chaiitilly, met dezelfde zes schelmen, en heeft daar stilgehouden voor het filiaal van de Société Générale. Vier der individuen stegen uit, de revolver in de hand, en gingen de inrichting binnen, waar zij den kassier en een beambte doodden, een derden persoon verwondden,en zich van 50,000 frank meester maakten. Een vijfde had in middels, met een karabijn gewapend, wacht gehouden aan de deur en de zesde bleef als bestuurder in het voertuig, waar hij tot vertrek gereed was. Toen het zaakje opgeknapt was, kwamen de vier kerels, die naar binnen waren ge gaan, weer met hun buit naar buiten, stapten in, en de auto ging er met razende Snelheid van door in de richting van Parijs. Daar echter eenige personen door de overhaaste wijze, waarop het vertrek bewerkstelligd werd, argwanend waren geworden en alarm maakten, antwoordden de bandieten met revolver schoten. Zij raakten trouwens spoedig uit het zicht. De gestolen automobiel is later ge signaleerd te Epinay en op den weg naar Pontoise. Een auto met zes in specteurs van den veiligheidsdienst ver trok toen in die richting. Vijf andere automobielen met 50 agenten door kruisten den naasten omtrek van Parijs. Uit Asnières is eindelijk gemeld, dat een automobiel, dien men voor den gestolenen houdt, aldaar gevonden is. In dien auto vond men o. a. drie met bloed bevlekte zakdoeken. De linkerkant van het voertuig vertoonde eveneens bloedvlekken en het raampje was door een revolverkogel vernield. Meerdere sporen van kogels vond men trouwens aan den buitenkant van het voertuig. Men denkt, dat de misdadigers te Asnières in twee treinen gestegen zijn, waarvan een trein ging naar St. Lazare, de andere naar Argentinië. De Société Générale looft een belooning van 100.000 frank uit aan hem, die door het ver strekken van inlichtingen de schuldigen doet in hechtenis nemen. Plaatdeiyk IVlenws. Heusden, 27 Maart. De heer v. d. T. alhier, kwam Zaterdag avond op zijne fiets van Drunen, toen hem nabij de molen een rijtuig passeerde, waar voor hij uitweek en tusschen de rails van de tram kwam. Hij sloeg om en brak zijn been. Per stoomtram huiswaarts gebracht, werd direct door dr. E. heelkundige hulp verschaft. Om een blik te slaan in Heusden van vóór 3 eeuwen, is het goed een kijkje te nemen in het archief. W ij hebben voor ons liggen een z,g. Register van Ledematen der Herv. Kerk van 16171647. Het blijkt, dat we alstoen een groote bezetting hadden en meer dan een groot waardigheidsbekleder benevens tal van of ficieren alhier vertoefden. We noemen o.a. Graef Otto van Nassau, Jan de Hornes Grave van Hoorn, etc., Hubert Berents, Cap des Armee, Casperus Wirsfeldt ridtm. van syn Genade Graef Willem, Edward Clowell Vaendrig bij Cop Tilberg, Antonie Keerweer Luitenant van Graef van Cuijlen- burch, Cornelis Stammeling Speelman en soldaat onder Cop Gats, Jean Gueré soldaat onder syn gen. Graef Willem van Nassau, Jan Grillau Corporal onder Cap la Forest Simon la Fonteijne, Schermmeester onder den Heere van Kessel. Vermoedelijk bij een der Graven waren de volgenden dienstbaar, als Maeijke van Beugen, Camenier en Sebastiaen van Beugen Camerling. Ook bezat men het z.g. „halsregt" want Jan Bunt was Swartveger (alias Beul.) Functionarissen waren o.a. Notaris Jan Heemskerk, Mr. Andries Versluijs Chirur gijn, Advokaat Tor, Johannes Oorschot, Apotheker, Johannes Decanus paedagogus van het Soontje van Meurou van Slavata. De z.g. kleine luyden hadden nog geen geslachtsnamen, zoo zien we vermeldGeer- truid Jansd. huysvrou van Hans Hansz., Simon Simonsz, calckschipper liggende hier ordinaris met zijn calckschip in de Haven, Pieter Joosten Lij nwever comende som wyle van Eersel in Brabant om hier te commer- sieren, Jan Jansz. Cleermaeker in de wan- delinge genaemt den Hackelair. Dat het Kasteel te Heusden destijds be woond was blijkt uit: A 1638, op belijde- nisse, Neeltjen Vonder Cammenier op het Casteel. We zullen het hierbij voorloopig laten. Komen we nog iets bijzonders tegen, dan komen we daar later op terug. De totstandkoming der coöperatieve beet wortelsuikerfabriek voor westelijk Noord brabant is verzekerd. Over de plaats van vestiging is evenwel nog geene beslissing genomen. Werken dam. Op de voordracht voor een hoofd der school in den Biesbosch zijn geplaatst de heeren: A. Roubos, Dus- sen, P. A. Michaël, Dussenen C. Godschalx, Sleeuwijk. Maandag en Dinsdagavond 1.1. kon den liefhebbers van bioscope-voorstellingen profiteeren op het drijvend theater Alham- bra Flottante. Maandag was het bezoek niet groot en als het Dinsdag niet voller is ge weest, zal de winst niet groot zijn geweest voor de ondernemers. De Gemeenteraad hoopt te vergaderen op Vrijdag den 29en Maart 1912, des avonds te kwart voor zeven. De onderwerpen ter behandeling zijn: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken; 3. Be noeming van een hoofd aan school B4. Voorstel van B. en W. inzake benoeming van een onderwijzer aan school A5. Voor stel van B. en W. inzake wijziging van de artt. 4 en 23 der voorwaarden voor water leverantie; 6. Voorstel van B. en W. tot verhooging van het maximum van den H. O. van f 6000 tot f 8000. Donderdag 4 April zal de bouwkun dige K. van Dongen, van Dordrecht, in de hulpconsistorie der Chr. Ger. Gem. alhier, aanbesteden, het bouwen van een kerkge bouw met consistoriekamer en ameublement ten behoeve der Chr. Ger. Gem. alhier. nrimilicien. Tot hoofdonderwijzer alhier, is met ingang van 1 Mei a.s. be noemd de heer H. J. Bakker, hoofd der school te Pieterburen (gem. Eenrum.) llci'pt- Maandagmorgen zag men dat de ijzeren leuning met hardsteenen ouder stukken van de Luttel herptsche brug was losgerukt en in het Oude Maasje lag. Een onderzoek zal zoo mogelijk moeten uit maken of dit door een voertuig ol iets dergelijks is afgereden, of dat baldadige handen zich 's nachts aan dit feit hebben schuldig gemaakt. Door het milde weder zijn de wei landen ruim voorzien van gras. Dagelijks wordt druk geschaard. Algemeen wordt echter verlangend uitgezien naar meer vas tere weersgesteldheid. Wederliemert Z.z. Met genoegen kunnen we mededeelen dat mej.E. Knoop alhier bij het Vrijdag te Breda gehouden examen slaagde voor de acte nuttige hand werken. Baronesse Lewe van Aduard veree- nigde Donderdagavond de leden der naai- vereeniging Dorcas ten haren huize. De meisjes werden bijzonder hartelijk onthaald en ten afscheid van dit seizoen kreeg elk nog een aardig souvenir mede. De nieuwe presidente heeft zich sedert haar kort verblijf voor Dorcas bijzonder verdienstelijk gemaakt. Nz. Zaterdag arriveerde alhier een 19-jarige jongen, die 1 jaar in de tuchtschool te Nijmegen heeft doorgebracht. Als een zwakke, tengere knaap vertrokken, keerde hij als een flinke krachtige jongen terug, zijn ouders verrassende met een uitgaanskas van f 4,50. Raamsdonk. Op de Maandag te Oosterhout gehouden stieren keu ring zijn goedgekeurd de stieren der heeren A. Tim mermans, H. C. de Bont, L. J. Verschuren en Joach. Lankhuizen alhier, Door B. en W. is bekend gemaakt, dat de inwoners in het vervolg hunne kip pen moeten vast houden. Men hoopt daar door twisten tusschen buren te voorkonden. Sprang. In den nacht van Donderdag op Vrijdag zijn in deze gemeente op ver schillende plaatsen aan de huizen de wind- ij zere uitgerukt of stuk gebroken. Van den dader geen spoor. Vrijdagavond werd zekere F. in de Besoijensche steeg door een on bekend geble ven fietser die zonder licht reed, tegen den grond gesmakt. De gevolgen bleven niet uit; aan zijn hoofd en hand liep hij nog al eenige kwetsuren op. Met goed gevolg is door de navolg, personen toelatingsexamen voor de voorbe reidende klasse der rijksnormaallessen te Waalwijk afgelegd: J. C. Kleijn, W. P. Braspenning en Joha. Haverhals. En voor de eerste klasse door C. Geenen, C. v. Uit hoven, F. Janson en W. de Roon. Dinsdag 2 April hoopt de jongel. vereen. „Timotheus" alhier haar 13e jaar vergadering te houden. Well. Een ontzettend drama heeft zich Zaterdag alhier afgespeeld. De ruim 50-jarige landbouwer E. v. d. M. heeft in een vlaag van levensmoeheid getracht zich den hals af te snijden. Toen men de ver schrikkelijke daad ontdekte, lag hij reeds badende in zijn bloed in den paardenstal. Dr. de Koning, schielijk ontboden, deed wat mogelijk was om de talrijke wonden te hechten. Zondagmiddag is de man, vader van 4 kinderen aan bloedverlies gestorven. Veen. Als curiosum geven we hier een afschrift van den dezer dagen door den heer H. 't Hooft ontvangen brief, naar aan leiding van het omhalen van een ouden boom, waarin een ooievaarsnest. Ook vernemen we dat voor een ander nest zal worden zorg gedragen. Veex, Maart '12. Geachte Mijnheer 't Hooft. Daar zag ik toch vanmorgen tot mijn schrik dat mijn heele woning verdwenen was. En de vriendjes mijn vogels in den omtrek vertelden mij dat u die hebt laten wegnemen en dat het wel een goede be doeling was, omdat ik u anders toch mee omver zou waaien als mijn geheele gezin er op woont, maar wat moet ik nu beginnen nu ik geen huis meer heb? En ik had nog wel bericht gezonden aan mijn vrouwtje, dat ze maar gauw komen moest. Die zal ook raar opkijken als ze de ledige plaats vindt. Ik heb in uw buurt eens rondgekeken of ik een plaats vinden kon om een nieuw huis te bouwen, want dat moet er toch van komen. Ik heb zooveel jaren uwe gastvrij heid genoten, waarvoor ik u zeer dankbaar ben, maar nu zult u toch van mij geen zwerver willen maken. Ik zag vooraan in uw tuin een beuk; staan, als u daar den kop laat uithalen is die zeer geschikt en daar wil ik heel graag op. Doet u het? Ik verzoek u er vriendelijk om, ook uitnaam van mijn vrouw. Als het dan klaar is kan ik haar gauw laten komen, want ze zit als in afwachting van 't bericht. Als ik in die beuk zit kunnen we u zien in uw kamer, dus dan kunt u de eerste vliegoefeningen van mijn kindertjes heel goed gadeslaan. Dus mijnheer ik hoop dat u mij niet teleur stelt, al maken we uw tuin soms ook wat vuil, dan wascht de regen dit wel weg. En als ik dit jaar geen woning heb, kom ik het volgende jaar niet meer terug, mocht u dus goedgunstig over mijn verzoek beschikken, dan hoop ik u nog menig jaar de lieve Lente te komen aankondigen. In afwachting, Uw Dienstw. Dienaar, JAN, De Veensche Ooievaar. fWaalwfjk. Zaterdag heeft de justi tie uit Den Bosch (mr. F. Haver Schmidt, rechter-commissaris, mr. K. Sassen, substi tuut-griffier) alhier een onderzoek ingesteld ten kantore van Notaris De V., die zonder achterlating van adres en zonder orde op zijn zaken te stellen, zich Donderdag 1.1. verwijderd heeft. We lezen hieromtrent in een der dag bladen In verband met het feit, dat de notaris De Vocht te Waalwijk sedert eenige dagen afwezig was, zonder achterlating van adres en zonder orde op zjjne zaken gesteld te hebben, begaf zich Woensdag de voorzitter van de Kamer van Toezicht op de Notarissen en Candidaat-Notarissen, mr. P. H. Loeff, president der Rechtbank te 's Bosch, naar het kantoor van dezen notaris te Waalwijk ten einde een onderzoek in te stellen en werd door hem de stand der zaken opgenomen. Zaterdagmorgen is de justitie uit 's Bosch naar Waalwijk vertrokken om een gerech telijk onderzoek in te stellen. Men spreekt van een aanzienlijk tekort tengevolge van mislukte speculatiën. Evenals in eenige andere landen heeft gelijk men zich herinneren zal. de heer Andrew Carnegie ook hier te lande een Heldenfonds gesticht met een kapitaal van twee-honderd-duizend dollars, ten einde de renten daarvan te doen strek ken om personen, die met eigen levens gevaar anderen het le /en hebben gered, of ernstige pogingen hebben aangewend om dit te doen, bij alle gebeurlijkheden en omstandigheden, waardoor menschen- levens in gevaar worden gebracht, te bevrijden van geldzorgen, die het gevolg zouden zijn van hun heldenmoed, door het verleenen aan hen (of hunne wedu wen en kinderen) van tijdelijke onder steuning en om. anderen, voor wie geen geldzorgen uit een door hen volbrachte heldendaad voortgevloeid zijn, te beloo- nen door het toekennen van medailles of onderscheidingen. Deze stichting is thans in werking getreden. Het bestuur, waarvan de bui tengewone gezant en gevolmachtigde minister van de Vereenigde Staten van Amerika te 's Gravenhageeere-voorzitter is, is door den minister van binnenland- sche zaken geconstitueerd als volgt: de minister van staat jhr. mr B. P. C. van Karnebeek, als voorzitter; de administrateur van de Gener. Thesaurie als penningmeester; de directeur-gene raal van den arbeid; de hoofdingenieur van de mijnen; de hoofdinspecteur voor de scheepvaart; de voorzitter van den raad van toezicht op de spoorwegen de inspecteur-generaal van het loods wezen, en dr. C. B. Tilanus, arts te Amsterdam, voorzitter van de Neder- landsche Vereeniging voor Eerste Hulp bij Ongelukken, als leden. Als secretaris van het bestuur zal dienst doen jhr. mr. A. M. Snouck Hurgronje, commies bij het departement van buitenlandsche zaken, aan wiens bureau het kantoor van de stichting zal gevestigd zijn. Een zeer ongewone ontdekking deed Zaterdagnacht om twee uur een politie agent, die op de Weteringschans te Amsterdam bij het gymnasium surveil leerde. In een kuil, gegraven voor de rioleering,, zag hij een jongmensch, of liever het hoofd van een jongmensch. Het verdere lichaam was onder het zand bedolven. De levend begraven jongeling werd bevrijd en overgebracht naar het bureau Leidschepleinhij zeide student te zijn, doch kon niet opgeven, hoe hij in deze zonderlinge positie gekomen was. Vermoedelijk heeft men hier met een studentengrap te maken gehad. In een der woningen met voortuinen aan het einde van den Rijswijkscben weg nabij 's Gravenhage, woont bij zijn ouders in de heer R., iemand van 36- jarigen leeftijd, oud-rijksontvanger te Overschie. Hij verkeerde sinds geruimen tijd in overspannen toestand en was dezer dagen bij den, in de nabijheid wonenden inspecteur van politie, Van Rossen, komen vragen hem 's nachts niet te komen hinderen met allerlei uitroepen, waardoor hij in zijn nacht rust werd gestoord. De heer v. Rossen vermoedde te doen te hebben met iemand, die niet wel bij het hoofd was en liet de zaak voor wat zij, naar hij veronderstelde, was. Zaterdagochtend kwam de heer R. evenwel in den tuin van den inspecteur en dreigde diens echtgenoote met een revolver. Mevrouw Van R. vond het toen geraden de politie aan het Huygenspark te's Gravenhage te waarschuwen, waarop haar man, die met zijn chef, den hoofd-inspecteur Sundter de Beauchène, juist in het nabijgelegen Laak kwartier was, naar de woning van den heer R. ging, om diens vader te verzoeken maatregelen te ne men, dat dergelijke voorvallen, als waar over hij kwam klagen, zich niet meer zouden herhalen. Terwijl hij zich in de gang van het huis met den heer B. Sr. onderhield, klonken plotseling van boven revolver schoten, waarop de inspecteur ijlings het huis verliet. Met een politie-agent teruggekeerd trachtten zij zich van den man meester te maken, doch deze bleef van uit zijn kamer, waar hij een groote voorraad revolverpatronen had, voort gaan met schieten. De inspecteur en de agent stelden zich toen ieder afzon derlijk op in een zijkamertje, teneinde bij de eerste gelegenheid de beste den man te overmeesteren. Ook zij maakten gebruik van een vuurwapen en losten in het geheel een 4-tal schoten. Ook de hoofdinspecteur Sudler de Beauchène had zich, met eenige politiebeambten, naar de woning begeven en werd daar eveneens met revolverschoten ontvan gen. Plotseling verstomde het schieten en toen men in de kamer trad vond men den man daar met een schotwond in de linkerslaap. Terstond werd de gemeentelijke geneeskundige dienst ge waarschuwd, die spoedig ter plaatse was. De directeur van dien dienst, dr. Boland, legde een voorloopig verband, waarna de verwonde per auto naar het Gem. Ziekenhuis werd overgebracht. Het voorloopig onderzoek heeft nog niet uitgemaakt of de verwonde is ge troffen door de 4 schoten van de politie, of dat hij zich zelve heeft verwond. Men vermoedt het laatste. Zijn toestand moet zeer ernstig zijn. Te N. Buinen wordt sedert Vrijdag vermist de veekoopman B. V., die de veemarkt te Zwolle had bezocht en daar voor verkocht vee ongeveer f 4000 had ontvangen. Men schrijft uit Grave: De rivier de Maas is zoodanig ge wassen, dat alle uiterwaarden zijn onder- geloopen. Ook het laag gelegen land binnendijks staat nu wegens het niet kunnen loozen van het overtollige pol derwater naar de Maas, grootendeels blank. Te Arnhem, Velp en Groenlo zijn, naar de Arnh. Ct. meldt, in de laatste dagen gevallen van meningitis met doodelijken afloop voorgekomen. Zondagmiddag waren te Tilburg in de woning van Louis Brokken in de Oerle- sche straat F. Koks, J. Brokken, J. Abrahams en D. Leijten gezellig bijeen, ofschoon tusschen Abrahams en Koks een eenigszins gespannen verhouding bestond. Om echter ruzie te vermijden, ging Koks weg, doch werd oogenblikkelijk door Abrahams achtervolgd, die hem in een klein straatje te pakken kreeg. Abrahams schijnt toen Koks met een mes eenige steken in den rug en in het hoofd 'toegebracht te hebben, waardoor de getroffene ernstig verwond werd en zeer veel bloed verloor. Koks werd door eenige menschen uit de buurt ondersteund, doch zakte in de Hesperenstraat in elkaar en moest een woning worden- binnengedragen. Zijn toestand is echter niet levensgevaarlijk. Zondag heeft j uffrouw S. D. Riedeman weduwe Hokxe, woonachtig aan den Westzeedijk te Rotterdam, haar hon derdsten verjaardag gevierd. Sedert 24 jaren woont zij in bij haar eenigkind, de 78-jarige weduwe Ferdinandus, wier man 6 jaar geleden overleden is. De oude moeder is ziek geweest, maar was op haar honderdste jaarfeest weer wat opgeknapt. Zij is helder van geest ge bleven. Zondag heeft mej. J. Meng te Am sterdam in een goede gezondheid haar 102den verjaardag gevierd, omringd door tal van kinderen, kleinkinderen en achter-kleinkinderen. Vrijdagnacht bevonden zich in het nachthuis van B. K., in de Zandstraat te Rotterdam een aantal personen. Van dit gezelschap maakten deel uit de 21- jarige E K., een jonge vrouw, en de 19-jarige koetsier A. de C. Deze koetsier had het meisje al herhaaldelijk lastig gevallen en met leede oogen aangezieu, dat zij zich niet met hem, maar met anderen bemoeide. Zoo ook in dien nacht. Plotseling, door minnenijd ge dreven, stond hij op, trok zijn knipmes, liep op het meisje toe en gaf haar een geduchten steek in de maagstreek. Eenige mannen droegen het meisje naar het ziekenhuis, waar zij ter verpleging is opgenomen. Haar toestand is zeer ernstig. De dader had dadelijk na het toe brengen van den steek de vlucht ge nomen. Later is hij gearresteerd en heeft een volledige bekentenis afgelegd. C. A., te Hoogeloon (N.-Br.), miste eenige dagen geleden zijn knip met f120. Hoe men zocht, ze was nergens te vinden. Zaterdag vond hij in de kachelasch den koperen knipbeugel. Moeder de vrouw schijnt de knip met eenige brokjes turf in de kachel geworpen te hebben. Nu de Hooge Raad de verordening op de winkelsluiting te Amsterdam bindend heeft verklaard, zal het van 60.000 handteekeningen voorziene ver zoek om de verordening te vernietigen, aan de Kroon worden aangeboden. In den nacht van Zaterdag op Zondag is in de buurtschap Okkenbroek onder Diepenveen een schuur afgebrand, toe- behoorende aan den landbouwer Bloe menkamp aldaar. Behalve de inboedel kwamen 12 stuks jong vee in de vlam men om. Men vermoedt dat hier kwaad willigheid in 't spel is, zoodat de politie de zaak in onderzoek heeft. In de omgeving is n.l. een heele bende landloopers gekampeerd. Bij 't pogen tot redding heeft Bloe menkamp nog zoodanige brandwonden aan hoofd en handen gekregen, dat hij zich onder behandeling van een dokter moest stellen. Naar het huis van bewaring te Mid delburg is gebracht een 79-jarig man uit Zaamslag, verdacht van het plegen van onzedelijke handelingen met kin deren. De politie te Alkmaar heeft, zoo meldt de Tel., Zaterdag tegen een gehuwde dame, mevrouw O.-A., wegens onbe voegd uitoefenen van de geneeskunde, proces-verbaal opgemaakt. De ingenieur F. H., die in zijn tuin aan het Haarleramerhoutpark te Haar lem een hond wilde doodschieten, strui- ke'de, viel en kreeg de lading in het hoofd. Hij was dadelijk dood. De slechte spijsvertering is een ge brekkige toestand waarin de maag ge heel of gedeeltelijk ongeschikt is het voedsel te verteren. De slechte spijs vertering is herkenbaar aan zure op rispingen, aan een gevoel van brandig en van zwaarte in de holte van de maag. In ernstige gevallen ondervindt men hardnekkige hoofdpijnen, duizelingen, pijnen tusschen de schouders en afwis selend verstopping of diarrhee. Het eenige middel de slechte spijs vertering te genezen, i3 de maag vol doende sterk te maken om haar werk te doen. Er is geen andere wijze ter genezing van de slechte spijsvertering. De maag van iemand die gezond is, doet altijd haar werk behoorlijk. Daar het werk der spijsvertering af hangt van het bloed en de zenuwen, is de beste wijze ter genezing van een slechte maag een geneesmiddel te nemen dat het bloed versterkt en nieuw leven geeft. De Pink Pillen geven bloed met iedere gift en versterken de zenuwen. Ziehier de getuigenis van iemand die haar slechte maag niet genezen kon en wie de Pink Pillen zeer goed genezen hebben. Mejuffrouw P. Mies, geboren Ver- straaten, Kasdonk K, no. 1, te Roosen daal, heeft ons geschreven: „Gedurende jaren leed ik voortdurend aan on verdragelij ke maagpijnen. Ik had heel wat geneesmiddelen zonder groote resultaten gebruikt. Bevriende personen hebben wij de Pink Pillen zeer aangeprezen. Ik heb ze genomen, en tot mijn groote vol doening heb ik het genoegen u mee te deelen dat zij mij mijn verloren eetlust hebb n weergegeven en dat mijne maag pijnen volkomen zijn opgehouden. Verkrijgbaar fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen. bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Her togenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. Cacao I

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2