Van Houten s De beste voor den prijs i-rfssSÏË* 'Aan het publiek kan heC oordeel worden gelaten, of' inderdaad is 1 Kg. ƒ1.50 XA - 0.80 VqKg.fOA2± Mo - 0.18 In New-York is het publiek hoogelijk verontrust door de ontdekking van een gruwelijke misdaad. In een doos, die werd aangetroffen op een stuk land, vond men een stervend meisje van 12 jaar, zekere Julia Corner. Het lichaam was deerlijk verminkt en vertoonde niet minder dan 41 wonden. Handen en voeten waren bijna afgesneden, de keel doorgesneden. In een der wonden was een mes blijven steken; het haar van het kind was afgesneden. Toen men het slachtoffer vond, leefde zij nog. Het meisje kon nog de woorden „een man" stamelen, en stierf toen. Tot dusver heeft men geen aanwijzing omtrent den dader. Te Genua zij de twee eerste „woestijn kruisers" of auto-mitrailleuses inge scheept met bestemming naar Boekames. Elk van deze gepantserde voertuigen kan 12 manschappen en 4 sneivurende kanonnen medevoeren met den daarbij behoorenden schietvoorraad, benevens benzine voor 300 kilometer. De wagens kunnen 40 kilometer per uur afleggen. In den loop van deze maand zal het arsenaal te Turijn nog 10 van dergelijke oorlogsmonsters afleveren. Reuter seint uit Compiègne: Legagneux heeft alle wereldrecords voor vliegen met passagiers geslagen. Na 4.45 min. had hij 10 K.M. afge legd, Da 9.52 min. 20 K.M., na 14.21 min. 30 K.M., na 19.9 min. 40 K.M. na 23.59 min. 50 K.M. en na 48.3 min. 100 K.M. In een uur legde hij 124 K.M. en 385 meter af. Generaal Gouraud heeft uit Fez ge seind dat hij eene overwinning heeft behaald op den troonpretendent, die totaal verslagen en een groot aantal dooden op het slagveld heeft achterge laten. Volgens een bericht uit Weenen is op het schietterrein te Oerkeny een kanon gesprongen. Er zijn 4 dooden en 4 gewonden. Zondag heeft Ben Tillet, de aanvoerder van de Engelsche bootwerkersstaking, in Hydepark te Londen weer een rede gehouden, waarin hij o. a. zeide: „Ik wil geen bedreigingen doen, maar wan neer wij de overwinning niet kunnen behalen met vreedzame middelen en wanneer de kapitalisten en de regeering zeggen dat wij geen recht hebben om te leven, dan zullen wij het gezag in handen nemen en andere middelen moeten gebruiken en ik verklaar hier openlijk dat die eenige middelen, waar over wij beschikken, zijn geweld en het gebruik van al onze physieke kracht. Wij zullen aldus aan die brutale coalitie van de kapitalisten doen begrijpen dat onze vrouwen en kinderen ons evenveel waard zijn als de hunnen." Tengevolge van de werkstaking heeft in Engeland de uitvoer in Juni 1912 ruim 14 millioen gulden minder be dragen dan in Juni 1911 en de invoer ruim 5 millioen minder, terwijl het transito-vervoer 87 millioen is terug gegaan. Zondagmorgen heeft bij dichten mist de Amerikaansche pantserboot New Hampshire het stoomschip Common wealth, van New York naar Boston met 900 passagiers, aan den ingang van Long Island Sound aangevaren. De schok was hevig, in nachtgewaad snelden de passagiers naar het dek. Eer zij het schip verlaten hadden waren de ka juiten vol geloopen, maar de Common wealth kon toch de haven bereiken. De passagiers zijn per trein naar Bos ton gereisd. Kort daarna, op dezelfde plaats, had er een aanvaring plaats tusschen de stoombooten Bunkerhill en Massachu setts. Hoewel ernstig beschadigd, kon den zij naar de haven terugkeeren. Te Havre zijn Zaterdag vijf personen, die den Donderdag en Vrijdag tevoren aangehouden waren omdat ze werkwil ligen het arbeiden hadden trachtten te beletten en geweld gepleegd hadden, veroordeeld tot straffen van drie tot zes maanden gevangenis. De maritieme rechtbank te Havre heeft twee-en-dertig opvarenden der France wegens desertie tot veertien dagen gevangenisstraf ver oordeeld. De Italiaansche Senaat heeft dezer dagen een wetsontwerp van Calissano, de minister van posterijen, goedgekeurd, waarbij verschillende hervormingen in het postwezen worden aangebracht. Naar men weet zijn in Italië de post- tarieven zeer hoog. Zij zullen voortaan nog hooger zijn. De correspondent van de Kölnische Zeitung meldt hierover o. a. de volgende bizonderheden Spoedbrieven worden in twee soorten verdeeld, gewone, die met 25, en drin gende, die met 40 centesimi moeten worden gefrankeerd. Deze toeslag heet het al te veelvuldig gebruik van de spoedbestellingen tegen te moeten gaan. Het is echter niet te verwachten dat dit nu veranderen zal, daar de oorzaak van dat veelvuldig gebruik is, dat men bij gewone verzending veel kans loopt, dat de brieven te laat of niet worden bezorgd. Voorts zal de vergoeding voor zoek geraakte aangeteekende brieven van 25 tot 10 lire worden verlaagd, om het publiek te nopen, brieven van waarde tegen het buitengewoon hooge tarief van de Italiaansche post, hetgeen bij deze gelegenheid buitendien nog opge- geslagen is, te verzekeren. Ook het port van drukwerken brengt het wetsontwerp van 2 op 5 centesimi per 50 gr. Hiervoor wordt het eigen aardige motief aaugevoerd, dat veelal mededeeling in de drukwerken worden gesloten. Het is niet recht duidelijk hoe dit euvel door dezen maatregel zal wor den te keer gegaan. Onze lezers zullen zich nog wel her inneren, dat wij in Februari en daarna herhaaldelijk gerept hebben van den moord te Igornay op den koster van de kerk gepleegd. Eerst is de pastoor van de kerk van den moord, althans van medeplichtigheid daaraan, beschuldigd. De man is lang in voor-arrest geweest, totdat bleek dat hij onschuldig was. In het kleine plaatsje Igornay baarde de zaak een geweldig opzien. Het lang durige, moeilijke onderzoek heeft allerlei dorps-narigheid, allerlei verborgen zon den aan het licht gebracht. De twee verdachten, jonge mannen van even over do twintig, van wie er een over zeer geringe verstandelijke vermogens schijnt te beschikken, zijn Zaterdag door het hof van assissen te Chalons aan de Saone veroordeeld: Grillot ter dood, Leroux tot twaalf jaar dwangarbeid. In Surrey is mond- en klauwzeer uit gebroken. Dit is de eerste keer, dat de ziekte in het Zuiden van Engeland op treedt. Sedert dat het eerste geval is gemeld, op den 24sten Juni, zijn erin het geheel nog 34 gevallen bijgekomen. In heel Groot-Londen en omstreken is het vervoer van vee verboden. Zaterdag werd uit Boulogne sur Mer gemeld De vlieger Graham White, gisteren met zijn vrouw voor Parijs opgestegen, heeft bij Abbeville moeten landen. Vandaag is hij met een tweedekker bij de haven van Boulogne aangekomen. Hij zal zijn vliegtuig veranderen in een watervliegtuig en trachten vervolgens het Kanaal ermee over te steken. Reuter seinde uit Boulonge a.d. Zee Nadat Graham White eenige wel geslaagde proeven met zijn watervlieg tuig had volbracht, waarover hij zeer voldaan was, volbracht hij eenige vluch ten in de haven. Daarna trok hij zee waarts en steeg op 500 meter van de kust uit het water op en verdween in de richting van Dover. Naar verluidt, zou hij de Engelsche kust te Orcington in Kent bereikt hebben. Uit Berlijn wordt weer van een nieuw familiedrama melding gemaakt. Een arbeidersvrouw trachtte n.l. Vrij dagmiddag zich zelf en haar beide kin deren met lichtgas te vergiftigen. De moeder en haar drie-jarig zoontje konden nog in het leven worden teruggeroepen, een jongentje van anderhalf jaar was reeds dood. De lange werkeloosheid van den man, die de familie in schulden stortte is oorzaak van de wanhoopsdaad. In de electrische centrale te Beimin- gen, in Wurtemburg, kwam een monteur in aanraking met een sterkstroomge leiding en werd terstond gedood. Het lijk bleef verkoold aan de draad hangen en een opzichter, die het aanraakte, werd eveneens gedood. Een werkman, die te hulp wilde komen, bekwam zware brandwonden. Piaatseiyk Nieuws. Heusdeii, 10 Juli. Het expedieeren van zwarte bessen en frambozen heeft alhier van uit Oud-Heusden en Elshout, dagelijks met groote partijen plaats in mandjes van 10 kilo. De prijs van beide artikelen is 30 cent per kilo. Als men nagaat, dat per dag 300 en 500 van die mandjes per boot verzonden worden, begrijpt men dat ook daarin een groot kapitaal wordt omgezet. De stoomtram van 's Bosch, die 's avonds circa 9.30 alhier aankomt, kwam Zaterdag eerst te middernacht aan. Kort na het vertrek uit 's Bo3ch, ter hoogte van Deuteren, dus circa 8.15, werd de tram door een kort maar hevig on weder overvallen en terstond stond de tram stil. Groote schrik onder de passagiers, die meen den, dat de bliksem in de locomotief was geslagen. Dat bleek echter niet het geval, maar een ijzeren bout, die de raderen der locomotief koppelt, was plotseling gebroken. Nadat eerst hulp uit Drunen was komen opdagen, konden de passagiers de reis ver volgen, met ruim twee uur vertraging. Naar wij vernemen zullen de werk zaamheden aan den Baard wij kschen Over laat en bij de tramhaven alhier, spoedig een aanvang nemen en kunnen we weldra de stoombootdienst op Amsterdam, tegemoet zien. W erkendam. De driemaandelijk- sche vergadering der Griendwerkersvereeni- ging „Onderling belang", zal gehouden worden op Zaterdag 13 Juli a.s., des avonds om 7 uur, in de Nutszaal alhier. De punten van behandeling zijn: 1. Opening; 2. Notulen; 3. Rekening en verantwoording door den Penningmeester; 4. Mededeeling; 5. Rondvraag; 6. Sluiting. Morgenavond te 8 uur zal in het Societeitslokaal „Wink" alhier, vergaderen de Schietvereeniging, tot bespreking van reglement en statuten en verkiezing van een bestuur. 1taardwr|)k. Alhier is bericht ont vangen, dat de bakker J. v. Lier, die Binds eenige dagen gemist werd, verdronken is gevonden onder de gemeente Zundert. Capelle. Op een nader te bepalen Zaterdag, zullen we hier verrast worden met het zien van een vliegmachine. Een aviateur van de Molenheide bij Breda, zal n.l. vandaar naar een terrein, gelegen achter de fabriek van de firma Sneep en Co. komen vliegen, om vervolgens aan het publiek al hier enkele ro id vluchten te laten zien en daarna, na eerst nog om den kerktoren ge vlogen te hebben, zijn tocht naar de Molen heide terug te doen. Bij de in de vorige week gehouden keuring, zijn van de 31 ingeschrevenen in deze gemeente 8 jongelingen afgekeurd. In vergelijking met andere gemeenten nu niet zoo bar vee). Driiiimeleii. Tijdens het onweder van 1.1. Zaterdagavond sloeg de bliksem in de woning van den landbouwer A. Spuij- broek te Oud-Drimmelen. Voordat eenig blusschingswerk ter hand kou genomen worden, stond reeds den geheelen zolder in brand. Huis en schuur brandden tot den grond toe af. Persoonlijke ongelukken vielen niet voor. De heer A. A. Mol te Retranchement (Zeeuwsch-Vlaanderen) is benoemd tot Hoofd der school alhier. 's (iravcmoer. Op 70-jarigen leef tijd overleed alhier de heer G. Bijl, sedert lange jaren boekhouder van de kerkvoogdij der Ned. Herv. Gem. De overledene was bovendien van 1889 tot 1891 en van 1897 tot 1909 lid van den Gemeenteraad. De tuin- en landbouw vereeniging al hier, leverde vorige week voor hare leden ongeveer 3000 K.G. zwarte bessen 26 ets. en 120 K.G. roode bessen 15 ets. per K.G. Frambozen wórden thans geleverd k 28 ets. per K.G. De heer J. Loeff, oud-burgemeester en secretaris dezer gemeente, heeft thans, wegens hoogen leeftijd, ook ontslag genomen als lid van den gemeenteraad. Een welver diende rust zij den heer Loeff nog langen tijd na een zoo werkzaam leven geschonken. Mederhemert. De heer W. Knoop, directeur van de gemengde zangvereeniging „Crescendo," zal met dit gezelschap half Augustus aan het concours te Dordrecht deelnemen. Bij Kon. Besluit is E. J. baron Lewe van Aduard, benoemd tot plaatsvervangend voorzitter van de commissie voor de Onge vallenverzekering te Zalt-Bommel. Op verschillende akkers heeft men het loof der aardappelen met de z.g. Bordeausche pap besproeid. Men denkt hierdoor de zoo gevreesde aardappelziekte te voorkomen. Moge de proef gelukken en anderen tot leering strekken! Nicirtvendjjk, Tijdens het on weder, dat Zaterdagavond omstreeks half acht boven onze plaats woedde, sloeg de bliksem in de boerenstelling van den heer H. Rombout, bewoond door A. van Breuge- len en A. van der Stelt. Direct stond schuur en woonhuis in lichte laaie, zoodat aan redden niet te denken viel. De geheele inboedel van beide gezinnen, als hooi, kar ren, ploeg en huisraad, werd een prooi van het vernielend vuur. Hoewel de brand spuit spoedig ter plaatse was, moest zij zich toch bepalen tot het blusschen der puin- hoopen. Alles was verzekerd, behalve het hooi van A. v. B. Raatiisdouk.. Na een verblijf van 12 jaren in Duitschland, bezocht vrouw W. hare familie alhier, doch werd door de marechaussees gearresteerd, daar zij nog 6 maanden gevangenisstraf moest ondergaan wegens diefstal. Rijswijk Tot brievengaarder in deze gemeente is benoemd de heer J. van Zon. §leeuw{jk. Gedurende de maand Juni, werd in de postspaarbank alhier in gelegd f 1706,25 en terugbetaald f340. Aan het telefoonkantoor werden 17 telegrammen behandeld en 22 gesprekken gevoerd. Sprang. Bij Kon. besluit is den Weled. Achtb. heer C. G. H. H. Meijer, herbenoemd tot burgemeester onzer ge meente. Daar L. v. O. j.l. Zaterdag nog geen onderdak had, heeft hij met hulp van enkele personen aan de „Spie", langs den grindweg een tent opgeslagen. Maandagmorgen passeerde een troep zigeuners onze gemeente. Om c.a. 8 uur was reeds de brigade Marechaussees van Kaatsheuvel alhier aanwezig, om deze min der ongewenschte gasten na te gaan. Van een boer, die langs de Biersteeg bezig was met grasmaaien, werd een groote hoeveel heid gras achter zijn zeis weg gehaald. Waalwijk. Bij het zware onweer, dat Zaterdagavond alhier woedde, werd een koe, toebehoorende aan van H. door den bliksem getroffen. Woudrichem. De heer L. C. Va- ros8ieau alhier is benoemd tot tijdelijk onderwijzer aan de openbare school A te Werkendam. De heer A. Struick slaagde voor het diploma A eind-examen gymnasium. Kerknieuws. 's Ciravenioer. Ds. E. J. H. van Leeuwen, pred. bij de Ned. Herv. gem. alhier, heeft een beroep ontvangen naar Doorn. Nederhemert. Volgens besluit van den kerkeraad zullen de namiddag godsdienstoefeningen in de Hervormde Kerk gedurende de maanden Juli en Augustus te halfdrie aanvangen. iiurs&erlijke Mtand. Genderen, van 130 Juni. Geboren: Harm, z. v. R. Brouwer en J. J. ArieseCornelia, d. v. W. G. J. Branderhorst en J. D. H. de Fijter. Overleden: Johanna Maria van Ho ven, 48 j., echtg. van J. Brugraans. Ingekomen van: Rotterdam, Pa. Ja. Kleinloog. Vertrokken naar: Valburg, P. Bran derhorst. Wijk en Aalburg, van 130 Juni. Getrouwd: J. van Tilburg, 63 j. en M. Kerkwijk, 48 j. Geboren: Hendrik Gerrit, z. v. A. A. Vos en S. J. de Kok; Meeuwis, z. v. D. van Rijswijk en A. de Kok; Marinus, z. v. C. Donkersloot en B. van Wijk; Teuntje, d. v. A. Nieuwkoop en H. Nieuwkoop; Willem Jan, z. v. E. Sod- derland; Jan, z. v. M. van Tilborg en M. Versteeg. Overleden: Sijke Cornelia Bouman, 3 m Huibert van Kuijk, 46 j.; Peter van Dalen, 74 j.; Meeuwis van Rijswijk, 67 j.; Elizabeth van Wijk, 78 j. Geertruidenberg, over de maand Juni. Ondertrouwd: F. L. v. Meurs, 25j. en J. C. Thiel, 24 j. Getrouwd: Ant. v. Alphen, 56 j. (wednr v. C. C. Selders) en Adr. Pig- mans, 45 j. (wed. v. P. S. Gualzatta). Geboren: Helena, d. v. G. v. Tilborg en C. JansonSebastianus Aloysius, z. v. S. G. Meijers en A. C. M. Krols; Magda- lena Francisca, d. v. C E. Westerlinck en M. A. Bal, (won. te Antwerpen); Cornelis, z. A. v. d. Bosch en A. M. v. Ginnekens. Overleden Maria C. Louwers, 1 m. G. M. Timmermans, 85 j. wed. v. A. Vissers; J. W. Gerritse, 6 m.P. Haver- horst, 9 j.; C. J. v. d. Borch, 3 m. Dussen, over de maand Juni. Getrouwd: G. Rijszaad, 26 j. en H. van Breuge'en, 25 j. Geboren: Cornelia J., d. v. C. van Dinteren en J. van Dinteren Maria C., d. v. J. P. Weterings en A. E. v. d. PluijmMaria A., d. v. J. van Dort- mont en E. Kouwenberg John E z. v. W. D. Scott en E. BatijAdriana A., d. v. J. van Velthoven en A. Stevens Pietje, d. v. P. Sterkenburg en M. C. Teuling. Overleden: Petrus Goossens, 73 j., wodn. van H. Schalken Maria A. W. Huigen, 1 j.; Anna M. van Balkom, 12 j.Charles Marinus Pellekaan, 4 j. Ingekomen van: Geertruidenberg, P. C. van Oorschot en gezin Teteringen, J. J. van GooiAlmkerk, A. van Hoven de Werken en Sleeuwijk, C. Colijn en gezin Tilburg, C. J. van der Pluijm. Vertrokken naar: Sleeuwijk, A. Colijn en gezinHaarlemmermeer, W. de Peuter Tilburg, A. M. van der Pluijm Gorinchem, C. J. R. Ran Almkerk, A. van Vark en gezin Dubbeldam, B. van Mastrigt en gezin 's Gravenhage, G. J. van der Pluijm Tilburg, H. C. Baekers Lobith, J. S. de Bruijne. Binnenland. De commissie van voorbereiding voor het 'wetsontwerp in zake de ouderdoms- en invaliditeitsverzekering is, zoo wordt uit Den Haag aan de Tel. gemeld, reeds tegen 22 dezer en volgende dagen opgeroepen, om te vergaderen. Dan zal mondeling overleg worden gepleegd met minister Talma. Naar het Centr. verneemt, is in het Vrijdag door mr. Aalberse, mede namens de heeren Passtoors, De Visser, De Geer, Duymaer van Twist en Van der Voort van Zijp ingediende ontwerp-Bakkers wet niet opgenomen het patroonsver bod. De patroon zal dus kunnen werken als hij wil. Wel is daarentegen opge nomen het drieploegenstelsel, waardoor het mogelijk zal zijn, dat ook's nachts kan worden gewerkt. Voor een en ander zijn echter voor waarden gesteld. Waar het drieploegen stelsel is toegelaten moet de acht-urige arbeidsdag worden ingevoerd, terwijl de arbeiders in dat bedrijf van de drie weken er niet meer dan één 's nachts zullen mogen werken. Ook zullen zij, die 's nachts werken, niet vóór een bepaald uur het brood mogen vervoeren. Op deze wijze hoopt men het concurreutiebezwaar te onder vangen. Bij algemeenen maatregel van bestuur zal dit uur, dat naar plaatse lijke omstandigheden verschillen kan, worden vastgesteld. De correspondent van N. R. Ct. te Batavia seint: De bewoners van het eiland Mendanau hebben geweigerd, heerendiensten te verrichten; 120 zijn er in hechtenis genomen, en er zullen er eerstdaags nog 150 worden gevangen genomen. Tusscben de eilandbewoners en het bestuur heerscht ernstige spanning. Het eiland Mendanau behoort tot het district Tandjoengpandan der zelfstan dige assistent-residentie Billiton. De heerendiensten in de assistent residentie Billiton mogen alleen gevor derd worden voor het aanleggen of bouwen, zoomede het herstellen en onderhouden van groote wegen en be langrijke binnenwegen, van de daarin gelegen bruggen en duikers (met uit zondering van de bruggen en duikers op de hoofdplaats van het gewest); het herstellen en onderhouden van de thans in gebruik zijnde waterwegenhet bou wen, herstellen en onderhouden van de districts gevangenissen; het vervoe ren over land van gouvernements-goe- deren en -gelden, voor zoover dit niet door aannemers geschiedt; het, onder zekere voorwaarden, overbrengen van brieven en het vervoeren van personen en troepen op marsch en van hunne goederen. Het maximum aantal dagen dat per jaar van een heorendienstplichtige in de assistent residentie Billiton mag ge vorderd worden is 24. De Kameroverzichtschrijver van „de Tijd" schrijft over den nieuwen nik kelen stuiver: Het nieuwe stuiverstukje is een han dig stukje geld. Valt de vreemde vorm vierkant met ronde hoeken eerst wat op, als men 't in de hand neemt, bemerkt men dadelijk, dat vorm en ge wicht het tot een handig geldstukje maken. Het relief is mooi, maar wat vaag. Het zal m. i. al spoedig heel wat beter voldoen dan het tegenwoordig stuiverstuk, dat algemeen als te lomp en te zwaar wordt beschouwd. Voor verwarring met andere binnen- en buitenlandsohe geldstakken zal en dit is hoofdzaak in het vervolg niet meer te vreezen zijn. Te Rotterdam heeft een agent, van politie aangehouden den voerman J. W. D., uit de Van Meekerenstraat, die komende uit de richting van Capelle, een met gras beladen wagen bestuurde. Toen in de Hoflaan de wagen werd afgeladen, kwam onder het gras te voorschijn een vat, dat een in stukken gesneden varken bevatte. Het vleesch van dit varken, dat vreeselijk stonk en uit een varkenshouderij te Capelle af komstig is, is naar het abattoir over gebracht. Donderdagnamiddag zijn twee mijn werkers in de Domaniale miju te Kerk- rade onder afvallend gesteente geraakt. Een van hen, de houwer Schlösser, uit Bleyerheide, is aan de gevolgen over leden. Zaterdagnamiddag is te IJmuiden uit zee teruggekeerd de stoomtrawler Hol land II wegens een ontploffing in de vuren, waarschijnlijk ontstaan door het zich daarin bevinden van een niet af gesprongen dynamietpatroon. De eerste stoker S V., van Haarlem, werd zoo danig met brandwonden overdekt, dat hij in ernstig levensgevaar verkeert. Zaterdagavond zijn, naar het Hdbl. meedeelt, aan de Alkmaarsche IJzer en Metaalgieterij 98 werklieden ont slagen, omdat zij geweigerd hebben een hun door de directie aangeboden nieuw contract te teekenen. Een vrouw heeft Zondag op den Sta tionsweg te Gouda een geheel naakt kinderlijkje gevonden. Het kindje had niet geleefd. De politie heeft de moeder ontdekt. De justitie te Middelburg heeft, zoo meldt de M. Ct., een onderzoek inge steld naar aanleiding van het vinden van een lijkje van een ongeveer 2-jarig kind in een put op een erf in de Kuipers- poort aldaar. Aan twee geneesheeren is opgedragen dit lijkje te onderzoeken teneinde de oorzaak van den dood te kunnen vaststellen. Men denkt aan een misdaad. Dr. Wagner, rector van het gymna sium te Sneek, is Zondag gedurende een zeiltocht op het Sneekermeer over leden. Den 9den Juni overleed te Breda mej. N., na een ongesteldheid van en kele dagen. De ziekteverschijnselen gingen gepaard met hevige brakingen. Kort na het overlijden van mej. N. verhuisde haar echtgenoot naar Bergen- op-Zoom. Thans is hij van daar over gebracht naar het Huis van Bewaring te Breda, als verdacht van vergiftiging van zijn vrouw. Ook zijn de schoon moeder en de schoonzuster van den Cacao

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2