een nette DIENSTBODE te koop of te huur. Bericht van INZET. VERLOREN BOONENMOLENS, Boonenmesjes, alsook Vleeschmachine, J. TH. COUWENBERG, Bouw- en Weiland, Bij dit Nummer behoort een Bijvoegsel. eene Keukenmeid, zou dulden, dat een vreemdeling zou worden ingewijd in de geheimen der politiek. Der President heeft op dit protest voorloopig niet geantwoord, daar men verwacht dat het wel tot een schik king zal komen. In de mijn Myslotwitz, nabij Breslau, is Donderdag op een diepte van 320 meter een groote mijnbrand uitgebroken. Veertig mijnwerkers waren door de vlammen afgesneden, maar nadat zij urenlang in levengevaar hadden ver keerd, gelukte het aan de reddingsbri gade, hen allen levend te bergen. De brand was gisteren nog niet gebluscht. Te Ichendorf bij Keulen zijn twee broers kort na elkaar bezweken aan al coholvergiftiging. Zij hadden van likeur gedronken, die zij kortgeleden op een veiling gekocht hadden. In den drank zit vermoedelijk de gevreesde methyl alcohol, die te Berlijn zoovele slacht offers heeft gemaakt. Een buitengewone hooge vlucht is Maandag in Engeland volbracht door De Havilland, van de vlakte van Salis bury in een tweedekker van het Engel- sche leger opgestegen met majoor Sykes als reiziger. Hij bereikte een hoogte van ongeveer 2850 M. Deze vlucht staat buiten den wed strijd, welke op de vlakte van Salisbury gehouden wordt. Thans worden ook uit verschillende plaatsen in Macedonië sterke aardschok ken gemeld. Plaatselijk Hieuwt. Heusden, 17 Aug. Ook in deze omstreken worden aardap pelen opgekocht, met bestemming naar Rotterdam. Een schipper laadde hier 260 mud z.g. late kralen f 2,25, geleverd door een landbouwer te Haarsteeg. In verschillende gezinnen is onder de kinderen de mazelen uitgebroken. Hoewel van de lijst der besmettelijke ziekten ge- Bchragt, breidt deze kinderziekte zich dik wijls onrustbarend uit en maakt nog menig slachtoffer. Werkendam. Gisteravond te kwart vopr zeven, vergaderde de Raad dezer gemeente. De onderwerpen ter behandeling waren Notulen; Aanvrage verlof onderwijzeres M. C. Bril; Aanbieding gemeente-rekening 1911; Opmaken voordracht college van zet ters. De inwijding van de Chr. Geref. Kerk zal plaats hebben Donderdag a.s. des nam. te 6 uur. Als sprekers zullen optreden de WelEerw. heeren: Ds. J. J. v. d. Schuit, van Kampen, ds. A. v. d. Heijden, docent aan de theologische school, te 's-Graven- hage, ds. J. D. Barth, van Sliedrecht en de heer D. J. van Brummen, ouderling te Dordrecht. Het bestuur der Oranje-vereeniging heeft besloten, dat de jaardag der Koningin alhier zal worden herdacht 3 September a.s. De Unie-collecte voor den school met den Bijbel zal alhier gehouden worden 21 en 22 Augustus a.s. De antirev. kiesvereeniging „Neder land en Oranje" alhier, heeft reeds een candidaat gekozen voor de in 't verschiet zijnde stemming voor een lid van den ge meenteraad, in plaats van wijlen den heer G. van Oord, namelijk den heer J. J. van Oord. Beneden-Langstraat. In den hooihandei gaat zeer weinig om, waarop de prijzen niet vooruitgaan. Voor de goede soorten besteedt men f 11.voor mindere kwaliteit f 9 a f 10 en voor overjarig ver- pakkingshooi f 6,per 500 K.g. Het nagras levert een goed beschot. Voor het vee is er overvloed van gras, zoodat de toemaat zeer laag wordt verpacht. Onder de bestaande omstandigheden kan er van hooge hooiprijzen haast geen sprake zijn. Capelle. Dat er tegenwoordig nog al gelegenheid voor de ambachtslieden is om werk te vinden, kan wel blijken uit het feit, dat er in deze gemeente in den loop van een 14 dagen 3 woonhuizen, waarvan twee dubbele, zullen worden aanbesteed. Geertruidenberg. De Raad dezer gemeente heeft in zijn vergadering van 13 Aug. 1.1. benoemd tot administrateur der acetyleen-gascentrale de heer A. I» P. J. de Kroon alhier. 's-Gravemoer. Door den kerke- raad der Gereformeerde Gemeente alhier is aanbesteed het amoveeren der bestaande en het bouwen eener nieuwe consistoriekamer; Het werk is opgedragen aan den minsten inschrijver, den heer C. Blom alhier, voor de som van f 589. PVederhemert (Noordzijde). Dank zij de koele weersgesteldheid blijven we vrij wel van de zoo gevreesde aardappel ziekte verschoond. De handel is slap en de prijzen dientengevolge laag. De kralen gelden f 2,20, de schoolmeesters f 1,80 en de eigen heimers slechts f 1,70 per H.L. Hoewel de prijs der peren over het algemeen niet hoog is, hierover heeft de landbouwer H. Bruigom niet te klagen. Hem toch werd voor één boom z.g. tafel- peeren de respectable som van f 100 ge boden. (Rietschoof.) Bij de gehouden ver pachting van koescharen op de waarden van den heer Ridder Huissen van Kattendijke, werden matige prijzen besteed. Gemiddeld werd tegen f 15 per Schaar gepacht. Ween. Op Woensdag 21 dezer zal er eene openbare raadsvergadering plaats heb ben. Te behandelen punten zijn: 1. Inge komen stukken; 2. Beëediging Secretaris- 3. id. Ontvanger; 4. Voorloopige vaststel ling gemeenterekening; 5. Voordracht col lege zetters. Wflk. De Burgemeester dezer ge meente heeft in het politieblad aanhouding en voorgeleiding verzocht van Johannes Boender, schippersknecht, wonende te Aal burg, loteling der lichting 1912, die aan zijne oproeping ter inlijving bij de Militie niet heeft voldaan. Het fanfarecorps „Oefening en Uit spanning" en de zangvereeniging „Cres cendo" zullen a.s. Woensdag een bezoek brengen aan de Dordrechtsche tentoonstel ling. De reis geschiedt per stoomboot Metta II van de Vereen. Heusd. Stoomboot-Mij., hiervoor expres afgehuurd. Niet-leden kun nen tegen geringen prijs deze reis mede maken. Wij twijfelen dan ook niet of velen zullen van deze gelegenheid profiteeren. Zalt bommel. De prijs der Kralen is dalende. In de le helft dezer week werden aan de verschillende beurzen langs de Waal opgekocht 3400 H.L. aardappelen. Voor Kralen werd besteed van f2.45 tot f 2.20 per H.L. Eigenheimers werden ge leverd voor fl.90 tot fl.75 per H.L. Verslag van de vergadering van den Raad der gemeente Wijk c.a., gehouden op 13 Augustus 1912. Tegenwoordig alle leden. De notulen der vorige vergadering worden voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. Aan de orde is: I. Goedkeuring der gehouden verpachting van toemaat, welke heëft opgebracht voor de gemeente f 344.en voor de afdeeling Aalburg f 309.50. Geene bezwaren worden daartegen ge opperd. II. Aanbeveling van twee leden van het zetterscollege, wegens periodieke aftreding der heeren W. Mouthaan en N. v. d. Maaden. Als eerste candidaten worden gekozen de aftredende leden voornoemd en als tweede candidaten de heeren W. Bleijenberg en M. J. de Roon. III. Bepaling der huursom van het zieken huis en brandspuithuis, in eigendom toe- behoorende aan de Nsd. Herv. Kerk te Wijk. De behandeling dezer zaak wordt ver daagd tot eene volgende vergadering. Daarna sluit de Voorzitter de openbare vergadering om in eene geheime zitting eenige bezwaarschriften inzake Hoofdelijken Omslag te behandelen. PRËDIbBËURTËM, 18 Aug. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 5.30 u. ds. J. N. Lindeboom van Zutphen. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. consistorie, lezen en in de Nuts- zaal ds. De Jong en nm. 2 u. in de Ned herv. kerk, dezelfde. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Kamper. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. in de bewaarschool de heer v. Brummen. Loonschendijk, vm. 9,30 lezing en nm. 2 u. J. J. Ruijsch uit Capelle. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drunenvm. 10 u. ds. Van der Hofif. Drongelen, geen dienst. Ger. kerk, ds. Zwiers van R'veer. Dussen, vm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Dekker, vm. H. A., nm. Nabe trachting. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. ds. Esselink van Stad a. h. Haringvliet. Geertruidenberg, geen opgaaf ontvangen. Genderen, v.m. 9.30 u. ds. Feijkes. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. lezing. 's Gravemoer, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. G. Klumper. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Nz nm. 2.30 u. d zelfde. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Goedbloed. Geref. kerk vm. 9,30 ennm. 6u. ds. G. H. de Jonge vanScharne- goutum. Sprang, vm. 9,30 u. en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leesdienst. Uitwijk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Niemeyer. Veen, vm. 9.30 en nm. 6 u. dr. Tjalma. Vlijmen, geen dienst. W. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden tP®? beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en tijdig in te zenden. Burgerlijke Stand. Werkendam, van 9 tot 15 Aug. Getrouwd: Jan Kloots, 24 j. en Pieternella van den Oven, 24 j. Geboren: Bastiaan, z. *v. B. Visser en A. Hartman; Hubrecht, z. v. G. Vos M. Koman; Jacoba, d. v. G. A. Visser en E. den Hollander. Overleden: Barendina van Berchum, 6 maanden. Ingekomen van 's-Gravenhage, P. C. van Berchum; Eist, J. J. Verburgt. Vertrokken naar: Capelle, A. C. Hom mel; Rheden, H. A. F. Mussert. Dewerken en Sleeuwijk, van 916 Aug. Ondertrouwd Bastiaan Cornelis Ip- pel, 23 j. en Petronella v. Burgel, 21 j. Geboren: Wilhelmina, d. v. H. C. den Haan en W. Leenman. Overleden: Wilhelmina Johanna van Oversteeg, 4 j. Ingekomen van: 's-Hertogenboscb, A. Kooij. Veen, over de maand Juli. Getrouwd: J. J. P. van der Heiden, 23 j. en A. Clement. Geboren: Ari Adriaan, z. v. M. Kwet- ters en J. Verbeek. tfluop lanbestedingen. 14 Aug. Min. van Waterstaat, het uit voeren van baggerwerk in de rivier de Nieuwe Merwede. Raming f12.100. Minste inschrijvers J. Kraayeveld en E. van Noordenne, Sliedrecht, f 11.575. Biiuieiiland. Voor de noodlijdende bewoners van het-eiland Bonaire hebben H. M. de Koningin en H. M. de Koningin-Moeder elk f 500 en Z. K. H. Prins Hendrik f 200 geschonken. Uit hier te lande ontvangen berichten blijkt, dat de toestand op liet eiland Bonaire eerder erger dan beter wordt. De ellende is zeer groot en vooial veel zieken verkeeren in een allertreurigsten toestand. Wel is er op Bonaire werk te vinden, maar vele van de beste werk krachten zijn naar elders vertrokken, hun gezin niet voldoende verzorgd achterlatende. Voor de verdeeling van de geschonken giften heeft de gezag hebber eenige commissies benoemd. Ook op Aruba wordt de toestand treurig en is de armoede groot. Zeer talrijk zijn de gevallen van scorbut en dysenterie. Op Curagao is de toestand wat het stadsdistrict betreft, niet slecht, docb in de buitendistricten zijn veel armen en zieken die steun behoeven. Nu en dan is eenige regen gevallen, doch zoo weinig, dat het land er geen baat bij vindt, in verband waarmede de sterfte onder het vee groot is. De Berlijnsche correspondent van de „Tel." meldt: Uit Londen wordt gemeldDe Ber lijnsche correspondent van de „Daily Mail" zou uit goed ingelichte bron ver nomen hebben, dat dezer dagen nieuwe maatregelen van Duitschland tegen Nederland met betrekking tot de Rijn- scheepvaarttollen te wachten zijn. Vol gens dezen berichtgever zou Duitsch land dreigen, wanneer Holland zijn oppositie tegen de scheepvaarttollen niet opgeeft, het verkeer langs den Rijn als den grooten verbindingsweg tusschen Rotterdam en het hart van Duitschland, lam te leggen. Het geheele bericht van den corres pondent der „Daily Mail" ademt slechts een Duitsch vijandige gezindheid en een streven om Holland tegen Duitsch land op te zetten. Voor zoover wij uit half-officieele bron vernemen, worden er op het oogenblik tusschen Duitsch land en Holland geen onderhandelingen gevoerd. Men meldt uit Arnhem In de zaak Annie Pascal werd als eerste getuige gehoord de heer Molster, journalist te Drempt. In verband met zijn verhaal omtrent de kennismaking met Annie Pascal te Bloemendaal in 1908, deelde hij ook mede, dat Annie Pascal een villa had gehuurd. Deze was eigendom van zekeren mijnheer Serné. Toen Annie ontmaskerd was en plot seling uit Bloemendaal verdween, brandde in den nacht daarop de bewuste villa af. Aanvankelijk werd Annie als de daderes genoemd. De heer Molster deelde nu mede, in staat te zijn bij zonderheden te kunnen meedeelen, die zouden kunnen leiden tot ontdekking van den dader. De officier verzocht den getuige toen, na afloop der zitting die mededeelingen ten parkette te willen doen. Naar we thans vernemen, komen die mededeelingen neer op het volgende: Den 30 Juli j.l. reisde de heer Mol ster van Arnhem naar Dieren. In den trein ontmoette hij zekeren Randoe. Deze vertelde in bijzin van anderen, dat hij wist, dat zekere Van Luyken, die getrouwd is met een .zuster van de vrouw van Serné, den eigenaar der villa, op verzoek van zijn zwager, Serné, de villa had in brand gestoken. Serné be taalde Van Luyken niet genoeg naar zijn zin uit, zooals was afgesproken. Er werden bedreigingen geuit, totdat ten slotte naar aanleiding van deze brandgeschiedenis Serné met zijn vrouw en Luyken met zijn vrouw naar Canada zijn vertrokken, alwaar zij het zeerslecht en armoedig moeten hebben. Van Luyken heeft te Haarlem in de Anegang een handel in gramophoons gehad. Wellicht dat de justitie door deze verklaring den dader kan ont dekken van bovenvermelde brandstich ting. Uit Rotterdam wordt geschreven: Van de ongeveer 300 perceelen, die begrepen waren in het onteigeningsplan ten behoeve van den stadhuis en post- kantoorbouw, staan er thans nog slechts omstreeks 20 overeind. Het geheele complex omvatte o.m. 681 woningen, 127 pakhuis- en berg plaatsen en 35 café's. In Mei van het vorige jaar is met het afbreken van de huizen een aanvang gemaakt en hoe velen naar elders een heenkomen moes ten zoeken, blijkt wel daaruit, dat in 1911 reeds 208 gezinnen hunne wonin gen in de Zandstraat moesten verlaten. Wanneer men weet, dat met onge veer 325 eigenaren onderhandeld moest worden, dan valt op te merken, dat het aantal onteigeningsprocessen bijzonder klein is. Aanvankelijk kon men in elf gevallen niet tot overeenstemming ko men, maar de grootste helft van de daarbij betrokken eigenaren gaf* ten slotte nog toe, zoodat nu slechts enkele processen loopen. Wanneer alle panden gesloopt zijn, is nog niet te zeggen. Met het dempen van den Coolsingel zal men wel wachten, totdat het geheele terrein eigendom van de gemeente is en daar dit een 1 5 meter uitgegraven moet worden, zal men tot demping van den singel een flinken grond voorraad ter plaatse aanwezig hebben. Over eventueelen aankoop van het blok huizen, dat een eind verderop een leelijke sta-in-den-weg is, zijn reeds ba- sprekingen gehouden; hetzelfde is ge schied met den eigenaar van de molen, die, wanneer het water verdwenen is, zijn grootste aantrekkelijkheid zal heb ben verloren en in den loop van den tijd ook wel verdwijnen zal. In de j.l. Zondag gehouden gods dienstoefening der Ned. Herv.Gemeente te Nieuw-Loosdrecht werd door den predikant medegedeeld, dat in den loop der week door den kerkeraad was ont vangen uit Medan (Ned.-Indië) een aan- geteekende brief, inhoudende vijf-en- twintig gulden. Uit het begeleidend schrijven bleeK, dat de afzender vijftig jaren geleden zich op oneerlijke wijze een bedrag van circa een gulden vijftig cents had toegeëigend van de diaconie. Alsnog zijn leedwezen hierover uitspre kende, maakte hij de f 25 over als af betaling dezer schuld, rente over rente berekend .5 pet. Deze gewetenszaak leverde dr. G. Vellinga tevens de stof voor een treffende leerrede. Op een door de dagploeg van Van Deventer's glasfabrieken te Schiedam gehouden vergadering, hebben zich 35 werjriieden vóór, 23 tegen staking ver klaard. Als gevolg hiervan heeft een gedeelte van de dagploeg het werk neergelegd. Te Kootwijkorbroek, gem. Barneveld, is de omloop van den windmolen van den heer W. Looijen plotseling naar beneden gestort. Van de zich hierop bevindende vijf personen zijn de eige naar en de timmerman G. Brunelreeft ernstig gewond. Men meldt aan de Ned., dat de veld wachter te Schoonoord, die door Duit- schers mishandeld is, overleden is. Door de poort van het tentoonstel lingsterrein te Dordrecht, is Donderdag middag de 50.000ste bezoeker binnen gekomen. Het was een jonge dame uit Keulen. Zij werd door de commissarissen ontvangen, die haar een bloemruiker aanboden, waawaa een feestelijke om gang plaats vond over het terrein. Nabij Garderen is Woensdagavond een ruim 70-jarig vrouwtje door een in de weide loopende jonge koe zóó hevig gestooten, dat haar de ingewanden uit het lichaam puilden. Haar toestand is hopeloos. Woensdagnacht heeft het op de z.g. Bouwten, te Winschoten, zóódanig ge vroren, dat heele velden tuinboonen totaal zijn vernield. Er waren in den laatsten tijd te Leiden herhaaldelijk diefstallen met braak ge pleegd, zonder dat men den dader of de daders op het spoor kon komen. Daar er Dinsdagnacht weer geld werd ver mist in het bestelkantoor fler S.S., deed bij de politie het vermoeden ontstaan, dat allicht de dader onder het bestellers- personeel moest worden gezocht. Daarom werd de 35-jarige besteller H. in hech tenis genomen. Een huiszoeking leiddo tot de ontdekking, dat hij een groot aantal sleutels had,- waarvan enkele pasten in de deuren der woningen of kantoren waar diefstallen werden ge pleegd. Reeds heeft de man bekend van enkele der plaats gehad hebbende diefstallen de dader te zijn. MarktbeHchteu. Waalwijk, 16 Aug. Op de veemarkt geen aanvoer van runderen. Biggen aangevoerd 40 stuks. Prijzen f7,— tot f 11. Prijs der boter van f 1.34 tot f 1.46 per kilo. Aangevoerd 200 kilo. 10 Zalmen f 1,17f 1,40 p. p. 46 Zalmen f 1,35f 1,50 per pond. 175 Zalmen f0.20fl.65 per pond. Snoek f0,36f0,50 Paling f 0,18f 0,50 Deze week aangevoerd en afgeslagen 580 Zomerzalmen f 1,10 tot f 1,6-5 per pond. 408 St. Jacobszalmen f 1,10 tot f 1,70 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 13 Aug. 1.03 M. 0.44 M. f N.A.P, 14 1.24 0.53 15 1.12 0.50 Waterhoogte Maastricht (brug). 15 Aug. 0.60 M. beneden 0. 16 0.58 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 15 Aug. 3.11 M. boven 0. 16 3.27 «8 verteu tiën. I Heden overleed na een kortstondig lijden onze geliefde Echtgenoot, Vader, g Behuwd- en Grootvader Govert Jacob Weck, in den ouderdom van 58 jaar. Wed. G. J. WECK—Van Nerijne. M. G. WECK. G. J. WECK. F. WECK. M. A. WECK. C. WECK, geb. Van Rijswijk. I J. J. WECK. W. J. DE WAAL, geb. Weck. I H. J. DE WAAL. I Oudheusden, 12 Augustus 1912. Gevraasd: P. G., goed kunnende werken en van ge tuigen voorzien. Wasch buitenshuis. Liefst tegen 15 Sept. of 1 Nov. Adres Mevr. W. L. ZECKENDORF, W a a 1 w ij k. Gevraagd, tegen 1 November, P. G., genegen huiswerk te verrichten. Adres Mevr. ALMA, Burg. Reigerstraat 77, Utrecht. Een zwart Kalfje, met witten kolk, 8 maanden oud, uit de weide onder Bies heuvel, reeds 14 dagen weg. Die het kan aanwijzen bij de Kinderen VAN OIJEN te Kaatsheuvel, zal een belooning ontvangen. BILLIJKE PRIJZEN. Aanbevelend, Putterstraat, Heusden. De perceelen „de Mallenberg" staan in bod als volgt: Koop I. „de Kleinste" f 1400, Koop II. „de Grootste" 1600, Finale verkooping Donderdag 33 Augustus 1913, nam. 8 uur precies, in het Café „Wink" te Werkendam, door Notaris KERKHOVEN, aldaar. 9 Heusden, vm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalst, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Paddenburgh. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Aalburg, vm. 9.30 ds. Trillaard. Almkerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vin. 9,30 en nm. 2 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloménbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9,30 u. en nm. 2 u. ds. Dierkens. Capellevm. 9,30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethen, nm. 2 u. ds. Feijkes van Genderen. Gameren, vm. 9.30 u. en nm. 6.30 u. ds. Giessen, vm. 2 u. ds. Benders. Herpt, vm. geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 6u.ds. Klomp. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. lezing. Nederhemert, Z. Z, vm. 9.30 u. ds. Van Voorst Vader. Pouderoijen, vm. 9,30 u. ds. Smith. Raamsdonk, nm. 2 u. ds. Meischke. Raainsdonksveer, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Waspik, nm. 2 u. ds. J. C. Locher. Woudrichem, vm. 9,30 u. en nm. 6 u. ds. J. Wijk c.a., vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. H EL'SDEN17 dug Op de graanmarkt besteedt uin voorTame t 7.50 af 9 00 Rogge 6 00 a f 7 00, Gerit f -.af-, Haver f 5 SO af 11 00. ZALTBOMMEL. Op de gehouden weekmarkt ieer<lei de volgende prijzen besteed Tame f 8.75 a J 10 Haver f 5, a 5 50/ Garst 5 6) a 6 00 per H.L. Boter f 0.80 ƒ0.90 per half K fi. kieren J 1 30 a f 1.40 per it stuks Biggen f 7.00 l 12 00, Konijnen f 0.00 a f 0.00, Kippen f .CD f i'.oo per stuk. OOSTERHOOT, 13 Jug Boter f 1,46 a 1 50 per Kj, Loeren f 0,18 en 0,19 de 4 stuks BESOOIJEN13 Aug. De prijs der Boter was heden f 1.30 f 1.44 per Kilo. Aangevoerd 360 K.G. Meren f 1 30 de 26 stuks. Yischmarkt Gorinchem. Yischmarkt Hardiuxrcld. Woudrichemsehe Yischmarkt. kraiingsche Yischmarkt.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2