Van Houten s Cacao Op alle tijden van den dag Kan men gebruiken, 's Morgens bij of wel 's avonds, altijd is gename drank. De smaak ze is voedend en toch opwekkend en toch goed is te wenschen, dat Van steeds meer de algemeene het ontbijt, 's middags RONA Cacao een aan« er van is verrukkelijk; lichtverteerbaar, ze is voor de zenuwen. Het Houten's RONA Cacao volksdrank zal worden. erkende, dat er gruwelen hebben plaat? gevonden, maar dat de zaak in haar geheel schromelijk overdreven is. Arana wees alle verantwoordelijkheid voor het plegen der gruwelen af, omdat zij tijdens zijn afwezigheid gepleegd zijn en zeide geenszins beducht te zijn, dat de Engel sehen hem zullen vasthouden, al bezit hij geen vrijgeleide. Kleaw». lleuscten, 1 Maart. Bij Min. besl. is benoemd tot opzichter bij het bouwen van het Post-en Telegraaf kantoor te Alphen a.d. Rijn de heer C. C. van Rijswijk, alhier. Van de scheepswerf van de heeren De Haan Oerlemans alhier, zijn binnen 14 dagen, met goed gevolg te water ge laten 2 motorbooten. „De Stad Tilburg," lang 25 M., breed 5 M., hol 1,70 M., groot 100 ton, voor de Hollandsche Buurtspoor wegen Tilburg en de „Fourage 2", lang 27 M., breed 4,80 M., hol 1,65 M., groot 110 ton, voor de heeren Oerlemans Zn., Vrij- hoeven-Cappel, waarna de kielen gelegd werden voor twee Sambreschepen voor Hol landsche rekening. Donderdagavond j.l. gaf de „Heus- densche Harmonie", voor h.h. Eere- en Honoraire leden met hunn9 Dames een concert, afgewisseld door viool en piano. Viool door den heer S. Spiero en piano door den heer A. Merx, boiden te 's-Bosch. De muziekstukjes getuigden van degelijke studie en daarom is een woord van lof aan directeur en leden zeker op zijn plaats. De heer S. Spiero, ha.ndhaafde zijn roem van bekwaam viool-virtuoos op glansrijke wijze. Een gezellig bal besloot het geheel. Werkendam- WoenBdag a.s., hoopt de Chr. Zangveree:uiging „Hallelu jah" alhier, in de school voor bijzonder lager onderwijs, een uitvoering te geven. All (lel- Het bestuur der pas opgerichte vrijzinnige kiesvereeniging is samengesteld uit de volgende heeren: P. Hoesen, Andel, voorzitter; A. Frijlink, Gies^en, secretaris; P. van Eeten, idem, penningmeesterH. de Lorm, idem, commissaris. Doordat de hit van invallend ijs schrok, geraakte Maandag de kar van den koopman v. A., geladen met een 40-tal jonge varkens, boven van den dijk. De voerman, het ongeluk ziende aankomen, wist er tijdig af te springen, en met direct toegeschoten hulp werd kar en paard, na veel moeite, weder op den dijk gebracht. De varkens bleken allen zonder letsel, alsook het paard. Kar en tuig waren eenigszins beschadigd. Capelle. Woensdag gaf de Reederij- kerskamer „Vriendentrouw" hare tweede winteruitvoering, die, evenals de vorige, zeer druk bezocht was. Nu, we moeten tot ons genoegen zeggen, dat het gespeelde een ieders verwachting ver overtrof. Het blijspel „de student thuis" in 3 bedrijven, werd eenvoudige onverbeterlijk voorgedra gen. Ook „de trouwlustige" bracht een en al vroolijkheid in de zaal teweeg. Naafloop der uitvoering richtte de voorzitter enkele woorden tot den heer Mabelis, die naar Indië vertrekt en tot de dames der ver- eeniging, waarna de heer De Jong als tolk van het aanwezige publiek de heeren wer kende leden dankte voor den ger.oegelijken avond en zei, dat er nog nooit te voren zoo gespeeld was. Een lang zullen ze leven was daar het gevolg van. Een gezellig bal opgeluisterd door muziek van het 2e Reg. Infanterie te 's Bosch, besloot dezen avond. De vorige week is op de Willem van Gendswaard alhier Jenneke van Plas 93 jaren oud gewoiden naar we vernemen moet ze nog zeer kras zijn en het een aar digheid vinden de gebeurtenissen in de jaren harer jengd aan anderen te vertellen. DllSSen (polder). Toen de 21-jarige W. H. v. d. Stelt alhier, Dinsdag op de vrij diepe Gantel aan 't schaatsenrijder, was sloeg hij achterover door het ijs. Gelukkig waren er personen dicht bij de plaats des onheils en wisten hem door het toesteken van stokken uit zijn levensgevaarlijke positie te redden. Op de voordracht eener benoeming van een onderwij zer(es) aan de o. 1. school in wijk A, staan vermeld de dames G. Koster te Nieuw-Helvoet, G. J. Bauer te Ginneken en J. W. Wagenaar te Dordrecht en den heer F. van Dam te Zalt-Bommel. Ge nel eren. De visscher W. Struijck van Woudrichem, had Donderdagnacht een waar buitenkansje. Hij had n.l. het geluk in zijn drijfnetten een steur te vangen van ongeveer 280 pond, de lengte bedroeg circa 3 Meter. Het is een buitengewone zeldzaam heid dat om dezen tijd van het jaar steur gevangen wordt. Het was hem volgens zijn zeggen in geen 30 jaar gebeurd. 'sGravenioer. Het fanfarecorps „Euterpe" hoopt op Maandagavond 10 Maart eene uitvoering te geven in het lokaal van den heer J. Kuijpeis. Mej. C. M. Stoorvogel, onderwijzeres aan de openbare school alhier, is in gelijke betrekking benoemd aan de Diaconesse- school te Breda. Hedikhuizen. Door den land bouwer G. Verkuil alhier, is onder deze gemeente een vogel gevangen van buiten gewone pracht. Iedereen staat verrukt over de prachtige kleuren, doch er is tot heden niemand die zijn soort kan bepalen. flerpt. Als een bijzonderheid kan worden gemeld, dat de landbouwer 't Hart, Donderdag 1.1. op zijn dorschvloer nog lustig aan het dorschen was. Dit feit is op zich zei ven niets maar men moet daarbij bedenken dat bedoelde landbouwer reeds 92 jaren telt en nog dagelijks eenige werkzaamheden verricht. Kaatsheuvel. Donderdagnamid dag ontstond een begin van brand in de motorkamer der schoenfabriek van den heer H. K. Doordat de motorlamp stuk sprong, vatten verschillende dingen vlam. Gelukkig was men er gauw bij en kon door de arbeiders met emmers water den brand nog gekeerd worden. Bij een vechtpartij, die dezer dagen om half elf op Den Hill plaats had, be kwam J. v. d. L. een diepe wond op het hoofd. Voornoemde laffe daad werd verricht door zijn zwager, die daarvoor een ledige jeneverflesch gebruikte. Op de 1.1. Zondag te Winschoten ge houden Pluimvee-tentoonstelling, behaalde M. v. Elshouten den tweeden prijs met zijn zwarten Minorca haan. Een mooi succes voor een amateur van pluimvee. Deze week had nabij het Huis ter Heide, op de Dreef en in de Moer een felle heidebrand plaats. Daar op alle drie de plaat sen ijsbanen zijn en men de schaatrijders die daar komen verdenkt, was streng politie toezicht, vooral op Zondag zeer gewenscht. Meeuwen. Het onlangs met 16 leden opgerichte Departement Meeuwen v, d. Maatsch. „Tot Nut van 't Algemeen", begint reeds bewijzen van leven te geven. Op 6 Maart e.k. wordt een algemeene ver gadering gehouden, waarin als spreker zal optreden de heer M. van Cleeff, (zie adver tentie). Die nog geen lid is, kan toch deze bijeenkomt bijwonen en we vleien ons, dat een bezoek in alle opzichten zal voldoen. De jongste spreekbeurt, door de Algem. Secretaris gehouden, heeft doen zien hoe veelzijdig de Maatschappij werkt en dat het slechts op initiatief van de Departe menten aankomt, om op verschillend ge bied nuttig te kunnen werkzaam zijn. Het Hoofdbestuur getroost zich dan gaarne geddelijke offers. Aansluiting dus van vele leden is zeer gewenscht. Meclerhemert. Door de vrijzin nige partij is unaniem tot candidaat ge steld bij de aanstaande verkiezing tot lid der Tweede Kamer voor het district Gorin- chem Mr. Visser van IJzendoorn, professor aan de Rijksuniversiteit te Leiden. Onze dorpsgenoot de heer B. v. d. Steenhoven te Wijk, komt voor op de voor dracht voor onderwijzer aan de openbare school no. 13 te Arnhem. Nleuwendfjk. Vrijdag werd door de 8toomzuivelfabriek alhier een begin ge maakt met het sluiten van melk-contracten. Oosterhout. Ongeveer 40 personen uit deze en omliggende plaatsen zijn dezer dagen naar Canada vertrokken. Den emi granten zijn alle goedstoegewenscht. Oud heusden. Alhier is door zekeren H. bij het omgraven van grond een potje gevonden met twaalf goudstukken van ver schillende grootte. De grootste is als een rijksdaalder, de kleinste ais een cent. Het zijn alle prachtige stukken, waarvan de meeste 1579 als jaarcijfer hebben. RaainidonL. De heer J. Mouthaan te Capelle kocht gisteren bij den heer A. Smeur alhier een koe voor den respec tabelen prijs van f 400. Wel eeD bewijs, dat in deze streek goed vee gefokt wordt en dat ook de inwoners van Capelle houden van een lekker stukje vleesch. Rijswijk. Voor de in den a.s. zomer te houdon schietoefeningen tot verhooging van 's Lands Weerkracht, hebben zich al hier 22 deelnemers aangemeld. Spraug;. Toen Zondagmiddag om c.a. 5 uur de 13-jarige dochter van J. v. T. alhier, tusschen de spoorlijn en het „richts- pad" over een weiland huiswaarts keerde, werd zij door een persoon nagegaan die een gesprek met dit meisje begon. Na een eind weegs gegaan te hebben greep hij haar aan (zeker voor minder goede bedoelingen) en wierp haar tegen den grond. Op haar hulp geschrei koos dezen sujet het hazenpad. Bij de politie werd van het gebeurde aangil'i« gedaan, die j.l. Maand ;g een ijveri? onderzoek instelde, doch tot op heden zonder resultaat. Ween. Naar men verneemt was het bankpapier, dat nog kon worden opgespoord in den brand bij de wed. V. van weinig waarde. Het ia dan ook direct opgespoord en naar de Bank opgezonden. De uitslag is geweest, dat aan de familie V. tien gulden kon worden uitbetaald. Als leden van den Raad zijn dit jaar aan de beurt van aftreding de heeren C. Blankere Az. en C. Blankere Jz. Ar|Jhoeven-Cappel. Maandag j.l. had in de zaal van den heer J. Treffers alhier de uitvoering plaats door het duo Jozef en Henriëtte, alias Jos. Spijkers, hu morist te Tilburg en Henriëtte Weber, holl. soubrette te Rotterdam. De zaal was propvol; de bezoekers zullen dan waarlijk ook geen spijt van ban avond gehad hebben, de verschillende nummers die we hoorden vielen telkens door het daverend applaus zeer in den smaak bij het publiek. Vooral bq „Dirk als Candidaat" en „een verdie ping te hoog" gierden de menschen van het lachen. Nadat nog enkele extra nummers waren gegeven, keerde een ieder na 't mid dernachtelijk uur, het duo Jozef en Hen riëtte een tot weerziens toeroepende, hoogst voldaan huiswaarts. Waspik. In eene gehouden verga dering der tooneelvereeniging„EntreNous" zijn de aftredende bestuursleden allen her kozen. Besloten werd op den 2den Paasch- dag een uitvoering te gevèn. Volgens de thans opgemaakte staat- tistiek L. O. bedraagt het aantal leerplich tige kinderen in deze gemeente 372, waar van 184 jongens en 188 meisjes. Va* andere gemeenten gaan hier schooi 8 jongens en 13 meisjes. De jonge dames A. van Daal en Ch. van den Broek, slaagden dezer dagen voor het toelatingsexamen der kweekschool voor onderwijzeressen te Hoogerheide. Donderdag geraakte het zoontje van den heer Berkelmans alhier, in het kanaal. Een toevallig langskomende voerman kon het nog juist op tijd redden. Bij het visschen in het kanaal ge raakte de 13-jarige C. Berkelmans te water. Met een stok kon men den drenkeling nog juist bijtijds redden. W k- In den aardappelhandel is totaal niets te doen; verschillende landbouwers hebben daarom dan ook maar besloten de „eigenheimers" aan de koeien op te voeren. Wel een bewijs, dat er thans overvloed van aardappelen is, De arbeider De Bruin alhier, welke voor ongeveer drie maanden te Rotterdam zoo'n ernstig ongeluk overkwam en in het ziekenhuis moest worden opgenomen, is deze week in zijne woning teruggekeerd. Toch zal het nog enkele maanden aanloopen eer de man zijne werkzaamheden kan verrich ten, zooals het behoort. Met het loopen moet hij steeds van een'stok gebruik maken. Verslag van de vergadering van den Ge meenteraad van Almkerk, op 20 en 25 Febr. Op de vergadering van 20 Febr. waren behalve de heer v. d. Kaaden, alle leden aanwezig. Na de gebruikelijke open:ng worden de notulen gelezen, en behoudens een kleine opmerking gemaakt door den heer Snoek, goedgekeurd. Ingekomen is een verzoek van mej. Ka- zander, om een kleine salaris verhooging. Op voorstel van B. en W. wordt haar f 25,toegekend. Voortgezet wordt thans de concept-poli tieverordening, waarover zeer veel woorden vielen, doch waarin zeer weinig verande ringen werden tot stand gebracht. De discussie duurde zoolang, dat op ver zoek van vele leden bij art. 14 geëindigd, en besloten werd op 25 Febr. de rest te behandelen. De Voorz. sloot toen de vergadering. Op Dinsdag 25 Febr. waren afwezig de heeren Van der Kaaden en Van der Meijden. Opening en notulen evenals de vorige vergadering. De Voorz. stelt voor om voor de inge komen stukken eerst het overgebleven deel der politie-verordening te behandelen, waar toe wordt besloten. Na eenige onbeduidende wijzingen wordt aangenomen dat de eindstemming over de verordening verdaagt zal worden tot de volgende vergadering. Ingekomen is een verzoek van het spoor weg-comité „Het Land van Heusden en Altena" om adhaesie te willen betuigen aan het door gemeld comité gericht adres aan H. M. de Koningin, inzake spoor of tram wegen in het land van Heusden en Altena. De heer Den Dekker, daarover het woord gevraagd en verkregen hebbende, zegt, dat in de memorie van toelichtingen, welke daarbij gevoegd is, vele onjuistheden voor komen. Er staat o. m. in, dat de streek door de verlegging van den Maasmond van overlast van water is gevrijwaard, en zoowel hij als verschillende raadsleden ter vergadering tegenwoordig, tevens voorz. of leden van polderbesturen, juist het tegenovergestelde kunnen aantoonen. De heer Snoek zegt daarna, dat de polder besturen zeer zeker willen medewerken om een verbetering in de verkeersmiddelen tot stand te brengen, hetwelk door alle raads leden, die in polderbesturen betrokken zijn, volkomen wordt toegestemd. Er wordt dus besloten zulks ter kennis van het comité te brengen. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorz. de vergadering. Hliinculnnd. Aan belanghebbenden wordt in de St.ct. in overweging gegeven, alvorens land te koopen in de zoogenaamde Ever glades van Florida (Vereenigde Staten) ïulichtingen ter zake in te winnen bij liet departement van buitenlandschr zaken. Het hoofdcomité van bet Ned. Roode Kruis beeft de ambulances in Grieken land, Turkije en Bulgarije gelast de werkzaamheden te 9taken en terug te keereD. Als motieven daartoe gelden: «lat het tijdperk van drie maanden, waarvoor de ambulances waren uitge zonden, voor alle reeds verstreken is en, bij terugkeer, de ambulances 4 a 5 naanden zwaren en inspannenden arbeid zullen hebben verricht; «lat thans van de zijde van het Ned. Roode Kruis voldoende is verricht om blijk te geven van welwillende gezind heid en hulpvaardigheid tegenover de oorlogvoerende staten dat niet het uiterste gevergd mag worden van de krachten der leden van de ambulances; dat de gezondheidstoestand en de om standigheden, onder welke gewerkt moet worden niet onverdeeld gunstig te noe men zijn dat uit het feit, dat de andere vreemde ambulances vertrokken zijn, mag worden afgeleid, dat de hulp niet meer zoo dringend noodig is, ook in verband met 't verslappen van de krijgsverrichtingen. Gedreven door hetgeen hij had gelezen omtrent de door de zieken en gewonden in den Balkanoorlog geleden ellende en beseffende, dat dezelfde noodtoestanden bij een oorlog in Nederland zich even eens zouden kunnen voordoen, heeft de eigenaar van een buitengoed een groot gedeelte van zijn gebouwen en terreinen aan het Nederlandsch Roode Kruk toe gezegd om in oorlogstijd gebruikt te worden tot het onderbrengen van zieken en gewonden. Op het terrein van de villa van den heer Ten Bokkel Huininck aan de Molenaarsgas, te Ubbergen, heeft men, naar de Geld. meedeelt een belangrijke oudheidkundige vondst gedaan. Bij het graven stiet de tuinman op onderaardsch metselwerk. Daarop werd een deskundi ge graver W. gewaarschuwd, die onmid dellijk constateerde, dat men hier met werk van Romeinschen oorsprong te doen had. Met een paar helpers toog men aan het werk en had weldra een Romeinsche sarcophaag blootgelegd van kolossale afmetingen. Bij een lengte van 1.75 M. en een breedte van 0.83 M. heeft het ge vaarte, dat uit tufsteen gehouwen is, een hoogte van 1 M., de bodem is een halven M. dik. Rondom de sarcophaag werd nog een gemetselde muur gevondeu, zoodat het vermoeden voor de hand ligt, dat in de zen bodem nog meer oudheden schuilen. Wevens de zwaarte van het stuk (men spreekt van 4000 kilo) kon het alleen door middel van een Westontakel ge licht worden, en kon eerst na drie dagen arbeids van de vindplaats worden over gebracht naar het museum van den heer Kam, aan den Berg-en-Dalschen weg te Arnhem waar het voorloopig is opge steld. In het laatst van Januari werden van een zolderschuit, liggende in de Nieuwe Vaart, te Amsterdam, zeven schuitjes Banka-tin, een waarde vertegenwoordi gend van ruim zeshonderd gulden, ge stolen het mocht niet gelukken de da ders te ontdekken. Woensdagnacht zag een politieagent een paar mannen in een schuitje in de Nieuwe Vaart, die bezig waren met visschen. Het tweetal werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau op de Katteuburgergracht. Daar bracht men verband tusschen het visschen door het tweetal en de schuitjes tin. Met de politieboot werd in de Nieuwe Vaart ge dregd, met het gevolg, dat reeds drie van de zeven verdwenen schuitjes tiu wer den opgevischt. De beide mannen blij ven voorloopig in bewaring. Dezer dageu had een kind van de heer V. te Caslricum (N, H.) het ongeluk te dicht bij een kachel te komen, waardoor haar kleertjes vlam vatten en het arme kind weldra aan de bekomen brandwon den stierf. Uit Amsterdam wordt gemeld: Naar wij vernemen komen in den laatsten tijd meermalen diefstallen voor op de diamantslijperijen van de firu<ia E. van Dam, te Antwerpen. Eergisteren moesten alle arbeiders ophouden met werken in verband met de diefstallen, ook hier ter stede waren een tiental arbeiders genoodzaakt te stoppen. Den volgenden dag konden zij allen weer den arbeid hervatten. Vier werklieden to Antwerpen zijn inmiddels ontslagen. De Nederlandsche vliegenier Sieb Ko ning is, naar het Vad" verneemt, te Pe tit Fennevilliers (Frankrijk) gevrllen. Zijn toestel werd geheel vernield od hij zelf werd vrij ernstig gewond en naar het hospitaal overgebracht. Op verzoek van de directie der tele grafie is door de politie van een pand in de Schoutenstraat te Rotterdam ver wijderd een installatie voor draadlooze tplefrrafip. Daarmede konden telegram men wJke tusschen Scheveniugen en andere Marconi-stations gewisseld wer den opgevangen worden. Meerdere per sonen moeten dergelijke installaties op hun woning hebben laten maken om de berichten frauduleus op te vangen. Uit Amsterdam wordt gemeld: Naar wij vernemen, heeft het plan der Nederlandsche Spoorweg maatschap pijen, om eenzelfde dienstregeling voor zomer en winter te laten gelden, alle kans van slagen. Gedurende den zomer zullen echter eenige treinen in den gewonen dienst ingelascht worden. Deze regeling zal dan 1 Mei a.s. in werking treden. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft Woensdag uitspraak gedaan inde zaak van den 21-jarigen varensgezel J. C. B. te Rotterdam, door de rechtbank aldaar tot levenslange gevangenisstraf veroor deeld wegens doodslag, gepleegd op de weduwe van zijn vroegeren patroon Ver meulen en wegens berooving. Het hof bevestigde hst vonnis, uit gezonderd wat betreft de straf en ver anderde deze in 20 jaar gevangenisstraf. Het kleine meisje, dat Maandag tus schen de Boerenwetering en de Roelof Harstraat te Amsterdam in een mest vaalt weggezakt gevonden was, is volgens haar opgave door een ongeveer 25-jarigen man medegenomen naar de bewuste plek; de man zou zich daar aan het kind op niet nader aan te duiden wijze vergrepen, en het daarna in de mestvaalt geworpen hebben. Woensdagmiddag om 2 uur is op den Nieuwenweg te Veenendaal, doordat kinderen van de christelijke school het paard van een wagentje, waarin. 6 per- sanen uit Ederveen, gem. Ede, gezeten waren, met steenen gooiden, op hol ge slagen, met het gevolg, dat in den draai hij de openbare school het wagentje tegen de ommuring in stukken sloeg en alle inzittenden op één na min of meer zwaar gekwetst werden. De ge kwetsten werden bij het hoofd van de school binnengebracht; drie dokters en «en verpleegster verleenden de eerste hulp. De bondsraad van den Algemeenen Nederlandschen Diamantbewerkersbond heeft besloten den leden bij referendum te verzoeken het bondsbesluur een cre- diet te verleeneu van f 25,000, ten be hoeve van de uitgesloten sigarenmakers. Kerknieuws. iprailg. Naar wij vernemen zal de diaconie der Ned. Herv. gemeente alhier een bedrag van f 5000 als hypotheek, aan het bestuur der schoolvereeniging voor „Christelijk Volksonderwijs" geven. Daar deze vereen. - naar men zegt alsnu het geld tot bouvring bijeen heeft, zal zeker spoedig de aanbesteding vermeld kunnen worden? Ijoon-op-Zand. Ter voorziening in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer C. de Jong, is met algemeene stemmen als notabel bij de Ned. Herv. gem. alhier gekozen de heer C. Hommel. Er werden 30 stemmen uitgebracht. Krakel- Bedankt voor het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente alhier, door ds. D. E. J. Hupkes te Staphorst. Andel. Zondag 23 Febr. j.l. heeft de eerw. heer O. W. C. van der Veen, cand. tot den H. D. bij het Prov. Kerkbest. van Noord-Brabant met Limburg, intrede gedaan bij de Ned. Herv. Gemeente te Hindeloopen (Friesland). Des voor middags werd hij tot de bediening ingeleid door prof. dr. H. M. van Nes, hoogleeraar aan de Rijks-univer siteit te Leiden. Vóór de beantwoording der vragen werd gemeenschappelijk gezongen Ps. 134:1 en 2, en daarna zong de gemeente de zegebede van Ps. 134: 3 toe. Mede tegenwoordig waren de consulent ds. Kramer van Molkwerum en ds. Blank- hart van Babyloniënbroek, die aan de hand oplegging deelnamen, en ds. Feijkes van Gen deren. Des namiddags verbond de jeugdige her der en leeraar zich aan zijne gemeente met eene leerrede naar aanleiding van Joh. 18:37. Behalve eene zeer talrijke schare, waren ook vele predikanten uit den ring en naaste om geving ten bedehuize opgekomen. Na de verschillende toespraken werd het woord gevoerd door ds. Kramer van Molk werum, als consulent, en ds. Kooistra van Stavoren, namens den praetor van den ring. Aan het einde van de godsdienstoefening zong de gemeente den nieuwen Dienaar des Woords Gezang 91 3 toe. Mogen de woorden, gebeiteld boven den ingang van het Huis des Heeren, heerlijk hunne vervulling vinden in de gemeente: Des Heeren Woord Met aandacht hoort, Komt daar toen met hoopen Als hinden loopen. lV|)k. Ds. J. C. G. Gobius du Sart hoopt den 6 Mei a.s. gedachtenis te vieren van zijne 25-jarige Evangeliebediening. Geboren in 1861 werd Z.Eerw. in 1888 predikant te Benthuizen, in 1891 te Eemnes- Buiten, terwijl hij van 21 Nov. 1887 af alhier werkzaam is. *Kaatsheuvel. Met algemeene stem men is tot notahei der Ned. Herv. gem. a.d. Loonschendijk gekozen de heer C. Hom mel, wonende op de Regtvaart. Op Maandag 10 Maart hoopt D. V. RONA

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2