Genezing van eene dame die sedert 20 jaren aan de maag leed. Een wolkbreuk, die zich boven Tours ontlastte, heeft den spoorweg van Tours naar Ch&teauroux onder water gezet over een lengte van ongeveer 5 K.M. Een kleine brug stortte in. Het station van Ch&tillon-Sur-Indre ligt geheel door het water afgesloten. De trein uit Tours kon bij dit station niet verder, het was zelfs onmogelijk de reizigers verder te brengen wegens het kiooge water. Ook in het departement van de Lot en de Garonne hebben hevige regens overstroomingen veroorzaakt. Op den spoorweg van Agen naar Parijs heeft een aardstorting plaats gehad, waardoor bet verkeer verscheidene uren gestremd werd. Het Engelsche Parlementslid Sir William Byles heeft twee wetsontwerpen ingediend ter gedeeltelijke afschaffing van de doodstraf. Het eerste schaft de doodstraf af voor minderjarigen. Op het oogenblik geldt zij niet voor personen onder de 16fjaar. Vóór de kinderwet van 1908 bedreigde de wet ook jongeren dan 16 met de doodstraf. Het tweede wetsontwerp schaft de doodstraf af voor moeders die hun kind hebben vermoord, indien het kind jonger is dan vier weken In beide wetsontwerpen wordt in de plaats van de doodstraf voorgesteld: gevangenschap zoolang het Z. M. be haagt; m a.w. levenslang, met kans op kwijtschelding van straf na zekeren tijd. In het zwavel-entrepót op de kade te Algiers, heeft Woensdag een felle brand gewoed, waarbij drie spuitgasten gestikt en tien, waarvan enkelen zwaar, gewond werden. De dood der kinderen van Isadora Duncau te Parijs zal behalve het proces tegen den chauffeur nog een andere rechtzaak tengevolge hebben. De corres pondent van het „Berliner Tageblatt" vertelt, dat de beeldhouwer Perrault, een vriend van de familie Duncan ooggetuige was van het ongeluk met de auto. Hij zag de automobiel in het water rennen en wilde bet rijtuig na- springen om de kinderen en haar gouvernante redden. Maar politieagen ten hielden hem tegen omdat het niet geoorloofd is, in de Seine te springen en omdat een redding slechts met de ambtelijk voorgeschreven middelen mag plaats hebben. Perrault was woedend over dezen tegenstand en trachtte zich met alle geweld uit de handen der agenten los te rukken. Hij zal zich nu wegens „verzet tegen het staatsgezag" te verantwoorden hebben. nieuw». lleusdeii, 8 Mei. De heer M. van de Ven, hoofd der bijz. kath. school, herdacht eergisteren, dat hij veertig jaar geleden, op nog slechts 24 jari gen leeftijd tot hoofd der school werd be noemd. Talrijk waren de attenties hem op dien dag door oud-leerlingen, familie en vrienden gebracht. Des middags bracht de fanfare der H. Familie aan den jubilaris eene aubade. Naar wij vernemen bestaat bij den heer v. d. Ven het voornemen in het a.s. najaar zijne betrekking neder te leggen en zijn verdere dagen als ambteloos burger te 's Bosch te gaan slijten. Eene rust, na langdurigen arbeid worde hem gaarne gegund. Hij heeft gewerkt, en veel gewerkt, niet alleen in de school maar ook daarbuiten. Zoowel voor muziek- als teekenlessen wist hij den tijd te vinden en tal van jongelui (vooral bij Posterijen) heb ben aan hem hunne opleiding te danken. Het ga hem wel, ook in zijne aanstaande jaren van rustdoch in onze gedachten zien we hem toch weldra op een of ander gebied werkzaam. Hij die altijd gewerkt heeft kan het nietsdoen niet bekoren en hij legt eerst dan den hamer geheel ter zijde, als de arm niet meer toelaat dien te hanteeren. Gisteren herdacht Mejufifr. Hendrika Vos den dag, waarop ze vóór 25 jaar bij de familie Verhagende Jong, in dienstbe trekking trad. Dit zeldzaam jubilé ging niet onopge merkt voorbij. De familie Verhagen (hoe wel uiterlijk vertoon willende vermijden), heeft voor de jubelaresse den dag tot een waren feestdag gemaakt en gaf het bewijs, dat goede diensten ook steeds gewaardeerd worden. Ook van andere zijde werd daaraan eene verdiende attentie geschonken. Het hoofd bestuur van de maatschappij tot Nut van 't Algemeen, hiermede in kennis gesteld, heeft aan het Bestuur van het dept. Heus- den opgedragen mejufifr. Vos te begiftigen met de groote zilveren medaille, die haar wordt of is uitgereikt. Wij voegen bij de vele gelukwenschen ook gaarne de onze en hopen dat haar nog vele jaren geschonken zullen worden, waar in dan zeker de beste verstandhouding tot de familie Verhagende Jong zal blijven bestaan. Door de „Heusdensche Harmonie" zal Maandag 5 Mei, in hotel Concordia, bij gelegenheid der kermis, met medewerking van de Duettisten Cornelissen en Boeren vaD 's-Bosch, een concert gegeven worden. Vooral nu uitvoeringen tijdens de kermis alhier* steeds minder in getal worden, zal zeker door menigeen, die tenminste één gezelligen avond wenscht, van deze uit voering gebruik gemaakt worden. Het pro gramma is ruim voorzien van muziek en voordrachten. De verjaardag van Prinses Juliana is hier op de gebruikelijke wijze gevierd. Van schier alle huizen wapperde de driekleur, het carellon gaf Vaderlandsche liederen ten beste en 's avonds maakte de Heusdensche Harmonie eene muzikale wandeling door de stad met fakkellicht. Op Hemelvaartsdag maakte eveneens „de Fanfare" een optochthetgeen beide avonden eene opgewekte vroolijkheid in de hand werkte. De kermis zal, voor zoover we het op bouwen van kramen en tenten zien, dit jaar niet veel te beteekenen hebben. Onze stadgenoote mej. P. van der Ven, is in den loop dezer maand aangesteld als telephoniste aan het Rijkstelegraafkantoor te Utrecht. Werkendam. Bij K. B. van den 28 April j.l., is aan den heer P. A. van der Scheer, op zijn verzoek eervol ontslag verleend uit zijn betrekking van Kan ton rechter-plaatsvervanger, in het Kanton Heus- den, onder dankbetuiging voor de als zoo danig bewezen diensten. Bij K. B. van 28 April jl., is aan Mej. de Wed. J. L. Mussert—-Witlam, een pensioen verleend groot f 598,en bij dat van 31 Maart 1.1. is het pensioen van den heer H. C. Snethlage, bepaald op f 3000. iidel. Naar we vernemen bestaat bij eenige ingezetenen het plan pogingen te doen om ook in deze gemeente een spreekcel te krijgen. Drimmelen. De zangvereeniging „Onze Vrije Uren" alhier, behaalde op het op Hemelvaartsdag te Capelle a.d. IJssel gehouden concours, den 2en prijs (3e afd.) Geertruldenfoeris;. De harmonie „Apollo" alhier, behaalde op het 1.1. Don derdag te Capelle a.d. IJssel gehouden con cours, den 3en prijs in de 2e afdeeling. Cilessen. Het diphteritis geval, dat zich alhier in de woning gemerkt no. 10 voordeed, is als geweken verklaard. De woning is ontsmet. 's Qravemoer. Het fanfare-corps „Euterpe" vergastte ons op Hemelvaarts- morgen met het traditioneel gebruik van andere muziekcorpsen uit de buurt om te gaan dauw trappen. Bij het krieken van den dag werd reeds uitgetrokken en klonken de vroolijke tonen door het stille luchtruim. Samen waren zij uitgeweest en ter verkorting van den weg werd de terugtocht genomen door het hobbelige Ravensbosch. Paf I en daar lag de heer N. met zijn stalen ros midden in een sloot. Zijn reismakker, in den persoon van den heer Burgemeester, moest afstappen om den waterruiter op het droge te brengen. Toeschouwers lachten met het ongeval, maar wie ook lachte, de heer N. niet. Op hemelvaartsmiddag werd aan de leerlingen der vier hoogste klassen van de christelijke school eene openbare les gege ven, bijgewoond door vele ouders en be langstellenden. Onder afwisseling van het zingen van tweestemmige, vaderlandsche en gemengde liederen, werd eene repetitie gehouden van het onderwijs in de Bijbel- sche en Vaderlandsche geschiedenis en werd ook het schriftelijk werk der leerlingen tentoongesteld. Langs dezen weg stelde het hoofd der school, de heer J. H. Habermehl, de ouders in de gelegenheid om de gemaakte vorde ringen hunner kinderen te beoordeelen. Kaatsheuvel. Aanstaanden Maan dag 5 Mei hoopt D. V. voor onze gemeente op te treden, de beroepen predikant ds. H. Japchen van Oudega bij Sloten, provincie Friesland. Aanvang 's avonds 7 uur. Het leveren en aanleggen der gas leiding iD de gemeente Vrij hoeven-Capelle en Sprang is in twee perceelen verdeeld, n.l. het leveren van 135000 K.G. gegoten ijzeren buizen en hulpstukken, en het leg gen en vervoeren der buizen met graafwerk. De leverantie der buizen is gegund aan R. S. Stokvis Zoon te Rotterdam en het vervoer en graafwerk aan Bedee Craaien- veld te Sliedrecht. Het werk moet binnen 3 maanden in orde zijn. Meeuwen. In de vergadering van den Raad, gehouden op 29 April, waren 6 leden tegenwoordig. De Voorzitter opende de vergadering, waar na de notulen werden gelezen en vastge steld. Hierop werd aan de vergadering aange boden het verslag van den toestand der gemeente over het jaar 1912. Zonder discussie werd besloten de dames C. van Andel en A. C. Reas, onderwijze ressen in deze gemeente, te belasten met het geven van herhalingsonder wijs aan meisjes. Na bespreking van nog oenige andere zaken, werd de vergadering gesloten. Nederhemert- De heer J. Vol- beda, onderwijzer aan de Christelijke School te Kerkwijk, is in gelijke betrekking be noemd te Groningen. Raamsdonk. Deze week werd door de heeren E. C. de Wit, Joh. Knaap, J. H. Kamp en J. Snijders, een collecte gehouden voor het echtpaar C. van Kroog en Ca. van Beek, die op 16 Mei a.s. hun gouden huwelijksfeest vieren. De heer Priester, klerk op het post en telegraafkantoor te R'veer, is met ingang van 1 Mei verplaatst naar Kralingsche Veer. flprang. Gedurende de vorige maand werd aan het hulppostkantoor alhier op 's Rijkspostspaarbank belegd f 2160.34 en terugbetaald f 1775.38. Ween. Terwijl de schippersknecht van C. Hoefnagel, alhier liggende, bezig was met het pasklaar maken van een mer gel, wilde het ongeluk dat het mes uit schoot en in zijn been terecht kwam. Dit kwam zoodanig aan, dat geneeskun dige hulp werd ingeroepen. Woensdag j.l. werden, ter herdenking van Prinsesjes verjaardag, de ingezetenen dezer gemeente onthaald op een concert in de openlucht van het fanfare „Wilhelmina". Voor het raadhuis was een tribune opgericht) kwistig met vlaggen, guirlandes en lampions versierd en daarin gaf het kranige korps zijn aangekondigd concert. Het was inéén woord prachtig en dat de roep. die van het kleine corps uitgaat, groot is, bleek door door de massa volk, zoowel van hier als elders, die zich rondom de muziektent ge schaard had. Jammer, dat een onweersbui, die gelukkig overdreef, zonder zich hier te ontlasten, velen naar huis dreef. Door een der notabelen alhier, werd „Wilhelmina," in de pauze op een glas wijn onthaald, een ware verrassing voor haar, die de droge kelen der muzikanten ten goede kwam en tegelijk een bewijs was voor de instemming met de idee, om de vreugde in de Konink lijke familie, ook onze vreugde, op deze wijze te uiten. Dit concert worde, zoo wij hopen, door meerdere gevolgd. Op verschillende plaatsen beginnen de nieuwe aardappelen zich reeds te ver- toonen, en omdat ze nog zoo klein waren, had de vorst ze niet benadeeld. Over 't al gemeen wordt naar een flinke regenbui ge wacht, vooral met het oog op 't bieten- zaaien, daar dit door de droogte veel wordt tegengehouden. Bij het inscharen van vee had de landbouwer S. het ongeluk, dat een zijner pinken een rugspier brak. Het beest moest beneden de waarde worden opgeruimd en was dit voor den eigenaar een schadepost. Waspik. Woensdag geraakte het kleindochtertje van den heer De B. alhier, in een onbewaakt oogenblik al spelende in een zeer diepen sloot achter het huis. Op het angstige hulpgeschrei van de kleine kwam spoedig een der buren opdagen en werd het kind op het droge gebracht, zoodat dit ongeval nog betrekkelijk goed afliep. Op 1 Mei werden alhier tegen ver schillende vergeetachtige fietsers proces-ver baal opgemaakt, wegens het niet bij zich hebben van de nieuwe weggeldkaart. Men zij dus op zijn hoede. Woudrichem. In de vergadering van stemgerechtigde Ingelanden van den Nieuwen Ban, op 30 April jl., is de omslag bepaald op f 8,per Hectare, en besloten den watermolen af te breken. *Wök. De vrouw van C. P. had het ongeluk van den zoldertrap te vallen waarbij zij bewusteloos bleef liggen. Direct ont boden geneeskundige hulp mocht het ge lukken haar weer tot bewustzijn te brengen, zoodat dit ongeluk nog betrekkelijk goed afliep. Zekere J. v. R., bezig zijnde met zand rijden, viel van de kar waarbij hij zich zoodanig in den rug bezeerde, dat direct geneeskundige hulp moest worden verleend. Ter gelegenheid van denverjaardag van Prinses Juliana, maakte het fanfarecorps „Oefening en Uitspanning" Woensdagavond een muzikale wandeling. De opstelling had plaats onder den Wilhelminaboom, daarna trok men naar Aalburg, naar denJuliana- boom en van daar naar den burgemeester, waar het gezelschap onthaald werd opeen glas wijn. Verder ging het naar den Juliana boom te Wijk, Përzikstraat, Dijk en zoo naar het repetitielokaal. Dat het gezelschap door een groote schaar werd gevolgd laat zich denken. Naar we vernemen werd het gezelschap door een geacht ingezetene nog met een flinke gift verblijd. De heer C. C. Hiebèndaal, directeur-genees heer van het ziekengasthuis te Gorinchem, heeft wegens vertrek naar Amsterdam met ingang van 1 Juni ontslag gevraagd. SSinnenlM i»«l. Dinsdagavond is schipper W. de Lief de van Naaldwijk te Poeldijk door een van Monster komende goederentrein overreden en onmiddellijk gedood. De man wachtte in een koffiehuis op de tram tijdens het onweer. Toen hij, na het afdrijven van de bui, een wagen uit Naaldwijk zag voorbij gaan, wilde hij den koetsier aanroepen om mee te rij den. Hij verliet ijlings het café, zoodat hij de rails overstak, juist op het oogen blik, dat de trein voorbij kwam, die hem greep. Alles gebeurde in een ondeelbaar oogenblik, zoodat remmen onmogelijk was. Er worden pogingen gedaan tot op richting van een Christelijke bioscope- maatschappij voor Nederland. Gisteren was de heer P. Slingerland te Berkenwoude 100 jaar oud. Hij be schikt nog over alle zintuigen en is goed gezond. De 100-jarige heeft 6 kinderen, die hem een nakroost van 107 klein kinderen, achterklein-kinderen enz. hebben bezorgd. Te Stadskaraal stond een 70-jarige weduwe de Osver te kijken naar een auto toen een paard dat op hol geslagen was, kwam aanrennen. Het oudje kon zich niet spoedig genoeg meer in veilig heid stellen, ze werd omvergereden, kreeg een trap tegen x.et hoofd en was onmiddellijk dood. Bij nadere peilingen aan den dijk van den Perkpolder (Zeeland) ter plaatse van de afschuiving, is gebleken dat de tot hiertoe uitgevoerde werken tot herstel ling nog geen resultaat hebben opgele verd. Hoewel reeds veel grond in de bres aangebracht is, is nu gebleken dat het op enkele plaatsen nog dieper is gewor den dan bij de eerste peilingen na den val Het aangevoerde materiaal schijnt door den zandigen onderbodem in de diepte weg te zinken, waarom zinkstuk- ken van rijswerk zullen moeten worden aangebracht, om dat wegschuiven te voorkomen. De volledige herstelling van het werk zal vele duizenden guldens kosten. In de broodbakkerij van den heer R. Boersma, te Schagen, is Woensdag avond een felle brand uitgebroken. Men kon, door vlammen, het bovenhuis, waar een paar kinderen sliepen, niet meer langs de trap bereiken. Toen men langs brandladders door de stuk geslagen ruiten de reeds brandende slaapkamer wist binnen te dringen, waren de kin deren, een jongentje van zeven en een meisje van vijfjaar, reeds door den rook gestikt. De vlammen sloegen over op het café Het Vosje van den heer P. Boon. Beide perceelen werden een prooi van de vlammen. Den 7den Mei zal voor de Amster- damsche rechtbank terechtstaan de op 15 Februari jl. eervol ontslagen gevan genbewaarder Roelof Hendrik Schut, thans gedetineerd. De man wordt beschuldigd, dat hij zich door leden van de bekende boeven- bende van Boere meermalen heeft laten omkoopen om, in strijd met zijn plicht te handelen, d<>or gedetineerden in ver binding te brengen met de buitenwereld. Zooals men zich herinneren zal, is een poging tot ontsnapping uit het huis van bewaring, door den inbreker Hendrik Dekker, met behulp van den ontrouwen bewaarder voorbereid, op het laatste oogenblik ontdekt en verijdeld. Van een mede door den inbreker be schuldigden politie-beambte ia bij onder zoek de schuld niet gebleken. Dezer dagen speelde zich te Burgwerd bijeen koopman-veehouder T. de B. een tooneeltje af, dat ernstige gevolgen had kunnen hebben, maar nog betrekkelijk gelukkig is afgeloopen. De B gaf aan zijn beide zoons opdracht, met een koe, die pas gekalfd had, even buiten op den weg heen en weer teloopen, Dit gebeurde, maar na eenige minuten komt een der zoons gejaagd en op ang- stigen toon om hulp roepen, daar de koe zijn broer te pakken heeft en hij alleen geen voldoende hulp kon bieden. De ouders komen haastig naar buiten waar op de koe zich van den zoon keert en de moeder aanvalt, wie zij eenige stooten toebrengt en tegen den muur dringt. De andere zoon tracht zijn moeder te ontzetten, maar wordt op zijn beurt door het woedende dier achtervolgd en in het struikgewas geworpen, juist achter een boom. welke het nu moet ontgelden. De bedreigde neemt deze gelegenheid te baat om over de giersloot te springen, waarop de koe zich omwendt en op den vader losgaat, die nog juist bijtijds de deur der veestalling voor het woedende dier dichtslaat. Eenige uren later is de koe opgevan gen, met moeite gebonden en naar de schuur geleid. Ou weer. Dinsdagavond is de bliksem geslagen in de bouwmanswoning van M. van Houwelingen te Ottoland. Woonhuis, schuur en hooischelf brandden tot den grond af. Te Monster is Dinsdagavond een 20- jarig jongeling door den bliksem gedood. Dinsdagnamiddag omstreeks 5 uur is tijdens een hevig onweder de bliksem geslagen in de oude landbouwersschuur van den landbouwer Camiel Doens, in den Oranjepolder, gemeente IJzendijke. In een oogwenk stond de geheele schuur in vlam. Al het vee kon gered worden een paard liep evenwel in de brandende schuur terug en kwam in de vlammen om. De knechts die hun verblijf in de schuur hebben op het zoogenaamde convent, hebben al hun kleeren en een fiets verloren. Woensdagmiddag is de boerderij van Keizer te Denekamp door den bliksem getroffen en geheel afgebrand. Het vee is gered. Alles was verzekerd. De boerderij De Piepenbelt, bewoond door G. J. Jansen, te Eefde bij Zutphen, eigendom der dames Van de Kasteele aldaar, is door het inslaan van den bliksem Woensmiddag geheel afgebrand. Vier varkens en twee kalveren kwamen in de vlammen om. Aanbestedingen. 5 Mei. Prov. bestuur van Zuidholland, het weder op de hoogte brengen en ver beteren van de dijken langs het kanaal van Steenenhoek, het Merwedekanaal en de voorhaven van dat kanaal te Gorinchem. Raming f 22.600. 7 Mei. Min. van Waterstaat, de uitvoe ring van baggerwerk tot onderhoud van de bodemsdiepte in de haven voor rijks vaar tuigen te Hoek van Holland, aan den rech teroever van het Scheur, vóór den haven mond te Maassluis en langs den veersteiger in de Brielsche Maas tegenover Brielle. Ra ming f 0.32 per M3. 8 Mei. Prov. bestuur van Noordholland, het verbeteren van hoofden op het Noor- derstrand van het eiland Vlieland, en het herstellen van stormschade aan hoofden op dat strand. Raming f 59.000. 14 Mei. Min van Waterstaat, lo. het maken van werken tot voortzetting van de verbetering van de rivier de Waal tusschen Winssen en Nymegen. Raming f 183.000. 2o. De verbetering van den IJssel bij Welsum. Raming f 45.200. 3o. Het maken van werken tot voort zetting der verbetering van de Maas onder Alphen, Lithoijen en Lith. Raming f 60.000. Indien, waüneer gij u aan tafel zet en de eetlijst raadpleegt, gij verplicht zijt te overleggen wat gij wel zult eten dat u geen smart zal brengen, dan is het oogenblik voor u gekomen om de Pink Pillen te nemen. Wanneer gij de behandeling met de Pink Pillen hebt gedaan, kunt gij welke spijzen ook eten, zwaar of licht, gij zult die volkomen verteren en de voedende bestanddeelen die er in zijn bevat zullen volkomen werden opgenomen. Mad. Aurian, rue des Salières, te Lan- gon (Gironde, Frankrijk), heeft ons ge schreven „Gedurende 20 jaren was mijn leven niets dan een lange marteling. Gedu rende dat lange tijdperk heb ik de ergste smarten verduurd. Mijn maag was geheel in het ongereede, zelfs de lichte spijzen deden mij walgen en braken. Ik braakte dikwijls gal en slijm uit. Ik was altijd vermoeid en slap, mijne beenen weiger den mij te dragen. Na een geringe in spanning, liet ik mij op een stoel neer, waar ik weende van wanhoop. Gedurende 20 jaren, zijn mijne maagsmarten zoo volhardend geweest dat ik den druk van een corset niet kon verdragen. „Gedurende dil lange tijdperk ben ik behandeld, dat is te begrijpen, maar men heeft mij slechts een weinig kunnen verlichten: de genezing scheen onmo gelijk. „Toen ik de krachtdadigheid der Pink Pillen heb hooren roemen, besloot ik er gebruik van te maken. De verlangde verbetering heeft dadelijk plaats gehad. Door dat goede begin aangemoedigd, ben ik met de behandeling voortgegaan en nu ben ik veel beter. Ik kan mij met mijne zaken bezighouden, ik ver draag mijn corset heel goed, ik eet met lust en ik verteer mijne spijzen goed. Wanneer ik mij een weinig moe gevoel, neem ik de Pink Pillen gedurende eenige dagen en dan gevoel ik mij dadelijk beter. Ik heb reeds de gelegenheid gehad met vele personen over de Pink Pillen te spreken en ik weet dat die er ook zeer tevreden over zijn geweest." Verkrijgbaar k f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma Y. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. Burgerlijke Mtand. Werkendam, van 25 April tot 2 Mei. Geboren: Anna Maria, d. v. F. Bies heuvel en C. IppelDirk, z. v. C. Ruiten berg en N Pols, wonende te Rotterdam Jacoba Wilhelmina, d. v. O. D. Hove- stadt en A. van den Heuvel; Gerardus Hendrikus, z. v. A. Verwoerd enG.de Koning; Janna Dina, d. v. H. Ver doorn en F. B. Kornet. Overleden: Floris Verdoorn, 4 m., wonende te Brielle. Sprang, over de maand April. Ondertrouwd: M. van Baardwijk, 37 j. en A. de Bie, 31 jH. de Bie, 35 j. en J de Bie, 27 j. Geboren: Jacoba Hendrika, d. v. J. F. Timmermans en A. M. Verhoeven; Hendrik, z. en Cornelia Wilhelmina, d. v. J. Leenen en J. van Herwijnen; Teunis, z. v. Christiaan van der Mast en A. van der Schans; Cornelis Hendrik, z. v. D. C. Caem en G. Spierings; Johannes, z. v. C. van Beek en C. E. de Rooij; Bertus Wilhelmus, z. v. J. v. (1. Velden en A. van Wezel. Overleden: A. J. van Pelt, 34 j. C. de Bie, 79 j. echtg. v. C. B. Timmer mans; H. Spuijbroek, 37 j.; E. M. H. Soeters, 8 mnd. 's Gravemoer, over de maand April. Ondertrouwd Adrianus Versteeg, 26 j. en Adriana Maria Dekkers, 27 j. Getrouwd: A. Borstlap, 31 j. en C. Melsen, 34 jL. Andeweg, 25 j. en G. de Geus, 30 j. Geboren: Pieternella Cornelia, d. v. A. Blom; Martina Antonetta, d. v. M. J. de Geus en M. J.van der Dussen; Stefina, d v. A. Timmermans en L. Blok. Overleden: Jenneke Maria Roosen- brand, 55 j., echtg. van W. C. Graven-,j deel. Ingekomen vanMaasbree, J. M. Louwet. Vertrokken naar: Breda, A. W. Ver- heijden; Capelle, M. H. Blom; Tete- ringen, G. de Geus; Naaldwijk, W. van I Dongen. i Veeu, over de maand April. Ondertrouwd: N. v. Helden, 43 j. eif A. Verbeek, 34 j.; G. J. Horssen, 27 j,^ en J. J. Roeland, 19 j. I

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2