Van Houten'5 Maarliefste drank is Sof* BEKLAGENSWAARD zijn deZIEKEN die de Pink Pillen niet kennen. Vo;gens de Tel. is de bekende in en uiihrekwr Marius de Vos, die eenige maaudtn geleden te Parijs heette ver moord te zijn, nog in leven en ver toeft hij in de Fransche hoofdstad. De Handelskamer van Antwerpen heeft aan den minister van openbare werken een brief gericht, waarin zij op nieuw aandringt op onmiddellijken aan lag eener rechtstreeksche vaart tusschen Antwerpen en Luik. Zij vestigt er de aandacht op dat Rot terdam Antwerpen tot in hetLuiksche bekken de loef afsteekt en dat alleen een directe waterweg tusschen Antwer pen en Luik eenige verbetering in den toestand zal kunnen brengen. Op de lijn MoskouKazan is Woens dagnacht een personentrein van Nisjni N"wgorod naar Pensa ontspoord; 14 Reizigers zijn gedood, 15 zwaar gekwetst. Men wijt de ontsporing aan kwaadwil ligheid. Volgens L'Express de Genève heeft Duitschland een wijdvertakten verspie- diugsdieust in Frankrijk georganiseerd. Het bureau daarvan is te Genève ge vestigd en de spionnen die naar Frank rijk worden gezonden, zijn meest jonge meisjes. Een der leden van 't uitvoerend co mité der Gentsche tentoonstelling schat het tekort op 2'/2 tot 3 millioen franken. In het Oosteinde van Londen is het weer tot een kloppartij tusschen de politie en de kiesrechtvrouwen geko men. Na afloop van een vergadering zou de politie, 200 man sterk, het ge wezen parlementslid Lansbury en mej. Sylvia Ptukhurst, na hongerstaking voorwaardelijk vrijgelaten, weer v a De menigte koos ditmaal de 'in de politie en ranselde er opeis op los. :i oudiug mislukte dsn ook. i nüLury en de strijdbare juffer zijn u iïui. u naar Lansbury's woning, die v. u d- oewaakt. Er rs een nieuwe maatschappij ge vormd om Noord en Zuid-Shiels door e«n mnuel onder de Tyne en een elec trischt tram daar doorheen met elkaar te verbinden. De gemeenschap wordt nu met stoomponten onderhouden. De politie te Joachimsthal heeft een maatschappij ontdekt, die onder het iiag«-maakte etikette der regeering pak jes z.g. radium verkocht voor 50 franken. Die pakjes zijn waardeloos gebleken. De unu.iischappij wordt gerecntelijk ver volgd. i'lnaiNclijk MeiiWN. Heusden, 8 Nov. hij het te Breda gehauden examen voor vrij»- en ordeoefeningen der gijmnastiek, slaagden 5 dezer de heeren C. Zoon en H. F. Brune, leerlingen der Rijksnormaallessen alhier. Mprantf. Naar men ons meedeelde, zijn j.i. l)in*iiag de kinderen, die de chr. school alhier bezoeken, op roijale wijze op chocolademelk met speculaas en koekjes onthaald. Ook aan de kinderen die de open bare school nog bezoeken, werd deze week chocolade uitgedeeld. De baldadigheid schijnt in deze ge meente geen einde te nemen. Dinsdagnacht zijn bij den veehandelaar J. W. alhier, de balies voor zijn huis afgebroken. Naar men ons meedeelde, meende men door opschuiving van een raam in de wo ning van zekeren V. alhier binnen te gaan. Doch daar dit door de bewoners bemerkt werd, koos men het hazenpad. Wfik. Als een zeldzaamheid kan van hier gemeld worden, dat bij J. V. een peren boom niet voor de tweede maal, maar voor de derde maal in dit jaar zijn vruchten geeft. Raansdonk. Rijkspostspaarbank R'Veer over October. Ingelegd f 17630,17, terugbetaald f 19558,22. Laatste boeknum mer 5242. Aan de atoomzuivelfabriek is in Oc tober verwerkt 187145 liter melk. Het herhalingsonderwijs is indeo.l. school begonnen met 13 leerlingen. Bij het uithalen in de Kadestraat geraakte het paard van voerman Kruif uit Sprang in den sloot. Het kostte heel wat moeite, eer paard en kar weer op den kant waren. Waspik. Gisteren gleed het paard van M. Dingemans uit, zoodat het viel en de burrie op den achterpoot kreeg, die daar door brak. Het dier moest worden afgemaakt. Mederhemcrt. Dinsdag 11 Nov. hoopt de oudste inwoonster onzer gemeente, de weduwe Brujjgom, haar 93aten geboorte dag te vieren. Het oude vrouwtje, dat met haar zoon samenwoont, is bijzonder kras en doet nog allerlei huishoudelijke bezigheden. Hoewel de tijd voor de winterprovisie der aardappelen is aangebroken, blijft de handel slap. Een scheepslading eigenheimers werd naar Den Haag verzonden tegen f 1.80 per H.L. De handel in fruit, vooral in zure appelen, is zeer willig. Een partij bellefleurs, groot 50 H.L., werd afgeleverd tegen 13 cent per kilo of ruim f7 per H.L. Op 13 November zal D. V. de Chr. jongelingsvereen. „Jes. 40 8" haar 46-jarig bestaan feestelijk herdenken. In do gods dienstoefening in de kerk aan de Zuidzijde hoopt ds. Voorsteegh uit Waardenburg de feestrede uit te spreken. Daarna zal er eene bijeenkomst met leden, begunstigers en verdere genoodigden plaats hebben in het vereenigingslokaal, waar toespraken, voor drachten en samenspraken elkander zullen afwisselen. 's dravemoer. Als een bewijs van den mooien nazomer mag zeker wel worden vermeld, dat in den tuin van C. Blom deze week nog aardbeiën werden geplukt van den kouden grond. Weeil. Terwijl de landbouwer S. zijn paard over eene brug wilde leiden, liep het dier wat wild terug met het gevolg, dat de knecht van S. aanmerkelijk door het paard op zijn been werd getrapt. S. zelf bracht het er goed af, doch de fiets, welke hij bij zich had, werd nog al benadeeld. Bij den arbeider V. ontstond Zaterdag een begin van brand. V. had een brandende sigaar in den jas laten zitten en dit niet opgemerkt. Het vuur had zich reeds aan de gordijnen meegedeeld en werd dit gelukkig bijtijds opgemerkt. Kleine oorzaken kunnen somtijds groote gevolgen hebben. Aan het telefoonkantoor alhier werden over de maand October 53 telegrammen behandeld, waarvan 30 zijn verzonden en 23 zijn ontvangen. Nieuwendtfk- Het 11-jarig doch tertje van D. Dekker alhier, had het onge luk met een ketel kokend water te struike len, met het gevolg dat zij ernstige brand wonden aan handen en aangezicht kreeg. Voor het herhalingsonderwijs aan de openbare school hebben zich 11 jongens en 2 meisjes en aan de chr. school 30 jongens aangemeld. Rijswijk. Gedurende de maand October werd aan het hulppostkantoor op 's Rijkspostspaarbank belegd f 1010,terug betaald f 1611,91. Raamsdonksveer. Gekozen tot gemachtigden voor het kiescollege de heeren W. J. Oosterling, D. Lankhuizen Sz., J. G. Lankhuizen Pz., C. Sneep. Capelle- Bij de op j.l. Woensdag alhier gehouden markt was geen enkel stuk vee aangevoerd. De veemarkten schijnen in deze gemeente totaal verloopen te zijn. De heer M. VermeuleD schijnt zijn aan te leggen bloemkweekerij op zeer groote schaal te willen inrichten. Door aankoop is hij eigenaar geworden van nog twee per- ceelen land, die beiden bij zijn kweekerij zullen worden getrokken. J.l. Woensdag waren in deze gemeente 2 rechercheurs van politie uit Leiden aan wezig ter arrestatie van een persoon, in verband met een te Leiden jl. Zondagavond gepleegden doodslag. Naar we vernemen heeft bedoelde persoon echter de wijk ge nomen naar het buitenland. Door den Secretaris dezer gemeente is in verband met zijn op j.l. Zaterdag ge vierd 25-jarig ambtejubileum in alle café's dezer gemeente het z.g. rent gegeven, waar van door zeer velen is geprofiteerd. Allen zullen dan ook den Secretaris dankbaar zijn voor de gezellige avonden. Vrljhoeven-Cappel. Bestond er eerst vrees dat de knecht van den burge meester alhier bij gelegenheid van het j.l. Zaterdag voorgekomen rijtuigongeluk bloed vergiftiging zou opgeloopen hebben, thans is die vrees verdwenen en moet hij zeer aan de beterende hand zijn, zoodat hij vermoedelijk binnen 14 dagen zijn werk zaamheden weder zal kunnen doen. Naar we vernemen heeft de feestcom missie alhier een flink batig saldo bij het gevierde onafhankelijkheidefeeet. Een be stemming moet er evenwel nog niet aan gegeven zijn. A.s. Maandag 10 Nov. 's avonds half acht, houdt de heer Fleischer arts te 's-Gra- venhage op de bovenzaal bij het café van A. Stam alhier, een lezing over „Algemeene Groene Kruis-Propaganda". Toegang vrij. Oiessen. Alhier hebben tien per sonen eene aanvrage ingezonden om eene ouderdomsrente te krijgen ingevolge art. 369 der Invaliditeitswet. Aan 't herhalingsonderwijs, dat alhier met 1 Nov. is aangevangen, nemen veerti n jongelingen deel. Sleeuwijk. De heer C. A. Klootwijk heeft Donderdag j.l. te Rotterdam met gun stig gevolg het examen afgelegd voor de vrije en orde-oefeningen der gymnastiek. Waalwijk. J. de Bakker had j.l. Donderdag het ongeluk met zijn vinger onder de snijmachine te geraken bij Frinten, waardoor zijn rechtermiddelvinger geheel werd afgesneden. Hedel. Op de Maandag gehouden paar denmarkt waren aangevoerd 1700 paarden en veulens. De prijs der D/yjarigen was f 300f 500 en der veulens f 160—f 280. Handel vlug. Kaatsheuvel. Benoemd tot Ge meente-ontvanger de heer M. Musters alhier. Gedurende de maand Oct. werd aan het postkantoor Kaatsheuvel met de daaronder ressorteerende hulpkantoren f 656.48$ inge legd en f 9391,25 terugbetaald; 11 nieuwe boekjes werden uitgegeven. Beneden-Langstraat. Dank zij het mooie naj aars weder is de naschaar van den akker uitstekend te noemen. De herfstknollen geven een overvloedigen oogst als in een paar jaren niet het geval was. Zoowel bladeren als knollen zijn flink ont wikkeld en ook de spurrie geeft een goed gewas. Als de vorst niet te vroeg invalt, is er vooreerst geen gebrek aan veevoeder. Openbare vergadering van den Raad van Meeuwen, gehouden 1 Nov. 1913. Tegenwoordig 5 leden. Voorzitter de heer D. van Buuren, waar nemend burgemeester; secretaris de heer Sprong. De Voorzitter opent de vergadering, waar na de notulen der vorige vergadering worden gelezen en onveranderd vastgesteld. Ingekomen is het bericht van ontvangst van het toegezonden afschrift van de alge meene plaatselijke politieverordening, zooals die door den Raad den 18 October j.l. is vastgesteld. Aangenomen voor kennisgeving. Hierna wordt overgegaan tot de benoe ming van een tijdelijk wethouder, nood zakelijk door het overlijden van den burge meester en een der wethouders. Benoemd wordt de heer G. Boom. Zonder discussie worden vastgesteld een tweetal besluiten tot wijziging der begrooting voor het dienstjaar 1913, aangezien eenige posten van uitgaaf te laag blijken geraamd te zijn of niet op die begrooting voorkomen. Ter vervulling èener plaats in het college van zetters in deze gemeente, ontstaan door het overlijden van den heer A. Straver, wordt eene voordracht opgemaakt bestaande uit de heeren: no. 1 G. Boom, no. 2 A. L. de Graaff. Met algemeene stemmen wordt besloten de jaar wedde, van den hulptelefoonkantoor- houder alhier te verhoogen met f 15 en deze alzoo te brengen op f75, welke verhooging wordt geacht den 1 Januari 1913 reeds te zijn ingegaan. Na behandeling van nog eenige andere zaken van minder ernstigen aard, wordt de vergadering door den Voorzitter gesloten. Verslag van het verhandelde in de Raads- vergadeing van Sprang, gehouden den 4 November 1913. Tegenwoordig alle leden, uitgezonderd de heer Maijers. De Voorzitter opent des avonds ruim 7 uur de vergadering. De notulen der vorige vergadering worden na lezing goedgekeurd. Mededeeling wordt gedaan van enkele ingekomen stukken. Aan de orde van behandeling worden gesteld de volgende punten 1. Goedkeuring der begrooting van het Burg. Armbestuur voor 1914. Deze wordt met algemeene stemmen goedgekeurd, zoowel in ontvangst als in uitgaaf op f2679.45. 2. Regeling der pensioenbijdragen van de gemeente-ambtenaren. Voorgelezen worden in verband met deze regeling ingekomen missives van den Ned. Bond van Gem. Ambtenaren, van den Alg. Ned. Politiebond en van Heeren Ged. Staten dezer provincie. Op voorstel van Burg. en Weth. wordt met algemeene stemmen' besloten op de ambtenaren alles te verhalen. Alleen de inkoop van diensttijd vóór 1 Oct. 1913 wordt voor rekening der gemeente genomen. 3. Vaststelling der gemeente-begrooting voor 1914. Deze begrooting wordt voorge lezen en daarna met algemeene stemmen ongewijzigd vastgesteld, zoowel in ontvangst als in uitgaaf op f 11027.41$. Hierna wordt de openbare vergadering gesloten en gaat de raad in geheim comité. Kerknieuws. Ueusden. Heden Zaterdagavond zal om 7 uur de Chr. Volksbibliotheek in de consistoriekamer der Geref. Kerk alhier, weder geopend zijn. Boeken in lezing één cent per week en per deel. Jtlmkerk. Daartoe uitgenoodigd door de Geref. gemeente alhier, hoopt prof. H. Visscher uit Utrecht, op Woensdag 10 Dec. des avonds een Unierede te houden. Door ds. Bosch alhier zullen de cathe- chisaties a.s. week worden hervat. I%ieuwend|)k. Zondagmiddag is in de Geref. kerk alhier collecte gehouden voor de nieuwe kerk te Waardhuizen, welke ruim 65 gulden heeft opgebracht. Plaatsen in cte G^ef* ïe van zit" enorme som opgebrachtvilbler'.heeft d® ïnhl®r.op.treden tot het houden van een dankstond voor het gewas. Sprang Maandagavond j.l. hield ds. tmp in het Ned. Herv. kerkgebouw een dankstond voor de pas geopende chr. school. Zijn Eerw. deed dit naar aanleiding van p3alm 115:1, waarbij spr. de ouders een ernstig woord van vermaan aangaande hun doopsbelofte voorhield en dankte den Heere voor de verkregen weldaden en zegeningen, en eindigde met een Halleluja. Een collecte voor het suppletie fonds werd gehouden, De heeren M. Zwart en Jacs. v. d. Schans Jr. hebben hun benoeming tot lid van het kiescollege bij de Ned. Herv. Ge meente alhier aangenomen. BesoUen. Bij de jJ. Donderdag ge houden stemming voor gemachtigde in 't kiescollege der Ned. Herv. kerk zijn her kozen B. A. Langhout en A. de Rooij. PREDIKBEUUTEH, 9 Nov. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 u leeskerk. Geref. kerk, (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm* 6 li. lezen. Chr. Geref. Kerk, geen opgaaf. Aalst, geen cfpgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 u. leeskerk en nm. 2 u. leeskerk. uit Dussen. Loonschendijk, vm. 9,30 ennm 2u. ds. Japchen. Ger. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leesdienst. Woensdag 12 Nov. nm. 7,30 u. ds. M. M. Horjus, van Breda. Dankuur voor het gewas. Dussen, nm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Rennes. Geref. kerk, vm. 9.30 u. ds. Diemer uit Apeldoorn (bevest. ds. N. Die mer, van Dronrijp) en nm. 2 u. ds. N. Diemer (intrede). Geertruidenberggeen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. 2,30 u. leeskerk. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2,30 u. leeskerk. Heesbeengeen dienst. Zz. geen dienst. W. H. Bramer van Heinkens- zand. Vader uit Nederhemert. Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Geref. kerk, vm. 9,30 leeskerk, nm. 2 u. ds. R. W. de Jong van Werkendam. Woudrichem. uit 's Hertogen bosch. Burgerlijke Stand. De werken en Sleeuwijk, van 31 Oct.7 Nov. Geboren: Barend, z. v. B. Klop en A. ZwerverTeuntje, d. v. H. Kant en G. Ippel. Overleden: Johannes de Hoog, 10 d. Vertrokken naar: Wsrkendam, J. Pruis- sen en gezin. Meeuwen, over de maand October. Ondertrouwd: Gerrit Lankhaar, 26j. en Johanna Groeneveld, 23 j. Geboren: Maria Belia, d. v. P. van Andel en T. Schouten; Cornelia, d. v. T. van Baardwijk en G. van Campen; Alida, d. v. A. Doedijns en L. de Kloe. Overleden: Cornells van Drunen, 82 j.; Cornelia Dekker, 75 j. Ingekomen vanDussen, P. A. Ster- kenburg; Zoelen, T. van der Beek. Vertrokken naar: Vrijhoeven-Cappel, D. de Graaf. Wanneer men het aanmerkelijk aan tal personen ziet die door de Pink Pillen zijn genezeD, terwijl alle andere midde len zonder uitwerking waren gebleven, kan men niet anders dan de zieken beklagen die de Pink Pillen niet kennen. De Pink Pillen hebben geen voor keur, zij zijn de zelfden voor allen, en indien zij aan anderen zulke schoone genezin gen hebben gege ven, waarom wilt gij dan dat zij op u zonder uitwer king zouden blij ven. Ziet hierwant er is geen sprake van iets te willen Mej. Desbrieres. bevestigen zonder bewijzen bij te brengen een geval dat u zal voorlichten, en ware ons de plaats niet toegemeten, dan konden wij er U honderden dergelijken aanhalen. Mej. Anna Desbrières, wonende Bois- Boulot, te Montceau-les-Mines (Saöne- Loire-Frankrijk), heeft ons geschreven „Ik heb het genoegen U te berichten dat uwe uitmuntende Pink Pillen mijne gezondheid hebben hersteld en ik voeg er bij dat, gedurende de vele jaren dat ik leed, geen enkel geneesmiddel, en ik heb er velen genomen, had kunnen doen wat de Pink Pillen hebben gedaan, [k was bloedarm en zwakieder gering werk veroorzaakte mij een zeer groote vermoeidheid. Ik zag, en men zeide bet mij ook, dat mijn gelaat vertrokken en mijn kleur bleek was en dat ik er zeer slecht uitzag. Ik had nooit eetlust, en daar ik altijd afgemat was, had ik voortdurend willen slapen. Indien ik een weinig snel liep, was ik seffens buiten adem en had ik verblindingen. Ook is het mij dikwerf overkomen buiten kennis te geraken, zoo zwak was ik. Mijn bloed was te zwak, zeide men mij en had mij versterkende en opwek kende middelen voorgeschreven; ik heb die genomen, maar zonder verbetering waar te nemen. Daarentegen is, van af den dag dat ik de Pink Pillen heb ge nomen, mijn gezondheidstoestand on middellijk verbeterd. Ik heb mijn eet lust en mijne krachten weergekregen, mijne ongemakken zijn verdwenen en ik zie er opnieuw uitmuntend uit." Indien uwe gezondheid te wenschen laat, indien gij niet zoo sterk, niet zoo gezond zijt als gij kondt zijn, neemt dan van heden af een proef met de Pink Pillen. Die eenvoudige proef zal voldoende zijn om U te overtuigen dat gij alle belang hebt bij een voortgang met die behandeling, waat gij zult seffens een groot gevoel van welzijn ondervinden, dat een aanwijzing is dat uwe krachten zijn weergekomen en dat de functiën van uw organisme beter worden. De Pink Pillen zijn onovertroffen tegen de bloedarmoede, de bleekzucht, de algemeene zwakte, de maagkwalen, de schele hoofdsmart, de zenuwsmarten, de neurasthenie. Verkrijgbaar a f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. Binnenland. Bij de Dinsdag in het district Amster dam III (vacature-H. Polak, S.D.A.P.) gehouden stemming voor een lid van de Tweede Kamer, zijn uitgebracht 10,044 geldige stemmen (het aantal kiezers be Iraagt 16,516), waarvan op de heeren Kuiper (coalitie) 1946, Otto (concentratie) 3314, Oudegeest (S.D.A.P.) 4604 en Wijnkoop (S.D.P.) 180 stemmen. Er moet du3 herstemming plaats heb ben tusschen de heeren Oudegeest en Otto. Naar het Hbld. meldt, zullen op 9 December a.s., den dag der uitbetaling van de rente worden uitbetaald, n.l. voor de week van 3 December (dag der invoering van art. 369 der Invalidi teitswet) en voor de week van 9 Decem ber. Dit bericht heeft de N. R. Ct. van geloofwaardige zijde als onjuist hooren bestempelen. Niet alleen zou een zoo danige maatregel in de wet geen steun vinden, bovendien is in de Dinsdag jl. aangenomou suppletoire landbouwbe groting slechts met vier, in het loo- pende jaar te betalen renten, rekening gehouden. Moest er aan de betrokkenen in 1913 vijfmaal f 2 uitbetaald worden, Cacao Heusden, vm. 10 u. ds. Ruijsch van Dugteren, voorber. H. Avondm., en nm. 6 u. zendeling Van de Weg. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 en Aalburgvm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, nm. 2 u.ds. Dierkens uit Besoijen. Babyloniènbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 u. ds. Dierkens. Brakelgeen opgaaf. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,3Cf en nm. 2 u. ds. Brummelkamp. Doeneren, vm. 9,30 u. ds. Bastiaanse. Drongelen, vm. 9,30 en nm. 1,30 u. da. Van Asch, vm. bed. H. A., nm. dankz. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der HofF. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethengeen dienst. Gameren, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Ingen. Genderennm. 2 u. ds. Ruijsch van Dug teren uit Heusden. Giessen, vm. 9,30 u. ds. Benders, 'a Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. Herpt, geen dienst. Loevestein, geeD dienst. Meeuwen, vm. 10 u. ds. Klomp. Nederhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk, vm. en nm. ds. Pouderoijenvm. 9,30 u. ds. Van Voorst Sleeuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. Uitwijk, nm. 2 u. ds. Gobius du Sart, uit Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. H. W. A. Voorhoeve Waspik, vm. 9,30 en nm 2 u. dr. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.a., vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2