Weerstand tegen het kwaad maakt, terecht gestaan. Een hunner is veroordeeld tot drie jaar en vier maan den gevangenisstraf, een andere tot twee jaar en negen maanden en de twee an deren tot twee jaar en acht maanden. Plaatselijk \ieuw*. Heuflden, 10 Jan. Bij de op 7 dezer gehouden verkoop van de Heusdensche Conservenfabriek waren primi'ief de gebouwen ingezet opf8l00en terstond gehoogd met f400; later verhoogd met f625 en op den dag van verkoop met f500, zoodat het geheel stond op f9625. De machineriën en overige inventaris (zonder de busgroenten) werden na inzet met de gebouwen in slag gebracht, staande geza menlijk op f 12904.45 en afgemijnd met f 1000, zoodat het geheel voor f 13904.45 werd toegewezen aan de koopers, de heeren Victor van de Poel en Vos, fabrikanten te Stahroek bij Antwerpen. Welke bestemming hieraan zal gegeven worden is nog niet bekend doch vermoe delijk zal het eene conservenfabriek blijven. De busgroenten zijn Donderdag geveild en brachten flinke prijzen op. Donderdag werd van de scheepswerf van De Haan Oerlemans met goed gevolg te water gelaten een sambre-schip, lang 47 M., breed 5.05 M., hol 2 20 M., groot 420 ton, voor rekening van den heer J. Cos ters te Boom. Onmiddellijk daarna werd de kiel gelegd voor een motorboot voor Hollandsche reke ning. In den laatsten tijd gebeurde het meermalen, dat van het voetveer Neder- hemertHetisden bij arond stil een veerboot werd medegenomen, zoodat de veerknecht genoodzaakt was, over de beide bruggen naar Heusden te gaan, een atstand van een klein uur gaan». Door de politie wordt een streng onderzoek ingesteld naar de laffe daders. Werkendam. Omtrent de Donder dag 1.1. gehouden vergadering der werk liedenvereniging „Eendracht" kunnen we melden, dat de aft edende bestuursleden de heeren J. Dekker, W. Kok en H. de Vries zijn herkozen, respectievelijk met56, 56 en 43 st. Uit de rekening en verant woording van den penningmeester bleek, dat over de laatste 3 maanden ontvangen was f 466.15 en uitgegeven f 633,78, zoo dat het nadeelig slot f 167,63 was. Over 1913 is ontvangen f 2385,01 en uit gegeven f 2179,13, dus is het voordeelig saldo over dat jaar 205,88. Het reservefonds bedroeg op 1 Januari f 1078.51. Het kapi taal bedroeg op 1 Januari f 2918,16. Bij den penningmeester was op dien datum in kas f 49,08, zoodat h«t geheele bezit der vereeniging bedraagt t 4045,75. Het een en ander werd nagezien door de leden S. v. d. Pijl, C. Zwets en D. Klop, die bij monde van eerstgenoemde den pen ningmeester dankten voor de goede boek houding. In den nacht van Woensdag op Don derdag heeft de echtgenoote van B. van den Oven, alhier, die ziekelijk en erg zenuw achtig was, zich, terwijl de huisgenooten dachten, dat ze gerust lag te slapen en daarom ook minder waakzaam waren, uit het huis verwijderd. Nadat men bemerkt had, dat ze verdwenen was, gaf men zich alle moeite haar terug te vinden, doch zonder resultaat, 's Morgens werd ze ver dronken gevonden in de haven, die nabij haar woning is. Met de aan de rivier gelegen plaatsen van Tiel tot Rotterdam, kon onze gemeente ook goedkoop den heer Van Meel voorbij zien vliegen. Jammer, dat velen in de ge- meentu er niets van wisten. Aalst Bij het graven op den uiter waard „de Zaaiwaard" alhier, komen groote partijen steenen voor den dag. Vermoedelijk heeft op het hooge gedeelte van den waard een kasteel gestaan. Ook oude munten worden gevonden. Audi 1. Loop der bevolking over 1913. Bevolking op 31 Dec. 1912 554 m. en 522 vr., totaal 1076. Geboren in 1913 17 m en 18 vr., gevestigd 22 m. en 37 vr., overleden 13 m. en 6 vr., vertrokken 19 m. en 30 vr.; totale vermeer dering 7 m. en 19 vr. Bevolking op 31 Dec. 1913 561 m. en 541 vr., totaal 1102. Levenloos aangegevenen 2. Gesloten huwelijken 16. Gedurende de maand Dec. werden op het telefoonkantoor 54 telegrammen be handeld, waarvan 33 werden verzonden en 21 ontvangen, terwijl over het geheele jaar 862 berichten worden behandeld. Op het hulppostkantoor werden ten behoeve der Rijkspostspaarbank 130 inlagen gedaan tot een bedrag van f 5466.67, terwijl 60 terugbetalingen plaats hadden. Ca pelle. Iu de op j.l. Woensdag avond gehouden bestuurs- en ledenvergade ring van „Het Groene Kruis", afd. Capelle, is met algemeens stemmen besloten om in beginsel het bestuur machtiging te verleenen tot het aanstellen van een verpleegster met de afd. Waalwijk en Besoijen, en reglements herziening. Verder werd medegedeeld dat van iemand f 3 was ingekomen als bewijs van erkentelijkheid voor de genoten hulp gedurende ziekte. Onze zangvereeniging „Hallelujah" hoopt in de maand Februari een uitvoering te geven te Nieuwendijk. De datum zal nog nader vastgesteld worden. Herpt. Dinsdag j.l. gaf de hand boogschutterij „Ons Genoegen" met mede werking van den gevierden humorist, den heer Aug. de Laat uit Tilburg, in de zaal van dei heer L. v. d. Griendt eene uitvoering. Dat de verwachting hoog gespannen was, bewees wel het talrijk opgekomen publiek. Zeer vereerend voor den heer De Laat, wiens roem van uitstekend karakter-humorist zoo velen van heinde en verre naar hier had gelokt. En ze werden niet teleurgesteld. Al zijn voordrachten werden zeer voortreffelijk uitgevoerd. Kiesch, onschuldig, vroolijk,met talent voorgedragen in Brabmtsch of Hol- landsch dialect. De lachgpieren werden herhaaldelijk in beweging gebracht. Als extra-nummer vergastte hij ons op een dramatisch lied, waarbij de prachtige stem van den artist zeer tot zijn recht kwam. Ook het kluchtspel „Een Tegenvallertje," opgevoerd door eenige leden der Hand boogschutterij. kwam goed tot zijn recht 's Middags had er eene uitvoering plaats, uitsluitend voor dames, welke als het ware hebben gegierd van het lachen bij elke voordracht. De president dankte de aanwezigen voor de betoonde belangstelling en bracht een woord van hulde aan den heer De Laat voor zijn talentvol optreden, alsook aan den pianist den heer I. Manheim, voor zijn uitstekend accompagnement, terwijl door hem den wensch werd geuit, beide heeren nog meermalen te Herpt te zien optreden. Kaatsheuvel- Benoemd als plaats vervangend voorzitter van het stembureau voor Kaatsheuvel de heer A. Rijken, als leden de heeren De Bresser en Roestenberg en als plaatsvervangende leden de heeren Pols en Van Kuijk en als vierde lid J. de Rooij. Voor Loon op Zand zijn de volgende heeren benoemd: Verster, als voorzitter, Van den Heuvel, plaatsverv. voorzitter, als leden Elias en v. d. Heuvel, en als plaats vervangende leden Heuer en Verschure, en als vierde lid v. d. Meere, en als plaatsverv. vierde lid C. Basters. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Dec. 1913 ingelegd f 7378.55 en terugbetaald f 5805.18. Er werden 7 nieuwe boekjes uitgegeven. Meeuwen. Naar wij vernemen zijn in het jaar 1913 aan het hulppostkantoor alhier verzonden en ontvangen 603 telegram men; over 1912 bedroeg dit aantal 512, zoodat eene groote vermeerdering te con- stateeren valt. Blijkens de statistiek dezer gemeente werden in 1913 in deze gemeente geboren 8 m. en 9 vr., overleden 5 m. en 5 vr., ingekomen 15 m. en 12 vr., vertrokken 17 m. en 18 vr. De bevolking bedroeg alzoo op 31 Dec. 1913 456 m. en 404 vr., totaal 860 zielen. Moderheiliert. Ofschoon heeren Ged. Staten de regeling van het percentage, dat de burgerlijke ambtenaren in deze ge meente voor hun pensioen moesten storten, niet goedkeurden, heeft de Raad in zijn laatstgehouden vergadering besloten, dezen ambtenaren geen hoogere korting dan de wet vereischt toe te staan. Baamsdonk. Aan de stoomzuivel- fabriek is in December verwerkt 236.787 L. melk. Door het omvallen eener kaars vatte het ledikantgordijn van den heer Adr. de Bont vlam en stond gauw in lichte laaie. Gelukkig kon men de vlam bijtijds blus- schen. De heer A. v. d. Westen werd door zijn hit zoo erg in de hand gebeten, dat medische hulp moest worden ingeroepen. De eerste beursdag in het cafe A. P. de Reyer te R'veer is goed geslaagd. Een 40 tal personen waren tegenwoordig. Ver handeld werden eenige partijen hooi, stroo en graan. Sleeuwflk. De verkiezing van een lid van den gemeenteraad ter vervulling der vacature ontstaan door het overlijden van den heer A. van 't Sant, zal plaats hebben op Woensdag 28 Januari e.k. Sprang. Wegens voorgekomen om standigheden kan de in ons vorig blad ver melde vergadering der antirev. prop.-club „Groen van Prinsterer" niet doorgaan. Deze zal nu 24 Jan. e.k. op dezelfde plaats en tijd gehouden worden. Voor enkele dagen had G. de B. het ongeluk zoodanig op haar hand te valleu, dat deze ontwrichtte. Geneeskundige hulp bleek noodzakelijk. Ween. Bij den landbouwer de H. werd voor een paar dagen een kalf geboren,! dat den vorm had van een doghond. De kop was kort en dik. De pooten hadden de halve lengte, ook de staart. Het beest dat rog een paar uren geleefd had, trok veel bezoek. Bij laag water ondervonden de stoom- booten, wanneer zij aan de aanlegplaats moesten aanleggen veel last, en ging dat dikwijls met moeilijkheden gepaard. Thans is daarin eene verandering gekomen, door dat eene baggermachine van den heer v. A. te Nieuwaal de aanlegplaats voor het steiger aanmerkelijk heeft verdiept. Waspik. De bevolking bestond op 1 Jan. 1913 uit 1647 m. en 1592 vr. totaal 3239. In 1913 vermeerdert door geboorten met 43 m. en 37 vr., totaal 80; ingekomen 80 m. en 107 vr., totaal 187. Totale ver meerdering 123 m. en 144 vr., totaal 267. Verminderd door overlijden met 39 m. en 36 vr., totaal 75: vertrokken 104 m. en 106 vr., totaal 210. Totale vermindering 143 m. en 142 vr., totaal 210. De bevolking verminderde alduB met 20 m. en vermeerderde met 2 vrouwentotale vermindering 18. Het zielental dezer ge meente bestond dus op 1 Jan. 1914 uit 1627 m. en 1594 vr., totaal 3221. Dinsdag j.l. werd bij mej. P. Th. Gijsmans alhier, een soirée gegeven. Optra den de zoo gunstig bekende duettisten, de heer en mevrouw Krijnen uit Breda. De verschillende nummers van het rijke pro gramma vielen z'eer in den smaak van het publiek. In dezen tijd van guurheid van allerlei aard, van regen, koude en sneeuw, is het zonderling, niet waar, te zien hoe sommigen iederen dag het sleehte weer trotseeren zonder dat dit hunne gezond heid schaadt, terwijl anderen nauwelijks hun neus buiten de deur steken, of zij hebben een verkoudheid of een booze hoest, somwijlen zelfs een longontsteking opgedaan. Waaraan moeten die weerstand van dezen en die machtloosheid van genen worden toegeschreven P Heel eenvoudig aan levenskracht van het gestel dien de eersten bezitten en die aan de an deren ontbreekt. Het zou te lang zijn uit te leggen waarin de levenskracht van het gestel bestaat. Om ons beter te doen begrijpen, zeggen wij dat zij die rijk en zuiver bloed bezitten, levens kracht hebben, en dat zij die arm, bleek bloed bezitten, gebrek hebben aan die levenskracht zoo noodig om weerstand te bieden aan de dagelijksche en her haalde aanvallen der slechte microben. Zijn wij dan onherroepelijk veroor deeld, zullen zij zeggen die arm bloed hebben? Bestaat^ er dan geen middel om aan die bedreiging der ziekte te ontsnappen? Er bestaat een zeker middel. Dat is zoo te handelen dat uw bloed, dat arm is, rijk en zuiver wordt. Kan mensnel tot dien uitslag komen? Zeer gemak kelijk en in weinige dagen, zullen alle geneesheeren u antwoorden. Daartoe heeft men slechts gedurende enkele dagen gebruik te maken van de Pink Pillen, die bloed geven met iedere pil. De Pink Pillen vermeerderen in aan zienlijke verhouding de roode bloed- bolletjes en geven hun de eigenschap pen om zich te verdedigen en de dage lijks herhaalde aanvallen van het kwaad te weerstaan. De Pink Pillen zijn het geneesmiddel dat in tijden van epidemie moet genomen worden, vooral in tijden van griep-epidemie. Het gebruik der Pink Pillen maakt u onvatbaar en is in zeker opzicht een soort van inenting. De personen die hunne gezondheid goed verzorgen, doen altijd een kleine kuur met de Pink Pillen op het oogen- blik dat de gezondheidstoestand niet bevredigend is, wanneer men van overal hoort zeggen dat er veel zieken zijn. Verkrijgbaar f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten Verslag van het verhandelde in de Ge meenteraadsvergadering van Meeuwen, ge houden op 3 Januari des nam. 2 uur. Afwezig de heer C. Vos. 1 vacature. Voorzitter de heer D. van Buuren, waar nemend burgemeester. Secretaris de heer J. P. Sprong. De Voorzitter opent de vergadering, waarna de notulen der vorige vergadering worden gelezen en onveranderd goedgekeurd Ingekomen Eene missive van Ged. Staten, houdende mededeeling dat aan de gemeente, krachtens art. 53 der lager onderwijswet, een buiten gewoon subsidie van f 350 is toegekend. Tevens wordt mededeeling gedaan van het proces-verbaal bij den gem.-ontvanger, gehouden 11 December j.l., waaruit blijkt dat alles in orde is bevonden. Hierop wordt met algemeens stemmen benoemd tot hulptelefoon kantoorhouder de heer H. Pruissen te Meeuwen, terwijl zijn jaarwedde als hulptelegraaf- en telefoon kantoorhouder wordt bepaald op f 100 ingaande 1 Januari 1914. Dit onderwerp afgehandeld zijnde, worden eenige besluiten genomen tot wijziging der begrooting voor het dienstjaar 1913. Vervolgens wordt aan Johs. Lankhaar te Babiloniënbroek eervol ontslag gegeven als wegwerker aldaar, terwijl daarna be sloten wordt dat voor die functie eene oproeping gedaan zal worden. Niets meer te behandelen zijnde wordt de vergadering door den Voorz. gesloten. Kerkn leuws. Sleeuw||k Tot diaken in den kerke- raad der Ned. Herv. Gem. is in de plaats van G. Pellikaan gekozen de heer T. Cor net Jr., welke daarvoor heeft bedankt. PREDIkBEllKTE\ 11 Jan. Geref. kerk, vm. 9,30 u. en nm. 5,30 u. leesdienst. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. de heer Verhaar van Rot terdam. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u.? Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. uit Dussen. Loonschendijk, vm. 9,30 en nm 2u. ds. Japchen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. de heer Koppenaal van Rot terdam. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. 2,30 u. leeskerk. Chr. Geref. kerk, vm. 9.30 leeskerk, nm. 2,30 u. ds. Klum- per. Nz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. uit Aalst. Geref. kerk, vm. 9,30 u. en nm. 2 u. ds. De Jong van Werken dam, vm. bediening H.A., nm. Nabetrachting. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm 6 u. ds. Van Rennes uit Dussen. Uitwijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. V«en, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. fgagSE^» H.H. Correspondenten worden bgiggffl vei zocht de Predikbeurten vooral luist en tlidie in te zenden. Binnenland. Bij de Woensdag in district III te Rotterdam gehouden stemming ter ver kiezing van een lid van de Tweede Kamer, heeft de liberale candidaat, de heer B. D. Eerdmans 1755 stemmen behaald, de R. K. candidaat, de heer H. Stulemeijer 1532, en de sociaal-de mocraat, de heer A. B. de Zeeuw 527 zoodat dus herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren Eerdmans en Stulemeijer. Men seint uit Frankfort a'd. Main Prins Hendrik der Nederlanden is Woensdagavond voor een vrij langdurig verblijf in het sanatorium van prof. Friedlander te Hohemark in den Taunus aangekomen. Koningin Wilhelmina wordt daar in het voorjaar verwacht, om een bezoek aan haar gemaal te brengen. Te Weert (Limb.) is Woensdag de 17-jarige klompenmaker 0. Donkers onder een gevelden boom geraakt, dien men eerst moest verplaatsen, om hem beter te kunnen doorzagen. De boom rolde den jongeling van de voeten tot het hoofd over het lichaam. D. was op slag dood. Op eeu bouwwerk aan de Arend van Buerenstraat in den Haag was een werk man bezig met het bereiden van specie voor gewapend beton. Hij vond tusschen die specie eeu grooten steen, die er niet in hoorde, en wierp dien op een hoop kiezel, welke bij het bereiden van die specie gebruikt wordt. Onmiddellijk volgde er een hevige slag, en werd de werkman tegen den groud geworpen. Hij kreeg verschillende wonden, en drie vingers werden ernstig gekwetst. Uit eeu onderzoek is gebleken, dat zich in den hoop kiezel een knalsignaal bevond, zooals dit bij de spoorwegen in gebruik is. Vermoedelijk is de weg geworpen steen daarop terecht gekomen. Woensdagmiddag is de trein, die te 4 uur 19 min. uit Amsterdam was ver trokken, tusschen Haarlem en Leiden door middel van de noodrem tot stilstand gebracht, omdat op eeu tweede-klasse rijtuig was geschoten. Het bleek, dat het schot een der reizigers rakelings langs het hoofd was gegaan. De dader werd niet ontdekt. Dinsdagmorgen is bij Hoboken(Belgie) aan boord van een Hollandsch liehter- schip de 19-jarige van Boeck, hulp van den schipper, door een ongelukkig toe val om het leven gekomen. Hij wilde de kajuit binnengaan, toen het luik dichtsloeg en van Boeck juist in den hals trof. Hij is gestikt. Bij 't zoeken naar een lek in de gas leiding heeft er in den winkel van I. van Loon aan de Boschstraat te Bergen-op- Zoom een hevige gasontploffing plaats gehad. De vrouw van v. L. werd zwaar gewond en is naar het ziekenhuis ge bracht; ook een dochter van v. L. is gewond. De materieele schade is groot. Dn reeders van 240 sleepbooten heb ben zich verbonden, om, als het per soneel zich niet bereid verklaait het contract in zake het staangeld te onder teekenen, het na acht dagen te ontslaan. Bedoeld contract luidt: „Ondergeteekende verklaart er genoe gen mee te nemen, dat van heden af wekelijks van zijn loon 1 gulden wordt ingehouden, tot en met een bedrag, gelijkstaande met een weekloon. Dat het ingehouden bedrag aan hem moet worden uitgekeerd, wanneer hij den dienst verlaat na den behoorlijken opzeggingstermijn van 8 dagen. Dat hij eveuwel dat bedrag verbeurt ten behoeve van den werkgever, wan neer hij door onbehoorlijk gedrag of zonder opzeggingstermijn den dienst verlaat." Het 2-jarige dochtertje van den heer P. B. te Hem (N.-H.) dronk uit een pot kokende thee, tengevolge waarvan de kleine na een paar uur is overleden. Bij de lossing van een uit West-Indië te Rotterdam aangekomen bananenboot is, zoo meldt men, een slang gevangen, die zich om een bos bananen gekronkeld had en eerst werd opgemerkt, toen deze bos reeds in een spoorwegwaggon was overgebracht. Het was een mooi ge- teekend diertje, ruim een halven meter lang. De niet giftige slang is aan de Diergaarde ten geschenke aangeboden. De vrouw van den scharenslijper L. te Dordrecht is, zoo meldt de D. Ct., plotseling overleden na het gebruik van mosselen. Er wordt een onderzoek inge steld. Als verdacht van het plaatsen van blokken hout op de rails van de Dedems- vaartsche Stoomtramweg-maatschappij met het oogmerk de tram te doen ont sporen, is aangehouden de arbeider H., te Emmer Compascum. In verband met het gebrek aan kazer ne-ruimte na indeeling van de Januari- ploeg der lichting 1914, zal zoo meldt de Avondp., de landweer dit jaar eerst onder de wapenen worden geroepen na het vertrek met groot verlof van de najaarsploeg der lichting 1913 in Mei a.s. Naar de „Nieuwe Zeeuwsche Courant" meldt, zijn te Kattendijke bij het ver richten van grondwerken ongeveer 30 menschelijke geraamten gevonden. Daar bij zeer velen dier skeletten nog vele en gave tanden in het kakebeen zaten, zijn het ongetwijfeld jonge menschen geweest, die hier begraven zijn gewor den. Van deskundige zijde werd beweerd, dat die geraamten er wel vierhonderd jaar kunnen gelegen hebben. Dan zou den zij behooren tot de dagen der Spaan- sche troebelen en wellicht bij den een of anderen strijd zijn gevallen en haastig zonder kist of lijkwade onder den grond gestopt. Ruim 30 jaar geleden, in 1883, werd in 't dorpje Heine een afschuwelijke moord gepleegd. Het Gerechtshof te Arnhem veroor deelde een der daders, Arends, tot levenslange gevangenisstraf, welke later werd veranderd in een straf van 30 jaren. Nogmaals werd deze straf ver minderd zoodat Arends 7 Augustus 1913, 56 jaar oud, op vrije voeten werd ge steld, na een bijna 30-jarig verblijf in de gevangenis. De mededader Schepop wist naar Duitschland uit te wijkenhij werd door den Duitschen rechter ter dood veroor deeld, een vonnis dat in levenslange gevangenisstraf werd veranderd. Hij verblijft neg steeds in de gevangenis. Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm.6u.ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9J10 lezing, Aalstnm. 2 u. ds. Paddenburg. Aalburgnm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andelvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardurijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïènbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijenvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens Brakelgeen opgaaf. Capellevm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Brummelkamp. vm. bed. H. A. nm. dankzegging. Doeverenvm. 9,30 u. ds. Bastiaanse. Drongelennm. 1,30 u. ds. Van Asch. Drunenvm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drimmelenvm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Dussen, vm. 9,30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Rennes. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 leeskerk en nm. 6,30 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9,30 u. ds. Feykes. Gies8en, vm. 9,30 u. ds. Benders, 's Gravemoer, vm. 9.30 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. Heesbeen, geen dienst. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Klomp. Nederhemert, Zz. vm. 10 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk, geen opgaaf. Pouderoijen, vm. 9,30 u. ds. Paddenburgh Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. RaamsdonJcsveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijkvm. 9.30 u. ds. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Doopsbediening. Waspik, vm. 9,30 u. dr. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.a., vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2