Ik heb geen honger. de juiste verhouding verbondenaan.de U vetvormen.de stoffen, daarom is dit een ideaal voedingsmiddel. 'Tévens Is het een aangenaam genotmiddel. @een wonder B dat het algemeen als de volksdrank bij W uitnemendheid wordt aanbevolen. m zijjy devleeschVDrmen.de bestanddeeleran |g De sneeuwstormen, die in de laatste dagen hebben gewoed in New-York, hebben in de metropool onhoudbare toestanden in het leven geroepen. New- Yorksche ambtenaren vreezen, dat het een dag of tien zal duren vóór de sneeuw- rommel opgeruimd kan wezen. Het plaatselijke verkeer is totaal in de war; zeer vele treinen en trams loopen niet meer. En de menschen hebben uren noodig om van hun woning naar hun kantoor te komen. De New York World heefteen uiterst scherp gesteld artikel gepubliceerd, over het gebrek aan bekwaamheid, doortas tendheid en organisatietalent, dat bij de New Yorksche autoriteiten was aan het licht gekomen, nu zij zich plotse ling voor de sneeuwcrisis gesteld zagen. Hoewel dadelijk 20,000 man aan 't werk waren gezet, zijn de aanvanke lijke resultaten van het ruimingswerk bedroevend gering geweest. Naar wij vernemen stelden zich reeds verschillende personen uit de omliggende dorpen beschikbaar om voor de conserven- fabriek een gedeelte van hun grond beschik baar te snellen voor de teelt van spinazie, doperwten, princesseboontjes, zuring etc. Velen, die anders H.M. nooit zouden hebben kunnen zifn, konden van deze on verwachte gelegenheid profiteeren en maak ten daarvan dan ook dankbaar gebruik. Zoo weinig was het echter bekend geworden, dat de meesten het nu betreuren moeten er van onwetend geweest te zijn. Deze week zijn een 6-tal individuen uit de Molenstraat door de politie naar 's Bosch overgebracht, waarschijnlijk om daar eenige dagen te logeeren. De door de gemengde zangvereeni- ging „Crescendo" gegeven uitvoering mag in alle opzichten geslaagd heeten. De zang stukjes werden zeer goed ten gehoore ge bracht, en tevens werden door de leden verschillende samenspraken en voordrachten gehouden, welke er flink inzaten en niet weinig den lachlust opwekten. Jammer dat, waarschijnlijk tengevolge van het minder gunstige weer, de zaal matig was bezet. Heilik huizen. De zang- en tooneel- vereeniging „De ware Vriendschap" alhier, hoopt met welwillende medewerking van den heer Joh. Visser (piano) en den heer J. van der Heiden (viool) met carnaval twee uitvoeringen te geven en wel Maandag 23 Febr. 's middags half twee voor dames en kinderen en Dinsdag 24 Febr. 's avonds half zes voor heeren. Behalve een aantal ▼oordrachten bevat het programma „Een nachtelijke grap in Kneuterdorp", spectakel scène, en „Het schrikbeeld van Michiel", kluchtspel in twee bedrijven. Wij twijfelen n et of de vereeniging zal succes hebben met deze uitvoering. Ha a ill Silo Ilk Onze vroegere dorps genoot, de heer A. Kooiman, thans hoofd der O L. school te Andijk, is thans in gelijke betrekking benoemd te Purmerend. Op Maandag S Maart zal alhier voor 't eerst de rundveemarkt gehouden worden met kostelooze standplaatsen en 12 premiën van f 2.50. Naar wij vernemen zal de markt door vele boeren en kooplieden bezocht worden. Dinsdagavond hield de ZeerEerw. heer pastoor Van Lierop, in het café van mej. M. de Bont, alhier, eene bespreking over zijne meisjeslandbouwschool. Op zeer be grijpelijke wijze legde Zijn Eerw. het nut van een dergelijke inrichting uit en spoorde de aanwezigen aan om deze hoogst nuttige instelling zoo veel mogelijk te steunen. De heer H. van Berkel kreeg een stukje ijzer in het oog en moest daarvoor geneeskundige hulp inroepen. Dinsdagavond j.l. gaf het departe ment Meeuwen der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen alhier, eene uitvoering met „eigen krachten". Muziek, zang en voordrachten wisselden elkaar af, en het zij gezegd, alles geschiedde met veel succes. In alle opzichten mag deze gezellige avond worden beschouwd als zijnde uitmuntend geslaagd, en we hopen dan ook dat nog meer dergelijke avonden ons te wachten zullen staan. Sprang. Tot leden van het stem bureau voor de eventueel te houden ver kiezingen in deze gemeente, zijn tot leden benoemd: de heeren J. C. Maijers an B. Verhoeven, tot plaatsvervangende leden F. M. de Jong en J. Rijken, tot vierde lid M. Vos en tot plaatsvervangend vierde lid J. Haverhals. Veen. Voor een flink bezet lokaal gaf het fanfarecorps „Wilkelmina" onder leiding van den heer S. Spiero te 's-Bosch, haar winterconcert. Het programma be loofde veel en het werd keurig afgewerkt. We zijn dat van „Wilhelmina" gewoon. Door het bestuur was geëngageerd de heer Cornelissen uit 's-Bosch. Nu we mogen zeggen dat de eerste kennismaking met dien humorist een aangename is. Hij heeft het publiek aangenaam bezig gehouden. Een volgende gelegenheid zien we hem gaarne weer eens terug. We hadden een aangenamen avond. De prijzen der vette varkeus zijn de laatste dagen dalende. Door de commis sionairs worden ze opgekocht tot 23 cent per halve k.g. Sprang- Ds. C. Lindeboom, voorheen predikant bij de Geref. Kerk alhier, thans te Gorinchem, heeft het beroep naar Amster dam aangenomen. Loonschendijk, vm. 9,30 ds. Japchen (voorber. H. A.), nm. geen dienst. Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drongelen, g en dienst. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. de heer Drenth uit Rotterdam. Dussen, vm. 9,30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Rennes. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm 2.30 u.'ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u.ds. Van Rennes uit Dussen. Chr. Geref. kerk, vm. 9.30 leeskerk, nm. 2,30 u. ds. Klum- per. Zz. geen dienst. chem (bed. H. D.) Geref. kerk, vm. 9,30 leeskerk, nm. 2 u. ds. De Jong van Wer kendam. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2u. leeskerk. H.H. Correspondenten worden jwajgF beleefd vei zocht de Predikbeurten vooral Juist en in te zenden j heer Doeland op de Kalkhaven en bij den heer Van Wijk, chef der firma De Vries Robbé, op den Appeldijk. Bij den beer Van Wijk is al het goud en zilver en ougeveer f 100 ontvreemd, bij D huishoudgeld. Verder is er nog ingebroken (onder kerktijd) bij den heer Van Wijk, hor logeraaker op de Hoogstraat (vermist wordt daar een waarde van f 600), en bij den heer Eykmans op de Kalkhaven, daar is ougeveer f 200 ontvreemd. Naar wij vernemen, moet bij de re geering en de spoorwegmaatschappijen het voornemen bestaan, om het spoor wegverkeer te Rotterdam een groote wijziging te doen ondergaan. Het plan is, om de stations Rotter dam-Maas, Beurs en Delftsche Poort een algeheele verbouwing te doen onder gaan en daarmede in verband het Boere- gat, nabij het Maasstation, te dempen. Voorts zou men dan de viaducten, die de stad doorsnijden, als een sta-in- den-weg, doen verdwijnen, terwijl het station Feijenoord eveneens groote ver beteringen zal ondergaan. Zijn wij goed ingelicht, dan zal een commissie benoemd worden, ter uitwer king dezer plannen, waarin zitting zullen hebben een lid van den Raad van Toe zicht op de Spoorwegen als voorzitter, een vertegenwoordiger van den Minister van Waterstaat, als secretaris, en voorts een lid aan te wijzen door de gemeente Rotterdam, een door de Hollandsche Spoor, een door de Staatsspoor en een door den Rijkswaterstaat. Volgens „De Maasbode" zal binnen kort een geheel nieuwe serie Neder- landsche postzegels worden uitgegeven, ter vervanging van de thans sedert 1898 in gebruik zijnde zegels. Naar de N. R. Ct. verneemt, zal er aan een officier van gezondheid en aan een luitenant kwartiermeester van het leger h. 1.1. gelegenheid worden gegeven om tijdelijk in dienst te treden bij de gendarmerie in Albanië 22 Febr. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. Naar wij vernemen is het Koninklijk besluit geteekend, waarbij a n de offi cieren van het Nederl. leger die een dienstverbintenis bij de gendarmerie in Albanië hebben aangegaan, met ingang van 24 Februari, datum waarop zij te Valona verwacht worden, uit den mili tairen dienst worden ontslagen. Van de aangewezenen zullen 10 officieren as. Zaterdag via Triest naar Albanië af reizen. Door het hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie is bepaald, dat, hoewel ingevolge Koninklijk besluit de ronde nikkelen stuivers eerst op 30 Juni 1914 niet meer gangbaar zullen zijn, een ieder verplicht is deze tot 1 Juli in betaling te nemen, bedoelde munten, welke vóór laatstbedoelden datum op do kantoren der posterijen en telegrafie worden ontvangen, niet meer mogen worden uitgegeven, maar bij de betaal meesters zijn in te leveren. De heer Schaper heeft., zoo schrijft men aan de „N. R Crt in een rede te Uithuijzen verklaard, dat de sociaal democraten straks desnoods hun stem aan de Oorlogsbegrooting zullen geven, om zich „te hoeden voor een kerkelijk kabinet." Zooals wij reeds in ons vorig nummer bericht hebben, zijn Maandagavond aan het station te Zwolle drie beambten van de Ned. Centr. Spw. Mij n.l. de hoofdconducteur K., de conducteur P. on de voorman-remmer L., door de politie aangehouden. Aanleiding hiertoe gaf het volgende: Des middags werd door een juwelier te Kampen uit een door hem ontvangen zending, komende uit Holland, een trietal gouden broches vermist waar van door den benadeelde dadelijk aan gifte werd gedaan. Het bleek, dat te Zwolle bij de door zending van het pakje, reeds was op gemerkt, dat hieraan gepeuterd was om 't open te krijgen. De verdenking viel op de conducteurs K. en P., die dienst hadden gehad op den middag-sneltrein, waarmee 't pakje daar was aangekomen. Beiden waren inmiddels met den per sonentrein we8r naar Utrecht vertrok ken, om 's avonds met den laatsten trein van 11 56 terug te keeren. Bij aankomst werden beiden en met hen de voorman-remmer L., door de politie aangehouden en hun gelast de tasschen te openen. Daarin werd een hoeveelheid worst gevonden, waarvan de herkomst door de aangehoudenen niet afdoende kon worden verklaard. Het bleek, dat zich in den trein een zending worst bevond, waaraan juist zooveel aan gewicht te kort kwam, als de hoeveelheid worst, in de tasschen aangetroffen, woog. Hierin werd door den inspecteur van politie aanleiding gevonden om bedoelde beambten, als verdacht van diefstal, onder geleide van een sterk politie-escorte naar het bureau te voeren en in verzekerde bewaring te stellen. Bij de verdaehten is huiszoeking ge daan. De vermiste broches zijn echter nog niet gevonden. De verdachten zijn voorloopig weer op vrije voeten gesteld. Door B. en W. van Rot'erdam is een voorstel bij den raad ingediend tot het stichten eener nieuwe Zeevaartschool, thans in het Zeemanshuis gehouden, op het terrein aau den Pieter de Hoog- weg en daarvoor een crediet toe te staan van f 232,000, waarvan voor het gebouw bestemd f 203,000 en voor den straat- en plantsoenaanleg f 29.000. Het gebouw zal bevatten 16 lokalen, waarondereen groot lokaal voor onderwijs in radio- telegrafie en twee reservelokalen. Het is berekend voor 200 leerlingen. Er wordt een flink terrein gereserveerd voor uitbreiding. Bij Haps (N B.) is bij wachtpost 40, een boom, gebonden op de rails, ge vonden Van 't voorval werd onmid dellijk kennis gegeven aan de politie, terwijl door de directie der N. B. D. S. een premie van f 50 werd uitgeloofd aan hem op wiens aanwijzing m«n tot de ontdekking van de(n) dader(s) komt. Dinsdag is te Groningen overleden de wed. Bos, die den zeldzaam hoogen [leeftijd van 101 jaar en 9 maanden had I bereikt. Te Haarlem is een oud heer binnen j veertien dagen door afzetters een som 1 van f 1400 afhandig gemaakt. Eerst eischten zij f 200, toen f300 en zoo ging het door. Ten slotte heeft de man de zaak in handen gegeven van de politie. Te Gorinchem hebben Woensdag avond, tijdens de feestvreugde aldaar, eenige inbraken plaats gehad: Bij den Dewerken en Sleeuwijk, van 13 tot 20 Febr. Getrouwd: R. C. van't Verlaat, 23 j. en E. M. de Haas, 29 j. Geboren: Bastiaan, z. v. B. Roubos en M. Kooijman. Vertrokken naar: Hardinxveld, D. Groenenberg en gezin. HeelKzakeu. De Kantonrechter te Deventer, uit spraak doende in de zaak van W. R., Sigarenhandelaar, aan wien was ten laste gelegd, dat hij als agent der N V. „De Tijdgeest" ten verkoop in voorraad heeft gehad 3 pCt. Obligation 20e Serie eener preinieleeaing ten laste dier Ven nootschap, zijnde deze stukken in wer kelijkheid aandeelen in eene loterij, waarvan de bij de loterij wet van 1905 vereischte toestemming niet was ver leend, ontsloegbeklaagde van alle rechts vervolging. Wanneer die woorden een enkele maal bij toeval over uwe lippen komen, behoeft men zeer zeker geen gewicht te hechten aan de weigering om het lichaam te voeden. Het is dan ook som wijlen een maatregel van voorzichtig heid, dien men zelfs neemt wauneer men er de behoefte toe gevoelt een overlading der machine en zoo een overtolligen arbeid te weigeren. Maar wauneer dezelfde persoon aan bijna iederen maaltijd met tegenzin deze woorden uitspreekt: „ik heb geen hon ger", tegen heug en meug wat eet of wel alle spijs afwijst, dat is ernstig, zeer ernstig. Die persoon moest dan niet zeggen„ik heb geen honger van daag," maar: „van daag sterf ik een weinig". Er is geen twijfel aan, het eenvoudige feit dat gij eetlust hebt, bewijst dat geheel uw organisme goed werkt tot in zijn kleinste onderdeelen. Bijaldien gij de behoefte gevoelt aan uw lichaam te eten te geven, levert gij het bewijs dat er iets van opgebruikt is, dat uwe hersenen hebben gedacht, dat uwe armen hebben gehandeld, dat uwe beenen heb ben geloopen, dat uwe spieren hebben gewerkt, in één woord dat gij hebt ge leefd. „Ik heb honger, dus ik besta!" Het gebrek aan eetlust is het eerst, en tevens het meest zichtbare verschijn sel van levensverzwakking, en het schijnt wel dat de voorziende Natuur gewild heeft dat de dingen zoo zijn, opdat de schepselen onmiddellijk op hun hoede zouden zijn en men haar niet kou verwijten ons niet te hebben ge waarschuwd. Wijs dus de waarschuwing der Natuur niet af. Hebt gij geen hon ger, dan sterft gij een weinig vandaag. Houd die verdooviug van uw wezen tegen, wek het op, drijf het aan. De Pink Pillen zijn daar om u te helpen. Dat gebrek aan eetlust, een eerste verschijnsel waaraan wij zouden kunnen toevoegen de bleekheid van uw gelaat en van uwe lippen, het gevoel van ver* dooving van geheel uw wezen, de loom heid van uw geest, de zwakte van uwe beenen, de gevoeligheid van uw hart, bewijzen allen reeds dat het levenssap een weinig is aangetast, dat het bloed, waarvan alles in het lichaam afhangt, verarmd is. De Pink Pillen hebben de macht bloed te geven met iedere pil. Iedere verbruikte pil brengt aan uw bloed een weinig toe van hetgeen er aan ontbreekt. Gij zult een middel niet afwijzen dat zoo eenvoudig en zoo ge makkelijk in eenige dagen uwe wanke lende gezondheid herstellen kan. Laat ons voor de weifelenden een zekerheid hieraan toevoegen door den brief van dankbaarheid van een onzer zieken aan te halen. Mej. Marie Hen- chod, te Tavel bij Clarens, schrijft: „Ik heb het genoegen u te berichten dat uwe Pink Pillen mij het meeste goed hebben gedaan. Ik was bloedarin, ik leed aan de maag en ik at slechts zoo weinig mogelijk. Men heeft mij uwe Pink Pillen aangeraden, en ik kan zeg gen dat zij, van af de eerste dagen, mijne gezondheid hebben verbeterd, die spoedig uitnemend is geworden." Verkrijgbaar f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Da Costakade 15, Amsterdamvoor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. Postkantoor te Heusden. Lijst ran de brieren en briefkaarten, alhier ter post bezorgd, waarran de geadresseerden onbekend zijn. 2e helft der maand Februari 1914. De Jongh, St. Michielsgestel. I Van Mouten's 1 f R0NA Cacao I*laatse!$jk Nieuws. Heuiden, 21 Febr. Werkendam. Donderdag 1.1. des morgens re-ds vroeg ging het bericht van mond tot mond, dat H.M. de Koningin te Sleeuwijk zou overkomen en verder naar Breda zou gaan. Velen spoedden zich dan ook naar Sleeuwijk en werkelijk kwam aidaar H.M. de Koningin van Gorinchem over H M. werd toegesproken door den burgemeester, den heer Sigmond, waarna per auto het fort Steurgat onder onze ge meente werd bezocht om vervolgens van daar door dan kom van het dorp (langs de Kruisstraat) naar het fort Altena te gaan. Het verder doel der reis was, na te 12| uur geretourneerd te zijn in Gorinchem, Asperen aan te doen en vandaar naar Geldermalsen te gaan, vanwaar met den trein naar den Haag zou worden teruggekeerd. Kaatsheuvel. Dezer dagen viel Ch. H. van de zolderribben van een nieuw gebouwd huis. Het noodlottig gevolg daar van was, dat hij moest worden binnenge dragen. De ontboden geneesheerconstateerde, dat vier zijner ribben gekneusd waren. Zijn toestand is bevredigend. 's Cüravemoer. Onder den naam „Samuët" is alhier eene knapenvereeniging opgericht, aanvankelijk met 10 leden. De vergaderingen worden des Zondagsavonds gehouden in de consistorie der Gerefor meerde kerk. Andel. Alhier is onder leiding van mevr. v. d. Zanden eene Dorcasvereeniging opgericht, waarvan het doel is kleeding- Btukken te vervaardigen, om later aan arme huisgezinnen te worden uitgereikt. Waspik. Bij besluit van Ged. Staten dezer provincie is aan de alhier bestaande afdeeling van den Noordbrabantschen Chris- telijken Boerenbond eene subsidie verleend van f 43 als tegemoetkoming in de kosten van het geven van een landbouwwinter- cursus. NicuwendUk. Dinsdag had de arbeider M. Boeft het ongeluk met een rijshaak in zijn been te hakken. Dr. Over- bosch heeft de wond gehecht. lleeuwen. Donderdag j.l. had al hier eene stemming voor een lid van den Raad plaats. Uitgebracht werden 110 stem men, waarvan 2 van onwaarde. Op den heer W. Lankhaar werden uitgebracht 46 stemmen, op den heer Adr. Straver Wzn. 62, zoodat de heer Straver met volstrekte meerderheid van stemmen is verkozen. Aalst. Naar men verneemt heeft het Gemeentebestuur plannen genomen om een hulpteb graafkautoor met spreekcel te laten oprichten. Dit zou voor de inwoners van een groot belang zijn. Kerknieuws. Werkendam. We vernemen, dat ds. Boeyenga alhier 5 April a s. zijn intrede bij de Ger. Gem. Werkendam B hoopt te houden na bevestigd te zijn door ds. Pontier van Waardhuizen. BnhyUmünhroekvra. 9.30 n. ds. Blankhart. Bestrijen, vm. 9,30 eunm.2u.ds Dierkens. Brakel, nm. 2 u. ds. Van Ingen van Gameren. Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Drunen, vm. 10 u. ds. -Van der Hoff. Drimmelen, nm. 2 u. ds. v. d. Wal uit Made. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberg, geen opgaaf. Genderen, vm. 9,30 u. ds. Feykes. Giessen, geen opgaaf. Heesbeen, geen dienst. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Klomp. Ncderhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk, geen dienst. Pouderoijen, vm. 9,30 u. ds. Keek uit Zuili- Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Sprangnm. 2 u. ds. Japchen uit Loon schendijk. Uitwijk, nm. 2 u. ds. v. d. Put van Andel. Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.avm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart. liiniienlanil. PREDIKIIEUBTEW, Hemden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 en nm 6u. ds. v. d.Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 en Aalst, vm 9,30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. A. Groenewegen uit Rotterdam. Aalburg, nm. 2 u. ds. Van Asch uit Eethen. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Koogmans. ISurgerljjke Stand. Posterijen. Harkt lie ricliien HEUSDEH,21 Febr Op de graanmarkt besteedt me* voor Tarwe f 8 a 1 10.50, Rogge f 5 00 a f 6 00, I Gerst f a f Hater f 8. - af 8 25. BESOOIJ EN16 Febr. De prijs der Boter was heien i 1 40 1 50 per Kilo. Aangevoerd 100 K.G. Eieren 4 a 4l/2 et. per ttuk. LAND VAN ALTENA 20 Febr Aardappelen. Vroege f f Blauwe f 2 25 a 2.50 Zeeuwen, 2 7 5 a f 3 00, Jammen f af.. Hooi 1 e qual. f 11 00 b f 12. 2e qual. (voor de vers) f 9 ii 10 - Klaverhooi f 13. 14. - Wit j ttroo J 9 00 a f 10 00 Geel dito f 8 1/9, Vette kalveren tot et. per half kilo. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 20 a 21 ets. zwaardere 22 a 23 et Boter 0.75 k 0.85 per half K.G Eieren f 0 95 b f 1.10 per 26. ALMKERK. De setting der boter is dexe week op ie markt 0 771/» de winkels dus f 0 821/2 per h. kilo Eieren f 0 95 per 26 stuks Boter der zuivelfabriek f 1.65. KAATSHEUVEL, 20 Febr. Zetting der boter f 1,50 per blo. Eieren - - ct. per stuk.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2