Van Houtcn's ROMA Cacao Mes van iet herioeriipeniiop. Bloeiraoeie der hersenen. DE BESTE VOOR DEN PRI]S Pink Pillen. Uitstekende, gezonde, dagelijksche drank. Verre te verkiezen boven koffie en thee. Opwekkend en zenuwsterkend. Vooral voor kinderen zeer aan te bevelen. Uit een K.G. van 1.50 maakt men 200 koppen. v rjaardag van de bevrijding der boeren niet te vieren. Plaatselijk lieuwN. Bleusden, 7 Maart. Onze oud-stadgenoote mej. Paula v. d.Ven, thans werkzaam op het rijkstelefoonkantoor te Utrecht, is op verzoek overgeplaatst naar 's Bosch. De Heusdensche conservenfabriek be gint onder de nieuwe eigenaren reeds be wijzen van leven te geven. We zagen weder rook uit den schoorsteen stijgen, zoodat de machine in orde gebracht wordt, om door den Ingenieur van 't Stoomwezen te worden gekeurdverschillende contracten met tuin lieden zijn reeds en worden nog afgesloten voor het leveren van groenten en zoodra de spinazie en de dorperwtjes er zijn, kun nen weder een aantal hulpkrachten gebruikt worden. 'w e verblijden ons in deze her leving. Hoe meer fabrieken hoe voordeeliger voor de gemeente! Naar wij vernemen is in den nacht van Maandag op Dinsdag uit eene open bergplaats op de scheepswerf te Heusden ontvreemd een werkmansjas met 2 wanten erin en een werkkiel. De politie is hiervan kennis gegeven. ll'crkendam. Bij Kon. Besluit van 28 Februari 11. is als blijk van goed keuring en tevredenheid de bronzen eere- pem.ing voor menschlievend hulpbetoon en een loffelijk getuigschrift toegekend aan A. Brienen Mz. alhier wegens de door hem met levensgevaar verrichte redding van een kind, hetwelk door het ijs was gezakt op de Kerkewiel alhier, op 16 Januari 1914. Voor het toelatingsexamen aan de Rijkanormaalschool te Gorinchem is geslaagd Jaca. van Donkelaar alhier. Onder veel blijken van belangstelling herdachten Woensdag 1.1. C. van Esch en echtgenoote den dag waarop ze voor 50 jaar in den echt werden verbonden. Bij de rijkspostspaarbank ten post- en telegraafkantore alhier werd gedurende de maand Februari ingelegd f 6412.71, terug betaald f 5218,49. Er werden 217 telegrammen behandeld, terwijl er 276 gesprekken werden gevoerd. Almlicrk De zangvereeniging „Ex celsior" alhier is voornemens Zaterdag 14 dezer een uitvoering te geven onder leiding van den directeur, den heer Schouten. Naar we vernemen staat de heer A. Z. Snoek alhier no. 1 op de voordracht voor secretaris-penningmeester van het „Oudland van Altena". ileneilen-Laiigstraat De han del in vette kalveren en varkens blijft stationnair. Biggen werden met goede vraag ▼iugger omgezet en nuchtere kalveren wor den lager verhandeld. Men besteedt voor vette kalveren van 60 tot 70 cent per kg., levend gewogen, vette varkens 31 32 cent jer half kg. schoon gewogen, nuchtere talveren van f 15 tot f 25 per stuk, biggen 8 f 14, geiten voor expo;t raar België 8 a f 12 konijnen f 0.80 a f 1.50 en slacht- kippen f 0.70 a f 0.90. 's-Hosch Op Donderdag 1.1. is eene staking uitgebroken bij de Typografen al hier. Het loopt over art. 30 van het contract van den Nederlandschen Bond van Boek drukkerijen, dat de R. K. Provincialen Bond van patroons in Noordbrabant zegt niet te kunnen overnemen. Alsnu zijn de werklieden, samen pl.m. 120 personen, in staking gegaan en komen Prov. N.-brab. courant en Huisgezin slechts als groote bulletins uit. *Capelle. Degenen, die in aanmerking w-mschen te komen om een fokstier voor onze gemeente aan te houden, moeten daar van aangifte doen op het Secretarie vóór 20 Maart e.k. Het dier moet een jaar ge houden worden en wel van 1 April e.k. tot 1 April 1915. Bovendien moet het ook vanwege de provincie goedgekeurd zijn. De gemeente looft daarvoor f 60,uit aan den houder, nadat deze is aangewezen door een commissie, bestaande uit gemeenteraads leden. Deze week is de hengst „Martin" van onzen dorpsgenoot A. J. de Roon, bij de gehouden provinciale keuring te 's-Bosch goedgekeurd. Hoewel de fabriek der firma Sneep Co. sedert langen tijd stil heeft gestaan, tengevolge van verzakking, omdat het ge bouw rust op moerassigen grond, kunnen we thans melden, dat alles weer geheel hersteld is. Dezer dagen had de visscher A. R. alhier het geluk 150 k.g. bliek te vangen in ,,'t Eendennest" en wel op een plaats waar anders nooit iets wordt gevangen. Voorwaar een mooi buitenkansje. Inde Dinsdag j.l. gehouden gemeente raadsvergadering te VrijhoevenCappel, is den heer M. Kuipers, Secretaris en Ontvan ger dezer gemeente, met algemeene stemmen eervol ontslag verleend tegsn 1 April. Hoe wel men hem van harte de betrekking van burgemeester der gemeente Giethoorn gunt, wordt zijn heengaan ten zeerste betreurd, aangezien hij een zeer beminnelij k persoon was. Bovendien bezat hij buitengewone gaven en heeft de gemeente onder zijn leiding gebloeid. Rronselen- Bij de Maandag j.l. gehouden verkiezing voor een lid van den raad dezer gemeente, ter vervulling der vacature, ontstaan door het overlijden van den heer J. Oerlemans, zijn candidaat ge steld de heeren (in alfabetische volgorde) C. J. Nieuwkoop en G. Vos. DllSSeil- Toen Maandagavond de bode A. S. niet zijn kar huiswaarts reed, verschrok zijn paard van een passeerende hengst, welke een gekleurd dek op had. Kar en paard kwamen in de sloot terecht, doch wonder boven wonder liep het ongeval zonder eenige averij af. 's-Gravemoer. Woensdagavond vierde de Chr. Jongelingsvereeniging „Ge denkt aan Uwen Schepper in de dagen Uwer Jongelingschap" in groote opgewekt heid haar 40-jarig bestaan. Ds. Van Dam uit Willemstad hield voor deze gelegenheid eene openbare rede over: „Vorm en Wezen", die onder groote aan dacht door een aanzienlijk publiek werd aangehoord. Het andere deel van het feest werd onder leiding van dien spreker in engeren kring gevierd, opgeluisterd door de zangvereeni ging „Halleluja". Onder aanhooren van voordrachten en samenspraken, werd de inwendige mensch niet vergeten. Eerst laat in den nacht gingen de feestvierenden in eene aangename stemming huiswaarts. Gemicren. Uit de 32 sollicitanten naar de betrekking van directeur der stoom- zuivelfabriek „De Graafstroom" te Bleskens- graaf is het volgende drietal gevormd: F. van Dam, alhier, R. Heidema te Bleskens- graaf en S. L. van Dijk te Marssum. Kaatsheuvel- Zekere A. L. is door de politie in hechtenis genomen en naar 's-Bosch overgebracht. Benoemd tot hoofd der school te Loonopzand J. B. van Opstal, thans als zoodanig werkzaam te Sonsbeek. Meeuwen. Aan het hulptelefoon kantoor alhier werden gedurende de maand Februari ontvangen 15, verzonden 12 tele grammen. Mederhemert Nz. Dat ook onze veestapel pracht-exemplaren bezit, bewijst wel het feit, dat een veekooper uit Wijk den heer P. Smits alhier tevergeefs f 350 voor een melkkoe bood. De kunstmest wordt ai meer en meer gebruikt, voornamelijk voor de uiterwaar den, welke na de opening van den Nieuwen Maasmond niet meer overstroomen en de vruchtbare slib moeten derven. Deze week arriveerde een schip met niet minder dan 20 last van deze meststof. Het grootste deel der lading werd hier gelost, het restant is bestemd voor Brakel. Mieuwendyk. In de gehouden vergadering van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap „Nieuwland van Altena" is in de vacature Dijkgraaf het navolgende drietal gekozen ter aanbieding ter benoeming aan de KoninginA. Groeneveldte Almkerk, J. Snoek Wz. alhier en G. v. d. Koppel te Dussen (polder.) Op een na de oudste inwoonster dezer plaats, mej. Engelina Muilwijk, bijna 90 jaar oud, is ten huize van mej. A. J. Dekker, wier trouwe huishoudster zij ruim 58 jaar was, overleden. Zaterdagavond half zeven zal de Chr. schoolvereeniging, alhier haar gewone open bare jaarvergadering houden. De secretaris- penningmeester zal alsdan rekening en ver antwoording doen, terwijl de heer Van Delzen, onderwijzer, een lezing zal houden. Raamsdoilk. Aan de stoomzuivel- fabriek is in de maand Februari verwerkt 231606 liter melk. Gistermorgen reed onze dorpsgenoot H. van Turnhout door een nootlottig geval tegen de steile stoep bij N. Kemmeren, waardoor zijne met breekwaar geladen kar omver tuimelde. De schade is aanzienlijk. De ponny bleef ongedeerd. V. T. kwam met den schrik vrij. Doordat bet paard van den heer P. Knaap achteruit liep, geraakte het met de kar in den sloot. De burrie brak en het paard bezeerde zich erg. Persoonlijke onge lukken kwamen niet voor. Raamsdonksveer. De vereeni- ging tot verzekering van varkens „Eens gezindheid" hield in het café P. van Leeuwen een vergadering. Het batig saldo bedroeg f 288.78, waarvan f 250 wordt gereserveerd voor de oude leden. Den secr.-penningm. bracht men dank voor zijn zorgvuldig be heer. Het ledental is gestegen van 29 tot 80. Tot bestuursleden werden herkozen de bh. J. Joore (vice-voorz.), W. van Raamsdonk (secr.-penningm.) en P. J. van Strien (2e comm.) Na het gebruik van een lekker worstebroodje werd de vergadering gesloten. Rijswijk.. Gedurende de maand Februari werd aan het hulppostkantoor op '8-Rijkspostspaarbank belegd f 1146,20, terugbetaald f 1047,85. Sleeuw ijk. De burgemeester dezer gemeente, zal ingevolge een besluit van Ged. Staten eiken Woensdag van des voor middags 912 uur ten Gemeentehuize voor de ingezetenen ts spreken zijn. Sprang. Mej. H. C. Seelen heeft haar benoeming tot onderwijzeres aan de Chr. school alhier aangenomen. Veen. Door de bieten agenten worden thans voor de suikerfabrieken contracten afgesloten. Er wordt besteed f 11,00 per 1000 k.g. De prijs valt over 't algemeen tegen. Waspik. Donderdag had alhier de aangekondigde algemeene vergadering plaats der vereeniging „Volksvlijt en Volksver maak" in de harmoniezaai bij den heer H. van Irsel. Tegenwoordig waren 32 stemgerechtigde leden. Nadat de notulen der vorige verga dering waren voorgelezen en goedgekeurd, bracht de voorzitter ter tafel een voorstel tot wijziging der statuten, in dien zin, dat ook de werkende leden der harmonie en liedertafel voortaan het stemrecht zouden bezitten. Op verzoek van een der leden werd het voorstel nog aangevuld met de bepaling, dat de werkende leden om stem recht te kunnen uitoefenen, tenminste 20 jaren oud moeten zijn en dat nooit meer dan één werkend lid, lid van het bestuur kan zijn. Het voorstel werd daarna in stem ming gebracht en met 27 tegen 5 stemmen aangenomen. Daarna werden nog enkele kleine wijzigingen aangenomen ter ver duidelijking van de redaotie van art. 19, terwijl de bepaling werd opgenomen, om de statuten te doen drukken en tegen be taling van f 0,25 verkrijgbaar te stellen. W|jk. Als een bewijs, dat er in deze streek nog wel best vee gefokt wordt, diene, dat bij de Gehrs. Van der Flier 2 pinken zijn verkocht voor den prijs van f250 per stuk. De vrees dat de bieten dit jaar be langrijk minder in prijs zouden zijn dan de vorige jaren, is niet bewaarheid; de agenten der verschillende fabrieken zijn heden reeds begonnen met contracteeren tegen den prijs van f 11. De uitzaai van witte uitjes is dit jaar weder aanmerkelijk minder dan het vorige jaar; wel een gevolg van de slechte resul taten van dat gewas. De commissionair D. S. zal dit jaar voor eigen rekening eenige stukken land daar mede bezaaien. De 17-jarige V., alhier, was er stil van door gegaan. Na onderzoek bleek dat hij met een bioscoopgezelschap was mee getrokkenna lang zoeken vond men hem in genoemd gezelschap te Meeuwen. Van daar is hij op verzoek der ouders door de politie thuis gebracht. Bij den landbouwer F. alhier is een kalf geboren, dat in zijn geheel op een zeehond geleek. We' iets bizonders en de moeite waard het te gaan zien. Rinnenla^d. De leden der Tweede Kamer zijn thans ter vergadering opgeroepen tegen Dinsdag 17 dezer, des «voormiddags te 11 uur. Het plan is, onmiddellijk in de af deelingen te gaan tot onderzoek van een 16 tal ontwerpen, waaronder dat tot wijziging van de Woningwet en het opcenten-ontwerp. Naar wij vernemen is door de Mon tenegrijnsche regeering aan een Neder landsch syndicaat te 's Gravenhage ge vestigd, definitief concessie verleend tot het exploiteeren van petroleumbronnen in Montenegro. Door bedoeld syndicaat waren be kwame Nederlandsche geologen uitge zonden, wier onderzoekingen tot dusver een gunstig resultaat hebben opgeleverd. Het „Centraal Comité voor het volks petitionnement voor grondwettelijke ge lijkstelling van man en vrouw" deelt mede, dat er op dit oogenblik reeds een 50 tal plaatselijke comité's werkzaam zijn voor het inzamelen der handteeke ningen. Deze comité's bestaan uit per sonen uit verschillende kringen, ver- eenigingen en partijen. Overal krijgen de huisbezoeker(sters) lijsten mede, waarop plaats is voor 25 namen. Zij vragen allen Nederlanders boven 18 jaar oud daarop te teekenen. l)e O. H. Ct. meldt omtrent den Kazemebrand te Haarlem: De even voor den tweeden brand van korporaal tot soldaat gedegradeerde vrijwilliger K. was op den Zaterdagavond voor den laatsten brand kamerwacht en kon zich derhalve vrij door de kazerne bewegen. Eerst laat is hij dien avond wegens een verzuim in de provoost gebracht, zoodat hij, wanneer hij inderdaad de dader is, ruimschoots gelegenheid heeft gehad zijn plan te volvoeren, daar het ook in het geheel niet vreemd is, dat een brandje in een geheel afgesloten ruimte langen tijd smeult voor het vuur uit breekt. Opmerkelijk is ook, dat dienzelfden avond zijn vriend de korporaal R. uit Den Helder, die de beide vorige bran den te Haarlem meemaakte, niet in Den Helder was, zoodat het laDg niet uit gesloten is, dat ook hij dienzelfden avond te Haarlem en in de kazerne heeft ver toefd, daar de controle op dat punt zeer slecht is. Een onderzoek wordt daarnaar nog steeds ingesteld. Verder verdient het ook de aandacht, dat genoemde K., nadat hij des morgens bij het uitbreken van den brand uit de provoostkamer was ontslagen, weigerde aan de brandblussching deel te nemen en uit de kazerne is gegaan. Den volgenden dag, Maandag, kreeg hij daarvoor eenige dagen kwartier arrest tot Zaterdag daaropvolgend. Na zijn vrij-lating is hij dien dag naar zijn ouders te Amsterdam ver trokken, en van daar Maandagochtend, in gezelschap van den korporaal R., naar Rotterdam gestoomd, van waar ze hun militaire kleeding terugzonden om met de eerste gelegenheid naar Amerika scheep te gaan. Verder wordt er ook nog in een an dere richting door de recherche gezocht. Omtrent den Kazernebrand te Haar lem schrijft men aan de N. R. Ct. De recherche zoekt op het oogenblik in de richting van militairen, die ver dacht zijn geweest van de sabotageple- gingen in den Helder en die daarom naar verschillende garnizoenen zijn over geplaatst. Eén van die manschappen is, tijdens de branden te Haarlem, daar geweest. Men denkt aan een complot Een 16-jarige loopjongen in dienst van een winkelier te 's-Hage, moest Woensdagmiddag voor zijn patroon een som van f 600 (bestaande in bankbil jetten van f 10 en zilvergeld) naar het kantoor van de Amsterdainsche Cre- dietbank brengen. De jongen is daar echter niet geweest en tot heden ook uiet in zijn dienstbetrekking terugge keerd. Te Oostburg heeft men Woensdag ochtend P. van Roo in zijn woning te Oostburg in bewusteloozen toestand aangetroffen. Zijn vrouw bleek over leden. Het echtpaar is vermoedelijk door kolendamp, die zich in den nacht in de woning heeft ontwikkeld, bewus teloos geraakt. De toestand van den man is zorgwekkend. Het ingediende wetsontwerp tot hef fing van 20 opcenten op de vermogens- en de bedrijfsbelasting is in zooverre iets minder erg dan het er uitziet, daar er reeds thans zooals men weet, tien opcenten op deze beide belastingen worden geheven, zoodat de verhooging op een verdubbeling der in de laatste jaren geheven verhooging neerkomt. Met inbegrip van de 10 opcenten bracht de bedrijfsbelasting over het jaar 1913 op f 14,437 258.91 en de vermogens belasting f 10 866 796.621's samen f 25,304.055.531/,,. De Minister becijfert dat de door hem voorgestelde verho'oging, ingevoerd met 1 Mei a.s., nog in 1914, dus over drie kwart jaar. f 4 170.000 meer in de schatkist zal brengen. Maar daarin is dan begrepen de opbrengst van een heffing van 60 opcenten wegens uitdeelingen door naamlooze vennoot schappen, vereenigingen enz., welke gelijkstaat met een dividendbelasting van 4 pCt. of l pCt. minder dan in 't aanhangige ontwerp inkomstenbelasting (evenwel niet zonder verzet in de Kamer afdeelingen ontmoet te hebben) is voor gesteld. ^Burgerlijke Stand. Werkendam, van 27 Febr.6 Maart. Geboren: Herman Marinus, z. v. J. de Weerd en M. A. de Boon. Dewerken en Sleeuwijk, van 27 Febr.6 Maart. Getrouwd: Antonie Versluis, 22 j. en Adriana Kosman, 21 j. Geboren: Jannetje, d. v. B. Rijkers en G. van Veen; Jannigje Cornelia, d. v. L. Slinger en D. Visser. Ingekomen van: Arnhem, J. Bronk- horst en kind. Vertrokken naar: Westervoort, I. A. Roza en gezinWerkendam, H. Koman en gezin. Et -«-Ikzaken. De hoofdagent van Lotisico te Goes was door de rechtbank te Middelburg veroordeeld tot 2 geldboeten van f 5 of 2 maal 5 dagen hechtenis. In hooger beroep bij het hof te 's Hage werd hij veroordeeld tot 2 maal 5 dagen hech tenis. De ambtenaar van het O. M. te Apel doorn vroeg vrijspraak voor een agent van de Tijdgeest. De kantonrechter te Arnhem veroor deelde Woensdag hoofdagenten van de Tijdgeest te Arnhem en Velp re?p. tot 400 en 300 gulden boete, subs. 20 dagen hechtenis voor ieder. 14 Agenten van de Tijdgeest werden allen tot f 100 boete of 10 dagen hech tenis veroordeeld. De hoofdagent van Lotisico te Arn hem tot f 500 of 20 dagen hechtenis. De agent van de spaarkasvereeniging Zonder Baatzucht te Rotterdam en twee agenten van het Witte Kruis te Den Haag werden ieder tot f50 of 10 dagen hechtenis veroordeeld. In alle zaken met verbeurdverklaring der bij den bekenden inval door de justitie in beslag genomen stukken. De amnesie of verlies van het her inneringsvermogen is niets ander i dan bloedarmoede der hersenen. Alle lijders aan bloedarmoede verkeeren, wanneer hunne kwaal de hersenen aantast, onder de bedreiging van dat verlies van hun herinneringsvermogen. Zoo kan het zijn dat zij op een goeden dag, op een wan deling, zich hun naam en hun adres niet meer herinneren en dan kunnen zij langen tijd ronddwalen, indien zij geen papier bij zich hebben waaruit hun naam en woning is op te maken. Alle vormen der bloedarmoede, die van de hersenen er onder begrepen, worden krachtig bestreden door den welbeken den hersteller van het bloed, de Pink Pillen. Gij die arm bloed hebt, uitgeputte mannen en vrouwen, weet wel dat gij even krachtig kunt worden als zij die u omringen en wier goede gezondheid gij bewondert. Daartoe is hel voldoende dat gij de Pink Pillen neemt, den krach- tigsten hersteller van het bloed, ver sterker der zenuwen. Zij zullen uw bloed verrijken en zuiveren, uwe zenuwen versterken; zij zullen van uw uitgeput gestel, een krachtig, sterk gestel maken gij zult u zelf niet meer herkennen. Verkrijgbaar ét f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Da Costakade 15, Amsterdamvoor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. kerknieuws. Heusden. Woensdag 11 Maart hoopt de WelEerw. heer ds. T. Gerber te 's-Bosch, des avonds om 7 uur, in de Geref. kerk alhier op te treden in den Bidstond voor het gewas. Sprang;. Zondag a.s. zal bij den uitgang vaa het Ned. Herv. kerkgebouw alhier een collecte voor de Chr. school worden ge houden. Genderen. Tot herder en leeraar is door de Geref. kerk alhier beroepen, de Eerw. heer H. Schilder, cand. t. d. H. Dienst te Kampen. Mieuwendyk.. Dezer dagen gewerd ons de tijding dat een onzer vroegere pre- d kanten, ds. K. van Goor in Amerika op 66-jarigen leeftijd is overleden. Sleeuwyk. Woensdagavond a.s. zal voor de Geref. gemeente optreden ds. P. H. de Jong van Bunschoten, om een bidstond voor het gewas te houden en Donderdag avond a.s. ds. Sap van Gouda, welke eene rede zal houden in het belang van het ge sticht voor zenuwlijders te Zeist. PHËDIKBËIJRÏËM, 8 Maart. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk .A, vin. 9.30 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. fels uit Dussen. Loonschendijk, vm. 9,30 u. ds. Jap- chen en nm. geen dienst. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Donner uit Breda (H. A.) Dussen, nm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 u. ds. Van Rennes. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Diemer. Heusdenvm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 u. ds. v. d. Pol. Aalst, vm. 9,30 u. ds. Paddenburg. Aalburgvm. 9,30 u. ds. Van Stein Callen- Almkerkvm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïènbroekvm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Brakel, nm. 2 u. ds. Paddenburg uit Aalst. Capellevm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Brummelkamp. Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drongelen, nm. 1.30 u. ds. Van Asch. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drimmelen, nm. 2 u. ds. James uit Lage Zwaluwe. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberg, geen opgaaf.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2