Van Houten s t zitt^u/pittige,coawMnaoit dtul goedkoop w fad gehii tik Voor de Maaglijders. KFHÜ cd'fm '■csfflo Plaatselijk \ieuvvs. Heusden, 14 Maart. Onze vroegere dorpsgenoot de heer J. A. van Weijnsbergen, is als opzichter van den Rijkswaterstaat bevorderd van de 3e tot de 2e klasse. Werkendam. Naar we vernemen, zal de bouwvereeniging „Werkendam Voor uit", die in langen tijd niets van zich heeft laten hooren, Woensdag 18 Maart a.s. bij m^j. de. Wed. Wink alhier vergaderen en zal men zich dan nog als lid of tot het nemen van aandeelen kunnen aanmelden. Heeft men een goede week geleden van een drijvende bioscoop kunnen profi- teereu, deze week trok in de Nutszaal de electro cinema Minerva weer veel publiek. Capelle. Deze week is door B. en W. onzer gemeente het gras der bermen aan de wegen verpacht voor f 260. De door notaris Middelkoop voor de Herv. kerk verpachte landerijen hebben f 250 minder opgebracht dan 't vorig jaar. Tevens werden een paar perceelen voor de Herv. kerk aan den Loonschendijk verpacht en die hebben f 101 opgebracht. Droiigclen. Bij de Woe sdag j.l. alhier gehouden stemming is tot lid van den raad dezer gemeente benoemd de heer G. Vos. Gameren. Het rivierwater heeft de Uiterwaarden onder deze gemeente weer in beslag genomen, zoodat de werkzaam heden op de steenfabriek gestaakt zijn. Cjiravemoer. Donderdagavond gaf de rederij kef sverseniging „Oefent U Zei ven" in het „Wapen van 'sGravemoer" hare laatste winteruitvoering. Een en ander liep best van stapel en de stukken waren uitstekend ingestudeerd. De opkomst van het publiek was tamelijk. llrrpt. Wegens den hoogen water stand van de Maas en den velen regen der laatste dagen komt er veel binnenwater, hetgeen een nadeeligen invloed op de lan derijen uitoefent. Alle veld werkzaamheden liggen thans stil. Het rijksstoomgemaal is weder in werking gesteld om het water in den Bernschen poider op peil te houden. De handel in aardappelen is vlug met nog eenigszins stijgenden prijs. De voorraad is hier niet groot meer en alleen worden nog bravo's verhandeld tegen f 3.50 per HL. Kaatsheuvel- J.l. Dinsdag viel A. v. R., werkzaam op de stoomschoenfa- briek van M. van Beurden, van den zolder. Het noodlottig gevolg daarvan was, dat hij een bloedende hoofdwonde bekwam en me dische hulp noodzakelijk was. Gedurende de maand Febr. werd aan het postkantoor alhier met de daaronder resnorteerende hulppostkantoren ingelegd f 7012,09, terugbetaald f 9728,42 en werden 17 nieuwe boekjes uitgegeven. Door B. en W. onzer gemeente zal op 21 Maart het verbouwen der o. 1. scholen aan den Loonschen dijk, aan den Berkdijk en te Loonopzand worden aanbesteed. Meeuwen. Naar wij vernemen zal door de muziekvereen. „Kunst en Vriend schap" alhier op Zaterdag 21 Maart a.s. wederom eene uitvoering worden gegeven. Evenals vorige jaren, zullen door de leden zelf weder voordrachten ten beste worden gegeven. Maandagavond j.l. trad alhier op in de zaal van den heer Smits, ds. Ruijsch van Dugteren uit Heusden, met het onderwerp „Ons petitionnement" met andere woorden voor Plaatselijke Keuze. Met het oog op de Blechte weersgesteldheid was de zaal vrij goed bezet. Spreker gaf een uiteenzetting wat met plaatselijke keuze bedoeld werd en wekte iedereen op mede te werken tot af schaffing van den alcoholischen drank. Met belangstelling werd de rede van den geachten spreker aangehoord. Nederhemert. Bij de gehouden onderhandsche verpachting van weidescha- ren op de Groote of Hemersche waard van baron van Wassenaer van Nederhemert, brachten deze f 56,per schaar op. Raam§donk- De 7-jarige C.Lan- gerwerf viel in de schuur der wed H. de Bont van een strootas, met het hoofd tegen den muur. De kleine bekwam een gapende hoofdwonde, waarvoor medische hulp noodig was. Hedenmorgen om 11.15 uur passeerde alhier op aanzienlijks hoogte een vlieg machine in de richting van Breda. De botermaker P. Verschuren is be noemd tot controleur der fok- en controle- vereeniging alhier. Ilaamsdonksveer. Daar de heer C. F. Kommers zijn café gesloten heeft, is de onderlinge vereeniging tot verzekering van vee in 't vervolg gevestigd in de Witte Lt-euw. Sprang. Daar de grafdelver H. van Dongen wegens hoogen leeftijd is gepension- neerd, is in diens plaats L. van der Hamme benoemd, terwijl H. Stikkers als klokluider werd aangesteld. Dezer dagen wierp bij zekeren Z. alhier een geit 4 jongen af, waarvan drie met korte ooren, zeker een hoogst zelden voorkomend geval. Veen. Aan het telefoonkantoor alhier werden over de maand Februari behandeld 36 telegrammen, waarvan 20 zijn verzonden en 16 zijn aangekomen. Aan het hulpkantoor werden over de maand Februari ten behoeve van de rijks postspaarbank gedaan 12 inlagen tot een bedrag van f 520.50. lVaspik. Op de Donderdag alhier gehouden voorjaarsmarkt werden aange voerd 107 stuks rundvee, benevens 8 man den varkens. Niettegenstaande het zeer ongunstige weer en in verband daarmede de mindere aanvoer, was de handel leven dig en werden goede prijzen besteed. De kramers waren in groote getale opgekomen en maakten goede zaken. De uitgeloofde premiën vielen ten deel aanNo. 15 M. Ophorst te Sprangno. 16 A. Pruijssers te Waspik; no. 32 J. Werther te Spr- ng; no. 40 J. B -gers te Besoijen no. 38 W. van Kuijk te Kaatsheuvel; no. 66 W. Prijssers te Waspikno. 86 P. Kamp te Waspikno. 97 J. v. d. Hout te Ooster hout. De heer J. Vermeulen, sinds 25 jaren koster in de R. K. kerk alhier, heeft als- zoodanig tegen 1 Mei a.s. ontslag aange vraagd en verkregen. In zijn plaats is be noemd de heer P Kuijten, tevens organist van het R. K. zangkoor. Door het bestuur dezer gemeente is besloten adhaesie te betuigen aan het adres van den Raad der gemeente Velsen, gericht aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal inzake het b»j die kamer ingediende ont werp van wet tot verleening van Ouder domsrenten aan behoeftigen. Welseind. Blijkens mededeelingen keert de coöperatieve suikerfabriek te Put- tershoek, vertegenwoordiger de heer Van Genderen alhier, f 11.25 uit per 500 KG. De premie van den bond van Nederland- sche suikerfabrikanten bedraagt f 11. De boeren kunnen dus tevreden zijnl Woudrichem- Vrijdag 27 Maart a.s. des nam. 1 uur zullen de stemgerech tigde ingelanden van het waterschap ,,'t Oudland van Altena" vergaderen ter vast stelling van den borgtocht van den te be noemen secretaris-penningmeester en ter ver kiezing van een secretaris-penningmeester. Door het Dagelijksch Bestuur zijn daartoe op de voordracht geplaatst de heerenA. Z. Snoek te Almkerk, le candidaat; J. Gulden te Andel, 2e candidaat, en J. de Fijter Mz. te Andel, 3e candidaat. Wf|k. Een viertal oudjes hadden deze week een buitenkansje. Waren ze in do meening, dat er weinig kans zou zijn om in aanmerking te komen voor de Invaliditeitswet, thans ontvingen zij niet minder dan 14 uitkeeringen ten bedrage van 28 gulden. Dat de oudjes in hun nopjes waren laat zich begrijpen. Donderdagavond werden na een kort en krachtig inleidend woord van den heer C. J. Branderhorst, door ds. Klomp, Ned. Herv. predikant te Meeuwen, op uitnemende wijze voor een goed bezette zaal de anti revolutionaire beginselen uiteengezet, waarna een kiesvereeniging werd opgericht met een I voorloopig comité. De volgende week zullen D.V. de statuten der vereeniging opgemaakt worden en een definitief bestuur worden gekozen. en herstelling, zal worden vastgesteld door den minister van maiine, in ver band met het afloopen van de bij de die werf onder handen zijnde of nog komende werken. Nog steeds is niet bekend wie de laaghartige moordenaar is van het zeven jarig knaapje Hendrik de Klerk te Amsterdam. Thans hebben particulieren f 50.000 belooning uitgeloofd aan dege nen die directe aanwijzing geven van den dader van dezen afgrijselijken moord Aan de Leidsche Trekvaart onder Noordwijkerhout is een lijk gevonden. Het is herkend als dat van een ouden bedelaar. De ongelukkige schijnt van honger en koude te zijn omgekomen. Het lijk is naar het lijkenhuis aldaar getransporteerd. De boerenleenbank te Zundert heeft vastgesteld, dat zij door den kassier B. is benadeeld voor f 15,000. Naar de Vliss. Ct. verneemt, zal aan het geheele personeel der Staatsspoor een week extra bezoldiging worden uit gekeerd, ter vergoeding voor de zeer drukke werkzaamheden verricht gedu rende den afgeloopen winter. Het bankpapier, dat de Gorinchemsche stoombootkapitein v. d. W. met de jongste feesten voor de veiligheid in een gaskachel had geborgen en dat, zoo als wij toen hebben vermeld, gedeel telijk was verbrand (een bedrag van f 120, waarvan nog enkele nummers zichtbaar waren), werd zorgvuldig in watten verpakt naar de Ned. Bank op gezonden. Hierbij waren twee bank biljetten van f 25, waarvan slechts één nummer was waar te nemen, zoodat dit slechts als één biljet kon beschouwd worden. De directie van de Ned. Bank heeft nu aan den heer v. d. W. f 95 doen uitbetalen. Gisteren herdacht mej. de wed. J. E. van Poppeler, geb. Westenburger te Hoedekenskerke, haar 102en jaar. Zij is nog zeer kras en leest zonder haren bril te gebruiken. Een vigelante, Maandagmiddag door de Johannes Verhulstraat te Amsterdam rijdende, had een ougelukkig avontuur. Hoewel de straat geheel het normale aanzien had, zakte plotseling het paard met zijn achterpooten en het rijtuig met zijn voorwielen door de wegzak kende bestrating. Er was eensklaps een kuil één anderhalve meter diep, ontstaan. Het paard viel, de koetsier viel van den bok, de passagier, een heer, viel door de ruit. Allen kwamen er vrijwel onbeschadigd af, alleen de heer moest zijn reis naar het station en de stad uit, vervolgen met een zeer diepe snede in een zijner vingers. De oudste inwoonster van Weststel lingwerf, Joukje Schipper, weduwe van D. H. de Vries te Steggerda, is Maan dag in den ouderdom van 100 jaar en 4 maanden overleden. H£inueiilaii<l. Naar wij vernemen is reeds in. het begin dezer week het wetsontwerp van Mr. Aalberse tot bestrijding der oneer lijke concurrentie bij de Tweede Ka mer ingediend. Daar in het ingediende wetsontwerp tot invoering eener algemeene inkom stenbelasting de bepaling ontbreekt, voorkomende in de wet op de bedrijfsbe lasting, dat men van het bedrag der pensioenen de eerste f 1000 slechts voor de helft in rekening worden gebracht, is door de Pensioenvereeniging voor burgelijke ambtenaren een adres aan den minister van financiën gezonden, waarin zij dringend verzoekt in bedoeld wetsontwerp eenzelfde bepaling op te nemen als in de wet op de bedrijfs belasting ten opzichte der pensioenen is opgenomen, n.l. dat van de eerste f 1000 pensioen slechts de helft in rekening wordt gebracht. Bij Kon. besluit van 9 Februari is besloten tot geleidelijke opheffing van 's Rijks werf te Amsterdam, als inrich ting van aanbouw en herstelling, en is bepaald, dat het tijdstip van sluiting dier werf als inrichting van aanbouw In den kerkeraad der Doopsgezinde Gemeente te Vlissingen zijn twee vrou welijke kerkeraadsleden gekozen, in de plaats van de twee aftredende mannelijke. De politie heeft te Velp een valschen munter aangehouden. Een winkelier uit het dorpje de Steeg had aan de Velp- sche politie kennis gegeven, dat een man, die bij hem sigaren had gekocht, deze had willen betalen met een val schen gulden, doch op een opmerking van den winkelier ander geld in beta ling had gegeven. Een wielrijder is daar op aangehouden, verdacht de uitgever te zijn van het valsche geld. Op het politiebureau ontdekte men, dat de ge arresteerde een zak vol valsche guldens en een geladen revolver bij zich had. Een huiszoeking in zijn woning te Loe- nen, gemeente Apeldoorn, leverde ech ter nog veel meer materiaal op: daar vond men nl. een volledige inrichting en materialen voor de vervaardiging van valsch geld. Ook is aan den dag ge komen, dat de verdachte te Dieren en te De Steeg op meer plaatsen valsche guldens heeft uitgegeven. De aangehoudene is de gehuwde hor logemaker W. O. D., thans sedert on geveer een jaar wonende te Loenen (Veluwe), vroeger te Doetinchem. Meer en meer blijkt, dat de politie met de aanhouding van dezen man een goede vangst heeft gedaan. De in beslag genomen guldens zijn prachtig nagemaakt, ook het randschrift is zeer goed. Hij maakte ze van een alliage van antimonium, tin en lood. Ook de klank was goed. Alleen bij nadere beschouwing bemerkte men, dat de kleur wat blauwer was, dan bij de echte guldens. Ook de winkelier in De Steeg, waar D. sigaren kocht, maakte een aanmer king op de kleur van den gulden, die D. in betaling gaf. D. antwoordde gek scherend „ik wou, dat ik er maar een zakvol van had," doch hij nam niette min den gulden weer op en betaalde met klein geld. Het heet, dat gebleken is, dat de man reeds meer dan 500 valsche gul dens heeft uitgegeven en dat hij de maker en uitgever is van het valsche geld, dat den laatsten tijd daar in den omtrek in omloop was. Men vermoedt, dat de man behalve guldens ook nog andere geldstukken maakte. Zijn inrich ting was uitmuntend ingericht. Het is ons altijd aangenaam te ver nemen, dal er een zieke is, die niet meer lijdt, dank zij de Pink Pillen en die door onze pillen genezen is, terwijl andere geneesmiddelen gefaald hebben. Daarom waren wij verheugd bij het lezen van den brief, die ons gezonden is door vrouw Veenendaal en waarin zij ons de genezing van haar dochter Adrians van Veenendaal mededeelt. Deze brief, afkomstig uit haar woonplaats Zeist, Odijkerweg 19, luidde als volgt: „Ik verklaar met deze dat mijne dochter, die sedert langen tijd aan maag pijnen leed, zeer goed genezen is, na met de Pink Pillen behandeld te zijn. Die goede pillen hebben ook hare len denpijnen doen verdwijnen, en haar eetlust vergroot. Mijne dochter is temeer over de Pink Pillen tevreden, daar zij reeds verscheidene andere middelen zonder goede resultaten ingenomen had en begon te gelooven, dat zij niet ge nezen zou." Neem één Pink Pil bij iederen maal tijd, en gij zult eene uitmuntende spijs vertering hebben. Niet alleen bezorgen de Pink Pillen U eene goede spijsver tering, zij geven U bovendien eetlust voor een volgenden maaltijd. Gelooft niet dat, om voortdurend eene goede spijsvertering te hebben, een voortdu rend gebruik der Pink Pillen noodig is. Neen, gij behoeft de Pink Pillen slechts gedurende eenige dagen te gebruiken, en deze dagen zullen voldoende zijn, om Uw maag te herstellen en te versterken. Verkrijgbaar f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Da Costakade 15, Amsterdamvoor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. Kerknieuws. Sprang Ds. C. Lindeboom, voorheen predikant bij de Geref. Kerk alhier, thans te Gorinchem, hoopt Zondag 3 Mei e.k. afscheid van zijne gemeente te nemen, en zal Zondagavond 10 Mei door dr. B.Wielenga in de „Keizersgracht-kerk" tot predikant bij de Geref. Kerk te Amsterdam bevestigd worden. ZijnEerw. zal Woensdagavond 13 Mei zijn intreepredikatie uitspreken. Du§sen (polder). In het lokaal Uw Koninkrijke Kome is a s. Zondagnamiddag dienst, waarbij ds. Van Stein Callenfels zal voorgaan. PBËDIKBËlJR'FEil, 15 Maart. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. Babiloniënbroek. uit Nederhemert. Loonschendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Japchen. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. '8 Gravemoèr, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leeskerk. Chr. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2,30 u. leeskerk. Heesbeen, geen dienst. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 de heer Bosch, theol. student. Sprang, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk, vm. 9,30 leeskerk. Uitwijk, nm. 2 u. ds. Gobuis du Sart uit Woudrichem. H.H. Correspondenten worden beleefd vei zocht de Predikbeurten vooral fuist en ttldig in te zenden. iturgerljjke Stand. Werkendam, van 613 Maart. Getrouwd: Cornells Visser, 23 j. en M. den Dunnen, 21 j. Geboren: Cornelis Bastiaan, z. v. C. B. Ritmeester en T. M. Blom. Overleden: Neeltje Anna Verdoorn, 86 jHendrikus van der Mooren, 19 m. Dewerken en Sleeuwijk, van 613 Maart. Geboren: Cornelia Maria, d. v. J. M. Verheij en A. RozaAagje Theodora, d. v. C. Hoeke en A. Wijnands. Ingekomen van: Gorinchem, A. van Zanten Almkerk, P. Branderhorst. Vertrokken naar: Almkerk, J. Bran derhorst; Werkendam, Wed. A. Schad- delee. Brakel, over de maand Febr. Geboren Gijsbert, z. v. D. van der Linden en A. Parel; Lotje, d. v. W. Zwamborn en A. v. Hemert; Hermijutje, d. v. M. Duijzer en A. van de Wetering Dirkje Sophia, d. v. A. Schreuders en G. Schreuders. Overleden: Jan van der Linden, lj.; Lena de Jong, 60 j. echtg. van A. O. van Daalen. Pouderoijen, over de maand Febr. Getrouwd: G. Haasakker, 52 j. en N, Bok, 35 j. Geboren: Adrianus, z. v. C. W. van Ballegooijen en J. J. van der Zalm; Pieter Cornelis, z. v. W. H. Kozijn en J. C. Treffers; Areke, d. v. J. van de Laar en A. van Veen; levenl. kind van het mannelijk geslacht van A. van Driel en G Loef. Overleden: Dirk Bok, 43 j. echtg. van H. van der Ven. Wijk en Aalburg, over de maand Febr. Getrouwd: J. Zundorf, 21 j. en N. Boender, 23 j. Geboren: Wilhelmina, d. v. J. M. Heemskerk en A. J. Vos Anna, d. v. J. Bouman en N. OldenbergMaaike, d. v. A. Treffers en P. W. v. d. Pol; Bertus, z. v. E. A. van Ballegooijen en A. H. Furster. Overleden: Wilhelmina van Kuijk, 23 j echtg. van H. Bouman Dirk van Wijk, 58 j.Meeuwis van Rijswijk, 72 j. echtg. van J. v. d. Pol. Sprang, over de maand Febr. Getrouwd: P. van Beek, 26 j. en J. M. van der Schans, 28 j. Geboren: Johanna Elisabeth, d. v. G. Janson en L. C van Enkhuizen; Cor nelis, z. v. W. J. Goedhart en W. van der Schans; Cornelis Johannes, z. v. J. Renooij en C. J. Schuller. Overleden: C. J. Maijers, 1 j.; M. Bogers, 69 jJ. P. Versteeg, 7 w.; G. J. Ophorst, 10 in.; W. C. Mandemakers, 10 jC. W. Leenen, 10 m.; M. A. Zacht, 4l j. Veen, over de maand Febr. Getrouwd: C. H. Zwamborn, 27 j. en J! A. Verbeek, 19 j. Geboren Maaike, d. v. N. Schreu ders en C. Vos. Overleden: A Nieuwkoop, 57 j., echtg. v. Maaike VosDirk Kornelis Vos, 64 j., echtg. v. J. Hoogeworst, Rotterdam. Waspik, van 1 tot 28 Febr. Getrouwd: J. Schaapsmeerders en E. A. M. van Strien; W. Bergé en B. Kanters. Geboren: Hendrikus, z. v. J. Ver- duijn en A. J. van der WielChristiaan, z. v. J. H. Donks en H. van der Ven Arnoldus, z. v. G. llooijmaijers en A. M. SmitsElisabeth Johanna, d. v. H. Schapers en W. M. Ramstijn; Arnol dus, z. v. G. Hooijmaijers en A. M. Smits, Elisabeth Johanna, d. v. H. Schapers en W. M. RamstijnHuber- tus Adrianus, z. v. J. Zwaans en C. SchellekensPetronella, d. v. J. Brok en M. Verschuren. Overleden: Anna van Gils, 77 j., wed. van J. PruijsenAntonius C. de Wit, 7 m. Hechlzaken. Kun to iijf er echt Heusden. Uitspraken van 12 Maart 1914. Straatschenderij: M. C. J. V., Wer kendam, f 15 of 3 d. Openb. dronkenschap: G. P. v. H. Almkerk, 14 dagen uitgesteld. Loopen op anders grond: A. v. H en A. v. H., Dussen, ieder f 10 of 3 d. CACAO 'Ao v a /I /A.orv/9 A (to y-q h f Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 u. ds. v. d. Pol. Aalst, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. Aalburg, vm. 9,30 u. ds. Blankhart, van Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïinbroek, nm. 2 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Brakel, vm. 9.30 u. ds. Van Voorst Vader Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drongelen, nm. 1.30 u. ds. Van Asch. Dnmen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drimmelen, vm. 9.30 u. ds. Van de Wall uit Made. Dussen, vm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 u. ds. Van Rennes. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9,30 u. ds. Feykes. Gie8sen, nm. 2 u. ds. Benders. Herpt, geen dienst. Loevesteingeen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 u. ds. Klomp. Nederhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. NieuwendijkGeref. kerk, vm. 9.30 leeskerk en nm. 2 u. ds. Bosch van Almkerk, Bed. H. A. Pouderoijennm. 2 u. ds. Van Ingen nit Ga meren. Raamsclonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveernm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Slceuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Locher. Woudrichemvm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.avm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2