PINK PILLEN. Ongelukkig zijn de armen aan bloed. Joean-tsji kai. Inderdaad heeft men op vele i lautsen in het land samenzwe ringen tegen Joean-tsji-kai ontdekt. Of de W itte Wolf, die een dief, moordenaar en brandstichter zonder weerga is, vrede en bescherming aan de Chineezen zal brengen, staat nog te bezien. Uit Drombowa (Rusland) wordt ge meld, dat daar in de nabijheid van het dorp Gornaja door de bevolking nieuwe groote kolenlagen zijn aangetroffen op een diepte van 20 meter. Er wordt nu in den omtrek op groote schaal handel gedreven in landerijen vooreen morgen grond betaalt men, volgens het bericht, ongeveer 1000 Roebel. De voorzitter van een vergadering van verzekeraars te Liverpool heeft mede gedeeld, dat de branden, in 1913 door stemrechtvrouwen gesticht, een schade van 8 millioen hadden aangericht. Ongeveer 8000 Grieksche vluchte lingen uit Thracië zijn te Saloniki aan gekomen en hebben bij de haven hun tenten opgeslagen. Zij verkeeren in de uiterste armoede en beweren dat de Turken volgens een weloverlegd plan de Grieksche bevolking uit Thracië verdrijft. Bij het bezoek van den Koning en de Koningin van Engeland aan Frank rijk zijn de bladen vol lof over het Eogelscbe Koningspaar. Doch de poli tieke beteekenis van dit bezoek is dan ook zeer groot. De vereeniging van Frankrijk en Engeland is inderdaad een der beste grondslagen van het Europeesche even wicht. Alles wat in de laatste tijden heeft plaats gehad bewijst het schitte rend en niemand in Frankrijk of Enge land twijfelt op het oogenblik nog aan d« positieve waarde van de samenwer king van twee naties, ter verzekering van de handhaving van den algemeenen vrede. De versiering van Parijs is schitterend, de spanning zeer groot. Alles wijst er op, dat aan het Engelsche koningspaar een ongekend enthousiaste ontvangst zal worden bereid. Te Ludlow in den staat Colorado (V. S.) hebben stakende mijnwerkers, in dienst van de Colorado Fuel and Iron Company, een verwoed gevecht geleverd met militietroepen. Er moeten 12 stakers gedood en een 40 gewond zijn. Van de troepen, die met machine geweren schoten, is een man gedood. Uit heel Klein-Azië komen telegram men over sterken sneeuwval. Te Angora, Kouia, Josgat en Aksjehinligtdesneeuw een meter hoog. Vrijdagnacht hebben eenige straat jongens te Leghorn (Italië) een streek uitgehaald, die afschuwelijke gevolgen gehad heeft. Zij ontdekten een oude landloopster, die zich tegen een schuur op een bundel stroo te slapen gelegd had en om de vrouw aan het schrikken te maken staken zij het stroo in brand. Doch de vrouw ontwaakte niet voordat ook haar kleeren vlam gevat hadden De jongens, twee van 13 en een van 14 jaar, deden vergeefsche pogingen om de vlammen uit te dooven, maar daar de oude vrouw vreeselijk schreeuwde van pijn en angst, en zij bevreesd werden voor ontdekking, namen zij de vlucht. De vrouw is in de vlammen omgekomen.Dejongens zijn gearresteerd en zullen hun „aardigheid" zwaar moeten boeten. In België worden omstreeks een milliard eieren per jaar gebruikt. Dat maakt ongeveer 50 millioen kilo en om die te vervoeren zijn 11.650 spoor wagens noodig. Deze aanzienlijke hoe veelheid eieren heeft een waarde van loowat honderd millioen fn nk. Uit Rusland, Bulgarije, Italië en Nederland worden jaarlijks 275 millioen eieren ingevoerd. België voert ongeveer 95 millioen eieren uit naar Engeland en Frankrijk. De Franschen eten nog meer eieren dan de Belgen. Zij verbruiken er 158 per hoofd en per jaar. Het totaal ver bruik per jaar bedraagt 10 milliard, een w-iarde vertegenwoordigend van 600 millioen francs. Parijs alleen verbruikt jaarlijks 500 millioen eieren, of 175 per hoofd. Korporaal Von Oirbeck van 't Vreem delingenlegioen te Algiers is met 12 gewapende soldaten gedrost. Hij heeft getracht het levensmiddelendepot te Sifsiffa te plunderen. Een korporaal en twee man die zich daartegen wilden verzetten zijn door de muiters gewond Een afdeeling soldaten is de muiters gaan zoeken. Plaatselijk \ieuws. Neusden, 25 April. Naar we vernemen zijn voor de a.s. ker mis staanplaatsen aangevraagd, door een cirkel-sledevaart, een danstent, luchtschom- mel, schouwburg (familie Bakker), werp- of hoeplatent, minervatent, kunstglasbla zerij en glasspinneiij, photografietent en de gewone koek- en gebakkramen. Dus gele genheden genoeg om zich te vermaken. De laatste dagen trekken duizenden en nog eens duizende kleine aaltjes, stroom opwaarts. Men kan geen emmer water scheppen, of men heeft tal van deze diertjes. Zoo liet men ons een emmer water zien, waarin wel een honderdtal aanwezig was. Dinsdagavond a.s. zal de Heusdensche Harmonie, onder leiding van haren directeur de heer S. Spiero, weder een uitvoering geven. Het programma, waarop een 10-tal muzieknummers en tot slot een kluchtspel in 3 bedrijven, belooft weder een gezelligen avond. De treinenloop 's-BoschZwaluwe, zal met ingang 1 Mei eene groote wijziging ondergaan. Eensdeels ten gerieve van Heus- den en omstreken, en ten deele tot groot ongerief. De veranderingen zijn n.l. Van Drunen naar 's-Bosch was 'a mor gens 7.29 en wordt 7.24, is bijgekomen (die sinds 16 October niet meer stopte) 9.37, was 's avonds 5.17 en wordt 5.07. Van Drunen richting Zwaluwe was 's mor gens 7.10 en wordt 7.05, de overigen op den dag blijven dezelfde; doch die van 's avonds 8.41 wordt 9.36. Dus uit 's-Bosch ten 9.16 in plaats van 8.20. De reizigers uit Amsterdam zullen dus voortaan ruim een uur zoek moeten maken te 's-Bosch, en of ze dan te Drunen een tram zullen hebben naar Heusden, kan de directie van de Hollandsche Buurtspoor wegen ons als nog niet mededeelen. Aiidel De verkoop van hetEmma- bloempje, die Dinsdag door de jongedames v. W. en B., bij de ingezetenen werden aangeboden, heeft f 28,65 opgebracht, tegen over f 18,in 1913. Rahyioniënbroek. Bij het grazen sloeg een koe haar tong in een hazenstrik, die daar zeker niet geplaatst was om koebeesten te vangen. Met veel moeite gelukte het aan den smid, die men ter hulp geroepen had, het koperdraad door te knippen en zoo de pijnlijk opgezwollen tong, te bevrijden. Beneden-Langstraat Defruit- boomen staan er prachtig voor. Vooral de pereboomen bloeien sterk, meer dan de appels. Voor kersen, kroosjes en andere steenvruchten bestaan ook goede vooruit zichten. Kruis- en andere bessen zetten ook veel vrucht. Als de nachtvorsten geen kwaad meer doen, kan het wel een goed fruitjaar worden. Capelie- Een 32-tal eigenaars en beheerders van een complex van gronden onder de gemeenten Capelie, 'sGravemoer, Dongen en Waspik, begrensd ten Noorden door het waterschap „Het Eendennest", ten Westen door de'sGravemoersche Vaart, ten Zuiden door de Vogelenzang en ten Oosten door de Loonsche dreef, hebben zich met een adres tot de Staten dezer provincie gewend met verzoek ten spoedigste een waterschap voor die gronden in het leven te roepen. Toen de heer J. Pruissers aan het paardtuigen was schrok het dier eensklaps, waardoor paard en kar in een langs den weg gelegen sloot belandden. Haastig toe geschoten hulp bracht het gespan op het droge. Zonder eenige schade liep dit voor val af. 's-Gra vemoer. De Rijksontvanger te Dongen, die voorheen telken maand, uitgezonderd in Januari een zitdag hield ten huize van den heer Jac. Kuijpers alhier, zal voortaan die zittingen houden in het eerste lokaal der openbare lagere school. lierpt. Door eenige personen worden pogingen aangewend om voor deze streken een groenteveiling op te richten, met Vlij men als centrum. Op een nader te bepalen datum, in de maand Mei, zal alhier een spreker optreden om voor de groentetelers het groote voordeel van een dergelijke vei ling te bepleiten. kaatsheuvel. De schoenfabriek van P. v. W., zal aanmerkelijk worden uitgebreid. Werd totnogtoe handwerk ge maakt, thans zal een zuiggasmotor enz., worden geplaatst. Op 4 Mei e.k. zal naar men mede deelt een con eert-avond gegeven worden door der beroemden zanger Orelio, in de zaal van „Euphonia" JU. Woensdag zijn tot gemeentera&ds leden gekozen de heeren M. Zacht en J. Wijdemans. Meeuwen Dinsdagavond j.l. werd alhier de jaarlij kscbe verpachting van het grasgewas langs de wegen gehouden. De verschillende perceelen brachten slechts f 28,op, tegen verleden jaar f 47, Naar wij vernemen hebben voor het herbalingsonderwijs aan meipjes, dat alhier in de zomermaanden gegeven wordt, een 6-tal leerlingen zich aangegeven. AiieuwendiJk. De fanfare „Cres cendo" alhier heeft besloten deel te nemen aan het concours dat op 2e Pinksterdag a.s. te Hendrik-Ido-Ambacht zal worden gehouden. lAedertaemert. Vanwege den Bond van suikerfabrikanten, is alhier weder de heer Waaldijk gestationeerd, om bij het zaaien der bieten controle te houden. Een achttal ouders ontving bericht, dat hun kinderen wegens plaatsgebrek niet op de openbare school konden worden toe gelaten. Het is te wenschen, dat er spoedig meer ruimte komt. Dinsdag werd reeds de Groote of Hemertsche waard van Baron van Wasse- naer van Nederhemert geschaard. Meer dan een honderd runderen van de beste kwa liteit doen zich thans aan het malsche gras te goed. Er is volop gras aanwezig. Raaniscloiik. HetEmmabloempje heeft in de gemeente Raamsdonk het aan zienlijk bedrag van f270 opgebracht, waar van, na aftrek van gemaakte kosten, de som van f 251.54 voor het schoone doel overblijft. De echtgenoote van W. de Wijs viel van de zoldertrap en brak haar arm, dien dr. Smits verbond. Donderdagavond werd A. Kommers, toen hij nabij café Van Strien per fiets de Molenstraat wilde oversteken, aangereden door een automobiel van den heer Heijlaarts te Prinsenhage. Kommers werd gekwetst aan arm, schouder en gelaat. Dr. Quirijns was direct met z'n auto ter plaatse om K. te verbinden. De chauffeur had geen schuld aan het ongeval. IJpelaar van Waspik viel boven uit de stoom zuivelfabriek, doch bracht het er wonder boven wonder met een paar lichte kneuzingen af. Naar wij vernemen bestaan er alhier plannen voor de oprichting eener R.-K. bijzondere jor gensschool. Raamsdonksveer Woensdag avond trad in de Openbare School aan 't Veer, voor een klein doch zeer aandachtig gehoor op, de Weled. heer dr. Kooien, arts te Schijndel, op uitnoodiging van het voor- loopig comité tot oprichting van een Groene Kruisafdeeling. Van het begin tot het einde wist Z.Ed. de hoorders te boeien en te doordr ngen van hit groote nut dat het Groene kruis kan aanbrengen. Resultaat zijner lezing: zeer groot; bijna allen gaven zich op als lid der te stichten afdeeling. Te bejammeren is het dat het getal be zoekers niet grooter was; immers bij grooter bezoek, gewis meer leden en bovenal meer propagandisten. Bemoedigd ga het voor- loopig comité voort, rijke vruchten zal het op zijn werk zien. De vereeniging zal bloeien en vele ellende leenigen. De dames, die Dinsdag de Emma- bloem ten verkoop aanboden, hebben wil van haar werk gehad; bijna2000 bloempjes werden verkocht en niet minder dan 259 gulden werd ontvangenvoorzeker een groot bedrag. Sprang;. Voor enkele dagen kreeg de vrouw van zekeren M. alhier een on beduidend wondje aan haar voet. Eenigen tijd later zwol het been vreeselijk op. De ontboden geneesheer constateerde in hevige mate bloedvergiftiging. Berichten wij in de vorige week, dat op het werk aan de chr. school alhier een rad uit een kruiwagen was weggehaald, thans kunnen we melden dat dit rad j.l. Woensdagmorgen weer op genoemde plaats aanwezig was. Zou den dief zijn consientie gesproken hebben *Sleeuwyk.. Ter secretarie dezer ge meente ligt ter inzage een verzoek van het i Gemeentebestuur van Werkendam om ver gunning tot oprichting van eene bewaar- en verwerkplaats van asch, vuilnis, afval, bloed en faecaliën ter bereiding van compost in deze gemeente. Op Vrijdag 1 Mei a.s., des voormiddags 11 uur, zal ten gemeentehuize gelegenheid bestaan om bezwaren tegen dit verzoek in te brengen. De verkoop van de „Emmabloem" heeft alhier f56.07 opgebracht. Leen. Dank zij het schoone weder der laatete dagen hebben de aardappelen zich zoodanig ontwikkeld, dat ze zich op ver schillende plaatsen reeds boven den grond beginnen te vertoonen en toch begon de landbouwer al naar een flink buitje regen te verlangen daar het land weer hard begon te worden. De landbouwer v. A. wilde Woensdag zijn schaap met 2 lammeren buiten brengen. Als naar gewoonte sprongen de kleintjes naar hartelust, doch niet lang, want de hond van den landbouwer v. W., uit Wijk, viel een dezer diertjes aan, dat het met geweld moest worden verlost. Toch is het aan de gevolgen overleden. Natuurlijk een schade post voor den eigenaar. Voor de te houden schietoefeningen met de margapatronen hebben zich ter secretarie circa 20 personen aangemeld. De aangewezen plaats is het Paradijs, slwaar des Zaterdagavonds de oefeningen zullen worden gehouden. Met den verkoop van het bewuste Emmabloempje wilde men ook hier niet achterwege blijven en namen twee dames deze taak op zicb. Op een middag was de opbrengst f 10.27, dus het viel niet tegen. IVaalvi ijk Maandag 20 April j.l. bad alhier de Rijkskeuring tot toekenning van onderhoudsbijdragen aan springstieren plaats. Er werden 7 tweejarige en andere stieren aangeboden, waarvan werden bekroond met den len prijs (f100), een tweejarige zwart bonte van D. van Buuren te Meeuwen, met 804 punt; met den 2en prijs (f90), een twee jarige zwartbonte van Gebre. Oerlemans van der Schans te Drongelen, met 784 punt, en met den 3en prijs (f 80j, een tweejarige zwartbonte van de gemeente Vlijmen, met 76J punt. De 4e prijs (f 80) werd ingehouden en als 4e prijs asm een éénjarige toegekend. Eénjarigen werden er 12stuks aangeboden. Den len prijs (f100) verwierf een in Fries land aangekochte van de stierhouderij te Capelie, met 87 punten; den 2en prijs (f90), een zwartbonte van wed. G. Verhoeven te Dewerken, met 78 punten; den 3en prijs (f80), een zwartbonte van D. Vos te Dronge len, met 764 punt, en den 4en of extraprys, een zwartbonte van C. Donkers te Besoijen, met 76 punten. Beide met eerste prijzen bekroonde stieren waren van erkende volbloed afstamming van 8tamboekvee, waardoor hun puntenaantal werd verhoogd. Woensdagmiddag heeft de 18-jarige A. v. A., werkzaam op de lederfabriek „De Ametel", met een revolver op een mede arbeider geschoten. De getroffene, A. M., is onder geneeskundige behandeling gesteld. De dader is, na verhoord te zijn, weer op vrije voeten gesteld. Bij 't leggen van een buis voor de waterleiding zakte een zijmuur in van een huis, behoorende aan N. H. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. is procesverbaal opgemaakt. De aange richte schade is zeer aanzienlijk. Ook van audere plaatsen worden bosch- en heidebranden gemeld. Biniienlantl. Naar wij vernemen, zal het te Am sterdam bestaande comité ter bestrijding van de pest in Nederl.-Indië en ter leniging van de nooden hieruit voort vloeiende, zich spoedig tot stad- en laud- genooten wenden, tot het verkrijgen van financieelen steun. Aan het Hdbl. wordt meegedeeld, dat er reeds zijn toegezegd zes giften van f 10.000 en negen van f 5000 (waaronder een inschrijver, die zijn gift tot f 10.000 verhoogt, zoodra tien bijdragen van dit bedrag zijn toegezegd) en verder ver- sghilleDde inschrijvingen van bedragen daar beneden. Het hoofdcomité van de vereeniging Het Roode Kruis heeft een gift van vijfentwintigduizend gulden ter beschik king gesteld van het comité voor hulp verschaffing aan de bevolking van de door de pest geteisterde gewesten in Nederl. Indië. Den laatsten tijd worden de zittingen der arrondissements rechtbank in het Paleis van Justitie te Arnhem ten zeerste belemmerd, doordien in den tuin van een aangrenzend pand, zoo lang de zit ting duurt, een groot draaiorgel zijn muziek doet hooren. Eigenaar van geuoemd pand is de makelaar en assuradeur A. Giebing, die een paar lieden gehuurd heeft om het draaiorgel te doen spelen. Voor ambtenaren van parket en griffie is deze muziek zeer hinderlijk, eveneens voor het aangrenzend Israëlietisch Zie kenhuis. Aan dezen hinder schijnt tot heden niets te doen te zijn. Bij de te Nijmegen gehouden ver pachting van een aantal standplaatsen op de dit jaar te houden kermis, werd niet minder dan ruim f 23.000 besteed. Voor een stoomcaroussel wordt betaald f5611, voor 2 cakewalks of dergelijke inrichtingen f 1665 en f2313, voor 2 rodel- of sledebanen f 1810 en f 2940. Door de politie te Naarden is aan gehouden een dienstmeisje. Het minder jarige meisje, dat metingaog van 1 Mei ontslagen zou worden en van mevrouw geen goede getuigenis zou krijgen, heeft uit kwaadwilligheid in de koffie Sun- lightzeep gedaan. Alleen mevrouw dronk van deze koffie en proefde een onaan- genamen smaak. Onmiddellijk dacht zij aan een poging tot vergiftiging. De ont boden dokter constateerde echter reeds spoedig dat van vergiftiging geen sprake was. Het meisje werd echter aangehou den en bekende dat zij uit boosheid op mevrouw zeep in de koffie had gedaan. Mevrouw is thans weer hersteld. Het meisje is naar hare ouders in Haarlem overgebracht. Te Bennekom heeft Maandagmiddag een hevige brand gewoed in een kamp bosch en heide, eigendom van den heer K G. W. baron van Wassenaer aldaar. Ruim 60 H.A. bosch en heide zijn ver brand. Het vuur is aangestoken door een jongen, die met eenige andere knapen op de heide was. Hij wierp een bran dende lucifer in de heide, die thans buitengewoon droog is en belette, dat de jongens die bij hem waren het vuur uittrapten. Tegen den baldadigen knaap „Ongelukkigzijn de armen aan bloed", dat moest men ook op alle openbare plaatsen aanplakken. Gij moet bloed hebben, om stevige luchtpijpen en lon gen te hebben, die u in staat stellen alle met mikroben verzadigde stof te trotseeren. Is de tering niet om zoo te zeggen de uitputting van het bloed, bet na tuurlijke gevolg der bloedarmoede? Om de tering te voorkomen is rijk bloed een eerste noodzakelijkheid. Het meest practische middel om een zwakke borst te beschermen, is door de aderen een rijk bloed te doen stroomen. Daarvan komt de groote hoeveelheid levens die door de Pink Pillen zijn gered. Deze Pillen hebben in der daad de merkwaar dige eigenschap van het bloed niet langs een omweg, maar onmiddellijk met iedere gift te vernieuwen. Zij genezen dan ook duizenden gevallen van bloed armoede, bleekzucht, algemeene zwakte, en alle ziekten die een verarming van het bloed tot oorsprong hebben. Verkrijgbaar f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Da Costakade 15, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. Kerknieuws. Sprang. Zondagmorgen zal door 5 doopiidmaten der Geref. kerk alhier, open bare belijdenis worden afgelegd. By deze gelegenheid hoopt de Weleerw. heer da. Gerber uit 's-Bosch op te treden. PHEDIKBEIIRTEil, 25 April. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. Boeijenga. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk.. (intrede). van Nederhemert. Geref. kerk, vm. 9,30 u. ds. Van Mechelen, nm. 2 u. ds. Gerber van 's Bosch, bed. H. A. Loonschendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Japchen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. 2,30 u. leeskerk. Chr. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2,30 u. ds. G. Klumper. Heesbeen, geen dienst. Z.z. geen dienst. Lammertsma van Axel. Pouderoijen, geen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. De Jong, van Werkendam, vm. bed. H. A.,nm.Nabetrachting. Sprang, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Pop. vm. voorber. H. A. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5.30 u. ds. Gerber van 's Bosch, vm. bed. H. A. bius du Sart, Heusden, vm. 10 u. ds. Ruijsch van Dug- teren, nm. geen dienst. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. Aalst, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Padden burg. Aalburgvm. 9.30 u. ds. Leenmans van Utrecht (bevest. nieuwen predi kant», nm. 2 u. ds. H. Ewoldt Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, nm. 2 u. ds. Van der Hoff van Drunen. Babylonïênbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 u. ds. Dierkens. Brakel, vm. 9.30 u. ds. Van Voorst Vader Capelie, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijs. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drongelennm. 1.30 u. ds. Van Asch. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drimmelengeen opgaaf. Dussen, vm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 u. ds. Van Rennes. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, nm. 2.30 en 6,30 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9,30 u. ds. Feykes. Giessenvm. 9.30 u. ds. Benders. }s Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. Herpt, geen dienst. Loeoestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 2 u.ds. Klomp. Nederhemert, Nz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk, vm. en nm. ds. Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijknm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijkvm. 9.30 u. ds. Visch. Uitwijkgeen opgaaf. Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Locher. Woiidrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Go- Wijk c.avm. 9,30 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2