BEKENDMAKING. Havenstraat 5 (nabij het station) 's-Boscb ter inzage ligt, publiek verkoopen: ADR1AAN THIES, N. V. Provinciale Noordbrabantsche Electriciteits Maatschappij, Notaris JANSEN te Waalwijk, 2 Koopen Elzen Schaarhout, te genover de Lage Steegbreede kant. 4 Koopen Canadaboomen op de Molensteeg. yauMüis4.-/^."%» Stoomboot-Maatschappij ftleuweiidtlk. Hedenavond te half zeven, zal de antirev. kiesvereeniginp in de Consistorie haar jaarverga ering hou den. Na de verslagen van Secr. en Pen ningmeester, komt de bestuursverkiezing aan de orde. Daarna zal de heer F. Wisse een inleiding leveren over „Onze Lands verdediging", terwijl ds. De Bruijn een opwekkend woord hoopt te epreken. Kwaad nieuws. Deze week hebben de bakkers alhier de prijs van het tarwebrood weder met 3 cent verhoogd en kost het thans 28 cent. De heer Z. Wijnands Dz. alhier, heeft voor de benoeming van brievenbesteller langs Kom en Hille bedankt. De alhier bestaande Chr. knapen- vereeniging „Benjamin", hoopt a.s. Vrijdag 29 dezer haar jaarfeest te vieren. Afgevaar digden van Almkerk, Werkendam, Sleeu- wijk, enz. zijn uitgenoodigd. ftaamsdoiik- De vereeniging tot verbetering van het Geitenras, houdt Zon dagmiddag in de Zusterschool een verga deri g. De agenda bevat o.m.: Verkiezing van een president. Er wordt thans in deze streek een levendigen handel gedreven in aardappelen Eigenheimers gelden f 3,Bravo's f 3,50 en Roode Jammen f 4,50. De hooihandel is slap. Er is veel vraag naar schapen, vette kalveren en geiten. Sprang- Beroepen bij de Ned. Herv. Kerk alhier, ds. J. J. Vreugdehil te Otto- land. Daar gedurende de mobilisatie door de afd. „Patrimonium" alhier, van haar leden slechts een onbeduidende contributie werd geheven, besloot het bestuur om in het vervolg weer volle contributie te heffen Veen Het hooge water veroorzaakt alhier veel ongerief. Met groote moeite kunnen de stoombooten aanleggen en geeft lossen en laden hiervan groote moeite. Deze week werden vanwege het Rijk reeds opmetingen gedaan in verband met de verlaging van het gedeelte dijk, grenzende aan de beide stoepen. Naar men verneemt, zou circa 75 cM. van den dijk worden af genomen. W«k. Tegenover het veer, liep we gens het hooge water Dinsdagavond een vrachtboot op de Waard. Met behulp van de vrachtboot van J. Vos alhic r, kwam hij na veel moeite weer vlot. Het aantal vluchtelingen in deze gemeente bedraagt volgens de statistieken nog 72. Voor de Nationale Militie hebben zich 22 personen aangemeld. Zekere H. H. had het ongeluk zoo danig in zijne hand te hakken, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. Siurgei'liikc Staml. Werkendam, van 1421 Jan. Wijk, van 123 Jan. Vertrokken naar: Andel, J. G. Vos; 's-Bos h, W. Vos; Heusden, J. W.den Hartog. Ingekomen van: Giessendam, D. G. Bouman. Rimiciiland. De minister van landbouw enz. heefi aan de burgemeesters in ons land dd. 19 dezer de volgende circulaire gezonden Hot zal u bekend zijn, dat de voor raad rogge hier ter lande, vergeleken bij de behoefte, die daaraan bestaat voor het bakken van brood, zeer gering is, terwijl de mogelijkheid uitgesloten is, om in dien toestand voorshands door invoer verbetering te brengen. Het is daarom noodzakelijk, dat zoo spaarzaam mogelijk met den aanwezigen voorraad worde omgegaan. Genomen bakproeven hebben bewezen,, dat een zeer smakelijk roggebrood, dat behoudens een iets lichtere kleur, alle eigenschappen van het gewone rogge brood bezit, bereid kan worden uit een mengsel, bestaande voor de helft uit rogge en voor de helft uit tarwe. Wanneer overal het roggebrood voor taan bovenbedoelde samenstelling heeft, zou de aanwezige voorraad rogge voor de bereiding van roggebrood toereikend zijn voor een tweemaal zoo langen tijd als wanneer dat brood enkel uit rogge wordt gebakken en vermoedelijk zal, wanneer spoedig een dergelijke ver menging algemeen wordt toegepast, vol doende rogge aanwezig zijn om tot den volgenden oogst in de behoeften te voorzien. Het oogeublik schijnt mij daarom gekomen om u te verzoeken te willen gelasten, dat roggebrood in uwe gemeente voortaan uitsluitend worde samengesteld als hierboven aan gegeven. Het komt mij voorshands niet wen* schelijk voor een maximum-prijs voor het aldus samengestelde brood vast te stellen Ik zal daar eerst toe overgaan, indien mij blijkt, dat daarvoor te hooge prijzen worden gevraagd. De prijs van dit brood zou, mijns inziens, kurr.en worden gesteld op 1 cent hooger dan de prijs van rogge brood, uitsluitend bestaande uit rogge, een piijsverhooging, die ongetwijfeld van lang niet zoo groote beteekenis is, •ils wanneer de bevolking zou zijn ge noodzaakt tarwebrood te eten, dat 6a 7 cent per K G. duurder is dan rogge brood en voor hen, die aan roggebrood gewend zijn, minder geschikt is. Voor het vermengen van rogge met tarwe voor de vervaardiging van z.g. gebroken roggebrood, waarbij de ver menging zal moeten plaats hebben vóór het breken, zal tarwe door mij op aan vrage beschikbaar worden gesteld, door bemiddeling van de rogge-of voedings commissies in de verschillende provin cies en aan wie ook eventueele aan vragen van tarwe voor dit doel zijn te richten. Het spreekt van zelf, dat die tarwe alleen mag worden gebruikt voor de vermenging met rogge voor de berei ding van roggebrood en niet voor andere doeleinden mag worden aangewend. Ik doe bierbij een dringend beroep op uwe medewerking terzake. Indien u mocht meenen, niet aan mijn verzoek te kunnen voldoen, zou tk, daar deze regeling door mij van zeer groot belang wordt geacht, tot mijn leedwezen genoopt zijn, alle in uwe gemeente aanwezige rogge in beslag te nemen. Door den chef van den marinestaf wordt medegedeeld, dat het ongeluk dat Dinsdagnamiddag op de Wester- Schelde beeft plaats gehad, niet is ver oorzaakt door bet stooten op een drij vende mijn, maar dat de ontploffing plaats had toen de mijnenlegger „Tri ton" bezig was met bet periodiek ver wisselen onzer eigen mijnversperringen. Deze werkzaamheden, welke tijdens den geheelen duur van de mobilisatie geregeld hebben plaats gehad, zijn uit den aard der zaak nn-t geheel zonder gevaar, doch de verwisseling is nood zakelijk om zekerheid te houden, dat de mijnen in goeden staat verkeereu en daardoor te voorkomen dat latert>ij definitieve opruiming der versperringen de kans op ontijdige ontploffingen veel grooter wordt. Op 16 en 17 Februari a.s. zullen worden ingelijfd de dienstplichtigen der lichting van 1915: lo. die toegewezen zijn aan het tweede bataljon van elk der regimenten gre nadiers, jagers en infanterie met uit zondering van hen die in het bezit zijn \an het bewijs, bedoeld in art. 70, eerste lid, der Militiewet; 2o. die toegewezen zijn aan het wapen der infanterie en van wie, op grond van het door hen genoten onderwijs kan worden verwacht, dat zij de ge schiktheid bezitten om in opleiding te worden genomen voor den rang van officier 3o. die toegewezen zijn aan het eerste bataljon van elk der onder lo. genoemde regimenten en in het bezit zijn van het daarin bedoeld bewijs. Bij het Steuncomité 1914 te Grave heeft zich het hoofd van een bedelaars familie vervoegd, verzoekende om steun, •laar hij door de tijdsomstandigheden zeer geleden had, daar de boeren ten gevolge van den oorlog veel minder gaven dan vroeger. Verder merkte hij nog op, dat het comité ook in aanmer king moest nemen, dat zijn arbeidsveld, doordat de Beersche Maas de toegangs wegen naar Grave onder water had gezet, zeer ingekrompen was. De militaire overheid heeft, naar de N. R. Crt. meldt, het houden van Carnaval in de Noordbrabantsche, Gel- dersche en Limburgsche grensgemeen ten verboden. Ook te Breda zal dit jaar geen car naval gehouden worden. En B. en W. van Den Bosch hebben den gemeente raad voorgesteld bij verordening dit jaar het houden van Carnaval te ver bieden. De commandant van het veldleger heeft aan drie Belgische heeren (P. Neven, H. Fraikin en Chr. Liiner) het verblijf in het in staat van beleg ver klaarde gedeelte van Nederland ont zegd. Het schijnt gebleken te zijn, dat zij een georganiseerden uittocht bevor deren van Belgen van Maastricht uit naar Engeland. Deze Belgen, ongeveer 300 in getal,! die telkens afwisselden, hielden verblijf in de voormalige brikettenfabriek Vesta te Maastricht. ^Te Tilburg reed een officier te paard over den Heikant, toen daar een paar kwajongens hem met een steentje na wierpen De officier keerde zijn paard en zette een der jongens achterna, die binnen vluchtte bij zekeren P. Zonder dralen evenwbl vervolgde de officier den deugniet ook hier, maar daar hij zijn paard niet zoo spoedig ergens kou vast binden, nam hij 't eenvoudig mee naar binnen. Van den jongen evenwel geen spoor. Het paard scheen intusschen niet bijster op zijn gemak in deze omgeving en had dan ook weldra de tafel en alles wat er op stond tot gruizelementen geslagen. Later, toen P. zich daarover ging beklagen, beloofde de officier, dat hij alle schade zou vergoeden. De man, die verdacht is geweest van den postdiefstal te Amsterdam, waarbij een trommel met geldswaardige papieren door een onbevoegd persoon werd afge haald, is op vrije voeten gesteld. Zoo men weet, was de man door de justitie ter beschikking gesteld van de militaire autoriteiten, die, na onderzoek, geen aanleiding vonden om hem in arrest te houden. Hij heeft zich onmiddellijk aangemeld bij zijn compagnie te Til burg. Het is nu gebleken, dat de man, toen de diefstal op 24 December ge pleegd was, bij zijn compagnie aanwezig was. Van den rechter-commissaris, belast met de instructie van deze zaak, heeft de Jong een schriftelijke verklaring gehad, dat hij onschuldig was. Er wordt gemeld, dat hij een zeer geschikt mili tair is, die bij zijn meerderen goed staat aangeschreven. De commandant der compagnie betuigde zijn leedwezen voor de verdenking, welke op hem gerust heeft en stond hem twee dagen verlof toe. Nader verneemt men, dat de post bode, die hem in Oirschot liet arres teeren en beweerde hem te herkennen als degeen, die den diefstal pleegde, zelf thans in arrest genomen is. Er schijnen thans ongeveer 30 verdachten te zijn, die allen in arrest zijn. Ged. Staten van Noord-Holland heb ben hun' goedkeuring onthouden aan het besluit van den raad der gemeente Egmond aan Zee, waarbij aan mevrouw Wisse op grond van haar huwelijk, eer vol ontslag werd verleend als onder wijzeres. Een milicien sehiijft uit Den Haag aan de „Soldatenkrant": Het is mij een behoefte het onder staande mede te deelen Op den 16en Januari hadden wij een divisie-oefening Het weer dat we hadden was echt guur. Nu en dan hadden we regen met hagelbuien, die ons in het gelaat striemden. Maar wat mij en zeker ook de anderen goeddeed, was dat onze geëerbiedigde Koningin zoo geheel en al met haar soldaten meeleeft. Immers, bij Voorschoten stond zij in de modder, in regen en wind het voorbijtrekken der troepen aan te zien gedurende onge veer 4 uren. Dit deed mij en naar ik hoop al de soldaten ontzettend goed en geeft blijk, hoe onze Vorstin in deze tijden met haar soldaten meeleeft. Ik hoop niet, dat het gebeurt, maar mocht het zijn dat ons vaderland nog eens in gevaar kwam, dan zouden wij allen eendrachtig, zonder rang of stand, ons leven veil hebben voor Koningin en Vaderland. De Nederlandsche rege°ring heeft, in verband met het vermoeden, dat de in den nacht van 19 op 20 dezer boven Nederlandsch grondgebied waai ge nomen, zich in Oostelijke richting be wegende luchtvaarders deel uitmaakten van de Duitsche strijdkrachten, Harer Majesteits gezant te Berlijn opgedragen, zulks ter kennis van de Duitsche regee ring te brengen, opdat een onderzoek naar het gebeurde worde ingesteld. Geref. kerk A, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Boeijinga. Chr. Geref. Kerk Ouderl. eu Diaken. Geref. kerk, geen opgaaf. Loonschendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Japchen. Geref. kerk, geen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u.? Giessen, geen dienst. 2.30 u. leeskerk. Chr. Geref. kerk. vm. 9.30 en nm. 2 30 u. ds. Klumper. HeesbeengQen dienst. Nz. nm. 2 u. dezelfde. Nieuwendijk, Geref. kerk, vm. ennm.ds.de Bruijn. Geref. kerk, vm. 9,30 u. ds. Ak kerhuis. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leesdienst. Jlarktberieliiesi. Men meldt uit Goirle (N.-B.) De smokkelhandel tiert welig aan onze grens sedert er in België zoowat aan alles gebrek is. Dagelijksch gaan; groote partijen tarwebloem, petroleum eu ledige zakken frauduleus de grenzen over, ondanks het nauwlettend toezicht van grenswacht en politie. Gisternacht zijn aan de grens onder deze gemeente nog vijf smokkelaars aaugehouden eu h in voorraad, circa 100 KG. tarwebloem enkele liters petroleum en een partij ledige zakken, in beslag genomen. De directie van de Maatschappij „Zeoland" maakt bekend, dat reizigers voor Engeland, voorzien dienen te zijn van een paspoort, afgeteekend door den Britschen consul te Amsterdam, Rot terdam of Vlissingen. Zonder deze pas poorten loopen zij groot gevaar niet in Engeland te worden toegelaten. Engel- schen behoeven zulk een bewijs niet te hebben. Voorts dringt de directie er nogmaals op aan, dat men minstens drie dagen te voren een plaats op de booten be spreekt, desnoods telegrafisch met be taald antwoord Zonder bericht van de directie dat er op de booten plaats is, kan men volstrekt geen recht doen gelden met een eerstvolgende boot te vertrekken. PHEDIk HËUHTEÜ, 24 Januari. Geref. kerk, vm. 9,30 u. leeskerk, nm. 6 u. ds. Rennes uit Duasen. Geref. kerk (Putterstraat), geen opgaaf. Kalfkoeien van f tot f Kalf- vaarzen van f tot f Bigden aangevoerd 20 stuks: Prijzen van f 9.tot f 12 Prijs der boter van f 1.53 tot f 1.63 per kilo. Aangevoerd 165 kilo. Verder nog 475 eieren. Prijzen van 5 tot 6 cent. Waterhoogte Heusden. Hoog Water. Laag Water. 19 Jan. 3 08 M. 3.06 M. - N.A.P. 20 o.09 3.05 21 3.08 3.05 Waterhoogte Maastricht (brug) 21 Jan. 2.18 M. boven 0. 22 2.08 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 21 Jan. 5.37 M. boven 0. 22 4.95 Advertentiën. Heden overleed plotseling, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Echt genoot en Vader, de-Heer in den ouderdom van 55 jaar. Wed. A. THIESBlankers. A. L. M. THIES. P. L. A. THIES. DE GEDEPUTEERDE STATEN van Noordbrabant, brengen ter kennis van be langhebbenden I. Dat ten Raadhuize van de Gemeenten in Noordbrabant, van af en met il^n 95 Januari a s. tot en met den 8 Fe bruari da-v. eene aan hun College gerichte aanvrage van de om vergunniag als bedoeld in Artikel 1 der Electriciteitsverordening Noordbrabant 1911, (Provinciaalblad 1912 No. 17), tot voorziening der geheele provincie Noord brabant van Electrischen stroom, met daar bij behoorende toelichting en algemeen plan. II. Dat gedurende genoemden termijn en 14 dagen daarna, gelegenheid bestaat tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen voorschreven aanvrage bij de besturen der Gemeenten in dit gewest. WAGENAAR, Griffier. zal op IHn§dag26Januaril915, des avonds (t uur. ten koffiehuize van HENDR. VAN HOORN te Elshout, le. Voor den Algemeenen Arme v. Oudhexisden. 2e. Voor de familie M. van Balen te Elshout KANTOOR VAN RECHTSKUNDIG ADVISEUR, ADVIES en BIJSTAND met betrekking tot processen, strafzaken, faillissement, nalatenschappen, boedelschei ding, voogdij, curateele, echtscheiding, ar beidscontract, enz. Behandeling van alle voorkomende Rechtszaken, zoowel bij Rechtbank als bij Kantongerecht, innen van Mcliulcl- vorderiiijgen, regeling zaken van debiteuren met hunne schuldeischers, maken van Contracten, Re<iues- ten, enz. enz. Degelijke en prompte afwerking. UillUke Conditiën. N.B. Bij niet inkomen der schuldvorde ringen in der minne, worden geen kos ten in rekening gebraoht. Zoodap na 1 «ar (nntaor psloten. N. V. Heusdensche Bosch - Heusden- Grorlnchem- HordreeJit-Rotterdam. Heusden-Cworinehem. Van Heusden naar Gorinchem: Van Gorinchem naar Heusden laandag, v.m. 11.12.30, n.m. 3.45, 5uur. Op Gorinchemsche jaarmarkten geen ge- aegelden dienst. Hoseii-Ciorlncheui. (1 November1 April). Gorinchem v.m. 6.ven Heusden v.m. 7.45 u. Van Bosch naar Gorcum, nm. 12 uur; van Heusden naar Gorcum nm. 1,15 uur. Kerstdagen en Nieuwjaarsdag geen dienst. Op Gorinchemsche Jaarmarkten gewij- zigden dienst. tfeusden-Rotterda sa. Van leasden s Maandag en Dinsdag 's nachts circa 1.30 uur. Overige dagen (behalve Zondag) vm. 5.uur. Van Rotterdams dagelijks (behalve Zon dag) nm. 12.45 uur. Kerstdagen, Nieuwjaarsdag en 2ePaasch- dag geen dienst. Geboren: Autonie, z. v. P. J. van Berchum en M. van DrielCornelia Jannetje, d. v. H. Glerurn en J. J. de Visser; Adriaantje, d. v. C. van Wijk en C Damen. Overleden: Maria Vos, 71 jwed. van C. de Vries. Geboren: Gijsbertus Cornelis, z. v. J. Boaman en M. Schouten. Overleden: Willem van Rijswijk, 5 m.Gerrit van Helden, 64 j Auto- netta Verdonk, 67 j. Aalstvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. Aalburgvm. 9,30 u. «1b. Ewoldt, bevest. Almkerk, vm. 9,30 en nm. 2u dr. Montijn. Andelvm. 9.30 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloniénbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 10 u. ds. Dierkens. Brakelgeen opgaaf. Capelle, geen opgaaf. Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drongelen, geen opgaaf. Drunen, vm. 10 u. ds. v. d. Hoff. Dritnmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring Geref kerk, vm.9.30ennm.2u. ds. Ruijs van Dinteloord. Dussen, geen opgaaf. Eethennm. 2 u. ds. Klomp uit Meeuwen. Gameren, vm. 9.30 u. de heer Grootjans, beroepen predikant teOtterlo, nm. 6.30 u. ds. v. Ingen. Geertruidenberg, geen opgaaf. Genderen, nm. 2 u. dr. Tjalma uit Veen. 's Gravemoer, vm. 9,30 u. ds. E. van Meer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm Herptgeen dienst. Loevestcin, geen dienst. Meeuwen, geen opgaaf. Nederhemert, Zz. vm. 10 u. ds. van Voorst Vader. Pouderoijen, geen opgaaf. Raamsdonk, geen opgaaf. RaamsdonJcsveer, geen opgaaf. Rijswijk, geen ongaaf. Sleeuwijk, vm. 9 30 u. ds. Visch. Sprang, vm. 9 30 u. leeskerk, nm. 2 u. ds. v. d. Hoff uit Druuen. Uitwijk, vm. 10 u. ds. S. R. Hermanides. Veen, vm. 9,30 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Was^rik, vm. 9.30 u. ds. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.avm. 9,30 u. ds. Gobiu3 du Sart. Heusden, vm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9,30 eu nm. 6 u. ds. G. J. v. d. Pol. LAND FAN ALTENA, 22 Jan Airdappelen. Vroeg, f 0.00 0 00; Blauwe f 2 50 h 2.75 Zeeuwen 2,75 f 3.Jammen f h f Hooi e qual. f 20 00 J 21.ïe qual (voor Ar pert) f 13. O a 14 00 Klaverhooi f 18 ƒ19 Wit ttroo f 11 00 E f 12 00 Ged dito 10 J 11. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 21 i 25 ets. iwaardere 33 31 ct Boter J 0.75 k 0 85 ptr half K.G. Eieren f 1 10 h f 1 60 per 26. ALMKERK. De zetting der boter it deze week op de markt f 0 80 in de winkels dus f 0 85 per h. kilo. Eieren f 1 5 per 26 stuks Boter der zuivelfabriek f 1.65. KAATSHEUVEL, 22 Jan., Zetting der boter f 1,60 per kilo Eieren - a - ct. per stuk. MABE-DRIM.VELEN, 20 Jan. Ter veemarkt wa- rrn aangevotrd 237 stuks hoornvee, - schapen en 17 biggen. Men beste- dde voor vrivee 72 a 80 c p. Kg Kalf- koeien f 260 a 305, Vunt gen f 180 a 215 Kalf- vaarzen f 165 a 290 Ho'kelingen 7') 110, Schapen f a Biggen f 7 00 a 11 - Waalwijk, 22 Jan. Op de veemarkt waren weinig runderen aangevoerd. De prijzen waren I Amsterdam, 18 Januari 1915. 2e Helmerstraat 84. 's-Hertogenbosch, den 14 Januari 1915. De Gedeputeerde Staten voornoemd, A. VAN VOORST TOT VOORST, Voorzitter. Dienstregeling I October 19141 lei 1915. Zondag en Meuwja»rsdag geen dienst, laandag, vm. u.6X0, nm. I.uur. Overige dagen vm. 6.30, nm. 1.— uur. Vrijdag, vm. 8,30, nm. 3,45, 5.—* uur. Overige dagen vm. 9.nm. 3.45,5,u. Deze dienst zal van 1 December tot 15 Januari niet plaats hebben. Naar i-Bosch. Dinsdag, Donderdag Vrijdag eu Zaterdag van Naar Gorinchem. laandag. Van Bosch vm. 4. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag. Van Bosch nm. 1.van Heusden nm. 2.15 uur. Zaterdag, van 's-Bosch nm. 1.uur tot Andel. K\TKA VKEEIESSTi Woensdag: van Andel aaar Bosch vm. 3.30 uur; van Heusden i&ar Bosch vm. 5 uur. AGENTE* te B-u-den J. H.Tupker; tePordt. P. Arenout; te Rotterdam, l. D A. Sehnddeb »om. Directeur: L- DE BEER, Gorinchem.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1915 | | pagina 3