Ik heb nog meer T. JONKER, Rijwielhandel, VEEN, bij Heusden. GOEDE kwaliteit tegen MATIGE prijzen. i Paletots. Kinder mantels. Costumes. Onderrokken. Kinderjurken. «longenskleeding. Magazijn „DE ZON Dames-Blousen. Costuumrokken. Beitels Cup. Amsterflam. Alleen Terfcriitar tjj c. g. nieuwkoop te drongelen. met gegarandeerde banden voor f20. Kelenstraat C 532, g0rinchem. BOUWMATERIALEN, Gorinchem. 350 Dames- en Jongedames-Paletots, 300 Covert coat Paletots, 125 Covert coat Paletots, 450 Zwarte Paletots, Gekleurde-, Popeline- en Mohair-Paletots, Zeer voordeelige aanbiedingen, Bebé-Manteltjes, 150 Mantelcostumes, 750 Mantelcostumes, 125 gekleede Costumes, 350 gekleede Costumes, 900 Witte en Gekleurde Onderrokken, 99 'S- 750 witte Dames-Biousen, Witte geborduurde Dames-Blousen, 500 gekleurde Dames-Blousen, 800 gekleurde Dames-Blousen, 150 zijden Dames-Blousen, Costuumrokken, Linnen- en fiatté-Rokken, Witte cheviot Rokken, BERTELS LIJNZAADKOEKJES BERTELS' Olieslagerij en Meelfabriek „De Hinde", Amsterdam. WIELRIJDERS. Ruime keuze in Banden en Onderdeden Hima-Rijwiel, Batavus, Burgers enz. Eldorado- en Succes-naaimachine, 8 jaar garantie. Zoo juist ontvangen een nieuwe sorteering Onze stelregel is Het is gewoonte, elk Seizoen alle Seizoen-Artikelen geheel op te ruimen. Wij zien dan ook niet naar inkoopsprijzen, als slechts het doel bereikt wordt, het volgend Seizoen een totaal nieuwe en moderne collectie te kunnen brengen. Dit jaar zijn wij echter door de buitengewoon groote voor raad genoodzaakt, de prijzen zoodanig te verlagen, als nooit te voren. Wij bieden thans aan: Vorm der koekjes met Firmanaam er in geslagen. 6 Btnks wegen 1 Kilo, ze zijn pasklaar om aan koeien in hun geheel te voederen, zonder ze eerst te breken. „Verpakt in nieuwe zakken van 50 Kilo incluis zak. Kischt dit merk. worden koud geslagen van rechtstreeks aangevoerd dubbel gezuiverd lijnzaad. Deze Lijnzaad koekjes en het daarvan gemalen Lijnkoekenmeel verkrijgen hierdoor grooter Voedingswaarde en meer drijfkracht- l*ro f. O SacH uer z^et hieromtrent in zijn beroemd werk: „Men kent terecht grooto waarde toe aan de eigenschap van Lijnkoeken en Lijnmeel om in water op te /..vellen en het in diaetisch opzicht zoo gunstig werkend slijm te vormen. Wanneer zuivere Lijnkoek en Lijnmeel weinig dijen, dan is dit een gevolg hiervan, dat ia menige fabriek-n stoom door het gekneusde lijnzaad wordt geleid. Hierdoor wordt weliswaar de olie gemakkelijker uitgeperst, maar de slijmlaag verandert in een harde, broze massa met weinig drijfkracht." Verder maken wij daarop opmerkzaam, dat deze lijnzaad koekjes niet volgens het oude gebruik met toevoeging van vocht worden gefabriceerd, 'maar volgens een eigen beter systeem n.l. door toevoeging van evenveel Suiker in den vorm van Siroop. Het is algemeen door de praktijk erkend, dat hierdoor niet alleen de smakelijkheid en daar door de praktische voedingswaarde wordt verhoogd en eene vermeerdering der llelk-, Hoter- en kaasopbreiijgst wordt verkregen, maar tevens dat deze Lijnzaad koekjes, door de conserveerende werking der Suiker, duurzamer zijn dan de gewone Murwe Lijnkoeken en zoowel in de weide als op stal door Jongvee, Melkvee, Mestvee, Stieren en Paarden met meer graagte en zonder morsen worden gebruikt, en veel gemakkelijker, zonder eerst te breken zijn te voederen. De Boter verkrijgt hierdoor de zoozeer gewenschte meervastheid in den Zomer. Bertels Lijnzaadkoekjea en Lijnkoekenmeel zullen voortaan 1©13 pCt- vet bevatten. De verpakking geschiedt in nieuwe zakken van 50 Kilo incluis zak. De levering geschiedt desverlangd onder A. H. V. (Algemeene Handelsvoorwaarden.) Onze Olieslagerij wordt thans uitgebreid tot eene capaciteit van 125.000 Kilo Lijnzaad per etmaal. Bekroond op Landbouwtentoonstellingen met 22 eerste prijzen en Gouden Medailles. Wellicht zijn er verschillende onder U, die denken over de aanschaf fing van een nieuw rijwiel; indien zulks bij U het geval is, vraag dan eens aan berijders van CERES-RIJWIELEN naar de lichten gang en duurzaam heid derzelve, vergelijk de modellen en prijzen met andere goede rijwielen, en Uw keuze zal vallen op een [O Eerste klas Reparatie-Inrichting. Scherp concurreerende prijzen. van die rijwielen, prachtig gemoffeld en gebiesd. Alle deelen vernieuwd, Komt, ziet en overtuigd U. tegen sterk concurreerende prijzen. Vraagt prijscouranten van het Tevens verkrijgbaar de Maait voor- en achteruit, vanaf 1*183.5©. Ook op afbetaling Je adres voor reparation en Emaileeien met biezen naar keuze. Beleefd aanbevelend, (Firma Schouwenburg;,) Bui me aanvoer. Flinke voorraad '!'V y>: in effen en fantasie, hoofdzakelijk korte modellen, thans f 1»5. 3.9©, 3 9©, 4.9©, 5 90, 6 9©. alleen zuiver wollen Engelsche kwaliteiten, thans f 3.90, f 3.9©, 5,90, 9©, 945. uitsluitend het beste genre, gewone prijs f 17.50, ttt 24. thans f 1© 5©, «3 5©, 14 50, 16 5©. in laken, kamgaren, moirrée, mohair enz. vanaf f 4.90. lange modellen, in alle gangbare kleuren, f 3 9©, f 4.9©, 6.90, 8 9©. in covert coat, fantasie stoffen, cheviot enz. voor eiken leeftijd. extra koopjes. voor dames en jonge dames, cheviot en fantasie, thans f 1 95, 3 9©, 5.9O, 49©, 945. voor dames en jonge dames, extra aanbieding, gewone prijs f 24tot 39.—, thans f 43.5©,14.5©, 19,50, f 19 50- eenvoudige modellen, in katoen en linnen vanaf 98 ctS- wit en gekleurd, in mouseline, popeline, broderie enz., thans f 5.90. 7 90. 945, 13 5©, «4 5©. tegen spotprijzen. Een enorme voorraad in alle maten vanaf 34 CtS. In deze afdeeling zijn vele koopjes. in batiet en voile vanaf 39 ets. uitsluitend met Schiller- den Medicus-kraag, vanaf 4.95. eenvoudige modellen, thans 49, 59, ©9, Ï9, 89, 98 ets. v elega te modellen, nieuwste dessins, thans f 4.35,16©, t 1 95, 3 4©, 3 9©. effen en geruit, vanaf f 3 9©. Buitengewone aanbieding van een partij van c.a. 3000 stuks. effen en fantasie, thans f' 0.98, 4.35, 1.6©, 4,95 en lioogei*. 98 ets- tot f 3 9©, uitsluitend prima kwaliteiten, gewone prijs f 4.90 tot 9.75, thans f 1.95, 3 9©, 3 9©. IpÉi fill slap Hi WILLEM VERNOOIJ IIJFF A VERWEY L-Tk BELGISCHE KLÜ1TKALK. TOTALE UT V ERR Dames en Kinder-Confectie.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1915 | | pagina 4