In afwijking van andere jaren, brengen wij de meeste artikelen van onder staande afdeelingen voor extra Sage prijzen in een tijd, waarin ze het meest noodig zijn Restanten en enkele stuksf welke thans door een gedwongen onge- regelden inkoop, meer dan anders voorkomen, werden vroeger bewaard voor den Grooten Uitverkoopdoch zijn nu reeds gebracht in de PINKS TERWEE K. Bijzonder voordeelige Aanbiedingen in Pensmarkt 2, 's-BOSCH. A-fdeeling Mode-artilcelen.. Ofschoon niet geëtaleerd, bieden wij tevens in onze magazijnen enkele soorten gemaakte ondergoederenstukjes flanelstukjes geel katoenstukjes wit katoenpakjes zakdoekenpakjes theedoeken en handdoekenais RECLAM E- AAÜBIEDINGy tegen veel verminderde prijzen, echter met dien verstande, dat voor een ieder die koopt, slechts een beperkt kwantum beschikbaar is, opdat elk hiervan kan profiteeren. Dames-modeartikelen. Batist kraagjes Kanten Piqué s> Dames zelfbinders en stukjes Lakceintuurs Peau de Suède ceintuurs Voile tulles Zijden shawls Dames stroohoeden Hoeden garneering Stroo Kralen Veeren Bloemen Linnen hoeden Pelerine kragen Batist vesten Hoedenspelden Damestaschjes Taffet Linten Paillet Fantasie Zijden bandfluweel Tulle Gemps enz. Einder-modeartikelen. Extra aanbieding Kinderstroohoeden Linnen hoeden Zuidwesters Gekleede Kinderhoedjes Feston hoedjes Kinder kragen Piqué Kanten Batist Matrozen Kinder Lakceintuurs Linnen ceintuurs Kinderschoentjes Kindersokjes Napolitains Feston en zijden kapjes Schortjes Kousjes Baretjes enz. Heerenmodeartikelen Gekleurde Overhemdem Witte Ruime keuze Stroohoeden Heeren dassen en zelfbinders Heeren Petten Linnen Boorden Gummi Tennis Heeren Fronts Jongens stroohoeden Barretten Lavalières stukjes Vestgordels Heeren en Jongensbretels Manchetknoopen Boordknoopen Tennisspelden Dashaakjes Dasknijpers Dasvormen Dasspelden Sportriemen Sokkenhouders Hoedbanden enz. AFDEELING Garen, Band en Par fumerieartikelen. Machinegaren Hand Haak Rijg Breikatoen Macramégaren Borduurgaren Splitgaren IJzergaren Linnenband Veterband Keperband Veters Kousenbandélastiek Sajetten Veiligheidsspelden Drukknoopen Haarspelden Kaartjes wol Naalden Spelden Naadband Perle d' amour knoopen Centimeters Kaartjes katoen Tailleband Toiletzeepen Eau de Cologne Odeurs Haarwaters Brillantine Birkenwasser Tandpasta's Tandpoeders Flacons Odol Haarkammen Haarborstels Tandborstels Nagelschuiers Haarnetten Haargespen en Barets Celluloid artikelen AFDEEL1NG Handschoenen en kousen Tricot goederen Witte dameskousen Ajour Fille d'ecosse Zwarte katoenen Bruine dameskousen Gekleurde heerensokken Zwarte Zijden Fantasie Gekleurde halve kousjes Zwarte Bruine kinder Witte Zwarte Dames corsetschoners Tricot Tailles Macco heeren pantalon borstrokken Dames en Heeren Nethemden Gekleurde Dames handschoenen Witte Ajour Zijden Nappa Glacé dames en heeren hand schoenen Tricot kinderpakjes AFDEELING Dames- en Kinderconfectie Mantelcostuums in effen, gekleurde, fantasie, Engelsche, zwarte, blauw kamgaren, zijden en éolienne stoffen. Gekleede Japonnen in effen, covercoat, gekleurde, fantasie, zijden-tricot, zwart laken, kamgaren en prima zijden stoffen. Damesblonsen in fantasie, katoen, en imitatie wollen- mouseline, witte en gekleurde voile, en zijden stoffen. Extra koopjes in overhemdmodellen. Dames Costuumrokken in Engelsche, cheviot, kamgaren, zijden taft en éolienne stoffen. Speciale aanbieding zomerrokken van waschechte stoffen. Einderjurken, in voile katoen mousseline en batist. Eindermantels in covercoat, effen, gekleurde en fantasie- stoffen. Jongenspakjes, Blousen en Jasjes. SPOTPRIJZEN. PINKSTERWEEK r ..if -jyï .*.0i-'ityy '.O <-u..W?: '.-r-. VROOM EN DREESMANN,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1918 | | pagina 4