Wegens Verbouwing Daar deze verbouwing in hoofdzaak een Enorme Uitbreiding onzer Confectie- Afdeeling aangaat en deze thans zoo ver is gevorderd, dat het op afwerking en schilderen wacht wenschen wij liever onze geheele voorraad beneden INKOOPSPRIJS te verkoopen dan deze aan onvermijdelijke beschadiging bloot te stellen. Pensmarkt - VROOM DREESMAMN - Den Rosch van alle artikelen onzer Fantasie-Paletots Dames-Mantels, Mantel- Costuums, Kinder mantels, Gekleede JaponnenDames Blouses, Costuumrokken, Kinder jurken, Jongens-Pakjes, Dames-OnderrokkenRegenmantels, Peignoirs en Pelterijen Mantel-Costuum Fanta sie-Paletot Wij lieten enkele teekeningen plaatsen van enkele origineele modellen öm de extra voordeelige prijzen goed te doen uitkomen. Dit zijn echter slechts enkele stuks van de honderden welke thans voorradig zijn. Deze UIT V ERKOOP biedt wellicht tevens gelegenheid voor het koopen der voordeeligste en meest prac- tische St.-Vfioo!aas-Cadeaux« Klein óverzicht en omschrijving der goederen Dames-Mantels Mantel- Costuums Kinder-Mantels Gekleede Japonnen Dames-Blouses Costuum-Rokken Kinder-Jurken Jongens-Pakjes Dames- Onderrokken Regenmantels Peignoirs Pelterijen in diverse kleuren. Fantasie Prima Engelsche Stof. in Prima geruite stof. Stoffen Blouses. -F 50 cent p. m. hooger. Fantasie-Kindermantel maat 60. 50 cent p. m. hooger. Frima Wollen Stof Maat 60. Flanel Overhemd Blonses een voorraad van meer dan 600 stuks, Nieuwste Modellen, vanaf f 7.50. in prima kamgaren en Engelsche stoffen. Soliede afwerking, prima Coup, vanaf f 15,50. Reuzensorteering Modellen en kleuren alle Maten vanaf f 3.50 in zijden fluweel en wollen stof. Chique modellen vanaf f 20.00 in flanel, Wollen stof Paillette en Crêpe de Chine vanaf f 1. voorraad van minstens 400 stuks in fantasie, cheviot en kam garen vanaf f 4,50. in flanel, cheviot en Wollen stof alle maten vanaf f 2 50 250 stuks in prima fantasie stoffen alle maten vanaf 5. in flanel, Tricot en Laken prima kwaliteiten beste kwaliteiten Waterproofstoflen Prima flanel, nieuwste dessins Dames Vosmodellen Reuzen voorraad kindergarnituurs vanaf f3 vanaf f 15.50 vanaf f 4.50 vanaf f 3 50 GROOTE TVERKOO CONFECTIE-AFDEELING

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1918 | | pagina 4