Plaatselijk Biieiiws ter hand te nemen. De zegels zullen ook thans de wapens van Nederlandsche pro vinciën id ragen, in aansluiting aan die, welke verleden jaar werden uitgegeven. o ONGELUKKEN. De 62-jarige brugwachter Geerling, die de brug tegenover de Schapenmeent bij Naarden bedient, is 's avonds om halftien komende uit zijn woning aan den Muider- straatweg door een uit de richting] van Muiden naderende auto aangereden. Deze auto, bestuurd door den heer Vlaanderen uit Laren, sleurde het slachtoffer onge veer 40 meter mede en reed toen nog 50 meter door voor den wagen tot stil stand kon worden gebracht. De oude man werd afschuwelijk verminkt opgenomen en per ziekenauto naar het ziekenhuis te Bus- sum gebracht, waar hij bij aankomst bleek overleden te zijn. De auto is in beslag ge nomen. Op den Rijswijkschen weg te Den Haag is een met zand geladen wagen, waarvoor een paard gespannen, in aanrijding geko men met een motorwagen van de H.T.M. De koetsier viel van den bok en werd met een vrij diepe hoofdwonde en eenige kwet suren aan den linkerarm opgenomen. De vrachtwagen en een lantaarnpaal werden bij de aanrijding vernield. De tram werd nogal beschadigd, doch kon den weg ver volgen. Het paard werd niet verwond. In de Paul Krugerstraat is de 34-jarige mej. A. de Koning van den Hilledijk, die daar achter een groentewagen liep, overreden door een motorwagen van de R.E.T.M. Haar rechterbeen werd afgere den, terwijl zij verder ernstige verwondin gen aan het linkerbeen en het hoofd be kwam. In ernstigen toestand is zij' in het Ziekenhuis aan den Coolsingel opgenomen. H. M. DEKONINGIN. H. M. de Koningin is voornemens a.s. Donderdagochtend een gedeelte van de legermanoeuvres by te wonen. Daartoe zal H. M. Woensdagnamiddag per Staatsspoor te 4.41 Den Haag ver laten. Donderdag tegen den namiddag w >rdt H. te 's-Gravenbage terugverwacht, -—o DE INVOER VAN VEE IN BELGIE. De invoer van herkauwers uit Nederland is, naar de »Msb.« meldt, tot nader order verboden langs de tolkantoren van Esschen dorp en Esschen station. o KINDJE GESTIKT IN DE KUSSENS. Een kindje van vier maanden te Alk maar werd door de moeder dood in het wiegje gevonden. De kleine had met het gezicht in de kussens gelegen en was gestikt IN EEN WASCHKETEL GEVALLEN. Het driejarig zoontje van M. Z. te Erica (Dr.) is Zaterdag in een waschketel met heet water gevallen. Zondag is de kleine aan de bekomen brandwonden overleden. Vergadering van den Raad der gemeente HEUSDEN op Maandag 20 Sept. n.m. half acht. Voorzitter: Ed.Achtb. Heer H. J. v. Eggelen. Aanwezig alle leden. De Voorzitter opent te 7.40 de verga dering, de ambtenaar leest de notulen die onveranderd worden vastgesteld. Ingekomen is de goedkeuring door Ged. St. van het raadsbesluit tot wijziging der Gem .-begrooting 1926. Verdere ingekomen stukken zijn er niet. Voorloopige vaststeling der gemeente rekening en der rekening van het vleesch- keuringsbedrijf over 1925. De Voorzitter verzoekt de Commissie van onderzoek rapport te willen uitbrengen over hare bevindingen. De heer Ruitinga zegt dat de Commissie de rekening heeft onderzocht en de stuk ken in overeenstemming met de verschil lende cijfers heeft bevonden en daarom trent geen op- of aanmerkingen heeft. Al leen zou de Commissie gaarne eenige na dere inlichtingen ontvangen omtrent de rekening van het vleeschkeuringsbedrijf. De cijfers klopten wel met de bescheiden doch een vorig dienstjaar was zeer guns tig voor het bedrijf, terwijl thans de re kening sluit met een betrekkelijk groot na- deelig slot. De Commissie zag de reden hiervan gaarne toegelicht, opdat bij de begrooting 1927 met de opmerkingen re kening kan worden gehouden, om zoo noo- dig na te gaan of de administratie mis schien niet eenvoudiger en goedkooper kan plaats hebben. De Voorzitter antwoordt dat hij in de meening verkeerde reeds in een vorige vergadering te hebben toegelicht waar aan deze ongunstige resultaten van 1925 zijn te wijten, misschien heeft spreker dit echter alleen in de vergadering van B. en W. gedaan, daarom wil hij thans nog wel even uiteen zetten, waardoor het ongunstige resultaat is ontstaan. In 1925 is het getal slachtingen vooral van varkens beduidend lager gevyeest dan in 1924. Bij onderzoek is spreker gebleken dat dit toe te schrijven is aan het feit dat de varkens in 1924 bijzonder duur1 zijn geweest, waardoor voornamelijk het uit- hallen veel minder is geweest dan het vorig jaar. De mindere slachtingenbe treffen niet de beroepsslagers doch de uithallers ,dit was de voornaamste oorzaak waarom het dienstjaar sluit met een na- deelig saldo van f 107.065. Bovendien zijn de reis- en verblijfkosten beduidend hoo- ger geweest vooral in het 4e kwartaal '25. Het is een bijzonder ongunstige en stren ge winter geweest, met veel sneeuw en slecht weer, zoodat veel gebruik gemaakt moest worden van auto's, wat van zelf veel geld kost. De hulpkeurmeester is dien tijd eenige dagen ziek geweesjt en heeft eenige dagen verlof gehad, waarop hij volgens zijn instructie recht heeft, al heeft hij die anders nooit genomen, waar door de keuringsveearts alleen en zelf de keuringen moest verrichten. Zooals de hee- ren weten, aldus spreker, moeten de keu ringen spoedig plaats hebben, zoodat toen veel gebruik gemaakt moest worden van snellere vervoermiddelen, waardoor dus mede het nadeelig saldo is ontstaan. Spr. gelooft hiermede de minder gunstige ont- vangstcijfers naar zijn vermogen te heb ben toegelicht. De heer de Haan vraagt hoe groot het vorig jaar het voordeelig saldo was, waar op de Voorzitter antwoordt van f 1000. De heer de Haan meent dat men dajj ook wel eens een nadeelig saldo kan heb ben. j De Voorzitter zegt dat het goed geweest is dat men niet direct op het voordeelig saldo de keurloonen is gaan verlagen. De heer Schmiehausen verwacht met het het oog op de toelichting van den Voor zitter voor 1926 wel weer een voordee lig saldo, want de varkens zijn nu goed koop. De Voorzitter weet dit niet, dit is een technische kwestie die maar niet zoo zon der meer is te beantwoorden. Het voor stel van de Commissie om beide rekenin gen voorloopig vast te stellen, wordt met algemeene stemmen aangenomen, de bei de Wethouders onthouden zich ingevolge de wet van stemming. De gemeenterekening geeft aan voor den gewone dienst 'n ontvangst van f 66810,255 en een uitgaaf van f 50528,76 sluit alzoo met een batig slot van f 16281,495 De kapitaal dienst sluit in ontvangst en uitgaaf op f 3061,335. De ontvangsten van het vleeschkeurings bedrijf bedroegen f 6493,55, de uitgaven f6600,615 nadeelig saldo f 107,065. De Voorzitter dankt de Commissie voor de moeite die ze zich getroost heeft voor het onderzoek. Aanbieding der gemeentebegrooting en der begrooting van het vleeschkeurings bedrijf over 1927. Deze worden in handen gesteld van een commissie bestaande uit de heeren de Moll, de Haan en Schmiehau sen die zich voor dit onderhoek bereid verklaren. Voorstel van B. en W. tot verkoop van eenige iepen boomen langs de Demer. B. en W. stellen voor, de boomen te genover de nieuwe school en een zevental boomen bij den tuin van mijnheer den Deken, plus de twee lindeboomen op de plaats van de openbare school, die met 1 October buiten gebruik komt en eenige doode iepenboomen op den weg naar Elshout te verkoopen. De reden die B. en W. er toe leiden met hun voorstel te komen is deze dat de weg langs de Demer tengevolge van de boomen bij' on gunstig weer niet opdroogt en daardoor slecht begaanbaar wordt. Ook voor de go ten der nieuwe school vormen zij1 vooral in het najaar bij het vallen der bladeren een groot bezwaar en zou men haast ie- deren dag deze goten schoon moeten la ten maken, ook voor de speelplaats vor men de bladeren een bezwaar. De boomen bij den tuin van mijnheer den Deken staan erg alleen, de lijn is toch verbroken en ook de weg zal er beter van worden als de boomen weg zijn, waarom B. en W. voorstellen ook deze boomen op te rui men. De heer de Haan zag de boomen lie ver behouden, de goten behoeft men toch niet dagelijks schoon te maken, eenmaal per maand is wel voldoende, terwijl door het opruimen der boomen het sieraad van de Demer verdwijnt. De heer v. Everdingen meent dat een maal per maand schoonmaken der goten niet voldoende is, terwijl het opruimen van de bewuste boomen aan het sieraad van de Demer niets zal afdoen, verder op blijven de boomen staan. De Voorzitter merkt op, dat de weg nabij het tramstation door het rooien der boomen een flinke weg is geworden, ter wijl het er vroeger bij slecht weer een modderpoel was. Ook voor den weg bij de nieuwe school is het beter dat de boomen weg zijn. De heer de Haan meent dat met flink grint te strooien de weg wel in orde is te krijgen, waartegen de heer v. Everdingen inbrengt dat grint strooien niet helpt. De Voorz. zegt dat de boomen slechts aan een kant van den weg staan, stonden zij aan twee kanten dan was er wat voor te zeggen ze te behouden. Aan de andere zijde bij de gasfabriek is het een mooie dubbele rij, spreker zou deze niet graag zien verdwijnen. Maar het opruimen van de bedoelde boomen zal aan het schoon heidsgevoel geen afbreuk doen, alleen om practische redenen komen B. en W. met hun voorstel omdat de weg er door ver betert en ook met het oog op het vallen der bladeren. Mijnheer de Haan zegt wel dat met eenmaal per maand schoonmaken der goten kan worden volstaan, als men de menschen vraagt, die er; thans aan het werk zijn, dan vertellen deze het wel anders, er staan nog al enkele boomen. De heer de Haan noemt de goten der school nogal ruim, die kunnen nog al wat bergen. Spreker geeft toe dat de weg er wel beter van zal worden als de boo men weg zijn, zij vormen echter een sie raad van de Demer en daarom is spreker er voor ze te behouden. De Voorzitter geeft toe, dat iedere boom een sieraad is, de vraag is echter welk motief weegt het zwaarste. Werden de boomen verkocht uit winstbejag, dan zou spreker er tegen zijn, dit is echter niet het geval, het is alleen uit practisch oog punt, dat B. en W. ze willen opruimen. De heer de Haan zegt dat de meeste menschen de Demer als wandelweg kie zen, daarom is het jammer als de boomen verdwijnen. De heer v. Everdingen voert hiertegen aan dat de boomen verderop blijven be staan, spreker hoopt dat de Raad de praktijk zal laten gelden boven het schoon heidsgevoel. De heer Schmiehausen vraagt of de Demer geen gevaar zal opleveren, in den avond als het donker is, de boomen vor men nu een mooie afscheiding. Het] zal volgens spreker noodig zijn, dat er des wintersavonds voldoende licht komt. De Voorzitter zegt dat er een lantaarn staat die voldoende licht geeft, zoodat er voor een normaal mensch geen gevaar bestaat, in dit opzicht behoeft men zich niet ongerust te maken. De heer Ruitinga wil het standpunt van mijnheer de Haan ondersteunen. Voor op- ruiming der boomen voor de nieuwe school is wel iets te zeggen, doch1 de boomen bij mijnheer de Deken staan niemand; in den weg. En vraagt spreker wat' is de) reden waarom de boomen op hetl plein der openbare school moeten verdwijnen? De Voorzitter antwoordt dat deze boo men reeds lang weg hadden moeten zijn, want er komt daardoor geen voldoende licht in de school. Het tegenwoordige Hoofd stelde er echter veel prijs op om ze te laten staan, omdat in den zomer de lokalen er erg koel door bleven. Nu er er echter overdag geen school meer) irf gehouden wordt en zij alleen 's avonds wordt gebruikt, vervalt dit bezwaar en heb ben B. en W. gemeend dat het wel goed is dat de zon er eens flink tegen schijnt. De heer de Haan zou de boomen aan de Demer in elk geval willen behouden. De heer v. Everdingen zegt dat men dan een smerige weg houdt. De heer Ruitinga zou den weg wat meer rond laten maken. De heer F. Verhoeven zegt dat de wég nooit goed geweest is en zoolang er die smerige boomen staan, zal hij niet goed te krijgen zijn en ook zal de nieuwe school er door lijden. De heer de Haan zou de boomen graag laten blijven. De heer v. Everdingen zag ze gaarne verdwijnen. De Voorzitter vraagt of men zal stem men over het voorstel van B. en W. zoo als het daar ligt of eerst over een amen dement zooals de heer Ruitinga het zou willen. Het amendement van den heer Ruitinga op het voorstel van B. en W. om n.l. de boomen bij den tuin van mijnh. de Deken te laten staan wordt hierop in stemming gebracht en verworpen met 4 tegen; 3 stemmen. Vóór stemden de heeren de Haan, Schmiehausen en Ruitinga. Hierop wordt het voorstel van B. en W. in stemming gebracht en aangenomen met 4 tegen 3 stemmen Vóór stemden de heeren v. Everdingen, de Mol, F. Verhoeven en H. Verhoeven, de andere heeren tegen. Voorstel van B. en W. tot) ,aankooip van een stukje grond bij de ,Schapen- brug. De Voorzitter licht toe dat het 't kleine stukje betreft dat ligt achter den tuin die vroeger aan de familie Verhagen be hoorde, waar destijds een mesthoop heeft gelegen en dat omringd is door een muur tje. Het stukje is 19 c.A. groot en stond ten name van de familie Verhagen, hoe dit gekomen is weet spr. niet, doch het is met de huizen en terreinen verkocht en in eigendom overgegaan aan den heer A. v. Dijk. Het is er nu een vuile boel:, want ieder gooit er zijn huisvuil neer en om er orde te houden hebben B. en W. gemeend den Raad te moeten voor stellen het stukje grond te koopen. Spr. heeft er den eigenaar f 10 voor geboden. Als het eigendom der gemeente is ,zal het muurtje worden afgebroken, waarmede de kosten gedeeltelijk gedekt kunnen worden en kan men het er netjes houden. Met algemeene stemmen wordt overeen komstig het voorstel van B. en W. beslo ten. i Voorstel van B. en W. tot wijziging der gemeentebegrooting voor 1926. De Voorzitter zegt dat door hem in de vorige vergadering is medegedeeld dat om de oude openbare school bruikbaar te maken voor de teekenschool, het een en ander er nog aan moet gebeuren Met de toen voorgestelde wijziging komt men er echter niet. Het is n.l. gebleken dat het noodig *is, dat de tuin van het schoolhuis door een planken schutting wordt afge scheiden van het schoolplein, dat boven dien een pompje gezet wordt, waar men gelegenheid heeft zijn handen te was- schen. Dit kan geschikt geplaatst worden in het portaal op den bestaanden put van mijnheer Verhoeven. Verder zijn in de school nog een paar kleine herstellingen te doen, zoodat B. en W. met hetgeen den vorigen keer is opgegeven, een crediet v'ragen van f 600 waarbij de verzekering wordt gegeven dat niet meer zal worden uitgegeven dan strikt noodig is. Zonder discussie wordt het gevraagde crediet toe gestaan. Wegens recognitie aan den Staat, de brandverzekering van de nieuwe school en een bedrag van f 600 aan kwade posten, moet de begrooting voor 1926 worden gewijzigd. De Voorzitter licht toe dat de kwade posten tor heden werden afgetrok ken van hetgeen de gemeente aan plaatse lijke inkomstenbelasting te goed had, in 't vervolg moeten deze echter onder de uitgaafposten gebracht worden. De heer de Moll vraagt waaruit de kwa de posten ontstaan. De Voorzitter antwoordt dat zij hoofd zakelijk ontstaan door aanslagen van hen die elders forens zijn. Deze worden ge raamd op hun vollen aanslag en daarvan moet dan later een derde worden afgetrok ken. Verder ontstaan er kwade posten ten gevolge van reclames. Met algemeene stemmen wordt hierop tot de voorge stelde begrootingswijziging besloten. De Voorzitter geeft nog in overweging om de erfpacht van het terreintje dat de familie Verhagen in pacht had en waarop een tuintje voor de woning was aangelegd, op te zeggen. De tegenwoordige eigenaar kan dan opnieuw erfpacht aanvragen. Op zegging moet voor 1 October plaats heb ben. Met algemeene stemmen wordt over eenkomstig het voorstel van den Voorz. besloten. Bij de rondvraag vraagt de heer Schmie hausen hoe het staat met de vaste route voor de autobussen. De Voorzitter antwoordt dat men de bussen geen vaste route kan voorschrijven men kan alleen zeggen dat zij de stand plaats voor het stadhuis moeten innemen omdat het in de bedoeling ligty zoodra 't lokaal waarin thans school wordt gehou den, ontruimd is, het dan in te richten tot wachtplaats voor autobussen. Toch de ondernemers ontduiken nu reeds de veror dening voor de standplaats. In plaats van de route Burchtplein, Breestraat, neemt men nu veel de route door mijnheer Rui tinga gewezen. 1 1 De heer Ruitinga merkt op dat Onze Dienst, N.A.B.O. en A.L.A.D. die route altijd gevolgd hebben. De heer Schmiehausen kan niet begrij pen dat de bussen die route met zijn bochten en nauwe passages nemen. Het kan niet uitblijven of er moeten vandaag of morgen ongelukken van komen, vooral bij de smederij van de Bruijh, waar vaak groote wagens staan en waar de straat smal is. Spreker vraagt of de bussen niet verplicht kan worden dat zij de route Wijk- schepoort, Burchtplein, Breestraat volgen, daar heeft men ruimte. De Voorzitter merkt op dat men de bussen niet kan beletten de route te vol gen, die zij thans rijden, alleen indien de Raad dat gedeelte van de Wijkschepoort tot de Vischmarkt afsluit voor motorrij tuigen zou dit mogelijk zijn en dat zou toch tot groote moeilijkheden aanleiding geven. De heer Schmiehausen meent dat men de bepaling zou kunnen maken dat het straatje bij de Bruijn slechts van een zijde mag worden ingereden. De Voorzitter vreest dat ook dit tot moeilijkheden aanleiding zal kunnen geven, spr. begrijpt echter niet dat de bussen die route volgen. De heer de 'Haan vraagt of men het niet evenals in de groote plaatsen gedaan zou kunnen krijgen met standplaatsver gunning, door 'b.v. deze vergunning te weigeren als de bussen niet de voorge schreven route volgen. De Voorzitter noemt ook dit moeilijk* de bussen ontduiken nu de standplaats al, zij zeggen wij nemen geen standplaats en het is heel moeilijk te constateeren of zij stil houden voor het in- en uitlaten van passagiers en of zij werkelijk1 eejn standplaats ninemen. De heer de Moll noemt het dwaasi de bussen te gaan belemmeren, men moet trachten de menschen in Heusden te krij gen en niet er buiten houden, bovendien volgen de bussen deze route omdat, zij dan verschillende café's passeeren, waar zij hun reizigers kunnen in- en uitlaten. De Voorzitter merkt op, dat hetr de bussen allleen te doen is elkaar een vlieg af te vangen, daarom nemen zij' geen stand plaats in. De heer de Haan voelt er veel voor de route Wijksche poort Vischmarkt af te sluiten en door groote borden aan te geven de route over Burchtplein en Bree straat, borden die 's avonds flink verlicht zijn. De heer de Moll is hier sterk tegen, het verkeer wordt er geheel door belemmerd. De Voorzitter zou de zaak tot de vol gende vergadering willen aanhouden. Ze is nu "besproken en de discussie komt in de krant, zopdat de autobusonderne mers kunnen lezen, dat als zij geen ande re route gaan nemen, zij de kans loopen, dat de Raad de route die zij thans vod gen, afsluit. De Raad gaat met dit voor stel accoord, waarop de Voorzitter de vergadering sluit. HEUSDEN. Maandag 27 Sept. a.s. hoopt de heer A. H. Hansen, meesterknecht ter drukkerij van de Firma H. Wuijster, alhier, den dag te herdenken dat hij vóór 50 jaren in het drukkersbedrijf trad en al dien tijd bij dezelfde firma werkzaam was. Zeer zeker een zeldzaam jubileum. De zomertijd zal in den nacht van Zaterdag 2 op Zondag 3 October beëindigd worden. Naar wy vernemen zal de verloting ten bate der »Heusdensche Harmoniecc plaats hebben op Zaterdag 9 October a.s. 's avonds 8 uur in Café »De Gouden Leeuw*. Tevens is door het Bestuur van deze Vereeniging besloten ter gelegenheid van het 20 jarig bestaan in het volgend jaar een concours uit te schrijven, Het He elftal der voetbalvereen. »JuIiana< speelde Zondag een wedstrijd tegen »Quick III« uit Waalwijk, welke met 4—4 gelijk spel eindigde. De uitslag van de postduiven- wedvlucht van j.l. Zondag was als volgt Besselaar, Elshout le prijs. Sluijmers, Heusden 2e en 7e prys. Duijsters, 3e, 4e 8e Verhoeven, Elshout 5e prijs. Overduif, Verhoeven Elshout. Eerste constateering 1028—7. Laatste 10521. ALMKERK. Ds. J. F. RQth. Herv. Pred. alhier, komt als No. 1 voor op het drietal naar de Herv. Gem. van Fynoord (Rotterdam). ANDEL. Dezer dagen had C. Kraaye alhier het ongeluk in de Maas te geraken. Slechts met veel moeite gelukte het hem weer op het droge te komen. BRAKEL. Toen de koopman v. W. uit Poederoijen Donderdag j.l. met zijn kar en paard op 't Hovend alhier omdraaide, zag hij niet dat voor het huis van W. van Dalen een 4|-jarig kind tegen den muur zat te spelen. Het gevolg daarvan was, dat de kar dicht langs den muur ging en de kleine werd aangereden. Het kind werd met een gebroken beentje opgenomen, en direct onder geneeskundige behandeling gesteld. Opname in het ziekenhuis te Gorinchem werd noodig geoordeeld. Voor de inschrijvingen op de kermis in deze gemeente op 24 en 25 September a.s. bestaat meer animo dan verleden jaar. Thans is naar wij vernemen reeds inge schreven voor een draaimolen, zweefcaroussel schiettent, hoepla, lijntreksport en danstent, terwijl ook diverse kramen niet zuilen ont breken. Wij wenschen de ondernemers van de vermakelijkheden goede zaken en onze inwoners een paar prettige dagen toe, Door den Heer Commissaris der Koningin in Gelderland zijn van de 14 lotelingen der lichting 1927 tot gewoon dienstplichtige bestemd J. G. v. d. Leij, J. P. H. van Dam van Noordeloos, A. van Hemert, J. de Vries en J. H. Vermeulen. BENEDEN-LANGSTRAAT. Het rooien der aardappelen is hier en daar reeds be gonnen. Over de opbrengst is men, zoowel als over de kwaliteit best te spreken, doch de prijzen zijn werkelijk niet hoog. Voor de eigenheimers besteedt men f 2.40 k f 2.50 per H.L. en voor drielingen f 1.50 k f 1.75. CAPELLE. Vorige week Donderdag avond werd in de zaal van den heer L. F. van Dongen alhier den werkenden leden van »Het Rozeknopje*, benevens den leden van het uitvoerend comité van het dezen zomer gehouden muziek- en zangconcours een gezelligen avond aangeboden. Nadat de heer A. M. Verheijden by ontstentenis van den heer W. G. Treffers, alle namens de Zang vereeniging had welkom geheeten, trad voor de aanwezigen op de heer Leon Sakarinu van Kinsbergen, illusionist te Amsterdam, die een zeer varieererjd pro gramma afwerkte en ongeloofelijke staaltjes van zijn handigheid in het goochelen te zien gaf. Hierna volgde het muzikale gedeelte van den avond waarvoor de ver wachtingen hoog gespannen waren. Dit werd uitgevoerd door den heer Jaquas van Kinsbergen, violist en den heer Van Dalen pianist uit Amsterdam. Op werkelyk meesterlijke wijze wist dezen jeugdigen violist nummers van Chopin, Kreister, Bach e. a. ten gehoore te brengen. Een wel verdiend applaus vormde het slot van ieder nummer, Zaterdagmiddag j.l. speelde een twaalftal der Korfbalclub vJuliana* uit deze gemeente te Eindhoven een wedstrijd vcor den N. Br. Korfbalbond tegen een Philips twaalftal, welke wedstryd eindigde met 112 in het voordeel van Philips. Onder veel belangstelling vierde de heer P. Faro alhier j.l. Donderdag zijn

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1926 | | pagina 2