Fietstochten Buitenland Plaatselijk Nieuws net den schrik vry. De gewonden werden naar het ziekenhuis vervoerd, terwyl het lyk van de dame voorloopig naar hat politie bureau werd overgebracht. De auto was afkomstig uit Amsterdam. BOERDERIJ AFGEBRAND. Door onbekende oorzaak ontstond brand in de boerdery van den landbouwer P., op het gehucht »Den Hobbelt te Riethoven. De boerderij ging geheel in vlammen op en ook de inboedel ging geheel verloren. 30 Kippen vonden den dood in de vlammen. P. was zeer laag verzekerd. TUSSCHEN DE BUFFERS. Een Dokwerker is te Amsterdam op het terrein van het Nieuwe Entrepotdok tus- echen twee buffers van goederenwagens der Nederlandsche Spoorwegen geraakt en ge dood. Het ongeluk is te wyten aan on voorzichtigheid van het slachtoffer. BRAND IN EEN GARAGE. Ia de garage van den heer B. S. te Hil versum is een brand ont3taan, die zóó snel toenam, dat aan blusschen niet viel te denken, coodat het perceel geheel uitbrandde. Een auto en twee motorrywielen werden een prooi der vlammen. De eigenaar Schrader bekwam by zyn reddingspogingen zulke ernstige brandwonden, dat hy naar de R.K. Ziekenverpleging vervoerd moest worden, waar hy aan de gevolgen is overleden. HET VLIEGNGELUK TE SOESTERBERG Omtrent het vliegongeluk te Soesterberg deelt de Tel. nog het volgende mede. Van den serg.-werkman Los, van wien gemeld werd, dat hy een verwonding aan het neusbeen had bekomen, is nader geble ken, dat hy een ernstige hersenschudding heeft. Hy moest in het ziekenhuis te Utrecht worden opgenomen. Zooals men weet, is het vliegtuig, dat eerst voor den tweeden keer in gebruik en dus geheel nieuw was, by het maken van een vrille, waarby de bestuurder de macht over zyn machine had verloren, omlaag gestort. Het Doorzitten biiVvielryden, een door de zou verbrftfne Huid, Schryoen en Smetten verzacht en geneest men met Deoe^€0,Tube80ct. PUROL DROEVIG ONGEKUK OP DE LEK. Drie joogens verdrenken. Men meldt uit Leksonnd Zondagmiddag omstreeks 4 uur heeft on der de gemeente Jaarsveld een ernstig on geval plaats gehad, waarby drie kinderen om het leren zyn gekomen. Een aantal kinderen was aan den overkant van de rivier aan het baden. Op zeker moment hoorde de veldwachter van Leksmond -aan de overzyde van de rivier om hulp roepen. Hy zag een aantal kinderen, die, toen hy zich in een roeiboot begaf en de rivier overstak, vluchtten. Toen hy op de plaats kwam waar de kinderen gestaan hadden, ontdekte hy drie pakjes kleeren. By onderzoek bleek, dat drie der kinderen, die hier gebaad hadden, waren verdronken. Het zyn de 9-jarige Kool en de 12-en 16 jarige broers Moienaar. Het blykt, dat een der kinderen dreigde door de rivier te worden meegesleurd en om hulp heeft geroepen, waarop de beide anderen hem wilden helpen. Hand in hand zyn de beide kinderen de rivier in gegaan om hulp te verleenen met het noodlottig gevolg dat ook zy met den stroom zyn meegesleurd. EEN LEGAAT. Freule F. L. W. M. de Savornin Lihman, op 92 jarigen leeftyd te Groningen over leden, heeft een legaat van f 8000, vry van rechten, toegekend aan de vereeniging Het Duorgangshnis aldaar. overgeslagen naar het gouvernement Jaro- slau. De boschbranden in het Moerman- gebied hebben zich zoo uitgebreid, dat de geheele bevolking ter afweer is gemobili seerd. HEVIGE* KOUDE. Uit Chili komen berichten over strenge koude, gepaard gaaode met hevige sneeuw stormen. Talryke verbindingen zyn ver broken. Met name is het spoorwegverkeer over de Andee gestremd. o HOOG WATER IN DUITSCHLAND. De Boven Rijn wast nog steeds. Te Bazel is de scheepvaart gestremd, daar men niet meer onder de Rynbrug door kan. MOTORRIJDER ERNSTIG GEWOND. Een motorwielryder, de 56 jarige heer W. E. uit de Van Kinsbergenstraat te Den Haag, is, toeu hy met een duo-passagier uit de Tasmanstraat kwam, in de Laan van Meerdervoort in botsing gekomen met een auto. De heer E. werd vry ernstig aan het hoofd gewond. Hy moest in het gemeentelijk ziekenhuis ter verpleging wor den opgenomen. Zyn duo-passagier geraakte van schrik buiten bewustzyo, doch werd spoedig bijgebracht. Zy werd licht gewond. DOOR EEN KOE AANGEVALLEN. De echtgenoote van den veehouder K. te Loosdrecht, is by het melken door een woedende koe aangevallen. Het dier bracht de vrouw zulke ernstige verwondingen toe, dat overbrenging naar een ziekenhuis te Hilversum door den geneesheer werd noodig geoordeeld. GEWELDIGE BOSCHBRANDEN. In Turmenistan heerschte een hittegolf. De temparatuur steeg tot 72 graden Celsius, waardoor geweldige boschbranden ontston den. De brand in bet gouvernement Wo- ERNSTIGE ONLUSTEN TE WEENEN. Tientallen doodeu en honderden gewonden Vrijdagmorgen is het te Weenen tot ernstige onlusten gekomen in verband met het Donderdag plaats gehad hebbende vrijsprekende vonnis tegen de drie front strijders, die in Schattendorf by een schiet partij een man en een kind hebben gedood. In verschillende bedrijven brak Vrijdag morgen staking uit en de arbeiders marcheerden in optocht naar het universi teitsgebouw, het raadhuis en het parlements gebouw. De politie moest op verschillende plaatsen voor de opdringende menigte wijken. Deze brak een bouwsteiger af en met latten en balken gewapend, werd naar het parlements gebouw opgerukt. De politie stond machte loos en moest wjjken, alleen nog in de omliggende straten kon zy zich handhaven. Tegen elf uur werd de toestand kritiek. De manifestanten bestormden de politiewacht by het stadhuis. Zy wisten in het gebouw binnen te driogen, het meubilair er uit te hden en daarna bet gebouw in brand te steken. De politie moest van de vuur wapenen gebruik maken. Het paleis van justitie werd eveneens door de demostranten bestormd en bezet. Even vóór een uur brak in dit gebouw brand uit. De menigte had alle belanryke documenten en acten in de voorhal gebracht en ze daar in brand gestoken. De brand weer werd verhinderd het vuur te blusschen en tegen twee uur stond het geheele gebouw in brand. Een later bericht meldt De menigte verkeert in een toestand van onbeschrijfelijke opwinding en de tooneelen, die zich afspelen rondom de brandende overblijfselen van het geheel verwoeste Paleis van Justitie, waar allen, ook tal van vrouwen, onder het zingen van revolutionaire liederen wilde ronde dansen maken, herinneren aan de dagen van de Fransche revolutie en de verwoesting van de Bastille. De leiders hebben de controle over hun menschen verloren en toen de socialistische burgemeester van Weenen, Carl Seitz, en de president van de Republikein8che Garde, de voormalige minister van oorlog Julius Deutsch, het volk bezwoeren de brandweer te laten passeeren, opdat het schoone in Renaissance- sty! opgetrokken gebouw zou kunoen worden behouden, werd dit geweigerd; zelfs werden steenen geworpen naar Snitz, die gedwongen was zich in veilig te brengen. De politie-directie publiceert een bekend making, waarin zy er op wjjst, dat de gebeurtenissen een uiterst scherp optreden der »Sicherheitswachec noodzakelijk maken met het oog op het herstel der orde en veiligheid. Derhalve worden alle bijeen komsten en samenscholingen op openbare pleinen en straten, alsmede alle tegen de autoriteiten en haar organen gerichte be- toogingeu verboden. Het niet opvolgen van de bevelen der politie en elke verstoring van het verkeer wordt zwaar gestraft. De politie zal daarby met groote streng heid optreden en eventueel van alle wette lijke dwangmiddelen gebruik maken. De politie-directie doet een beroep op allen om de wetten na te leven en niet te dulden, dat misdadige en lichtschuwe elementen om hun doeleinden te bereiken de rust en orde trachten te verstoren. Naar de »Voss. Ztg.« uit Weenen meldt, verklaarde de chef-arts der Weensche vrijwillige reddingsbrigade, dat voorzoover hem bekend het aantal slachtoffers tot dusver 40 dooden en 200 gewonden be draagt. Het spoorwegverkeer met Weenen is geheel, het tramverkeer in de stad ten deele stopgezet. HEUSDEN. Donderdagmorgen werd al< hier in de parochiekerk van de H. Catha- rina het H. Vormsel toegediend door Z.D.H, den bisschop van 's Bosch, Mgr. Diepen. Z.D.H. werd aan de pastorie afgehaald door een 14 tal bruidjes en naar de kerk geleid waar de plechtigheid van het H. Vormsel aangevangen werd en de kinderen der parochie Heusden, Herpt en Hedikhuizen aanwezig waren. In de gehouden jaarvergadering van het R.K. Mannenkoor werd het jaarverslag uitgebracht en rekening en verantwoording gedaan. De heeren Meyer en Jac. v. d. Pol werden ia bet bestuur herkozen, terwyl in de vacature C. Laros werd gekozen de heer Timmermans, die de functie vaQ bibliothe caris aanvaardde. Zondag speelde het le elftalJuli ana* een wedstrijd tegen het le elftal H. V. V. uit Haarsteeg, welke wedstryd eindigde met een 4—0 overwinning voor »Julianac. Schele hoofdpiji r's Maagpillen ANDEL. De heer J. G. van Wijnen, alhier, slaagde Zaterdag j.l. te 's Graven- hage voor het examen gem.-administatie. De heer A. Mans, alhier, werd te Gorinchem aan het gymnasium van de 3e naar de 4e klasse bevorderd. Tot de Ryks Hoogere Burgerschool te Gorinchem is toegelaten Polak, alhier. ALMKERK. Mej. D. A. Verschoor, alhier, slaagde te Gorinchem voor examen nuttige handwerken. Tot onderwijzeres aan de Chr. School te Waardhuizen is benoemd mej. H. Advocaat van Gorinchem. Zaterdagmorgen j.l. geraakte een meisje van den heer C. v. M., alhier, in een onbewaakt oogenblik te water. Ge lukkig werd dit ongeval bjjtyds opgemerkt, door de vrouw van A. v. W., die de kleine, die reeds zinkende was, spoedig op het droge wist te brengen. N^DUSSEN. Zaterdagavond j.l. had den gerechtsdienaar H. van Almkerk, aan den stoep van de Kornsche Buitenkade het ongeluk, terwyl hy den fiatsrjjder v. K. achtervolgde, met een vaartje welke de maximum snelheid overtrof, zoodanig tegen een heining te rijden, dat zyn rijwiel ernstig beschadigd werd, terwyl hy zelf eenige lichte wonden opliep. ELSHOUT. Zondag 17 Juli hield de Postduivenvereen. »De Snel vliegers* een wedvlucht vanuit Vilvoorder (België) 112 K.M. De prjjzen werden behaald als volgt M. v. Huiten, le, 9e, 11e, 12e prjjs. Th. v. d. Besselaar, 2e pr. W. de Hart, 3d en 7e pr. Gebr. Verhoeven, 4*, 5e, 8e pr. G. Sluymers, 6e en 10d pr. Eerste overduifG. Sluymers GIESSEN. De heer G. G. 't Hooft, alhier, slaagde dezer dagen te Gorinchem voor onderwyzer. I*- Als een bijzonderheid kan worden vermeld, dat vorige week, na een periode van 110 jaren, de eerste kerkeljjke huwe lijksinzegening wederom plaats had. Zaterdagavond had in café De Lorm een gecombineerde vergadering plaats van de besturen der Waterschappeu »Andel- en Giessensche Weidec, »Eendeveldc en »St. Romboutspolderc, waarby de levering en plaatsing van een motor voor bemaling dezer polders, werd opgedragen aan Smits Machine Fabrieken te Kinderdjjk, voor de som van f 6365. Een bemalingscommissie werd gekozen, bestaande uit de heeren C. Verwijs, H. Verhoeven en T. Colyn. Met bekwamen spoed hoopt men de verschillende werkzaamheden uit te voeren, zoodat vermoedelijk per 1 Oct. het gemaal in werking zal worden gesteld. GENDEREN. De heer B. Verdoorn geraakte Zaterdagmorgen nabij het gemeen tehuis met zyu hondenkar onder de autobus N.A.B.O. De hond werd met de kar mede- gesleurd en bekwam hierdoor zoodanige letselen, dat hy doodgeschoten moest wor den. Persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. HERPT. Uit het jaarverslag van de Boerenleenbank alhier ontleenen wy de vol gende cyfers Ontvangen spaargelden f 60.539.86, te rugbetaalde spaargelden f 53.205.70, terug betaalde voorschotten f 14.595.50, gegeven voorschotten f 11.950, ontvangsten in loo- pende rekening van de leden f 40.790.86, idem van de Centrale t 58.601.46, uitgaven in loopeude rekening van de Centrale f 40.006, id. id. aan de leden f 65 937.20, ontvangsten aan interesten by voorschotten f3.629.91, idem in loopende rekening f4.551.11, uitgaven aan interesten in loo pende rekening f3.190.84, id. voor spaargel den f 3.495.40, winst over 1926 f 1.157.39, uitstaande voorschotten f97.619.25, tegoed in loopende rekening van de leden f118 283.87, direct op vorderbare spaargelden f 105.000.96 schuld in loopende rekeniog by de leden f8.896 29, idem by den N.C.B. f91.336.63, reserve winst f7.265 97. "JOUDHEUSDEN. Maandagmorgen ont stond brand in een schuurtje, staande by de woning van den arbeider C. alhier, dat tot den grond afbrandde. In den beginne liet de brand zich ernstig aanzien en was bet gevaar voor de omliggende woningen groot, zoodat de Burgemeester reeds het verzoek tot de Heusdensche brandweer had gericht om huip te ver leenen. Gelukkig behoefde deze niet uit te rukken toegesnelde hulp had uitbreiding en erger reeds voorkomen. Spelen met lucifers door kinderen wordt oorzaak ge noemd. C. werkt te Waalwyk, terwyl de vrouw ziek te bed lag. RAAMSDONKSVEER. Van de 280 duiven, die deelnamen aan de wedvlucht Bordeaux, keerden er ongeveer 60 terug Bij den inzet vau pl.m. 18 H.A. bouwland werd gemiddeld geboden f 2500 per H.A. Als laagste inschrijver, n.l. voor f8100.zal by ministerieele goedkeuring de heer Naglé uit G'berg, de restauratie werken aan de Herv. Kerk op het Dorp uitvoeren. De leerlingen der Chr. U.L O., C. Vermeulen en J. v. Dongen Torman, wer den toegelateo tot de le klasse der R. H. B. S., resp. te 's Bosch en te Breda. SPRANG. De leiders, de heeren C. Timmermans eu P. Bazemer, hebben j.l. Zaterdag met de leden der Chr. knapen vereen. Samuël een pleizierreisje gemaakt naar Rotterdam eu den Hoek van Holland Ia opgewekte stemming keerde zy 's avonds om c.a. 10.30 uur te Sprang terug. J.l. Zaterdag speelde de korfbalclub N. E. O. alhier te Tilburg een vriend schappelijke match tegen Q lik aldaar. N. E O. won met 21. 4 VEEN. Onze vroege dorpsgenoot B Vos, leerling der Rijkskweekschool te Gorinchem, heeft met gunstig gevolg examen afgelegd voor onderwijzer. WIJK. Bjj de gehouden aanbesteding voor de aanlegplaats, werd slechts 1 biljet ingeleverd, n.l. door den tegenwoordigen veerman J. v. d. Maaden, aan wien het veer weder voor deo tyd van 5 jaren is gegund voor de som van f625.per jaar. Tot heden betaalde hij daarvoor f 780,per jaar. Het twaalfjarig dochtertje van M v. Tilburg, dat eenige weken terug, in de nabijheid van het Café van de Wed. v. d. Maaden, in botsing kwam met een vrachtauto, is in het ziekenhuis te 's Bosch aan de gevolgen overleden. Wel een zeer treurigen afhop. WAALWIJK. Uitslag overgangs-exa mens 1927 der R. K. Hoogere Handels school alhier. Bevorderd van klas I naar klas II H. Bergmans, C. Eibers, F. Eibers, G. van Hultea, A. de Jongh, Chr. Klerks, A. Mombers, Chr. Tysseri, F. Trommelen, A. Verhulst en A. v. Zeist, alhier J. v. d. Hout te ElshoutH. Dekkers te Sprang- Capelle G. Snels te 's Gravenmoer en J. Roestenberg te Kaatsheuvel. Voorwaardelyk bevorderdJ. Marks, alhier, en A. v. d. Linden te Kaatsheuvel. Afgewezen 2. Bevorderd van klas II naar klas III Th. van Delft, G. de Jongh, G. Klerks, G. Knepfle, A. Sars, alhier P. v. d. Hoven te Hooge-ZwaluweJ. v. Mierlo te Kaats heuvel C. Ryken te Sprang-Capelle A. Snyders te Dusseu en P. Werther te Geertruidenberg. Voorwaardelyk bevorderd A. Schilders te Kaatsheuvel. Afgewezen 1. Bevorderd van klas III naar klas IV P. de Boeck, J. Eibers, G. Scboemans, J. Slaats en A. Spapens alhier Th. van Delft te Drunen A. Duysters te Heusden N. Mejjers en P. Smolders te Geertrui denberg H. Prinsen te Haarsteeg en P. van Berkel te Kaatsheuvel. Voorwaardelyk bevorderd W. V. Hilst, albier. Bevorderd van klas IV naar klas V C. de Jongh, A. Klyn, J. van Mil en L. Mombers, alhierR. ter Berg en J. Dupont te Geertruidenberg en W. van Raamsdonk te Raamsdonksveer. Voorwaardelyk bevorderd J. v. d. Aa, alhier. Afgewezen 3. De heeren De Lange en A. v. Ood- heusden slaagde dezer dagen voor het examen Kommies by 's Ryks Directe Belastingen. WASPIK. Zaterdagavond opende de heer Chr. Montens zyn nieuw c&fé-restau- rant, hetwelk thans naar de eischen des tyds is ingericht. Vele bloemstukken waren geschonken, terwyl een Jazz Band orkest ter opluistering aanwezig was. Aan de bezoekers werden aardige verrassingen uitgereikt. De leerlingen der R. K. Bijzondere Jongenschool maken a.s. Donderdag een reisje naar Rotterdam ter bezichtiging van de Diergaarde. WOUDRICHEM. Bij gehouden examen werden toegelaten tot de Ryks Hoogere Burgerschool te Gorinchem, M. A. Baks E. Groeneveld en bevorderd van de 4e naar de 5e van het Gymnasium C. Giej- berts, ailen alhier. Veiling van 18 Juli. Blauwpitten f4 60f5.20 per K.G. Schoolmeesters f 3 30f 3.90 Poters 3£ ct. Bloemkool 4J—11 i stuk Savoye kool 5—-8 Roode 89j Peren 16 Peen 12 bos ZALTBOMMEL. Geslaagd voor eind examen R.H.B.S. J. P. v. d. Vegte alhier, J. v. d. Oever alhier en J. G. de Geus te Bruchem. In den kersenboomgaard te Gameren bad een droevig ongeluk plaats. De 20-jarige R. alhier wilde nog voor het laatst een geweer afschieten, waarby de loop uit elkaar sprong, en daarby aan het hoofd zoo werd getroffen, dat hy enkele uren daarna over leed. Oude bouwwerken in het Land van Heusden en Altena- II. ALMKERKDaar van Dussea's kasteel, na 't geen onze Commissie reeds in haar vorige jaarverslagen daaromtrent ver meldde, niets nieuws te rapporteeren valt dan het verdwijnen der oeroude maje9tatische hoornen, die als een reuzen- walling aan de grachten hingen, toog de Secretaris der Commissie naar de oude kerk te Almkerk. In dit aanzienlijk dorp komt men terstond onder den indruk van een machtig uitgebloeid verleden van R. K. cultuur. Bij de nadering van het dorp ontwaart men den „Altenaschen heuvel" in den overigens zóó vlakken (voormalig-) Zuidhollandschen Waard. Die hoogte, waar eens het „Slot van Altena" (Noord- Oost van Almkerk) stond, dient thans nog als vluchtheuvel bij hoogen water stand. Van een ander heerlijk slot „Die Kloetwijck" waaraan de namen der familie „van Horne" zijn verbonden, bestaat niets meer dan een bouwhoeve en een paar grafzerken van Johan en Elisabeth (zijn huisvrouw) vau Klootwijck in de (thans N. H.) kerk bagraven. De kerk heeft de bijzondere eigen aardigheid, dat het priesterkoor en de transseptarmen (het kruis) voor den N. H. eeredienst zijn ingericht. (Iets dergelijks geschiedde met de oude kerk te Vught, met den Dom van Utrecht en het kerkje van Overasselt). Deze voor den N. H geheel-afwijkenden toestand kan men alleen hieruit ver klaren, dat op gemelde plaatsen het schip ingevallen is. Te Almkerk is dat slechts ten deele, waar immers de buiten wanden van zijschip ten N. en ten Z. haveloos bleven staan als schuttings muren. Deze dateeren kennelijk van de tweede helft der XVe eeuw, zoodat de monumentale gegevens ter plaatse, de historieschrijvers, die dit schip vernield achtten door den St Elisabethsvloed van 1421, logenstraffen Deze voorheen zoo prachtige kruiskerk was bedekt met een houten tongewelf, gedragen op rolronde baksteenzuilen, waarvan men er nog twee aan den ooste lijken torenwand gehecht ziet. De zware toren staat Zuidelijk-afwijkend buiten de as der (ingevallen) kerk. Hij is vier verdiepingen hoogvan beneden uit bestaan 2V« verdieping uit tufsteen die zeer waarschijnlijk afkomstig is van een oude kerk, die ter plaatse in 698 99 door den H. Suitbertus werd gesticht. Een en een halve verdieping (klokken- huis) is iD baksteen uitgevoerd op het laatst der XVe eeuw, met eenige XIXde eeuwsche verknoeing, waaraan ook 't moderne spit (1826) lijdt. Het priester koor in de kruisarmen, die door een westelijke muur (zooals te Vugt, Overas selt) gesloten zijn, bjvinden zich in een kil kalkwitselkleed gehuld. WOUDRICHEM: Dit oude stadje met zijn heerlijk uitzicht op Loevest9in en Gorinchem ligt als Heusden in een vestingwal gedoken. Een merkwaardige binnenpoort, vrij gaaf bewaard, geeft toegang tot de rivier de Merwede. De niet ten onrechte genaamde hooger gelegen „Hoogstraat" bevat wel de meeste oude huizen, bijeen, van heel onze pro vincie. Men treft daar aan de pracht- gevels van „In den vergulden Engel" (1593), „In 'tHerdt" (1601), „In den vergulden helm" (1601), „In den Sala mander" (1601), enz. waarin dan telkens gepolychromeerde géveisteenen voor melde inscripties in beeld brengen. Ook treft men daar oude opschriften aan in den topgevel van een of ander zestiend' eeuwsch huis, waarvan het oudste hier wordt medegedeeld „De tyt is cort „De doot is snel „Wacht u van sonden „Soo doet gij wel/' De merkwaardige gevels der Hoog straat vertoonen den overgangsstijl van de laat-gothiek naar de vroeg-renaissance en behooren tot de fraaiste typen van burgerlijke bouwkunde in ons vaderland. De provinciale commissie meent met deze kleine bloemlezing uit „Oud'Wou- drichem" te kunnen volstaan, vooral omdat haar meaelid Kingmans in woord en beeld zijn oude stad nog onlangs in een keurig-bewerkten gids heeft beschre- schreven en in 't licht gegeven. Ten Oosten van de Hoogstraat ligt het Raadhuis, dat een weinig-belang rijken voorgevel heeft, doch wiens zij wanden en kelders, voorheen gevangenis, uit den aanvang der XVIe eeuw dag- teekenen. Vermelding verdient, dat aan laatst genoemde bouwgedeelten de Tudorstijl is toegepsst, hetgeen echter geen ver wondering behoeft te wekken wegens den open rivierweg naar Engeland over de breede Merwede en de bekende be trekkingen, die ook het verder Z.-Oost- waarts gelegen Heusden met Brittanje onderhield in de Middeleeuwen. De machtige toren dient ook nog be sproken, vooral wegens overwogen res tauratieplannen. Een volledige restau ratie is niet mogelijk, omdat het niet aanbevelenswaardig is het verdwenen beeldwerk (zeer groot ia het beeldenaan tal geweest) door nieuw te vervangen. .Bovendien is evenmin meelijk, logde breidt zich oog steeds uit en is Aio Verkrijgbaar Is vaak tfk^frijten aan slechte^ipijs vertering. Foster's Maagpilleo rijven spoedig uw waal. werken uiterst zacht en verschaffen u een gezonden eetlust, nieuwe energie en een opgeruimd humeur. f 0.65 per flacon.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1927 | | pagina 2