Rechtzaken. Rkraiselijk Nieuws. CONCERT CONCERT PRETTIGE HUURDER. Toen Vrijdagavond de heer W. L., eigenaar van een perceel aan de Willem III straat te Den Haag by een der huur ders de huur in ontvangst wilde nemen, werd hy na een woordenwisseling door den huurder P. aangevallen en met een stuk hout op het hoofd geslagen. Toen L. zich niet gauw genoeg uit de voeten maakte, dreigde P. met een revolver. De politie, ter hulp geroepen, heeft de wapens in beslag genomen en tegen P. proces-verbaal opgemaakt. De heer L., die een diepe hoofdwond bekomen had, moest zich onder doktersbehandeling stellen, —o BOTSING TUSSCHEN STOOMTRAM EN VRACHTAUTO. Vrijdagmiddag omstreeks 12 uur is een trein van de Gooische Stoomtram op den Middenweg naby Diemen in botsing gekomen met een vrachtauto van de firma Bouwman en Zn. De auto werd aan de voorzyde in elkaar gedrukt. De chauffeur en een knecht werden van den auto geslingerd. De chauffeur bleef bewusteloos liggen. Toen hij bygebracht werd, bleek, dat hy slechts een wond aan de hand had bekomen. Hij kon naar huis worden vervoerd. De knecht kwam met den schrik vrij. DOOR AUTO GEGREPEN. De heer J. Camminga, inspecteur van deu arbeid te Arnhem, die zich met zijn echtgenoote per motor naar Ede begaf, om aldaar zyn zoon te bezoeken, is aan gereden door een auto, met het gevolg, dat hij, zoowel als mevr. C., van den motor werden geslingerd. Mevr. C. kwam er met kneuzingen af, doch de heer C. kreeg een dubbele beenbreuk en is naar het Diaconessenhuis te Arnhem vervoerd. o OVERREDEN EN GEDOOD. Te Haaksbergen is het 4 jarig zoontje van den landbouwer H. van een met 'n paard bespannen kar gevallen. Hij kwam juist voor de wielen terecht, welke het ventje over borst en hoofd gingen. Het kind was onmiddeliyk dood. De 16 jarige A. Pieters van Surhuister- veen is van een wagen gevallen, overreden en op slag gedood. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. Te Rinsuraageest is de ongehuwde be jaarde J. Tuinstra bekneld geraakt tusschen een muur en een wagen met zand. Hy is aan de gevolgen overleden. VROUW VERBRAND. Te Wierden is de vrouw van H. J. met haar kleeren in aanraking gekomen met een brandend petroleumstel. Haar rokken vlogen in vlam. Zij liep naar buiten, waar buren het vuur bluschlen. Met ernstige brandwonden aan gezicht, borst en oogen werd de ongelukkige overgebracht naar het ziekenhuis te Almelo, waar ze aan de gevolgen is overleden. O ERNSTIG ONGELUK TE BORGHAREN. Vier arbeiders verdronken. Men seint uit Borgharen (Limburg) Zaterdagmorgen is bij de stuw wei ken te Borgharen een roeiboot, waarin zes arbeiders waren gezeten, omgeslagen, ten gevolge van den snellen stroom der rivier. De roeiboot werd onder twee zand- schepen doorgetrokken. Alle zes iuzittenden werden meegesleurd, 4 van hen zyn omgekomen, slechts 2 kon den worden gered. Verdronken zyn de 29-jarige gehuwde arbeider H. Bos uit Delfzyl, die een vrouw en drie kinderen achterlaat, de 37-jarige J. v. d. Velden en de 27-jarige J. Winter, beiden ongehuwd, uit Smtlde, en de 24-jarige ongehuwde arbeider A. Op de Bruist uit Nederveen. Gered werden de arbeiders Wesseling en Tabak. —o HIJ HAD MAAR EEN LUCIFER NOOD1G GEHAD Dezer dagen brandde een hooiberg af in de onmiddellyke nabijheid van de boer- dery van L. v. K. te Olst. Aanvankelijk werd gedacht, dat broei de oorzaak ge weest was. Later was het echter opge vallen, dat het vyfjarig zoontje van K. tydens den brand nergens te vinden was geweest. Het kereltje bekende nu den %rand te hebben gesticht. Terwijl v. K. en zyn vrouw een middagdutje deden, had het knaapje een doosje lucifers uit vaders jas gehaald en daarmede gespeeld. Het kind vertelde, maar één lucifer noodig ge had te hebben om het hooi te doen branden. BRANDSTICHTER—DIEF. In September 1926 ontstond op onver klaarbare wyze brand in de woning van den landbouwer O. Boer te Dalen, tenge volge waarvan twee huizen in asch gelegd werden. Dezer dagen werd wegens diefstal van een koe uit de weide gearresteerd de 20-jarige S. N. te Dalen, die thans bekend heeft den brand te hebben gesticht, ten einde een door hem gepleegden diefstal van f 425 te verbergen. Tevens heeft hy erkend, schuldig te z|jo aan het ontvreemden van een koe uit een weide te Erm en te Dalerveen, terwjji hy ook den diefstal van OVERSTROOMING. Zaterdag is een der kaden van de Schip beek doorgebroken. De Broeklanden zyn nu opnieuw overstroomd. Te Hengelo staan verscheidene tuinen onder water. VUURPIJL STICHT BRAND. Bij het te Almelo afgestoken vuurwerk kwam een vuurpijl f''®1 lot voldoende hoogte en sloeg brandend neer op de groote land- bouwschuur van den heer Hinnen Sluiters veld. In een oogwenk stond de schuur in volle vlam, Een paar varkens konden nog worden gered, maar schuur en inhoud gingen verloren. POLITIE RECHTBANK TE 's BOSCH. Tante en Neef. Wegens beleediging had zich te ver antwoorden VV. D., huisvrouw vanW.v. W. te Aalburg. Ze was reeds 74 jaar en trok om haar hoogen leeftijd de bijzondere aandacht. Immers dat iemand op die jaren voor de rechtbank gedaagd wordt, maakt steeds een pijniijke indruk op iedereen. Ze maakte alleazins den indruk eene respectabele vrouw te zijn, de waardige moeder van 8 kinderen. De president vroeg dan ook Zeker nog j nooit voor de rechtbank geweest? „Neen nooit", antwoordde de vrouw zelfbewust. U hebt op 12 Mei uw neef A. van Wijk, 53 jaar, landbouwer te Wijk, uitgeschol den voor „schobbert" en „gauwdief", nietwaar De vrouw bekende in een oogenblik van verontwaardiging, terwijl de maat overliep, boos geworden te zijn en ver dedigde zich aldus: Hij plaagt me toch zool Al meer dan 10 jaren lang doet hij ons last aan en heeft veel van ons ge^_ Getuige& zag zeer spoedig daarna Van nomen. Hij heeft geploegd en gebroken en was nu, weer bezig met een sloot en alles in ons nadeel. Blijft dan maar goed 1 U moet naar den landmeter gaan, ad viseerde haar de president. Zoek langs dien weg het recht op uw land, maar schelden geeft u niets dan deze vervolging wegens beleediging Ik ben al eens naar den landmeter wil len gaan, wedervoer de vrouw, maar mijn man had het niet graag. Ik heb te veel eerbied voor mijn man dan dat ik iets zou doen dat hij niet wenscht. Maar intusschen gaat onze neef maar voort en bouwt op grond die ons eigendom is. Getuige A. v. Wijk, 53 jaar, landbouwer te Wijk, ai volop grijs van haren, deed den eed. Heb jij nooit in je leven eens iemand uitgescholden vroeg hem de president. GetuigeNee, nooit bij m'n weten. PresidentJe bent al 53 jaar, en ben je zóó braaf dat je nooit eens iemand uitschold Denk er aan je staat onder eede. Moest jij nu maar eens gauw naar de politie loopen om je tante van reeds 74 jaar oud er aan te klagen? Ben je zélf zoo braaf? Getuige: Ik heb er al 8 jaar last van en de maat was nu vol. President. Je had dan liever eens naar den dominee moeten gaan. Een Katho liek praat eens met den pastoor en een Protestant met den dominee als er eens iets is in de familie. Maar die groote drukte om zoo maar dadelijk naar de politie te gaan Getuige. De dominee bemoeit zich daar niet mee. President. Heb je het geprobeerd bij den dominee Getuige. Neen, dat niet. President. Welnu, dan weet je 'took niet. Getuige ondervraagd, bevestigd voorts dat z'n tante hem heeft uitgescholden. Tante rees op en zeide Niemand heeft ooit eenigen last van ons. Hij heeft 't me alles aangedaan. Getuige G. v. Helden, die 8 maanden in 't werk is bij A. v. Wijk, had wel verstaan wat de vrouw gezegd had, doch niet wat zijn baas zeide. Wat de baas sprak, daar had hij geen notitie van genomen. Hij verklaarde de scheldwoorden te hebben gehoord en had ook verstaan dat v. Wijk antwoordde: DAt zal je me waar maken. Zijn baas had precies de helft van den sloot weggehaald. Nogmaals adviseerde de president dat de vrouw naar den landmeter moest gaan en vermaande haar kalm te blijven. Neen, aldus de vrouw, 't zal me niet meer gebeuren, als hij 't er maar niet naar maakt en onzen grond maar niet weggraaft. De eisch luidde f 10 boete, de uitspraak f 5. Nu niet meer schelden, doch naar den landmeter met de zaak, was het bescheid van den rechter. En hiermede was, voor de rechtbank althans, de zaak afgedaan. Van je familie moet je 't hebben niet waar O A. N. arbeider te Heusden, moest te recht staan wegens het feit, dat hij hulp behoevende kinderen, onverzorgd heeft achtergelaten. Aangezien het onderzoek nog niet volledig was, werd de behande ling der zaak uitgesteld. o A. v. F. landbouwer te Dussen, was beklaagd van openbare schennis der eerbaarheid. De zaak werd met gesloten deuren be handeld. Verdachte werd veroordeeld tot f2o boete. —o— A der Staak, verlofhouder van het Patronaat, naar d8 marechaussée-kazerne gaan. Ge- j tuige vond het vreemd, terwijl ze zoo toe- zag, dat op dat uur iemand zoo gemak kelijk in korten tijd in en uit het Patro naatsgebouw kon gaan. Getuige C. Smits, smid te Heusden, i32 jaar, kwam met zijn vrouw voorbij het Patronaatsgebouw en zag daar P. staan in gebukte houding. Verdachte kwam uit het Patronaatsgebouw. Niet vermoedende dat er onheil was, gat ge tuige zich verder geen rekening van de ontmoeting. Ook de vrouw van Smits voormeld, als getuige gehoord, heeft P. gezien in 'n houding alsof hij zijn schoen vastbond. Getuige heeft evenmin als haar man den verdachte zeer juist herkend. Verdachte bekende heel den avond met P. te zijn uitgeweest. Het O. M. memoreerde dat verdachte ongunstig bekend staat en reeds vroeger tot 3 maanden gevangenisstraf werd ver oordeeld. De eisch luidde 6 maanden gevangenis- straf. Verdachte bleef ontkennen. Hij zou van een veroordeelend vonnis in hooger beroep gaan. Uitspraak 8 September as. B. Ct. Woudrichem naar Louisa Baks gegaan die aan de waschtobbe stond en had haar tweemaal met z'n vuist onder de kin ge- stooten. Verdachte ontkende. Mej. D. Schriek werd als getuige gehoord, die verklaarde het feit gezien te hebben. Verdachte werd veroordeeld tot f 20 boete. EEN LANGE EN~KEN KORTE. A A. v. d. St., metselaar te Herpt, had zich.te verantwoorden ter zake: dat hij op 5 Mei 1927 te Heusden met het oog- '-? merk van wederrechtelijke toeëigeuing heeft weggenomen een bedrag aan geld, j eigendom van de R. K. Kerk aldaar, zulks na dat geld onder zijn bereik te hebben i gebracht door middel van een valsche j sleutel daarmede de buffetlade te opeuen j waarin dat geld zich in hei Patronaatsge bouw aldaar bevond. Verdachte ontkende. Hij was niet ter; plaatse geweest. Man en vrouw, die het gebouw onder houden, hadden leven gehoord toen ze in de huiskamer zaten. Ze hebben niemand gezien, doch bij hun onderzoek ia het gebouw bemerkten zij dat de buf fetlade in het Patronaatsgebouw met een valschen sleutel moest geopend zijn. Uit een sigarenkistje was ruim drie gulden ontvreemd. Een buurvrouw, als getuige gehoord, had twee personen, een lange en een korte, voor het gebouw zien staan en vervolgens daar de lange naar binnen zien gaan. Getuige zat voor het raam van haarhuis en kon alles zien in het licht van den lantaarn. De lange kwam spoedig weer het gebouw uit, sprak even met den korte die blijkbaar op den uitkijk stond, of j tenminste op den lange wachtte. Getuige dachtde lange is nèt Antoon van der S. De ander, genaamd P., werd door getuige goed herkend. De lange verwij derde zich in de richting der marechaus sée-kazerne, de korte kwam langs het huis van getuige HEUSDEN. Dtfn 3len Augustus is voor het Ndderlatidsche volk een dag van natio nale blijdschap. Deze dag, de verjaardag vau Hare Majesteit, wordt in de meeste plaatsen van oris land met dankbaarheid en vreugde gevierd en op dezen dag «aat de bede tot God, het leven onzer geliefde Vorstin nog vele jaren te sparen tot heil van' Land en Volk. Ook Heusden viert steeds dezen dag, al is het op bescheidener wyze dan op vele andere plaatsen. Behalve het ge bruikelijke klokgelui en carillonbespeling, zullen öe schoolkinderen onthaald wot den en zal voor dezen een goochel voorstelling worden gegeven in de Buitensocieteit, terwyl de dag besloten zal worden met concerten van orize beide muziekgezelschappen, waarvoor wy de programma's hieronder laten volgen te geven door de II E U S D E N S C I I E HARMONIE* Directeur, de heer J. v. Berkel te Ammerzodeo, op de muziektent van half achthalf negen. Programma: 1. Waspiksche Festivalmarsch. 2. Waria Introduction et Polonaise. 3. Ouverture Jubilaire, Ouvert. de Concert. 4. Au Golve de Napels, Grande Valse. 5. Finale. te geven doer de •FANFARE DER H. FAMILIE* Directeur, de heer W. v. Hel voort te Nieuwkuyk, van half negen tot half tien. Programma: 6. Neerlands Vreugd, Nat. Volksmarsch. 7. Dona Flora, Fantaisie Dramatique. 8. Vendange et Moisson, Ouverture-Fanf. 9. Jovialité, Fantaisie. 10. Finale. :JL_ ALMKERK, Dezer dagen slaagde te 's Gravenhage voor de Hoofakte L. O. den Heer M. C. v. Veelen alhier. Als een bijzonderheid kan worden gemeld, dat den landbouwer H. P. alhier, gepasseerde week een »kool uitrooide* waarin zich nog 30 kleine kooljes bevon den. CAPELLE. J.l. Vrijdag maakten de kinderen der hoogste klassen van de Chr. chool a. d. Loonschendijk een schoolreisje onder leiding van het personeel naar Oost- voorne. Na genoten te hebben van de zee en strand brachtten zij ook nog een bezoek aan de Maasstad en keerden met den laatsten trein hoogst voldaan huis waarts. Naar men ons mededeelt zal de gemengde zangvereeniging »'t Rozenknopje alhier in den loop der volgende maand onder leiding van den heer N. Snyers een tweetal openluchtconcerten geven en wel op de Nieuwevaart en in de Kom. DUSSEN. Zondag won de voetbalclub Dussensche Boys® met 10 van »Be Ready* te Hank (Gem. Dussen). Toen j.l. Zondagmiddag de landb. S. te Dussen Hank bezig was zyn koren huis waarts te halen (want genoemde was zeker bang dat er geen dagen meer komen zou den) geraakte hy met den 3de wagen zoo diep in 't land, dat hy genoodzaakt was het korenrijden te staken. Naar wij ver nemen heeft bovengenoemde deze wagen met 4 paarden uit 't land getrokken. ELSHOUT. Zondag hield de Postdui- venvereeniging »De Snelvliegers* alhier een wedvlucht vanuit Bergen op Zoom met oude- en jonge duiven. Prijzen werden behaald als volgd G. Sluijmers 4e, 2e, 4e, 9e, 14e, 15s, 16e, 19e en 2üe prys. Gebr. Verhoeven 5e, 6e en 18 prijs. A. Duijsters 10e en 41e prijs. P. de Graag 12e en 13e prijs. M. v. Hulteo 3e, 7e, 8e, 17e en 23e prys. L. Poddewijo 21e prijs. W. v. Leeuwen 22e prijs Eerstgeteekende en eerste overduif G. Sluijmers. GENDEREN. Tot directeur der Coöp. Stooraz. fabriek >Op Hoop van Zegen* alhier is benoemd de heer Zwart, uit Alkmaar, adviseur van den Nederlandscbe Zuivelbond. HERPT. OP Rroote Land- en Tuin bouwtentoonstelling N.C.B. te Boxtel, die van 2731 Aug. wordt gehouden, be haalde onze dorpsgenoot de heer Chr. A. J. van Herpt met zyn inzending 1ste Nab. Wilhelminatarwe een le prijs en met 2de Nab. Mantholt's haver lil een 6e prijs. SPRANG. Door het bestuur der afd. •Puurimomurpa werd besloten dezen winter enkele openbare vergaderingen te organi- seeren. Aan oe leden zal ter goedkeuring worden voorgelegd om de afdeeling op hei gouden Bond&jubié te Utrecht door twee afgevaardigden te doen vertegenwoordigen. Zatetdag was een lof,é, den jonge heer B Heetman uit den Haag, bij den heer Van Ham alhier, met nog enkele kin deren in den tuin aan 't spelen, waarbij genoemde met zijn been door een raam van een broeibak viel en zulk een diepe wond opliep, dat geneeskundige hulp van Dr. Waarden burg moest worden ingeroepen die de wond hechtte. Bij de te Waalwyk gehouden korf- balwedstryd j.l. Zaterdag, behaalde de korf balclub N. E. O. alhier, de le prijs (een zilveren lauwertak). Morgen (Donderdag) hoopt het nieuwe hoofd van de Chr. School alhier zijn functie te aanvaarden. SLEEUWUK. Aan de firma A. Kolff Zoon, alhier, is de levering opgedragen van 180.000 K G. stukkoien, aan d<- Land- en Tuinbouwvereeu. »'t Land van Altena* te Woudrichem. WIJK. Naar wy vernemen bestaat bij de fanfare «Oefening en Uitspanning* alhier, het voornemen, naast de bestaande vereeniging een nieuwe vereeoiging op te richten die zelfstandig zal blijver-, tot het tydslip dat de leden zoover zijn dat zij de muziek die in de eere-afdeeling gevergd wordt kunnen mede maken. Jongelui kun nen zich voor deze vereeniging aanmelden bij het bestuur van O. en U. WASPIK. Donderdagavond werd in het café van den heer Chr. Montens een ver gadering gehouden van het bestuur der Vereen. »Waspiks Belang*. Besproken werd de viering van den verjaardag van H. M. de Koningin. Wijl de dag juist tegelijk valt met de kermis, werd besloten het feest op Zaterdag 3 September te vieren en verschillende kinderspelen te doen houden. De leiding daarvan werd opgedragen aan een comité. Vrydagavond vergaderden in de Har moniezaal van den heer H. van lersel de oud-gemobiliseerden, teneinde tot de op richting te komen van de vereeniging »Het Mobilisatiekruis*. Na een inleidend woord van den heer H. Brokx, waarin deze het doel der vereeniging uiteenzette, traden 25 leden tot de vereeniging toe. Tot bestuurs leden werden gekozen de heeren A. Brokx Voorzitter, M. Ruitenberg Vice-Voorzitter, en M. van Dongen en H. van lersel ledeD. Zaterdagavond werd een voetbal wedstrijd gespeeld tusschsn «Brabantia I* alhier en nSteeds Voorwaarts* uit den Haag. Uitslag 7 3 voer »Steeds Voor waarts*. WOUDRICHEM. Veiling 29 Aug. Blauwe Eigenheimers f3.40 —3.60 p, H.L. Gele 3.40 3.70 Blapwpntten 4. Snybooneu 25 ct. per K.G. Pronk boonen '15 Roode kool ct. per stuk. Gedurende het tijdvak 1925 Aug. werden aan de vischmarkt alhier aangevoerd 26 zalmen van 12 tot 25 pond, welke verkocht weiden voor 11.50 tot 11.90 per pond. berg 'b-'x. *~»-v De foitwachter J. H. A. Peute te Loevestein, is als zoodanig overgeplaatst naar Schoonhoven. WERKENDAM. De GereL Meis- jesvereen. „Dient den Heere", alhier, maakte vorige week onder leiding van de leiders Kieboom en v. Oord een tweedaagscli reisje naar Arnhem en Omstreken. In Velp werd de nacht doorgebracht. Holland is een mooi land, evenwel de Hollanders kennen hun 'bigen land niet. Indien ze het zich eenigszins permitteeren kunnen gaan ze een trip maken Buitenlands, maar om te genieten van de schoon heid van eigen land daar komt men niet toe. Putjesscheppers en straat- schrobsters liepen in den valuta-tijd zeer tot Hollandsch oneere Un- ter den Linden te Berlijn te zwieren, alsof men op de Jordaan in A'dam liep, men is dan in het Baussenland gewesen. Enfin het zij zoo. Arnhem, Velp, Oosterbeek en om geving is een prachtland, Daarheen hebben we onze reis gemaakt. De eerste dag was een dag van een stralende zon aan een heerlijk blau wen hemel. De eerste dag was be stemd voor een groote wandeltocht over heuvels en door dalen, door velden en door bosschen. We hebben dan ook gemarcheerd als afgerichte infanteristen, een tocht van 22 K.M. Eerst doorkruis ten we het prachtige Beekhuizer— bosch, dan naar Beekhuizen en verder naar de Zijpeberg. Het is daar zeer heuvelachtig, het is op en af den berg. Onder aan den voet van den Zijpe- verscholen tusschen het ge boomte, lag stil en verlaten een her- dershuiske. Het werd tijd om te eten. We vroegen de herdersvrouw om een ketel water voor ons te koken, wat vlug gedaan werd. Thee hadden we in onze rugzakken, en vlug was cle thee gezet. En toen op de helling van den berg in 't bosch, hebben we gegeten temidden van een schitte rende natuur. Wat smaakte ons de boterham, dubbel'zoo goed als thuis. Na den maaltijd zongen we ge meenschappelijk de psalm „De Bergen zullen vrede dragen, „De Heuvelen heilig recht" enz. Hoe ontroerd klonk deze zang in deze stille omgeving van bosch en berg. Zeker heeft ons lied ver geklon ken, want na eenigen tijd kwam een zwaar gesnorden boschwachter onze kaartjes controleeren. Alles was all right. Na een rust van een uur ging het verder, naar den top van den Zijpe berg. Wat een mooi uitzicht heeft men hier op de omgeving. Van d.e Zijpeberg zijn we dwars door de hei, naar de Posbank ge trokken. Dit was geen wandelen, maar klimmen den eenert heuvel na den anderen. Dit was een Vermoeide tocht voor de meisjes en zeker ook voor een der leiders, maar de moeite volop waard. De hooge heuvels wa ren nier bekleed met het paarskleed van bloeiende heidebloempjes. Van de Posbank ging het de weg op langs de Onzalige bosschen, langs vrucht baar bouwland, waarop de gemaaide rogge op het binnenhalen stond te wachten, zoo door de Middachter- bosschen, tot we langzaam dalende in de Middachter Allée uitkwamen. Wat een prachtige tocht was dit geweest. De tram bracht ons naar Velp te rug, waar ons een uitgebreid diner wachtte en eindelijk een heerlijk ge spreid bed, om uit te rusten van de vermoeienissen van den dag. De morgen van den tweeden dag bracht cns regen, maar dit hinderde niet. Ons eerste bezoek gold het be kende Rozendaai met z'n kettingbrug en bedriegertjes, aardige attractie's voor jong en ook oud. Dan naar Arnhem terug per electrische tram. Hier hebben we brood gekocht. Zes lange wittebrooden en 23 krentebol- len, want we deden ons eigen potje. Ónze rugzakken waren zwaar van potten boter, suiker, jam, ook kaas was Yneegevoerd, tot gekookte eie- eren toe. We zouden nu een boottocht ma ken op den Rijn. De Westerbouwing gold als einddoel. Wat is het hier ook mooi. De Westerbouwing is een uitspanning boven op den berg, vlak aan den oever van den Rijn, omgeven door schoone bosschen. Wat een heerlijk vergezicht heeft men hier. Het is alsof men am Rhein is. Wat een uitzicht op deze schoone rivier, die ais een zilveren draad door de groenende landauen geweven is. W" h'TiV,W'" jiLlDV AiLfcrP" "''IilTMM! een zil veren hor'- mmgmmjjjÊÊ nonnaie

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1927 | | pagina 2