Derde Blad voor het Land van Heusden en Altena, de Langstraat en de Bommelerwaard. HUU HEEREN ARCHITECTEN^ AANNEMERS. Marktberichten. BEHOORENDE BIJ HET Ook de heer de Haan noeming ssd en bedankt neemt zijne eveneens be den Vraset off«r»e voor HANG EN WERK ar.oere BOUWARTIKELEX. dachte, dat gij hier gekozen zijt om wat te doen. Het raadslidmaatschap is en wordt hoe langer hoe meer een Raar) voor het in hcBO nestelde vertrouwen - - i tu woiui idii^ci it De Voorzitter feliciteert beide Wethouders GR00TE V00RRMD. GflRRECTE BEDIENING ONDER TECHNISCHE LEIÜ1SG. arbeidvergende taak ook in Almkerk met hunne benoeming waarna wordt over- Eirma jp^SAHTSllVIDLDERS.Vaghterstr. 33, 'sHERTOGBA BOSCH. Tel 659 gegaan tot behandeling van punt 4 van de r, r van kasopname t>y deu (jcmeente-Uiitvaiiger waaruit blykt dat alles in behoorlijke orde is bevonden. 4e. Goedkeuringsbesluit van Ged. Staten geldleening groot f 2000 bij de Godshuizen. I 5e Verzoekschrift van den Directeur bruikelijk is beide begrootingen eerst begint Agenda. Aanbieding der gemeente-begrooting en der begrooting van het Vleeschkeuringsbe- drijf, beide over 19*28. De Voorzitter deelt mede, dat het ge- waarom het in den geest van het vorig raadsbesluit is het gevraagde direct toe testaaa. Het lid van Wendel de Joode merkt op, dat het aan de bijzondere school men te beseffen, dat de ge meente een sociale roeping heeft en dat de raad zich rekenschap heeft te geven van de eischen die daaruit voortvloeien. Vergis ik mij nietdan zal de nu begonnen periode met na druk die sociale roeping naar voren De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. den Raad zouden willen voorstellen biervoor aan te wijzen de heeren de Mol, Leenhouts en Schmiehausen. De Voorzitter deelt nog mede, dat de gemeentebegrooting sluit in ontvangsten en uitgaven met een bedrag van f 55871 64| eu die van het vleeschkeuringsbedryf met der R. K. Militaire vereeniging te Venlo om een subsidie aan die vereen, te willen verleenen van f 10.00 over 1928. B. en W. zijn van het groote nut dier vereen, overtuigd, doch stellen den Raad voor afwijzend te Deschikkeo. Alle stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Daar niemand meer het woord verlaagt sluit de Voorzitter de vergadering. aanwezige bord door deze zelf is be- brengen. Ik behoef slechts te wijzen kostigd. op de waterleidingplannen, om U voor. Het lid van der Wiel zegt, dat ook den geest te brengen een allerbelang- al8 de betrokken begrootingspost nog rijkste zaak, die weldra uwe aandacht uitgaven toelaat, vanwege "B. en W. op zal vragen. En zoo zouden er meer het hoofd der school eenige pressie wordt dingen te noemen zijn. Wij mogen GOR1NCHEM, 5 Sept. Op de veemarkt een bedrag van f 5933.00. waren aangevoerd 416 runderen, 5 nuch- Overeenkomstig het voorstel van B. en tere kalveren, 312 overloopers, 786 biggen W. wordt aldus besloten. 1 geiten of bokken, 0 schapen, 0 lam- Pant 5 der 8genda vermeldtVoorstel meren. van B. en W. tot onderhandsche verhuring uitgeoefend met bestellingen, in welk geval het betrokken hoofd zich dan tot den Raad moet wenden. Tevens is hij met het lid Viveen van meening, dat alles dat de bijzondere school heeft, ook aan de openbare toekomt. De Voorzitter zegt, dat de hoofden der scholen enkel wordt gewezen zoo veel mogelijk de zuinigheid te betrachten, De volgende prijzen werden besteed van het verbouwde woonhuis aan de Pelse- zware kalfkoeien f 350f 410 melkkoeien straat. f 325f 375 kalfvaarzen f 200f 250 guiste vaarzen f150f180; pinken f 90 f 100 graskalveren f 40f 60, nuchtere De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. den Raad zouden willen voorstellen, het gebouw onderhands te verhuren aan den Vergadering van den Raad der gemeente WOUDRICHEM, op 6 September 1927, des nam. 7 uur. «och dat zij al hetgeen zy noodig heb- Voorzitter: EdelAchtb. Heer Jac. van beP> kunnen krijgen. der Lely, Burgemeester. Het; hd Ylvetn «gt ,?0gmaals; dat Secretaris: WelEd. Heer Chr. van wat do°r het hoofd der school wordt Rijswijk. gevraagd geen luxe is, doch dnngeDd Tegenwoordig alle leden. De Voorzitter opent de vergadering kalveren f 18f 25, overloopers f 25f40, heer Meijer voor f4 50 per week. biggen f12f20, schapen f f Aldus wordt met aigemeene stemmen lammeren f f geiten f 6.f 8.besloten. Hierna komt punt 6 aan de orde. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de opcenten op de personeele belasting. De Voorzitter deelt mede, dat in het laatst van het vorige jaar wijzigingen op de personeele belasting zijn aangebracht welke met ingang van 1 Januari 1928 ingaan. Op breedvoerige wijze zet spr. de noodzakelijkheid om tot verhooging te moeten overgaan uiteen. De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. den Raad zouden willen voorstellen ZALTBOMMEL, 6 Sept. Op de heden gehouden weekmarkt waren aangevoerd 148 biggen, prijs f918. 60.000 eieren, prijs p. st. 77£ ct. 900 K.G. boter, prijs per half K.G.: roomboter fl.l7|, boerenb. f 1.20. ROTTERDAM, 6 Sept. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 183 paarden, 30 veulens, 947 magere runderen, 908 vette runderen, 171 vette kalveren, 347 nuchtere kalveren, 580 graskalveien, 191 schapen of lammeren, 153 biggen, 29 bok ken of geiten, 19 overloopers. Prijzen per stuk van mager vee: melk koeien f215430, kalfkoeien f230 435, stieren f120 500, pinken f145 180, graskalveren f 50100, vaarzen f180225, paarden f200250, slacht* paarden f100175, hitten f120200, veulens f 75-100, biggen f 1046 biggen per week f 1.75f 2.00, overloopers f 20 32, fok-nuchtere kalveren f 1828, slacht- nuchtere kalveren fll 16. De RotterdamBche eierreiliug. 1918 verschiltalleen zijn enkele Op de in ons Veilingslokaal, Warmoe- dermgen aangebracht van administratie ven met het uitspreken van het formulier gebed, waarna door de leden Van Wendel de Joode, Kentie, Van der Wiel, Spiering, Spoor en Holster in handen van den Voorzitter de in de Gemeentewet gevor derde eeden en door het lid Viveen de belofte wordt afgelegd. De Voorzitter wenscht de herkozen leden geluk met het herhaald blijk van vertrouwen, dat de kiezers wederom in hen hebben gesteld en hoopt dat zij in de thans aangevangen zittingsperiode de belangen der gemeente op dezelfde wijze als voorheen zullen behartigen. Ook de nieuw gekozen leden wenscht hij van harte geluk met hun benoeming. Door het aannemen der benoeming ver trouwt hij dat zij met een goeden wil I noodig is. Hij vindt, dat het hoofd deze aanvragen ai lang had behooren te doen. Hij vindt het niet consequent van het college van B. en W. af te wijken van het vorig raadsbesluit. Gewijzigd wordt vervolgens de be de opcenten op de personeele belasting bezieid ziJn om de belangen der gemeente steenen voor den toren voor een groot ons er over verheugen, dat wij tot zulk een gewichtig werk geroepen worden. Want de ervaring leert, dat juist voor belangrijken arbeid het werk in den raad het aangenaamst is. Als gij de oude notulen naleest dan vindt gij vaak, dat over hoogst onbeteekenende zaken zeer uitvoeri ge en stekelige debatten zijn gehou den. Hoe belangrijker de onderwer ken zijn, hoe meer vaak het peil van iet debat rijst. Moge dat ook hier dijken. Wij hebben het voorrecht dat de ouderdom, die immers reeds bij de heidensche volken vaak als de periode van de meeste vrijheid ver heerlijkt werd, in onzen raad zeer ruim is vertegenwoordigd. Maar wij hebben evenzeer de krachten in ons midden, die nog niet terugschrikken grooting voor het jaar 19*27 volgens door voor het nieuwe en die nog durf ge B. en W. overgelegd ontwerp-besluit Tevens wordt op voorstel van B. en W. besloten, het bedrag der van de Ver eeniging tot stichting en instandhouding van scholen met den Bijbel alhier ont vangen waarborgsom ad f 1342.50 te be leggen door aankoop van 4*/2 pCt. cer tificaten N. W. S. Bij de rondvraag informeert het lid Spoor naar de oorzaak dat de lantaarns nog niet branden en wijst op den on- houdbaren toestand nabij de schuur van Kiebooin in de Spieringetraat. Tevens heeft hij vernomen, dat de aangekochte van 4.5 te brengen op 5.5, daar anders I ?aar ,hua vermogen voor te staan. Hij v hoopt, dat allen de kracht en ambitie ontstaan van f400.—. hunner taak, dat op een aangename wijze Overeenkomstig het voorstel van B. en zal worden samengewerkt en dat zij hun W. wordt aldus besloten. steun od medewerking niet zullen ont- Hierna komt aan de orde, punt 7 houden. Hij spreekt den wensch uit, Voorstel van B. en W. tot vaststelling eener nieuwe instructie voor den gemeente ontvanger. De Voorzitter deelt mede, dat de nieuwe instructie niet veel met de bestaande van veran- zierstraat 3739, gehouden Veiling, werden de volgende prijzen besteed Kipeieren f 5.65f 8.65 Idem (klein) f f Eendeieren f 5.25f 7.35 Aanvoer 410.000 stuks. 's BOSCH, 7 Sept. Op de markt van heden werden aangevoerd 2320 stuks. 4129 stuks hoornvee, 995 biggen, 61 zeugen, 69 schapen lamm., 66 kalveren. De prijzen waren als volgt: Kalfkoeien f210 f375, kalfvaarzen f200 a f 340, magere ossen en koeien f 120 a f 220, vette ossen en koeien le kw. 51' 2e kw. 44 ct. p. p., pinken f105 f160, zeugen f70 f 115, biggen fl.50 a f 2.00 p. w. schapen f 18 a f28, lammeren f 16 a f 24. Handel vet vee traag, lagere prijzen. Kalfsvee redelijk, ODgeveer prijshoudend^ Vergadering van den Raad der gemeente HEUSDEN, van Dinsdag 6 Sept. 1927, 's avonds 1\ uur. Voorzitterde EdelAchtbare Heer H. J. van Eggelen. Aanwezig de heeren H. Verhoeven, Mr. W. Ruitinga, P. Schmiehausen, A. de Haan, L. de Mol, A. Metselaar en A. J. Leenhouts. De Voorzitter opent de vergadering, waarna allereerst plaats heeft de btëediging van den nieuwen Raad, waarna de Voor zitter den Raad als benoemd verklaard. De Voorzitter feliciteert de Raadsleden met hunne benoeming en spreekt de hoop uit, dat de heeren steeds zullen trachten de belangen van de gemeente zooveel ais in hnn vermogen is, te behartigen. Hierna volgt voorlezing van de notulen der vorige vergadering, welke onveranderd worden goedgekeurd. Vervolgens wordt overgegaan tot benoe ming van Wethouders. De Voorzitter stelt voor, eerst de vaca ture Hub. Verhoeven en daarna de vacature van Everdingen te behandelen. De heer de Mol stelt, voor tot stemming werd overgegaan, den Voorzitter de vraag of een lid van de rechterlijke macht in aanmerking kan komen voor Wethouder, waarop door den Voorzitter wordt geant woord, dat zulks is verboden. Hierna wordt tot stemming overgegaan. Voor de eerste vacature worden op den dat de besluiten, welke in deze zittings periode zullen worden genomen mogen strekken tot bloei der gemeente en dat daarop Gods zegen moge rusten. Daarna wordt overgegaan tot benoe- gedeelte stuk zijn. De Voorzitter zegt, dat besloten is de lantaarns na de volle maan te laten branden, terwijl hij naar den toestand in de Spieringstraat een onderzoek zal instellen. Wat de steenen betreft, deelt hij mede. dat deze door den rijksbouw- kundige zijn gekeurd. Het lid van der Wiel maakt de op merking, dat het hem al een paar malen is opgevallen dat voor rekening der ge meente gekochte goederen niet door in- noeg zullen bezitten, om te breken met het oude, als het mocht blijken dat het nieuwe beter is. Ik* hoop ech ter niet, dat de strijd onder ons zal loopen langs de lijn, jong of oud, vooruitstrevend of behoudzuchtig en nog veel minder geld uitgeven, of geld vasthouden. Neen, onze strijd voor zoover er althans hier strijd te voeren zal vallen, zij een beginsel strijd ook voor de gemeentepolitiek gelden beginselen. En nu alle leden van dezen raad hier zitting genomen hebben, hoop ik, dat ieder zich steeds meer bewust worde wat de beginselen zijner partij van hem eischen. Dat zal studie en onderzoek vergen, maar die zullen zonder twijfel onze gemeen te ten goede komen. Moge dan de 4-jarige periode er een zijn van vruchtbaren en aangenamen arbeid tot heil onzer gemeente, en geve God U en ons allen wat wij noodig heb ben, bovenal de wijsheid, die van boven is, opdat wij het goede zoeken voor Almkerk en zijn inwoners. Moge de zegen des Heeren dan in. ruimei ming van twee Wethouders. In de va- woners werden geleverd en ook bij deze mate op al uw goed werk rusten. aard. De Voorzitter leest vervolgens de nieuwe op J. Spoor en 1 cature M. D. van Wendel de Joode worden uitgebracht 4 stemmen op M. D van Wendel de Joode, 2 stemmen geen prijsopgaaf werd gevraagd, o. a. bij gordijnen en een tafelkleed in het raadhuis. Hij zou van den Voorzitter instructie voor, waarna deze overeenkomstig het voorstel van B. en W. aldus wordt vastgesteld. Hierna volgt punt 8Wijziging der gemeentebegrooting over 1927. De Voorzitter deelt mede, dat enkele posten der begrooting moeten gewijzigd worden, n.l post verkiezing, tot een be drag van f 450, van welk bedrag vol gens spr. f 439 terug komt voor de door de gemeente Heusden aan de ver schillende gemeenten geleverde stembiljetten. Post verzekering tegen brandschade moet worden verhoogd. Post reparatie van de aanlegsteigers moet worden verhoogd tot een bedrag van f1000. Verder wordt de begrooting nog met enkele kleine bedrsgen gewijzigd. Op de vraag van den Voorzitter, of nog iemand over punt 8 iets te vragen heeft, vraagt de heer Ruitinga of het bedrag f 1000 voor reparatie aanlegsteiger niet te boog is. Spr. vindt dat voor f 1000 heel wat gerepareerd kan worden. De Voorzitter zegt, dat dergelijk werk altijd duur is. De heer Leenhouts vraagt, of de repa ratie nog dit jaar moet gebeuren. Spr. deelt made, dat er het volgend jaar een stem in blanco, zoodatwillen vernemen, of deze ook niet van meening is, dat deze goederen zoo veel mogelijk door inwoners moeten worden geleverd is benoemd de heer M. D. van Wendel de Joode. Hij verklaart de benoeming aan te nemen en dankt de heeren, die hem tot dit ambt afvaardigden en hoopt dat God hem moge ondersteunen en kracht geven om ook in deze periode tot heil der gemeente werkzaam te zijn. In de vacature A. B. Holster worden uitgebracht op A. B. Holster 4 stemmen, op J. Spoor 1 stem en 2 stemmen in blanco, zoodat is benoemd de heer A. B. Holster, die eveneens verklaart de benoeming te aanvaarden. De Voorzitter wenscht de beide geko zen Wethouders geluk met hunne be noeming. Door B. en W. worden daarna aange boden de gemeente-begrooting en de begrooting van het Burgerlijk Armbe stuur, beiden voor 1928, Als leden der commissie van onder zoek worden door den Voorzitter aange wezen de heeren Spoor, Spiering en Van der Wiel. Ter tafel komen de volgende ingeko men stukken a. schrijven van G. Struik, dat hij de benoeming tot lid der Schattings commissie voor de R. I. B. aanneemt b. besluit van Ged. St. dd. 1 Sept. jl. houdende goedkeuring van het besluit tot wijziging der begrooting 1927 io Ik heb gezegd. Hierna worden de notulen der vo rige vergadering gelezen en goed gekeurd. Tot wethouders werden gekozen de aftredende heeren A. de Jong en J. G. Ottevanger, die'beiden hunne be- c. schrijven van alsvoren dd hëietellirig~~tD raög'Jijk Augustus jl. houdende bericht van om- j .it- vangst vao de verordening tot wijziging dit in de kosten schelen, of er een stelling der6Algemeene Politieverordening voor expres voor moet komen of wanneer er yeineente toch juist een in de buurt is. d, verzoek van P. van Straten Sr. De Voorzitter zegt, dat het bedrag om eervol ontslag als onbezoldigd amb- f 1000 globaal gerekend is. tenaar van den Burgerlijken Stand De heer Schmiehausen merkt op, dat GP voorstel van B. en W. wordt het het veel beter aanbesteed kan worden. ontslag eervol verleend. Ier vervulling der vacturen wordt door B. en W. een en de en De Voorzitter deelt mede, dat B. W. een en ander eerst goed onder oogen zullen zien. Overeenkomstig het voorstel van B. W. wordt aldus besloten. Vervolgens deelt de Voorzitter mede, dat er thans weer een twintigtal iepe- boomen op den wal en op den weg naar Oudheusden stervende staan. B. en W. zouden den Raad wilieD voor stellen deze te verkoopen. Het best lijkt om biertoe spoedig over te gaan, voor eventueele overbrenging van deze ziekte aan andere bootsen. Overeenkomstig het voorstel van B. en heer H. Verhoeven 6 stemmen uitgebracht, j W. wordt aldus besloten. 1 blanco, zoodat deze stemmen werd herkozen. De Voorzitter vraagt den heer Verhoeven, of deze zyn benoeming aanneemt, waarop door hem bevestigend wordt geantwoord met aigemeene Hierna komt no. 9 van de agenda aan de orde Ingekomen stukken. le. Terugzending van Ged. Staten van de Gemeenterekening. De aanmerking die Ged. Staten op de en waarbij hy tevens den Raad dankt voor gemeeoterekeniog hebben gemaakt, zijn alle het in hem gestelde vertrouwen. van administratieven aard. Voor de tweede vacature worden op den 2e. Schrijven van mej. Kramer dat zij heer A. de Haan eveneens 6 stemmen hare benoemiDg als lid der commissie van aanbeveling ingediend, vermeldende 1 M. van Rijswijk, ambtenaar ter secre tarie en M. D. van Wendel de Joode. Met aigemeene stemmen wordt als zoo danig benoemd de heer van Rijswijk. e. Schrijven van hst hoofd der Open bare School, namens de Oudercommissie om uit de gemeentekas een geldelijken steun te verschaffen voor de ouderavon den. B. en W. stellen voor dit schrijven bij de behandeling der begrooting te be handelen, waartoe wordt besloten. f. Verzoek van alsvoren om beschik baarstelling van een bord met opschrift „le Openb. School", vlag met vlaggestok en verschilende benoodigdheden voor zijn school. Aangezien dit adres eerst gisteren is ingekomen, stellen B. en W. voor een onderzoek naar de kosten in te stellen. Het lid Viveen zegt, dat toen in een vorige vergadering medewerking is ver leend tot het beschikbaar stellen van lokalen voor de bijzondere school is be paald dat alles wat aan de bijzondere school wordt gedaan ook aan de openbare De Voorzitter zegt, dat dit vóór zijn noeming aannamen, tijd is gebeurd, waarna wethouder van Ingekomen een schrijven van Ged. Wendel de Joode toelicht, dat het tafel- j St., waarin dit college bericht, goed1 kleed werd geleverd door van der Beek te keuren de plaatsing der geldlee- uit Gorcum en de gordijnen door C. ning van f 80.000. Borg alhier. Hierna wordt de gemeentebegroo- Het lid Spiering dankt daarna den ting 1928, alsmede die van het G.E.B. Voorzitter voor de wijze waarop hij hem en van het Burg. Armbest. aange- heeft ingeleid en zegt de belangen der j boden. gemeente naar zijn béste weten te zullen Over de inzage der begrooting behartigen. Hij geeft in overweging, op worden door enkele leden nog eenige; het kruispunt VisschersdijkKerkstraat bij Bax een bord te plaatsen en dit j 's avonds te verlichten, hetwelk voor het verkeer dringend noodig is. Tevens zou hij voor de automobilisten een kleinen j handwijzer willen plaatsen aan den uitgebracht 1 bianco zoodat deze ook met toezicht op het Lager Ooderwiis aanneemt, »«h(.-i»on ai ■lcLL Groenendijk. Hij deelt tevens mede, dat het hem is opgevallen dat aan de Varkensheul verschillende takken zóó laag hangen, dat zij voor het verkeer hinderlijk zijn en zou daar verandering in willen brengen. De Voorzitter zegt dat de kwestie aan gaande een bord op hoek Visschersdijk- Kerkstraat in behandeling is bij den A. N.W.B. De plaatsing van een bord aan Groenen dijk zullen B. en W. bespreken, terwijl reeds is besloten aan den betrokken eigenaar kennis te geven de boomen aan de Varkensheul op te kappen. Het lid Viveen geeft nog in overwe ging eveneens een bord te plaatsen waarop vermeld dat de Postweg is af gesloten en zou tevens gaarne zien dat op de begrooting een post werd geplaatst voor het plaatsen van een uurwerk op Hoek-Vissersdijk-Kerkstraat nabij Bax, hetgeen voor de inwoners zeer geriefelijk zou zijn. Daarna wordt de vergadering gesloten. Vergadering van den raad der ge meente ALMKERK op 6 Sept. n.m(. 3 uur. Voorzitter: E.A. Heer P. Berg— meijer. Secretaris: WelEd. Heer C. J. v. d. Wiel. Aanwezig alle leden, behalve de heer Koekoek. De Voorzitter opent de vergade ring met gebed, waarna de leden de voorgeschreven eed afleggen, terwijl de heer W. Noorloos de belofte af legt. Daarna neemt de Voorzitter het woord en zegt Mijne heeren, Ik wensch (J van harte uwe benoeming tot lid van den raad dezer gemeente en ik spreek den wensch uit, dat het U gegeven moge worden veel te doen tot heit onzer gemeente. geluk met vragen gesteld. Bij de rondvraag wijst de heer Nieuwenhuizen op het tijdverschil van de klokken te Almkerk en Uitwijkt De Voorzitter zegt dat er in Uit wijk geen postkantoor is, en dus die klok niet gelijk gezet kan worden. De heer Nieuwenhuizen kan zich ook niet vereenigen met, dat de klok op Zondag wordt opgewonden. De Voorz. zal dit onderzoeken. De heer v. Leeuwen vraagt of er uitvoering wordt gegeven aan het raadsbesluit, betreffende het luiden! van de klok in het dorp. De Voorzitter antwoordt dat aart dit besluit geen gevolg is gegeven vanwege de hooge kosten. De heer v. Leeuwen geeft in over weging na gehouden stemmingen, de! stembriefjes steeds onmiddellijk te) vernietigen. Niets meer aan' de orde zijnde, sluit de Voorz. de vergadering. Vergadering van den raad der ge meente POEDEROIJEN op Dins dag 6 Sept. 1927 des nam. 2 uur. VoorzitterE.A. Heer S. v. Dalen. Tegenwoordig alle leden. De Voorzitter opent de vergade ring, den nieuw benoemde leden al le welkom heetende en den wensch uitsprekende, dat men samen zal mo gen werken in het belang der ge meente. Daarna leggen de heeren P. W. Bok, W. v. d. Sluis, Th. ten Hagen, M. v. Ooijen, M. v. Os, J. W. Brie- nen en A. J. H. Maad de bij de Ge meentewet voorgeschreven eeden af. Overgegaan wordt daarna tot de verkiezing van Wethouders. Bij de eerste stemming worden uit gebracht op den heer P. W. Bok 5 stemmen en 2 stemmen in blanco. Zoodat is benoemd de heer P. W1. Bok. Deze verklaart de benoeming) aan te nemen. Bij de tweede stemming worden: uitgebracht op den heer A. J. H. Maas 5 stemmen en 2 stemmen in. blanco, zoodat de heer A. J. H. Maas: tot wethouder is benoemd. Ook deze verklaart zijne benoe- HBWI Jticttwsb! is beide begrootingen eerst in h&Dden te stellen van een Commissie van onderzoek. by de nieuwe wyziging een tesort zou m0ge gegeVen worden voor de vervulling \\T -1-

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1927 | | pagina 9