Binnenland Plaatselijk Nieuws te zijn. Nu bleek terstond dat meer ruimte noodig was en moest ook het 3de lokaal wordea ingericht. Gestel dat er 4 lokalen noodig waren geweest, dan zou men ook wel kunnen zeggen dat dit uit het toegestane bedrag moest worden ingericht, dat gaat toch niet op, dat is toch een onbillijken eisch. De heer Middelkoop zegt dat men eerst de f200U.had behooren aan te vragen voor men ze ging besteden. De heer Michaël merkt op dat de heer Kerst de zaak eenigszins scheef voorstelt. Bij den bouw wist het schoolbestuur reeds dat 3 lokalen noodig waren. De heer Kerst bestrijdt dit, zoodra het schoolbestuur wist dat 3 lokalen zouden noodig zijn, heeft zij het bedrag aange vraagd. De heer Verheijden zegt dat niet zooveel ruimte noodig zou zijn geweest, als men de leerlingen niet van den Loonschendijk had gelokt. De heer Kerst zegt dat de raad daar buiten staat, hij zal daar niet verder op ingaan anders krijgt men een verkeerde atmosfeer en spr. wil juist een betere scheppen. De heer Verheijden zou het voorstel van B. en W. maar in rondvraag bren gen het is thans voldoende besproken. Met 6 tegen 5 stemmen wordt dit voorstel aangenomen. De heeren v. d. Hoeven, Timmermans, Kerst, v.Willigen- burg en Vos stemden tegen. De Voorzitter deelt mede, dat de heer Middelkoop bij afwezigheid van den Burgemeester, als diens plaatsvervanger zal optreden. Verder vragen B. en W. aan den Raad machtiging, om den bagger uit de haven en het afschraapsel van de wegen te verkoopen. Deze machtiging wordt verleend. De heer Kerst zegt, dat in een vroegere vergadering een adres van een ambte naar ter Secretarie ter sprake is geweest en dat toen is toegezegd dat B. en W. een nieuwe salarisregeling zouden ont werpen, is dit al gedaan De Voorzitter antwoordt dat B. enW. een dergelijke regeling nog in bewerking hebben. De heer Verheijden zag gaarne van de nieuwe Wethouders, dat zij met een reorganisatie van het plaatselijk belas tingstelsel bij den raad kwamen, het tegenwoordige stelsel met zijn sterke progressie is onbillijk. De heer Kraak vraagt, of het juist is, dat de bewoners van Vrijhoeve, die water van de waterleiding wenschen te betrekken, 20 pCt. meer moeten betalen als de reeds aangeslotenen, wat is daarvan de oorzaak? De Voorzitter zegt, dat dit juist is. dat komt omdat zij niet direct zijn aan gesloten. De heer Sneep wijst er op, dat Zon dagavond een gedeelte der gemeente zonder electrisch licht heeft gezeten dit was wel niet de schuld der gemeente, maar toch acht spr. het noodig dat ook in de gem. Capelle iemand was, die sto ringen kan opheffen. De monteur v. Wijlen wenschte uit principieel bezwaar op Zon dag de herstelling niet aan te brengen en de heer Couvee had niet de noodige materialen. Als v. Wijlen bezwaar maakt, om, indien dit voorkomt, des Zondags te werken, moet hij een dergelijke be trekking niet aannemen. Maandagnacht kon de fabriek van spr, niet beginnen en moest hij een knecht naar een ander deel van de gemeente sturen, had Couvee de noodige materialen gehad, dan was dit niet noodig geweest. De Voorzitter zegt in deze kwestie verbetering toe. Daar niemand verder het woord ver langt, sluit de Voorzittor de vergadering. HET ECHTPAAR P1SUISSE VERMOORD. De dader pleegt zelfmoord. In het centrum vaa het drukke avond- gewoel in Amsterdam is een afgryseiyke gebeurtenis voorgevallen. Zaterdagavond, even over achten, zyu in het Rembrandt- plantsoen de heer en mevrouw Pisuisse doodgeschoten. Nadat de dader zyn voornemen had ten uitvoer gebracht, richtte hij het wapen op zichzelf. De bekende cabaret-kunstenaar Jean Louis Pisuisse trad, met zijne echtgenoote mevr. PisuisseGilliams, met een eigen klein gezelschap in «Miile Colonnesc op. Het echtpaar logeerde in hotel »Schiller« aan het Rembrandtsplein. Zaterdagavond, omstreeks kwartier voor achten, tegen den tyd waarop het echtpaar Pisuisse zieh gereed maakte om naar de andere zyde van het Rembrandtsplein over te steken, werd aan den heer Pisuisse door een kellner een briefje bezorgd. De schrij ver, Tjakko Kuiper, vroeger deel uitma kende van het Pisuisse-gezelschap, verzocht een kort onderhoud in het bijzjjo van me vrouw Pisuisse. Deze schreef op hetzelfde stukje papier »Geen antwoordt. Het briefje werd door een kellner naar Kuiper teruggebracht. Kort daarna, enkele minuten over achten, verlieten de heer en mevrouw Pisuisse hotel vSchillerc zij staken over en liepen het Rembrandtsplantsoen in. Gekomen by het Rembrandtmonument zagen zij Kuiper op ongeveer 1 meter afstand. Hy legde een revolver op bet echtpaar aan, de heer Pisuisse slaakte een angstkreet. Hy riep >Politie, help Hy schiet !c Hy om strengelde onmiddellijk zyne echtgenoote om haar voor het moordend vuur te dekken. Doch beiden werden doodelijk getroffen, in enkele seconden had de dader 5 schoten gelost uit esn vparabellumc, eea Duitsch legerpistool van zwaar kaliber. Toen hy zyn beide slachtoffers zag vallen, richtte hij de zesde patroon op zichzelf en schoot zich door het hart. Binnen drie minuten was het gebeurd. Op de schoten, dis zoo snel achter elkaar werden gelost dat het scheen alsof er met een mitrailleur werd geopereerd, kwamen vao het drukbezochte Rembrandtsplein hon derden toeloopen, en politiemannen van het posthuis Halvemaansteeg. Dr. D. P. R. Keizer kwam er by, en onder zijn toezicht werden de drie slachtoffers van het drama naar het nabygelegen posthuis overgebracht. Daar kwam ook dr. H. Kinderman van den Geneeskundigen Dienst. De drie getroffenen leefden nog toen zij het politiebureau werden ingedragen. Tjakko Kuiper gaf echter na enkele minuten den geest, hy heeft geen enkel woord meer geuithij had een doodelyke wonde in de maagstreek en het hart. Het schot, dat hy op zichzelf had gericht, heeft hem het lichaam doorboord. De heer Pisuisse is driemalen getroffen, hy kreeg één schot onder het hart, ééa in zyn rechterzijde en één in den buik. Mevrouw Pisuisse Gilliams is ernstig verwond links boven het harteen tweede schot had haar linker pols geraakt. De echtelieden waren, in het posthuis, noch by kennis. Beiden verklaarden, dat Kuiper de dader was. Pisuisse vroeg aan den dienstdoenden inspecteur, hoe het met zyn vrouw was, klaagde over de pyn in zyn buik en kreeg het daarna zeer be nauwd. Omstreeks half negen gaf hy den geest. De geneesheeren koesterden nog eenige hoop voor mevrouw Pisuisse—-Gilliams. Zij werd naar het binnengasthuis vervoerd, waarheen de Geneeskundigd Dienst ook de beide overledenen overbracht. Professor Noordenbos nam mevrouw onmiddellyk in behandeling. Hy trachtte operatief in te grijpen, helaas, tevergeefs. Te half tien is ook dit slachtoffer van de gruweldaad overleden. De lyken zyn door de Justitie in beslag genomen, Onmiddellyk nadat deze tragische ge beurtenis bekend wa?, is het cabaret van Mille Colonnes gesloten. De heer Jean Louis Pisuisse, die onge veer 50 jaar is, werd geboren te Middel burg. Hy begon zyn loopbaan als verslag gever van het »Alg. Handelsblad*. Hj werd daar chef-verslaggever en later cor respondent van het blad te Londen. Na zyn terugkeer maakte by met Max Blokzijl als liedjeszanger een reis door ons land. Deze reis is aanleiding geweest, dat zy zich beiden aan de kunst gingen wyden. Ze deden een reis naar Indië. Later is de heer Max Biokzyt tot de journalistiek teruggekeerd, terwyl de heer Pisuisse de kunst getrouw bleef. Jenny Gilliams, het tweede slachtoffer van den moord, was de derde echtgenoote van Jean Louis Pisuisse, die eerst in den echt verbonden was met Jacoba Smit, daarna met de actrice Fie Carelsen. In het begin van den oorlog kwam de Belgische Jenny Gilliams naar Nederland, als vluchtelinge, zy woonde een tydje in Hoorn en kwam al spoedig naar Amster dam, waar zy in het Centraal Theater onder Max van Gelder's leiding optrad en met een bescheiden zuivere stem, Franscbe en Hollandsche liedjes zong. Al spoedig werd zy opgemerkt door Pisuisse, die de leiding had van eeq cabaret. Hier, verbonden aan bet gezelschap van hem, die in Augustus van 1927 haar echt genoot is geworden, heeft Jenny Gilliams carrière gemaakt. Met Pisuisse samen is zy overal in Nederland opgetredenzij heeft duetten met hem gezongen in Zeeuwsch in Bretonsch, in Volendamsch costuum. Zy is in 1925 mee geweest naar Indië, waar het gezelschap avrooijjke kameraden* per auto, die als woonwagen was ingericht, beel Java heeft bereisd en met uitbundig succes is opgetreden. Terug in Den Haag waar de zvroolyke kameraden* in het voorjaar feestelyk wer den ingehaald, heeft het echtpaar Pisuisse zich den afgeloopen zomer gevestigd aan de Van Oldenbameveldtlaan, waar ook zijn Concert-bureau Pisuisse was ondergebracht. Er blyven twee jonge kinderen achter, —o BEDWELMD. Een gasfitter te Soest, die bezig was met het leggen van een buis aan den Nieuwenweg aldaar, raakte door het gas bedwelmd en verloor het bewustzyn. Spoedig was een geneesheer ter plaatse, die erin slaagde, den man weder bij te brengen. 'O CHOLERA TE BATAVIA. Batavia is met cholera besmet verklaard. Aneta seint uit Batavia, dat tot heden te Meester Cornells, Tandjong Priok en Batavia 80.000 personen tegen de Cholera zyn ingeënt. gelokte. Een der aanranders gaf haar een slag in het gelaat en ontrukte haar een t&sehe, dat eenig geld en sieraden inhield. EEN LOOPER AANGEVALLEN. Zaterdagavond om 7 uur is op de Wester- voort8chen dijk te Arnhem de looper van de Veluwsche Handels-Maatschappij die een niet onbelangryk bedrag by zich droeg, door een onbekend persoon aangevallen De looper was op weg naar Arnhem, toen hy plotseling met een hamer een klap op zyn hoofd kreeg. Hoewel de klap zeer ernstig aankwam had de man nog de tegenwoordigheid van geest, om aan zyn belagers te ontkomen en zich naar het ziekenhuis te begeven, waar hij verbonden werd. De politie stelt een onderzoek in. TRAMONGELUK Een doode. Zaterdagavond is op den Boschdyk te Eindhoven een doodelyk tramongeluk ge beurd. Een paartje passeerde daar de tramkruising. Op hetzelfde moment kwam een stoomtram uit den Bosch aangereden. Blykbaar hebben beide het signaal, dat volgens getuigen de machinist moet gegeven hebben niet gehoord. Beiden werden aange reden en een eind meegesleurd. Den 24 jarigen jongeman, B. v. D. uit Eindhoven, werd een been afgereden. Hij is kort daarna overleden. Het meisje, M. d. G., eveneens uit Eindhoven, bleek niet ernstig gewond te zyn aan beide beenen. Zy kon met hulp naar huis gaan. Op last van den commissaris van politie werd bet lyk naar het lijkenhuis overgebracht. Men vermoedt dat de machinist bet tweetal door den mist niet of te laat heeft gezien. —O EEN VREEMD GEVAL. In een stal te Bemelen heeft zich een vreemd geval voorgedaan. Binnen acht dagen zijn daar 3 paarden gestorven of afgemaakt moeten worden. De paarden werden ziek, gingen liggen en binnen de 12 uur waren ze dood, zonder verschijnselen van pijnen of krampen te vertoonen. Er waren er zelfs by, die stierven met voer in den bek. Vier dieren konden nog tyiig worden afgemaakt en aan een paardenslager verkocht. Men vreesde eerst voor vergiftiging, en zelf3 is er een hoogleeraar van de veeartse- nykundige hoogeschool te Utrecht aan te pas gekomen, maar het onderzoek van hart, longen en lever bracht niets aan het licht, dat die vermoedens kon bevestigen. Omtrent de oorzaak van deze plotselinge sterfgevallen tast men nog volkomen in het duister. Van een of andere besmettelijke ziekte schjjnt ook geen sprake te zyn. DE GASDIRECTEUR VAN WASSENAAR NEEMT ONTSLAG. By den gemeenteraad van Wassenaar is van den directeur der gasfabriek een ver zoek om ontslag binnengekomen, In de laatste gemeenteraadsvergadering was nog al een hard weordje gevallen over dat bedryf. EEN EIGENAARDIG HEERSCHAP. Dezer dagen ontvingen eenige winkeliers te Buitenveldert en te Amsterdam bezoek van een als heer gekleed persoon voor het doen van inkoopen. Zoo werd o.a. by de firma H. en J. te Buiten veldert voor f 190 en f100 aan goederen besteld en by Eigen Haard* te Amsterdam voor f1000. Alle goederen moesten wordea bezorgd by den heer P. te Nieuwer-Amstel. Betaling zou by aflevering geschieden. Toen men met het gekochte by dea heer P. arriveerde, bleek deze niets van de gedane bestellingen af te weten, tot groote teleurstelling der diverse leveranciers. Blykbaar heeft men hier te doen met een misplaatste grap of de daad van een zonderling. VERPLETTERD. Op de bovengrondsche werken van de Staatsmyn Emma is de 33 jarige arbeider P. Goossens uit Treebeek, by de cokes- verlading bekneld geraakt tusschen een transportband en de rol. De man was vrywel op slag dood en laat een vrouw en 5 kinderen achter. DAME AANGERAND BIJ LAREN. Op den Leemzaalscheweg, dicht by Laren, waar het door het ontbreken van verlich ting zeer donker is, is Zaterdagavond, de daar wonende Mevr. K., die op den weg liep, door vier onbekend gebleven mannen aangevallen. Men poogde haar een prop in den mond te drukken, wat evenwel niet HEUSDEN. De heer A. J. Leenhouts, technisch ambtenaar by den Rijkswater staat, is met ingang van 1 December e.k. overgeplaatst naar Leiden. De heer Leen houts was sedert September lid van den raad dezer gemeente, zoodat er een vacature ontstaat, waarvoor volgens den lyst is aan gewezen de heer J. H. Tupker. De slager G. B. had Maandagmor gén het ongeluk om van den hooitasch te vallen, waarby hij zoo ongelukkig terecht kwam, dat hy zijn halswervel knakte. Dr, Otto achtte opname in het ziekenhuis noodzakelijk, zoodat hjj naar het Diaco- nessenhuis werd gebracht. In de Ned. Uerv. zyn herkozen tot Ouderling de heer A. Bouman en tot Diaken de heer A. Bax. Donderdagavond j.l. werd te onge veer 6 uur door den Weled.gestr. Heer A, J. G. Kaasjager, Kapitein der Kon. Marechausieé te 's Hertogenboech naby de Groote brug een demonstratie gegeven met betrekking tot verblindende verlichting van motorrijtuigen, waarbij ongeveer een 50 politiebeambten tegenwoordig waren. Om circa 8 uur werd eenzelfde demon stratie gegeven in de Zandsteeg te Wou- drichem, waarby ongeveer een 50 persooen van het politiepersoneel uit het Kanton gerecht Heusden en Gorinchem tegenwoordig waren. ALMKERK. Tot bestuursleden der Chr. Herv. Jongelingsvereen. »Eben-Haëzer« alhier, zijn gekozen de heeren A. Geudeke, J. Buchner, W. Kamp, A. Brand, C. H. Spraogers, C. Kraaiveld Jz. en Joh. v. As, respectievelyk als Voorzitter, Secretaris, Penningmeester en Algemeene plaatsver vangers. A.s. Donderdag 1 Dec. zal alhier van 2 —4 uur in de Consistoriekamer der Herv. Gemeente, voor belangstellenden de goederen te bezichtigen zyn, welke door de Jonge-dochtersvereeniging aArbeid Adelt* vervaardigd zyn. Tot bestuursleden van de IJsclub alhier zjjn in hare j.l. gehouden ledenver gadering gekozen de heeren M. de Peuter en M. v. d. Water. ANDEL. Het muziekgezelschap aAndel's Fanfarecorps* zal, indien de vereischte goedkeuring van B. en W. wordt verkregen een verloting houden ten bate der kas. De Chr. Gem. Zangvereeniging »Sur- sum Cordac alhier is voornemens op Zaterdag, 17 December a.s. haar eerste winteruit- voering te geven. Terwijl de machine van het water- gémaal »Het Pompveld* Zaterdagmiddag j.l. in werking was is door onbekende oorzaak in de machinekamer brand ontstaan. In een minium van tyd stond de machinekamer in brand en laaiden de vlammen hoog op, zoodat aan blusschen niet te denken viel. Ook de aan het watergemaal staande machinistenwoning werd een prooi der vlam men. Van den inboedel werden slechts enkele kleinigheden uit het brandende huis gehaald. De kleeren gingen zoo goed als geheel verloren. Met veel moeite is men er in geslaagd de koeien uit een by de woning staande schuur te redden. De juist aldaar aanwezig zynde Rijks veldwachter uit Veen en R. Elshout, bene vens eenige andere personen, hebben daarbjj goede diensten gedaan. Naar we vernemen dekt verzekering de schade. GENDEREN. Ds. Mr. E. D. G. f. d. Horst te Hoek van Holland heeft het beroep naar de Ned. Herv. Kerk alhier aangenomen. NEDERHEMERT. De bieten-campagne behoort hier weer tot het verleden. Er zyn aan de weegbrug gewogen Van de C. S. M. 1246469 K.G.) in Vaa de G. B. B. 611700 K.G. i 1927. Van de C. S M. 1996246 K.G.) in Van de G. B. B. 522190 K •G.) i .G.j 19 1926 DRUNEN. Veiling 24 Appelen Lemoen app. I II Goudreinetten I II Bellefleur II dubbele Kafappelen II Ossekoppen Notarisappelen I II Groninger Kroon Oranje Reinetten Eisdener klompkes Zoete appelen Campagne zoet Bellefleur zoet Kaneelappelen Handperen Stoofperen Brederode I II Gieser Wildeman Ijsbonten Pondsperen Kleiperen Rietperen Spruiten II Juin Sjalotten Kroten Knolraap Wortelen Witte kool Roode kool Savoye kool Selder y Sla Andjjvie Noten Kroten Seldery Prey CAPELLE. Beroepen Gem. alhier, de heer Cand. tot den H. Dienst In de plaats van Mej. H. v. d. Poorte is benoemd tot Secretaris van het Chr. Leesgezelschap, alhier, de heer B. v. Daieo, te dezer plaatse. In de vorige week gehouden ver gadering van Kerkvoogden en Notabelen der Ned. Herv. Gem. a. d. Loonschendijk werd de heer P. Michael benoemd tot President-Kerkvoogd. By de j.l. Zaterdag gehouden stemming ter verkiezing van Notabelen voor dezelfde gemeente, werd gekozen de heer P. J. Geenen. Nov. per K G. 221 ct 14—21 9—14 10—15 4-9 8-10 3-6 10—12 7—9 3—6 8—18 5-7 8—11 7—11 4—7 3—10 x 5—7 3—6 4—7 12—29 3—14 10—14 3-8 3—9 7—13 5—10 2—8 4—11 20—29 10—18 9—13 8—10 3—5 2—3 2J-31 per stuk 4-20 2—15 1—7 1—3 141 2 A2 1—i per bos 2—4 4—10 5—25 by de Ned. Herv. W. Rijn8burger, te Utrecht. RAAMSDONKSVEER. De WelEerw. Heer Ds. Ewoldt ontving een beroep naar de Ned. Herv. Gem. van Puttershoek. Donderdagavond om 7 uur zal er een Dankstond voor 't gewas worden ge houden. SPRANG. Bij de j.l. Vrjjdag gehouden verkiezing voor 2 notabelen by de Ned. Herv. gem. alhier zijn gekozen de heeren A. Smits en M. Nieuwenhuizen. Mejuffrouw Elly van Voorthuizen onderwyzeres aan de Chr. School alhier is in gelijke betrekking benoemd aan de school op G. G. te Treebeek. Genoemde onderwijzeres heeft haar benoeming aan genomen. De leerlooier M. alhier had een onbedaidend wondje aan zyn hand waarop geen acht werd geslagen. Een dag later zwol de h&Rd en arm op waarom hy de geneeskundige hulp van Dr. W. inriep. Deze constateerde bloedvergiftiging. Een onmiddelyke operatie was aoodzakelyk. VEEN. Donderdag 1 December hoopt voor de Ger. gem. alhier op te treden Ds. Fraanje van Barnereld 's nam. half drie. Naar we vernemen hoopt de zang- vereen. »T.O.G.I.D.O.« alhier op Zaterdag avond 3 December een uitvoering geven in het café van gez. Vos. Het pogramma bevat 11 zangnummers en een kluchtspel, terwyl ter afwisseling nog enkele voordrachten zullen worden ge geven, zoodat ongetwijfeld een gczelligen avond staat te wachten. WOUDRICHEM. De vorige week werd aan den vischafslag alhier aangevoerd 1 winterzalm van 17 pond, welke f 2,45 per pond opbracht. De prjjs van dikke paling was f 0,95 tot f 1,00 snoek 25 tot 27 centbrasem 20 tot 25 cent bliek 12 tot 16 cent en voorn 5 tot 10 cent, alles per pond. De in de Ned. Herv. kerk alhier, by gelegenheid van den dankstond voor visschery en het gewas gehouden collecte heeft f 144,opgebracht. Naar wjj vernemen zal op Dinsdag middag 5 December a.s. voor de kinderen der le Openbare School alhier een St. Nico- laasfeestje worden georganiseerd, WFRKENDAM. Donderdagavond jl. hield de Herv. Chr. Kriapenvereen. Benjamin* haar jaarfeest in de Oude School. Naast afgevaardigden van na te noemen vereenigingen waren ook zeer velen be gunstigers en verdere genoodigden tegen woordig, zoodat het lokaal geheel gevuld was. Eéa der Leiders, de heer Joh. Visser, opent en spreekt na gebed en Schriftlezing van 1 Kon. 18:1-12, een woord van welkom tot de aanwezigen. De verdere leiding van den avond be rustte by den heer I. de Lange, eveneens Leider der vereeniging, die mededeelde dat van den Oad-Leider, den heer M. de Mejj, een felicitatie werd ontvangen. De jaarverslagen getuigden van een bloeiend, opgewekt vereenigingslevenhet ledenaantal bedraagt thans 31 en het aantal begunstigers 3Q, terwyl de penningmeester nog ruim f 100.in 't laadje heeft. Vervolgens worden de gebruikelijke ge luk wenschen uitgebracht door de afgevaar digden van aMaranathac, »Mirjam«, >Fébé* de Geret. Knapenvereen. alhier en de Herv. Chr. Knapenvereen. uit Almkerk. Het officieële gedeelte van het programma is hiermede afgewerktvoor het overige zyu het samenspraken, pantomiues, voor drachten, enz., die een prettige stemming brengen. Zender aan 't overige ook maar iets tekort te doen, willen we hier met name even noemen de pantomine, Was senbeeldenspel* en de samenspraken »Het levende standbeeld* en aKIaassen Zo. in hotel Modern*, die bizonder in den smaak vielen, alsmede het nummer »Chi- neesche Gymnastiek*. Een en ander werd aangenaam afgewisseld door tractatie op chocolade ea koekjes en niet minder door de fluitnummers, op verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht door de fluitclub. Als slotnummer werd een fraai tableau gegeven, voorstellende »de Reddingsboot*. De heer K. S. Pomp, mede-leider der vereen,, sprak het slotwoord en ging voor in dankgebed. Benjamin* mag op een welgeslaagd jaarfeest terug zien. De avond had een bizonder gezellig verloop. Een tot dekking der kosten gehouden collecte bracht ruim f 18 ep. De voetbalwedstrijd tusschen W« V. V. II en D. V. O. alhier, eindigde met 20 in het voordeel van eerstgenoemde vereeniging. Heden Woensdagavond zal de Chr. Jongel. en Jongem. vereeniging »Andreas< haar jaarfeest vieren in haar gebouw aan de Hoogstraat. Het Chr. Mannenkoor »David< zal haar medewerking verleeaen. i i i 6—10 1—2

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1927 | | pagina 2