MIJNHA HO TTEN Plaatselijk Nieuws Buitenland, 3 Aug. Voor de Piuimveevereeniging «Heusden en Omstreken* op de Gelder- malsensche Eierveiling geveilde eieren brachten, na aftrek der onkosten, op Hoendereieren Wit f 6 42 Bruin f 6.72 Alles per 100 stuks. Donderdagavond, ter gelegenheid van den TOiten verjaardag van H. M. de Koniogin-Moeder, werd door de «Fanfare der H. Familie* ten 8 uur eene muzikale wandeling door de stad gemaakt, onder leiding van haren directeur, den heer W. van Hèlvoort uit Nieuwkuik. Voor de woning van den heer Burgemeester werd het oud Wilhelmus ten gehoore gebracht, waarna, omgeven door een talrijk publiek, deze wandeling aanving, die een gezellige en feestelijke drukte te weeg bracht. Vrijdagavond werd in Hotel «Concordia* de jaarvergadering gehouden der vereeniging »Het Groene Kruis* te Heusden en Omstreken. De opkomst der leden was zeer slecht. Na opening door den Voorzitter H. J. van Eggelen, werden de notulen voorge lezen en onveranderd goedgekeurd. Mededeeling werd gedaan van eenige ingekomen stukken en door den Voorzitter een woord van dank gericht aan Dr. Van Gulik, voor het geven van den cursus voor Eerste Hulp bij Ongelukken, waarvan alle 9 candidaten geslaagd waren. Door den Voorzitter werd mededeeling gedaan omtrent den gehouden bakerscursus, waarvoor hij dank bracht aan Mej. De Haan en Dr. Van Gulik, voor hunne leiding. Door de Secretaresse, Mej. Kramer, werd vervolgens haar jaarverslag voorge lezen. De Voorzitter dankte de Secretaresse voor haar keurig en gedetailleerd jaarverslag. Door den Penningmeester werd rekening en verantwoording gedaan, waaruit bleek, dat een ruim batig saldo te boeken is. Door de heeren Roukema en Meinders werden de rekeningen nagezien en in orde bevonden. De Voorzitter dankte den Penningmeester voor zijn financieel beheer. Wegens periodieke aftreding van Mej. Kramer werd deze bij acclamatie herkozen. Besloten werd het reglement te wijzigen, dat zy, die bedankt hebben en weder lid wenschen te worden, verplicht zijn een inleggeld te betalen. De echtgenoote van J. P. uit Heek van Holland, alhier gelogeerd, had het ongeluk op de vischmarkt met haar rijwiel zoodanig te vallen dat zij haar enkel ont- wrichtte zoodat zy door een paar omwonenden naar het Diaconessenhuis moest worden gedrageD. Nadat de doctoren „Otto en Verhoeven den enkel hadden gezet werd zij naar de woning van hare schoonouders gebracht. Onze vroegere stadgenoot D. B. was per fiets vanuit Helmond naar Heusden om daar eenige dagen bij familie te le geeren. Hij vertoefde eenige oogenblikken in den Bosch in de Heemaf en liet zyn nieuwe fiets buiten in het rek staan. Toen hij deze weer wilde nemen, was ze ver dwenen. De nasporingen der politie bleven tot heden vruchteloos. yZondag en Maandag had in het lokaal der Naaischool der eerw. Zusters in de Bijz. School alhier eene tentoonstelling plaats der gemaakte kleederen enz. van de leerlingen der naaischool van den afge- loopen cursus. Het geheel maakte reeds bij het binnenkomen een aangeoamen en prettigen indruk, daar het lokaal met bloemen en guirlandes versierd was. De leiding van deze tentoonstelling was by Zuster Aniceta in uitstekende handen, wie ook een woord van dank toskomt, zoomede aan mej. Rieka van Diem, die onder de bekwame opleiding van Zuster Aniceta op het gehouden examen te Nijmegen haar copeuse-diploma behaalde en op deze tentoonstelling deed getuigen van hare in zendingen. Er was veel belangstelling, AALBURG. Bij de gehouden leden vergadering van den Boerenbond, werd de rekening over het afgeloopen dienstjaar goedgekeurd. Verder werd op voorstel van den Voorzitter, bij acclamatie de heer L. van Wyk benoemdals lid van de Commissie van Toezicht. De opkomst der leden was zeer gering wel een bewijs dat de leden er van over tuigd zijn, dat het beheer in goede handen berust, ANDEL. De heer J. den Besten is te werk gesteld aan een der Openbare scholen te Gorinchem. Aan H. van Noorloos alhier is voor f397.opgedragen het opnieuw fundee- ren en rechtzetten van het dijkmagazijn alhier. De prys der aardappelen bedraagt alhier voor schoolmeesters nog f 3.tot f3.25 per H.L. Handel redelyk. BRAKEL. Vrijdag j.l, is uit onze ge meente vertrokken, de Heer J. J. Warnsinck en familie. Da Heer Warnsinck oefende gedurende ruim 30 jaar het geneesheer schap in deze gemeente uit en behoorde tot de meest geachte ingezetenen. Daarbij stond bij bekend als een welwillend en goed dokter, zoodat velen hem dan ook met leedwezen hebben zien vertrekken. Het moge hem in zijne nieuwe woon plaats Amsterdam wel gaan. Naar wij vernemen, heeft de heer M. van der Linden, alhier, zijne benoeming tot lid van den Raad dezer gemeente niet aangenomen en zal tengevolge daarvan aan de beurt zijn, om als raadslid op te treden, de heer J. van Wijgerden alhier. BENEDEN-LANGSTRAAT. De graan oogst is in vollen gang en de rogge is reeds grootendeels gemaaid. De granen worden nog duur verpacht. Op de buitenpolder besteedt men voor tarwe van f 350 tot f 400 per Hectare en voor haver van f 270 tot f 303 per Hectare. Aanvankelijk loopt de oogst onder ongun stige omstandigheden de gewassen staan goed. CAPELLE. Gedurende de maand Juli werden ter secretarie dezer gemeente voor den Vieeschkeuringsdiecst aangegeven 24 runderen, 60 varkens en 5 geiten. Als bijzonderheid, dat de prestatie's van het gemengd koor, »'t Rozeknopje* bekendheid verkrijgen onder hunnen dirigent den heer Snijers van Raarasdonksveer kan dienen, dat deze vereeniging op a.s. Don derdag 9 Augnstos het concours te Nieuwen- djjk moet openen. Op 15 dezer treedt zij te Zevenbergen in bet strijdperk in de Eere-afdeeling, waar hen succes wordt t0e- gewenscht. Dezer dageD verkreeg zjj de vereerende uitnoodigiog van «Euphonia* te Kaatsheavel aldaar in de zaal dezer ver eeniging te komen concerteeren, wat naar alle waarschynlijkheid op Zaterdagavond 15 September e k. zal plaats hebben. Hoe wel door verschillende omstandigheden het werkend ledental nog al is verminderd, heeft het stemmenmateriaal en het klank gehalte daarbjj weinig ingeboet. Het ge voelig verlies eener mooie alt en sopraan is gelukkig weer aangevuld door twee uitstekende oude krachten en is het te hopen dat de gevierde vereeniging voor verdere verliezen gespaard moge blijven. Tengevolge vaD de heerschende ma laise in het schoenmakersbedrijf zag de firma Kerst de Oerlemans te dezer plaatse zich genoodzaakt verschillende arbeids krachten te ontslaan. Dezer dagen slaagde voor het examen handenarbeid B., de heer A. V. van Riel, onderwyzer aan de O. L. School aan de Nieuwstraat alhier. Bjj den landbouwer A. V., aan de Hoogevaart alhier, geraakte een dezer dagen een koe in den sloot, met het noodlottig gevolg dat het dier moest worden afge maakt. Aangezien het niet verzekerd was, is het voor den betrokken landbouwer een groote schadepost. Aan het op 15 Augustus a.s. te Zevenbergen te houden muziek- en zang concours zullen uit de gemeente Sprang- Capelle een viertal zangvereenigingen deel nemen en wel, de Gem. Zangvereeniging »'t Rozeknopje*, onder leiding van den heer N. Snyers, in de Hoogste Eere-afd. de Chr. Gem. Zangvereen. «Halleluja*, eveneens onder leiding van den heer N. Snyers, in de le afd.de Gem. Zangver- een. «de Heidebloem*, onder leiding van den heer A. v. d. Kolk, in de 2e afd. de Chr, Gem. Zangvereen. «Excelsior*, onder leiding van den heer A. Christ, in de 4e afd. We weDSchen directeuren en werkende leden dezer vereen, dien dag veel succes en hopen dat ze gelauwerd uit het strijd perk mogen treden. Zondag j.l. hield de Postduiven- vereen. «de Luchtvaart*, gevestigt in het café van Mej. de Wed. A. v. d. Haart, alhier, een wedvlucht vanuit Soignie3 met den volgenden uitslag P. Nieuwenhuizen 1, 2 en 3. A. Versteeg 4. A. v. Moergestel 5 en 6. Tot gemeente-veldwachter te Nood dorp (Z.H.) is benoemd de heer P. C. Bolk. DUSSEN. Door het open krabben van een puistje, ontstond bij een kind van A. v. V., alhier, bloedvergiftiging. Dr. De Boer verleende geneeskundige huip. DRUNEN. Veiling van 2 Aug. p. K.G. Roode bessen 22—34J Aardbeien 46—34 Morellen 50—66 Frambozen 60 Oomskinderen 2025g N. Holl. Suikerperen 10—17 Janbaasjes 6-12 Langhalzen 7—13 Yelloms 30-48 Perzikappelien 22—24 Grenadiers 22—25 Pruimen 37—50 Kroosjes 25—46 Tomaten voor export 24—241 B 17—18 C 15—16J Stokprincessen 40-48 Snijboonen 33-36 Princesseboontjes (z. d.) 2225 dubbele 14—16 Wagenaars 11—14 Erwten 10-20 Boter-boontjes 10—12 Tuinboonen 4—5 Juin 4-6 zilver 17—26 per stuk Komkommers v. export 40—11 witte 9-14 11 6-9 Roode kool 7—16 Bloemkool 9—17 II 4—8 Savoyekool 1—4 Spitskool 3-6 Andyvie Sla 1—4J Ramenas Meloenen 50—95 per bos Kroten 2—4 Peèn 4—7 Seldery 4-11 Kipeieren fl.06 per K.G. Eendeieren - 0.76 's GRAVENMOER. Toen den landbouwer C. C. Dekkers alhier, bij zijn runderen in de weide kwam, bemerkte hjj dat van een koe en een kalf het rechter oog was uit gestoken of geslagen. Daar vermoedelijk kwaadwilligheid in het spel is, heeft de politie de zaak in onderzoek. VSLEEUWIJK. Het Kinderkoor »Het Nachtegaaltje* alhier zal deelnemen a&o het Nationaal Concours te Nieuwendyk in de 4e afdeeling. Als bijzonderheid deelen we mede, dat de heer A. W. van der Nat alhier op gemeld coneours met 6 vereenigingen uit zal komen. Bij besluit van Gedep. Staten dezer provincie zijn voor goed vrijgesteld van den dienstplicht de dienstplichtingen der lichting 1929 H. Scheorwater, D. Verdoorn, G. C. V03 en A. de Vries en voorloopig vrij gesteld A. Bakker, H. Brienen, A. de Keijzer, C. J. Koek, P. van der Pyl, J. B. de Rade, C. J. Schaddelee, A. Sterken- brrg en L. Verheij. WOUDRICHEM. De pakhuisknecht H. de Man, werkzaam bij de N.V. Bax' Groot handel, geraakte bij het lossen van goederen met zijn linkerhand bekneld tusschen een kist, tengevolge waarvan hij zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Toen Donderdag j.l. de landbouwer Kant uit Rijswijk zijn paard een oogenblik onbeheerd aan de veiling liet staan, begon het dier terug te loopen en kwam in een minimum van tijd in de rivier terecht. Hoewel direct getracht werd het paard te redden kon niet worden voorkomen dat het dier verdronk. Gedurende de afgeloopen week wer den aan de vischmarkt alhier aangevoerd 18 zalmen, wegende 7 tot 15 pond, tegen den prijs van fl.93 tot f2.09, 3 St. Ja- cobszalmen, prys fl.76 tot fl.86 per pond, 1 schotje prijs f8 50, paling f0.84 tot fl.aal f 0.23 tot f0.30, snoek t 0.35 tot f 0.45 en bot f 0.22 tot f 0.28, alles per pond. SPRANG. Terwyl de 14-jarige C. H. op een in beweging zijnde wagen wilde springen, had hij het ongeluk te vallen, waardoor het wiel hem over zyn lichaam ging. Dr. Waardenburg constateerde in wendige kneuzingen en enkele ontvellingen op zyn rug. Voor herstel zal een tyd rust noodzakelyk zyn. De heer H. Hooimeijer, onderwijzer aan de Chr. School alhier, slaagde te Breda voor het examen Hoofdacte L.O. Onze vroegere dorpsgenoot S. C. de Jong, hoopt 16 Aug. e.k. den dag te herdenken, dat hij voor 25 jaar benoemd werd tot postbode te Oss. Thans is ge noemde besteller te Gorcum. Jl. Zaterdag speelde onze korfbal club «N.E.O.* een wedstryd tegen »W. E.K.C.* op het terrein van laatstgenoemde te Waalwyk. De wedstrijd eindigde 10—0 in het voordeel van «N.E.O.* Heden, Woensdagavond, speelt «N.E.O.* tegen «A.K.C.* uit Almkerk op het N.E.O. terrein alhier. G. B,, alhier, had het ongeluk, toen hij over een greppel stapte, zoodanig te vallen, dat hij de geneeskundige hulp van Dr. Langemeijer moest inroepen. VfWIJK. Zondagmiddag werd onze ge meente in opschudding gebracht door W. C. uit Geoderen en de F. uit Eethen, die in ééa café te Aalburg te veel aan bachus hadden geofferd en daar ruzie kregen met een bewoner uit Veen, Onze gemeente veldwachter hield hen in het oog en volgde hen toen zy zich in de richting Veen be gaven. Nabij de Wed. K. wilde de veld wachter de F. een proces-verbaal geven wegens dronkenschap, doch deze weigerde zijn naam op te geven, waarop de veld wachter hem wilde arresteeren. Beiden verzetten zich daartegen, waarbij W. C. zyn mes trok en den veldwachter over zijn hand sneed. De Burgemeester en Gameentebode, die waren gewaarschuwd, waren inmiddels ter hulp gekomen. De Burgemeester oordeelde het toen noodig met het oog op de drei gende houding, die het talrijke publiek tegen beide personen aannam, om hen per autobus naar de maréchaussee te Heusden te doen overbrengen. Nadat zy daar verhoord waren werden zij op vrije voeten gelaten. De veldwachter moest zich door een dokter laten verbinden. Naar wij vernemen is de F. 's avonds nog in de gemeente teruggekeerd en moet daar een geducht pak slaag hebben ge kregen. Zaterdagavond gaf oBze fanfare haar aangekondigd concert. Ondanks het minder gunstige weer, was een talrijk publiek aanwezig, om onze gunstig bekende vereeniging te beluisteren. Ieder nummer werd met een luid applaus beloond. met doodelijk gevolg, gebeurd. E;n on-1 ge veer 70-jarige beer, die daar in d buurt bij familie op beeoek was ge-> Nveest, passeerde met- vooruit gestoken paraplu zich tegen den regen beschermen de de tramrails. Blijkbaar hoorde hij niet bet signaal van een aankomende tram Hoewel de wagenbestuurder door krach, tig remmen nog een aanrijding trachtte te voorkomen, slaagde hij hierin helaas ïiiet. De oude heer wsrd door de tram joverreden. Met zware verwondingen werd Öe ongelukkige naar het Gein. Ziekenhuis aan den Zuidwal vervoerd. Hij is spoe dig overleden. Brand te Vlaar dingen. Zondagmiddag werd bemerkt dat rook kwam uit een raam der suikerwerkfa- briek „De Ster" aan den Parallelweg te iVlaardingcn De politie werd gewaar* behuwd, die de brandweer ontbood, iwelke met vol materiaal uitrukte eu spoe dig ter plaatse was De brand liet zich Zeer ernstig aanzien, daar de vlammen hoog oplaaiden Met kracht weid het vuur bestreden en met 6 stralen water gegeven,waardoor een enorme watermas sa op den brand werd uitgegoten Daar door werd uitbreiding voorkomen, daar aanvankelijk bet zich liet aanzien, dat de aangrenzen de oliegoedfabriek van de» lieer J v. Toor eveneens zou worden aan getast. De bovenverdieping en de zolder van Qte suikerwerkfabriek brandden geheel uit liet benedengedeelte en de le verdieping Ie kwamen zeer veel waterschade —O— De Zuiderzeewerken. Naar het Volk verneemt heeft de N.V. Maatschappij tot het aannemen van Wa- terbouwwerken v.h. A. Hofman te Haar- lèm, door middel van mr J. E. W. Duijs de» Staat der Nederlanden doien dagvaar- jdjeh ter zake van een schade van meer dan een millioen gulden die zij, tï za- fmen met de N V. Aanneming-maat schappij v.h. G. A. van Hattem te 's- Gravenhage, geleden heeft bij het maken van den afsluitdijk tusschen Wieringin ten het vaste land van Noord-Holland, tioodig voor de Zuiderzeewerken. Kindermoord Op last van de Justitie te Tiel is in de gemeente Buren in beslag genomen bet dijkje van een kind van ongeveer 10 da- gén oud. De 18-jarige moeder is in ver band hiermede in het Huis - van Bewa king te Tiel opgesloten. Gedood door een kat. Een vijftienjarige jongen had zich te [Béziers (Parijs) even te bed gelegd. Ter twijl hij sliep sloop een kat in hst ver trek en sprong op de nachttafel, waarop een revolver lag. Het wapen viel, een Schot ging af en trof den knaap in jden buik. Hij is aan de gevolgen der yerwondingen overleden Mothvlieger doodgevallen. De Brit scha marinevlieger Moors vloog (Vrijdag boven Londen, tijdens zijn verlof, in een klein Mothtoestel Van een hoogte van 400 M. stortte hij neer, volgens oog getuigen doordat een vleugel van het vliegtuig brak. Als een baksteen plofte bij omlaag; de motor sloeg diep in den grond. Moore wilde allerlei toeren ver- toonen aan bekenden, die. hem van be- meden.uit gade sloegen o Courtney, de pechvogel Courtney, die van de Azoren naar NeW tFoundland onderweg was en halverwege in noodtoestand Werd opgepikt door heit 6J-. „Minnewaska", wordt Maandag in En geland terugverwacht Hij heeft zijn ma chine prijsgegeven, daar zij vlam vatte door een toeval zijn Courtney en zijn metgezellen er heelhuids afgekomen. o— Sympathie van een koning. Door de groote hitte in Bulgarije is ook te Zamkorje, waar koning Boris zijn zomerresidentie heeft, brand uitgebroken: kc-ning Boris en zijn zyster namen aan het reddingswerk deel De koning werd aan voorhoofd en handen gewond O— Ellendige dood Te Neusatz aan den Donau (Yoego-Sla- vië) Werd door den storm een landings steiger van de Donau stoomvaart maat schappij losgerukt; met een groot aan tal personen bezet dreef de steiger tot midden in de rivier en kantelde daar om; 18 menschen verdronken. Gevaarlijke proefneming 1 Donderdagochtend is brand uitgebro ken in de wasscherij van de autofabriek Chrysler, te Berlijn, Johannistal De brand is ontstaan, doordat 2 arbeiders verschil ffran meening eT over hadden, of benzine lal dan niet brandde en een van hen de proef op de som nam en een lucifer in Oen vat benzine wierp 'Hangeercnde treinen tegen elkaar ge botst. 'Woensdagavond reden te Koslin (Oost Hommeren) op het centraal station 2 ran- geerende treindeelen op een wissel op elkaar Vier goederenwagens en een rij dende kraan werden uit de rails gewor- fpetn. De kraan viel van den spoordijk ten verbrak de electrische licktleiding. aoodat bet grootste gedeelte van het sta tion gedurende -een uur in de diepste duis ternis was gehuld. De aangerichte schade is betrekkelijk gering. De oorzaak van het ongeval is nog niet vastgesteld. —O 1 Tabak in autobanden. 1 Een paar Fransche marechaussees p^- trouilleerdeii, op den weg van Marcld ni nes naar Donas (Noord-Frankrijk), toen plots de banden van een voorbijrijdend? auto sprongen. Niet gering was hun ver bazing, toen ze uit die banden tabaks bladeren zagen te voorschijn komen. Na een kort onderzoek bleek, dat do inzitten den, een man en een vrouw, op die wijze Belgische tabak over de grens hadden ge smokkeld, ook de andere autobanden wa ken met tabak gevuld. Beiden werden aangehouden. Onbetrouwbare bediende. Te Brussel is een bediende van een wis selagent aangehouden, omdat bij beurs waarden van zijn patroon bad gestolen, welke daarna door zijn moeder werden verhandeld. Voor meer dan 400.000 francs had de jongeman al ontvreemd. Zijn moe der en hij zijn beiden gearresteerd Gewetenlooze moord. Op de arbeidsbeurs te Frankfort am Main kwam een 20-jarige werklooze werk ers gen. De hem aangeboden bezigheid be viel hem niet; hij wond zich op en schoot den ambtepaar van het bureau overhoop Hij ontkwam in de verwarring L'eelijke blunder In een plaatsje bij Amiens Werd onlangs een tuinman door 3 man uit zijn woning gehaald in een dwangbuis gestopt en per auto naar een krankzinnigengesticht gebracht. Het bleek, dat enkele dagen tevoren 3 geneesheeren den man thuis hadden bezocht en hem vervolgens op verzoek van zijn vrouw krankzinnig had den verklaard. De geheïle gemeente met den burgemeester aan het hoofd prote steerde hiertegen Na eenige dagen c^eed de vrouw vreemde dingen en toen bleek, dat zij zelf in hhar geestvermogens ge krenkt was. De man is thans weer op vrije voeten gesteld. Meer dan artistiek Een schrik beving een Berlij'nscli arts, toen hij in een voorstadstrein om man vond, die aan handen en voeten aaneen kruis gespijkerd was Voor de dokter alar- imeeren of helpen kon, had de man zich zelf weten te bevrijden. Het was een werk looze variété .artist, die op deze wijze de aandacht wilde trekken. Hij had het uit ielkaar neembare kruis meegenomen en zichzelf er aan gespijkerd. Treinbotsing. Bij een botsing tusschen 2 treinen bij Budweiss (Tsjecko Slowakije) zijn 6 per sonen zwaar en 50 lichtgewond PriiCj0i»j60jCVf 4 Apoth.,ea Drcfllrte» Geldermalsensche Eierveiling. HEUSDEN. Mejuffrouw F. M. van Diem alhier slaagde voor het examen van de eerste Ned. R. K. Vereeniging van Modevakscholen. ALMKERK. Op 15 Aug. a.s. hoopt de Jong. dochterver. „Arbeid Adelt" alhier, een uitstapje te maken naar Sb. OxLen- rode en omgeving. X— Nog slechts een paar dagen en Almkerks muziekgezelschap „Nooit Ge dacht" hoopt wederom, op h„t Natio naal Muziek- en Zangconcours L, Nieu- wendijk uit te komen, en wel ia de Hoog ste Eereafdeeling. Door veel T'eduld en aanhoudende repetities heeft zij het weer zoo vergebracht, dat zij zich weer kan gaan meten met hare zustervereenigia- gen. Laat ieder lid goed zijn b3st doen, i in goed op den dirigeerstok letten, wij hopen dan dat succes niet zal uitblijven Muziekanten van Almkerk wij wen-; schen U veel succes, in gedachte volge wij U. Dat fcxrtuna uw geleide. AALST. Men verzoekt ons mede te clee- len dat de Kerkelijke Administratie die door de politie was in beslag genomen, eenige dagen daarna weder door haar is terugbezorgd. DRÖNGELEN Tot wijkverpleegster al hier is beuoeoid mej J. P. J. Kievit te Amsterdam. \—i\ NIEUWENDIJK. De laagste inschrijver voor liet doe» bouwen van een dubbele woning voor de heeren A, Kant en G. Hoeke was de firma Gebr v. Andel al* hier. .Vrijdagmorgen as. tusscben 9—12 uur, zal ten gemeentehuize gelegenheid gegeven worden, voor houders van hon denkarren, welk in 't bezit zijn van num.* ra eerbewijzen met rooden omslag, deze te.; gen andere in te ruilen, daar deze voorn noemde niet meer geldig zijn WASPIK. Zondagavond werd in de Har. •moniezaal van den Heer H. van Ierse 1 een concert gegeven door de Harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak". Aan het door de Tooneelvereeniging „Entre-Nous" alhier te houden concours is ingeschreven door de vereenigingen „Kunst en Arbeid" 's Hertogenbosch; „Utile Dulci" Tilburg; „Onderling Kunst* genot" St. Michielsgestel „Kunt en V*;-

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1928 | | pagina 2