Atelier Schreurs, Een Rooiieraaiival op Curasao. Plaatselijk Meuws Meest Modern fotografisch Stelier Artistieke portret-fotografie Jndustrieele fotografie IQ Het schynt namelijk dat by een ernstig misdrijf tegenover bet meisje bedoeld beeft. Naar de oorzaak van den val uit bet raam wordt nog een onderzoek ingesteld. 65 Jaar getrouwd. Donderdag 20 JaDi a.s. zullen W. van Toor en J. van ToorKal, te Vlaardingen, hun 65-jarige ecbtvereenigiog herdenken. De man is 89 en de vrouw 93. Beide oudjes zijn nog kras en goed gezond. Een stop in bet oog. H. te Venray kreeg tydens het schieten op een bruiloft, een z.g. kattekop tegen het boofd. Een stop kwam in het oog. Onverwyld moest H. naar het ziekenhuis worden overgebracht. Voet verbryzeld. Bij het transporteeren van een aanbeeld in een vrachtauto te Buitenveldert, schoot dit plotseling uit, waardoor een los-werkroan uit Amsterdam, die bij deze karwei be hulpzaam was, het zware blok ijzer op zijn rechtervoet kreeg, welk lichaamsdeel geheel verbrijzeld werd. De man is naar een zie- keninrichting ovegerbracht. Noodlottig auto-ongeluk. Een doode, twee zwaar gewonden. In de buurt van Protjot, nabij Slawi, heeft een auto-ongeluk plaats gehad, ont staan door het ontydig signalen geven van een Dodge-touring-auto, die een Essex wilde passeeren. De Essex week niet uit, zoodat de Dodge, bestuurd door een Chinees van Slawi tegen den berm van den weg opvloog midden op een drietal inlandsche vrouwen in. Eén der inlandsche vrouwen werd op slag gedood. De beide anderen werden gruwelyk en levensgevaarlijk gewond en zoo spoedig mogelijk naar de nabijgelegen kliniek der Tegalsche suikerfabrieken op Slaw vervoerd, waar men echter ondanks onmiddelyke geneeskundige hulp weinig kans ziet, haar oog in het leven te kunnen houden. deelen die voor 't oog van 't publiek ver borgen liggen is te zien in 't foto-atelier zelf. Hier wordt het ieder helder wat moderne artistieke fotogrsêe is. Naar ons werd medegedeeld ligt het in de bedoeling om van deze artistike producten binnenkort koperdiepdrukken te laten maken en in den handel te brengen. Indien deze firma daartoe overgaat mag men baar daar zeer erkente lijk voor zyn. Wie eenmaal voor de etalage staat koost er van zelf toe een bezoek te brengen aan het artistieke foto-atelier, dat hiervoor Zon dag, Maandag en Dinsdag speciaal geopend is. In de morgenuren had de firma Schreurs talrijk veel bloemstukken in ontvangst te nemen, die alle zoo kunstzinnig zijn uitge voerd, dat er de artistieke omgeving door is verfraaid. Tot slot nog een bijzondere waardeeriDg voor de kunstprestaties van de heeren Jan van Anrooy en Jac. van Dun rectificatie. In ons laatste raadsverslag van de ge meente Eethen is een vergissing geslopen, Wy schreven, dat het aantal leerlingen der Bijzondere School was gestegen van 174 tot 191, dit moest zijn van 74 tot 91. De Redactie. FOTO-ATELIER SCHREURS. De kunst heeft door de eeuwen heen haar verschillende phasen gekend. Het fotografisch atelier Schreurs heeft de klanken van den nieuwen tyd in smaak, kleur en lijn verstaaD. Steeds bracht haar fotografie het nieuwste. Thans wordt bij 't sfliveren van 'n foto meer verlangd dan een zuivere persoon afbeelding. Vooral de entourage moet het nu doen. Genoemde firma voelt aan, dat vooral de omgeving in een foto atelier op 't maken van 'n moderne, artistieke foto grafie van invloed is. Tot het verkrygen van zulk een modern artistiek foto-atelier had deze firma den kunstschilder Jan van Anrooy en den heer Jac. van Dun architect aangezocht tot het ontwerpen en totstand- brengen van dergeljjk atelier. We moeten erkennen, dat deze heeren hierin volkomen zyn geslaagd. Man heeft voor 't interieur de juiste lynen- en kleuren combinatie weten te scheppen. Dit alles is in smaak en kleur even modern. Boven dien is de aankleeding van dit atelier zoo knus en sierlyk voltooid, dat tot aan de kleinste onderdeeltjes waarneembaar is, dat de eigenaar artistiek fotograf!ich alles fijn aanvoelt. Met de meubileering en stoffering van deze inrichting wordt het kleureneffect Vughterstr. 52 DEN BOSCH Tel- 614 DORDRECHT Vrieseplein. niet weinig verhoogd. Kortom dit modern gemetamorphoseerde atelier geeft een sfeer die den bezoekers prettig aandoet, men voelt er zich intiem op zyn gemak. De speciale etalage die voor deze opening van het nieuwe atelier is ontworpen, geeft een expositie van een aantal interieurs van den Bosschen Raadskelder. Uit deze expositie spreekt voldoende de artistieke kunst van deze firma. Hoe rgk onze stad en omgeving is aan natuurschoon en schilderachtige stads- HEUSDEN. De Heer W. Hopmans, leeraar aan de Avondteekenscbool alhier, slaagde te '8 Gravenhage voor de Nijverheidsakte Nm. De heer Jhr. Mr. J. E. W. Twiss Quarles van Ufford, Ambtenaar van het Openbaar Ministerie by het Kantongerecht alhier, is benoemd tot substituut-officier van Justitie te Almelo. De personen, die op 3 Juli a.s. in een andere gemeente willen stemmen, wor den er aan herinnerd dat daarvan vóór 18 Juni a.s. ter gemeentesecretarie aangifte moet worden gedaan. ANDEL. AALST. ALMKERK. AALBURG. BENEDENLANGSTRAAT. CAPELLE. DRONGELEN. DUSSEN. 's GRAVENMOER. NEDERIIEMERT. OUDHEUSDEN. POEDEROIJEN. RAA31SDONKSVEER. SPRANG. VEEN. WIJK. WERKENDAM. WAALWIJK. WOUDRICHEM. Gedurende de maand Mei j.l, wer den aan de vischmarkt alhier 49 zalmen aangevoerd en ruim 52000 finten. By gehouden aanbesteding, is het vervoeren van het op de verzamelplaats aanwezige straatvuil gegund aan J. Lievaart te Giessen voor f 63.70 Gedurende het tijdvak 31 Mei tot en met 6 Juni werden aan de vischmarkt alhier aangevoerd 6 groote zomer zalmen ad fl.60 tot f180 per pond; 46 kleine zomerzalmen ad fl.65 tot f 2.10 per pond 3 elften ad tl.tot f2 50 per stuk; 24839 finten ad 8 tot 20 cent per1 suk. Tengevolge van het ongunstige weder kon het concert van de Afd. Gorinchem van de vereeniging tot bevordering van den volkszang Zaterdag j I. niet doorgaatDit zal thans plaats hebben op Zaterdag a.s. De gouverneur ontvoerd, doch weer teruggebracht. Een telegram nit Willemstad, de hoofd stad van de Nederlandsche kolonie Curacaoo meldt, dat een gewapende bende, bestaande naar men gelooft uit Venezuelaanscbe na tionalisten, Zaterdagavond de kade van Willemstad heeft bezet en verscheidene politiemannen gedood. De aanvallers, die generaal Wibino aan het hoofd hadden, maakten zich meester van het Amerikaaosche De heer Philipse te Gorincliem heeft bedankt als Directeur van de mu- ziekver. „Andels Fanfarecorps" alhier. De timmermansknecht G. van An- del kreeg dezer dagen bloedvergiftiging aan zijn hand en moest zich onder ge neeskundige behandeling stellen. Op 1 Juli ai.s. hoopt de heer A. C. Rüger alhier den dag te herdenken, waar op hij voor 25 jaar in dienst trad bij het Polderdistrict Bommelerwaard boven den Meidijk, als machinist van het stoom gemaal alhier. Reeds door zijn vader en oom was deze betrekking gedurende 25 jaar 'waargenomen, zoodat de functie ge durende 50 jaar door de familie Rüger is bekleed. De heer A. O. Rüger heeft in dit 25- jarig tijdvak zijne werkzaamheden met ijver en nauwgezetheid vervuld, tot te vredenheid van het Bestuur van het Dis trict. Hij en zijne familie behooren tot de meest geachte ingezetenen van ons dorp en wij twijfelen dan ook' niet, of de heer R. zal op' bovengenoemden datum van vele zijden hartelijke belangstelling ondervinden. Op de Donderdag alhier gehouden vccrjaarspaardenmarkt werden 83 stuks aangevoerd. Op de paardenmarkt welke Don derdag alhier plaats had kreeg den hr. L. v d. T. van Dussen, zondanig een klap van een paard, dat per auto naar ët ziekenhuis te Breda, moest worden overgebracht, is thans overleden. De Part. Synode van Noord-Brabant en Limburg hoopt heden Woensdag in de consistoriekamer der Gerf. Kerk alhier eene vergadering te houden. Bij verschillende ingezetenen zijn alhier des nachts konijnen ontvreemd, uit hokken welke buiten staan. Het blijkt, dat een hond den dader is. Het is dus raadzaam, de hokken van goede slui ting te voorzien. In de benedenlangstraat heeft het rcggegewas en havergewas buitengewoon geprofiteerd van de jongste regens. Yrij algemeen was het hoog tijd, dat deze regen kwam. Op meenig hoog gelegen per ceel is het havergewas grootendeels ver loren, zcodat daar de regens niet meer de redding heeft kunnen brengen. Bij het dezer dagen gehouden exa men slaagde onze dorpsgenoot A. Mout- haan Azn. voor het eindexamen der R. K. Middelbare Handelsavondcursus. Ge slaagde en familie proficiat. Naar wij vernemen heeft de heer A. van Oversteeg, hoofd der O. L. school afd. Locnschentijk zijn benoeming tot Hoofd der O. L. school te Buurmalsen aangeno men. Mej. M. B. d. Haan alhier, legde dezer dagen met goed gevolg haar laatste examen af voor gediplomeerde krankzin nige verpleegster te Delft. Toen Mej. R. met de auto alhier in het dorp reed liep een kind van J. van T. tegen de auto. Onmiddellijk stop te de auto en bracht men den kleinen van omstreeks 7 jaar naar huis. Genees kundige hulp van Dr. de Boer werd in geroepen, welke het noodig oordeelde het kind over te brengen naar het zieken huis te 's Bosc h. Donderdagmorgen geraakte op de papierfabriek „Maasmond" een zoontje v. M. met den pols tusschen de snijmachine verwondde zich dus danig dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. Van één der A. T. O. bussen brak Woensdag op de Vaart een as. Het liep gelukkig af zonder persoonlijke ongeluk ken. Het bouwen van een van gewa pend be tonne brug over de 's Grave- m oer sa. he Vaart voor rekening van G. van Pas, C. Blok en de Wed. Rutters is opgedragen aan den heer C. J. Sa- belkcus te Waspik. Vrijdagmiddag werd het stoffelijk over si hot van den heer Ant. Kerst in leven sluiswachter en onbezoldigd ge meenteveldwachter aan de Hocgebrug al hier, te Waspik ter aarde besteld. Zr oals men weet bevond Kerst zich Maandagmiddag op het Belastingkantoor op de Haven te Breda, waar hij plot seling dood bleef. Zeer tragisch was dit feit voor één zijner zoons, die te Breda op z'n vader wachtte ten einde hem per auto mede naar huis te nemen, toen hij, d ordat het zeer lang duurde voor dat z'n vader kwam, informaties inwon op voormeld kantoor, de droevige mededee- ling moest vernemen, dat z'n vader plot seling was overleden. Vrijdagavond omstreeks 8 uur had de heer A. Bakker toen hij van Hurwenen kwam bij het oversteken van den Steen weg aan den zoogenaamde Draaiboom het cngeluk tegen een passeerende auto te rijden met het treurige gevolg dat hij in bewusteloozen toestand werd opge nomen. Dr. Plas uit Ammerzoden en Dr. Kroon uit Zalt-Bommel die spoedig ter plaatse waren verleenden eerste hulp, waarna hij per auto naar het gasthuis te Zait-Bommel werd overgebracht. Vanaf Donderdag is de veerdienst voor voertuigen gestremd, wegens repera- tie en schoonmaak der pont. In de Zaterdag j.l. gehouden ver gadering van het gem. Koor „Het Ro- zekncpje", is met algemeene stemmen bencemdt ot Eere-voorzitter den WelE. heer Chr. Sprengers welke benoeming door genoemden Heer gaarne werd aan vaard. Als blijk van waardeering mocht de vereeniging van hem ontvangen, een enveloppe met inhoud welke dankbaar werd aanvaard. Tevens is benoemd tot biblithecairesse mej. T. v. d. Staak en tot 2de seci.-penningmeester den heer J. Hopmans die beide hunne benoeming aan namen. De voordracht ter benoeming van een poldermeester in den doipspolder Pce- deroijen en Zuilichem beneden den Mei- dijk, ter vervulling van de vacature, ont staan door het overlijden van den heer C. II. Bok, luidt als volgt: 1. J. G. N. Hasselman, 2. J. Brienen J.W.z. en 3. G. de Beef. De heer J. R. v. Wageningenwerd gekozen tot lid van het Burgerlijk Arm bestuur in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer Ant. Zijlmans. Met het oog op aanschaffen van leermiddelen en banken werd door den Raad der gemeente besloten medewerking te verleenen tot voor de scholen een ge zamenlijk bedrag van f 1610.90. De collecte voor het Chr. Sanato rium te Zeist bracht bij de spreekbeur ten door den Eerw. heer Dekker op f75.91. Voer de samenwerkende Zendings- vereenigingen werd ontvangen ruim f70, n.l. f 28 bij collecte in de kerk, f 38 bij een diaken tevens Penningmeester der l laatsel. Zendingsver. bezorgd, alsmede enkele guldens bij een ouderling. -- Zekere A. v. O. had het ongeluk zijn hand aan prikdraad zoo ernstig te verwonden dat hij de geneeskundige hulp van Dr. W. moest inroepen. J.l. Vrijdagmorgen ontstond bij W. begin van brand. Gelukkig wist men het vuur te dooven en werd alzco erger voor komen. J.l. Zaterdag speelde onze korfbal club N. E. O. een wedstrijd tegen Quik cp het Quik-terrein te Tilburg. Door de minder gunstige weergesteldheid moest den wedstrijd gestaakt worden. De stand was 3—1 in het voordeel van N. E. O. A.s. Zaterdag hoopt men het spel voort te zetten. Door bakker S. werden Maandag de eerste aardappelen gerooid ze waren vrij grcot vau stuk. Donderdagavond heeft de heer Nieuwenhuijzen Lid der 2de Kamer te 's Gravenhage het voornemen in de zaal vau deu heer Verbeek alhier, voor de kiezers eeue leziug te houden iu verbaud met de aanstaande verkiezingen. De eerste aardbeien op de veiling vau hier verzoudeu brachteu Maandag gemiddeld 80 cent per pond op. Voor de Herv. Geref. Staatspartij zal Vrijdag 14 Juni in Openbare vergade ring optreden den WelEd. heer G. Nieu wenhuijzen uit den Haag. Vorige week Zondag werd door de Chr. Jongel. Vereen. „Adreas" in haar gebouw een propagandamiddag gehouden. Onderwerp voor dien middag als Bijbel bespreking was Handelingen 3. Tijdens de vergadering traden 4 personen ais lid toe. Door het slechte weer kon de voet balwedstrijd tusschen Sparta te Slie- drecht en Wf V. V. alhier niet doorgaan. Op de j.l. gehouden ledenvergadering is 't geheele bestuur herkozen. Gekozen tot secretaris de heer L. D. Rijkers. Besloten werd binnenkort ter herdenking van haar 5-jarig bestaan nederlaagwedstrijden te houden. Datum's zullen nader worden vastgesteld. Plannen bestaan er om zich aan te sluiten bij den Christelijken voet ballend. Aan Mej. Advocaat, onderwijzeres aan de Herv. Chr. school alhier, is drie maanden ziekenverlof verleend De gehouden collecte in de Ned. Ilerv. Iverk voor de Herv. Chr. school heelt opgebracht f 48.671/2. Pinnen eenige weken zal voor de 4nte-Rev. Kiesvereeniging alhier, „Ne derland en Oranje" optreden in de Geref. Kerk in verband met de a.s. verkie zingen, Minister Bijlevelt. Benoemd als onderwijzer aan de Groen van Prinstererschool te Bodegra ven, de heer J. Stam, tijdelijk onderwijzer aan de Chr. U.L.O. school alhier. De heer Tekstra, gemeente-veld- wachter alhier, .is benoemd tot chef-veld- j wachter te Eijgelshoven. Donderdag brachten studenten der Utrerhtsche Universiteit die de college's in de economie gevolgd hebben, een be zoek aan de leer- en schoenindustrie. Nadat het gezelschap te voren een be zoek had gebracht aan de Vakschool te Drunen, werd het eerst de liandwerkfa- briek van het fijne schoeisel van den hr. Klerx van Herpt bezocht. In Hotel Vervviel werd daarna een cau serie gehouden door Drs. G. de Vries. Daarna werd een bezoek gebracht aan de Rijks vakschool, aan de Tim Tur schoenfabrieken en aan de Lederfabriek „De Amstel." Za.terdag 29 Juni zal het een groote paardendag zijn. Des morgens ten negen uur wordt begonnen met het houden van een provincie Merriënkeuring. Na. afloop daarvan, ongeveer 11 uur, zal een keuring plaats hebben van stamvaders met af stammelingen van tuigpaarden. Half twaalf zal een fokpaardendag wor den gehouden en om 3 uur een verrich- tingsproef van M. C. paarden onder den man, waarvoor door de Ver. Het Leger- paard verschillende prijzen zijn beschik baar gesteld. Vergadering van den raad der gemeente SPRANG-CAPELLE op Maandag 10 Juni des n.m. 3 uur. Voorzitter Edelachtb. heer Meijer. Secretaris WelEd. Heer v. d. Berg. Afwezig met kennisgeving de heeren Middelkoop' en Sneep. De Voorzitter opent de vergadering, daarna worden de notulen die bij de in gekomen stukken ter inzage hebben ge legen onveranderd vastgesteld. Ingekomen stukken Goedkeuring door Ged. St. van het raadsbesluit tot het aangaan eener geld- leening, idem idem tot at- en overschrij ving der gemeentebegrooting 1928. Bericht van Mej. J. M. Covee dat zij hare benoeming tot onderwijzeres onder dankzegging aanneemt. Beric ht van den heer J. v. d. Hceven dat hij zijn benoeming tot lid van het hoofd stembureau en Voorzitter van stembureau III niet aanneemt. Verslag toestand der gemeente over 1928 idem der Volkshuisvesting, worden ter inzage gelegd. Schrijven van het gemeentebestuur van Waspik, waarin wordt bericht dat het overweegt den eigen weg van Hamers, waarop een tol is gevestigd over te ne men, om den tol op te heffen. Waar de ze weg ook voor de bewoners van Ca- pelle van belang is verzoekt het gemeen tebestuur de medewerking der gemeen te Sprang-Capeile en een bijdrage in de kosten van overname en eventueel la ter onderhoud van den weg. B. en W. achten den weg van niet zoo danig belang, dat het voor Sprang-Ca- pelle noodig is bij te dragen. De heer Verheijden vraagt cf het niet gewenschl is het gemeentebestuur van Waspik in overweging te geven zich met de respectieve binnenpolders in verbin ding 1e stellen deze hebben veel meer belang bij den weg dan de gemeente Sprang-Capeile. De Voorzitter antwoordt dat het ge deelte weg waarover het gaat, een tus- schenweg is voor de polderwegen. De heer Michaël zegt, dat B. en W. gemeend hebben afwijzend op het ver zoek te moeten beschikken omdat de weg voor de gemeente Capelle van wei nig be'ang is. Spr. heeft als Wetb. met den eigenaar van den weg gespreken en de ze heeft hem gezegd dat hij nooit ge negen zal zijn, den tol cp te heffen. Het is geen weg het gedeelte zal dua moeten worden afgekocht, zooals spr. uit het raadsverslag van Waspik heeft ge lezen. De eigenaar verklaarde dat hij den weg niet wilde overgeven of men zou het zoo duur moeten betalen, dat het voer niemand te betalen is. Hij beweerde dat het zijn eigen weg is en als deze niet meer van hem is, zijn café ook zijn waarde heeft verloren. Als fietsers of karren aanleggen aan het café be hoeven zij geen tol te betalen. De heer Verheijden meent dat de pol ders dan ook niet behoeven te vragen den weg over te nemen.. De heer Michaël zegt, dat hij daar om zijn tcelichting heeft gegeven, Ca pelle heeft geen belang bij den weg, want zij die even aanleggen, een glas melk of bier gebruiken behoeven niet te be talen. Kerst. B. en W. stellen voor afwij zend te beschikken. Nu zou de man een bedrag kunnen vragen, dat kant noch wal niakt, is dit bedrag al bekend? Vocrzitter Neen. Kerst. Is het dan niet beter eerst daar naar te informeereD, vooral tegenover Was pik. Als het slechts een kleinigheid is wat de gemeente heeft bij te dragen, waar.m zouden wij dan geen medewer king verleenen. Voor de menschen van Capelle, die pas van huis komen, is het geen behoefte om dan al aan te leggen. Dan is er nog een andere weg, is het niet te doen om die te verbeteren? Voorzitter. Dat is een polderweg. Van der Hoeven. De polder heeft er hee- lemaal geen belang bij, die heeft een ei gen zandweg. v. Willigenburg. -Ik kan me best ver eenigen met het voorstel van B. en W, er werdt niet alleen gevraagd in de kos ten van overname, doch ook in de ver dere onderhoudskosten bij te dragen. Waar nu reeds klachten over onze ei gen wegen veelvuldig voorkomen, zou ik er geen weg bij gaan nemen. Rijken. Ik acht den weg van alge meen belang voor de Heistraat en de Willem van Gendtsvaart. Capelle zelf heeft er wel weinig belang bij, dat heeft den Straatweg, doch ook de Heistraat en Willem van Gendtsvaart is een ge deelte van de gemeente ik zou er voor z'ijn een kleine vergoeding bij te dragen, een bedrag ineens, dan weten wij waar mede mij er af zijn. Michaël. Gehoord de besprekingen, wil ik nog even opmerken dat de zandweg niet dan met groote kosten in orde is to maken. Ik heb als Weth. van Sprang- Capeile aan den man gevragd wat hij voer den weg moet hebben, doch hij heeft geen bedrag genoemd. Ik heb toen gezegd, dan zal het net gaan als met de waterleiding, toen moest je f 800.— heb! en en werd je f 450.— geboden, en het slot is geweest, dat men toen door de Geer is gegaan. Als Waspik alleen vroeg een bedrag voor overname, dan zou ik er voor zijn, maar voor verder onderhoud ben ik tegen. Kerst. Wat de heer Michaël zegt kan juist zijn, maar nu weten wij niet wat de man vraagt. We weten alleen wat Waspik vraagt. Door te besluiten nadere inlich tingen te vragen verbinden wij ons tot niets. Mogelijk dat de zandweg nu niet veel wordt gebruikt, doch a.ls hij verbe terd wordt, zal hij misschien wel ge bruikt worden. Vocrzitter. Dan lijkt me het beter bet schrijven aan te houden. Michaël. Kan de raad er zich mede vereenigen dat bij het gemeentebestuur van Waspik nadere gegevens worden ge vraagd? v. Willigenburg. Uit beleefdheidsoog punt tegenover Waspik is hiervoor wel iets te zeggen, maar van den anderen kant, wordt er eenige toezegging mede gedaan, dat wij zullen bijdragen, wij wek- ke verwachtingen op1. Ik zie niet in, dat het belang zoo groot is, dat wij daarvoor geld moeten uitgeven. Rijken. Dus U zoudt niet bijdragen, v. Willigenburg Neen. Riuken. Ik wel, Waalwijk heeft Dron- gelen wel f 200.— gegeven voor wegverbe- tering. Verheijden. Volgens mij zou het wel een verbetering zijn, doch ik ben het met v. Willigenburg in zooverre eens, dat wij verwachtingen opwekken. Het is best mogelijk da.t er een boer komt, die een stuk land wil verkoopen om een betere verbinding te krijgen. Timmermans. Dan is het misschien juist gewenscht verwachtingen op te wek ken. Kerst. Wij wekken volstrekt geen ver wachtingen opi, als het bedrag ons te hcog is gaan wij er niet op in. Hierop wordt in omvraag gebracht, om bij de gemeente Waspik eerst nadere ge gevens in te winnen. Tegen dit voorstel stemmen de heeren v. Willigenburg en Vos, de andere heeren voer. (Slot in het volgend nummer.)

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1929 | | pagina 2