Bekendmaking. SCHOUW VOERING Plaatselijk Nieuws Burgerlijke Stand. Parijsche Jlodebrieven. o— o— ■■■—rOTIHBTTtrii i BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN HEUSDEN, brengen ter openbare kennis, dat op ZATERDAG 6 JULI as. des na middags circa 6 nnr, schouw zal worden gevoerd over straten en goten in deze gemeente, zuliende deze alsdan be hoorlek moeten zyn gereinigd en van gras en onkruid gezuiverd, op straffe bij de Algemeene Politieverordening bepaald. HEUSDEN, 24 Juni 4929. Burgemeester en Wethouders voornoemd, H. J. VAN EGGELEN, Burgemeester. A. DE HAAN, Wethouder. HEUSDEN. De werkman D., werkzaam op de scheepswerf alhier, had het ongeluk van de stelling van een in aanbouw zijnd schip te vallen, waardoor hy zoodanige verwon ding aan het hoofd opliep dat de genees kundige hulp van Dr. Verhoeven noodza kelijk was, De heeren G. L. IJ. Kingmans te Woudrichem en A. v. d. Wiel te Drunen, die met 1 Juli aan de beurt van aftreding zyn als lid van de Gezondheidcommissie alhier, zyn door Z Ex, den Commissaris der Koningin dezer provincie met ingang van genoemden datum herbenoemd. Te Zetten slaagde voor 't examen nuttige handwerken onze stadgenoote Mej. T, Friedli. Het was te verwachten dat het heoigras duur zoa worden verpacht. Doch zoo hadden de boeren het niet verwacht. Gemiddeld werd naar kwaliteit besteed f25 tot f30 per 1000 pond op struik; er was nog duurderwat zeggen wil voor f 60 per wagen. J.l. Zaterdag had alhier een onderlinge wedstrijd plaats van de Schuttersgilde )St. Blasiusc. De door den eere-voorzitter Mr. C. W. van Ommeren, uitgeloofde prijs, zijnde een mooi beeld, viel als eerste prijs ten deel aan den 71-jarigen schutter P. van den Oever met 7 van de 10 treffers. De tweede prijs, zijnde een mooie koperen tabakspot, uitgeloofd door het eerelid den heer Joh. van Laarhoven, werd behaald door A. van den Oever, zoon van den eersten prijswinner, die echter den derden pry3, zijnde twee koperen borden, koos. Da derde prijs werd gewonnen door B. Nieuwkoop, schoonzoon van den eersten prijswinnaar. Een en ander is wel merkwaardig als men weet dat 15 beste schatters aan den schiet wedstrijd deelnamen, 't Is dus wel in de familie 1 De prijsuitreiking had des avonds plaats in bet café «Het Wapen van Amsterdaroc en wel door den Eere-Voorzitter van het Gilde, Mr. C. W. van Ommeren, die daarbij eene opgewekte toespraak hield. De heeren G. Baaijeos en A. Duijsters legde met gunstig gevolg het eind examen Hoogere Handelschool te Waalwyk af. ANDEIi Otze dorpegenoot de heer M. van Rjjswyk, legde j.l. Vrijdag te 's-Gravenhage met gunstig gevolg het examen af voor candidaat-gemeente-secretaris. Mej. M. Cfielaard had het ongeluk van een hondenkar te vallen en zich ernstig aan de knie te bezeeren. Naar we vernemen, is aan A. Benjamins te Woudrichem by gehouden inschryving verkocht het oud ijzerwerk aan de sluis alhier. Woensdagavond j.l. trad alhier voor de Chr. Historische Party op de heer H. W. Tilanus, Lid der Tweede Kamer der Staten-Generaal, en Donderdag j.l. voor de S.D.A P. de heer W. Drop uit Breda. Beide avonden was de zaal matig bezet. BRUCHEM. Ds. Joh. de Bres alhier, ontving een beroep naar de Ned. Herv. Gemeente te St. Maartensdyk. BENEDENLANGSTRAAT. In den veehandel gaat niet veel om. Men besteedt voor Kalfkoeien f 280f 375 Melkkoeien f250f345 Ralfvarzen f 200f 290 Graskalveren f 60—f125 Nuchtere fokkalveren f 17f 26 Idem slacht f 10f 18 Schapen f 23f 35 Lammeren f 12f 18 's GRAVENMOER. In 't begin der vorige week werd de varensgezel W. Faro alhier, te Nymegen van het schip aan den wal gezet, omdat hij ziek was. Vanaf Nymegen werd hij per auto naar zijn ouders vervoerd. Vrijdag werd geconstateerd dat Faro lijdende was aan de besmettelijke ziekte de Typhus, waaraan hij in den daaropvolgenden nacht is overleden. Voor de ouders van dezen jongen, die pas 22 -jaar telde, is dit verlies zeer bedroevend. De Raad dezer gemeente zal op 1 Juli a.s. des avonds om 8 uur in openbare vergadering bijeen komen. Io de alhier in het leven geroepen sociteit «Amicitiac, ten huize van den heer j M. J. de Geus zijn gekozen tot Voorzitter, Secretaris en Penningmeester, respect, de heeren F. Volk, C. Soijderhoudt en J. Bosman. De dekstier der VeeteeltvereeB. «V. I. O. S.« alhier, werd ingeschreven in het Ned. Rundveestamboek. HERPT. Onze vroegere dorpsgenoot de heer P. de Wilt Pzn., thans ambtenaar ter secretarie te Groesbeek, legde gepasseerde week met gunstig gevolg het examen voor gemeente-fioanciën af. RAAMSDONKSVEER. Het 4 jarig zoontje van den heer Van Strien geraakte spelende te water, met het noodlottig gevolg dat het verdronk. Na eenig dreggen gelukte 't het lijkje boven water te balen en bleken de levens geesten verdwenen. SPRANG. J.l. Zaterdag speelde onze korfbal club »N. E. O.c op haar terrein alhier een wedstrijd tegen «O N. A.« uit Tilburg. De wedstrijd eindigde met 5—0 in het voordeel van »N. E. 0.« WAALWIJK. De heer P. J. M. Sweens, alhier, is herbenoemd ah lid der Gezondheids commissie. WOUDRICHEM. By onderhandsche aanbesteding is aan de heeren G. Struik en A. Schriek alhier opgedragen de verbouwing van kantoren der N.V. J. Bax' groothandel alhier Gedurende het tydvak 13 tot en met 20 Juni j.l. werden aan de vischmarkt alhier aangevoerd 3 groote zomerzalmen ad. f 1.60 tot f 4.70 6 kleine zomerzalmen ad. fl.65 tot f 4 80 per pond; en 12030 finten ad. 10 tot 23 ct. per stuk. Besteed werd voor snoek 38 tot 45 ct. brasem 20 tot 30 ct. per pond. De ccllecte ten behoeve van het Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst heeft alhier opgebracht f 15.03. De heer IJ. M. Spoor alhier is be noemd tot lid der veemarktcommissie te 's-Hertogen bosch. De heer W. C. van Ileetcamp, hoofd der Bijz. School alhier, slaagde dezer dagen voor de akte schoolraad. WERKENDAM. De heer J. v. d. Wiel, ambtenaar ter secretarie alhier, is Zaterdag geslaagd voor 't examen candidaat-gemeente secretaris De Zaterdag gehoudeu voetbal wedstrijd tusschen Velox van Gorinchem en W.V.V. alhier, eindigde met 43 voor Velox. Voor den heer W. v. d. Heuvel alhier is onderhands aanbesteed het ver bouwen van zijn woonhuis. Inschrijvingtimmerwerk, Gebr. Ver doorn f590.— en H Visser f624. Metselwerk, J. J. van Loon f585.A v. 't Hooft f 697,en H. v. d. Heuvel f865.— Loodgieten, G A. Peters f 90 't Werk is aan de laagste inschrijvers gegund. Op de Zaterdagavond gehouden leden vergadering der mondharmonicavereeniging «Werkendam Ontwaakte, is besloten deel te nemen aan het concours 't welk gehouden zal worden te Woudrichem. Het verbouwen van de Ned. Hei^v. Chr. School is thans gegund aan de laagste inschrijvers. Z ALTBOMMEL. Veiling 21 Juni. Aardbeien D E 24—41 ct. per pond Aardbeien II 25—28 Aardbeien M M 30—38 Aardbeien II 27 Aanvoer 38000 pond. Tomaten A 27 Tomaten B 30 Tomaten C 25 Tomaten C C 13 Kersen I 18-21 Aardappelen 9—10 kilo Aardappelen poters 7 Bloemkool 44 stuk ZUILICHEM. Geboren: Willem, z. van Joh. van Heusden en B. EkelmansElizabeth, d. van C. Fuijtschat en W. Dingemans. Getrouwd: Gerrit Kleyo, 27 j, en H. v. d. Bogerd, 28 j. VOOR DE HUISVROUW Ensembles en garnitanrtjes. 't Is alles ensemble wat de klok slaa tegenwoordig. Eigenlijk wordt 't baast saai er nog over te spreken. Maar toch voor de vrouw die naar de mode ge kleed wenscht te gaan, is 't ook al weer belangrijk genoeg om er nog eens even de aandacht bij te bepalen. Want in zyn huidige uitgebreide beteekenis kenden we het ensemble toch niet. En ook was 't meer een winterkleedij totnutoe, terwyl op het oogenblik alle zomertoiletjes «ensem- bietjet spelen. Vooral al3 stadsdracht is dit heel practich. Ge hebt b.v. een heerlijk luchtig japonnetje van witte voile met roze nopjes, 't Staat een beetje ongekleed in de stad. Maar geen nood. Ge hebt een dunnen zomermantel van beige of lichtgrijze of zachtgroene stof, dat met een weinigje roze is opgemaakt en een keurig geheel vormt met de japon. Bij dezen zalfden beige mantel kunt ge, voor netjes, 'n effen zijden japonnetje dragen. Ge houdt er verder nog een gebloemd toiletje op na, waarin de kleuren beige en roze den hoofd rol spelen. Een roze jersey toiletje voor koele dagen kan verder de zomer garderobe nog aanvullen. Heel chic zijn ook de gebloemde toiletjes waarby een mantel behoort in de donkerste tint van het patroontje, met de gebloemde stof gevoerd die tevens kraag en revers vormt. Maar een dergelijk ensemble komt altijd weer duurder, daar de mantel maar bij één enkele japon gedragen kan worden. In zoo'n geval zou men b.v. als tweede zomermantel wel een kort flanellen of fluweelen jasje kunnen nemen, maar der gelijke dingen zijn, als ze van goede stof en keurig afgewerkt, ook nog vrij pryzig; I i .-I I i I I i i \M En nu komen we op het hoofdstuk der garnituurljes. Als men al geen ensemble draagt, moet men toch zeker een garni- tuurtje hebben, een garnituurtje van hoed, parasol en taschje, of van sjaal en zak doekje, van schoenen taschje, van parasol en sjaal, van handschoenen, tasch en cein tuur, enz. Er zijn garnituurtjes op elk gebied. He- fijne satyoen avondtoiletje is met een dia manten gespje versierd dat precies over eenkomt met de garneering van het snoet perig kleine taschje. De oorringen, aria banden en het collier vormen een schitte rend en fraai stelletje. Maar ook in het heel eenvoudige vindt men het garnituur. Als mevrouw op een mooien, warmen zomerdag zich heeriyk aan het strand wil neervleien, draagt ze een gezelligen raffia zonnehoed met kleurige wollen bloemen geborduurd, terwijl haar groote handwerk- tasch eveneens van raffia is met kleurig borduursel. Soms draagt men er zelfs nog een paar raffia strandmuiltjes bij, die men in de tasch meevoert. En als men gaat baden, speelt het ensemble hoogtij. De kleurige badmantel en het pakje, de gummi schoentjes en het coquette mutsje, 't is alles keurig en met zorg bijeen gekozen. Zelfs voor zieken bestaan er tegenwoordig allerliefste garnituurtjes, van plaid, peignoir, muiltjes en taschje. Daarmee kan men een patiënt, die reeds aan de beterehand is maar nog veel moet liggen, een groot genoegen doen. Het vagebond cestanm. We hebben den vagebond-hoed gehad> rfthting konden deze gebouwen echter Kvorden behouden. Door den Rijksveldwachter te Swalmen is, naar de Telegraaf meldt, aangehou den de 22-jarige landbouwersknecht F JE, afkomstig uit Reuver, die bekende deze takkebossen in brand te hebben gesto ken. Bij het verdere onderzoek bleek, dat de politie een goede vangst heeft gedaan, daar P. nader bekende gedurende de laat ste weken ongeveer tien bosch- en heide branden te hebben gesticht in de omge ving, waarbij eenige van ernstige aard. Verdachte is ter beschikking gesteld van de Justitie en ingesloten in het Huis van Bewaring. OP EEN TREIN GESCHOTEN De trein, die om 8 uur uit Nijmegen in de hoofdstad moest aankomen, is naar schatting op een afstand van 150 M. voor bij het station Ede door een kogel ge troffen. De kogel verbrijzelde het portier raampje van een derde klasse poupe waar in de heer J. ten Kate uit Haarlem en nog een andere passagier zaten. De beide hee- ren, die er gelukkig met den schrik af kwamen hebben te Driebergen onmiddel lijk den hoofdconducteur op de hoogte gesteld. MAN VERDRONKEN. In de Zuid-Willemsvaart te 's Bosch is ziekere A. van A. te water geraakt. Toeschietende voorbijgangers slaag len er vrij spoedig in, den man op het droge te hei pen. Onmiddellijk werd kunstmatige ademhaling toegepast. Men mocht hierme de echter geen succes meer hebben. De levensgeesten bleken reeds geweken. Het lijk werd per brancard naar het Groot-ziekenhuis overgebracht. vergist. Mij vergissen. Neen drie maal gedurende jdrie maanden heb ik den haat van dien ellendeling ondervonden. Drie maal, herhaalde Bertignolles be langstellend. De laatste keer door dien moord. Daar voor door de aanbieding der wissels,, voor zien van de handteekening van mijn broe der, pen handteekening, die buitenge woon handig nagemaakt was. En die eerste keer? Had ongeveer drie maanden geleden in de club plaatsDe hand, die mijn naam aan den wand- gehangen heeft is die van den falaris, is die van den dief, is die van den moordenaar. Daar ben ik zeker van. He, ho, dat is wel wat romantisch,; wat gij mij daar verhaalt, mijn kind. Of, die hand is wellicht een werk tuig van een ander. Om 't even. Ik zal de hand die getroffen heeft, even ze ker vinden, als die, welke bevolen heeft. Geduld maar. Ik len gaarne bereid om u te helpen, z'eide Bertignolles, opstaande. Ik zal verheugd zijn mijn waarde Lau rens, als ik u van tijd tot tijd eens zie Gij meet me op de hoogte uwer naspo ringen houden. Ik ben een oud gediende en kan ook nog iets meer doen, dan mijn avonturen verhalen. Destijds ontbrak 't mij niet aan moed en vernuft. Die zullen mij thans ook niet ontbreken. In ieder geval zal ik u scmtijds een goeden raad kunnen geven, die u op 't goede spoor zou leiden. Nogmaals mijn hartelijken dank. Maar houdt mij van alles op de hoog te. Ik beloof 't u. Meer eisch ik op 't oogenblik niet van Ph tseling glimlachte hij. Terwijl hij met de jenge man nog sprak, had hij op diens bureau in een vergulden lij-st 't lie ve gezicht van Marie-Rosa bemerkt. Op 't oogenblik, dat Hij de hand van Laurens drukte, veinsde hij 't portret voor 't eerst te zien. O, riep hij uit, wat. een lief gezicht. En hij nam 't portret in ziju handen en bewonderde 't. Wat een zachte oogenUw zuster zeker, hé Ik heb geen zuster, antwoordde Lau rens verlegen. Dat is waar ook, dat vergat, ik. Uw nicht dan, de dochter van den markies? Neen, zij is 't ook niet. Dus? vroeg hij glimlachend, zonder ver der te spreken. Ja, antwoordde Laurens, rukte 't por tret uit de handen van Bertignolles en plaatste 't weer op zijn bureau, 't Was zonderling, maar 't had hem toegesche nen, alsof zijn hart toegeknepen werd, terwijl Bertignolles aldus zijn lief Lente- feetje beschouwde.... Waarom? Dat kon hij zich niet begrijpen, maar zijn onrust was groot. En aan 't oogenblik toe gevende, had hij onnadenkend tegenover wien hij stond, 't portret uit de handen van Bertignolles gerukt. Deze was er ech ter niet verstoord over. Hij scheen' 't zelfs niet opgemerkt te hebben. Ik geloof welj dat gij gelijk hebt, baar lief te hebben, mijn kind, zeide bij, want zij schijnt mij uwer liefde waardig. OnJertusschen bad hij echter tijd ge noeg gehad op den rand van 't portret te lezen: Langoivin te Compiègne. Meer had hij niet noodig. Hij wist, dat Laurens als officier te Compiègne gestaan had. Daar had hij dus ongetwijfeld 't- jonge meisje leeren j kennen. Daar woonde zij dus en daar zou Bertignolles haar vinden. Hij had zijn doel dus bereikt, terwijl hij oogenschijnlijk een visite bij La,ureas ge maakt had. Hij vertrok niet, alvorens Laurens nog maals de belofte afgeperst te hebben, hem van alles op de hoogte te houden. In plaats van naar 't hotel in de avenue Friedland terug te keeren, ge bruikte hij iets in een restauratie, aan den boulevard, begaf zich daarna naar 't Noor- derstaticn, en nam een plaatskaartje naar Compiègne. Hij behoefde 't adres van Langoivin niet lang te zoeken, daar diens ateliers ■met hunne blauwe gordijnen vlak bij 't station lagen. Hij trad binnen. De fotograaf trad hem tegemoet. .Mijnheer, vroeg Bertignolles, bewaart gij de cliches uwer fotografieën? Da,t is werkelijk mijn gewoonte, mijn heer. .Menigmaal doen de gefotografeer- den na,bestelling en behoeven alsdan niet nog eens te poseeren. En wanneer 't portret bijzonder ge slaagd is en 't model mooi, bewaart gij er ook van Als reclame ja, zeide Langoivin glim lachend. Dat kunt ge ook opmerken, in dien u eens om u heen ziet. In 't salon, waarin de beide mannen zich bevonden, hingen een groot aantal portretten, hoofdzakelijk van jonge, schcone vrouwen. Bovendien lagen er albums en doozen, waarin dergelijke reclame-potretten ge borgen waren. Staat gij mij toe, dat ik ze even nazie? vroeg Bertignolles. Zeker, mijnheer, tot uw dienstmaar ik moet u alleen latenIk moet naar 't atelier terug, waar men mij ongeduldig ONDERHOUD BORSTELWERK. Er zijn verschillende soorten borstels, die O' k voor verschillende doeleinde ge- bruikt worden. Het vuil wat ze bevat ten is ook zeer uiteenloopend. Er zijn haar, kleer, kachel, schoen, en nagelborstel, verders vegers, stoffers, schuiers, platte boenders, lui wagens, gootsteenboenders, tandenbor stels. Al het borstelwerk behalve schoen en kachelborstels worden eerst voorzich tig op' de tafel op een krant uitgeklopt en daarna met een stevigen kam uitge kamd, zoodat liet losse stof er zooveel mogelijk uit is, want wanneer eenmaal le borstel nat is geweest, is het stof veel moeilijker te verwijderen. Haarborstels. Deze worden nadat ze geklopt en gekamd zijn geweekt in een bakje met lauw water en een klein scheutje a.lmonia of geest van salmiak. Zorg er wel voor, dat het borstelhout niet nat wordt daar hierdoor vlekken kunnen ontstaan. Klop de borstel hier in eenige keeren uit, vernieuw het, wa ter zoo noodig en zie of de borstel schóón is. Spoel deze daarna heel goed onder de kraan na, tot alle amonialucht weg is, en hang ze dan op> om te drogen. Laat nooit een borstel drogen op> het hout of op de vezel. Kleerborstels. Deze worden geweekt in lauw sop van sunlightzeep, ook flink uitgeslagen, uitgespeeld, en te drogen gehangen, of op< de zijkant gelegd. Nagelborstels. Wanneer er veel zeepi in zit, moeten deze eerst eenige tijd ge weekt worden in water en azijn, en daar na verder met zeepsop schoonmaken. Kachel- en schoenenborstels. Deze wor den nietee rst uitgeklopt, omda.t het vuil om de vezel zit. Ze worden dan eerst over een krant of losse turf gehaald. Zijn ze erg vuil, dan daarna kort geweekt in slappe sodawater oplossing en vervolgens worden ze met groene zeepi flink uitge- wasschen. Het beste gaat het wanneer wat groene zeep* aan de hand genomen wordt, de vezels moeten naar beneden zijn, anders wordt het hout gauw nat, en dan flink met de vingers door de ve zels gaan. Is het schuim helder, dan kan de borstel nagespoeld worden. Kijk goed na, of er geen groene zeep meer aan de vezel zit. Vegers en schuiers. Ook deze worden eenigen tijd in sop van groene zeep ge weekt en daarna flink uitgewasschen, uit gespoeld en te drogen gehangen. Platte boenders en luiwagens. Deze moe ten eerst heel goed uitgekamd worden, zijn ze vet, dan worden ze eerst even in sodawater gezet en daarna flink in groe ne zeep uitgeklopt tot al het vuil uit de vezels is. Laat deze borstels vooral nooit veracht. O, laat ik u niet storen, gaat uw gang. Bertignolles begon te zoeken. Na verloop van een half uur had hij 't gevonden. Hij hield een dergelijk portret in zijn handen als hij bij den graaf gezien had. 't Was 't zelfde lieve meisje met haar zachten oogopslag en zoeten glimlach. Hoe vreemd, mompelde hij en bij Laurens dacht ik daar zooeven nu aan. 't Lijkt me alsof ik dat jonge meisje reeds meermalen ontmoet heb. 't Lijkt me alsof ze geen onbekende voor mij is. Waar heb ik haar geziien Waar haar ontmoet Opnieuw begon hij hierover te peinzen, maar vond niets. Ik vergis mij zeker; de gelijkenis met een mijner bekenden heeft mij op1 een verkeerd spoor geleid. Op dit oogenblik trad de fotograaf bin nen. Welnu mijnheer, hebt ge gevonden, wat ge zocht Mijn hemel, ik zocht niets bepaalds. Ik wilde mij alleen op de hoogte stel len. Er zijn prachtige proeven van vol maakte fotografiekunst bij mijnheer, 't Zijn ware kunstgewrochten. Langoivin boog gevleid zijn hoofd. Dit bijvoorbeeld, vervolgde Bertignolles op 't portret van Marie-Rosa wijzend, dat hij in zijn handen hield. En dat heeft mij vooral bijzonder getroffen, daar 't mij toeschijnt dat ik de trekken van dit jonge meisje herken Zoover ik mij herinner, zeide de foto graaf, 2cnder de openhartigheid van Ber tignolles te wantrouwen, is zij de doch ter van een officier van Compiègne. Van een officier, riep Bertignolles ver rast uit. te vuil worden, omdat het anders erg veel tijd in beslag neemt, voor al heb vuil eruit is. Gootsteenboenders. Deze worden op de zelfde manier behandeld. Tandenborstels. Deze worden geregeld eens uitgeklopt In warm water. Plotseling was er hem een licht over 't. geheim opgegaan. Van een officier, ja. En nu geloof ik, tn ij ook te herinneren, dat zij Marie heet, Marie-Rosa, niet waar? Marie-Rosa Velladier? Is zij geen piano-onderwijzeres? Dat zou ik u niet kunnen bevestigen^ 'maar als gij1 er belang in stelt, niets gemakkelijker om 't te weten te; komen. Ik verzoek u, zeg 't mij dam Langcivin sloeg zijn boeken opi en zei de na eenige oogenblikken Marie-Rosa Velladier, ja, zij is 't. En waar woont zij.? Destijds woonde zij Pierrefonds-weg 49, Is dat ver? Bij 't bosch. Ik dank u, mijnheer. Toen Bertignolles weer op straat liep,- liad hij moeite, zijn vreugde te onder drukken. De menschen hielden stil om dien groo- fen, dikken man na te zien, die met zijn handen gesticuleerde en luid- in zich zelf sprak. Welk een gelukkig toeval, zeide hij, want dat jonge meisje is zonder twij fel de piano-onderwijzeres van Jenny. Is 't mogelijk? Met groote passen, nu en dan dra vende, snelde hij naar de woning van Marie-Rosa. Op den Pierrefonds-weg 49 werd hem medegedeeld, dat Kaptein Velladier 'Com piègne sedert een jaar met zijn dochter verlaten had. Sedert dien dag had men niets meer van hen gehoord-, haar te genwoordig adres was onbekend. (Wordt vervolgd.)

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1929 | | pagina 2