Zomersproeten ver dwijnen spoedig door een pot Sprutol. Bij alle drogisten. wedstryd tegen de vereen. »N.E,0.c van Sprang, welke eindigde met 21 ten voordeele van »A K.C.t AALST. Naar we vernemen, is de toestand van het kind v. H., dat tengevolge van de overriding met 'n auto een hersenschudding bekwam, thans van dien aard dat het ge vaar als geweken kan worden beschouwd. j AMMERZODEN. Op het groot nationaal concours van Harmonie- en Fanfaregezelschappen te Am sterdam behaalde onze fanfare »St. Ceciliac onder leiding van haren directeur, den heer P, Baselaar, de volgende prijzen le prys superieure afdeeling met 134 punten, ver guld zilveren lauwerkrans le prys met het grootst aantal punten in de afdeeling fan fares zilveren lauwerkrans le prij3 voor het grootst aantal behaalde punten over het geheele concours, massief gouden medaille le directeursprys toegekend aan directeur P. Baselaar f50 en de tweede eereprys zilveren lauwerkrans. Aan het concours hebben deelgenomen 50 muziekgezelschappen. ty ANDEL. De heer A. Mans alhier slaagde voor het eind examen Gymnasium (diploma B.). Het hooiland van de gemeente heeft by gehouden verpachting pirn, f 1000 meer opgebracht dan het vorig jaar. 51 BRAKED. Onze dorpsgenoot© Mej. Adr. van Dalen, legde met gunstig gevolg eindexamen H. B. S. 5-jarige cursus te Zaltbommel af. BENEDENLANGSTRAAT. Vette varkens zyn weinig voorhan den en dientengevolge is de prys hoog. Naar gewicht en kwaliteit besteedt men 85 cent per K.G. levend gewogen. Jonge biggen blijven ook op goeden prys en gelden van t 20 tot f 30 per stuk. ■i CAPELLE. Tot onderwyzeres aan de kook* school te Arnhem is benoemd mej, P. Rijken alhier. De in de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse gehouden extra-collecte voor den eeredienst, in verband met het verven van het kerkgebouw, heeft opgebracht f 129.47. Door den Ring 's Grevelduin Capelle e. o. van den Bond van Ned. Herv. Jongelingsvereen. is besloten, haar derden te organiseeren landdag te houden op Zaterdag 17 Aug. Toen de werkman P. V, alhier zich een dezer dagen per fiets naar zijn werk te Tilburg begaf, kwam hy zoodanig te vallen, dat hy zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Het pakhuis van de landbouwver- eeniging SprangCapelle e. o. is overge bracht van den heer C. L. de Rooy naar den heer A. v. d. Have aan het Broggetje. J.l. Zaterdag slaagde by het te 's Bosch gehouden examen de heer W. Treffers Jzn. te VryhoeveCapelle vco.' onderwyzer. Vorige week Donderdagavond werd in verband met de a.s. Tweede Kamer verkiezing door de S. D. A. P. te dezer plaatse een openluchtmeting gehouden, waarop als sprekers optraden de heeren F. Rippen uit Breda en W. Gulden uit Sleeuwijk. In het café van den heer J. Treffers aan het Bruggetje alhier werd j.l. Zater dagavond een openbare vergadering ge houden van den Vrijzinnig Democratischen Bond. De heer Kobben uit 's Bosch voerde hier het woord. 1 EETHEN. In de op 25 Juni l.l. gehouden vergadering van het vGroene Kruist alhier, werd in plaats van den heer C. G. Nieuw koop te Drongelen, die als voorzitter had bedankt, als zoodadig gekozen de heer J. B. Meiresonre te Genderen. Den schei denden voorzitter werd, voor het vele, vanaf de oprichting door hem aan de Vereeniging bewezen een wordt van dank gebracht, en werd de aftredende uit erkentelijkheid daarvoor tot Eere-Voorzitter benoemd, zoo- dat zijne plaats in ons Groene Kruiswerk toch blyft bewaard. GORINCHEM. Tot de eerste klasse der Chr. Kweek school alhier zjjn, Da gehouden toelatings examen, toegelaten de jongedamesB. Hakman te Almkerk Ch. Ch. C. Jonker te Werkendam M. Kentie te Woudrichem G. W. G. Koopmans te Almkerk H. J. Koppers te Woudrichem en de jongeheeren P, J. v. Helden te Nieuwendyk en B. Koekoek te Nieuwendyk. j 's GRAVENMOER. By de alhier gehouden aanbesteding voor het schouwmaken der waterleidingen van het waterschap iBeoosten de '-sGrave- moersche Vaart* waren de laagste inschry- vers H. Sprangers en L. Pols te Waspik G, van Dongen en M. Rosenbrand te Sprang- Capelle en C. van der Schans alhier, aan wie het werk is opgedragen. Door de land- en Tuinbouwvereen. voor 's- Gravemoer en Omstreken, is het vervoer van de zwarte bessen naar de veiling dit jaar opgedragen aan H. van Eersel en A. van Gooi, beiden alhier. Als een bijzonderheid kan worden gemeld, dat gedurende het eerste halfjaar 1929 alhier geen huwelyken zijn voltrokken. Toen de landbouwer A. de J. j.l. Zaterdagmorgen met eeo wagen, bespannen met twee paarden en geladen met hooi naby C. Rozenbrand aan de Vaart alhier, de iBysterst kwam uitgereden, kon by, terwyl de paarden reeds op den provinci alen weg stonden, niet draaien met zyD wagen, Doordat de paarden eensklaps achteruit liepen kwam het voorste gedeelte van den wageo met de beide paarden in de vaart terecht. Het achterste wagengedeelte bleef gelukkig ten deel op de brug, waarover het gespan kwam, en ten deele op den weg hangen, waardoor voorkomen werd, dat de geheele lading hooi niet op de paarden viel. De bestuurder wist zich bytijds in veiligheid te breogen. Direct waren eenige menschen nit de onmiddelyke nabyheid ter plaatse en konden de paarden na eenige moeite op den beganen grond worden gebracht. Nadat het hooi was overgeladen bleek, dat betrekkelyk weinig schade was toegebracht aan het voertuig. Naar we vernemen hadden de paarden geen letsel bekomen, zoodat één en ander nog goed is afgeloopen. Het orgel in de Geref. Kerk alhier heeft een algeheele restauratie ondergaan, wat zeer zeker de begeleiding by den kerk zang ten goede komt. De uitvoering van dit werk is geschied door den heer K. M. Koppejan te Veenendaal, aan wien ook is opgedragen de restauratie van het orgel der Ned. Herv. Kerk alhier. SPRANG. Mejuff. v. D. kreeg een onbeduidend wondje aan baar hand, waardoor later de hand zoo hevig opzwol en haar veel pyo veroorzaakte. Dr. W. constateerde bloed vergiftiging, er moest direct worden inge grepen en werd de hand geopereerd. De steenbakker P. W. alhier had op de steenfabriek te Berkel het ongeluk met zijn linkerduim tusschen een kipkar bekneld te komen, waardoor deze geheel werd opengescheurd. Dr. W. verbond dien duim. Onze doirpsgenooten de dames E. Vos en D. Vos slaagden voor het examen L.O. Genoemde dames onze felicitatie. WERKENDAM. De gehouden voetbalwedstrijd door »W.V.V.t tegen »Merwede« van Gorinchem, eindigde met 20 voor W.V.V. De Herv. Naaikrans 9 10a hoopt Woensdag 10 Juli een pleizierreis te maken naar Nymegen en Berg en Dal. De heer F. Gressinkloo, hoofd der openbare school te Den Biesbosch, is in gelijke betrekking benoemd te Glanenburg. WAALWIJK. Zaterdag 29 Juni j.l. werd alhier een Fokpaardendag gehouden op het terrein aan den achterkant der tribune voor het concours hipp'que. Deze dag is uitstekend geslaagd. Dank zy het droge weer was het grasveld uit stekend voor de verschillende keuringen geschikt. De belangstelling was goed en de regeling, zooals wy in Waalwijk gewoon zijn, in orde. De Fokpaardendag werd georganiseerd en geadministreerd door het Comité voor het Concours Hipp'que. Dit Comité, en vooral den yverigen secretaris, den heer Jud. Timmermans komt een woord van hulde toe, voor de wijze waarop deze fokdag werd voorbereid en geregeld. Voor de Prov. Regelingscommissie keur den de heeren M. G. van Baaien te Asperen, G. Costermans te Eist en van Rooyen te Boxtel. De afd. 1-jarige merriën werd gekeurd door de twee eerstgenoemden. De afd. merr'ëa met haar veulens door de heeren A. W. Heidema, hoofdinspecteur der Nat. Ver. tot Bevordering der Paarden fokkerij in Nederland, H. den Engelsen en C. Damen. Bij de verrichtingsproef voor M.C. merriën, fuogeerde als juryde heeren Mr. B. Timmermans te Waalwijk, G. Costermans te Eist en A. W. Heidema te Den Haag. Voor de regeliog op het terrein zorgde de daartoe aangewezen commissie bestaande uit de heeren C. J. W. Branderhorst te Eethen, G. H. Straver te Babyloniënbroek en D. A. van der Schans te Drongelen. De volgende onderscheidingen werden behaald Keuringen vanwege de Provinciale Rege lingscommissie voor de Paardenfokkerij in Noord brabant. 2-jarige merriën. le prys f 40.Ottolina v. Holand van Gebr. Oerlemansvan der Schans te Drongelen. 2e prys f30.Ottella v. Colonel van J. C. Wink te Wjjk. 3e prys f25.Orata v. ZwiDgli van Gebr. Oerlemansvan der Schans. 4e prys f 20.Omante v. Holand van P. L. J. van Casteren te Schayck. 5e prys med. Olganda v. Ebert van C. H. van Everdingen te Heesbeen. 6e prys med. Ocera v. Cicero van H. J. H. van Honsewijkde Bont te Dassen. 3-jarige merriën. le prys f40.Norala v. Holand van G. J. W, Branderhorst te Eethen. 2e pry3 f 30.Niogli v. Zwingli van Gebr. Oerlemansvan der Schans. 3e prys f25.Nolava v. Holand van C. H. van EverdiDgen te Heesbeen. 4s pry3 f 20.Norala v. Cicero van Gebr. Oerlemansvan der Schans. 5e prys med. Nellina v. Holand van Wed. A. Straver te Balyloniëobroek. 6e prijs med. Nustica v. Jastico van P. W. Boons te Raamsdonk. 7e prijs med. Noliena v. Holand van G. H. Straver te BalyloEiëabroek. 48 jarige merrëo. le prys f50.Malanda v. Holand van G. J. W. Brac derhorst te Eethen. 2e prys f 40,Kally v. Rolland III van A. Z. Snoek te Almkerk. 3e prijs f 40.Jeleta v. Caladyn van J. de Waal te Wyk. 4e prys f 30.Irelonia v. Excellent van A. Z. Snoek te Almkerk. 5e prys f 25.Iriana v. Wilfried v. idem. 6e prys f20.Maha v. Ruthard van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 7e prys f15.v. Baldur van C. M. van Casteren te Schayk. Merriën van 9 jaar en oudar. le prys med. Giwanka v. Iwan van G. J. W. Branderhorst te Eethen. 2e prys med. Dot v. Utz van Gebr. Oerle mansvan der Schans. 3e prys med. Balbine I v. Cicero van de kinderen G. J. Boll te Doeveren. Stamvaders met afstammelingen. Zilveren med. Holand van de Ccöp. Ver. tot verbetering van het Paardenras in het Land van Heusden en Altena. Van Holand werden de 15 volgende afstammelingen met f 10.bekroond: de 2-jarige hengst Ogiwo van G. J. W. Brandei horst te Eethen de 3-jarige merrie Nolara van dezelfde de 4 jarige merrie Malanda van dezelfde een bruin merrieveulen van dezelfde een bruin hengstveulen van dezelfde de 2 jarige merrie Ottolina van Gebr. Oarle mansvan der Schans te Drongelen de 4 jarige merrie Malda van D. v. Buuren te Meeuwen de 1 jarige merrie Polanie van dezelfde een veulen van dezelfde de 3 jarige merrie Mellina van Wed. A. Straver te Ba' yloniëobroek de 4 jarige merrie Mellanda van dezelfde een veulen van C. H. van Everdingen te Heesbeen de 3-jarige merrie Nolava van dezelfde de 4 jarige merrie Manda van J. de Waal te Wyk de 2 jarige merrie Ormante van P. L. J. van Castareo te Schayck. Keuring van 1-jarige merriën. 1. Plodona v. Ebert van G. J. W. Bran derhorst te Eethen 2. Polanie v. Holand van D. van Buuren te Meeuwen 3. Pitronella v. Itourist van G. van der Beek Gzn. te Dussen. Keuring van merriëa met veulens. Nolara met veulen van Terenus van G. J. W. Branderhorst te Eethen Jorilla met veulen van Holand van D. van Buuren te Meeuwen Jeramia met veulen van Holand van Wed. A. Straver te Babyloniënbroek Kenora met veulen van Holand van G. J. Hartgers te Doeveren Jelita met veulen van Holand van J. de Waal te Wyk Manda met veulen van Ebert van dezelfde Maha met veulen van Ali van G. J. W. Branderhorst te Eethen. Verrichtingsproef onder den man voor M.C. merriëa gedekt door M.C, heDgst. Prijzen uitgeloofd door de Ned. Ver. »Het Legerpaardc te den Haag en de 8d prys door Mr. B. Timmermans te Waalwyk. le prys f 40.Ifïama van C. van IJzeren te Arkel. 2e prys f 35.Janneke van dezelfde. 3a prijs f 30.Aranka van Gebr. Smits te Waspik. 4e prys f 25.Jelita van J. de Waal te Wyk 5e prys f 20.Makda van D. v. Buuren te Meeuwen. 6e prys f 15.Kebina van dezelfde. 7e prys f 15.Irelonia van A. Z. Snoek te Almkerk. 8e prijs f 10.Carita van Gebr. Oerle mansvan der Schans te Drongelen. Verder werden nog 7 prjjzen k f 10. toegekend aan Giwanka van G. J. W. Branderhorst te Eethen Gienetje van Gebr. Oerlemansvan der Schans te Drongelen. Aakje van D. van Buuren te Meeuwen. Divina van C. H. Straver te Babyloc'ëc- broek. Jeramia van Wed. A. Straver te B.-Broek, Manda van J. de Waal te Wyk. Meta van Wed, G. Millenaar te Andel. Bij eenige in aanbouw zijode wonin- j tt n Secretaris (waarnemend) de heer gen in de Mr. Van Cootbstraat waren eenige^ gui m.1E1 kinderen aan het spelen, toen het 2 jarig dochtertje van den heer R. in een pas gebluschte kalk viel. De zusjes van de kleine vlochtten weg, doch de 5 jarige Van N. wist het om hulp schreiende meisje nit baar netelige positie te bevrijden. Op ad vies van een geneesheer werd bet kind onverwjjld naar een oogspecialist te Den Bosch vervoerd. Men vreest het ergste voor de oogen van de kleine. WIJK zqn voor WAARDHUIZEN. Zondag j.l. had de bevestiging en intrede plaats van den Weleer w. heer Ds. H. van Hejjst in de Geref. Kerk alhier. Ds. Bouwmeester uit Andel die des voormiddags als bevestiger optrad, had tot tekst gekozeD Joh. 3 29 en 30, waarin hij de Dienaar des Woords als de vriend van den Bruidegom voorstelde, en behan delde voorts de navolgende punten le. Wat dit van de Dienaar des Woords vraagt; 2s. welke eischen dit stelt aan zijn arbeid en 3e. welke heerljjke vrucht dit afwerpt. Aan de handoplegging werd ook door Ds. Jonker uit Werkendam deelgenomen. Des middags trad ds. van Heijst op en had tot tekst gekozen Efeze 6 19. De inhoud hiervan, Paulus verzoek om de voor bede van Efeze, stelde hy voor in drie punten le. De redenen van deze voorbede. 2e. De inhoud van deze voorbede. 3s. Het doel van deze voorbede. Na de uitlegging hiervan werden toege sproken de familie, de bevestiger, de af gevaardigde van de classis, de Burgemee ster, Kerkeraad en leden, welke beantwoord werden door A. Schoenmakers als ouder ling, ds. Jonker als afgevaardigde van de classis, door burgemeester Bergmeyer en den heer van Esch, hoofd der Chr. school. Op verzoek van ouderling Schoenmakers werd hem de bekende zegenbede uit Ps. 134 3 staande toegezongen. Beide keeren was er veel belangstelling. Vragen op rechtskundig gebied (Abonné's kunnen in deze rubriek GRATIS vragen stellen.) Mag men kippen los laten loopen op eens aoders grasland, hetwelk beplant is met vruchtboomen W. P. Indien iemand gefalieerd is en geeD cent bezit, later weer in zaken komt als compagnon en goederenkrjjgt op naam van den compagnon, heeft de Curator of Rechter-Comnaissaris uit voreogeDoemd fail illissement dan het recht beslag te leggen op die goederen T Hoe kan ik in xoo'n geval handelen H. X. Vergadering van den raad der gemeente WIJK. op Vrijdag 29 Juni n.m,- 7 uur. Voor? it ter Edelachtb. heer R, J. v*. Doveren. Zooals uit achterstaande advertentie blijkt zal het circus Oriëntaal (Amanda Roberti) alhier op heden Woensdag en morgen Donderdag een voorstelling geven. De Echo van het Zuiden schrijft onder Kaatsheuvel Sinds Zaterdagavond geeft het Circus (Amanda Roberti) op de Markt voorstelling, avond op 242,- 253.— 132.- 125.- alhier avond een uitverkochte tent. De roep die den eersten avond reeds over Rolerti uitging, is waarheid ge bleken en tonder schroom mag de directie het devies voeren: „Geen Bluf maar werkelijkheid". Met een ruim drie uren lang programma dat vlot en accuraat wordt afgespeeld, kan het publiek zich amuseeren in alles wat een circus bieden kan. Mejuffi. Irena is een koene en vaardig Wild West rijdster. Mevrouw Amanda Ro terti vol elegance en gratie als Peiforce-Amazone. Wiskundig zuiver werk leveren als planeten trapeze. Mejuffr. Marie Jockey nummer (meester toont de dames Weitzmann in de lucht aan de voert een koddig uit waarin zij zich in de rijkunst. De Aanwezig alle leden. De Voorzitter opent de vergadering met voorlezing van het formuliergebied, de secretaris leest daarna de notulen der vo rige vergadering, die onveranderd worden, vastgesteld. Allexeerst wordt overgegaan tot de ver pachting van hooigras. vorig jaar than3 Klein Korenzand Wei d'Ulven Dorpstosch p>erc. I 160.— 145.— Dorpsbosch perc. II 172.— 175.— De Kuiper 165.— 171.— Buitenpas 25.— 67.— Groot Kcrenzand vorig jaar verpacht om te beweiden. Opbrengst voor het geheele jaar. vorig jaar thans 641.- 859.- Ebbe perc. 1—9 behalve 4, dat in. buur is bij de voetbalvereeniging. vorig jaar thans 1643.- 1361.- Ingekomen stukken Goedkeuring door Ged. St. van de raads besluiten tot wijziging der Gem.begr^o- ting, begrooting G. E. B. en begrooting afdeeling Aalburg, raadsbesluit tot rui ling van een strookje grond met T. v. Alfen, onderhandscbe verhuring voetbal terrein op de Ebbe, van de gem.begrooting 1928. Ged. St. berichten dat zij geen bezwaar hebben tegen de voorgestelde af lossing voor het G.E.B. als de bedrijf s- verordening wordt gewijzigd. Deze wijzi ging zal den raad in de volgende verga dering ter goedkeuring worden aange boden. Rekening der Gezondheidscommissie 1928. De ontvangsten hebben bedragen Trans format iedans van Mej. Irena is 'f2523.74 de uitgaven f2283.03 zoodat de- een der bekoorlijkste damesnummer uit de voorstelling. Hans Siegfried laat bet publiek proeven zien van vrijheidsdressuur van vier Russische ponny's, terwijl de Gezusters Roberti met de plastische Po se te paard enorm succes weten te oogstten. De clou van den avond is ech ter het slotnummer van den Canadee- sche Hercules Hans Siegfried. Ongekend is de kracht van dezen reus. Twee 6 cylinder wagens houdt hij, terwijl zij vol ga,s geven onbeweeglijk op hun plaats, een hoefijzerstaaf draait hij met han denkracht tot een spiraal, een halster van 350 K.O. stoot hij met één hand; een smidsaanbeeld van 500 K.G. laat hij zich op de naakte borst plaatsen en daarop met twee voorhamers smeden, ze rekening sluit met een batig saldo van f 240.71. De gemeente Wijk heeft bijgedrag gen over 1928 een bedrag van f 124.75, Nota van aanmerkingen door Ged. St% op de gem.rekening 1927. Deze aanmer kingen zijn slechts van administratieven aard. B. en W. worden gemachtigd, de verl tngde wijzigingen aan te brengen. Circulaire van Ged. St. over aanleg va.n een weg naar bet te stichten veer aan den Kop van 't Land. De Voorzitter acht dezen weg voor deze gemeente niet van zoo groot belang, bovendien acht hij dezen aanleg meer thuis behoorend bij de provincie, dan bij de gemeentebesturen. De beer Boumaa verklaart het hiermede eens te zijn. De Voorzitter zou met het oog op den in één woord Hans verricht toeren, diefinancieelen toestand van de gemeente jmen zien moet om ze te kunnen ge- looven. Maandag en Dinsdag gaf het circus voorstelling voor de schoolkinderen, te gen een zeer gereduceerden prijs. De kin deren hebben genoten om nog dagen te kunnen vertellen, Zoodat We ook in dit opdicht het circus Roberti kunnen aan bevelen, dat op alle gebied een uitsteken den indruk heeft gemaakt. Houders van loten ten bate der Zang vereeniging „Con Amore" alhier, wor den verwezen naar een desbetreffende ad vertentie voorkomende in dit nummer. willen voorstellen geen subsidie te ver- leenen. De heer G. v. d. Pol ziet niet bet be lang voor Wijk, een groote subsidie acht hij daarom niet gewettigd en een kleine subsidie heeft niets te beteekenen. Met algemeene stemmen wordt besloten geen subsidie te verleenen. Verzoek van D. v. Wijk te Aalburg om ontheffing van art. 22 der bouwveror dening voor de oprichting van een hou ten kerkgebouw. De heer v. d. Pol meent dat ieder een ontheffing krijgt, men het dus nu ook niet kan weigeren, hij stelt daar om voor de gevraagde ontheffing te ver leenen. De heer Bouman steunt dit voorstel. De heer Mans zou geen ontheffing verlenen, men heeft in Aalburg een stee- nen kerkgebouw, waarin de waarheid wordt verkondigd hij acht dit voldoende. De Voorzitter zegt dat het niet over deze vraag gaat. De heer v. d. Velden meent dat men de aanvragers het recht niet mag ontne men, op hun wijze God te zoeken. De heer Roza heeft geen bezwaar de gevraagde ontheffing te verleenen alleen, zou hij er een bepaling aan willen ver hinden, dat de noodige voorzorgen wor den genomen, ter voorkoming van brand gevaar, b.v. door een of meer brandblusch- apparaten aan te schaffen en in het ge bouw te hangen. De Voorzitter meent dat dit in de bouwverordening kan worden opgenomen. Hierop wordt met 5 stemmen voor 2 tegen besloten de gevraagde ontheffing te verleenen. Tegen stemden de heérén Mans en v. Loon. Verzoek van A. L. v. Rijswijk en D. v. Wijk eveneens voor ontheffing van art. 22 der bouwverordening voor een op te richten schuur. Ook hiervoor wordt ont heffing verleend. Een zelfde verzoek door D. Kolff voor een op te richten rijwielherstelplaats ook deze aanvrage wordt ingewilligd. Gunning aanbesteding betreffende den. bouw van het bovengrondsch laagspan ningsnet aan de Heistraat. De Voorzitter zegt dat B. en W. de gunning voorloopdg hebben aangehouden, omdat de inschrijvingen boven de raming gaan, er is ingeschreven voor f 3485. terwijl de begrooting was 32 a f 3300.—, De heer v. Helden meent dat de over schrijding dan toch niet zoo heel veel heeft te beteekenen. De Voorzitter merkt op dat het toch al krab aan was of de uitbreiding zich. zal bedruipen. Wethouder Roza zegt dat de berekening is gebaseerd op een gemiddeld verbruik van 40 K.W.U. per aansluiting. Met 23 aansluitingen zou bet bij een kostprijs van 3200 net hebben gegaan. Nu komt de uitbreiding hooger met bij komende werkzaamheden moet men rekenen op f 4000.— waarvoor rente en aflossing isi te stellen op f 400.— per jaar, met stroom- inkoop en stroomverlies komt men aan een bedrag van f 558.— terwijl de in-

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1929 | | pagina 2