Electrificatie BEZOEKT Plaatselijk Nieuws Zenuwstillend Burgerlijke Stand. Marktbericht. de Heusdensche Winkelweek, Mjjnhardt's Zenuwtabletten ui. die gehouden wordt van 2431 Juli. HEUSDEN. De uitslag van de j.l. Zondag ge houden serie-wedstrijden, uitgeschreven door de Voetbal vereeniging «Juliana* alhier, is als volgt le prijs Viod uit 's Bosch. 2e Biauw-Wit uit Woudrichera. 3a Stormvogels uit Waalwyk. 4e A.V.V. uit Ammerzoden. ALMKËRK. Vrydag, 5 Juli, maakten 88 kinderen uit de hoogste klassen der Herv. school alhier een pleziertocht onder leiding van het personeel en den eere» voorzitter, Ds. DöQSzelmann. Om 8 uur 's morgens wa ren de kleinen fcy de school verzameld. De wakkere chauffeurs Branger, van Leeuwen en Noorloos, wien een woord van dank toekomt, reden hen in hun auto's naar de Roestelbergen, waar de kinderen zich moe speelden. Na gegeten te hebben, werd o/er Oosterhout naar Breda en Gin- neken getuft. Iu het Mastbosch werd een half uurtje gewandeld, waarna de tocht over Oosterhout, 's Gravemoer, Waspik naar Meeuwen werd voortgezet. Het vroolyk lied der kinderen klonk in alle dorpen wyd en zijd, terwyl onderweg telkens versna peringen waren uitgedeeld. Ten slotte werd de reis naar Meeuwen toch nog een snoepreisje daar ze in den kersenboomgaard nog op kersen werden getrakteerd. Om half 7 kwamen ze veilig thuis. Aan hun blyde gezichten was het te zien, dat ze een genotvollen dag gehad hadden, terwyl nog steeds hun lied lustig weerklonk. Morgen Donderdag hoopt de Herv. Jong.ver. »Eben Haëzerc alhier, een plezier reisje te maken, naar Arnhem en omstreken. De Heer A. W. C. van Veelen alhier, slaagde te Utrecht voor het Doet. examen in de Geneeskunde. J.l. Zaterdag speelde de korfbalver. A. K. 0. alhier tegen de vereeniging van Werkendam, welke eindigde met 22. ANDEL'. Gedurende de maand Juni j.l. zyn door de Sluis alhier gepasseerd 2857 vaar tuigen met een iohoud van 458195 Ms. CAPELXE. De postduivenvereeniging «De Lucht- vaartc hield vorigen Zondag, gecombineerd met de postduivenvereeniging «De getrouwe duifc een wedvlucht vanuit Limoges (Fr.), terwijl door deze beide vereenigiDgen j.l. Zondag een gecombineerde wedvlucht vanuit Wouw werd gehouden1 By de wedvlucht vanuit Limoges werden de pryzen behaald door: W. v. d. Velden 1, 3, 4. P. Snaphaan 2. W. v. Best 5, 8. H. Rosenbrand 6. P. d. Velden 7. Chr. Heeswyk 9. Tb. Lichtvoet 10. Eerste overduif A. Versteeg. De wedvlucht vanuit Wouw had den vol genden uitslag P. Nieuwenhuizen 1, 2, 4, 7. J. SpieriDgs 3, 23, 24, 28, 29. M. Don ders 5, 14. W. v. Bast 6, 19, 22. H. Netten 7, 8, 10, 11, 15, 16, 18. M. Verduijn 9. Chr. v. Heeswyk 12,13, 20, 21, 30. G. de Benis 17. P. Snaphaan 25, D. Donders 26. M. Mesch 27. G. Vos 31. P. v. d. Velden 32. Eerste over duif H. Netten. Aankomst eerste duif 9.39.15 en laatste prijswinnende duif 9.46.41, DRUNEN. 6 Juli. Op de heden alhier ge houden veiliog werd besteed voor Kasscijboonen 5870 ct. per kilo. Stamboonen 5268 per kilo, Tuinboonen 7—8 per kilo. Peulen 2022 ct. per kilo. Aardbeien 45 per kilo. Aardbeien voor 't vat 70 ct. per kilo. Aard. blauwput 910 ct. per kilo, Roode bessen 2248 c*. per kilo. Frambozen 23 ct. per kilo. Erwten 1718 ct- per kilo. Kersen 22 46 ct. per kilo. Bloemkool 17—26 per stuk. Bloemkool II 815 per stuk. Bloemkool III 16 per stuk. Spitskool 310 ct. stuk. Sla x/4 Yj per stuk. Komkommers 711 per stuk. Komkommers II 3—5 per stuk. Komkommers III l/22 per stuk. Komkommers wit 813 ct. per stuk. Peen 1 6 ct. per bo9. Aanvoer erwten 35 400 kilo. Aanvoer komkommers 18 750 stuks. Aanvoer aardbeien 14000 pond. 's GRAVENMOER. Men is alhier druk bezig met het leggen der buitenleiding voor de water leiding. Vele zijn reeds aangesloten, maar vele wachten met de binnenleiding tot de verplichte aansluiting. De Zangvereen. «Excelsior* alhier hoopt haar medewerking te verleenen bij de op 17 Augustus a.s. te houden Landdag der Herv. Jong.vereen, van den ring 's Grevelduin-Capelle te Capelle. RIJSWIJK. De heer P. van Someren alhier is aangesteld tot directeur van de mondhar monicaver. te Nieuwendijk. RAAMSDONKSVEER. Mej. Jos. v. Beek, die dezer dagen aan de Kweekschool te Moerdijk slaagde voor acte L. O. en Nuttige Handwerken werd met ingang van 2 Sept. a.s. benoemd tot Onderwijzeres aan het Pensionaat te Made. Aan boord van het in den Haring vliet liggende motorschip «Nijmegen 4« is de 25 jarige schippersknecht A. C. Klavers, alhier, by het verlaten van dit schip met den rechtervoet in een kronkel van een staaldraad geraakt, waarbij dit lichaamsdeel werd afgeklemd. Na door dr. H. van Klaveren voorloopig te zijn verbonden, is hij in het ziekenhuis aan den Coolsingel ter verpleging opgenomen. SLEEUWIJK. De heer L. van 't Sant alhier is gekozen tot Bestuurslid van de Proeftuinver. te Gorinchem. SPRANG. J.l. Zaterdag maakte de Gereform. Knapenvereen. «Samuël* met haar leider de heer C. Klootwyk, een uitstapje naar Arnhem en Omstreken. Hoogst voldaaD over he^ vele schoone dat men gezien had keerde men met den laatsten trein huis waarts. Het 2 jarig dochtertje van zekere B. had in een onbewaakt oogenblik het ongeluk boven van den zoldertrap te vallen. Vreesde men eerst het ergste, later bleek dat een en ander nog gelukkig was afgeloopen, J.l. Zaterdag werden door enkele jonge dames bloempjes voor het T. B. C.- fonds voor de Minahassa ten verkoop aan geboden. Hierdoor werd een bedrag van f 30.— byeen gezameld. Onze korfbalclub «N.E.O.* speelde j.l. Zaterdag een wedstryd tegen Filips B. te Eindhoven. Deze wedstryd eindigde met 71 in het voordeel van Filips B, iW OUDRICHE3I. Gedurende de maand Juni jl. werden aan de Vischmarkt alhier aangevoerd 47 zalmen, 3 elften en 66180 finten. De ge middelde prys voor zalmen bedroeg fl.70 per pond en voor finten 15 cent per stok. Gedurende het tjjdvak van 28 Juni tot en met 4 Juli j.l. werden aangevoerd 4 groote zomerzalmen ad. fl.65 tot fl.80 per pond. Besteed werd voor snoek 35 tot 40 centbrasem 20 tot 30 centdikke aal 90 tot 100 centdunne aal 27 tot 40 centalles per pond. De marechaussee K. Kramer is over geplaatst van Philippine naar de brigade Woadrichem. Door de Noordbrabantsche Mij. van Landbouw is op een verzoek van de Land en TuinbouwvereeD. «Land van Altena* alhier besloten mede te weiken aan een door deze vereeniging- by gelegenheid van haar 25 jarig bestaan op 17, 18 en 19 Sept. a.s. te houden tentoonstelling van land- en tuinbouwproducten door een in zending van goedgekeurd zaad-en pootgoed. Overwogen zal wordeD of het mogelijk is, gelijktijdig een domonstratie te geven met den Gravely-motortraetor en een kleine freesmachine. WERKENDAM. Begunstigd door mooi zomerweer maakte de Herv, Meisjesvereen. «Feté* Vrydag j.l. baar jaarlyksch uitstapje met een autobus. Nadat de meisjes met de leidsters hadden plaats genomen, werd allereerst gereden naar de speeltuin Mid denhuis te Oosterhout. Hier werd naar hartelust gespeeld en genoten van de vele attractiesmet de bus werd de tocht ver volgens voortgezet naar Breda, alwaar «Valkenburg* met omgeving werd bezichtigd. De boterham werd genuttigd in de bosch- wachterswoning van het Mastbosch te Ginneken. De reis werd vervolgd naar Meeuwen, alwaar in den bekenden kersen boomgaard de heerlyke kersen met smaak werden gegeten. Voorzien van een flinke voorraad van de fijne vruchten werd de terugreis aan vaard. Tegen 10 uur kwam het vroolijk troepje luid zingende ons dorp weer binnen gereden. 't Was een aardig uitstapje ge weest, waarover allen zeer tevreden waren. De Zaterdagmiddag gehouden voet balwedstrijd door W. V. V. I en II tegen H. S. M. van Gorinchem, eindigde met 73 voor W. V. V. De nederlaagwed- strijd is niet doorgegaan, daar V. O. G. van Sliedrecht niet was opgekomen. Onze dorpsgenoot de jongeheer Jac. van Oord slaagde dezer dagen voor het overgangsexamen cum laude, van de 3e naar de 4e klasse van het Christelijk Lyceum te Hilversum. Deze week zal in onze gemeente de Minahassa-collecte worden gehouden ten bate van de bestrijding der T. B. C.- ziekte aldaar. Eenige dames collectanten hebben zich hiervoor beschikbaar gesteld. Aan da Chr. U. L. O.-school alhier is benoemd als onderwyzer met acte wis kunde, de heer J. Eikelboom van Zwartsluis. en Zennwsterkend is de werking van Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. WAALWIJK. Het 27e jaarverslag van de be vindingen en handelingen der Gezondheids commissie, ingesteld voor de vereeniging van gemeenten, waarvan de zetel gevestigd is te Waalwyk, is verschenen. Uit de «In de algemeene beschouwingen* lezen wij De gezondheidstoestand in 1928 geeft aanleiding tot byzondere opmerkingen. Bij zondere factoren, die daarop invloed uit oefenen, zijn niet bekend. Besmettelijke ziekten, ook influenza of griep, kwamen slechts sporadisch voor. Het aantal in woners van ons ressort vermeerderde in 1928 met 381 en bedroeg op 31 Decem ber j.l. 48982. Levend geboren werden 1374 kinderen, zynde per 1000 inwoners 28.05. Dit cijfer is niets hooger dan in de beide voorgaande jaren. Voor het geheele Rijk was dit 23.3. Overleden zyn 519 personen, zijnde per 1000 inwoners 10.59. In het geheele Rijk 9.6. Sterfte van kinderen beneden het jaar 7.23 per 100 levend geborenen. In het geheele Rijk 5 2. ZALTBOMMEL. Veiling 6 Juli. Aardbeien I 21—36 ct. per pond. Aardbeien II 8 14 ct. per pond. Madame Matot 20—27 ct. per pond. Aanvoer aardbeien 26.000 pond. Kersen 1224 ct. per pond. Frambozen 54—70 ct. per kilo. Roode bessen 2129 ct. per pond. Tomaten A 2021 ct. per pond. Tomaten B 19 ct. per pond. Tomaten C 13 14 ct. per pond. Tomaten CC 510 ct. per pond. Komkommers 9 ct. per stuk. Doperwten 34 ct. per kilo. Peulen 28 ct. per kilo. Wagenaars 36—40 ct. per kilo. Bloemkool 16 ct. per stuk. Aardappelen 31/i4 ct. per kilo. RECTIFICATIE. In ods bericht over «Wijziging der In validiteitswet*,' voorkomende in het nummer van 28 Juni, staat vermeld 40 pCt. ver hoogd worden de navorderingen voor het niet of zegels van te lage waarden plakken, dit moet zyn 10 pCt. BRAKED, over de maand Juni. Geboren: Cornelis H. z. van J. Bok en A. Grandia Cornelis z. van A. van Daler en van A. van Kooij Johan A. 7. van M. van der Linden en van G. van der Zalm Wilhelmina M. d. van J. van de Wetering en van M. van der Linden Arie z. van D. A. Duijzer en van H. Ermstrang Eike d. van C. de Vries ea van M. van Dalen. Getrouwd: G. Ermstrarig 22 j. met J. de Vries 21 j.G. C. Vervoorn 30 j. met P. C. Vervoorn 28 j. Overleden: M. Duijzer 53 j. eohtg. van J. van Dalen. POEDEROIJEN. over de maand Juni. Geboren: Gerritje d. van N. Rijken en van J. E. Wynstekers Gerrigje P. d. van G. van Veen en van J. van Andel. Getrouwd: P. J, J. van der Heijden 21 j. met E. vau den Berg 20 j. J. H. Timmer 28 j. met M. Haasakker 22 j. A. van Ooijen 26 j. met G. Visser 24 j. SPRANG—CAPELLE over de maand Juni. Geboren; Alberta, d. v. L. de Rooy en J. P. Molegraaf Cornelia, Susanna, d. v. A. A. Snijders en C. J. Nieuwenhuizen Jacobus, Leendert, z. v. A. Cové en W. PaansPieter, z. v. P. Verduin en M. Boer Catharina, Gerdioa, d. v. M. Mande- makers cd C. GroeneveldJan, Jacobus, z. v. G. Boer eD C. v. d. Kolk Gerrit, z. v. G. H. Rosenbrand en J. Wijnbelt Bastiaar, z. v. G. H. Rosenbrand en J. WjjnbeltGerrit, Marinus, z. v. C. M. Dekker en J. v. d. WielAntonia, Pieter- nella, d. v. H. A. Mouthaan en M. van Druneo. Getrouwd: M. M. van Campen 30 j. en H. v. d. Wiel 26 j. Overleden: G. A. v. Dalen 88 j.t wed. v. D. Uittenbogaard C. M. T. Hey- mans 19 j. F. v. Zeist 66 j. echtgen. v. A. de Valk. HERPT. Geboren: Antonia M. d. van M. A.1 van Korven en M. C. Kouwenberg Aloy- sius M. z. van J. Fitters en M. van Sprang Petrooella H. J. d. van Chr. A. J. van Herpt en A. B. Veroude Cornelis J. M. z. van Jos. S. Verhoeven en M. van Korven. Getrouwd: A, de Kort en G. Pirom BREDA, 8 Juli. Op de markt van heden waren aangevoerd 292 stuks vee, t.w. 53 stuks hoornvee, 56 varkens, 183 biggen, paard en schapen. De volgende pryzen werden besteed Kalfvaarzen f 250f 300 Kaifkoeien f f Drachtige zeugen f f Biggen f 25f 30 Per pond geslacht lekw. 2e kw. 3ekw. Vette vaarzen 46 52 43—45 38—42 Vette koeien 4548 3744 3236 Vette stieren 4143 Per K.G. levend gewicht Vette kalveren Vette varkeus 90—92 8789 Vette zeugen 75—80 HandelVet vee kalme handel met be houden prijzen. Biggen handel matig. Vette varkens werden zeer vlug verkocht met oploopende prijzen. Vragen op rechtskundig gebied (Abonné's kunnen in deze rubriek GRATIS vragen stellen.) Voor het kantongerecht werd ik in eene zaak veroordeeld tot betaling van hoofdsom, kosten enz. Nu kreeg ik van de tegen partij bericht, wanneer ik dat betalen moet. 1. Is dat briefje voldoende of moet eerst het vonnis beteekend worden alvorens de deurwaarder over kan gaan tot executie, faillissement of gijzeling 2. Na hoeveel tijd kan men nog verzet aanteekenen 3. Kan ik ook gratis procedeeren voor verder verzet en waar moet ik mjj dan vervoegen G. W. Men heeft een huis verhuurd tegen soliede borgstelling voor één jaar. De huurder gaat na 7 maanden failliet. Zijn nu, na het eindigen van het faillissement, de huurder en de borg van alles af of kan men voor den nog resteerenden tyd, daar beiden voor één jaar teekenden, den borg nog aanspreken voor de verdere huur G. A. H. Hoe lang na het overlijden van een man mag de weduwe hertrouwea. Sommigen zeggen één jaar, anderen Degen maanden. S. P. Beide meeningen zyn ODjuist, daar eene weduwe 300 dagen na den dood van haar man mag hertrouwen. Plaatsen we in een glas een koper en linkplaat vrij van elkaar en vullen we het glas voor ongeveer tweederde met verdund zwavelzuur, dan zal door een ko perdraad die de platen boven de vloei stof verbindt, een eleotriscke stroom gaan. De combinatie koper verdund zwavel- itiur zink heet een galvanisch, ele ment. Voor de toepassing in de z.g.n. ztwalmstroom techniek (schellen, zaklan taarns, enz».) wordt er veel gebruik van den galvanischen elementen (een batterij is een samenstel van elementen) gemaakt. Men spreekt van galvanischen stroomen. De stroom echter, welke voor verlichting en kracht dient, wordt niet op deze wijze opgewekt, doch door dynamo's, ook wel generatoren genoemd. In de galvanischen elementen wordt scheikundige energie in electrisehe ener gie i ie gezet. Men maakt gebruik van de scheikundige eigenschappen der stoffen om ekctrisohe energie voort te brengen. De generatoren daarentegen vermen me chanische energie om in electrisehe en Wel dcor middel van inductie. Niet alleen in electrisehe machines, maar in bijna alle electrisehe apparaten, maakt men gebruik van inductie, meer in het bijzonder van de wisselwerking tussohen electrieiteit en magnetisme. Re denen, waarom ik dit verschijnsel eens nader toelicht. Wanneer we een weekijzeren staaf in de nabijheid brengen van een magneet Wanneer dus de staaf onder de werking komt van de magneet, dan wordt de week ijzeren staaf ook magnetisch. We spreken 'dan van magnetische inductie (inductie is invloed) Wikkelen We een draad in den vorm van een spiraal (spoel) en verbinden we de einden aan een galvanometer (toestel voor liet meten van een electrischen stroom), dan vormt deze draad een z.g.n. gesloten leider (stroomketen). In deze draad vloeit geen stroom, omdat geen stroombron aanwezig is. Schuiven we nu een sterke magneet in de spoel, dan zien we den wijzer van den galvanome ter uitslaan. Het is een bewijs, dat er een stroom door den geleider vloeit. Zoo gauw echter de magneet tot rust komt, slaat de naald niet meer uit. Hetzelfde hadden we kunnen bereiken door den naald vast te houden en de spoel over hem heen te scihpiven. We kunnen hier uit besluiten, dat elecitriciteit wordt cpge wekt door beweging in een magnetisch veld alleen, want, zoodra de magneet tot rust komt, vloeit cr geen stroom meer. We zeggen nu, dat de electrisehe stroom is ontstaan door inductie, de stroom is een inductie- stroom of een geïnduceerde stroom. Op dit beginsel rust nu de dynamo. Men verkrijgt een zeer sterke magneet (electro magneet), wanneer men in een speel een ijzeren staaf aanbrengt en een electrisehe stroom door de windingen van de spoel zendt. Het zou ons te ver voeren, dit te be wijzen. Ik volsta daarom met de mede deel ing, dat dit komt, doordat de mag netische krachtlijnen zich zeer gemak kelijk door ijzer voortplanten, de dicht heid der krachtlijnen in ijzer zeer groot Wordt. Misschien heb ik nog eens gelegen heid hierover meer te zeggen. De electromagneet wordt sterker naar mate de stroom sterker wordt en naar mate er meer oimwindingen zijn. Zij kan ieen veel sterker magnetisch veld op1- Wekken dan natuurlijk rqagneten. Een dynamo nu heeft een zgn. mag neetgeraamte, waardoor een zeer sterk ^magnetisch veld wordt opgewekt. Ver volgens een anker. Het bestaat uit een stuk ijzer, waaromheen een geïsoleerde draad gewikkeld is. Het opwekken van stroom door den Sdynamo geschiedt nu, of beter gezegd kan nu geschieden door het snel rond draaien van het anker in het magne tisch veld, opgewekt door het magneet geraamte. In de ankerontwikkeling wordt dan een electrisehe stroom opgewekt (ge- induoeerd), die gevoerd wordt naar den commutator of ooilector, om vandaar naar de rails van het schakelbord te worden gevoerd. Collector beteekent opzamelaar; kier wordt de electrieiteit opgehoopt. Commu tator beteekent omschakelaar. Bij een gelijkstroamdynamo wordt de opgewekte stroom regelmatig door den commutator omgezet. Er wordt namelijk wisselstroom opgewekt en deze" stroom zet de commuta tor om in gelijkstroom. Wisselstroom is een stroom, welke ge regeld van richting verandert. Anders als de stroom, opgewekt door elementen, die altijd in dezelfde richting vloeit (gelijk stroom). In de radiotechniek worden wisselstroo- men toegepast, die van 20 duizend tot 20 millioen malen per seconde van rich ting veranderen. Men noemt ze hoogfrequ ente stroomen ter onderscheiding van stroomen, die slechts een gering aan tal malen van richting wisselen laag- frequente stroomen. Bij de wisselstroom dynamo's ontbreekt de commutator, waar van ik boven sprak. Voor het overbren gen van stroom op grooten afstand is hooggespannen wisselstroom de aangewe zene; gelijkstroom is wegens de laatste spanning alleen binnen bepaalde grenzen te gebruiken. De hooggespannen wissel stroom is op eenvoudige wijze (door wis selstroomtransformatoren) op de ver- bruiksplaat-s om te vormen in laaggespan- nen wisselstroom, welke gebruikt wordt. Waarmede ik ditmaal wil besluiten is de vraag: hoe komen de generatoren in beweging 1 Als aandrijvende machines voor de ge neratoren worden in de groote eleotrici- teitsfabrieken algemeen stoomturbines ge bruikt. Ze hebben de stoommachine biina geheel verdrongen en werken met zeer groote snelheid, (ettelijke duizende om wentelingen per minuut). De electrisehe stroom noodig voor de electronagneten, voor de bekrachtiging v. de magneet zooals men zegt, kan ontno men worden uit een vreemde stroom bron, dus uit een afzonderlijke dynamo of uit een batterij. Voor gelijkstroomdy namo's wordt doorgaans zelfbekrachtiging toegepast. Wisselstroomdynamo's moeten een vreemde stroombron aanspreken, om dat wisselstroom de magneten niet regel matig op dezelfde wijze kan bekrachtigen. H.~ y~— Onze stadgenoot de heer C. J. M. Merkx heeft de vereerende uitnoodiging ontvangen met zgn vereenigingen „Heus- den's Mannenkoor" en het gemengd koor ,,Con Amore" te Wijk en Aalburg op één der Zondagen in de maand Augustus a,s. of 1 September concert te geven te Mec- helen (België). O.m. zijn voor die con certen ook aangezocht enkele vereenigin gen uit Frankrijk en Luxemburg. Het •een en ander gaat uit van de stad Mechelen. In de jaarvergadering der R. K. Tooneelvereeniging, welke werd bijge woond door den HoogEerw. heer Deken, beschermheer der vereeniging en den Eerw. beer kapelaan Maas, haar regisseur, werd het jaarverslag uitgebracht en reke ning en verantwoording gedaan. Het be stuur werd herkozen n.l. J. v. Laarho ven, voorz1., A. v. Delft, secr., J. v. d. Staak, penningm. en J. Engelen en A. Nooten, commissaris, terwijl besloten werd het seizoen te openen op 24 November, -y. Zondagmiddag brachten een 6-tal groote bussen uit den Haag, met een 150-tal passagiers, een bezoek aan on ze gemeente, het waren alle Noordbra banders leden van een vereeniging, die een uitstapje door Noordbrabant maak ten. Onder deze passagiers bevonden zich tal van oude Heusdenaren. Na een oo- genblik te hebben vertoefd werd de reis weer in de richting den Haag voortgezet. Zaterdagavond reed de Rok uit Poe- deroijen met zijn vrachtauto op den weg van de groote brug naar Genderen toen hem een fiets met een electrisehe lan taarn hem tegemoet kwam. Door de fel le verlichting raakte de bestuurder zijn stuur kwijt en reed tegen een paar boo- men op, die ontschild wérden. De auto bekwam belangrijke materieele schade, doch persoonlijke ongelukken kwamen ge lukkig niet voor. De uitslag van de aanbesteding voor het timmerwerk voor het a.s. te hou den concours is niet geheel juist door ons weergegeven. Dit moest zijn Gebr. Dan- kers Heusden f539.— G. Nieuwkoop Heesbeen 597.— en C. Vos Meeuwen f 625.-.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1929 | | pagina 2