Plaatselijk Mieuws o— O —o O o O o— o— HEUSDEN. Van de werf van de Firma de Haan Oerlemans werd heden met goed gevolg te water gelaten het stalen kanaal schip genaamd ïBloma® gebouwd voor rekening van den heer A. van Hulle te Philippine. De hoofdafmetingen van het schip zijn lengte 50 Meter, breedte 6.60 M., holte 2.50 M.f terwyl het laadvermogen circa 610 Ton bedraagt. Het schip is naar de eischen des tijds ingericht met laadruimen, salonschroef, dek- hut etc. terwyl voor het snel heffen der ankers een motor in de voordekhut is op gesteld. Op de vrygekomen helling werd terstond de kiel gelegd voor een dito schip voor Belgische rekening. De collecte voor de Minahassa in het kanton Heusden heeft in totaal opge bracht f 525.75. Dinsdagmorgen schrok het paard, gespannen voor de vuilniskar, nabij de Herptsche poort van een voorbijrijdende auto, werd schichtig en botste met de kar tegen den lantaarn tegenover de woniDg van den heer F. v. Djjk, met gevolg dat glazen bol in stukken over de straat rolde. AEMKERK. J.l. Vrijdag had de wed. T. alhier het ongeluk, door een hond v. d. heer B. (welke gespannen was voor een kar) omver geloopen te worden en zich hierdoor zoo bezeerde, dat geneeskundige hulp noodza kelijk was. Naar wjj vernemen ligt thans bovengenoemde in het ziekenhuis te Rot terdam. In den nacht van Zaterdag op Zon dag werd door rijksveldwachter De Ridder alhier, een drietal personen aangehouden, welke zich schuldig maakten met het stelen van fruit, waarvan proces-verbaal werd opgemaakt. Op de j.l. gehouden vergadering werd tot bestuursled van den Ring »Altena« van Herv. Jongel. Vereen, gekozen de heer H. Dekker alhier. A.s. Donderdagavond, zal in de consistoriekamer der Geref. Kerk alhier eene vergadering worden gehouden tot op richting van een Jeugd-Centrale. CAPEL'LE. Onder leiding van den heer P. L. F. Treffers hield de plaatselijke tuinbouw- vereeniging j.l. Vrijdagavond half acht in het café van den heer J. Quiryns a. d. Vaartkant een algemeene ledenvergadering. Nadat de voorzitter deze bijeenkomst ge opend had en de aanwezigen welkom ge- heeten, werden de notulen der vorige ver gadering voorgelezen en goedgekeurd, waarna eenige nieuwe leden, na gehouden stem ming, als lid der vereeniglng werden toe gelaten. Hierna had de verkiezing van een bestuurslid, ter aanvulling van de vacature, ontstaan door het bedanken van den heer A. P. Dekkers Pzn, plaats. Gekozen werd de heer Jac. v. Hooren, die deze benoeming aannam. Vervolgens werden de heeren P. L. F. Treffers, J. den Hollander, G. Ster renburg Pzn. en H. Mouthaan Azo. benoemd als lid van den Raad van Toezicht voor den dezen winter hier ter plaatse te houden tuinbouwcursus, welke benoeming deze heeren zich lieten weggevallen. Na de gebruikelijke rondvraag, waarbij nog eenige zaken ter sprake werden gebracht, werd deze vergadering met een woord van dank door den voorzitter gesloten. De arbeider-telegrafist J. Wegman, die hier tjjdeiijk gestationeerd is, is met ingang van 15 dezer weder werkzaam ge steld by den stationsdienst te Venlo. J.l. Zondag hield de postduivenver- eeniging »De Lucht vaart® alhier, gecombi neerd met de Kaatheuvelsche vereeniging »De Gstrouwe Duif® een wedvlucht vanuit Hilversum met dea volgenden uitslag C. Oerlemans 1, 2; H. Netten 3; W. Oomens 4, 12 M. Mesch 5 J. Zwart 6 A. Zwart 7 P. Snephaan 8, 13,14,15 J. Spierings 9 W. v. d. Velden 10 J. Corstanje 11 A. Versteeg 16, 17; C. v. d. Schans 18, 19. By de j.l. gehouden aanbesteding van den aanleg der electrische installatie van het wjjkgebouw van het Groene Kruis, is dit werk opgedragen aan den laagsten inschryver J. A. v. Wjjleo. By het pulpryden had M. v. P. het ongeluk met paard en kar in de Hooge vaart terecht te komen. Behoudens eenige materieele schade bleek het ODgeval, nadat paard en kar na veel moeite weder op het droge waren gebracht, goed afgeioopen te zjjn. De handel in aardappelen begint, nu allerwege de winterproviste wordt in geslagen, levendiger te worden. Naar gelang soort en kwaliteit gelden ze f 2,— a f 2,50 per H.L. DUSSEN. ~*/c— Maandagavond te ruim 7 uur brandde het groote huis, eigendom van den heer Schermers tot den grond af. Het huis werd bewoond door 3 gezinnen, n.l. door B Koops, G. Teulings en Wed. L. de Graaff. De brandspuiten van Dussen en Almkerk waren ter plaatse. Het huis was verzekerd, alsook de in boedel van B. Koops en G. Teulings, deze laatste echter laag. Het huis was met riet gedekt en zeer hoog, zoodat de brand ver in deD omtrek zichtbaar was. Weiaig kon van de inboedel worden gered. Oorzaak onbekend. DE WERKEN. Tot voor eenige maanden werd door den heer Den Hartog uit Sliedrecht, een één uur Autobusdienst geëxploiteerd vanaf Sleeuwyk tot over de grens van Werken dam. Na eenige maanden stil te hebben gelegen is de dienst j.l. Maandag weer hervat. 's GRAVENMOER. Ten gevolge van den hevigen wind brak vorige week een draad van het elec trische licht der huisleiding aan de woning van den heer P. Bakkeren aan den Vaart- weg alhier. Een monteur van het G.E.B. te Dongen wilde de draden weer aan elkaar brengen. Hjj klom daartoe op een ladder, welke geplaatst was tegen de woning van Bakke ren. Toen hy boven op de ladder stond brak deze op eens midden door. Met een smak kwam de monteur zeer onzacht op de steenen terecht, na eerst in zyn val nog door een drietal ruiten te zyn getuimeld, waarby hy zich gelukkig niet bezeerde. Aanvankelijk dacht hy er goed te zyn afgekomen en wilde hy zyn werkzaamheden weer hervatten. Toen bleek echter, dat hy één zjjner beenen zoodanig had bezeerd, dat het loopen, ja zelfs het staan, hem onmogelyk was. Met veel moeite en niet minder pjjn, is by tenslotte thuis gekomen. In verband met het 25 jarig bestaan van het fanfarekorps »Euterpe® alhier, had Zaterdagavond in het >Wapen van 's-Grave- moer® eeDe vergadering plaats ter bespreking tot het houden van een muziekconcours in 4930. Besloten werd een concours uit te schry- ven en wel op Hemelvaartsdag a.s. De heer B. M. Millenaar heeft nu reeds toezegging gedaan, dat over zijn terrein aan de Hoofdstraat mag worden beschikt. Zeer zeker een pracht aanbod dat moet worden toegejuicht. In de voorloopige commissie zijn benoemd de heeren F. M. Volk J. Bosman A. van Suilekom A. Hartman en G. Snels. De imkers hebben hun bjjen weer van de heide gehaald en op de winter stalling gebracht, 't Blijkt dat het honig- gewin dit jaar heel weinig is en het een zeer slecht jaar voor de bjjenhouders is, zoodat heel wat suiker bygekocht moet worden. De heer P. Ssveryns, wonende op het naburige Oosteind, had by het ver richten zjjner werkzaamheden op de leer looierij van de wed. A. H. te Dongen, het ongeluk io een extract-kuip te vallen. Daar S. veel klaagde over inwendige pijn, werd onmiddellhk geneeskundige hulp in geroepen. HEDIKHUIZEN. Dat sommige planten, ondanks den drogen zomer, een groot weerstandsver mogen en groei vertoonen, blijkt wel hieruit dat de landbouwer H. v. Velthoven alhier een witte kool teelde van het respectabele gewicht van 8 Kilogram. LAND VAN ALTENA. De Bond van Melkveehouders in Zuid-Hoiland en Noord Brabant heeft haar melk verkocht tot 28 Febr. 1930, op een grondprijs van 10 ct. per Liter af boerderjj. NEDERHEMERT. J.l. Zaterdag had alhier de bieten besteding plaats voor het aanboord kruien, dat voor 29 cent per 1000 K.G. werd aangenomen. Onder de varkens alhier doet zich de gevreesde vlekziekte voor, hoewel nog zonder doodelijke afloop. Met het aardappelen rooien is men hier nog druk bezig. Hoewel de prijs niet hoog is, valt het beschot nog al mee. A.s, Donderdagavond 7 uur, hoopt voor de gemeente op te treden aan de N.Z. Ds. van 't Zandt. RAAMSDONKSVEER. Heden (Woensdagmiddag) zal in overleg met het bestuur van den Chr. Nat. Werkmansbond alhier, door de Leverszeep- Maatschappij een waschdemonstratie worden gegeven. SPRANG. Heden Woensdagmiddag, zal in de consistoriekamer van het Ned. Herv. kerk gebouw stemming plaats vinden voor 5 aftredende gemachtigden in het kiescollege. Ter aanvulling voor de opengevallen vacatures zal een volgende week stemming gehouden worden. Den 14-jarige P. T. had het ongeluk van de fiets te vallen, waarby hjj zulke ernstige kwetsuren aan zyn arm opliep dat hjj in het ziekenhuis te 's Bosch moest onderzocht worden. Den arbeider J. B. had het ongelnk zyn hand zoodanig te klemmen, dat 2 vingers werden platgedrukt. Dr. W. verleende geneeskundige hulp. Ten bate van de Chr. school alhier, zal in de maand November een Bazar ge houden worden. VRIJHOEVE-CAPELLE. De heer H. van Barneveld, onder wijzer te Westbroek (Utrecht), is benoemd aan de Chr. school te Capelle. iWAALWIJK. Toen de heer v, d. Klerkx alhier Zondagmorgen op weg was naar Breda om daar de Zeppelin te gaan zien, slipte zjjn auto onder Klein Donge in een bochtin voile vaart reed bij tegen een boom. De auto werd geheel vernield een der inzit tenden, een gehuwde zoon van den heer v. d. Klerkx, werd ernstig aan den schouder gewond en brak het sleutelbeen. De overige inzittenden werden licht gewond. WIJK. Maandagmorgen zijn de eerste bieten geleverdal hoewel de pulp-campagne reeds in vollen gang is. WOUDRICHEM. Vrjjdag, 11 Oct., hield in café Spronk de afd. ^Tuinbouw®, van de land en tuinbouwvereen. »Land van Altena® een druk bezochte ledenvergadering. De voorzitter de heer F. C. Huiser wees bij de opening op de belangrijkheid voor deze samenkomst. Men was n.l. tot de ontdekking gekomen, dat de 10 pCt. van het geveilde bedrag dat wordt gevor derd van de producten die naar Utrecht worden verzonden, laDg niet voldoende zjjn, om alle onkosten te dekken. Hjj schetste de afdeeling als een zinkend schip, dat spoedig naar den kelder gaat, zoodat het Bestuur niet langer de verantwoordelijkheid voor deze verzending kan blijven dragen. De Penningmeester die dit tekort uit eigen middelen dekte, kon dit niet langer bljjven doen. Het tekort bedraagt op heden wij willen het U nu maar ronduit zeggen ruim 500 gulden. Hoe is dit tekort nu ontstaan Niet doordat de firma Kolff Zoon uit Sleeuwyk, die de verzending had, onbillijk jegens ons was, bet tegendeel moeten wjj zelfs hier verklaren. De verzending van aardbeien leverde geen tekort, zoodat pas na 22 Juli de tegenslag kwam. In hoofdzaak kwam dit doordat de leden minderwaardige pro ducten verzonden of slechte veiliogdagen meemaakten. Hoe komen we nu aan dit bedrag aldus de voorzitter. Het Bestuur heeft gemeend, een billjjke regeling te treffen, wanneer wordt bjjbetaald naar het aantal, kisten dat men heeft verzonden. Na 22 Juli zijn voor een bedrag van 5000 gulden aan kisten in gebruik ge weest, zoodat wjj voor dit bedrag 10 pCt. moeten navorderen, of wel 8 ct. per kist, 5 ct. per bak en 2£ ct. per kistje, plus 2 pCt. fusthuur. De leden, die gelegenheid kregen thans hierover hun oordeel uit te spreken, be treuren ten zeerste de handelwjjze van sommige leden, doch het geld moet er komen. Een voorstel om elk lid 5 gulden te laten betalen, werd afgestemd. -.Graf Zeppelin" te Friedriclishafen op getogen over cle prachtige viuclit. De speciale V.D.-oorrespondent had een onderhoud met den onder-chef van heb station Waalhaven, den hr. Ten Oever en den bekenden piloot J. P. Sc holten uit Amsterdam, die beiden den tocht mee maakten. Deze beide -als deskundigen te 'beschouwen heeren waren enthousiast o- ver de wijze, Waarop met het luchtschip gemanoeuvreerd kon worden. De heer Ten Oever verklaarde, dat het luchtschip! veel meer comfort kon bieden, clan het vliegtuig, terwijl de verzorging aan boord perfect is. Schommelingen en Dumpings neemt men nauwelijks waar. De tocht beeft de hooggespannen ver wachtingen ver overtroffen. De geestdrift in Nederland was, naar men aan boord van het luchtschip kon waarnemen zeer groot. Men hoorde op vele plaatsen het gillen van scheepe en fabrieksirenen, terwijl enkele malen werd waargenomen, dat locomotieven van treinen, die men onderweg ontmoette, hun stoomfluiten lieten werken. Zoodra het luchtschip! de grens was gepasseerd, heeft het in voortdurende radioverbinding gestaan met het lucht vaartterrein Waalhaven en Schiphol. MAN DOODGEREDEN. Zaterdagmorgen werd bij de tunnel van den Craailoosclienweg door den sneltrein die om 9.43 in Amsterdam aankomt,een ■man gegrepen. De man wiens naam niet bekend is, werd liet. hoofd afgereden. STAKING RIJ DE GASFABRIEK TE HENGELO. In de Vrijdagavond gehouden vergade ring van de arbeiders van de gasfabriek te Hengelo, voorzoover deze lid zijn van den Alg. Ned. Bond van Overheidspersoneel, is besloten in staking te gaan. DOOD IN HET STRUIKGEWAS GEVON DEN. De jachtopziener K., te Berkel,, gemeen te Berkel Enscliot N.-Br., had Donderdag morgen om negen uur zijn kosthuis te Berkel verlaten en was daar sedert dien niet teruggekeerd. De gemeente-p olitie stelde, in samen werking met de marechaussee van de brigade Tilburg, een onderzoek in, het geen tot resultaat: liad, dat Vrijdagmiddag in het struikgewas bij de zoogenaamde Helleputten onder de gemeente Berkel Enschot liet lijk van den vermiste werd gevonden. Het lijk vertoonde een schot wonde boven liet linkeroog, het geweer lag op liet lichaam. Het lijk is naar het lijkenhuisje naar Berkel vervoerd. Hij was afkomstig uit Rosmalen bij Den Bosch, 25 jaar oud en ongehuwd. GEVAARLIJK SPEL. Zekere v. d. II. te Klundert schoot uit aardigheid met zijn windbuks in liet been van zijn vriend G. De daardoor ontstane wonde was van dien aard, dat de getrof fene naar het ziekenhuis te Breda moest getransporteerd worden. MEISJE VERDRONKEN. In liet riviertje de Swalm te S wal men, zijn hij -het spelen twee kinderen te water geraakt. Het vier-jarig meisje van de fami lie Jannissen verdronkdoei* spoedige hulp kon een zoontje van den heer Van Deur nog worden gered. DOODGEVALLEN. De 36-jarige leidekker A. V. J. B., wo nende te Leiden, die bezig was met het uitvoeren van reparaties aan de R..-K. kerk te Vogelzang, is va.n een hoogte van 13 a 14 Meter gevallen. Hij was op slag dood. —O—- DOOR DEN ELECTR1SCHEN STROOM GEDOOD. Zaterdagmorgen werd te W ormerveer de 24-jarige arbeider S. Koo)^ uit Krom menie hij liet verrichten van werkzaamhe den aau een electrische boormachine in de goi'fcpelierij ,.Mercurius" van de Gebr. Laan te Wormer, door den electrischen stroom getroffen en opi slag gedood. Hij iaat een vrouw en een kind achter. ONDER EEN AUTO VERPLETTERD. Zaterdagavond was de heer H. Wege- rnan, garagehouder van de Olympia Ga rage aan de Wingerdstraat te 's-Hage, Die som is veel te groot, mijnheer Bertignolles. Dat weet ik, maar ik word deelge noot in de zaak van uw breeder en heb dus 't recht in onze associatie te stor ten, wa,t ik wensch. Als gewoonlijk sprak liij met zijn mensclilievende vriendelijkheid. Liaurens verloor 't doel zijner komst echter niet uit 't oog. Door 't gesprek te wenden, keerde hij tot T bal terug. Ik zie, antwoordde Bertignolles glim lachend, dat 't feest u goed, bevallen as? Zeer goed, ook u zal 't wel bevallen zijin, want ik meen er vrienden van u eplgemerkt te hebben, die als een klei- -fno attenjfce gekleed waren in 'tl kos tuum van uw vroeger leven. En waarom meent ge dat, Laurens' Ornaat ik onder anderen ook een. cow boy opgemerkt heb. Bertignolles sidderde. In weerwil va,n zijn gewoonlijke be daardheid, fronste hij zijn wenkbrauwen. Hij sidderde omdat hij begreep dat die -vraag door Laurens met een bedoeling] ge richt was dat die vraag niet uiitj een voudige nieuwsgierigheid over zijn lippen gekomen wa.s. Waarom Zou Laurens dan iets vérmoeden? Zou hij langzamerhand zelf in de strik- bezig met liet repiareeren van een auto, die daartoe van de wielen ontdaan op een krik was geplaatst. Terwijl W. zich onder den wagen bevond bezweek plotseling de krik en kreeg hij het volle gewicht van den auto opi zijn lichaam. Eerst tien mi nuten later slaagde men er in liet slacht offer onder den wagen weg te halen, waarbij bleek, dat hij reeds was overleden. De lieer W., die ongeveer 45 jaar oud was, was gehuwd. ERNSTIG AUTO-ONGELUK BIJ WAGENINGEN. De hr. S. te Wagenitigen had toen hij met zijn auto den Wageningschen Berg opreed, ter lio-ogte van huize Belmonte, het ongeluk, doodat hij1 voor een auto van J S. moest uitwijken, komende uit de richting Arnhem, een drietal wande laars aan te rijden. Het waren de heer A. en zijn verloofde mej. Klein en mej. Van B., allen uit Wageningen. De heer A. werd op slag gedood. Mej. K. werd in zorgwekkenden toestand naar Zieken zorg overgebracht. Mej. B. liep eenige lichte kwetsuren opi en kon te voet ver der gaan. De politie heeft S., die te ver naar rechts uitweek, voorloopiig in arrest ge steld. DE NED. HERV. GEMEENTE TE 's HERTOGENBOSCH. Herdenking van bet 300-jarig be staan. 0 De Nederd. Ilerv. gemeente in Den Bosch zal 10 November herdenken, dat voor 300 jaar na de inneming van de stad de Gereformeerde Gemeente merci gesticht, een feit van groote beteekenis voor liet Protestantisme in de gelieele Meierij van 's-Hertogenboscb. Op> 11 No vember 1629 werd de eerste kerkeraad bevestigd. 6 H! Als men zoo nu eh dan des morgens P slechts een weinig Purol even tus- schen de handen wrijft, dan wordt dit bij het uitstrijken door de haren, onmiddellijk daarin opgenomen en het gevplg hiervan is dat na het kammen Uw haar den geheelen dag keurig blijft zitten. ken van zijn intrige gevangen worden? Had hij nu geen reden gehad, Ro emaan te verhinderen op' 't bal te ko men En juist dien avond had hij zijn be vel niet opgevolgd. Remain had zeker een onvoorzichtig heid begaan. 't Gevaar was groot. Hco er aan te ontsnappen of af te lei den? Er bestond slechts een middel om 't af te ieiden, dat was, dat hij een ont moeting met Romain vermeed, door hem te dwingen, Frankrijk te verlaten-. Zou Lij daar wel ooit in toestemmen? Bertignolles twijfelde er aan. Daar hij opi de vraag van Laurens ■nog niet geantwoord had, zeide liij Een cowboy? O ja, dat is waar. Ik imjeen hem ook gezien te hebben... Hij heeft met u gesproken. Dat is best mogelijk.... Ik heb met zoo veel menschen moeten spreken, dat ik zelf niet meer weet, met wien ik ge sproken hebEn 't kostuum van den cowboy is voor mij een te gewone ver schijning om er lang mijn aandacht op te vestigen.... Maar mijn waarde Laurens, tvelk belang liebt gij er toch bij, mij dit alles te vragen? Zou liij alles aan Bertignolles zeggen? i Laurens bad nog geen reden, dit te laten en zich voor Bertignolles in acht te nemen. Beter zou 't dus wezen, den Amerikaan alles mede te deelen. Bertignolles zou opi die manier wellicht Gaume in zijn onderzoek van dienst kun nen wezen. Zeer veel belang, mijnheer Bertignol les, 't geen ik u later wel mede ^,al jdeelen. Raadpleeg uw geheugen eens... Herinnert ge u niet, wat die comboy u gezegd heeft. Maar mijn jongen, ik kan er mij niets meer van herinneren, ik moet u beken nen. dat ge mij: zeer verbaast... Ik zal mij dus duidelijker moeten uit drukken. Ga uw gang. Die man heeft op> 't o ogenblik, hij beluisterd werd, tot u gezegd: ,,Als zij sterft, behoort zij tenminste niemand toe En wie weet, of ik haar dan niet liever dood zag" Dat is werkelijk een typische zin. Mijn God, 't is toch onmogelijk, ddj# ge u iiiets zoudt herinneren van 'tgeen hij' den vorigen dag tot u gesproken heeft. En toch is 't de waarheid. Gij kunt er u dus niets van herin neren Neen. Bertignolles trachtte zijn flegma, te be- Lehouden. Hij zag zelf in, dat zijn eigen leugens den jengen man a,l meer en meer ver baasden. Op zulk een wijze ontkennen is beken nen, dat men iets vreest. De beide mannen durfden eikaar niet aanzien. Vraag 't hem ronduit, maar verlies (hem niet uit jt oog, als ge met hem spreekt Laurens hief zijn oogen tot den vader van Jenny op. 't Breede gelaat van Bertignolles druk te zelden de gevoelens van zijn ziel uit, uitgezonderd öp oogenblikken, dat hij zeer onrustig was, en Laurens werd getrof fen door de angst en de bleekheid, die op dat gelaat te lezen stonden. Wat is er toch? vroeg hij zichzelf af. Hij liegt... Waartoe die leugens. Mijnheer Bertignolles, vervolgde hij nu, tot 'h eden hebt ge mij! steeds bewijzen van genegenheid gegeven, zoodat ik u de ge lieele waarheid zal mededeelen. Ja, ja,, mompelde Bertignolles, die zich ©enigszins herstelde. Ik ben er van overtuigd, dat ge de woorden, die ik u zooeven herhaalde, ge- h oord hebt Maar, Laurens, als ik 't u toch beken... Luister... ik ben er eveneens van. over tuigd, dat ge dien cowboy kendet, waar mede ge gesproken hebt... Hoé is dat mogelijk, hij was toch ook gemaskerd. Maar ge hebt zoo langen tijd met hém gesproken. Achter een masker verandert de stem. Neen, zeide Laurerïs ontroerd, daar om is 't juist, da[t ik 'fc u vraag, mijn heer Bertignolles, 't is, omdat die on bekende een Engelsch accent heeft en omdat de man, die zijn stem; gehoord heeft, meende in dien man den bedien de van mijn broeder, de buitenland se he correspondent, Lazarus Beermann ge naamd, te herkennen. Ditmaal was Bertignolles er op voor bereid. Geen spier van zijn gelaat vertrok. I Wij hebben redenen, vervolgde Lau rens, te gelooven, dat die Lazarus Beer- pann de moordenaar van Jactel is.... en daardoor de falsaris, dien wij zoeken; kortom de man, die ons in 't ongeluk gestort heeft. Wat zegt ge daar. De waarheid. Nu zult ge wel kun nen begrijpen, mijnheer Bertignolles, van hoeveel gewicht de inlichtingen zijn, die ik van u verwacht, en die ge mij1 wel niet zult weigeren. Zeker, mijn kind, die inlichtingen zou ik u onmiddellijk geven, als 't mij mogelijk was. Ge weigert. (Wordt vervolgd.)

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1929 | | pagina 2