Buitenland Plaatselijk Nieuws Burgerlijke Stand. ia een hotel te Roosendaal, waar hij zijn patiënten ontving. Reeds ongeveer 30 personen uit Roosendaal en West- Brabant had hij in behandeling geno men. Bij onderzoek te Rotterdam bleek de directeur" een glasslijper, coupeur en koopman in ongeregelde goederen te zijn. Hij had al een belangrijk honorari um van zijn patiënten weten los te maken. t«—10—— STEEKPARTIJ TE BERGEN OP ZOOM. In het café „De Werkman" te Ber gen op Zoom ontstond Zaterdagavond twist tusschen bewoners van het woon wagenkamp. Hierbij was o.m. betrok ken een zekere B. Raaymakers, die tij dens de ruzie uitgenoodigd werd méde maar buiten te gaan. Toen hij hieraan gevolg gaf, werd 'hij plotseling van achteren aangegre pen en met een mes in het onderlijf gestoken. Raaymakers vluchtte in de wacht van het Markiezenhof. Hier •bleek, dat het mes nog in de wonde stak en een slagader was geraakt. De toestand van R. was door het groote bloedverlies zoo ernstig, dat overbren ging naar het Algemeen Burgergasthuis noodzakelijk werd geacht. VOOR EEN ANDER „GEZETEN". Dat het zich uitgeven voor een an der minder prettige ervaringen mee kan brengen, bleek, aldus de Telegraaf, toen een zekere G., afkomstig uit Arnhem, ten einde uit de handen der Justitie te blijven de identiteitspapieren van ze keren W. kocht. Hiermede gewapend toog G. naar Alkmaar, waar hij ech ter al spoedig door de politie werd op gepikt, daar W. nog drie dagen hechte nis te goed had. De waarheid zeggen zou voor hem een procesverbaal betee- Icenen, hij verkoos dan maar drie da gen hechtenis. Toen die beëindigd wa ren werd G. met een nieuw identiteits papier ten name van W. uit het Huis van Bewaring» te Alkmaar ontslagen. Welgemoed trok hij daarop naar Enk- Ihuizen, doch ook daar deed de politie van haar belangstelling blijken. W. was inmiddels opnieuw tot 20 dagen hech tenis veroordeeld, zoodat de politie G., die haar papieren van W. toonde, weer wilde arresteeren. Dit werd O. echter al te erg en hij bekende niet W., doch G. te heet ene Hij had nog 80 dagen te tgojed, maar hii zat liever zijn eigen etrat uit, dan die van een ander. DE FABRIEK VAN DE ERVEN DE JONGE TE WORMERVEER VER WOEST. Te Wormerveer heeft een geweldige fabrieksbrand gewoed die de bekende cacao- en chocoladefabriek van de Er ven H. de Jonge bijna geheel heeft ver woest. "V! Omstreeks half vijf werd de brand ontdekt in de maalderij, waar devlam- toen gretig voedsel vonden in de aan wezige grondstoffen. In minder dan geen tijd sloeg het vuur over naar de belendende fabrieksgebouwen. De ge- Iheele fabriek, langs de Zaan gelegen, Was weldra een groote vuurzee. De inmiddels gealarmeerde plaatse lijke brandweer was spoedig ter plaat se doch bleek niet bij machte te zijn het vuur te blusschen. Onmiddellijk werd jdan ook de hulp der omliggende ge meenten ingeroepen met het gevolg, dat binnen korten tijd 18 brandspuiten met leen veertigtal stralen groote watermas sa's in het vuur wierpen. De geleden schade is buitengewoon ihoog en kan bijna op 1 millioen gul den worden geschat. Alleen aan cacao boter ging een bedrag van ruim 100.000 gulden verloren. Van de geheelee fa briek, waartoe behoorde een vijftal ka pitale gebouwen, waarvan sommige vier of vijf verdiepingen hoog, bleef niets anders over dan de machinekamer, de fondantfabriek en de kistenfabriek, be nevens een paar kleine pakhuizen. Ver zekering op beurspolis dekt de schade. [De oorzaak van den brand is thans nog onbekend. Op de fabriek waren ongeveer 160 personen werkzaam. GROOTE BRAND TE NIJMEGEN. Zondagnacht brak brand uit in de maïzena- en stijfselfabriek van de fir ma Honig die geheel is afgebrand. De brand ontstond in het voorgedeelte der fabriek, waar het vuur een prooi vond ïn den voorraad van ongeveer 15.000 mud mais. Reeds spoedig was het vuur Zoo geweldig, dat de brandweer zoo goed als niets kon uitrichten. Het ge- heele oude gedeelte, afgescheiden door een groote, tweesteens muur werd een prooi der vlammen. De brandweer moest zich beperken tot het bestrijden van het vuur in het achterste gedeelte der fabriek en red de daar wat zij kon. Toen men de stoombrandspuit op de veerpont in de Waal had gezet, slaag de zij erin, een voldoende hoeveelheid Water op te pompen om met 12 stra len water te geven. Eerst tegen half twee was men den brand eenigszins toeester. Burgemeester en wethouders waren bij den brand aanwezig. Duizenden sloe gen het schouwspel gade. Ook uit Duitschland heeft men nog assistentie willen verleenen. Het „Haupt" der brandweer uit Kleef vertoefde hier toe vallig en bood de hulp der Kleefsche brandweer aan. Toen de wagens arri veerden, was het vuur echter reeds ge- bluscht. De schade kon niet precies worden vastgesteld, doch bedraagt in ieider geval minstens eenige tonnen. De fabriek, waar 3 a 400 arbeiders werkzaam zijn, ligt thans gedeeltelijk stil. Men hoopt echter weer een aan tal arbeiders aan het werk te kunnen zetten. Verzekering dekt de schade. De oor zaak van den brand is vooralsnog onbe kend. HET RUSSISCHE GRAAN. Naar wij vernemen heeft het bestuur van het Centraal Bureau te Rotter dam dezer dagen besloten, geen Russi sche landbouwartikelen meer aan te koopeu, welke hier door het Handels orgaan van de Sovjetrepubliek worden verhandeld. Men weet, schrijft het „Hbld.", dat het Centraal Bureau de Coöp. Inkoop centrale is van het grootste deel der coöjaeratieve Ned. organisaties op het gebied van den aankoop van landbouw- benoodigdheden. Honderden dieraan- koopvereenigingen met een gezamenlijk ledental van tienduizenden boeren zijn er bij aangesloten. Een zeer groot deel van alle meststoffen en voederartikelen, welke in Nederland worden gebruikt, worden door h,et Centraal Bureau ge ïmporteerd. Thans is in een rondschrijven aan (de leden meegedeeld, dat men geen orders wil aannemen op de Russische voerartikelen, welke den laatsten tijd in belangrijke hoeveelheden worden aangevoerd. vHet bestuur overweegt daarbij, dat de \\'ijze, waarop de Sovjet zich luidens de berichten deze artike len verschaft, stuitend is en het wenscht voorts ook niet de Sovjet aan inkom sten te helpen, welke den Russischen boeren ten goede zouden moeten ko men, doch die naar het schijnt worden gebruikt om in andere landen van Euro pa onrust te zaaien en revolutie voor te bereiden. VERDUISTERING. De loonboekhouder van een groote firma te Soliogen is gearresteerd wegens het ver- duistereu van een bedrag van 150000 mark. Bij een huiszoeking te zijnen huize vond men nog 26000 mark, die aan de firma zijn teruggegeven. De gearresteerde heeft bekend de verduisteringen reeds sedert jaren te hebben gepleegd. ERNSTIGE MIJNRAMP. Io een kolenmijn te Morcinelle nabij Charleroi, heeft een mycgas-otoplcffiog plaats gehad, waarbjj 12 arbeiders werden gedood en 11 gewond, o. w, 4 zeer ernstig. De hulpdienst toog onmiddellijk aan den arbeid en spoedig konden alle lijken en gewonden op een na geborgen worden. Een onderzoek Daar de oorzaak der ont ploffing is ingesteld. BRUTALE GAUWDIEVEN. Een voorval, dat aan de geschiedenis van den kapitein van Köpenick herinnert, heeft zich in een juwelierswindel te Rome afge speeld. Daar verschenen een officier en een onder-officier der carabinieri, die den eigenaar van de zaak op snauwenden toon mededeelden, dat by verdacht werd gestolen goederen in huis te hebben en zij opdracht hadden eeD onderzoek in te stellen en de goederen in beslag te nemen. Er werd een huiszoeking gedaan, waarbjj de zoog. cara binieri beslag legden op de kostbaarste stukken, die in huis waren. Daarmede waren zy nog niet tevreden, doch zij arres teerden ook den juwilier en namen hem mede naar de gevangenis, waar zij hem afleverden. Eerst toen het tweetal was verdwenen, zonder door iemand lastig ge vallen te zijn, bemerkte men, dat het zoog. bevel tot arrestatie een handige vervalsching was. HEUSDEN. Voor Pluimvereeniging „H. en O." op Geld. Eierveiling te Geldermai- sen dato 7 Maart geveild. Witte eieren 4.60 per 100 stuks. Bruine eieren 5.10 per 100 stuks. Hen eieren 4.05 per 100 stuks. IOpenbare vergadering van den Raad der gemeente Heusden op Woens- idag 12 Maart 1930, des namiddags 8 uur. Aan de orde: 11. Notulen der vorige vergadering. 2. Mededeeling van ingekomen stuk ken. 3. Onderzoek der geloofsbrieven van het benoemd verklaarde raadslid, den Heer P. Maasen. 4. Verzoek N.V. Fabriek van Melk producten te Rotterdam tot het verkrij gen van gemeentegrond in erfpacht. 5. Verzoek om ontheffing van riool belasting. 6. Voorstel van B. en W. tot wij ziging der regeling met Oudheusden over de toelating van kinderen op de olpenbare school, alhier. 7. Voorstel van B. en W. tot ver koop van straatlantaarns. 8. Vaststelling kohier rioolbelasting 1930. 9. Voorstel B. en W. tot het aan gaan eener geldleening van f 10.000 tot Idekking der kosten van aanleg der straatverlichting en van de overdracht in beheer en onderhoud aan de Provin cie van den weg naar Herpt. 10. Voorstel van B. en W. tot wij ziging der gemeentebegrooting en der begrooting van het vleeschkeuringsbe- drijf over 1929. De Herv. Meisjasvereeniging »Dor- cas« hoopt hare bijeenkomsten weder te houden onder leiding van de dames mevr. v. d. Schoor-Zonneveld en mej. Gr. Hoekstra. A.s. Donderdagavond zal zulks voor het eerst weer plaats hebben. De Chr. knapenvereen. »Da Jonge Garde* vierde jl. Zaterdag haar jaarfeest in de Bewaarschool. Zooals we dat gewoon zijn kregen we van een keurig programma weer zeer veel te genieten. De voordrach ten en samenspraken werden dan ook op zeer verdienstelijke wjjze uitgevoerd en hadden veel succes. Van de zustervereni gingen uit. 's-Bosch, Well, Besojjeri en Wou- drichem waren afgevaardigden aanwezig, die huone gelukwenschen overbrachten. De Jongel.vereen. »Ebjn-Haëzer« alhier hoopt a.s. Zaterdag haar jaarfeest te vieren io de Bewaarschool. Het program ma ziet er keurig uit en het belooft een zeer gezelligen avond te worden. De uitslag van de Maandagavond jl. gehouden verloting der biljartvereen. »D.O.S alhier, is als volgt. No. 494 le prys 464 2a 49 3e 108 4e 96 5s 435 6s 117 7e 87 8e - De heer F. van Dijk, ambtenaar ten postkantore alhier, is in dezelfde func tie benoemd te Oss. De fok* en contrólevereeniging »Land van Heusden en Aitena* is voornemens over te gaan tot de oprichting eener vereaniging tot bestrijding van de tuberculose onder het vee. In de vergadering jl, Vrijdag ge houden is wel duidelijk geblekeD, dat de belangstelling voor dit inderdaad actueele onderwerp bjj vele veehouders groot is. Daarom zal eene bijeenkomst van ter zake belangstellenden gehouden worden op Zater dagavond ten zeven uur in de zaai van »de Zwa&o* te Gènderen, Aangezien het gewenscht is, deze bestrij ding zoo massaal mogelyk worde ter hand genomen, hoopt het bestuur van bovenga noemde vereeniging dat andermaal velen zullen tegenwoordig zijn. ANDEL. Aan de Rib had een aanryding plaats tusscben een tweetal vrachtauto's. De auto van de firma Bax uit Woudrichem werd beschadigd. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. De wed. Verschoor alhier had het ongeluk te vallen, waardoor haar elleboog uit elkander raakte. Na eerst door dekter Smitz behandeld te zyn, moest zy zich naar het ziekenhuis in Den Bosch begeven. Nadat de arm in verband was gedaan, kon zy huiswaarts keeren. AALBURG. Doordat het touw van de zelfbin- der- machine brak en een der jongens het handel overhaalde, kwam de zoon van den landbouwer A. van Wijk met een der han den tusschen de machine, waardoor dit lichaamsdeel zoo benadeeld werd, dat hjj zich direct onder geneeskundige behandeling van Dr. Schmitz te Veen moest stellen. De heeren E. de GraafT en D. Hilie hebben voor hunne benoeming als Ouderling der Ned. Herv, Gsm. alhier bedankt. Zondagmiddag is alhier op ruim 68-jarigen leeftijd overleden de heer Pieter Michaë). De overledene heeft gedurende een reeks van jaren de Ned. Herv. Gem. ge diend, resp. als Diaken en Notabsl. ALMKEUK. - Heden, Woensdag, des avonds half zeven, hoopt Ds. Hakman in de Gar. Kerk alhier Biduur voor 't gewas te houden. J.l. Zondag werd in de Ger. Kerk alhier en bankbiljet van 25 gulden ge collecteerd voor de armen. Donderdag, 13 dezer, zal in de Chr. school alhier een openbare les worden gehouden, welke voor ieder belangstellende toegankelijk is. Een zoontje van den heer C. v. V. alhier ontving dezer dagen de heugelyke tijding, dat hij uit de lotery een radio had gewonnen. CAPELLE. Een dezer dagen had H. v. D. het ongeluk van de fists te vallen, met het noodlottig gevolg, dat hij zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Tot havenmeester alhier is benoemd de heer J. L, v. d. Linde. De heeren E. Colet en A. v. d. Hoeven alhier, L. P. Osrlemans te Vry- hoeve-Capelle en A. Dees en W. Dalmeyer te Spr&og zijn benoemd tot lid der com missie tot wering van schoolverzuim in de gemeente Sprang-Capeile. DRUNEN. Veiling van 6 Maart Goudreinetten II 1216 ct., Goudrei- netten III 3—10 ct., Bellefleurs II 14 17 ct., Bellefleurs III 412 ct., Bosappelen 59 ct„ Zoete Appelen 315 ct., Stoof peren 1020 ct., Spruitjes 3044 ct., Schorseneren 811 ct,, Snysla 1824 ct., Spinazie 21 —31 ct., Witlof 10 —16 ctt> Kroten 13 ct., Wortelen iy22 ct.' Knolrapen x/2ll/2 ct., Juin V2—5 ct|( Sjalotten 2327 ct., Siavellen 2532 ct., alles per K.G. Roodekooi 214 ct,, Witts- kool 24 ct., Sivoy^kool 1/2 —6 ct., Boeren kool y25 ct,, Sla 740 cf„ Selderij 1 9 ct., alles per stuk. Keelen 2 3 ct., Sayeeldery 42 ct., Prey x/212 ct., alles per bos. Volgende week Dinsdag en Don derdag veiling te 2 uur. Alle emballage moet vóór of op 20 Maart zijn ingeleverd. ELSHOUT. Vrijdag jl. werd op het gem.huis alhier aanbesteed het boren van vijf bron nen voor de brandspuit alhier, welk werk werd gegund aan de firma Broeks te Til burg, vertegenw. Th, v. Eggelen, te Drunen. GORINCHEM. Veiling van 7 Maart. Spruiten 1126 ct., bellefleurs 11 20 ct,, 2e srt. 7 8 ct.. uien 13x/2 ct., aardappelen 2 ct., spinazie 3541 ct., veldsla 15 ct., kroten l1/^—2 ct., zure schijvers 8 ct., kulemar.sappslen 16 ct., goudreinetten 1620 ct., 2e srt. 68 ct., jasappelen i5—i§l/a ct., alles per K.G. selderie f 1,00—f 4,00; prei f 2,00-— f 4.00 2e srt f 0,50-f 1,00; radys f 5,00 per 100 bos. Wtttekool f 5,50 f 8,00; roodekool f 9,00f 17,00; 2e srt. f 5,50 savoyekool f 46,00 kleine groentjes f 2,50 f 3,00; boerenkool f 1,45f 2,10 knolrapen f 2.00 andyvie f 1,65 gelekool f 41,00 kropsla f 13,00 per 100 stuks. KAATSHEUVEL. Uitslag van de aanbesteding van het uitbreiden der Stoomschoenfabriek der N.V. M. Z. Stoomschoenfabrieken te Kaats heuvel door H. J. v. d. Heuvel, architect te Kaatsheuvel L. Luxemburg, Kaatsheuvel, metselwerk f 4373. P. Lodewikus, Raamsdonksveer, metsel- poat f 3090, massa zonder loodgieterspost f 8700. C. B. Timmermans, Sprang, massa zon der loodgieterspost f 8493. A. M. Vermeeren, Loon op Zand, tim- merpost f 5524. C. Michael, Vrijh.-Capelle, massa zonder loodgieterspost f 9341. A. A. de Grouw, Waspik, timmerpost f 5937, massa zonder ioodgietersp. f 10783. J. T. Cornelissen, Kaatsheuvel, timmer post f 4697, massa zonder loodgieterspost f 9211. Gebr. Brekelmans, Kaatsheuvel metsel- post f 4488, massa zonder loodgieterspost f 9215. Gebr. v. d. Hoven, Kaatsheuvel, timmer post f 4275, massa z>ndsr loodgieterspost f 8648. Loodgieterspost H. P. Dekkers, Kaats heuvel, f 1100. Massa gegund zonder loodgieterspost aan C. B. Timmermans, Sprang f 8493. Lood gieterspost aan H. P. Dekkers f 1100. OUDHEUSDEN. J.l. Donderdag had alhier de laat ste les plaats der gegeven knipcursus ('welke hoofdzakelijk bestond uit het knippen van nuttige huishoudelijke klee- ding) onder leiding van Mej. P. van der Griendt uit Waalwijk. Deze cursus, •welke bestond uit een 26-tal lessen, (Werd gevolgd door vijf dames alhier !en wel M. v. d. Staak, C. de Waal, M. v. d. Staak, E. Sprengers en H„ van Lieshout. Daar dit getal niet groot was, wer den de lessen bij beurten bij de leer lingen aan huis gegeven en het 5-tal vond deze lessen, zoowel op gebied van het knippen alsmede op de intieme wij ze waarop genoemde juffrouw steeds met hun wist mede te leven, zeer aan genaam. In dankbare herinnering zal dan ook steeds bij de dames blijven de wijze van leeren en de prettige om gang met haar in deze cursus geno ten, en mogen we met trotsch zeggen dat ieder, die belang stelt in dit werk in genoemde juffrouw voorwaar eep flinke leerares zal vinden, en bevelen haar van harte aan. RIJSWIJK. De heer Morelisse, onderwyzer aan de Openbare School alhier, is henoemd te Schoonrewoerd. SLEEUWIJK. De muziekver. »Wilhelmina« alhier is voornemens op 15 dezer een uitvoering te geven. Onder leiding van den heer L. v. 't Sant, kwam de Chr. schoolvereon. alhier in jaarvergadering bijeen. Uit het jaar verslag van den secretaris bleek, dat er een voordeelig saldo was te hoeken van ruim f 394. Iogekomen was een schryven van den heer P, Huisman, waarin deze als hoofd der school afscheid neemt en een schryven van den heer W. Bsuken- kamp, burgemeester dezer gemeente, waarin gelukwenschen voor de Chr. school en het pas benoemde hoofd, den heer Van Strien van Hierden. Daarop volgde de installatie van het nieuwe hoofd der school. Tot bestuurslid werd herkozen de heer J. v. d. Linden en H. v. Arkel werd gekozen in de vacature J. van Andel. Hierop volgde een referaat over liegendoor den heer v. Strien, waarop een flinke hsspreking volgde. Ds. v. Reenen sloot deze verga dering met gebed. De heeren "W. Beukenkamp - burgemeester dezer gemeente en M. Sigmocd alhier zyn gekozen tot leden van de commissie van huisvesting voor schippers kinderen. SPRANG. Onder leiding van haar voorzitter de heer J. Dalmaijer, kwam de afdeeling Patrimonium* alhier in goed bezochte vergadering bijeen. Door den 2 de secretaris werden verschillende belastingheffingen na der toegelicht, waarop een breedvoerige bespreking volgde. De heeren W. Dalmaijer en J Ruiter werden benoemd tot afgevaardigden voor de jaarvergadering van deo Z. H. Bond. Tot afgevaardigden naar de feestvergade- ring van de beide Jongelingsvereen, werden benoemd J. C. de Roon, Jac. Ophorst, A. van Zeist, Na eenige toelichting over de hijbetaling door het ziekenfonds met het oog op de ingevoerde Ziektewet, sloot J. C. de Roon met dankgebed. Heden Woensdagavond 7 uur zal voor de Herv. Gemeente optreden de heer J. Fokkema, theol. cand. te Utrecht. WERKENDAM. De ringvergadoring van de ring »Aitena Noord« van Geref. Jongel.vereen. welke gehouderï zal worden in het gebouw voor Chr. Belangen alhier, is uitgesteld tot Maandag 17 Maart a.s. Donderdag a.s. zal voor het Nuts- departement optreden het bekende Bouw meester-Ensemble, dat zal opvoeren het bly- spel x>Verliefd op de Liefde*, van den Amerikaanschen schryver Vincent Lawrence, in een Hoilandsche bewerking van Chari- vanus. Naar wy uit goede bron vernemen, worden door de vereeniging van Chr. U. L O. onderwijs alhier plannen gemaakt, om aan de zgn. x>Tok te De Werken een nieuwe school te laten bouwen, waardoor deze dan meer in het centrum komt te staan. Het verbouwen van een woonhuis voor rekening van den heer Ci. de Vries alhier, werd bij onderhaodsche aanbesteding gegund aan de laagste inschrijvers en wel H. Visser, timmerwerk en H. v. d. Heuvel, metselwerk. WOUDRICHEM. Mej E. W. Vos alhier, komt onder no. 3 voor op de voordracht ter benoeming van een ondsrwyzeres aan de openbare school te Schelluinen. De in de Ned. Herv. Kerk gehou den collecte ten behoeve der Chr. Bewaar school heeft f 10,05 opgebracht. Ds Oranje vereeniging in wijk A, hield Vry dag j.l. voor leden en niet-leden een alleszins geslaagden filmavond, WIJK. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Donderdag 13 Maart 1930, des nam. 6 30 uur. Te behandelen onderwerpen I. Ingekomen stukken. 2. Benoeming van een onderwyzer aan de O, L. School te Wyk, vacature H. A. Wolters, 3. Voorstel van B. en W. tot vaste aan stelling van den administrateur en mon teur van het electriciteitsbedryf. 4. Wijziging begrooting G.E.B., dienst 1929. 5. O ainbaarverklaring stroomgelden. 6. Mededeeling proces-ver baal van kasop- neming bij den wnd. gem.-ontvanger, over het le kwartaal 4930 DE LWERKEN EN SLEEUWIJK. Over de maand Februari. Geboren: Maria B., d. van T. P. Roubos en G. van der Wiel; Anneke A., d. van N. van der Stelt en E. QL Verhpeven; Cornelis A., z. van C. A. Kooijmans en A. A. Borst; Rokusina, ld. van W. van Vuuren en N. A. van Andel; Wilhelmina J., d. van L. van 't Sant en G. van Wijgerden; Maria P., d. van J. W. Dolislager en P» van Honk: Cornelia, d. van J. Blom en A. Dolis lager. Ondertrouwd: B. Verheij, 29 j., toet J. H. Kamsteeg, 22 j. Getrouwd: E. Tebbenhoff, 37 j.. toet E. Dekker, 34 j.T. Blom, 58 j., met C. Pellikaan, 44 j.; A. van Herwij ten 24 j., met Ti. van der W|i|el|, 24 j. Overleden: J. van der Stelt, 44 j., echtgen. van G. de Vries; J. Boterblom, 47 j., echtgen. van J. van der Stelt; A. Koekkoek, 80 j.P. Vink, 73 j., weduwe van P. van Anrooij; J. Kalle- waard 73 j. weduwnaar van A. de Vos; G. van Breugel, 93 j., weduwe van A. Monshouwer. ANDEL. Over de maand Februari. Getrouwd: J. C. Dekker, 23 j., 'met J. J. Kalis, 23 j. Overleden: M. Nieuwkoop, 76 echtgen. van D. Verdoorn; A. Bouw meester, 6 mnd. f -HO- lOI

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1930 | | pagina 2