Laiidbouwrubriek. Ingezonden. Plaatselijk Nieuws met Adriaan Bax, geboren te Almkerk, wonende te Hardinxveld B 558, verdacht van oplichting. Hij leent gelden, terwijl terugbetaling achterwege blijft. LIJK AANGESPOELD. Op de Maasvlakte te Hoek van Holland is aangespoeld het in verren staat van ontbinding verkeerend lijk van een vrouw, waarvan de identiteit niet kon worden vastgesteld. Op het lijk waren aanwezig onderkleeding, een gouden ring en een gedeelte van een kunstgebit (6 tanden). Het lijk is naar het lijkenhuis op de be graafplaats gebracht. ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Te Venhuizen, bij Enkhuizen, is op een onbewaakten overweg de 50-jarige P., wonende te Venhuizen, door den trein overreden en op slag gedood. De machinist had de voorgeschreven bel- en fluitsignalen gegeven, die door het slachtoffer, dat hard- hoorend was, zeker niet zijn gehoord. DOOR TRAM GEGREPEN. Te Voorburg is in de Koningin Wil- helminalaan een ernstig ongeluk gebeurd. De heer M. stapte bij de halte Wateringe laan met zijn vrouw uit de blauwe tram uit Den Haag en stak, terwijl de tram nog stilstond, achter deze de trambaan over. Op hetzelfde oogenblik kwam van den anderen kant de tram uit Leiden aan. De heer M. werd gegrepen en een eind- weegs medegesleurd. De bestuurder van den tram remde onmiddellijk. De heer M. werd, ernstig verminkt, in zorgwek- kenden toestand naar het ziekenhuis te 's Gravenhage gebracht. IN DEN TREIN"OVERLEDEN. In den trein, die te Amsterdam uit de richting Haarlem aankwam, trof het sta- tionspersoneel in een 4ste klasse coupé een bejaard heer aan, die onderweg be wusteloos was geworden. De reiziger, die bleek te zijn de heer L. uit Amsterdam, is kort daarop overleden. Een hartver lamming maakte een einde aan zijn lëveu. SLAG VAN EEN°PAARD. De 38-jarige G. v. d. L. te Bleskens- graaf, kreeg een slag van een paard tegen de borst. Aanvankelijk dacht men, dat het ongeval goed was afgeloopen, doch toen Vrijdag v. d. D. in het land aan het werk was, werd hij plotseling onwel. In een schouw werd hij naar zijn woning gebracht, maar toen hij daar aankwam, was hij reeds overleden. BLIKSEM INGESLAGEN. Einde der vorige week is te Nistelrode de bliksem op vier plaatsen ingeslagen, zonder echter brand te veroorzaken. Wel bracht hij eenige schade teweeg. Te Ritswijk sloeg de bliksem door den schoorsteen binnen bij den heer F. E. De heer E, en de kinderen liepen brand wonden op. DOOR ELECTRISCHEN STROOM GE DOOD. Zaterdagmorgen werd tusschen Slochte- ren en Hoogezand het 7-jarig zoontje van den arbeider Klopping getroffen door een draad van de bovenleiding van het pro vinciale lichtnet, die tot nu toe onbekende oorzaak was losgeraakt. Het knaapje, dat in aanraking kwam met een electrischen stroom van 220 volt, was op slag dood. Iets over het bemesten van Aardbeien. De voornaamste factoren tot het ver krijgen van een groote oogst aardbeien zijn de soort, een flink losgemaakte grond, en een ruime, doelmatige bemesting. Vooral bij de bemesting worden wel eens fouten gemaakt, niet alleen bij de keuze der meststoffen, maar ook omdat de practijk de bemesting op aardbeien niet altijd op het juiste tijdstip toepast. De beste en doelmatigst bemeste aard beien geven de meeste mooiste vruchten. In den regel wordt bij het aanleggen der aardbeien flink gebraik gemaakt van mest of compost, de volgende jaren kan men deze echter minder gemakkelijk toedienen, vooral niet wanneer men, sooals op de meeste plaatsen het geval is, de bedden vol laat loopen. Men is dan geheel op het gebruik van kunst meststoffen aangewezen. Trouwens waar de teelt eenigzins in het groot wordt gedreven, zal men bovenstaande manier niet altijd kunnen toepassen en reeds van het begin af kunstmest moeten ge bruiken. Wil men nu zijn aardbeien volledig bemesten dan zou men gebruik kunnen maken van Zwavelzuren Ammoniak, superfosfaat (of Thomasslakkenmeel) en patentkali. De Zwavelzure Ammoniak heeft een geleidelijke werking en een langdurige, welke juist bij aardbeien verlangd wordt. Vele telers hebben door de slechte resultaten, welke zij bereikten door ge ven van te groote hoeveelheden drijvende stikstofmest, de stikstof geheel achter wege gelaten, wat zich natuurlijk aan de opbrengst wreekte. Op de stikstof komt het dus bij een doelmatige be mesting van aardbeien vooral aan. Bij het gebruik van enkel kunstmest zou k dan willen geven per Are 3—4 K.G. Zwavelzuren Ammoniak, 34 K.G. Patentkali en 45 K.G. Superfosfaat of Thomasslakkenmeel. Van de stikstof zou ik nu zoo spoedig mogelijk de helft willen geven, in de herfst of winter de kali en het fosforzuur en de rest van de stikstof vroeg in het voorjaar. Wor den de aardbeien aangelegd met ruim stalmest of compost dan geeft men nu geen Zwavelzuren Ammoniak, maar een weinig kali en fosforzuur om in den winter of vroege voorjaar weer de halve volledige bemesting te geven. Dan wijzen wij hier nog op de vol ledige meststof Nitrophoska IG met een gehalte aan stikstof van 16Vï aan fosforzuur van 161/» aan kali van 21Vs Deze meststof heeft in de prac tijk bewezen voor aardbeien uitstekend te zijn. Men gebruikt van deze meststof dan 45 K.G. per Are, waarvan men ongeveer 2 K.G. zoo spoedig mogelijk, de rest in het vroege voorjaar geeft. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Mijnheer de Redacteur. Mag ik voor het onderstaande een plaatsje in uw blad vragen Gaarne zou ik de aandacht willen vestigen op het stukje weg vanaf den grenspaal tusschen de gemeenten Heus den en Eethen tot het café Rooyakkers bij de Wijksche poort te Heusden, het welk in meer dan ellendigen toestand verkeert, In het dijkgedeelte en in de stoep zitten gaten, die het berijden er van met motorrijtuigen haast onmogelijk maken terwijl het met keien bestrate gedeelte de schuld is van heel wat de fecten aan automobielen. En waar die toestand reeds sedert geruimen tijd be staat, wordt het waarlijk wel tijd dat de Raad der gemeente Heusden de noo- dige gelden toestaat om bedoeld wegge deelte in behoorlijken staat te brengen. Werkelijk, zooals 't nu is, is het een schande voor de gemeente Heusden, die naar men mij mededeelde, onderhouds plichtige is. U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor de verleende plaatsruimte, hoogachtend, Een chauffeur. Wijk, 18 Aug. 1930. HEUSDEN. Toen de jongens der Chr. Knapen- vereen. „De Jonge Garde", Donderdag 44 Aug. zich voor hun uitstapje gereed maakte, zag het weer er niet erg aanlok kelijk uit. Maar jongens zijn nu eenmaal geen pessimisten dit bleek wel uit hun gezang toen ze eenmaal in de bus zaten. Er werd gereden over Waalwijk en Oosterhout naar Breda. Hier werd o.a. de Kerk bezichtigd met zijn graftombe en pas blootgelegde schitterende muur schilderingen. In het mooie park „Valkenberg" werd de groep gefotografeerd. Daarna naar 't Ginneke naar café „De Boschwachter" waarvan de groote speeltuin druk gebruik werd gemaakt. En al kwam er zoo nu en dan een fiksche regenbui dan wisten ze zich onder een ruim afdak met zang en voor dracht te vermaken. Op de terugweg werden nog eenige uren in Tilburg ver toeft waarna over Helvoirt naar huis ge- gereden werd. Zooals uit achterstaande advertentie blijkt loopt er op Dinsdag 26 Augustus weer een goedkoope trein naar Amsterdam. De prijzen voor de reis heen en terug met inbegrip van toegang tot Artis, be draagt van de stations Tilburg tot en met Vlijmen 2de klasse f 3.50 derde klasse f 2.65. De vertrekuren zijn per trein 4274 Waalwijk om 7.14 DrunenHeus den 7.49 Vlijmen 7.26 's-Bosch 8.04. Het vertrek uit Amsterdam W. P. heeft plaats om 19.15. Bij het Koninginnefeest dat Zater dag 30 Augustus hier wordt gevierd zal ook een ringrijderij per rijwiel voor jon gens en meisjes van 14 tot 18 jaar worden gehouden. Men kan zich opgeven in den boekhandel bij de firma L. J. Veerman 's-avonds tusschen 7 en 8 uur. (Zie ad vertentie). ALMKERK. De heer C. G. de Jong alhier is door de N.-Br. Mij. van Landbouw be noemd tot Lid van de Commissie in zake het Wegenvraagstuk, in 't Land van Heus den en Altena. De heer B., werkzaam te Utrecht, had het ongeluk dat zijn vrachtauto door een voorbijkomenden trein werd gegrepen met 't gevolg dat bovengenoemde uit de auto werd geslingerd, waardoor hij zich zoodanig bezeerde dat overbrenging naar 't ziekenhuis noodzakelijk was. Tijdens een kort doch hevig onweder dat boven deze gemeente woedde, werd een koe v. d. Gebrs. B. alh:er in de weide getroffen. Ds. H. Alting, voorheen predikant bij de Geref. Kerk te Waardhuizen is thans bij zijn 80sten verjaardag bij Kon. Besluit benoemd tot Ridder in de Oranje Nassau Orde. Terwijl Dr. de Vries zijn vacantie doorbracht in Grijpskerk (Gron.), reed Mevrouw de Vries bij het passeeren van een vrachtauto, met haar auto tegen een boom, met 't gevolg dat de auto door een nieuwe moest worden vervangen en Mevr. de Vries haar pols verstuikte. Naar wij vernemen heeft de heer A. Penning Jr. alhier bedankt als leider van de Herv. Knapenvereen. J.l. Zondagavond raakte de vrouw van den heer K. C., doordat zij naast de boot stapte, in den „Gantel". Spoedig bood een zoontje van haar hulp, maar ook deze geraakte te water. Gelukkig wist de heer W. C. beiden behouden op 't droge te brengen. Dat het niet altijd gewaagd is militaire kleeding aan te trekken onder- vondt dezer dagen de heer A. de B., welke tijdens een zware regenbui een militaire jas had aangetrokken. De militaire politie welke hem hiervoor aanhield maakte proces verbaal met 't gevolg dat boven genoemde 4 dagen voor straf moet dienen. Men zij gewaarschuwd. ANDED. De Jongel.vereen. „Obadja" alhier bracht Donderdag j.l. onder geleide van den WelEdelen heer Bronkhorst een be zoek aan de Wereldtentoonstelling te Antwerpen. Verschillende paviljoens wer den bezichtigd, terwijl vooral ook de schitterende verlichting des avonds de aandacht trok. Om 1 uur arriveerde men weer alhier. Bij de gehouden verkooping van toemaat werden lage prijzen besteed. Ter demonstreering diene, dat 3 morgen toemaat van M. de Fijter alhier werd verkocht voor de som van f6. BABYLONIëNBROEK. J.l. Zaterdag is alhier een droevig ongeluk gebeurd. Het 9 jarig zoontje van H. Lankhaar was met zijn vader mede gereden naar Andel om fruit af te gaan leveren. Daar dan gekomen zijnde viel hij van de kar met zijn hoofd op straat. Aanvankelijk liet het geval zich niet erg aanzien, zoodat de terugtocht werd aanvaard Echter thuis gekomen zijnde klaagde hij over hevige hoofdpijn en enkele uren daarna was de jongen reeds overleden. De dokters de Vries van Almkerk en de Boer van Dussen constateerden zware herschenschudding. Het tragische nog daarbij is dat zij slechts één zoontje hadden. CAPELLE. De postduiven vereen. ,,De Lucht vaart" alhier hield gecomb. met de post getrouwe duiven vereen. -De duif" een wedvlucht vanuit Noyon met den volgenden uitslag: L. v. Boxtel, 4, 21, 29; H. Netten, 2, 4, 26P. v. d. Velden, 3, 20, 23 W. Stubben, 5 P. Snaphaan, 6, 8 G. Vos, 7, 46, 47D. Groeneveld, 9; A. Zwart, 40; M. v. Boxtel, 41,19; H. Dekkers, 42; H. Spierings 13; P. Snoeren, 14; G. Donders, 15 A. Pijnen burg, 18, 22 C. v. d. Schans, 24 G. Treffers, 25 Grootzwagers, 27 en C. v. Heeswijk, 29. Aankomst 1ste duif 12.36.42 en laatste prijswinnende duif 12,59,36. De voetbalvereen. „Excelsior" speelde j.l. Zondagmiddag op haar terrein wedstrijd tegen de „Kaatsheuvelsche Boys" welke wedstrijd met 22 eindigde. A.s, Zaterdag zal het eerste elftal onzer voetbalvereen. deelnemen aan den serie-wedstrijd, uitgeschreven door de Vrij hoe vensche voetbalvereen. en uitkomen tegen „S.D.O." uit Sprang. Op 15 dezer bezocht onze gemeng de zangvereen. „Het Rozenknopje" Ant werpen, hetwelk een gelukkig idee van het Bestuur is geweest. Met een twee tal autobussen van de garage „Bruins" uit Oosterhout werd om 7 uur vertrokken. In Antwerpen werd onder leiding van een der bestuursleden even vertoefd op de overbrugging nabij „Het Steen", om de werkende leden een mooi overzicht van het machtige Antwerpensche zee- en be drijfsleven te laten aanschouwen, waar geimponeerd werd door het prachtige zangkoor gedurende den kerkdienst. Hierna werd de tentoonstelling bezocht. De enorme drukte op dezen dag veroorzaakte, dat men elkaar spoedig zoek was, doch tegen 6 uur was het geheele gezelschap weer bij elkaar. Ten 6 uur werd het concert gegeven, waarin men zich kranig heeft geweerd, waarvoor de voorzitter een woord van dank bracht. Na afloop hiervan had onze vice-voorzitter, den heer A. M. Ver- heijden, nog de eer even gecomplimen teerd te worden door den algemeenen voorzitter Baron de Terwagne met zijn echtgenoote. Het koor had ditmaal niet over belangstelling te klagen, zooals meer op de tentoonstelling gebeurd. Jammer evenwel, dat van zang zoo weinig terecht komt op een open podium. Men vraagt zich af, waarom als van ouds geen schel pen meer De moderne bouwtrant be derft alles ten opzichte der accoustiek. Vervolgens is het Lunapark en oud-België bezocht. Onnoodig te zeggen, dat men over de illuminatie der tentoonstelling, doch nog meer over die van het park en boulevard. Om 42 uur precies werd huiswaarts gereden, waar men te halfdrie aankwam, Intusschen had de vice-voorzit- een ovatie in ontvangst te nemen voor hun uitnemende leiding. Op dezer dagen te Tilburg gehou den schietoefeningen van den Bijz. Vr. Landstorm werden door den secretaris van het Vr. Landstormverband, den heer Van Agt het bevret van scherpschutter uitgereikt aan de heeren P. v. d. Schans, A. Nieuwkoop, J. Pruissers en E. Haver hals, leden der plaatselijke afd. alhier. De leider onzer plaatselijke afd., de heer P. v. d. Schans onze hartelijke felicitaties met het behaalde succes zijner manschap pen. Zaterdag j.l. nam ons muziekge zelschap „Kunst na Arbeid" deel aan de muziekfeesten, georganiseerd ter viering van het 70-jarig bestaan der liedertafel „Oefening en Vermaak" te Waalwijk. Van 8 tot 9 uur werd onder leiding van den heer Christ door onze muziekvereen. geconcerteerd op de kiosk op de markt, waaromheen een groot aantal belangstel lenden zich geschaard hadden. Na afloop van het concert werd een muzikale wan deling gemaakt door de Groote Straat, Mr. v. Cootstraat, Paralleleweg en Station straat, waarbij voor de woning van den Ed.Achtb. heer Burgemeester even halt werd gehouden. DONGEN. Een zu geling van den heer J. K. op de Dongevaart slikte een geopende sluitspeld in. Een dochter van de baker Jacob van Gorkum 't Groen ging onmidde- lijk haar moeder halen, die gewapend met een schoenhaakje terug kwam. Zij pro beerde daarmede de speld omhoog te trekken. Toen bleek dat deze geopend ondersteboven in de keel zat. Zij heeft echter met haar vinger de speld kunnen dicht knijpen en toen uit de keel gehaald. Door haar kalmte en tegenwoordigheid van geest heeft zij de ouders veel kommer bespaard. DUSSEN. Maandagmorgen omstreeks halt tien is zekere Schilders uit Meeuwen bij het lossen van steenen overboord gevallen en verdronken. Dadelijk is de schipper en andere werklieden gaan dreggen. Dr. de Boer en den Com mandant der Rijksveldwacht waren spoedig ter plaatse. Maandagmiddag geraakte een au to, beladen met koeien vast in den berm van den weg. De auto kantelde om en kwam terecht op een knollen land. Persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. ook het vee bleet ongedeerd, doch de auto was nog al beschadigd. Onder zeej groote belangstelling werden Zondag j.l. de serie-wedstrijden gesepeld uitgeschreven door de voet balclub „Dussensche Boijs" alhier. Verschillende vlaggen versierden de straat en het voetbalterrein, terwijl de ze wedstrijden werden opgeluisterd door de muziek der afnfare ,,Wilhel- mina" alhier, wat ten zeerste op prijs werd gesteld. De uitslag was als volgt: lste prijs prachtig sportfiguur „Storm vogels" Waalwijk. 2de prijs prachtige beker „Wilhel- mina" Aalburg. 3de prijs prachtige Vaan ,,Rood- broc-ken" Waalwijk. GORINCHEM. Veilingsvereeniging G. en O. Veiling van 48 Augustus 4930. Zilverlingen 46 ct. 2e srt. 744 ct. N. H. Suikerperen 6y2 40 ct. 2e srt. 4bl/„ ct. Perzikperen 8 ct.Brabantsche bellefleurs val 3x/2 ct. Clapps favoriete 4625 ct.2e srt. 743 ct.Graven- steiners 8 ct.2e srt. 3 ct. Goudreinetten val 34 ct. Fijne hemdjes 6 ct Heere peren 4ys ct.Stoofperen 4 6 ct.2e srt. 23 ct. Keswick extra 25 ct. 2e 9 ct. Triumph de Vienne 8 ct.Beurre d'Amalie 79 ct. Jeruzalem 13 ct. 2e srt. 6 ct.Zoete Bloemee 11 ct. Kafappelen val 3l/2 ct.Dirkjesperen 4x/2 7 ct.2e srt. 22y2 Precose de Tre- voux I2V2 ct- Kruilingen 40 421/2ct. 2e srt. 5V2 ct.Pruimen Reine Victoria 44 ct.Gele suikerperen 6 ct. Alles per K.G. 's GRAVENMOER. Naar wij vernemen zijn onze dorps- genooten de dames B. J. Nerrings en A. van Dongen aangezocht ten einde op de Zuiderzee visscherij Tentoonstelling te Enk huizen welke aldaar van 25 Aug. t/m 6 Sept. a.s. zal worden gehouden, te komen kantklossen. Voor deze damens een mooie onderscheiding en tevens een bewijs dat zij zelfs ver buiten hun woonplaats als goede handwerksters bekend staan. GIESSEN. Maandag j.l. herdachten Gerrit Westerlaken en Echtgenoote alhier hun 50-jarige echtvereeniging. Het heeft hun dien dag niet aan belangstelling ontbroken en velen maakte van de gelegenheid ge bruik om de jubileerenden te gaan felici teer en. Zoowel Westerlaken als zijn vrouw zijn nog goed gezond en helder van geest. Met veel ijver en lust ver richten ze beiden nog hun dagelijksch werk. Ze zijn in deze gemeente geziene ingezetenen en geen wonder dan ook dat ter en daarna het geheele bestuur nog het er druk is geweest. We hopen, dat de krasse oudjes nog vele jaren gespaard zullen mogen blijven. De heer de Groot uit Sliedrecht zal tot 4 October a s. als tijdelijk hoofd aan de openbare school alhier verbonden blijven op welken datum het nieuwe hoofd, de heer Kooimrn uit Geldermalsen in functie zal treden. NEDERHEMERT. Maandagmiddag j.l. werd de jonge juffrouw J. Straver, alhier, die bij haar tante achter op de fiets zat, op de draai brug aangereden door een auto, en wel zoodanig dat ze een been brak, en naar het ziekenhuis in den Bosch werd over gebracht. OUDENDIJK. Zaterdagmorgen bereikte ons de treurige tijding, dat onze vroegere dorps genoot de heer A. v. V., thans woonach tig te 's Grsvendeel, op noodlottige wijze om het leven is gekomen. Omtrent het ernstige ongeval dat zich heeft afgespeeld met den slager T. V., vernemen wij nader, dat Vrijdagmorgen een scbietmasker met bijbehoorende ledige huls gevonden is op een stuk weiland in het zgn. Bosch. Voor de meening dat een moordaanslag gepleegd is blijkt weinig ruimte, zoodat vrijwel aan deze zaak een andere lezing kan worden gegeven. De toestand van het slachtoffer wordt gunstiger, hoewel men de kogel nog niet heeft kunnen ver wijderen. OUDHEUSDEN. Als opvolgers van den heer Sprengers, die als raadslid bedankte, waren aange wezen de heeren van Grevenbroek en F. van Bladel die eveneens voor de eer hebben bedankt, zoodat de afdeeling Oudheusden zonder raadslid komt. Nu blijven nog over de heeren Pulles en Vrijhoeven te Elshout en zijn verder geen candidaten meer beschikbaar. Beide laatsten zijn ook van twee verschillende lijsten en behooren niet tot de lijst van Herpt c.s. De heer Vrijhoeven kwam alleen met een lijst. Bij de ingezetenen van Oudheusden circuleert een request om bij Heusden ondergebracht te worden. SPRANG. J.l. Vrijdag maakte de Chr. zang- vereen. „Exelsior" alhier, met een twee tal bussen van de Mij. „Lux" uit Tilburg een plezierreisje naar de wereldtentoon stelling te Antwerpen. Allen waren vol over het vele schoone dat daar te zien is. Op de terugreis raakte een der bus sen in brand, wat gelukkig spoedig werd bemerkt. Met een paar uur vertraging kwam men behouden te middernacht thuis. De 63-jarige E. v. B. had het ongeluk in den regenput te vallen. Toen men het ongeluk bemerkte waren de levensgeesten reeds geweken. Maandag 4 September zullen ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin kinderfeesten gehouden wor den. 's Morgens zal men in optocht door de gemeente trekken, terwijl 's middags op een terrein kinderspelen gehouden zullen worden. SPRANG-CAPELLE. Vergadering van den Raad dezer Gemeente te houden op Vrijdag 22 Aug. 4930 des nam. 3 uur. Agerda. 4. Vaststelling van de notulen der vergadering van 26 Juni 4930. 2. Ingekommen stukken. 3 Goedkeuring rekening en begrooting van het Burgelijk Armbestuur te Capelle. 4. Vaststelling staat van oninbare en nog te verhalen posten rekening 4929. 5. Aanbieding rekening van inkomsten en uitgaven der gemeente over 4929. 6. Voorstel van B. en W. inzake rangschikking der gemeente voor de Per- soneele belasting. 7. Voorstel van B. en "W. tot het aaDgaan eener geldleening ten bedrage van f 8500 (electrificatie Sprang en Vrij- hoeve-Capelle). 8. Mededeelingen. SLEEUWIJK. De uitslag van de voetbalwedstrijd tusschen „S.F.C." alhier en „Blauw-wit" Oudendijk, was 34 ten voordeele van „S.F.C. VRIJHOEVE-CAPELLE. J.l. Zaterdag werd de heer R. Gouda alhier onder de gemeente Loon op Zand aangereden door het noodlottig ge volg dat hij daardoor ernstige kwetsuren bekwam, Na voorloopig te zijn verbonden werd hij per auto naar zijn ouders over gebracht en vandaar op advies van den plaatselijken geneesheer naar het Prote- stantsch ziekenhuis te 's-Hertogenbosch. Te Amsterdam slaagde voor examen teekenen M.O. de heer J. Ph. van Vuuren alhier. Geslaagde en familie poficiat. WELL. J.l. Vrijdag maakïe de Jongelings- vereen. „Paulus" per autobus van den heer Struik alhier een reisje naar de Wereldtentoonstelling te Antwerpen. Er werd volop genoten. Allen keerden loogst voldaan hier terug.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1930 | | pagina 2