Gesprongen Handen Kantongerecht flensden Plaatselijk i\ietiws. meter breed, en is met geprepareerd zeil doek bekleed. Het lichaam is gestroom lijmd in aluminium, eivormig. Door pedalen wordt een kleine schroef van het gewone propellermodel, welke zeer licht in as wentelt, voortbewogen. Men hoopt een snelheid van 35 a 40 K.M. te bereiken. Binnenkort zal een proefvlucht worden gehouden. RUILEN VAN MELK. Een melkslijter te Arnhem, die sedert eenige dagen tot de ontdekking was ge komen, dat een ander zijn versche melk geregeld verruilde voor oude of zure melk, had daarvan bij de politie aangifte gedaan, daar het hem toch te bar werd, vooral omdat hij met zijn klanten last kreeg en hij bang was deze te verliezen. Een rechercheur stelde zich aan de Nieuwe Kraan verdekt op en wel op zooda nige wijze, dat hij kon zien wie de uit de Betuwe aangevoerde gevulde melkbussen ophaalde en behandelde. Op een gegeven oogenblik zag hij dat een ter plaatse verschenen melkslijter een der bussen, die voor een ander waren bestemd, ledigde en daarvoor andere melk in de plaats deed. De rechercheur greep toen in en bracht den dader naar het politiebureau, waar proces-verbaal tegen hem werd op gemaakt. Hij bekende 'n maal of vijf zijnen collega dit koopje te hebben ge leverd en had, nu het te laat was, veel spijt zich zoo te hebben gedragen. O HET DRAMA OP EEN ZEEDIJK TE AMSTERDAM. De 4de Kamer der Amsterdamsche Rechtbank deed uitspraak in de strafzaak tegen mej. L. de B., bijgenaamd Zwarte Riek, verdacht van doodslag subs, zware mishandeling met doodelijken afloop. In den nacht van 18 op 19 October j.l. heeft zij een bekend Zeedijk-type, den kellner H., met een mes doodgestoken. De Rechtbank achtte doodslag niet bewezen, doch veroordeelde haar wegens opzettelijk toebrengen van zwaar lichamelijk letsel met doodelijken afloop, tot een ge vangenisstraf van 6 maanden. De eisch luidde negen maanden. STRAFZITTING VAN HET KAN TONGERECHT TE HEUSDEN van Vrijdag 5 December 1930. Kantonrechter: Mr. C. W. v. Om meren. Ambten, van het Openb. Ministerie: Jhr. Mr. E. Verheijen. Griffier waarn.: L). van Hemert. Een rol van 47 zaken, waarvan twee kinderen beneden 18 jaar betrefen. P. L. H., burgemeester te Hattum, had op den Rijksstraatweg onder Sleeu- wijk met zijn auto gereden met een snelheid van circa 60 K.M. per uur. Zulks wordt bevestigd door de ver balisanten, de rijksveldwachters Loker- se en de Ridder, die beiden verklaren, dat de opname op regelmatige wijze heeft plaats gehad, zoodat de opna me volkomen juist is geweest; ver dachte heeft erg hard gereden. Verd. wordt veroordeeld tot f25.00 boete of 10 dagen hechtenis. C. d. W., koopman te Herpt, had een kalt vervoerd in zijn kar over de groote brug bij Heusden, zulks wijl dat vervoer van Noord naar Zuid ver boden was wegens mond- en klauw zeer. Desgevraagd had verdachte aan de verbalisanten, de marechaussée's Schouwink en Wagner, geantwoord, dat hij niets i n zijn kar had geladen, ter wijl bij onderzoek bleek, dat er een kalf in de kar ^anwezig was. Kantonrechter tegen verdachte: Waar om heb je nu weer gelogen tegen de politie? Verdachte: Ja maar ik heb dadelijk cfaarop gezegd, dat ik een kalf in de kar had. Kantonrechter: Ja zeker, maar toen hadden de marechaussée's het kalf al ontdekt. 't Vervoer kost verdachte f25.00 of 10 dagen. A. W. W. te Rijswijk had haar huis laten verbouwen zonder voorafgaande vergunning van B. en W. Verdachte is iniet verschenen. Getuige metselaar Noorloos: De Regt had haar verkeerd ingelicht. Ik heb aan een zoon van haar nog gezegd: „Heb je het ook aangevraagd." Kantonrechter tot getuige: Maar jij had als uitvoerder, verdachte moeten inlichten. Getuige: Ik ben geen uitvoerder, maar de timmerman. Kantonrechter: 't Is een beetje ai te fek, dat in dit kanton zoo dikwijls ge- puwd of verbouwd wordi, zonder de noodige vergunning. Ik geef verdachte f 10.00 of 5 dagen. F. J. v. d. S., vrachtrijder te Wer kendam, had met zijn vrachtauto een kalf vervoerd over het Capelsche veer, wat niet mocht vanwege het mond en klauwzeer. Verdachte is niet ver schenen. Kantonrechter: Uit het procesverbaal, .opgemaakt door J. M. Hoffmann, vee opzichter te 's Hertogenbosch en J. P. de Kan, Majoor der Rijksveldwacht te Dussen, blijkt, dat verdachte hun heeft verklaard, dat hij het kalf wilde ver voeren naar een abbattoir. Voorts blijkt uit het procesverbaal, dat het kalf er erg ziekelijk uitzag, dat het in beslag Ruwe Huid Schrale Lippen Winterhanden Wintervoeten is genomen, op f20.00 is geschat door een deskundige en 2 dagen later is gestorven. Natuurlijk moest het kalf naar een abbattoir van een krengenslager om dan in de worst te verdwijnen. Geluk kig dat de pogingis mislukt. Verdachte heeft de menschheid willen helpen aan lekkere worst en nu is het wel jammer, dat alle edelmoedigheid niet op den waren prijs wordt gesteld. Ja ondank is 's werelds loon en aan dat gezegde getrouw geef ik verdachte f60.00 of of 20 dagen. J. v. H., fabrieksarbeider te Gen- deren had in de nabijheijd van het Nocrder-afwateringskanaal een peur bij zich toen de Rijksveldwachter de Bie hem snapte; deze verdachte had de onvoorzichtigheid begaan, een valschen naam op te geven. Verd. bekent. Kantonrechter: Wat ben je toch dom geweest. Voor eene geringe overtreding bega je *3 en heel veel ergere. Getuige de Bie: Hij wilde eerst de de peur niet afgeven, maar later deed hij het. Kantonrechter: Je hebt niet erg ver standig gehandeld tegenover de poli tie. U krijgt voor de peur f3 of 2 dagen en voor het opgeven van een valschen naam f25.00 of 10 dagen. H. v. G. arbeider te Dussen had op den Rijksstraatweg onder Dussen in staat van dronkenschap een geweer met kogelpaatroon geladen afgeschoten. Hij had door het raam een gat met kleine gaatjes er om heen geschoten in de deur tusschen de woonkamer van hemzelf en van zijn broer Jacobus van Gerven, die in hetzelfde huis wo nen. Ook was een ruit in gruselementen. Jacobus van Gerven lag te bed. Ver dachte is niet verschenen. Kantonrechter: Eenige maanden ge leden heeft verdachte ook .al een pro ces-verbaal gehad voor dronkenschap. Als getuigen worden gehoord ver- dachte's broer Jacobus van Gerven en verdachte's huisvrouw M. W. vanMier- lo. Getuige J. van Gerven zegt: Mijn broer was s:tevig dronken. Kantonrechter: Dacht je dat dat een excuus was. Neen, waarachtig niet, ik zou haast zeggen integendeel. Getuige M. W. van Mierlo: Mijn man was vreeselijk dronken. Kantonrechter: Jou man is een ge vaarlijk individu. Waarom laat hij dat gedrink niet? Nu willen jullie hem zooveel mogelijk helpen dat begrijp ik best, maar 't zal je toch niet veel baten, want ik geef „hem 14 dagen principale hechtenis. G. P., arbeider te Werkendam, had op den Sasdijk met zijn rijwiel op bui tengewoon gevaarlijke wijze gereden. Hij had zich vast gehouden aan een rijdende autobus »e n was daarachter piötséTing vandaan gekomen en reed toen tegen aalkorven aan die eenige personen bezig waren te Jaden. De personen sprongen op zij. Verdachte reed aan de aalkorven een schade van f 2.50. Getuige Paans: Verdachte heeft zich aan de autobus vastgehouden. Ik heb schade gehad, die ik ,voor een rijks daalder "heb willen afmaken. Kantonrechter: Nu zien we eens hoe gevaarlijk het is als een wielrijder zich door een motorrijtuig laat voorttrekken. Aan dat zoo gevaarlijk genoegen moet en zal een eind komen. Nu kost het verdachte f 15.00 of 10 dagen en bo vendien moet hij nog f2.50 schadever goeding aan Paans betalen. P. M., visscher te Woudrichem, had in den laten avond in de Kerkstraat aldaar stevig gevloekt en een volksop loop veroorzaakt, waaruit hij zich op last van den wachtmeester K. den Boer niet wilde verwijderen in de richting Hoogstraat. Verdachte is niet versche nen. Kantonrechter: Verdachte is hier op het Kantongerecht geen onbekende voor mij. 't ls een lastig en hoogst vervelend meubel dat maar weer eens flink ge straft moet worden. Voor het vloeken en een volksoploop veroorzaken krijgt hij f 10.00 of 5 dagen en voor het niet voldoen aan het bevel van den wachtmeester den Boer om zich uit den volksoploop te verwijderen f 15.00 of 10 dagen. A. Thur en J. van Wijk, chauffeurs, beioen wonende te Genderen, staan terecht, dat zij in de gemeente Heus den met hun auto's hebben gereden met het kennelijk doel, tot het opnemen en uitlaten van passagiers, terwijl zulks bij gemeenteverordening wordt verbo den, daar dergelijke auto's door de gemeenteverordening worden geacht te zijn „snorders". Beide verdachten ontkennen z.g. snor- diensten te hebben gereden en voeren tot hunne verontschuldiging aan, dat zij toch met hun wagen in plaatsen waar het aan snorders verboden is pas sagiers in- en uit te laden, te mogen doorrijden en stilhouden. De Kantonrechter zegt, dat door hun snordiensten worden gereden en ver oordeeld elk der verdachten tot een geldboete van f25.00 bij niet te betalen te vervangen door 15 dagen hechtenis. HEUSDEN. Terwijl een auto der Z.H.B. Maandagmiddag de Herptschepoort uit reed, brak plotseling een achteras en liep er zoodoende een wiel van den wagen. Gelukkig had de chauffeur zijn stuur flink in handen, zoodat de auto aan den kant van den weg bleef staan en erger werd voorkomen. Maandagavond werd in het R. K. Vereenigingsgebouw de halfjaarlijksche vergadering gehouden van de „Fanfare der H. Familie". Tegenwoordig waren alle leden en de Directeur de Heer W. van Heivoort uit Nieuwkuijk. Mede was tegenwoordig de HoogEerw. Heer Deken, Beschermheer der Vereen., de Pres dent, de Heer L. de Mol, en de Vice President, de Heer F. van Blade! Na opening door den President met den Christelijken groet, werden de notulen der jaarvergadering voorgelezen en on veranderd goedgekeurd. Een 45 tal uit- noodigingen van concoursen enz. werden voor kennisgeving aangenomen. Mede- deeling werd gedaan dat het 2de Win- terconcert is vastgesteld op 48 Jan. a.s. en de uitgeschreven Humoristen-wedstrijd wegens tijdsomstandigheden uitgesteld is tot het volgende jaar. Besloten werd begin Februari te doen besluiten of al of niet aan een concours in 4934 zou worden deelgenomen. Het aftredend lid de Heer J. Timmer mans, Bibliothecaris, werd na gehouden stemming herkozen. Tot Penningmeester werd gekozen de Heer Ant, van Bladel, Oudheusden, welke zijne benoeming aanvaardde. Bij de rondvraag bracht de Vice Voor zitter met een waardeerend woord, hulde en dank aan de solisten en het kwartet welke alsnog het hoogst aantal punten hadden behaald, over het geheele concours te Amersfoort, waardoor hun een zilveren beker was ten deel gevallen. Spr. bracht hulde aan den bekwame en talentvolle Di recteur de Heer v. Heivoort, en hij hoopte dat hen een zelfde succes zou ten deel vallen op het a.s. concours van Solisten en kwartetten te Vlijmen op 25 Januari 4934, waaraan door het kwartet in de Eere afdeeling, en een 5 tal Solisten zal worden deelgenomen. Naar wij vernemen, zijn beide hoofdprijzen van de verloting der ge houden winkelweek in Aalburg ge vallen. Verder vielen prijzen in Elshout, Herpt, Heesbeen en Wijk, terwijl ook verschillende Heusdensche ingezetenen tot de gelukkigen behoorden. AALBURG. Tot Diaken der Ned. Herv. Kerk alhier is herkozen, de heer Jacob Mans Mzn. die deze benoeming' heeft aan genomen. Vrijdag 19 December, des avonds half zeven, zal in de Ned. Herv. Kerk dankuur voor 't gewas worden gehou den, waarbij Ds. Leenmans uit Delft hoopt voor te gaan. ANDEE. Het nieuwe gemaal van het wa terschap „De Opperste polder van An- del" is dezer dagen in werking gesteld. De ruwoliemotor van 25 P.K. werkte uitstekend en bleek wel in staat het water in den polder behoorlijk op peil te houden. i De heer L. A. van Eethen alhier, is gekozen tot bestuurslid van het wa terschap „De Polder van Veen." AL'MKERK. Door de Rijks- en Gemeentepoli tie alhier, is tegen T. O. proces-verbaal opgemaakt, inzake verdacht van ver duistering van een rijwiel. Naar wij vernemen als bovengenoemde naar 's Bosch overgebracht en naderhand weer op vrije voeten gesteld. A.s. Vrijdagavond hoopt de afd- van de Geref. Jong. vereen. „Noord en Zuid" in de consistoriekamer der Geref. Kerk ,adhier, eene openbare ver gadering te houden. BABYLONIëNBROEK. Mejuffrouw N. Braams alhier be haalde op de pluimveetentoonstelling te Rotterdam, met haar inzending zwar te Minorcas, bestaande uit 7 dieren, een derde, drie tweede, twee eerste en één eereprijs. Een mooi succe^ te meer wijl het dieren betreft die niet uitsluitend voor tentoonstelling gefokt worden, doch waarbij gestreefd wordt naar goede legsters. Dat ze dit zijn wijst de valnestcontrole uit, een der hennen legde bij de 3de leg nog 156 en nu bij de 4e nog 144 eieren, met een gemiddeld gewicht van 66 gram per stuk. Baldadigheid die wel wat ver gaat. J.l. Vrijdag was het zoontje van bak ker R. alhier bij zijn buurman H. op visite. De zoon van H. maakte een ijzer gloeiend en wilde daarmee het ventje bang maken en hield het ijzer even tegen zijn kleeren, waarop deze geheel verschroeid werden en zijn zit vlak voor een flink deel met brandwon den werd bedekt. Bij de Ned. Herv. Kerk alhier, werden de heeren B. de Graaff en A. Zijlmans, resp. tot ouderling en diaken herkozen. Op 26 Dec., 2de Kerstdag, hoopt de Zondagschool, onder het leidend per soneel het Kerstfeest te vieren in de Ned. Herv. Kerk alhier. CAPELXE. De coop. Aankoopvereen. van landbouwbenoodigh-.den „Sprang,-Cap el le en omstreken w.a.", houdt Donder dag 18 dezer, des avonds half zeven, in de zaal van den heer J. Treffers aan het Bruggetje, een algdemeene le denvergadering. A.s. Woensdag 17 dezer wordt in het café van Zwielering te Sprang, de jaarvergadering gehouden van de coöp. stoomzuivelfabriek „De Toekomst" al hier. Tot bestuurslid der coöp. Aan koopvereen. „Capelle, Vrijhoeve-Capel- le en Srang w.a.", is in de j.l. Vrijdag avond gehouden ledenvergadering ge kozen, de heer Th. Rijken Lz. De heer G. Addink, directeur der coöp. stoomzuivelfabriek „De Toe komst" alhier, is herkozen als bestuurs lid van den Brabantschen Zuivelbond. Onze predikant Ds. A. v. Willigen heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Vinkeveen bedankt. Voor de Geref. Zendingsvereen. te dezer plaatse zal, naar we vernemen, binnenkort Ds. Hakman uit Almkerk als spreker optreden. De heer A. H. Gouda te Vrijhoe- ve-Capelle heeft zijn benoeming tot ha venmeester der Labbegatsche haven, aangenomen. De afd. Sprang-Capelle en om streken van Volksonderwijs, zal in de eerste helft van Januari a.s. voor haar leden een propaganda feestavond or- ganiseeren. Als spreker zal dien avond optreden, de heer Groenewout uit Heesch, terwijl het gezellig gedeelte van den avond verzorgd zal worden door mej. Truus Hoóyer, voordracht kunstenares te Voorburg. Als keurmeester bij de op 25 en 26 Dec. a.s. in het café van mej. wed. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart te houden postduivententoonstelling, geor ganiseerd door de vereen. „De lucht vaart," zal optreden de heer J. D. Avoird, 3e kampioenkeurmeester te Oos- sterhout. Voor de leden der Chr. Oranje- vereen. „Het Drievoudig Snoer', zal op Dinsdag 23 dezer, des avonds 7 uur optreden in het vergaderlokaal in de Nieuwstraat, de heer Arie Post, de clamator te Scheveningen. De heer J. Versteeg heeft zijn benoeming tot notabel de Ned. Herv. gemeente a.d., Loonschendijk aangeno men. De herstemming tusschen C. Hom mel en C. Oerlemans, ter vervulling der vacature van notabel dier gemeente, zal a.s. Donderdagmiddag in de kerk aldaar gehouden worden. Behoudens nadere goedkeuring van Ged. St. dezer provincie, is de geldleening groot f178000.ten be hoeve der wegenverbetering in de ge meente Sprang-Capelle, door B. en W. dezer gemeente geplaatst bij de Maat schappij voor Gemeentecrediet te Am sterdam, als zijnde de laagste inschrijf- ster. Naar men ons mededeelt zal de heer Braaksma te Breda,' benoemd on derwijzer aan de Chr. school a. d. Loonschendijk, na de Kerstvacantie al daar in functie 'treden. Het 2e elftal der voetbalvereen. „Excelsior" speelde j.l. Zondag tegen Sportvereen. 1907 te 's Bosch en won met 32. DRONGELEN. De reeds aangekondigde uitvoe ring van de fanfare „Excelsior" alhier, die Zaterdagavond 20 dezer zou worden gegeven is door een noodlottig onge val een der leden overkomen, voor on- bepaalden tijd uitgesteld. De 18-jarige zoon van den heer C. M. Donken alhier, bevond zich Vrij dagavond met een paar kameraden per rijwiel op weg naar Kaatsheuvel, voor het volgen van den cursus in militaire vooroefeningen. Op den weg tusschen Waalwijk en Sprang kreeg een der jon gens een klein defect aan zijn lantaarn, waarvoor het drietal afstapte. De acht tienjarige J. C. Donken begaf zich op zij van den weg tusschen de tram rails. Op dit oogenblik kwam van de richting Sprang een auto met groote snelheid aangereden, door het geraas van deze auto hoorde D. waarschijnlijk niet den tram uit de richting Waal wijk naderen, met het noodlottig ge volg, dat de ongelukkige door deze werd gegrepen em weggeslingerd. Met gebroken ruggengraad, ernstige inwen dige kneuzingen en een zoo goed ais ♦afgereden voet, werd hij opgenomen en, na door den dokter uit Sprang voor- loopig te zijn behandeld, per auto over gebracht naar het ziekenhuis te 's Bosch. Bij aankomst aldaar bleek hij te zijn overleden. Het bericht van dit vreeselijk on geval bracht groote verslagenheid in de gemeente en algemeen is de deel neming met de familie Donken, die een braaf oppassende en veelbelovende zoon en broeder verliest. DUSSEN. De aannemer F. H. van der Pluym alhier, was de laagste inschrij ver voor de perceelen 33, 36, 37, 40. 41, 42 en 43 van de provincie Noordbra bant, betreffende het betumineeren enz. van diverse wegvakken op provinciale wegen voor respectievelijk f24648, f25336 f25580, f15862, f 12649, f 22340 en f18648. '8 GRA VENMOER. Woensdag 47 Dec. a.s. des 's av. 6 uur zal in de Chr. School alhier de WelEd. heer H. van den Berg van 's Gra vendeel een rede houden in verband met het eventueel oprichten van een A. R. J. A. Club. GENDEREN. In deze gemeente bestaat het voornemen tot oprichting van een Her vormde Jongelingsvereeniging over te gaan. MEEUWEN. Op 24 Dec. a.s., des nam. 6 uur, wordt alhier een lezing gehouden door den heer J. C. Colder, veearts te Alblasserdam, over de Ned. tuigpaard- fokkerij :en haar uitvoer. SPRANG. J.l. Zaterdag speelde onze voetbal club „N.E.O." een vriendschappelijken match tegen Sparta". De wedstrijd eindigde met 40, in het voordeel van „N.E.O.". De biljartclub „Volhouden" hoopt ter gelegenheid van haar 4 ste lustrum in het café Zwieteringvan Gulk een groot biljart-concours te houden. Te be ginnen 47 Januari en eindigende op 28 Maart 4934. Met het oog op het eventueel te houden Kerstfeest, zoowel bij de Ned. Herv. Gemeente als in de Geref. Kerk door de Zondagsschool vereen. „Jachin", zijn door verschillende dames langs de huizen gelden ingezameld om de kinderen een aangenaam Kerstfeest te kunnen bereiden. Een flink bedrag werd voor de beide kerstfeesten opgehaald. SLEEUWIJK. Op Zaterdag 20 Dec. a.s. zal in de Ned. Herv. Kerk van 5 tot 6 uur nam. gelegenheid bestaan tot betaling van zitplaatsen. Daarna verhuring banken voor 4934. WOUDRICIIEM. Gedurende het tijdvak van 5 tot en met 44 December j.l. werd aan de vischmarkt alhier 4 schotje aangevoerd, hetwelk f 0,55 opbracht. Besteed werd voor dunne aal 20 tot 30 centsnoek 33 tot 40 centbrasem 20 tot 25 cent baars 4 8 tot 20 cent en voorn 9 tot 44 cent. Alles per pond. In een alhier op Vrijdagavond gehouden vergadering is besloten tot defi nitieve oprichting eener vereeniging tot verbetering der volkshuisvesting in deze gemeente. Tot bestuursleden werden be noemd de heerenJ. Spierings, A. A. Giesberts, C. J. B. Steenaart, J. Kuypers en Chr. van Rijswijk. De heer H. A. van der Giezen, vroeger onderwijzer aan de 2e Openbare School alhier, staat no. 4 op de voor dracht ter benoeming van een hoofd eener O.L. School te Dordrecht. Donderdagavond j.l. werd voor een goed bezet kerkgebonw vanwege het Comité van Winterlezingen alhier een lezing gehouden door Ds. A. C. J, den Hertog van Rotterdam met het onderwerp „Psalm 42". Door spreker werd de lezing op keurige wijze gehouden. Bij de gehouden aanbesteding was de aannemer Ph. Struik alhier, met f6657 laagste inschrijver voor het een jarig onderhoud van de militaire ge bouwen en werken in de Bommeler- waard, in het Land van Altena en den Biesbosch. WELL. De gemengde zangvereen. „Sem per Crescendo", onder leiding van den directeut, den heer C. J. M. Merkx te Heusden, hoopt op Zaterdag 20 De cember, in „Ons Huis", ,s avonds 7 uur, haar jaarlijksche groote uitvoering te geven, waarbij zal worden opgevoerd, „Bertus de nieuwe kleermakersknecht", blijspel voor drie heeren in 2 bedrijven. „Mathilde" of „Een Vrouwenhart", groot tooneelspel in 4 bedrijven. Wij twijfelen dan ook niet dat dezen avond ongemerkt voorbij zal g'aan, en raden allen aan om dezen avond aan wezig te zijn. WERKENDAM. 22 Dec. a.s. zal in de Nutszaal voor de leden van de Mij. tot Nut van 't Algemeen met geïntroduceerden worden vertoond de prachtige natuurfilm van William Walter Scott „De Eeuwige Stilte". Niet zooals eerst was vermeld Vrijdag a.s. des nm, 7 uur, maar a.s. Vrijdag des nm. 7y2 uur zal ds. F. C. Willekes van Oosterhaule, optreden in de Ned. Herv. Kerk alhier, voor de Chr. Jongel. Vereen. „Maranatha". De gem. zangvereen. „U.D.I.", directeur de heer H. de Bie, zal heden avond een uitvoering geven in de Nuts zaal. Vrijdag 49 Dec. a s. des nam. 7.30 u. zal de ijsclub „Werkendam en De Werken" haar jaarvergadering houden in het café van den heer Joh. Zwets. l -i

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1930 | | pagina 2