VhJfrs\? Advertentiën. FIRMA L. J. VEERMAN. p. f. Heusden, 1 Januari. „De Automaat", Heusden. Ver tegen w:A. PODDEWIJN. Mijn beste wenschen op de zen dag aan vrienden en be kenden. Heusden, 1 Januari. A. van Alphen. Kleermaker Heusden. Wijkschestraat 11. p. f. 1 Januari A. Baaijens, Botermarkt. Heusden. Sigarenmagazijn. Comestibles. p. f. 1 Januari. II. Baaijens-Merkx. Café. pHeusden, 1 Januari. L". J. Bax. Vrachtrijder: Heusden-'s Bosch. p. f. Heusden, 1 Januari. G. J. Baaijens. Slager. Ridderstraat. p. f. Heusden, 1 Januari. J. A. van Berge-IIenegouwen. Electro Techn. Installatie Bureau,. Breejs traat, 77 Heusden. p. f. 1 JaJnuari. II. v. B er kei. Hoogstraat Heusden. wenscht Izijn gèachte cliëntèle zMowel binnen als buiten de stad een voorspoeddgl Nieuw jaar. Ondergeteekende wenscht aan vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar. L'. F. van Bladel-van Diem, in Koloniale Waren, Tabak, Sigaren en Sigaretten. Handel in: Land- en Tuinbouwzaden. Putterslraat Heusden. C. Bonman, Drietrompelterstraat. Kruidenierswaren, Comestibles. p. f. Heusden, 1 Januari. De ondergeteekende wenscht zijn begunstigers, vrienden en kennissen een gelukkig Nieuw jaar en houdt zich beleefd aanbevolen voor alle voorko mende HUISTIMMERWERKEN A. J. Bouwman. Wijkscbepoort 129 W. Gebrs. Boeren Aannemers. p. f. Heusden, 1 Januari. Gezusters Boeren. Dames- en Heeren- Mo de Artikelen. iWijkschestr. 7 Heusden. p. f. 1 Januari. Joh. Boom-Pijnenburg. v/h P. J. Verschure-v. d. Ven. jMach. Brood-, Koek- en Banketbakkerij'. p. f. 1 Januari. Firma G. F. van Bokhoven, Handel in Glas-en Aardewerk Putterstraat, Heusden, wenscht hare begunstigers, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar toe. A. Boelen-Duijsters. Handel in Ijzerwaren, Touw werk en Schaatsen. Rijwielhandel. Erres-Radio. iWittebroods traat. Heusden blijft zich minzaam aanbe velen aan zijne begunstigers bij den aanvang van het nieuwe jaar. p. f1 Januari. G. M. Baaijens, Varkensslagerij.. Sterrestraat. Heusden. wenscht zijne begunstigers, vrienden en bekenden, een gelukkig Nieuwjaar. Ant. Burghout, Heeren Kleermaker ij p. f. Heusden, 1 Januari. P. van Beers, Mr. Smid. Heusden. Oudheusdenschepoort. p. f. 1 Januari. F. de Bruijn, Kcd.enha.ndel. jHeusden, wenscht Vrienden en Begun stiger een gelukkig Nieuwjaar. Th. Couwenberg. Huishoudelijke Artikelen, Landbouwgereedschappen. p. f. Heusden, 1 Januari. H. A. Clement, p. Heusden, 1 Januari. G. van Diessen, Brood- en Banketbakker, Botermarkt Heusden. p. f. 1 Januari. M. van Diggelen, Heusden Wijkschestraat. Mr. Schilder en Kamer behanger, beveelt zich be leefd aan tegen concurreeren- de prijzen. p. f. 1 Januari. Maison „ONDULA". Betsie van Diggelen. Coiffeuse. p. f. Heusden, 1 Januari. M. van Diem, Modiste. p. f. Heusden, 1 Januari. Frans van Delft. p. f. Heusden, 1 Januari. A. van Dijk, Handel in alle soorten STEENKOLEN EN TURF. p. f. Heusden, 1 Januari. G. Doedeijns, Hotel Café Restaurant „CONCORDIA". Auto-verhuurinrichting. p. f. Heusden, 1 Januari. H. VAN EEUWIJK Zonen. Handel in: Tabak, Siga ren en Sigaretten, Galanterie- en en Huishoudelijke Ar tikelen, enz., Engstraat Heusden, wenscht hunne begunstigers, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuw jaar toe. Fa. Wed. P. Engelen Zonen, Huis- en Decoratieschilders, Botermarkt Heusden. Onzen dank voor het genoten vertrouwen in het afgeloopen jaar en ons weder aanbeve lende vioor dit jaar. p. f. 1 Januari. S. den Engelse, Engstraat Heusden. Brood-, Beschuit- en Kleingoedbakkerij p. f. 1 Januari. J. Franco, Breestr. 84, t.o. het Stadhuis, Eerste Heusdensche Electr. Salon voor Scheren en Haarsnijden, wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, een ge lukkig Nieuwjaar. Heusden. 1 Januari. G. H. van Glabbcck. In fijne Vleeschwaren. Engstraat Heusden. p. f. 1 Januari. A. J. de Gouw, Putterstraat Heusden. Handel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Tevens ook V r a c h t r ij d e r. p. f. 1 Januari. M. G ijs wijt. Kapper. p. f. 1 Heusden, 1 Januari. C. H. v. Gicssen, Handel in Steenkolen. Heusden. wenscht begunstigers, vrien den en bekenden een voor spoedig jaar. J. W. Gijsclhart, Mr. Zadelmaker en Stoffeer der, Touwhandel, wenscht U een voorspoedig jaar en beveelt zich beleefd in UEds. gunst aan. Wijksche poort, Heusden P. H. Gombert, Putterstraat Heusden. Handel in: Kruideniers waren, Tabak en Sigaren. p. f. 1 Januari. Een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht aan vrienden en kennissen. PHs. GODSCHALK, Neuhuiskade 9294. Den Haag. Aan vrienden en bekenden, in en buiten Heusden, bij de intrede van dit jaar, op stof felijk en geestelijk gebied 's Heeren Zegen toegewenscht door A. H. HANSEN, Eibergen. Groenloschestraat. A. van Ilooft. Handel in: Kolen, Turf, Ko loniale- en Grutterswaren, wenscht zijn begunstigers te Heusden en Omstreken een gelukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 januari. Hexspoor's Sigarenmagazijn „SUMATRA", t/p 't Stadhuis. p. f. Heusden, 1 Januari. Jac. van Hoften, Telefoon Interc. 41. Vischmarkt 7374. Heusden. Rijwielhandel. Reparateur. Electro Techn. Installatie Bureau. Alle benoodigheden op het gebied van electriciteit. Solied en goedkoop adres. p. f. 1 Januari. Th. van Hooff. Handel in: Granen, enz. Molenaar. p. f. Heusden, 1 Januari. Aan al mijn cliëntèle, vrien den en bekenden een geluk kig Nieuwjaar. L. HEIJKANTS, Slijterij. Heusden, 1 Januari. H. van Herwaarden en D. M. van Herwaarden Schoenhandel, Schoenmakerij p. f. Heusden, 1 Januari. DE HEUSDENSCHE WINKELVEREEN1GING wenscht hare clien ts tèle zoowel binnen als cp buiten de stad een ge- lukkig en voorspoedig X jaar toe. Ondergeteekende wenscht zijne vrienden en begunsti gers, zoowel binnen als bui ten de stad, een gelukkig Nieuwjaar en beveelt zich verder in ieders gunst aan. C. de Jong. p. f. 1 Januari. Wed. M. Janson, Vleeschhouwerij Heusden. p. f. 1 Januari. Fa. M. v. d. Linden-Duijs. v/h W. Brehm. Hoogstraat Heusden, in Hoeden, Petten, Garen en Band, Mode-artikelen, Para- pluies, enz., wenscht vrien den en begunstigers een ge lukkig Nieuwjaar. Anna Maas, Costumière Heusden. wenscht hare geachte Cliën tèle een gelukkig Nieuwjaar. A. Merkx. Putterstr. O 55. Heusden. Kruidenierswaren en Tricot goederen, enz. wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Firma CHR. MERKX, „Het Wiel van Heusden" Wijn en Gedistilleerd. p. f. Heusden, 1 Januari. H. Meenhorst. p. f. Heusden, 1 Januari. Firma Joh. de Mol, Botermarkt Heusden. wenscht al hare Clièntèle een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar. T. Jonker. Hoofd-Agentjschap A mistelbrouwerij p. f. Heusden, 1 Januari. Gezusters Kramer, M od i s te n. p. f. Heusden, 1 Januari. G. Kiebooni-Nieuwcnhiiizen, Engstraat Heusden. Kruidenierswaren, Kaas, Bo ter, Eieren, Garen en Band, Tabak en Sigaren. p. f. 1 Januari. J. de Kok Azn. Beschuit- en Kleingoedbak kerij. Heusden. p. f. 1 Januari. J. Ken tie Bzn. Organist Ned. Herv. Iverk Heusden. p. f. Wioudrichem, 1 Januari. H. Klerks. V r a c h t r ij d e r, Waterpoort Heusden p. f. 1 Januari. B. VAN KUIJK, Expediteur. Agent der Stoombooten te Heusden. Geluk en voorspoed aan mijn Cliëntèle. Voor prompte bediening in dit jaar hoop ik te zorgen. J. Kuijpers, Nieuwstraat Heusden. Handel in: Kruideniers waren, Garen, Sajet en Tabak, wenscht vrienden, begunsti gers en bekenden een geluk kig Nieuwjaar. A. J. VAN DER KOLK. p. f. Heusden, 1 Januari. J. Kamminga-Verheij. Handel in: Sigaren, Sigaret ten, Tabak, Wijnen en Likeuren. Engstraat Wi 88Heusden. p. f. 1 Januari. F. J. Kiijn-Loeff. In Gedistilleerd, Likeuren, Wijnhandel, Port, Victo- riawater „Oberlahnstein" p. f. Heusden 1 Januari. C. Kuijsten-v. Alphen Rund- en Varkensslagerij. p. f. Heusden, 1 Januari. M. de Kooning, Modiste, wenscht hare geachte Cliën tèle een gelukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. J. van Laarhoven. Electro Techn. Installatie Bureau. p. f. Heusden, 1 Januari. Aan vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar. Gez. de Leeuw, Costumières, Wijkschestr. 16 Heusden. P. Leijten, Café en Vleeschhouwerij. p. Heusden, 1 Januari. F. J. Nouwens, Breestraat Heusden, wenscht een gelukkig Nieuw jaar aan begunstigers en be kenden. A. Nooten, Rund- en Varkensslagerij. Breestraat Heusden. p. 1 Januari. Mijne heilwenschen aan be gunstigers, vrienden en be kenden. Aanbevelend P. v. d. OEVER, Barbier en Haarsnijder, Heusden. P. van Overbeek, Engstraat Heusden. Barbier en Haarsnijder, wenscht zijne begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar, en beveelt zich beleefdelijk aan. M. PRINS. p. f. Heusden, 1 Januari. A. Poddewijn, Melkrijder der Coöp. Stoom- zuivelfabriek „St. Isidorus", wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. L1. v. d. Pol-Verhoeven. Klompenhandel. p. f. Heusden 1 Januari. Adr. Reas. Vleesch houwer. p. f. Heusden, 1 Januari. Johs. Reas. Rund- en Kalfsslagerii. p. f. Heusden, 1 Januari. Antoon Remic, Dames- en Heeren- Kleermaker. Breestraat Heusden wenscht zijn begunstigers, vrienden en kennissen een ge lukkig en voorspoedig Nieuw jaar. A. Richters, Koperslagerij Heusden, wenscht zijn begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuw jaar. A. van Rijswijk, Mr. Timmerman Heusden. p. f. 1 Januari. W. Sluijmers. Wijkschestraat Heusden. Koloniale Waren, Tabak, Sigaren, Likeuren, enz. wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Gebr. v. d. Staak, Mrs. Metselaars. Handel in Steenkolen. p. f. Heusden, 1 Januari. B. Stap. p. f. Heusden, 1 Januari. De Fa. Charles Schreuder, Wijkschestraat, Heusden. brengt op den eersten dag van het jaar hare beste wen schen voor een voorspoedig jaar aan hare begunstigers van Heusden en Omstreken, en houdt zich in ieders gunst minzaam aanbevolen. F. Schreuder Zoon, in Bedden, Matrassen, Meu belen, enz. p. f. Heusden, 1 Januari. C. H. Swagemakers, wenscht zijn geachte vrien den en begunstigers een ge lukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. A. Swagemakers Tel. 26. Motor-, Rijwiel- en Auto- verhuring. Reparatie-inrichting. p. f. Heusden, 1 Januari. Beveelt zich beleefd aan. Wed. Jan Smits, Wijkschestraat Heusden. Schoenmagazijn van eigengemaakt werk. Voordeelig adres voor ieder. P- f1 Januari. C. Snijders, Handel in: Glas- en Aardewerk, Putterstraat. Heusden. wenscht zijn begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. H. van Strieu, Hotel „Het Wapen van Am sterdam. Wijkschestraat Heusden. p. f. 1 Januari. K. v. SINT-TRUUEN. Rijkstuinbouwkundige. Bloemenmagazijn Vischmarkt Heusden. Levering van alle bloemwer ken. Gratis deskundig advies. p. f. 1 Januari. L'. Sluijmers, Hoogstraat Hoek Nieuwstr. Handel in: Ivruideniers- en Grutterswaren. Begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig jaar toe gewenscht. Heusden, 1 Januari. J. Timmermans, Hoogstraat 108 Heusden. Schoenhandel Reparatiën. p. f. 1 Januari. Chr. Timmermans. Hötel Café Restaurant „CENTRAL", Vischmarkt Heusden. p. f. 1 Januari. N. Th. Vaassen, Mr. Timmerman. Steeds te ontbieden. p. f. Heusden, 1 Januari. C. J. M. Vaeesen. Fotograaf. p. f. Heusden, 1 Januari. P. Verheij, Café „De Gouden Leeuw". Schilder en Behanger. Vischmarkt Heusden. p. f. 1 Januari. Joh. Vos-Kipping. Grossier in Koloniale waren. p. f. Heusden, 1 Januari. Onze geachte clientèle, zoo wel in- als buiten de stad, zij een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Handel in: Tabak, Sigaren en Sigaretten. A. Vos-van Mersbergen. Vischmarkt 112 - Heusden. A. Verschuur-Baert. Botermarkt, O 72- Drogisterij Heusden. p. f. 1 Januari. C.J H. VERHOEVEN Café „De Amstel" wenscht Familie, Vrien den en Begunstigers een voorspoedig jaar. J. M. van Wijk, Mr. Metselaar. p. f. Heusden, 1 Januari. IJ. de Wilt, N. V. „E.D.A.H," p. f. Heusden, 1 Januari. L'. J. J. Wassen, Stads Horloge- en Klokken- maker (opgericht 20 Fe'br. 1830) wenscht zijn geachte cliën tèle een zalig Nieuwjaar, en houdt zich beleefd aanbevo len. Heusden, 1 Januari. J. WTaaijers, in Galanteriën, Speelgoederen en Huishoudelijke Artikelen. p. f. Heusden, 1 Januari. A. J. Walravens, Grossier in: Galanterieën p. f. Heusden, 1 Januari. J. Hopmans. Oudheusden. p. f. 1 Jajnuari. G. NIEUWKOOP Zn. Mr. Timmerlieden. p. f. Heesbeen, 1 Jan. J. Bouman, Café Aalburg, wenscht zijn cliëntèle, vrien den en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. „DE ONDERNEMING", A. Bouman. p. f. Aalburg, 1 Januari. Bij de intrede van het nieuwe jaar wensch ik aan mijn Fa milie, Vrienden en bekenden in Wijk en Aalburg, veel heil en zegen toe, hoopende dat zij een voorspoedig en geluk kig jaar zullen hebben. Dat is de wensch van hun vriend W. Bouman, Huize „Meer en Bosch" Heemstede (bij Haarlem). 1 Januari. G. J. Bouman. Petten. Manufacturenhandel. AgentschapStoomververij Jac. v. Spaandonk, Tilburg. vf. Wijk en Aalburg, 1 Jan. E. de Graaff Zoon. Gedipl. Kleermaker, wenscht hun geachte Cliëntèle een Gezegend Nieuwiaar. Aalburg, 1 Januari. A. J. den Iloet. Rijwielen, Naaimachines, enz. Aan mijn Cliëntèle, Vrien den en bekenden, een Ge lukkig Nieuwjaar. Aalburg, 1 Januari. Anionic Vos, Bakker. p. f. Aalburg, 1 Januari. Adr. Vos Pzn., Broodbakkerij Aalburg, wenscht zijn begunstigers vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. A. v. Berkel. Auto, Rijwielen, Electriciteit Aalburg, wenjScht zijn geachte cliëntèle een tvoorjspoedig 1931- Cor^t. van Drunen. Autoverhuurder Wijk en Aalburg, wenjscht zijn geachte cliëntèle. vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Firma A. de Kok. Brood- en Beschuitbakkerij. p. f. Wijk, 1 Januari. B. ROZA, Wijk (bij Heusden) Manufacturier. p. f. 1 Januari. W. F. Furster Zn., Mr. Schilders. Handel in Verfwaren, alle soorten Tapijten, Matten,enz. p. f. Wijk, 1 Januari. M. SCHOUTEN, Grossier. p. f. Wijk, 1 Januari. Bii de intrede van dit jaar de hartelijke gelukwenschen aan mijn begunstigers. Corn, van Tilburg, Slager. Wijk'. D. de Graaff Zn., Wijk. Manufacturen, wenschen hunne geachte cli entèle, vrienden en bekenden een gelukkig jaar en beve len zich opnieuw in ieders gunst aan. M. de Graaff Wijk. p. f. 1 Januari. W. Schouten. Kuidenier te Wijk, wenscht zijn geachte cliëntèle. vrienden ten bekenden een voorfspoedig 1931- Jan Bleijenberg, Perzikstraat, Wijk. Auto's, Motoren, Rijwielen. Reparatie - inrichting. p. f. 1 Januari. B. A. van der Pol, Radio-Technicus. p. f. Wijk, 1 Januari. P. v. d. Velden. Rijwielen Naaimachines Waschmachines, Electriciteit. Wijk en Aalburg M. H. G. 1 Januari. G. M. de Bruin, Handel in Koloniale Waren. p. f.Wijk, 1 Januari. C. Garstman Zn., Carosseriebouwer, wenscht zijn geachte Cliëntèle, zoowel buiten als binnen de gemeente, een voorspoedig nieuwjaar. p. f. Wijk, 1 Januari. A. N. Garstman, Schilder en Behanger, wenscht zijn geachte Cliëntèle een gelukkig nieuwjaar toe. p. f. Wijk, 1 Januari. B. VAN WIJK, Machinale Brood- en Beschuit fabriek. pf. Wijk, 1 January

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 6