Kantongerecht flensden IMaatseiijk Nieuws. «enige land in Europa is waar 's mor gens in hotels geen versch brood aan de gasten kan worden voortgezet. De Kantonrechter bepaalde de uit spraak op 7 Maart. 240 KIPPEN ONTVREEMD. Ten nadeele van den landbouwer v. d. V. te Lunteren, zijn 240 kippen en 15 hanen ontvreemd. OP VRIJE VOETEN GESTELD. De logementhouder N. te Oldenzaal die gearresteerd was naar aanleiding van den dood zijner echtgenoote, die onder verdachte omstandigheden zou zijn overleden, is thans op vrije voeten jgesteld. Bij de sectie op het lijk n.L is gebleken, dat de vrouw ten gevolge van een hartverlamming is overleden en dat een gewelddadige dood buiten gesloten is. DE AUTOBUSRAMP TE BLER1CK. Naar wij vernemen, hebben de bij de autobusramp te Blerick gewonde per sonen en de nagelaten betrekkingen <der bij het ongeluk omgekomen slacht offers, alsook de autobusondernemer Ti. Küpers te Venray, hunne gezamen lijke belangen inzake de schaderegeling in handen gesteld van mr. de Groot, advoccaat en procureur, te 's-Graven- hage. DE ROOFOVERVAL TE OSS. Te 's-Hertogenbosch heeft zich bij den directeur van de gevangenis aan gemeld zekere R. J. de R. uit Oss, die sedert 11 December j.l. door de politie **«erd gezocht als medeplichtige aan den te Oss gepleegden roofoverval, •waarbij een marechaussee door een revolverschot werd gewond. De man •wilde niet opgeven, waar hij al dien tijd verbleven had. Thans is de man aan den officier van justitie voorgeleid. GROOTE FABRIEKSBRAND TE BERKEL. Vrijdagnacht te ongeveer half vijf werd brand ontdekt in de graanmalo- rij van N. C. Treurniet te Berkel (Z.H.) Het vuur greep snel om zich heen zoodat in een minimum van tijd d; geheele fabriek in lichte laaie stond. De motorspuit, onder leiding van den brandmeester A. v. d. Drift, was spoe- dig ter plaatse en gaf water met twee stralen. Deze waren echter niet tegen de machtige vuurzee opgewassen en men moest 'ar zich dan ook toe bepa len de belendende gebouwen nat te ihouden. Aan de brandweren van Delft, Rot terdam en Bergschehoek werd daarop «om assistentie verzocht. De delftsche politiespuit was 't eerst aanwezig en hiermede werd het vuur aan den ach terkant van het gebouw aangegrepen. Spoedig daarna arriveerde de brand weer uit Rotterdam, die met twee stra len water gaf. Dit alles kon echter niet verhinderen, dat het gebouw ge heel uitbrandde. Het dak en de zolder kwamen om laag en spoedig daarna stortte ook de voorgevel in. Daarna verminderde het vuur snel, zoodat er Zaterdagmorgen nog slechts een gloeiende puinhoop van het groote gebouw over was. Alle machines en een groote voor raad graan werden vernield. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. De schade wordt op 1 a 2 ton ge schat en is door verzekering gedekt. De brand is vermoedelijk ontstaan in <de machinekamer door het vlamvatten van een hoogdrukmeter. TWEE UUR VOOR HAAR HUWE LIJK OVERLEDEN. Te Zwolle werd Donderdagmorgen op de gemeente-secretarie mededeling gedaan, dat een huwelijk, dat om 11 uur daar zou gesloten worden, niet kon doorgaan. De reden was, dat de bruid des morgens 9 uur plotseling was overleden. TTE WATER GEREDEN; DE CHAUF FEUR VERDRONKEN. Bij het naar binnenrijden van een truck met aanhangwagen is Zaterdag de 21-jarige J. van Dijk in de Haven te 's-Hertogenbosch gereden en ver dronken. De chauffeur heeft nog kans gezien uit de cabine te komen doch hij is waarschijnlijk door de koude bevangen, waardoor hij geen verdere pogingen om zichzelf te redden kon doen. DOODSLAG. Vrijdagnacht is Jac. Smeets, die als los arbeider in dienst was bij Gebr. van den Berg, aannemers te Weert, in Loo- zen (België) doodgeslagen. Smeets was gehuwd en vader van eenige kinderen. GEEN NATUURBOTER IN HET LEGER. Op het verzoek van de F. N. Z. aan den Minister van Defensie voor leger en vloot natuurboter in plaats van mar garine ite betrekken, is afwijzend be schikt. In zijn antwoord zegt de Mi- -• tiister „dat ik het uit zuinigheidsover- "wegingen niet gewenscht acht om aan het Leger en, ook in Nederland, aan de Vloot, boter in plaats van margarine te verstrekken. In verband hiermede is het verzoek, vervat in uw vorenver- aneld schrijven, niet voor inwilliging ■vatbaar. Ik vestig er intusschen uw ■aandacht op, dat uitsluitend margarine verstrekt wordt, afkomstig van deNo- -derlandsche nijverheid."' FATALE VECHTPARTIJ TE ROTTERDAM. Zaterdagavond ontstond op den Goud schen Rijweg te Rotterdam een vecht partij, waarbij o.a. de 42-jarige chauf feur H. v. d. V. en de 35-jarige B. S. betrokken waren. Eerstgenoemde gaf S. plotseling zoo'n hevigen trap tegen den buik, dat S. bewusteloos ineen zakte. Omstanders droegen hem een café binnen en waarschuwden onmid- delijk den G.G.D. Deze verscheen spoe dig en bracht het slachtoffer naar het ziekenhuis aan den Coolsingel over. Hier bleek, dat S. zeer, ja rustige in wendige verwondingen had opgeloopen en nog des avonds is hij overleden. De chauffeur v. d. V. was spoedig in handen van de politie; hij is ter zake van mishandeling den dood tengevolge hebbend in bewaring gesteld. STRAFZITTING VAN HET KAN TONGERECHT TE HEUSDEN van Vrijdag 20 Februari 1931. Kantonrechter: Mr. C. W. v. Om meren. Ambten, van het Openb. Ministerie: (waarnemend): Mr. J. Dony. Griffier: Mr. G. H. Bleeker. M. v. d. L., schoenmaker te Elshout, had eenige jongens die voor zijn huis stonden met >stukken glas gegooid. Verdachte is niet verschenen. Kantonrechter: Een gemeene vent om met glasscherven te gooien. Getuige veldwachter van den Ak ker: Verdachte is een lastig en zeer brutaal mensch. Kantonrechter: Dat er ook nog bij! Dan geef ik hem f 15.of 10 dagen en dan draag ik jou van den Akker op, er nauwkeurig op te letten, dat verd. zich weer niet zoo schunnig aanstelt door met glas te gooien of zich op andere wijze ellendig te gedragen. M. v. d. B., landbouwer te Genderen, had een sloot na schouwvoering door het polderbestuur niet goed schoonge maakt. Get. C. J. Klop, polderbode te Andel: Ik had opdracht van den poldersecre taris Schreuders, om verdachte mon deling den schouw te brengen, wat ik gedaan heb. Ik ben maar éénmaal bij verdachte geweest, maar Schreuders heeft hem geschreven, zooals hij mij gezegd heeft. Kantonrechter: Mij dunkt zoo, dat er wel weer wat meer achter zit. Wie zijn bestuursleden van den polder.? Getuige Klop: Snoek is voorzitter en C. Schreuders secretaris. Kantonrechter: Welke Snoek? Getuige Klop: A. Z. Snoek te Alm- kerk. Getuige opperwachtmeester van der Plas: Tyvee jaren geleden is bij A. Z. Snoekb en rund ontvreemd. Snoek is toen terecht gekomen bij verdachte en meende dat zijn rund daar w£3. Het rund was geschetst door verdachte en het leek niet op het rund van Snoek. Verdachte heeft niet de minste schuld wat het rund betreft. Op de Bossche Markt hebben Snoek en verdachte hoog- loopende ruzie gehad. Van wege den hoogen waterstand was het verdachte niet mogelijk de sloot schoon te maken. Kantonrechter: Die mijnheer Snoek schijnt toch met heel wat menschen in het Land van Heusden en Altena op gespannen voet te staan, om niet te zeggen ruzie te hebben. Dat is na tuurlijk zijn eigen zaak, maar zijn zaak is het niet als zulk eene ruzie tot ge volg mocht hebben, onaangenaamheden tegenover ingelanden in een polder, waarvan hij voorzitter is. Ik zeg aller minst dat zulks het geval is, maar ik wil toch precies weten hoe de vork aan den steel zit en daarom moet de secretaris C. Schreuders de volgende keer nog maar eens hier komen om mij omtrent een en ander in te lichten. Ik gelast daarom de dagvaarding van Schreuders op Vrijdag 6 Maart a.s. Aan A. A. v. B., landbouwer te Herpt, is ten laste gelegd dat hij koeien had vervoerd over het Bernsche veer van uit Gelderland naar Noordbrabant, zulks terwijl dat vervoer verboden was. Verdachte zegt, geen koeien uit Gel derland te hebben vervoerd, want Bern is een deel van de gemeente Herpt, dus nog Noordbrabant. Kantonrechter: Je hebt gelijk, ik spreek je vrij. G. de F. koopman heeft de leerplicht wet overtreden, doordat hij zijn dochter Jansje, die de 7e klasse had door- loopen, eenigen tijd had thuis gehou den. Verdachte: Ik heb het gedaan omdat zij wat kon verdienen. Kantonrechter: In de stukken zie ik, dat je 9 kinderen hebt, waarvan 7 beneden de 14 jaar. Ook heb je den laatsten tijd veel tegenslag gehad en je bent een oppassende kerel. Je krijgt 50 cent of 1 dag. P. v. S., visscher te Woudrichefn, was op de openbare straat aldaar ste vig aan het vloeken geweest. Moeder en zuster wilden hem naar binnen slee pen, maar het gelukte haar niet. Kantonrechter: Dat vloeken is ner gens goed voor en om het verdachte af te Ieeren geef ik hem f 10.of 5 dagen. M. v. d. H., caféhouder te Nieu- wendijk, had na het sluitingsuur vijf personen in zijn café gehack Verdachte: Om 10 uur had ik gesloten en te 10.20 kwamen de heer Schelling een peeënagent en een chauffeur bin nen. Ze moesten praten over peeën. Ik heb ze ingeschreven in het nacht- register. Kantonrechter: En toen is de Rijks veldwachter de Ridder bij je gekomen en die vertrouwde het zaakje niet. Verdachte: Ze waren met z'n vijven in de keuken en mijn dochter had de bedden opgeschud. De Ridder heeft ge zegd, als Lk het geweten had dat jullie het waren, dan was ik niet gekomen. Kantonrechter: Ja alles best, maar de Ridder vertrouwde het zaakje toch niet, want hij is naar buiten gegaan en heeft daar vlak bij je huis post gevat. Toen hij een minuut of tien buiten was, kwamen er twee van de logée's naar buiten en reden met de voor je café staande auto weg. Neen Manen, ik daccht heusch dat je slimmer was en je niet door de Ridder zou hebben la ten pakken. Maar 't lijkt me nog al eene interessante geschiedenis en daarom wil ik er meer van weten. De Ridder moet me over 14 dagen eens komen vertel len hoe een en ander in zijn werk is gegaan. Ik ben er bepaald nieuwsgie rig naar, want 't lijkt me wel een beetje heel raar, dat de Ridder eerst a!s 't ware zijn excuus maakt voor het binnenkomen in je café en daarna gaat posten om ie te bekeuren. Jullie ca féhouders hebben altijd heel veel fidutie in het nachtregister en ik nu niet di rect, zoodat dat een belangrijk ver schilpunt is tusschen de logementhou der in het Land van Heusden en Altena en hun Kantonrechter. H. C. J. V. te Heusden was stevig dronken geweest. Kantonrechter: Maar Jan nou begrijp ik niet dat jij als onder-directeur van iden stadsreinigingsdienst niet te hoog staat om dronken op straat te slinge ren. Verdachte: Ja maar Mijnheer Kanton rechter, ik was niet dronken, want ik had "maar een paar potjes bier op, maar ik denk dat de kou mij te pak ken had. Kantonrechter tot Opperwachtmeester van der Plas: Was hij erg dronken? Opperwachtmeester: Hij was stevig dronken en slingerde erg door de Zus terstraat. Verdachte: Ja maar ik viel bijna over het luik van een vuilnisputje. Kantonrechter: Maar Jan, voor dron kenschap heb ik je nog nooit hier ge had, maar ik weet wel dat je graag een borrel hebt. Wees nou voorzichtig en kom nooit weer voor dronkenschap hier, want dan heb je langzamerhand kans om te Veenhuizen achter de vuilniskar terecht te komen en dat zou jammer zijn, zoowel voor jezelf als voor de stad. HEUSDEN. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulopostkantoren werd gedurende de maand Februari 1931 irgelegd f 14957.42, terugbetaald f12227 99. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 10706. Op Dinsdag 17 Maart a.s. zal Z. Exc. de Bisschop van 's-Hertogenbosch in de parochiekerk alhier het H. Vormsel toedienen aan de kinderen der stad, van Herpt, Oudheusden en Elshout. De bus uit 's-Bosch, die over Haarsteeg alhier moet arriveeren om circa 7 uur n.m. kwam Zaterdagavond hier aan om ruim 8 uur. Onderweg toch is er door kortsluiting brand in onstaan, wat nogal consternatie verwekte onder het publiek. Gelukkig is 't bij een begin van brand gebleven en liep niemand let sel op. Onze oud-stadgenoot heer A. J. Bouman, thans onderwijzer aan de Chr. School te Hooge-Zwaluwe, is als zoodanig benoemd aan de Chr. School te 's Gra- vemoer en te Tilburg. Door hem is in middels de benoeming naar Tilburg aan genomen. Zondag speelde onzen dammer, de heer A. de Graag te Amsterdam tegen L. de Haan uit Delft. Uitslag remise. A.s. Zaterdag hoopt de Chr. Jon- gelingsvereen. „Ebec Haëzer,, alhier haar 24e jaarfeest te vieren. Gezien het pro gramma beloofd dit weder, onder de voortreffelijke leiding van den WelEd. Heer J. Zonneveld als voorzitter, voor donateurs en belangstellenden een zeer interessante avond te worden. AALBURG. Mej. v. d. Werken, onderwijzeres alhier, welke begin September vorig jaar een ongeval met haar motorrijwiel over kwam, is thans zoover hersteld, dat zij weder in functie is getreden. Ook de heer Straver, onderwijzer alhier, is na een ziekteverlof van twee maanden, weer gearriveerd, zoodat thans na een half jaar het onderwijzend personeel weer voltallig is. De alhier gehouden weilandver pachting van de Ned. Herv. Kerk en Diaconie bracht 20 percent minder op dan vorig jaar. ANDEL. Ds. G. Bouwmeester, Ger. predi kant alhier, staat No. 4 op het tweetal voor predikant by de Ger. Gemeente te Rotterdam. De Ger. Jongel.vereen. Onderzoekt de Schriften" viert morgen, Donderdag, haar 30ste jaarfeest in de Ger. Kerk. Bij de gehouden stemming in de Ned. Herv. Kerk, over het recht van benoeming en beroepen van predikanten werd dit recht voor de eerstvolgende 10 jaren aan den kerkeraad gelaten. Uitge bracht werden 12 stemmen voor den kerkeraad en 1 voor kiescollege.. Tot bestuurslid van de Geitenfok- vereen. „De Goede Verwachting" alhier werd herkozen de heer T. Kamerman en gekozen de heer G. Benkhuijzen. Tot leden van het Comité van Bijstand van het kinderkoor alhier werden gekozen de heeren J. F. Calame, Mart. van Os, L. J. Vogelaar en G. J. Benk huijzen. AL'MKERK. Dezer dagen werd door den gem.- veldwachter alhier aangehouden een zekere T. S., die ontvlucht was uit het krank zinnigengesticht te Bergen op Zoom. Nog denzelfden avond werd de ongelukkige naar het gesticht getransporteerd. Morgen, Donderdagavond 7 uur zal alhier in de zaal van de Weduwe Dekker een Damavond worden gehouden, uitgaande van den heer Joh. Pellikaan, te dezer plaatse. Damliefhebbers worden beleefd verzocht hunne borden mede te brengen. Ieder belangstellende is welkom. AALST. Door de vereen, tot Stichting en Instandhouding eener school met den Bijbel, werd Woensdag 25 Februari in „de Pauw"' alhier aanbesteed de bouw van een school met 2 lokalen en bij komende werken, onder architectuur van den heer W. Verkuil te Bruchem. Ingeschreven werd als volgt: Gebr. Tankens, Andel, f11250. A. H. v. Reekum, Haafterr, f 10880. Firma Baars, Leerdam, f10841. J. Zonneveld, Veen, f 10740. A. v. Bergeijk, Aalburg f10737. H. v. Eek, Gameren, f 10653. C. v. Eek, Gameren, f 10540. J. Goesten, Ammerzoden, f 10512. A. Verkuil Bruchem, f 10492. D. W. v. Vianen, Ammerzoden f 9998. D. G. Mans, Andel, f 9959. H. Noorloos, Andel, f 9927. K. v. Balen, Brakel, f 9850. H. Blom, Aalst, f9365. De raming bedroeg f12.000.De gunning is voorloopig aangehouden. Door den veerman alhier is een begin gemaakt met het bouwen van een wachtplaats aan het overzetveer. Dat dit een groot gerief zal zijn voor het publiek, dat per roeiboot wordt over gebracht, laat zich begrijpen. BABYLONIëNBROEK. Op de gehouden 10 jaarlijksche stemming over het beroepen van Predi kanten en verkiezing van Ouderlingen en Diakenen, waren er weinig die aan deze stemming hebben deelgenomen. De uitslag was dat er van de 16 uitgebrachte stemmen 12 voor een kiescollege en 4 voor den kerderaad waren, zoodat de a.s. 10 jaren het kiescollege bovengenoemd recht heeft verkregen. CAPELLE. Ds. A. v. Willigen alhier heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Opheusden bedankt. A.s. Donderdag 5 Maart, des avonds half zeven houdt de Coöp. Aankoopvereen. voor Capelle, Vrijhoe- v'e-Capelle en Sprang w.a., een leden vergadering in de zaal van den heer J. Treffers aan het Bruggetje. Aan de orde komt: Aanschaffen veevoeder, kunstmeststoffen, enz. Bij onderhandsche aanbesteding van het binnenschildervverk van 28 wo ningen der vereeniging tot verbetering der volkshuisvesting in deze gemeente werd als volgt ingeschreven: J. v. Dongen, alhier f3000. T. den Hollander, alhier f2616. J. de Groot, alhier f2315. Gebr. v. d. Waals alhier f1923. Gunning volgens bestek. Bij de eerstdaags aanvangende vernieuwing der wegen in deze ge meente, zullen de bestaande steenslag- wegen voor een groot gedeelte wor den omgebouwd in asphalt-betonwegen, terwijl de overige van een stofvrije afdekking zullen worden voorzien. DRUNEN. Veiling 27 Febr. Appelen 2530 ct., Brederode 17 25, Spruiten 2541, idem II 12—23, idem III 310, Kroten 4 9, Wortelen 1— 272, Knolraap 2— 3y2, Juin 37, Schorseneren 616, Witlof II 1620, idem III 6 12, Droge boonen 14-17, Sjalotten 7 16 Selderie 2 9 ct. p. kilo. Roode kool II 3y28, Savoye kool 39. Boeren kool 13y2, Bloemkool 20 22 Cocosnoten 1113, Citroenen 22y2, Spruitkoppen y2 1 p. stuk. Selderie 1220, Snijselderie 24, Prei 324 ct. p. bos. GENDEREN. Als diaken der Ned. Heiv. Gem. alhier heeft bedankt de heer M. van Wijk Az. Gekozen in diens plaats de heer T. Broekhuizen. NEDERHEMERT. Zaterdag j.l. gaf de Zangvereen. „Nut en Genoegen" haar aangekondigde uitvoering. Niettegenstaande het ongun stige weer, was er toch nog een vry talryk publiek aanwezig. Zoowel de zangnummers als de sopraan-solo's ver wierven van het publiek een zeer gunstige bijval. Ooi1 de tooneelstukjes werden heel goed opgevoerd. Te ongeveer elf ('uur keerde men huiswaarts^ SPRANG. Morgen, Donderdagavond 7,30 uur zal in het Ned. Herv. Kerkgebouw optreden Ds. Van Arkel uit Utrecht, met bet onderwerp „Biliam". Benoemd tot tijdelijk onderwijzeres aan de Chr. School alhier Mej. Van Andel. SLEEUWIJK. De Ring „Altena" van Herv. Jongel.vereen, in het land van Altena zal op Woensdag 11 Maart a.s. alhier in de Ned. Herv. Kerk een ringvergade- ring houden. Verschillende onderwerpen zullen worden behandeld, waaronder Johannes de Dooper". WOUDRICHEM. De oudste ingezetene dezer ge meente t.w. de weduwe Kentie, geboren Holster, is in den ouderdom van 92 jaren overleden. Van 2026 Febr. werden aan de Vischmarkt alhier geen zalmen aangevoerd. Besteed werd voor snoek 45 - 55 cent, brasem 20—30 cent, voorn 10—12 cent, alver 9 12 cent per pond. Voor de Herv. Jongelingsvereen. „Prediker 12 la" zal op Zaterdag a.s. optreden de heer J. de Haan, districts secretaris van het Ned. Jongelingsverbond. De heer A. Kentie, Candidaat tot den Heiligen Dienst alhier, zal op Zondag 12 April zijn intrede houden bij de Ned. Herv. Kerk te Spijkenisse, na bevestiging door Ds. W. M. A. Kalkman van Katwijk aan Zee. Bij het vee van den veehouder Arie van Vugt Azn. alhier is de besmette lijke ziekte mond- en klauwzeer gecon stateerd. WIJK EN AALBURG. Door een vergissing, bij het over schrijven der lijsten, is de naam B. v. Wijk, die ook zitting heeft in de commissie voor het inzamelen van gel den voor de door brand getroffen ge zinnen, weggelaten. Ook de heer B. v. Wijk heeft zich bereid verklaarden last met voorgenoemde inzameling. Naar men ons mededeelt is door de commissie voor de door brand ge troffen gezinnen reeds een bedrag van ruim f850 ingezameld. Nog steeds ko men giften ook van buiten de gemeen te binnen. Zaterdagavond omstreeks 5 uur viel de schipper A. Wijgers aan de aan legplaats bij het overstappen op een ander schip over boord. Hij wist zich aan den ankerketting vast te grijpen doch miste de kracht om zich om hoog te werken. Hoewel hij zich ge- ruimen tijd boven water had weten te houden, geraakten zijn krachten op, toen de timmerman B. Smits, welke toevallig met de roeiboot passeerde, op het hulpgeroep toesnelde en hem van een anders wissen dood wist te redden. De man was totaal uitgeput en zou het niet lang meer hebben kun nen volhouden. Voor de Vrijdagavond gehouden lezing, voor de Ant. Rev. kiesvereen., die door M. Verbeek uit Hedel werd gehouden, bestond zeer weinig belang stelling. Naar wij vernemen is alhier een Kiesvereeniging van de Geref. Staatspartij opgericht. Slechts een 8 a 10-tal leden gaven zich hiervoor op. WAALWIJK. In de Vrijdagavond gehouden ver gadering van den gemeenteraad is beslo ten, ten einde het uitbreidingsplan in uitvoering te kunnen brengen, wat in het belang van de volkshuisvesting wordt geacht, grond van verscheidene landeige naren te ontginnen. De kosten van aanleg voor een straat tusschen stationstraat en Mr. van Cooth- straat, zijn geraamd op f24.500. Voorts is besloten, het voormalige raadhuis van Baardwijk te onttrekken aan den publieken dienst. Bij de Zaterdag gehouden aanbe steding van een woonhuis voor den heer v. Assen, onder architect Princen van Kaatsheuvel, welke aanbesteding werd gehouden in café v. d. Boomgaard, alhier werd ingeschreven als volgt Gebr. du Pont, Geertruidenberg f7850 H. Boot, Waalwyk f 6420 C. Michaël, Vrijh.-Capelle f 6036 H. Kramer, Waalwijk f 5947 H. Maas, Waalwijk f5773 C. Mutsaers, Loon op Zand f5650 Nieuwenbuizen, Sprang f 5555 Timmermans, Sprang f 5493 A. den Teuling, Waalwijk f5412 A. Roovers, Waspik f5380 A. H. Willemse, Sprang f 5237 Gebr. v. d. Ven, Kaatsheuvel f5119 Vermeeren, Loon op Zand f5075 Gegund aan den laagsten inschijver. WERKENDAM. Dezer dagen behaalde de heer K. Pruisen alhier het praktijkdiploma Boekhouden, afgegeven door de Arnhem- sche School van Schriftelijk Onderwys.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2