Provinciale Staten. tie kosten maar op het nageslacht af te wentelen. Tevens kan hij mededee- len, dat de juist ontvangen afrekening betreffende de kwade posten der Ge meentelijke Inkomstenbelasting, zooda nig i s tegengevallen, dat hiermede wel rekening mag worden gehouden. Hij heeft gaarne aan de vastgestelde steun regeling medegewerkt, maar de finan ciën laten niet toe hiermede te blijven doorgaan. De werkelijk behoeftigen zou den dan nog door tusschenkomst van het Burgerlijk Armbestuur kunnen wor den geholpen. In verband met hetme- degedeelde door het lid van der Wiel, kan hij niet anders zeggen, dan dat hij het diep treurig vindt, dat er in dezen tijd nog werkgevers zijn, die van de algemeen heerschende malaise voordeel trachten te trekken en hoewel daartoe in staat, de noodige werken niet laten uitvoeren. (Slot volgt.) Vergadering van den Raad der ge meente VEEN, op Vrijdag 6 Maart, des v.m. half tien. Afwezig is wegens ongesteldheid de Burgemeester. Voorzitter: Wethouder Schreuders. Secretaris: WelEd. Heer J. Timmer mans. Aanwezig alle leden. I>e Voorzitter opent de vergadering met het formuliergebed, de Secretaris leest de notulen der vorige vergadering, die wordens goedgekeurd. Naar aanleiding dezer notulen vraagt de heer 't Lam, of de vergoeding, die liet zoontje van den Secretaris krijgt voor schrijfloon op de secretarie, nu f5.22 per week blijft, dat is toch niet iooals het hoort. De heer v. d. Pol merkt op, dat zoo lang er geen ander besluit wordt geno men, de vergoeding blijft zooals ze was. De heer 't Lam zegt, dat toch be sloten is, dat dit bedrag niet meer gegeven zou worden. De Secretaris licht toe, dat het be drag in de begrooting is vastgesteld en goedgekeurd. De heer Smits geeft toe dat dit zoo ïs, doch de Voorzitter zei toen, dat het niets gaf, als de raad het bedrag niet vaststelde werd het ook niet uit gekeerd. De Voorzitter merkt op, dat het toen ging over den post op de begrooting, niet over de vergoeding zelf, zoolang daarvoor geen nieuw raadsbesluit is genomen, blijft het oude van kracht en blijft de vergoeding dus op het een maal genomen besluit gehandhaafd. Ingekomen stukken: Besluit van Ged. St., waarbij goed keuring wordt verleend aan het raads besluit tot aankoop stuk grond, voor verbouw der oj>enbare lagere school. Wordt aangenomen voor kennisge ving. Nota van aanmerkingea van Ged. St. op de begrooting 1930. Ged. St. schrij ven, dat de overweging, dat conversie der leening niet zoo gemakkelijk zal gaan, niet voldoende is om pogingen tot conversie eenvoudig maar achter wege te laten. Het college dringt aan, alsnog hiervoor de noodige stappen te doen en voor 1 April te berichterr, tot welk reseltaat deze stappen heb ben geleid. Verder wenschen Ged. St. et;n post op de begrooting gebracht te zien, voor de kosten der bouwpolitie, zooals de wettelijke voorschriften dit cischen. De Voorzitter merkt op, dat Ged. St. in 1929 zelf den post van de begroo ting hebben geschrapt, om zooveel mo gelijk te bezuinigen en nu wenscht men den post er weer opgebracht te zién. Bericht zal worden, dat het bouw toezicht wordt uitgeoefend door de Ge zondheidscommissie en dat die voor de naleving zorgt. Verder zeggen Ged. St., dat zij de gemeentelijke aanvraag voor een 4dc rijksvoorschot niet kunnen steunen bij den Minister, als niet alle belastingen tot het maximum worden opgevoerd. Hierover is nog een afzonderlijk schrijven van den Minister ontvangen. Z.Ex. geeft daarin te kennen, dat hij zich met opvoering van de opcenten op de hoofdsom der fondsbelasting tot 80, niet kan vereenigen. Wil de ge meente in aanmerking kunnen komen voor een nieuw rijksvoorschot, dan be- hooren deze opcenten op 100 gebracht te worden. Ook dient de personeele belasting tot 100 opcenten te worden opgevoerd en de grondslagen te worden herzien, zoodat de opbrengst 200 op centen zullen bedragen. Wethouder v. d. Pol vraagt, wanneer schrijven is ingekomen, waarop de Setretaris antwoordt van een paar da gen geleden. De l*er 't Lam vraagt, hoeveel dip opcenten op de personeele belasting thans bedragen. De Secretaris antwoordt van 50. v. d. Pol. De Minister wil ze nu tot het maximum van 100 opcenten op gevoerd zien. Wat brengt de perso neele belasting nu op? Secretaris. De Inspecteur heeft de hoofdsom geschat op f815.zoodat 50 opcenten f400.— opbrengen, zou den deze dus opgevoerd worden tot 200 dan zou de opbrengst f 1600.wor den. De 80 opcenten der fondsbelasting jwèngen slechts f405.op, zouden deze aus opgevoerd worden tot 100, dan ■pu daardoor f 100.meer ontvangen worden, een totaal aan meerdere ont vangst dus van f 1300.Om de be grooting sluitend te krijgen is een rijks subsidie noodig van f4500.zou dus aan het verlangen van den Minister worden voldaan, dan blijft toch altijd nog een tekort van f3000.over. Smits. Wij hebben gezegd tegen ver- eeniging te zijn, nu zullen ze probee- ren de belastingen zoo hoog mogelijk op te voeren, als men echter Veen, Veen wil laten, dan geloof ik dat wij er ook aan zijn. Er blijft dus altijd nog een tekort van f3000. Voorzitter. Als wij de verlangde op centen gingen heffen, hoe staan wij dan tegenover de vroegere belasting? Secretaris. Dat is zoo niet te zeggen, dan dienden we wel een accountant te benoemen, die dat gaat berekenen. Smits. Oorspronkelijk was er een te kort van f6000, als wij hier op ingaan, dan blijft er slechts een tekort van f 3000.— Secretaris. Er blijft toch altijd nog een te kort. 't Lam. De personeele belasting ver- hoogen, dat ze f1200.meer op brengt, gaat toch niet. De percetlen zijn toch al veel te hoog geschat. De Secretaris licht toe, dat de be doeling van den Mnister is, dat de grondslagen voor de personeele belas ting zoodanig worden herzien, dat de totale opbrengst f1200.hooger wordt. De heer v. Andel zegt, zich wel te kunnen vereenigen met verhooging tot 100 der opcenten op de fondsbelasting. Spr. zou dit aan den Minister willen berichten, deze kan dan zien, dan men niet heelemaal onwillig is. De heer v. d. Pol kan zich met dit voorstel wel vereenigen, verhooging van de personeele belasting acht spr. echter ook onmogelijk. De heer 't Lam is het hiermede eens. De heer Smits zou er aan- den Minis ter bij willen schrijven, dat, als aan zijn verlangen voldaan moet worden, er dan geen notarissen genoeg zullen zijn om te verkoopen. Men kan toch niet alle ingezetenen op straat gaan zetten. De Voorzitter stelt voor, den Minis ter te berichten, dat men bereid is als uiterste maatregel te gaan tot 100 opcenten op de fondsbelasting, dat ech ter aan het verlangen om de personee le belasting op te voeren, niet kan wor den voldaan. Dit voorstel wordt hierop met op één na algemeene stemmen aangeno men. Tegen stemde de heer Smits, deze zou niets willen verhoogen. Verzoek van het Bestuur van den Proeftuin te Gorinchem, om voor 1931 een subsidie te mogen ontvangen. Aangezien pas kort geleden een sub sidie voor 1930 is toegestaan, wordt besloten, dit verzoek tot later aan te houden. Verzoek van het gemeentebestuur van Arntmuiden, om adhaesie te willen be tuigen ,a;an zijn adres gericht tot de Krocn, om ook na 1936 vrijstelling te verleenen voor het geven van on derwijs in vak j vrije en orde oefe ningen. Aangezien met den verbouw der openbare school hier een lokaal beschikbaar komt voor dit vak, wordt besloten geen adhaesie te betuigen. Een paar aanvragen om vermindering van schoolgeld zullen in besloten ver gadering worden behandeld. De Voorzitter zegt, dat in de vorige vergadering besloten is, met een steun regeling voor 4 of 5 weken in zee te gaan, die door een daartoe in het le ven geroepen commissie zou worden ontworpen, er was toen besloten voor 4 weken, deze 4 weken loopen echter ten einde en wat nu? De heer v. Andel zegt, dat besloten was voor 4 weken, met de bedoeling evenwel, om na het verstrijken van die 4 weken weer te zien. Nu de ge meente de toezegging van den Minister heeft, dat het rijk zal bijdragen, zou spr. de regeling nog 3 weken, deze maand uit n.l., laten voortduren. De steunregeling gaat goed, alles staat goed op zijn poten en de geheele gemeen te heeft er belang bij, dat steun wordt gegeven. Moeten de menschen nu aan het spitten, dan verdienen ze nog geen f 2.per dag, waarvan de menschen toch niet kunnen bestaan. Spr. zou daarom nog 3 weken steun wilien ver leenen en deze dan stop zetten. Mis schien is er wel een kleine aanmer king te maken, doch over het geheel werkt de steunregeling goed. De heer v. d. Pol zegt, tegen ver leening te zijn. Spr. zou de steunre geling deze week nog willen stop zet ten. De heer v. Andel merkt op, dat het er voor de werkeloozen nog niets roos kleurig uitziet en nu het de porteinon- naie van de gemeente niets kost, waar om moet men dan tegen verlenging zijn? v. d. Pol. Het is tegen het algemeen belang, u redeneert alleen voor de werklieden, maar er zijn andere inge zetenen die hst zeker zoo slecht hebben. v. Andel. Voor de werkmenschen be staat de gelegenheid hen te helpen, het is treurig en onbillijk, dat dit voor de anderen niet kan, doch daar kunnen wij niets aan doen en moeten we, nu die niet geholpen kunnen worden, ook de anderen aan hun lot overlaten? v. d. Pol. Het is een abnormale toe stand met de steunregeling. De mees ten trekken met negotie uit en komen zich daarna melden voor steun. Men bereikt er niets mede als een kunst matig opdrijven van loonen. Ik weet van iemand die een spajer zocht, doch er geen kon vinden, men weigerde voor het geldende loon te gaan spitten. v. Andel. Dat moet men hier opge ven, dan moet men namen noemen. v. d. Pol. Dat doe ik niet in een openbare vergadering. Er waren er zelfs die werkten en die zich aan kwamen melden om steun. v. Andel. Dat was uit domheid. En is het nu zoo erg, dat menschen die met negotie uitgaan, doch niets ver dienen, steun krijgen? Ik zag deze week iemand met 3 mandjes bokking uit trekken en hij bracht er 's middags 2 mee terug, moeten wij dergelijke men schen tegen werken Smits. Ik ben wel voor verlenging der steunregeling, doch als men in een gezin gezamenlijk aan een weekloon komt van f 15.—, behoort de steun op te houden. v. d. Pol. Ik vind de heele steun regeling een zwendel partij, niets als verkiezingspolitiek. v. Andel. Neen, dat is geen ver kiezingspolitiek. Maar die H. G. S.' dwepers, die doen aan verkiezingspo litiek. v. d. Pol. Dat is een vervloekte leugen. Maar het gemeentebestuur wordt hier in alles gewantrouwd. Gij zijt de man die dat wantrouwen kweekt. Als hier een voordracht voor een Hoofd der school wordt gemaakt, dan krijgt de H. G. S. de schuld. v. Andel. Dat moet je me klaar maken, dat ik dat heb gedaan, dat moet je bewijzen. v. d. Pol. Er is gezegd, dat het wenschelijk was een Hoofd der school te benoemen, die kerkelijk meeleef de, de geheele gemeente is daarvoor, doch dan wordt het gemeentebestuur gewantrouwd en wordt nummer twee genomen. Trouwens met de geheele schoolkwestie is dit het gleval, het beste bewijs daarvoor is, dat toen wij in den Haag kwamen er een schrij ven van den raad lag, waar wij als wethouders niets van wisten. 't Lam. Dat was geen wantrouwen, doch alleen om spoed achter de zaak te krijgen. v. Andel. Nummer een van de voor dracht, de Reus, kon niet eerjs goe de inlichtingen van den Burgemees ter zijner gemeente krijgen, wij moes ten daarom wel numm'er twee nemen. v. d. Pol. De andere inlichtingen waren heel goed. Jiskoot. Nummer een stond mii in 't geheel niet aajn, die lachte je ge woon in je gezicht uit. v. d. Pol. Hef grieft mij niet dat nummer twee benoemd is, doch wel de manier waarop dit is gebeurd. v. Andel. Dat was geen verkiedngs- politiek, het kan mij niet schelen, al krijg ik geen één stem. v. d. Pol. Mii zeker wel Smits. Je spreekt, dat we jullie wantrouwen, maar dat is B. en W. hun eigen schuld. Raadsbesluiten worden hier niet uitgevoerd. De raad besloot, dat jullie naar den Bosch zoudt igiaan, doch je bleef thuis en schreef een brie.f v. d. Pol. Wij hebben aan den Bosch gevraagd, of men ons kon ont vangen, doch mén berichtte ons, dat men dit op de Griffie niet noodig achtte en wij maar een brief moesten schrijven. Als de raad dan zoo brutaal is om toch te gaan, dan moet hij dat weten, maar ik doe het niet. Smits. Er zijn meer kwestie's. Zoo dra de brieven van de sollicitanten er waren wisten de schoolkinderen al te vertellen, wie er gesolliciteerd hadden, doch wij als raadsleden hoor den dat eerst in de raadsvergadering, waarin de benoeming moest geschie den. i i Voorzitter. Praatjes, v. d. Pol. Dat hebben jullie alle maal geweten. Smits. Laat mij eerst uitsprekën, dadelijk kunnen jullie weer praten. Van de voordracht wist geen enkel lid van de raad iets af, dat is toch onbillijk. v. d. Pol. Je geeft een 'scheeve voorstelling. Voorzitter. Als dat nu zoo' onbil lijk is, waarom heeft dan mijnheer Smits, toen hii zelf wethouder was met de benoeming van den heer v. Gessel, precies hetzelfde gedaan, voel je niet, dat je je zelf beschuldigt Smits. Dat is niet waar Joost den Dekker is toen persoonlijk gaan infor- meeren. v. d. Pol. Ik heb de namen der sollicitanten in den raad meegedeeld, ieder raadslid kon toen toch infor- meeren. Toen je de oproeping voor deze raadsvergadering kreeg, had je toch de stukken kunnen in komen zien. v. Andel. Bij de eerste oproeping waren er 4 candidaten, dat was toch voldoende, waarom heb je toen uit eigen beweging nog een advertentie geplaatst in een christelijk blad v. d. Pol. Die advertentie was reeds ingestuurd voor de sollicitanten er waren. v. Andel. Iedereen noemt het een schandaal dat de benoeming zoo lang cp zich heeft laten wachten. Voorzitter. Het heeft het gemeente bestuur, de laatste 3 a 4 maanden niet aan critiek ontbroken. Ik weet echter, dat ik volgens eer en geweten en volgens de wettelijke voorschriften heb gehandeld, en dan stel ik me boven alle critiek. Smits. Als u persoonlijk vrij staat, dan is het goed en kunt u tevreden zijn. Voorzitter. In deze sta ik vrij. In zake de schoolbouw kan in het bij zonder het raadslid Smits, voldoende overtuigd zijn, dat de praatjes die daarover gaan onwaar zijn. Ook van de andere feiten zal het ware nog weieens aan het licht komen, doch ik sluit hierover de discussie. Het gaat over de steunregeling. Nu heb ben we de toezegging van den Minis ter, dat wij misschien 75 o/0 van het rijk terug zullen krijgen, als ten minste alles goed is. v. Andel. De minister heeft het. toch goedgekeurd Voorzitter. Ik ben niet voor critiek, doch wij weten allen wel, dat er hier en daar wel wat aan te """mer ken valt. Al krijgen wij evenwel 75 °o vergoed, de gemeente moet er 25 0/0 bij leggen, waar moeten die vandaan komen. We zitten zoo juist te betoogen dat het zelfs geen f 100 belastingverhooging meer kan lijden, waar moeten die 25 0/0 dan vandaan gehaald worden v. Andel. Waar moeten de duizen den vandaan komen, die we toch te kort komen. Voorzitter. Als wij alles doen, om dat te kort, zoo klein mogelijk te maken, dan moeten wij er ons per slot bij neerleggen, maar we staan hier voor nieuwe uitgaven. v. Andel. De Minister is niet zoo critizeerig. Het is niet onze gemeen te alleen, die in de misère zit. Onze gemeente wordt ook wel geholpen. Voorzitter. Als de Minister 75 o/0 geeft, dan is hii reeds schikkelijk, hij kan ook maar 25 geven.'Waar halen wij de 25 0/0 vandaan die er overblijven. Het slaat weldra elf uren, en moet de aanbesteding voor de school plaats hebben en dan zal blij ken of we misschien niet reeds ie veel hebben uitgegeven. Ik zou wil- ten voorstellen de steunregeling vijf weken te doen duren, dus achter de ze week noig een en dan stop zetten Niet dat ik de menschen de steun misgun, maar het zijn allemaal geen werkmenschen, wil de Minister het echter slikken, dan is het mii goed. v. Andel. De Minister helpt niet alleen crises, doch ook de seizoen werkeloozen. Er zullen menschen zijn, die nood gedwongen hun land moe ten ploegen, omdat zij het spajen niet betalen kruinen. v. d. Pol. Dat is een waar woord en door je steunregeling maak je, da|t de menschen niet eens een spajer kunnen krijgen. v. Andel. Namen noemen, v. d. Pol. Dat doe ik niet in het openbaar. Met hét voorstel van den Voorzitter om achter deze week nog een week steun te verleenen, kan ik me wel vereenigen. v. Andel. Ik zou het heel deze maand nog aanhouden. Smits. Daar ben ik wel voor, als er goed gecontroleerd wordt en zij die niet willen gaan werken, als het hen gevraagd wordt, dan ook direct worden geschrapt. v. Andel. Zeker daar ben ik ook voor. Voor het voorstel v. Andel stem men de heeren Smits, 't Lam, v. An del en Jiskoot, tegen wethouder Schreuders, v. d. Pol en de heer v. Wijk. De openbare vergadering wordt hierop gesloten. Vergadering van den Raad der ge meente NEDERHEMERT, op Maan dag 9 Maart, des n.m. half drie. Voorzitter: Edelachtb. Heer C. van Ommeren. Afwezig de heeren Peereboom en v. Ooijen. De Voorzitter opent de vergadering met het formuliergebed, leest de no tulen, die worden goedgekeurd. Ingekomen stukken: Goedkeuring door Ged. St. van het raadsbesluit tot het aangaan eener ge meenschappelijke regeling met de ge meente Poederoijen, voor het bezoe ken van kinderen uit Nederhemert, der openbare lagere school te Aalst. Adres van de slagers C. v. Aalst en C. v. Ooijen, om het keurloon van varkens van f 3.op f 2.te willen brengen, een bedrag wat ook in an dere gemeenten slechts wordt geheven. De Voorzitter zegt, dat dit adres thuis hoort bij de centrum-gemeente Kerkwijk. Spr. heeft wel geinformeerd ne nu blijkt, dat er reeds meer aan vragen om verlaging van het keur loon zijn binnengekomen. Het advies hierover is ingewonnen van eenige sla gers, n.l. uit Rossum en Zuilichem en spr. me'ent, dat dit advies luidde om de keurloonen niet te verlagen, aange- zien ze laag genoeg zijn. De heer de Gaaij merkt op, dat adressanten schrijven, dat het keur loon in andere gemeenten f2.be draagt, dit kan niet in de aangesloten kringgemeenten zijn, misschien is het in den kring Heusden. De Voorzitter meent, dat het in den keuringskring Hedel is. Adressanten zal worden bericht, dat zij zich tot de gemeente Kerkwijk moe ten wenden. Rekening-courant overeenkomst met de Boerenleenbank. De Voorzitter zegt, dat het vorig jaar is besloten, het overtollig kasgeld bij de Boerenleenbank te plaatsen, daar uit is evenwel het vorig jaar de mo torspuit betaald. Nu is van het rijk- bericht ontvangen, dat een bedrag van f2922.27 voor te veel ontvangen voor het Lager onderwijs moet worden te rugbetaald, daarvoor zal een leening aangegaan moeten worden. B. en W. stellen daarom voor, te besluiten tot het aangaan eener kasgeldleening tot hoogstens f4000.rente 4i/2 pCt., om al naar gelang de behoefte "te kunnen opnemen. Met algemeene stemmen wordt dit besluit genomen. Voor de begrooting 1930 m oefen een paar af en overschrijvingen plaats heb ben, waartoe eveneens met algemeene stemmen wordt besloten. De begrooting 1931 dient te wor den gewijzigd, met het oog op de terugbetaling van het bedrag van f 2922.27 aan het rijk. Wordt goed gekeurd. Van de rondvraag wordt geen ge bruik gemaakt, zoodat de Voorzitter de vergadering sluit. Bij de gisteren (Dinsdag) gehouden candidaatstelling voor Leden van de Provinciale Staten, KIESKRING HEUSDEN, werden de navolgende lijsten ingeleverd R. K. Staatspartij. Mr. P. H. LoefI te 's-Hertogenbosch. G. R. van der Ven te Vlijmen. Marinus van Dongen te Waspik. E. C. J. Moonen te Waalwijk. Chr. A. J. van Herpt te Herpt. A. Smeur te Waspik. J. A. Smits te Alem. S. D. A. P. J. W. Gulden te de Werken en Sleeuwyk. J. Jansen te Eindhoven. P. G. Gruijs te Breda. C. J. van Lienden te Eindhoven. G. H. Jimmink te 's-Hertogenbosch. J. H. van Londen te Oss. J. Kuijpers te Woudrichem. A. Buijs te 's-Hertogenbosch. Tj. Smink te Dussen. L. H. Klop te Vnght. Vrijz. Democrat. Partjj. A. I. J. de Broekert te Eindhoven. C. M. van Leeuwen te 's-Hertogenbosch. Z Th. Fetter te Eindhoven. J. W. Sprenger te Ginneken. P. J. Kobben te 's-Hertogenbosch. M. J. L Béneker te Woudrichem. Vijver van Doveren te 's-Hertogenbosch. P. J. A. Bril te Werkendam. Mej. L. W. van Gooi te Breda. M. J. Timmermans te Geertruidenberg. M. S. van Zwanenberg te Oss. H. P. Vroon te 's-Hertogenbosch. J. W. Kenniphaas te Drimmelen. R. J. Smit te Helmond. J. E. Spinosa Cattela te Eindhoven. D. H. Montagne te Tilburg. J. G. Balkestein te 's Hertogenbosch. J. G. van Niftrik te Putte. A. Pentinga te 's-Hertogenbosch. Ger. Staatspartij. L. Vogelaar P.Jz. te Dinteloord. C. T. de Waal te Werkendam. J. Verhagen te Dinteloord. Chr. Hist. Partij. J. W. Putman Cramer te Eindhoven. C. Dane Gzn. te Willemstad. C. H. Bogers te Werkendam. J. M. van Tuijll van Serooskerken te Geldrop. B. Diesbergen te Eindhoven. H. J. Stapelvoort te 's-Hertogenbosch. C. Sneep te Raamsdonksveer. H. van Duijn te Eindhoven. R. den Engelse te Fijnaart en Heiningen. P. M. Tutein Nolthenius te Princenhage. J. Laurense te Fijcaart en Heiningen. Andr. Huitkar te Zevenbergen. J. F. Calame te Andel. Ant. J. Korteweg Azn. te Zevenbergen. J. C. van Dijk te Dussen. D. Smits te 's-Gravemoer. Jac. van den Hil Azn. te Willemstad. Chr. G. Focken te Ginneken. A. B. Holster te Woudrichem. Vrijheidsbond. C. W. van Ommeren te Heusden. W. A. I. van den Hurk te Breda. W. G. de Waard te Werkendam. G. A. S. de Bas te Sprang-Capelle. Joh. Daim te Woudrichem. L. J. H. de Leyer te 's-Hertogenbosch. J. A. van Campen te Eethen. J. A. Schaap te Woudrichem. A. Avan Vugt te Dussen. P. Dekker C.Ozn. te Sleeuwijk. D. Westerlaken te Rijswijk T. D. Jiskoot te Veen. E. Boll te Genderen. Anti-Revolutionnaire Partij. A. D. van der Schans te Andel. J. J. van Oord te Werkendam. W. Beukenkamp te De Werken c. a. J. G. Schouten te Andel. C. B. van der Wal te 's-HertogenbosA, E. A. Wijsmuller te Eindhoven. C. G. de Jong te Almkerk. G. J. van Willigenburg te Sprang-Capelle. G. van der Beek L.Gz. te Eethen. J. C. Wink te Wijk en Aalburg. F. van Berge te 's-Hertogenbosch. H. Klap te 's-Hertogenbosch. J. C. Willemsen te Oss. R. K. Volkspartij. Mr. P. M. Arts te Tilburg. Felix A. C. Donders te Tilburg. J. W. van den Bergh te Eindhoven. C. H. M. van der Ven te Tilburg. P. Mulders te Eindhoven. C. P. A. van Herk te Tilburg. M. J. Janssen te Eindhoven. A. W. J. M. Arnold te Tilburg. J. H. F. van Nimwegen te Eindhoven. J. C. Vogels te Eindhoven. Herv. Ger. Staatspartij. Jac. van der Pol te Veen. M. Bom te Fijnaart en Heiningen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2