Plaatselijk fieuws. <Oorrespondentie gevoerd met het ge meentebestuur van Mmkerk. In een schrijven, geteekend door den secre taris dier gemeente, werd spr. ter ver antwoording geroepen, naar aanleiding van het raadsverslag der vergadering van 26 Juni, in het Nieuwsblad v. Heus- den. Volgens dit verslag zouden door den Voorzitter onjuistheden zijn gezegd en zou een scheeve voorstelling van zaken zijn gegeven. Spr. werd gesom meerd, om als dit verslag juist is, de onjuistheden in de eerstvolgende raads vergadering te herroepen en de schee ve voorstelling recht te zetten. Mocht hieraan geen gevolg worden gegeven, dan zou een schriftelijke uiteen zetting aan de raadsleden der gemeen te Dussen worden gegeven. Spr. heeft hierop geantwoord, dat hij niet op deze sommatie vvenscht in te gaan. Hij acht zich niet verantwoor delijk voor de raadsverslagen der pers, die, dit wil hij gaarne erkennen, meest al zeer juist en verdienstelijk zijn. De pers kan echter niet alles schrijven, omdat zij niet de beschikking over de stukken heeft. Wil het gemeentebestuur van Almkerk nadere inlichtingen, dan toehoort het te informeeren bij het ge meentebestuur van Dussen. Hierop kwam een schrijven van het femeentebestuur van Almkerk, getee- end door den gemeente-secretaris, waarin werd bericht, dat spr. gelijk had en niet verantwoordelijk was voor verslagen in de courant. Men vroeg evenwel thans inlichtingen, of de be schuldigingen en verdachtmakingen, die in bedoeld verslag tot uiting kwamen, ook werkelijk geuit zijn. Zou hierop geen afdoend antwoord worden ver kregen, dan zou men zich met een klacht tot de hoogere autoriteiten wen den. Spr. heeft hierop geschreven, dat hij aan zijn vorig schrijven, d.d. 6 Juli, niets wenschte toe te voegen. Hij meent, dat hij niets meer heeft gedaan dan hij moest doen, hij heeft het schrijven aan Ged. St. in de vorige raadsvergadering voorgelezen, omdat hij zich er van wenschte te overtuigen, dat hij den raad Sn deze kwestie achter zich had. Als het beheer niet goed wordt geoordeeld kan men niet anders doen, dan uit de regeling treden. Spr. beschouwt de zaak .hiermede afgedaan. De heer Smink vraagt of de begroo- öng nu is goedgekeurd. De Voorzitter antwoordt ontkennend, tegen deze begrooting is geprotesteerd. Eerst was het saldo geregeld inge houden voor het oprichten van een inoodslachtplaats. Nu daar niets van komt, wordt het uitgekeerd. Eerst was overeengekomen, dat een eventueel ba tig saldo onder de aangesloten gemeen ten verdeeld zou worden, in verhou ding van het aantal hunner inwoners. Hierop is men in een latere commissie vergadering, spr. meent nog onder Bur gemeester Egberts, teruggekomen. Op aandrang van het gemeentebestuur van Dussen en Woudrichem werd toen over eengekomen, een saldo te verdeelen in verhouding van het bedrag, dat uit iedere gemeente inkwam. Dit besluit is schijnbaar niet door het gemeente toestuur van Almkerk aan Ged. St. ter goedkeuring gezonden, wat het gemeen tebestuur hier niet wist. Wij hebben 'het echter nu lang genoeg gevonden en hebben Ged. St. in de kwestie ge kend. Smink. Ik meen een verhandeling te hebben gelezen, dat een dergelijk be drijf geen winst mag maken, het is nu een verkapte belasting, die van de slagers wordt geheven. Voorzitter. Dat is zoo, doch oorspron kelijk was er sprake van de oprich ting eener noodslachtplaats. Toen dit niet doorging, is er gezegd, dan ver deelen. Als het over de gemeentereke- aaing van Almkerk loopt, dan is het een Almkerk's bedrijf, daarom hebben wij aangedrongen om er een commer cieel bedrijf van te maken, als dat ge beurt, is het in orde. Tegemoetkoming ingevolge art. 13 der L.O. wet 1920. De verschillende aanvragen worden overeenkomstig de bestaande verorde ning ingewilligd. Aanvraag ingevolge art. 72 der L.O. wet 1920. Het schoolbestuur van de R.K. Meis jesschool te Hank, verzoekt gelden be schikbaar te stellen voor de aanschaf fing van 16 nieuwe schoolbanken en 'n lessenaar, tot een totaal bedrag van f500.—. Op voorstel van den Voorzitter wordt besloten een nader onderzoek in te stellen, aangezien eenige leden het be drag hoog vinden. De heer v. Balkom zegt, dat de ban ken werkelijk slecht zijn. Geldleening. Besloten wordt bij de Bank van de t:reeniging van Nederl. gemeenten een ldleening aan te gaan, groot f25500 1 pari tegen een rente van ten hoogste 4i/2 pCt. Onderzoek van de geloofsbrieven der nieuw benoemde raadsleden. De Voorzitter wijst als leden van de commissie van onderzoek aan, de hee ren de Graaf, v. Etten en Middelkoop <en schorst tijdens dit onderzoek de vergadering. Na heropening verklaart de heer Mid delkoop, dat alle stukken in orde zijn bevonden en de commissie derhalve adviseert tot toelating. Aldus wordt besloten. Conform het voorstel van B. en W. wordt tot wijziging der begrooting 1931 besloten. Woningbouw. Zal na afloop der openbare verga dering in geheime zitting worden be handeld. Afschrijving van de hondenbelasting. Een drietal verzoeken om afschrijving worden ingewilligd, aangezien de aan gevoerde gronden juist zijn gebleken. Rondvraag. De heer Jongbloet maakt de opmer king,' dat de aannemer van den ver bouw der R.K. Meisjesschool te Dussen zich niet heeft gehouden aan de voor waarden van het bestek. Er was aan gegeven, dat er een loods gebouwd moest worden en f 503.moest worden uitgetrokken voor een opzichter. Dit is eenvoudig maar nagelaten. Spr. vindt het alles behalve correct, dat misschien aan een goede vriend het geld van de gemeente wordt weggesmeten. Als het een ander aangenomen had, zou er wel een opzichter moeten zijn. De Voorzitter zegt, dat de Zusters een lokaal ter beschikking hebben ge steld en de f 500.voor andere doel einden zijn gebruikt. De raad heeft het bedrag toegestaan. Jongbloets. De raad staat wel *t bedrag toe, doch heeft ook recht op toezicht. Anders kan men wel 3 of 4 maal te veel aanvragen en steke het in den zak. Er stond 'in het bestek, dat er toezicht moest zijn, de andere aanne mers hebben daarmede rekening ge houden. Smink. Als het waar is dat er werk verricht is, dat niet in het bestek om schreven staat, heeft de aannemer ook het recht, dat in rekening te brengen. Voorzitter. Er is mij gezegd, dat er voor dat bedrag ander werk is ge maakt. Ik heb altijd vertrouwen is ar chitect Oomes uit Breda. Jongbloets. Ik anders ook, doch nu niet. We zitten hier om de belangen der belastingbetalers te behartigen en niet om te zeggen, steek jullie het geld van de gemeente maar in je zak ken. De Voorzitter belooft een onderzoek te zullen doen instellen naar de bij werkzaamheden. De heer Smink keurt de handelwijze ook af. Zoo kan men makkelijk aan nemen. Een ander die met deze zaken wel rekening houdt is vanzelf altijd duurder. De Voorzitter sluit hierop de open bare vergadering, de raad gaat over in geheime zitting. HIPPISCHE FEESTEN TE RAAMSDONK. Vrijdag 24 Juli had alhier de ver- richtingsproef en keuring voor N. S. Tg. paarden plaats, uitgeschreven door de Provinciale Regelingscommissie tot bevor dering voor de paardenfokkerij in Noord Brabant, die hiervoor in totaal voor f1850 aan prijzen beschikbaar heeft gesteld. Niet minder dan 74 paarden namen er aan deel, zoo goed als alle eigenaars van stamboekpaarden van ver uit den omtrek hadden ingeschreven. Het was dan ook op den middag een heele drukte te Raamsdonk (dorp). Tegen 2 uur waren zoo goed als alle paarden op het oefeningsterrein tegenover hotel Koppelpaarden aanwezig. 10 paarden waren niet opgekomen. Om 2 uur had de afrit plaats. 8 K.M. moest worden afgelegd in 30 minuten. De route ging door de schansstraat, Put straat. Luitenambachtstraat tot aan de Boterfabriek, door de Kadestaat naar Schansstraat, welk route 3 keer moest worden afgelegd. Na afloop verzamelden al de paarden zich weer op het oefenings terrein, waarna de keuring plaats had. Als juryleden fungeerden de heeren G. Costermans, Eist, M. v. Baaien, As- peren, A. A. van Mansfeld, Bergen op Zoom, die de volgende prijzen toekenden le prijs la Gebr. J. Smits, Waspik, met Leralb A. Snoek, Almkerk, met Collielc J. Ruijsenaars, Langeweg, met Pestonie ieder f 60. 2e prijs 2a A. Snoek, Almkerk, met Leuma2b G. Branderhorst, Eethen, met Gewanka2c Denz, met Nelora 2d J. Wink, Wijk, met Otella 2e Denz, met Pia, ieder f 50. 3e prijs Wed. B. de Bont, Raamsdonk, met PramaGebr. J. Smits, Waspik, met ObertaG. Branderhorst, Eethen, met MelandaGebr. Oerlemans- v. d. Schans, Drongelen, MalineA. Damen, Wagenberg, met Latista Gebr. Smits, Waspik, met Perate J. v. Dam, Lange weg, met OjustiaJ. van Beek, Gen- deren, met Mordate A. Nelemans, Moer dijk, met Nau Nau Gebr. Oerlemans- v. d. Schans, Drongelen, met Ottelina, ieder f 35. 4e prijs Gebr. Oerlemans-v. d. Schans, Drongelen, met Polona A. v. Buuren, Meeuwen, met Cabina C. v. Everdingen, Heesbeen, met Tera A. Nelemans, Ze venbergen, met Carolina, ieder f 30. 5e prijs Gebr. Oerlemans- v. d. Schans, Drongelen, met Norala Wed. A. v. d. Koppel, Dussen, met KisaWed. A. Stravers, Babyloniënbroek, met Nelina P. v. d. Noort, Langeweg, met Lobera, ieder f 25. 6e prijs C. v. Everdingen, Heesbeen, met OgandaJ. Roovers, Wagenberg, met Ludella A. v. Buuren, Meeuwen, met Karibo Wed. B. de Bont, Raams donk, met NidraD. Middelkoop, Lage Zwaluw, met Hodari, ieder f 20. 7e prijs Gebr. Oerlemans v. d. Schans, Drongelen, met zes paarden A. v. Buuren, Meeuwen, met twee paarden G. v. d. Beek, Dussen, met twee paarden A. v. Honsewijk, Dussen, met twee paarden Wed. A. Stravers, Babyloniënbroek, met twee paarden M. v. Bilsen, Breda, met NimundaJ. H. de Bont, Raamsdonk, met Obonta A. Bink, Raamsdonk, met ObonaC. Damen, Zevenbergen, met GratieuseWed. Millenaar, Andel, met MetaJ. van Beek, Genderen, met Pool ster W. Snoek, Nieuwendijk, met Ju- binaA. Korteweg, Zevenbergen, met NezinaC v. Meel, Langeweg, met KimonaGebr. Blankers, Almkerk, met Darsina J. Nelemans, Zevenbergen, met JingaW. Branderhorst, Eethen, met Pranda IL. v. Eethen, Andel, met Notania A. de Lorm, Andel, met ParadeC. Sprangers, Zevenbergschen Hoek J. v. Riel, Hooge-Zwaluwe, met Naatje en J. Schrauwers, Zevenbergschen Hoek, met Malanda, ieder f15. Vragen op rechtskundig gebied (Abonné's kunnen in deze rubriek GRATIS vragen stellen.) Ongeveer vier jaar geleden deed ik geregeld zaken met één mijner grossiers, totdat hij mij op zekeren dag een quitantie presenteerde van een post van ongeveer een halfjaar terug, waarvan ik de over tuiging heb dat zij betaald is. Op onver klaarbare wijze is de quitantie van die post zoek. Wel worden alle posten, welke betaald worden, door mij geboekt. Tusschen bovengenoemde factuursdatum en het precenteeren van de quitantie zijn meerdere en later ontvangen posten be taald. Kan deze grossier mij nu door tusschen- komst van een advocaat dwingen nogmaals te betalen en tevens de onkosten op mij verhalen Abonné te G. Mijn zoontje verzuimd nooit de school. Nu had ik een week verlof gevraagd, het antwoord bleef wat lang weg, en daar ik hem noodig had, hield ik hem thuis, doch het antwoord kwam dat het verlof niet kan toegestaan worden, hierop heb ik hem direct naar school gestuurd. Is dat dan wettelijk schoolverzuim. Een abonné. Daar man en vrouw in haar leven ge- testament hebben op de langste levende daar de man eerst gestorven is, daarna de vrouw. Nu had de man een legaat gemaakt op zijn nabestaande, dat moest uitgekeerd worden na het overlijden van zijn vrouw. Nu is mijn vraag hoelang mag dat duren na den dood van de vrouw, eer dat het uitgekeerd wordt aan de rechthebbende W. In onze gemeente hebben we een ge meente-ontvanger, die tevens secretaris ontvanger is van meerdere polders. Nu zijn velen er van overtuigd dat zijn kassen niet in orde zijn en dat hij bij kasopname uit een andere kas gelden gebruikt. Wat is daartegen te doen B. X. Dezer dagen werd gesproken over ge meentelijke belastingen en ik hoorde toen ook het woord „precario" noemen. Welke beteekenis is daaraan te hechten J. J. Een mijner kennissen reed met zijn vrachtauto, terwijl vier personen in het stuurhokje zaten. Die kennis kreeg daarvoor proces-verbaal en nu vragen wij ons, waarop dit is gebaseeerd. Beleefd verzoek ik hierop een antwoord. V. W. Ik heb een huis gehuurd voor een jaar, huurprijs f338,voor geheel het jaar, te betalen in 52 wekelijksche termijnen van f 6.50. Ik heb 5 maanden dit bedrag betaald, waar ik elke week een kwitantie voor kreeg. Nu heb ik 50 cent per week verlaging van huur gekregen en ontvang dus elke week een kwitantie voor ver schenen huur van f6.Over het huur contract is niet meer gesproken, maar ik krijg nu elke week een bewijs dat de weekhuur f 6.is, hoewel hét volgens contract f6.50 bedraagt. Is nu dat con tract nog geldig, ook wat de geldigheids duur betreft. V. V. Dat de verhuurder U eeiiigen tijd f 6 per week heeft laten wonen is niets anders dan eeme welwillendheid zijnerzijds. Het oude contract is en blijft geldig gedu rende den geheelen huurtijd. Ik heb een oom die een testament heeft laten maken van zijn nalatenschap nog in de oude Wet aan zijn naaste bloedver wanten. Het vruchtgebruik kwam aan zijne vrouw. Nu is eerst de oom ge storven, daarna zijne vrouw. Wie wordt nu beschouwd als naaste bloedverwant voor de nalatenschap. A. D. We gaan yan de veronderstelling uit, dat uw oom en tante in gemeenschap van goederen getrouwd en kinderloos waren. Zijn vrouw kreeg van zijn na latenschap, dat was dan de helft van het geheele vermogen, het vruchtgebruik en van deze helft werden de naaste bloedverwanten de zgn. bloote eigenaren. Bij den dood van uw oom werden de naaste bloedverwanten dus reeds bloote eigenaren, maar pas bij den dood uwer tante kregen zij den vollen eigendom van uws ooms nalatenschap. De nalatenschap uwer tante, welke bestond uit de weder helft van het gemeenschapsvermogen, kwam bij haar dood van rechtswege aan hare naaste familie in vollen eigendom, tenzij zij anders bij testament beschikte, wat uwe vraag niet aangeeft. Iemand in ons dorp, is tot een geld boete veroordeeld wegens een overtreding zonder dat hij een dagvaarding thuis heeft gehad om voor het Kantongerecht te verschijnen. Hoe kan hij nu het best handelen R. J. v. W. Het best is dat hij zich wendt tot den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie bij het Kantongerecht, door hetwelk hij veroordeeld is en dezen dan vertelt hoe de vork aan de steel zit. De Ambtenaar zal het vonnis dan niet executeeren, zoodat de veroordeelde er dan niets meer van hoort. De Burgemeester onzer gemeente woont geheel onnoodig in eene aangrenzende gemeente. Mag dit zoo maar en zoo niet hoe zit zooiets dan in elkaar E. X. Y. In het belang der gemeente kan door de Koningin, nadat deze Gedeputeerde Staten van de betrokken provincie heeft gehoord en welke Gedeputeerde Staten vooraf het gevoelen van den Raad moeten inwinnen, aan den Burgemeester worden vergund in eene andere gemeente woon plaats te hebben. Heeft de Burgemeester geen koninklijke vergunning voor uitwo ning, dan moet hij in de gemeente, van welke hij Burgemeester is, zijne vaste woonplaats hebben. Ik heb van een persoon mondeling een een woning gehuurd en daarbij heb ik een stukje grond gehad voor groenten, voor 2 gulden per week. Nu heeft hij zonder iets tegen mij te zeggen dat stukje grond gehouden. Zoodoende heb ik geen groenten of ik moet die koopen en ik blijf toch mijn 2 gulden betalen. Kan ik nu daar schadevergoeding voor vragen bijvoorbeeld 50 cents per week, of kan ik dat van de huur afhouden Een lezer van dit Blad. De verhuurder is verplicht U, gedurende den huurtijd, in het rustig genot van het gehuurde te laten. Waar hij nu het door U gehuurde stukje grond zelf is gaan betelen, heeft hij U het rustig genot ervan ontnomen en kunt U eene vordering tegen hem instellen voor ver goeding van kosten, schade en interessen, 't Best is dat U zich wendt tot een ad vocaat-procureur, die den verhuurder dan eerst eens kan aanschrijven en zoo dit geen succes heeft, dan tegen hem gaan procedeeren. HEÜSDEN. Vrijdagavond werd in de zaal van den heer v. Strien een ledenvergadering van de Oranjevereeniging gehouden. Medegedeeld werd dat de bestuurs- functie's voortaan als volgt gewijzigd is. Voorzitter de heer P. Maasen Vice-Voor zitter de heer G. G. Carpay. In de vacature van twee bestuursleden werden benoemd de dames Maas en Roza. Rekening en verantwoording van den Penningmeester J. v. Laarhoven, werd door een commissie onderzocht en nagezien, waarbij alles in orde werd bevonden en bleek, dat er over het afgeloopen jaar een klein batig saldo bleef. Het programma voor de feestelijkheden ter viering van de verjaardag van H. M. de Koningin, die op Zaterdag 5 Septem ber zullen worden gehouden, zal in een bestuursvergadering in het begin Augustus nader worden vastgesteld. Het ligt in de bedoeling weder een voorstelling te doen geven door een open luchtbioscoop, verder zal er een gecostu- meerde voetbalwedstrijd worden gehouden en een demonstratie door de rij vereeniging Land v. Heusden en Altena worden ge geven. Zullen de kinderen worden ont haald en zullen onze beide muziekgezel schappen concerten geven. Maandagavond is de motorrijder, de heer J. alhier, nabij de draaibrug waarschijnlijk doordat de motor slipte gevallen, waardoor het rijwiel in brand vloog. Nadat door voorbijgangers de brand was gebluscht, bleek dat de motor onbe rijdbaar was en is dan ook den volgenden dag naar huis gehaald. Mej. H. v. d. Staak-v. Beurden heeft gedurende een tijdvak van 19 jaren de localiteiten van het postkantoor schoon- gehouden. Op 4 Augustus bereikt zij den 65-jarigen leeftijd en zal dan haar dienst met pensioen verlaten. Op de Donderdagavond gehouden jaarvergadering der R.K. Tooneelvereeni- ging „Kunst en Vermaak" werd het jaar verslag voorgelezen en deed de penning meester de heer J. Engelen rekening en verantwoording. Alles werd in orde bevonden. Tot bestuursleden werden gekozen de heeren Joh. v. Laarhoven, presidentH. Baaijens, secretaris J. Engelen, penning meester Ant. Nooten en A. Burghout, commissarissen. Besloten werd een uitstapje te maken naar Nijmegen. Tevens werd een bespre king gehouden over de feestelijke herden king van het 25-jarig bestaan der ver eeniging en het 25-jarig Beschermheerschap van den Hoogeerw. heer deken en twee leden, die vanaf de oprichting lid zyn geweest. De viering zal plaats hebben in December, de plannen voor de feeste lijkheden zullen nader worden uitgewerkt. Onder zeer vele blijken van belang stelling herdacht de Eerw. Zuster Salvina in 't R.K. Liefdehuis den dag, waarep zij voor 25 jaren haar intree deed in het klooster. Het seizoen voor uitjes-pellen is weer aangebroken. Dagelijks worden groote hoeveelheden aangevoerd, waardoor tal van gezinnen weder in de gelegenheid zijn, een goed daggeld te verdienen. ANDER De leerlingen der Chr. school al hier maakten onder leiding van het onder wijzend personeel, Vrijdag j.I. een reisje naar Den Haag en Scheveningen. Ér werd dien dag door de jeugd volop ge noten. Opgewekt keerden ze dan ook huiswaarts. De Ger. Knapenvereeniging maakte Donderdag j.I. eveneens een reisje naar genoemde plaatsen. Ook deze keerden wel voldaan huiswaarts. Dezer dagen geraakte O. Verhoe ven albier, bij het hooirijden met hit en kar in een sloot. Men wist den hit even wel op den wal te brengen, zoodat dit ongeval met een weinig materiale schade afliep. AALST. Alhier is opgericht een voetbalclub. Het voorloopig bestuur heeft reeds gezorgd voor een bal en een weiland, liggende aan de Rietschoof. Verschillende jongelui gaven zich als lid op. Wij WÊ&SGhen het bestuur geluk en hopen dat deze voet balclub goed vooruit gaat. Daar de heer Th. ten Hagen voor de benoeming als lid van den Raad be dankt heeft, is als zoodanig benoemd de heer G. A. J. Opstelten alhier. ALMKERK*. De heer Abramse, onderwijzer aan de Herv. school alhier, slaagde te Breda voor het examen hoofdacte. BABYLONIcNBROEK. Jl. Donderdag kreeg de landbou wer W. S. alhier zulk een trap van een paard tegen zijn been, dat geneeskundige hulp noodzakelijk was, welke door dr. de Boer uit Dussen verleend werd. CAPELLE. Begunstigd door prachtig weer maakten de oudste leerlingen der O.L. scholen te Vrijhoeve-Capelle en in de Nieuwstraat alhier, jl. Donderdag onder leiding van het personeel dezer beide scholen een uitstapje naar Arnhem en omstreken. Met den trein van 8.05 ver trok het gezelschap van het station Kaats- heuvel-Capelle. Na aankomst te Arnhem werd een wandeling gemaakt door het park „Sonsbeek" naar de Schelmsche weg, waar een bezoek werd gebracht aan Bur gers Dierenpark. Van hieruit werd met een „Jan Plezier" gereden naar de stee- nen tafel en het kasteel Roozendaal, waar de kleinen kennis maakten met de „be driegertjes" en de kettingbrug, wat hun een bron van genot bezorgde. Hier van daan werd de rijtoer door de mooie om geving voortgezet naar het station, waarna de thuisreis werd aanvaard, Hoogst vol daan arriveerden de kinderen [ongeveer half elf in hun woonplaats. Een woord van dank aan het onderwijzend personeel dezer scholen voor hun goede zorgen, als mede aan degenen die door hun milde bijdragen mede de kinderen een genoeg lijken dag hebben bereid is hier zeker niet misplaatst. In de jl. Zaterdagavond gehouden ledenvergadering van de postduivereen. „De Luchtvaart" is besloten met de Kaats- heuvelsche vereenigingen „De Getrouwe Duif" en de „Combinatie" een onderling concours met jonge duiven te organiseeren op 2 Aug. a.s. van Quievrain, 9 Aug. a.s. van Novon en 16 Aug. a s. van Com- piegne. Een 3 tal nieuwe leden, de heeren P. Verhagen, L. de Haan en M. Ver- duyn werden aangenomen. Tot afgevaardigde naar de te Ti el te houden Algemeene vergadering van het Ned. Onderw. Genootschap is door de afd. Waalwijk benoemd mej, J. H. Cové. onderwijzeres te Vrijhoeve-Capelle en tot plaatsvervangster mej. A. Haan, onder wijzeres te Kaatsheuvel. Bij het te 's Bosch gehouden toe latingsexamen voor de le klasse der Rijks kweekschool aldaar, slaagden o.m. H. A. Dekkers, Pd., J. Quirijns, Jac. v. Beek en C. Roubos, allen alhier. Zaterdagavond jl. kwam P. S. te Loonschendijk bij het rijden met zijn fiat

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2