Plaatselijk Nieuws. DRONGELEN. Zondagavond half zeven (O.T.) hoopt in de Herv. Kerk alhier, voor te gaan Ds. Mr. v. d. Horst emeritus predikant te Bussum. 1 NEDERHExMERT. De gemengde zangvereeniging „Nut en Genoegen" hoopt op 6 Au- fustus per autobus van den heer K. truik te Well, een uitstapje te ma- kan naar het eiland Marken. Wit wenschen de vereeniging veel pleizier. RIJSWIJK. De gemengde zangvereeniging „De Lof stem" alhier, behaalde op het te Zeist gehouden zangconcours met 243 punten een 3e prijs in de 2de afdeel ing. (S l, SPRANG. De 7-jarige J. C. kreeg een on beduidend woDdje aan zijn rechter wijs vinger. Een dag later kreeg hij hevige pijnen in zijn vinger en arm. Dr. W. constateerde bloedvergiftiging. R. K. had het ongeluk van haar fiets te vallen, waardoor zij onder een auto terecht kwam. De ontboden genees heer constateerde inwendige kneuzingen. Mej. P. v. S. had het ongeluk met haar fiets met een ander in botsing te komen, waardoor zij over het stuur heen vloog en enkele lichamelijke kwets uren opliep, waarvoor Dr. W. eenige dagen rust voorschreef. 1 WIJK. Naar wij vernemen zal de fan fare „Oefening en Uitspanning" al hier, op Zaterdagavond 1 Augustus ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin-Moeder een muzikale wandeling door de gemeen te te maken. WOUDRICIIEM. Onder geleide van het onderwij zend personeel, maakten de leerlingen der bijzondere school alhier, dezer da gen een reisje naar Amsterdam. Na een dag van volop genieten, keerden zij 's avonds weder hier terug. De visscherij levert den gehee- ien zomer al ongunstige resultaten op. De vangst van zomerzalmen is al even gering als die van winterzalmen ge weest is en deze visscherij is dan ook in jaren zoo slecht niet geweest. Ver schillende visschers, die andere jaren op de groote visscherijen werkzaam waren, moeten thans trachten met vïs- schen voor eigen risico in hun onder houd te voorzien. De heer E. Qroeneveld Qzn. al hier, is toegelaten tot de 2e klas van de Rijkskweekschool voor onderwijzers te Gorinchem. 1 WAALWIJK. Bij de gehouden aanbesteding voor het verbouwen van de electrische waschinrichting van den heer van den Berg-Massar te Waalwijk, onder archi tecten van Ree en Bossaerts, had on derstaande inschrijving plaats. L. van Oers te Drunen f4620. H. Kramer te Waalwijk f4443. P. Kramer te Genderen f4300. J. Kooien te Waalwijk f4240. C. Timmermans te Sprang f4187. A. van Huiten te Waalwijk f4115. H. Maas te Waalwijk 4096. Fa. Vermeeren te Loon op Zand f 4000. Wed. Aarts te Waalwijk f3989. Wijnandts te Waalwijk f3985. A. Vermeer te Waalwijk f3792. Het werk is aan den laagsten in schrijver gegund. Ter voorbereiding van de feesten te houden ter gelegenheid van het dia manten huwelijksfeest van het echtpaar van Delft, wonende Goudmijn, heeft zich een voorloopig comité gevormd bestaande uit de heeren J. v. Seesel, voorzitter J. C. v. Eijkelenburg, secr.-penningm. H. v. Laarhoven, P. v. Daelee, L. de Lejjer en H. de Holsteren. In het gemeentelijk slachthuis al hier viel de knecht van slager Van Hel- voirt achterover in een vleeschhaak. Met een ernstige scheurwond in den hals werd de man naar het Gasthuis gebracht. Zijn toestand is bedenkelijk. ZALTB03IMEL. Veiling. Frambozen 16 ct., Morellen 21 ct., Zwarte bessen 1221 ct., Roode Kruis bessen 311 ct., Witte kruisbessen 4 ct., Eldensche blauwe 8 ct. per pond. Perziken 710 ct., id. Bi 6 Ct., Net- meloenen 2763 ct., Karbonkels 39 ct. per stuk. Tomaten A 9 ct., id. C 6 ct. per stuk. Bergamotperen 5 ct., Boter peren 4 ct., Janbazen 39 ct., Kruide niers 1518 ct., Maneelen 8 ct., Per- magneperen 14 ct., Suikerperen 13 ct., Yellow transparant 1231 ct., Augurken 2640 ct., id. 2e srt. 1522 ct. per kg, Witte komkommers 13 ct. per stuk. Staaksnijboonen 1718 ct., Stamsnij- boonen 411 ct., Staakprincessen 15 ct., Stamprincessen 14 ct., Wagenaars 3 4 ct., Doperwten 8 ct. per kg. Andijvie 12 ct., Roodekool 26 eb, Savoije- kool 24 ct., Bloemkool 5 ct. per stuk. Kroten 3 ct., Wortelen 5 ct. peil bos. Zilveruitjes 1417 ct., Uitjes II 6 7 ct., Blauwputten 4i/2 ct., Eigenhei mers 4 ct., Koh i Nors 3i/2 ct., Beve landers 4 ct. per kg. Frambozen 1118 ct.roode bessen 911 ct.zwarte bessen 1214 ct. roode kruisbessen 48 ct,witte kruis bessen 3 ct.krozen 1415 ct. p. pond; perziken A 57 netmeloenen 2448 ct. p. stuk janbazen 510 ct,kruide niers 819 ct.kruidperen 48 ct. maneelen 5 ct.pour madame 5 ct. suikerperen 58 ct. stroopperen 6 ct. zwaanhalzen 7 ct.calville 24 ct. charle mowski 14 ct.gamersche zuur 48 ctyellow transparant extra 28 32 ct.idem le 14—26 ct.augurken le srt. 24 40 cent; idem 2e srt. 8 17 ct. per kg; witte komkommers 2 4 ct. per stuk staaksnijboonen 1222 ct. stamsnijboonen 410 ct.stamprincessen 8—11 ct.perfect 9 ct.spercieboonen 712 ct.boterboontjes 27 ct.wa genaars 2 ct. noordsterboonen 3 ct. doperwten 2 ct. p. kg.roodekool 26 ct.sevoijekool 1—4 ct. p. stuk kroten 3 ct. wortelen 4 ct. per boszilver uitjes 1116 ct.uitjes 2e srt. 3 6 ct. eerstelingen 221/s ct.blauwpitten 4 41/, ct.eigenhemers 34 ct.kohinors 2Y2 ct.schoolmeesters 4 ct. p. kg. Op den straatweg van Zaltbommel naar Hedel is een auto-ongeluk gebeurd. Een auto, waarin zich bevonden de hee ren van Goor uit Jutfaas en de dames Brinkman uit Utrecht, reed over een muurtje losse steenen, die daar voor een reparatie aan den weg liggen en botste tegen een boom. De auto werd zwaar beschadigd. De beide heeren bleven on gedeerd doch de dames werden vrij ern stig verwond. De eene kreeg een ernstige kaakwonde, de andere een beenbreuk. Zij werden naar het ziekenhuis alhier overgebracht. iWJERKENDAM. Dinsdag 28 en Woensdag 29 Juli jl. werden door een aantal leerlingen van de vereen, van oudleerlingen der land- bouwcursus alhier, een excursie gemaakt naar de Zuiderzeewerken. Op het Maandag en Dinsdag j.l. gedouden examen te Breda voor het U.L.O. diploma, slaagden 4 van de 6 candidaten, leerlingen der Chr. U.L.O.-school aan de Tol alhier. De geslaagden zijnMej. C. H. den Hollander en A. van Oord de heeren T. van Poederooijen en B. Ridder- hof. De gehouden collecte in de Ned. Herv. Kerk voor het stichten van een Evangeliesatie-gebouw te Arkel, heeft ruim f 64.opgebracht. Naar wij vernemen zal het nieuw benoemde hoofd der Herv. Chr. School, de heer W. v. Dam te Sloten, 1 October a.s, als zoodanig in functie treden. Tot dien datum zal dan als tijdelijk Hoofd fungeeren, de heer L. Verdoom, onder wijzer aan deze school. Vrijdag j.l. werden door pl.min. 80 leerlingen met het onderwijzend per soneel der Rehobothschool, (Hoofd de heer J. v. Herp), een pleizierreis gemaakt naar Arnhem en Omgeving. Na een genot vollen dag, keerden zij des avonds te ongeveer 10 uur huiswaarts. De busjes voor de Samenwerkende Zendingscorporatie's, geplaatst aan de uitgangen der Ned. Herv. Kerk, hebben over bet eerste halfjaar 1931 opgebracht ruim f86. Woensdag 5 Aug. a.s. zal door het Departement der Mij tot Nut van 't Algemeen alhier, des nam. te 7.30 uur, een ledenvergadering worden gehouden. Op het te dezer dagen te Rotter dam gehouden examen voor nuttige hand werken, slaagde o.m. Mej. A. de Klerk alhier, leerlinge van Mevr. Brik te Gorin chem. Vergadering van den Raad der ge meente NEDERHEMERT op Donderdag 30 Juli des n.m. half drie. Voorzitter: Edelachtb. Heer C. v. Ommeren. Aanwezig alle leden. De Voorzitter opent de vergade ring, met het formuliergebed, leest daarna de notulen der vorige ver gadering, die onveranderd worden goedgekeurd. Ingekomen stukken Schrijven van Ged. Staten naar aanleiding; van de ter goedkeuring gezonden instructie voor den Ge meente-ontvanger. Aan de gemaakte opmerking zal worden voldaan. Schrijven van het Bestuur der Ver eeniging voor Chr. Volksonderwijs te Nederhemert om beschikbaarstelling van een bedrag van f 2 50,uit de gem .kas voor noodzakelijke herstellin gen v. 't schoolgebouw. Volgens de wet moet bij overdracht 'n schoolge bouw, zoodanig worden overgedragen dat 't aan billijken eischen voldoet. Bij de overdracht heeft de vereeniging verzuimd hierop aan te dringen, wes halve het nu verzoekt voornoemd be drag te willen verstrekken voor hoogst noodzakelijke reparatie's. De heer v. d. Werken vraagt over welke reparatie's het loopt, waarop de Voorzitter antwoordt over reparatie van goten, deuren, vloeren en ban ken. Spr. heeft een onderhoud gehad met het hoofd der school, die er den Inspecteur over gehoord heeft. Deze laatste heeft aangeraden voren staand verzoek tot het gemeentebe stuur te richten. De heer de Gaaij meent dat de ver eeniging toch een zeker bedrag per leerling krijgt, moeten deze kosten niet uit die bijdrage worden bestreden De Vooorzitter antwoordt ontken nend, daarbij is de bijdrage per leer ling laag geweest, deze zal in de toekomst wel hooger worden. Extra kosten als deze moeten afzonderlijk worden betaald. De heer v. d. Werken zegt, dat hij meende dat de 'gemeente met de over dracht overal af was. Ook de heer de Gaaij verklaart in deze meening te verkeeren. De Voorzitter zegt, dat dit niet zoo is. De heer v. d. Werken heeft er dan geen bezwaar tegen het bedrag toe te staan. Maar als de school nu eens geverfd moet worden De Voorzitter antwoordt dat dit voor rekening van het schoolbestuur blijft. De herstellingen die nu moe ten gebeuren, zijn echter buitenge wone herstellingen, die eigenlijk bij de overdracht hadden behooren te geschieden. De heer Peereboom geeft een na dere toelichting welke herstellingen bedoeld worden. Met algemeene stemmen wordt hierop het gevraagde bedrag toege staan. Aansluiting werkeloozenbesluit '17. De Voorzitter zegt, dat dit punt in de vorige vergadering is aangehou den. Spr. heeft naar de kosten gein- formeerd, deze zullen f6,per jaar, per aangeslotene bedragen wat neer komt op ii1/? cent per week. De heer v. d. Werken vindt het een klein bedrag, naar hij meent zijn er slechts een dertig aangeslotenen. De heer v. Ooijen meent, dat, als de gemeente tot aansluiting besluit er over eenige maanden wel 100 zullen zijn. De landarbeiders zullen dan ook wel komen. De heer v. d. Werken, acht dit geen bezwaar, per aangeslotene is het bedrag niet hoog. De heer Smits hoorde van den Bur gemeester dat de heer Peereboom van plan is voor de arbeiders zijner fa briek een fonds op te richten, waar uit deze bij werkeloosheid steun zul len ontvangen. De heer Smits vreest dat door aan sluiting veel zorgeloosheid wordt ge kweekt. De heer v. d. Werken vraagt wat de werkeloosheid in den afgeloopen winter aan de Diaconie heeft gekost. De Voorzitter antwoordt van f250. De heer v. d. Werken zegt, dat daarvan slechts 10 of 12 personen hebben geprofiteerd. Als nu f 300, wordt betaald profiteeren daarvan 50 personen dit is dus een veel voor- deeliger weg. De heer v. Ooijen meent dat het de gemeente niets moet kosten, dit kan als een eigen fonds wordt op gericht. De heer v. d. Werken meent dat dit laatste nog gebeuren moet, gis teren pas heeft men d,aarvoor verga derd. De heer de Gaaij merkt op, dat daarmee alleen de menschen van de fabriek geholpen worden, wat moet er gebeuren met hen die niet op de fabriek werken. Spr. zou voor toe treding zijn als tegelijk besloten werd een bedrijfsbelasting in het leven te roepen. Het is zoo als de heer v. Ooijen zegt nu zijn er 30, doch over een paar maanden zijn er 100, mis schien wel 130. De Voorzitter' zegt, dat men te Haaften, ook eén bedrijfsbelasting heeft, tot een bedrag van f 3 per ar beider. De heer v. d. Werken dacht, dat een dergelijke belasting ook hier zou ko men. v. Ooijen. Gesteld als de fabriek stil gaat liggen. v. d. Werken. Als de fabriek stil gaat liggen, is het fonds ook weg!. de Gaaij. Als de fabriek stil gaat lig gen, dient men de menschen toch ook te helpen en zal het heel wat meer kosten. v. Ooijen. Ik ben er tegen, om aan te sluiten en menschen, die meer dan f 20.per week verdienen, steun te verleenen. v. d. Werken. Dit is geen steun. Wat hebben de menschen den vorigen win ter gehad, 7 of 8 gulden. v. Ooijen. De belastingbetalers moe ten het opbrengen, de kleine boeren hebben het minder dan de arbeiders. de Gaaij. Als de menschen geen werk hebben moet men ze toch steunen. Men kan ze toch niet om laten komen. v. d. Werken. Dan moet de diaconie ze helpen. Smits. Een fatsoenlijk mensch gaat niet naar de diaconie. v. d. Werken. Maar juist die men schen lijden honger. De heer de Gaaij zou voor 2 jaar tot aansluiting besluiten, bevalt het dan niet, ot maakt men misbruik, dan kan men er nog mee eindigen. Het voorstel van den heer de Gaaij om aan te sluiten bij het werkeloo zenbesluit 1917 en aan dit besluit te vens een bedrijfsbelasting te verbin den, wordt hierop in stemming ge bracht. Voor stemmen de heeren v. d. Werken, v. d. Kolk en de Gaaij, de andere heeren tegen, zoodat het voor stel is verworpen. Verzoek Roseboom en anderen, tot verlaging van de hondenbelasting. Over het voorstel van den heer de Gaaij, om de belasting voor losloopende hon den op f5.te brengen, staakten in de vorige vergadering de stemmen, zoo dat het verzoek thans opnieuw in be handeling komt. De heer de Gaaij zegt, dat de inge zetenen blij zullen zijn als de belasting op f5.wordt gebracht. De verla ging zal dan ingaan met 1 Januari a.s. De heer v. d. Werken vraagt waarom de belasting verhoogd is tot f 10. De heer de Gaaij zegt, dat dit is gebeurd, omdat zooveel last van los loopende honden werd ondervonden, daarom is die belasting verhoogd en een verordening in het leven geroe pen. De heer v. d. Werken zegt, dat deze verordening is gemaakt, nadat de be lasting was verhoogd. Wat wil het nu zeggen, dat de belasting 3 of 5 gulden is. Wil men ze niet op f3 terugbren gen, dan moet men ze maar op 110 laten. De heer de Gaaij merkt op, dat het in dezelfde vergadering gebeurde, als waarin de belasting op f 10.werd gebracht. Als men de belasting opf5. houdt, krijgt de gemeente wat meer in kas en er blijven wat minder honden. Het voorstel van den heer de Gaaij, om de belasting op f 5.te brengen voor losloopende honden, wordt hierop met 5 tegen 2 stemmen aangenomen. De heeren v. Ooijen en Peereboom stemden tegen, de andere heeren voor. Onderzoek geloofsbrieven. De Voorzitter belast de heeren Pee reboom en de Gaaij met dit onderzoek. Alles wordt in behoorlijke orde bevon den, de commissie adviseert derhalve tot toelating, waartoe met algemeene stemmen wordt besloten. Af- en overschrijving begrooting 1931. Wordt conform het voorstel van B. en W. gewijzigd. Aanbieding gemeenterekening. 1930. Wordt den raad aangeboden en in handen van een commissie, bestaande uit de heeren v. Ooijen en v. d. Kolk, gesteld voor onderzoek. Rondvraag. De heer v. d. Werken vraagt het gevoelen van de andere heeren, om met den verjaardag van H.M. de Ko ningin vooir de schoolkinderen een feestje te organiseeren, zooals dit vroe ger altijd geschiedde en daarvoor een bedrag uit de gemeentekas beschikbaar te stellen. De heer v. Vliet is er niet voor in dezen crisistijd, daarbij heeft hij in de courant gelezen, dat de Koningin geen feestelijkheden wenscht. Het voorstel wordt in stemming ge bracht en verworpen. Alleen de heer v. d. Werken stemde yoor. De heer v. d. Werken vraagt verder of het niet mogelijk is, dat de gemeente een stuk bouwland koopt en dit weer in perceeltjes verkoopt, om er woningen op te doen bouwen, b.v. een stuk grond van een i/2 morgen. Menschen, die gaan trouwen werd dan de gelegenheid ge geven een woning te bouwen, er is dringend behoefte aan in de gemeente, te. De heer de Gaaij vraagt of de heer v. d. Werken een geschikt stuk weet. De heer v. d. Werken noemt een perceeltje, waarover vroeger al eens on derhandelingen voor verkoop hebben geloopen, daarop zouden wel een 4- tal woningen, ieder met een tuintje, gebouwd kunnen worden. De heer Peereboom acht het be zwaarlijk om nu in deze vergadering reeds een beslissing te nemen. Spr. meent, dat men een dergelijk belang rijk voorstel niet bij de rondvraag kan afhandelen. De heer v. d. Werken is het daar mede eens, dit laatste lag ook niet in zijn bedoeling, hij bedoelde alleen, dat eens naa;r éen geschikt terrein zou worden uitgezien. De heer 'de Gaaij acht daar niets tegen, waarmede de heer v. Ooijen het eens is. De heer Smits merkt op, dat als men één vierde verkoopt, de gemeente met drie vierde blijft zitten, als men gaat verpachten, moet men dit voor 4 jaar doen len kan men de menschen weer niet in 4 jaar tijd helpen. De heer de Gaaij meent, dat dit bezwaar wel is te ondervangen. De heer v. Vliet acht alle verandering geen verbetering, is het altijd niet goed geweest? Het voorstel van den heer v. d. Wer ken wordt hierop aangehouden. De heer v. d. Werken vestigt verder nog de aandacht op de mindere ge schiktheid van het woonwagenterrein, laatst stond een woonwagen vlak on der het raam van den heer Roseboom, het terrein is daar een verkeersweg naar het weiland. Als er in den hooi tijd 2 woonwagens staan, kunnen de wagens met hooi niet passeeren. Is er niet een ander terrein aan te wijzen. De-..heer Smits zegt, dat er wel 4 wagens kunnen staan. Roseboom wist dat daar het woonwagenterrein was toen hii ging bouwen, hij had daar dan maar niet moeten bouwen. De Voorzitter zegt, dat er best een 4-tal wagens kunnen staan, staat het de woonwagenbewoners niet aan, wel dan moeten ze maar verder gaan. De heer v. Vliet zegt, dat er nog nooit geen klachten zijn geweest. De heer v. d. Werken merkt op, dat er wel klachten bij den Burgemeester zijn gekomen. Spr. meende bii het bepalen van het terrein, dat de ge- meenteweide werd bedoeld. De Voorzitter zegt toe, dat B- en W- eens zullen gaan zien of misschien een terrein iets verder op aangewezen kan worden. v. d. Werken. Als ik iets voor stel, wordt alles van de hand ge wezen en wordt er gelachen, doch laat ze maar lachen ik trek me er niets van aan. v. Vliet. Ik lach niet, doch als er geen klachten zijn en je komt dan met allerlei voorstellen, dan kom ik daar tegen op. De Voorzitter sluit hierop de ver gadering. Vergadering van den Raad der ge meente ZUILICHEM, op Woens dag 29 Juli 1931, des namiddags half drie (Z.T.) Voorzitter: Edelachtb. Heer v. Hoog straten. Secretaris: WelEd. Heer v. Os. Aanwezig alle leden. De Voorzitter opent de vergadering met het formuliergebed. Trekking stemmingscijfer. Getrokken wordt No. 7, zoodat even- tueele stemmingen zullen beginnen met den heer Ruijmschoots. De notulen der vorige vergadering worden gelezen en goedgekeurd. Ingekomen stukken. De Voorzitter deelt mede, dat van het gemeentebestuur van Brake! bericht is ingekomen, dat het niet wenscht mede te werken, om voor gemeenschap pelijke rekening een lijkwagen aan te schaffen. In de eerstvolgende vergade ring hoopt spr. met een concept over eenkomst te komen, betreffende het gebruik van den lijkwagen, door andere gemeenten. Waarschijnlijk zal de ge meente zelf een lijkwagen aanschaffen, het zal echter bezwaarlijk zijn, meent spr., een geschikte bergplaats te vinden. Schrijven van het centraal stembu reau, met mededeeling van aanneming van de benoemd verklaarde raadsle den. Goedkeuring door Ged. St. van het raadsbesluit tot wijziging der gemeen te-begrooting 1930. Worden aangenomen voor kennisge ving. De Voorzitter deelt mede, dat hij eenige dagen geleden een advertentie heeft gelezen, waarin een oude brand spuit te koop werd gevraagd. Spr. heeft op deze advertentie geschreven en ver trouwt, dat de raad er mede accoord zal gaan, dat de oude brandspuit wordt verkocht, als dit tegen een schappelijk bod kan gebeuren. De heer Hooykaas dacht, dat het de bedoeling was de brandspuit aan den Meidijk te plaatsen. De Voorzitter zegt, dat hierover in de vorige vergadering' wel is gespro ken, doch dit denkbeeld bracht toen bii de meeste leden een glimlach op het jgelaat, daarom leek spr. het maar 't beste de spuit te verkoopen, ze staat nu in den weg en het zal toch' niet in de bedoeling; van den raad liggen, om _als de slangen een maal1 versleten zijn dan nieuwe te gaan aanschaffen. De raad gaat er mede accoord, de spuit te verkoopen, als er een behoorlijk bod komt. (Slot volgt.) TRAGISCH STERFGEVAL. Twee broers kregen in een woning aan den Beijerd te Breda twist. De moeder wond zich hierdoor zoo op, dat zij in elkaa|r zakte en den geest gaf. De politie onderzocht de zaak in ver band met dit plotseling overlijden. Het onderzoek wees uit, dat aan mis drijf niet behoeft te worden gedacht. De 52-jarige koopman J. de Jong uit Rucphen, vader van 6 kinderen, viel te Prinsenhage van zijn fietss en kwam juist onder een passeeren- den wagen, geladen met steenen. Een der wielen ging hem over het li chaam. Het slachtoffer overleed een half uur later. O——' FELLE BRAND. Te Medemblik brak door onbeken de oorzaak brand uit in de con- servenfabriek van de fa. Kooy en Trompetter. Het vuur, dat gretig voedsel vond in de oude gebouwen, nam zoo snel in omvang toe, dat de brandweer weinig kon uitrichten. 's Avonds om half elf woedde het vuur nog met onverminderde kracht voort. De vlammen sloegen hooguit het van steen opgetrokken fabrieks gebouw. Ook uit het aangrenzende pakhuis en de kantoren sloegen de vlammen naar buiten. De brand was ontstaan in het bo vengedeelte van de fabriek. Het per soneel had om halfnegen het ge bouw verlaten. De brandweer, die slechts be schikt over een motorspuit en twee handspuiten, stond vrijwel machte loos tegenover het vuur. Er kwam assistentie uit Hoorn en Wervershoef, zoodat men tegen half twaalf kon zeggen, dat deze brand tot het verleden behoorde. De fabriek is geheel uitgebrand, Alles is op beurspolis verzekerd. Het 9-jarig knaapje Goossen, te Bergen op Zoom, dat nabij den Ou de Tol aldaar door een auto werd aangereden, toen hij den rijweg over stak, is in het ziekenhuis overleden.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 4