Voethalsp ort. Plaatselijk Nieuws. schijn, waarmede hij het meisje in den rug stak. Door den G.G. G.D. is de gewonde naar het Israëlietische ziekenhuis vervoerd. De jongeman, die zichzelf bii de politie had aangegeven, deelde me de, dat hij tot zijn daad was ge komen. omdat het meisje de ver loving had afgemaakt. Hij was daar over zoo opgewonden geraakt, dat hii zijn mes gegrepen had en haar in den rug had gestoken. o BEGROOTINGSTIJD. Her Zendingsbureau postgiro No. 6074 verzoekt ons plaats voor het volgende: Behalve de spanning, die de zen dingsweek en haar voorbereiding ons deze weken geefr, brengen October en November ons ook die andere spanning van het opmaken der begrootingen voor het volgend jaar. Vóór 1 Januari moeten de Zendelingen weten, wat zij in het volgend jaar voor hun werk mo gen besteden. En terwijl nog niet be kend is, of dit jaar de inkomsten de uitgaven zullen dekken, moet reeds worden vastgesteld, welk bedrag wij voor het volgend jaar aan de gemeente moeten vragen. Zelden, misschien nooit, zal de vast stelling van de begrooting zóó moeilijk zijn geweest als deze keer. Inkrimping van subsidies, terwijl opheffing van alle buiten subsidie vallende scholen onmogelijk is, daar de bevolking dan ook zonder geestelijke verzorging ge raakt. Geringere economische draag kracht hier te lande, maar niet minder bij de inheemsche gemeenten zelve. Bij na overal grootere moeilijkheden voor het Zendingswerk, zoodat allerwege om uitbreiding gevraagd wordt. Zullen wij eenzelfde bedrag kunnen vragen als verleden jaar? Dan zal nog allerlei af gesneden moeten worden, dat gevraagd wordt. Zullen wij de totaalbegrooting kunnen stellen boven die van verleden jaar? Moet zij er onder blijven? De Hoofdbesturen en de Financieele Commissie zullen voor moeilijke puzz les gesteld worden. Maar des te meer is het noodig dat nu voor dit jaar, ook in deze Zendingsweek, alle krach ten worden ingespannen. Want het is meer dan ooit noodig, dat het volgend jaar niet ook nog met een tekort van dit jaar moet worden belast. Met groo tere spanning dan ooit wachten wij den uitslag der zendingsweek af. ""gevonden^voorwjerpenT" Een gladde doablé-ring. Terug te bekomen bij den Geraeentebode v. Eggelen te Heusden. HEUSDEN. Juliana 2 speelde Zaterdag te Andel een tournooiwedstrijd tegen Sparta 2 al daar en won met 60, waarmede zij Sparta de grootste nederlaag bezorgde en alzoo in het bezit kwam van den lsten prijs, n.l een zilveren lauwerkrans. De voetbal vereen. R. K. V. speelde Zaterdagmiddag een vriendschappelijke wedstrijd tegen LO.NG.A. 3 en won deze wedstrijd met 9—3 Zondag speelde P. S. V. 4 een nederlaag wedstrijd tegen D. V. O. 2 te Haarsteeg, welke wedstrijd door P. S. V. 1 werd gewonnen met 40 en hierdoor den beschikbaar gestelden prijs behaalde. In een zeer spannenden, doch minder iraaien wedstrijd heeft Juliana 1 voor de le klasse P.V.B. Zondag j.l. van II.E C. 2 met 21 gewonnen. We wisten het dat Juliana 1 tegen H.E.C. 2 geen al te ge makkelijke taak zou hebben, doch de 2 winstpuntjes zijn binnen en hiermede heeft Juliana zich vaster op de eerste plaats van de ranglijst geschikt, Ondanks het koude weer, was er voor dezen wedstrijd veel belangstelling, welke steeds het elftal aanmoedigde en vol span ning de wedstrijd aanschouwde. Als rest zij dan nog vermeld, dat de rust inging met 11 en scheidsrechter Kaufmann uit Vught tamelijk goed leidde. CAPELLE. Het 4ste elftal der voetbalvereen. Excelsior speelde j 1. Zondag te Oisterwijk voor de 3de klasse N. V.B tegen Oisterwijk en won met 43. Het 2e elftal verloor op eigen terrein voor de 4 ste klasse B« v. B met 40 van H. V. V. uit Haarsteeg. NEDERHEMERT. Zaterdag speelde een gecombineerd elfial onzer voetbalvereen. D. O. S. een vriendschappelijken wedstrijd tegen W.V.V. gecombineerd te Wehl, welke met 5—3 door D. O, S. werd gewonnen. SPRANG. Zaterdag speelde N, E. O. 4 tegen S. D. O 4 op het S. O. terrein alhier. Deze club won met 4 0. N.E.O. 2 speelde tegen Excelsior 3 uit Capelle. Excelsior verloor met 50. WERKENDAM. De Zaterdag gehouden voetbal wedstrijd door W. V. V. 4 en Spartanen van Gorinchem, gehouden alhier, eindigde met 6-0. De uitwedstrijd van S. V. W. tegen Vuren (Seriewedstrijd) werd door eerst genoemde, na een spannende strijd, met 40 gewonnen. IIEUSDEN. Herplaatsing wegens misstelling. Op de aanbeveling ter benoeming van secretaris dezer gemeente zijn ge plaatst de heeren 4A. van Delft, ambtenaar ter gemeente secretarie, alhier. 2, C. H. G. M. Meuwese, ambtenaar ter gemeentesecretarie te Teteringen. Bovengemelde aanbeveling geldt tevens voor de benoeming van Ambtenaar van den Burgerlijken Stand met den dage- lijkschen dienst belast. Openbare vergadering van den raad der gemeente Heusden op Don derdag, 17 November 1932, des avonds 8 uur. Aan de orde 1. Beëediging van den I-Ieer P. F. Schmiehusen als lid van den ge meenteraad. 2. Notulen der vorige vergade- ring. 3. Mededeeling van ingekomen stukken. 4. Benoeming van gemeente-se cretaris en ambtenaar van den bur gerlijken stand. Door B. en W. worden aanbevo len 1. A. van Delft, te Heusden. 2. C. H. G. M. Meuwese te Te teringen. 5. Voorstel van B. en W. tot ver lenging van de rekening-courantover eenkomst met de Bank voor Nederl. Gemeenten. 6. Voorstel van B. en W. tot wij ziging der winkelsluitingsverordening. 7. Verzoek M. v. d. Pol c.s. ver mindering pacht bouwland bij de vuil nisbelt. 8. Wijziging gemeentebegrooting 1932. 9. Regeling pensioensgrondslagen gemeente-ambtenaren. AALST. Zaterdagavond is alhier onder leiding van den heer B J. Peters, hoofd d. Chr. School een Jongelingsvereeniging opge richt. Er traden toe 9 leden en 9 as pirant-leden. Het bestuur wordt gevormd door de heeren B. J. Peters, voorz., II. v. Ooijen Dzn., secr., G. v. Ballengooien, penningm. ALMKERK. Onder groote belangstelling hield de Ring „Altena" van Herv. Jongel.ver. te Ippelschendijk in 't gebouw „Concordia" aldaar eene vergadering. Na opening door den voorzitter, den heer Bronkhorst van Andel en het zingen van Psalm 253 ging deze in gebed voor, waarna voor lezing der notulen volgde. Hierna volgde een bij bel bespreking, welke ingeleid werd door het lid H Boom van B.-broek over „De rijke Jongeling". Na deze gezellige bespreking volgde pauze. Aan deze pauze werd een einde ge maakt doordat een krachtig „Wilhelmus" en een „Lof zij de Heere" was gezongen Daarna werd door een lid een opstel ten beste gegeven, getiteld „Gandhi". Door een ander lid werd „de Schepping" voorgedragen. Beide onderwerpen werden keurig afgewerkt. Hierna behandelde de Voorzitter een vraag, waaraan ook Ds. Van Dingstee, Herv. Pred. alhier, het zijne bijdroeg. Nadat nog van de rondvraag gebruik was gemaakt, sloot Ds. Van Dingstee na 't zingen van Psalm 149:5 dezen gezelligen avond met dankgebed. ANDEL. Tot Notabelen in de Ned. Herv. Kerk alhier zijn herkozen de heeren I. den Dekker Joostzn. en Adr. Naaijen. Als Notabel in de Ned. Herv. Kerk heeft bedankt de heer Ant. de Fijter, terwyl de heer G. van Andel heeft ver klaard, niet meer in aanmerking te willen komen voor lid van 't College van Toezicht. Bij het lossen van kolen kwam de arbeider W. van Hemert met een zak kolen van de trap te vallen in bet ruim van 't schip. Hij bezeerde zich daarbij danig aan hoofd en lichaam. De koopman F. J. van Duist, alhier, had het ongeluk, toen hij met een kar aardappelen de z g. kwelstoep opreed, te vallen en onder de wielen terecht te komen. Hij verwondde zich daarbij vrij ernstig aan de beenen en moest naar huis worden vervoerd. Dr. Van Oostrum verleende hulp. CAPELLE. De stemming ter verkiezing van 2 kerkeraadsleden der Ger. Kerk alhier, is vastgesteld op a.s. Zondag na de na middaggodsdienstoefening. Naar we vernemen zal Mej. v. d. Velden uit Hatert, benoemd tot wijkver pleegster alhier, 4 Dec. a.s. in functie treden. i DRONGELEN. Morgen (Donderdag)avond 7 uur zal er vanwege het Comité van Winter- lezingen in de Ned. Herv. Kerk alhier een lezing gehouden worden door den WelEd. Heer v. d. Brugge, hoofd der school te B. Broek, met als onderwerp „Hoort naar Zijne stem." EETIIEN. Bij de Wed. Verdoorn werd dezer dagen een biet gerooid met het kolossale gewicht van I9Va pond. HEESBEEN. De dankstond voor het gewas, die vorige week Dinsdag doordat Ds. Leenmans verhinderd was niet kon doorgaan, zal thans plaats hebben a.s. Vrijdagavond om 6.30 uur. Ds. Leenmans hoopt dan voor te gaan. MEEUWEN. Donderdag 4 7 Nov., hoopt Ds. J. Hindriks des avonds om zeven uur in de Ger. Kerk alhier op te treden alsdan zal er dankuur voor 't gewas worden gehouden. NEDERHEMERT. De vergadering van kerkeraad en kiescollege die veertien dagen ge leden niet kon doorgaan, omdat de kerkeraad zich niet aan de kerkelijke voorschriften gehouden had en wel ke nu Maandagavond j.l. plaats zou hebben, werd voor de tweede maal geschorst. NIEUWENDIJK. Op Donderdag 17 Nov. a.s., des voormiddags 9 uur, zal de algemeene najaarsledenvergadering worden gehou den van de coöp. zuivelfabriek „Altena" in café Dekkejr te Almkerk. Op de agenda komt o.m. voor een voorstel van het Bestuur tot aankoop van grond en het stichten van een garage. Aan de coöp. Aan- en Verkoop- vereen. is de heer A. Crezée aangesteld tot magazijnmeester voor de nieuwe afdee.ling. Naar ons van betrouwbare zij de werd medegedeeld, is door de zang- vereen. O.K.K. aan de door haar op 7 Dec. te geven uitvoering een zeer bizondere attractie verbonden. Ter af wisseling van de zangnummers zullen er n.l. lichtbeelden worden vertoond, die betrekking hebben op de plaats onzer inwoning. Foto's van personen en groepen enz. zullen op het doek worden vertoond. Zijn we goed inge licht dan zullen we te zien krijgen, Nieuwendijk van voorheen en thans. Nieuwendijk bij zomer en winter, bij maanlicht en nacht. Ook mogen do bezoekers der uitvoering verschillende foto's meebrengen om, wanneer ze ge schikt blijken op het doek te vertoo- nen. Zorg dan bezoekers voor varia.ie. Het beloofd een aantrekkelijk program ma te worden. RAAMSDONKSVEER. Dhr. Langëjans, beambte aan het Spoor, werd overgeplaatst naar Enter. (Overijsel). Tot ouderling der Ger. Kerk werd gekozen dhr. J. de Koning en tot dia ken dhr. C. v. Ommeren Czn. Door stemgerechtigde lidmaten der Herv. Kerk werden gekozen tot gemachtigden van het Kiescollege de heeren M. J. de Rooij Az., H. ,v. d. Werf en W. J. Lankhuijzen Sz. Mevr. Guittart en Mej. Hageman, respectievelijk Voorzitster en Secr. der Herv. Meisejsvereen. „Schaart U onder den Goeden Herder", werden gekozen tot lid van het Comité van Winter- lezingen. Ds. Ter Haar Romeny uit Ginne- ken zal in de Veersche Chr. School Donderdag een lezing houden over de Zendeling Arts te Labrador. Dhr. L. Prins Lzn. werd over geplaatst naar het veerpont van 'sGre- velduin-Capelle. De collecte voor de Samenwer kende Zendingsvereen. te Oegstgeest bedroeg in deze gemeente f124.ter wijl uit Qeertruidenberg door de com missie nog ruim f 16.ontvangen werd. SPRANG. Vanwege het pi. Crisis-comité werden in verschillende gezinnen steen kolen gedistribueerd. Tusschen 19 en 24 November a.s. zal door verschillende dames langs de huizen een collecte gehouden worden. Ziende der tijden nood hoopt het pl. comité op een flinke offervaardig heid. Tot Ouderling bij de Ger. Kerk alhier, werd gekozen de heer G. Bras penning en tot Diaken de heer G. Both. Heden Woensdag zal bij de Ned. Herv. Gemeente verkiezing plaats hebben voor 2 leden van het College van Nota belen. Aan de beurt van aftreding zijn de heeren W. van Campen en M. Ros. J.l. Zondagavond werd in de Be- soijensche Steeg, nabij het richtspad, zekeren Van Zon uit Kaatsheuvel door de auto van den heer Couvé aangereden. Daar v. Z. onder den invloed van sterken drank verkeerde, liep hij voor de auto. Met een diepe hoofdwonde werd hij op genomen en naar het ziekenhuis te Kaats heuvel overgebracht. De chauffeur treft geen schuld. Vanwege de Chr. Besturen Bond afd. Sprang Capelle werd j.l. Donderdagavond in de zaal van de Chr. Volksbond alhier een zeer druk bezochte propagand^-vergadering gehouden. Óp de in deze kringen gebruikelijke wijze opent haar Voorzitter, de heer J. C. de Roon, deze bijeenkomst Na een woord van welkom, gericht tot de beide sprekers en de heeren pre dikanten Ds. Hagen en Ds. Keizer, ver kreeg Ds. Hagen het woord tot het uitspreken van zijn openingsrede. In dit openingswoord wees ZijnEerw. op de roeping van den Chr. arbeider en wekt op tot een belijden en beleven van het beginsel. Hierna sprak de heer J. v. d. Steen over „In den Storm", waarna de heer Wetselaar uit Dordrecht behandelde „Arbeid roept". Hierna sprak Ds. Keizer een slotwoord, inhoudende „Trouw aan het beginsel". Na een woord van dank sloot de Voorzitter de vergadering en sloot Ds. Hagen met dankzegging. VEEN. In het door mij toegezonden raads- verslag van 5 Nov. is een kleine fout ingeslopen, welke ik nog gaarne even herstellen wil. Door den heer Van der Pol is niet gezegd, dat het zijn bedoeling was, om grond af te staan aan T. Timmermans, „van den voorgevel van zijn huis tot den achtergevel van zijn huis", maar: „tot den achtergevel van zijn schuurtje". (Correspondent) Door den heer B. van der Pol, ondernemer van de „Wijksche Radio Centrale", is ook in deze gemeente be gonnen om een radionet te bouwen. Naar wij vernemen, bestaat er nog al animo om aan te sluiten. WIJK EN AALBURG. Voor de bazar, uitgeschreven door de voetbalvereeniging „Wilhelmina" alhier, en die gehouden zal worden op 24, 25 en 26 November, is door de navolgende fir ma's en personen een bijdrage geschonken J. v. Spaandonk, stoomververij Tilburg Zaadhandel Turkenburg, Bodegraven Rij- wielenfabriek Simplex, AmsterdamLevens verzekering R.V S. Rotterdam J. Wage- makers en Zonen, verfhandel Breda Levensverzekering Utrecht te Utrecht De Rooij en Oer'emans, Waalwijk Molijn en Co.. Rotterdam R. H. I. W. A., Rotterdam N.V. Niemeijer Tabak. Gro ningen A. Hobbel, Zaadhande' Ooltgens- plaatRijwielfabriek Batavus, Heerenveen T. Vergeer's Groothandel. ZutphenH. Clement, Bode Heusden Firma v. Wolf MeppelK. van Weiij's Sigarenfabriek, RoozendaalN.V. Philips Broos, Sigaretten- fabriek MaastrichtMej. J. Bouman, 's Bosch Bergeijk en Stuf keus, Gorinchem Ludwigleven en Sormani's Verfhandel, Rotterdam Th. van Wijk, Horl.-Juweiier, Gorinchem Jos. de Folter, Waalwijk Van Klaveren, Verfhandel Rotterdam Van Gendt, Waalwijk Wed. v. Schuppen, Sajet- en Wolfabriek, VeenendaalN.V. Bola Machinefabriek, Tilburg M. P. de Jong, Houthandel, Zaltbommel Kuijpers en Co., Amsterdam G. van Kampen, Schoenmaker Veen Van Mill, Autohandel Gorinchem N.V. Zeepfabriek Het Klaver blad, Haarlem Wed. C. Merkx, Likeur- handel, Heusden De Bijenkorf, Koog aan de Zaan Colgate Palmoline Zeep, Amster dam N V. Artsilk Wolfabriek, Breda J. Monster, Gorinchem Automekuur, 's-Bosch Purfina depót, 's-Bosch C. v. d. Steenhoven, ZeistH. W. P. Venroij, Houthandel 's-BoschMej. W. v. d. Pol- Wijgers, Heusden Joh. de Ruijter, manu facturen, Veenendaal Hubert Melus, ma nufacturen, Tilburg P. Faas, Tilburg F. Stap's, Tilburg Jac. v. Wageningen, Ijzerhandel DordrechtHevea-Bandenfa brieken, filiaal 's-BoschMej Schouten, Boekhoudster, 's-Bosch. Gijs v. d. Pol, BoterhandelM. Schouten L. v. Zandwijk Ant. de Waal T.d. v.v. Rood-Broeken Johanna Treffers B d. Mina Treffers B.d. Nic. v. d. Maaden Jan v. d. Maaden T. v. Helden G.z. G. v. d. Maaden L. v. Veen J. Bouman, Boterhandel G. v. AlphenWed. D. Bouman C. Millenaar E. A. v. Balle- gooijen B. VerzijlWillem Schouten B. Krop Adr. v. Wijk, Smid M. Bou man, Nieuwenwoning P. v. d Velden C. v. d. Velden; G. J. Bouman; N. N.; N. N,, allen te Wijk. Wed. Th. Schouten; A. v. BerkelW. Schouten, Gem.-Ontv.C. v. Wijk, met selaarJ. Bouman, Café H. Bouman Jz. Mina v. d. Steenhoven Wd.;J. Bouman- Versteeg C. Bouman Az A. v. d. Pol- Versteeg, allen te Aalburg. WIJK. Sedert Dr. Veenhuysen het ini tiatief nam het „Groene Kruis" te Wijk en Aalburg en Veen te ver sterken. om zoo, mogelijk tot efen verpleegster te komen, gaat de zaak zooals het zich voorloopig laat aanzien als op rolletjes. Reeds de eerste trek leverde 400 leden en f 500 op. Dank aan allen, die spon taan meewerkten is hier zeker op. zijn plaats in 't bijzonder aan de da mes, die veel tot het succes bijdroe gen. We zijn er nog niet. jnaar on getwijfeld heerscht er een goeden geest tot samenwerking. Vooral als het mooie werk van een verpleeg ster gezien en aan den lijve beleefd wordt zal dit vele tot nog toe van verre staanden. doen aansluiten. Is zoo n verpleegster tevens belast met toezicht op tuberculoselijders. dan vindt ze hier een groot arbeidsveld. Immers welke familie weet daar niet van mee te spreken Rijk en Pro vincie geven in dat geval ook flin ke subsidie. Dat dit dringend noodig is, daarvan getuige wel de hélaas altijd bezette tenten en tal van lig stoelen. Er wordt wel eens gerede neerd. ik heb geen „Groene Kruis" noodigik heb zelf geld genoeg. Zeker, maar daarom werd 'tniet be gonnen. Wèl om hen. die daar el lendig en dikwijls behoeftig neder- liggen. Men stelle zich toch eens de vraag: „Wat onderscheidt mij, dat ik daar zelf niet lig. öf mijne kin deren" Woont Gij zóó zeker Zijt gii zóó zeker van uw goed Zóó zéker van Uw gezondheid Hebben wij niet groote bergen zien vallen en de vreeselijke tuberculose en ty phus in de grootste huizen zien bin nen treden, intusschen er is van alle kanten medewerking en ook 't Be stuur verzoekt medewerking aan al le geneesheeren der buurgemeenten Heusden en Andel. Van belang is vooral ook. dat verschillende man nen van gezag en positie steun be loofden. Het hoofd der gemeente geeft aan alle ingezetenen al een prachtig voorbeeld, door zitting te willen nemen in 't Bestuur. Dr. Veen huysen stelt zich beschikbaar als ad- viseerd geneesheer. De muziekver. „Onderling Genoegen" bood al di rect een gratis concert aan. Het Be stuur besloot ook de muziekvereen. „Oefening en Uitspanning" en de zangvereeniging om hunne medewer king, die al te voren vaststaat. Ook ligt het in 't voornemen aan de 2 gemeenten subsidie te vragen en aan de diaconiën der kerkgenootschappen. Immers ook hunne arme worden ge holpen. We hopen, dat allen de zaak wat breed zullen opvatten, vooral in 't begin, om het „Groene Kruis" op het paard te helpen. Eerlang wordt er een Algem. vergadering gehouden. Welnu, sluit dan nog vóór dien tijd aan. dan hebt ge mee te beslissen en blijft niet thuis zitten. Komt en brengt Uw raad of wenschen naar voren. Komt hooren waar Uw geld blijft en werkt zoo door Uw belangenstel- ling en medeleven mee tot den op bouw. 't Is immers geen „.Groene Kruis" van een stuk of wat heeren. neen 'tis Uw en ons „Groene Kruis". Den datum der Algemeene ver gadering. wordt in dit blad bii ad vertentie nader bekend gemaakt. De lieer Krop heeft bedankt als penningmeester. (Ingezonden). WERKENDAM. Rectificatie In het bericht van j.l. Zaterdag, betreffende lezing Ds. Jonker voor de A. R. Kiesvereen. alhier, over „Geen Fascist, maar Anti-Revolutionair", moet punt 4 niet wezen „Anti-Revolu tionair" maar „Anti-Anti-Revolutionair". Zaterdag j.l. zijn de drie gemach tigden van het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk, n.l. de heeren C. W. Dee- nilc, A. G. van Duist en A. Schaar, met groote meerderheid van stemmen als zoodanig herkozen. Gekozen als Ouderling der Geref. Kerk, de heeren P. Verdoorn Sr. en M. Ippel B.M.zn. Met het uitvoeren zijner werk zaamheden kwam de reeds bejaarde J. A. v. O. te vallen, waardoor een riet stoppel geheel door zijn linkerhand dröng en aan de bovenzijde er weer uit kwam. Hiervoor moest hij zich ter stond onder geneeskundige behandeling stellen. Naar men ons mededeelt fzal de Armmeester van het Burgerlijk Armbe stuur alleen zitting houden des Woens dagnamiddags van 1 tot 2 uur. Het geheele Bestuur der Chr. Jongel. en Jongem. vereen. „Andreas", werd Zondagmiddag j.l. met meerder heid van stemmen herkozen. Gekozen als bestuurslid der Chr. zangvereen. „Hallelujah", de heer Joh. Kramer. 3 Donderdag a.s., des n.m. te 7 uur zal de Herv. Chr. Naaikrans „Spreuken 910a" met de Chr. Meisjesvereen. „Fébé" het jaarfeest houden, in het Herv. vereenigingsgebouw. Naar wij vernemen zal binnen kort voor de Ring Altena van Herv. Jongel. vereen, een spreker optreden met het onderwerp „Kerkherstel". Het dochtertje van Wed. T. v. Dr. klemde haar rechterhand zooda nig onder een raam, dat de hulp van Dr. Mijnlieff moest worden ontboden. Een vinger was geheel opengescheurd. Vrijdag a.s., des n.m. 7 uur zèl voor den Algem. Ned. Fascistenbond in de Nutszaal alhier optreden, de heer E. B. Derks met het onderwerp: „Gods dienst en Fascisme" en de heer J. A. Baars met het onderwerp „Geen Anti- Revolutionair, maar Fascist". Vrijdag a.s., des avonds 7 uur, zal het Nederl. Bijbelgenootschap afd.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1932 | | pagina 2