Bazar „Groene Kruis" Marktberichten. Voetbalsport. Plaatselijk lieuws. BOERDERIJ TE DRONRIJP AFGEBRAND. Donderdagavond is te Dronrijp afge brand de boerderij, bewoond door T. W. P. van Duinen. Met man en macht werd gewerkt om zoo veel mogelijk vee te redden. 't Ging niet gemakkelijk, daar het elec- trisch licht niet meer wilde branden en men aanvankelijk dus in het donker de koeien moesten losnijden. Hierbij ver wondde Van Lunzen zich nogal ernstig aan den polstoen zijn hulp niet meer noodig was, liet hij zich bij den dokter te Dronrijp verbinden. Later kregen de dappere mannen bij het schijnsel van twee carbidlantaarns eenig licht. En zoo gelukte het hun, daar het vee gewillig den stal uitliep 29 melkkoeien, 6 pinken en één paard uit de fel brandende schuur te bevrijden. Twee paarden, een stier, zeven nuch tere kalveren en vier varkens waren niet meer te redden en kwamen in de vlam men om. Ondertusschen waren de spuiten van Dronrijp en uit Marssum in de nabijheid van de plaats des onheils aangekomen. Doch aan blusschen viel niet meer te denken. Een gedeelte van het woonhuis, waaruit een deel van den boedel was gehaald, kon worden behouden. Hoog laaiden de vlammen uit de schuur op, fel brandden de 400 wagens hooi, dat in twee gollen was verborgen. In den donkeren avond leverde het vlammenspel een fantastische aanblik op, dat door honderden die per fiets waren gekomen, werd gadegeslagen. Echter op een behoorlijken afstand, daar marechaus- see's en politie den toegangsweg naar wat eens een boerderij was hadden afgezet. O— MEISJE IN BRAND. Zondagmiddag zijn van de 18-jarige T. Biebe in het Tehuis voor Vrouwen van het Leger des Heils aan den Schie- damsche dijk, doordat zij te dicht bij een kachel kwam, de kleederen in brand geraakt. Men slaagde erin de vlammen met een deken te dooven, doch kon niet voorkomen, dat zij ernstige brandwonden aan de dijbeenen en het zitvlak bekwam. Zij werd in het Ziekenhuis aan den Coolsingel te Rotterdamter verpleging op genomen Het begin van brand is met emmers water gebluscht. O— NEKKRAMP. In het gezin van H. te Bladel is bij een jongetje van 5 jaar en een meisje van 6 jaar nekkramp geconstateerd. De patiënten zijn naar het Ziekenhuis te Eindhoven gebracht. O INBRAAK. Zaterdagnacht hebben dieven zich toe gang verschaft tot de R.-K. kerk te Rysbergen. Pogingen om het tabernakel en de kluis in de sacristie te onsluiten zijn mislukt. De houten offerblokken werden geledigd. Na alle kasten door zocht te hebbea en van den miswijn te hebben gedronken, hebben de inbrekers het kerkgebouw verlaten. O— VERDUISTERING VAN f30.000. Op een effectenkantoor op de Keizers gracht te Amsterdam is door een employé door valsche boekingen verduistering ge pleegd. Reeds gedurende vijf jaar heeft hij door het vervalschen van chèques en kwitanties geld aan de zaak weten te onttrekken. Deze bedragen zijn tenslotte opgeloopen tot t 30.000. De politie heeft den bediende, die al vele jaren bij de firma werkzaam is, ge hoord. Hij heeft bekend het geld ten eigen bate te hebben aangewend. DREIG BRIEVEN Een gezin in de gemeente Schoterland ontving voor eenigen tijd van een familie lid in Duitschland een brief om geld. Werd daaraan niet voldaan, dan dreigde hy met overkomst en moord. Er werd daarop een bedrag toegezonden. Thans is een tweede dreigbrief ontvan gen. Ook een notaris heeft thans een brief in denzelfden geest ontvangen. De politie heeft de brieven in beslag genomen. O DOODELIJKE AANRIJDING. Vrijdagavond is te Alterveen een wiel rijder door een auto, die uit Nieuwe Pekela kwam en die met een snelheid van meer dan 100 K.M. reed, aangereden en op slag gedood. De auto werd bestuurd door K. uit Veendam, terwijl als passagier medereed H. K., eveneens uit Veendam. Beide personen verkeerden onder den invloed van sterken drank. De bestuurder bekwam tengevolge der aanrijding geen letsel, doch H. K. bekwam eenige ver wondingen, waarvoor hij in het R.K. te Winschoten werd opgenomen. De politie heeft de zaak in onderzoek. O— LEGERVLIEGTUIG OVER DEN KOP GESLAGEN. Ongeveer 11 uur Zaterdagmorgen maakte het jachtvliegtuig type D. 285 een terrein- vlucht boven Soesterberg, bemand met den vlieger jhr. v. Asch v. Wijk. Door het onklaar raken van het landingsgestel sloeg by bet landen het toestel over den kop. De vlieger bleef ongedeerd. Het toestel is ernstig beschadigd. O— BOERDERIJ AFGEBRAND. In de nacht van Vrijdag op Zaterdag is de boerderij van de familie De Bruijn te Zundert, klinkerweg tot den grond afgebrand. Zestien stuks koeien kwamen mede in de vlammen om. Omtrent de oorzaak is niets bekend. o AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. De heer en mevrouw Leemhuis reden Zondagavond met hun auto door het dorp Beerta, mevrouw zat aan het stuur. Door onbekende oorzaak reed de wagen tegen een boom. De beide inzittende werden ernstig gewond en werden overgebracht naar het ziekenhuis te Winschoten. O BRAND TE 's-HERTOGENBOSCH. Vrijdagmiddag is in de autogarage van den heer Fr. Vullings, aan den Vughter- dijk te 's-Hertogenbosch, een auto, die geheel met petroleum was gewasschen, in brand geraakt. De hitte door den brand ontwikkeld, was zoo hevig, dat de ruiten van het bovenlicht in de garage gesmolten zijn. De politie-brandweer slaagde er in het vuur te blusschen. Er is veel waterschade, doch alles is op beurspolis verzekerd. o ROTTERDAMSCH SCHIP VER GAAN. Twee dagen aan de pompen. De „kapiteinsche" het laatst gered. Reuter meldde Zaterdagavond uit Londen? dat het radiostation Fishgu ard bericht had gekregen van de red ding van zeven opvarenden van den eNderlandschen motorschoener „Cla ra", welke, op weg naar Ierland, om 6 uur namiddags bij Luck Wates Bank aan de Iersche kust verging. Kapitein Mairn van de Iersche stoom boot „Ierne" meldde, dat hij de zes leden der bemanning en de vrouw van den schipper aan boord had. De „kapteiinsche" was de laatste, die van de commandobrug van het zin kende schip werd gered. o HET „BLAUW" BIJ AARDAPPELEN. „Het „blauw" bij aardappelen, hier en daar ook wel het „zwart" of grauw- vleezigheid genoemd, is in den oogst van het afgeloopen jaar weer waarge nomen en soms zelfs in zeer sterke mate. Vandaar, dat de Plantenziekten- kundige Dienst het raadzaam acht, de aandacht van de verbouwers te ves tigen op de wijze, waarop het blauw geheel of grootendeels kan worden voorkomen. Uit onderzoekingen is gebleken, dat het „bIauw"-worden wordt tegengegaan door het toedienen van kali. In die gevallen dus, waarin optreden van „blauw" verwacht kan worden, late men de kalibemesting in geen ge val achterwege. Alle kalimeststoffen oefenen in dezen denzelfden invloed uit. Wegens het naderen van den poot- tijd verdient aanwending van de chloor- houdende meststoffen met het oog op chloorvergiftiging geen aanbeveling. Voor advies omtrent de aan te wen den meststoffen en de hoeveelheden wende men zich tot de rijkslandbouw- en tuinbouwconsulenten, die evenals de Plantenziektenkundige Dienst en de hierbij werkzame ambtenaren gaarne nadere inlichtingen omtrent het „blauw" verstrekken. GORINCHEM, 6 Maart. Op de veemarkt was heden aange voerd 110 runderen, 14 nuchtere kalveren, schapen, lammeren, 285 biggen, 133 overloopers. Men besteedde voor: Zware kalfkoeien f150225. Melk koeien f125f210. Kalfvaarzen f 100 200. Guiste vaarzen f 60—100 Pinken f40 70. Nuchtere kalveren f5 8 Schapen f Lammeren f Overloopers f1044. Biggen f 48. BREDA, 6 Maart Op de heden gehouden veemarkt waren aangevoerd 164 stuks vee, t. w. 66 stuks hoornvee, varkens en 98 biggen. Prijzen Biggen f7.tot f 11. Kalfvaarzen f 130.tot f 200. Per pond geslacht le kwal. 2e kwal. 3e kwal. Vette vaarzen 2225 2022 Vette koeien 20—22 1619 Stieren 2022 1618 HandelHet vette vee werd vlot ver kocht, vooral de goedsoortige vaarzen en jonge koeien waren gewild. Het kalfvee was minder vlot. De biggenhandel was goed. ROTTERDAM, 6 Maart. Aanvoer 976 varkens. Prijzen per K.G le kw. 2e kw. 3e kw. 29—30 25—28 21—25 HOLLAND—HONGARIJE 1—2. De voetbalwedstrijd HollandHongarije, j.l. Zondag in het Stadion te Amsterdam gespeeld, eindigde met 12 in het voor deel van Hongarije. FRANKRIJK B-NEDERLAND B. 3—1. De wedstrijd Frankrijk Amateurs Nederland B, die j.l. Zondag te Havre werd gespeeld, is in een 31 nederlaag voor de Hollanders geëindigd. Er waren zeker 20.000 toeschouwers op het Stade Muni cipal aanwezig, toen de Belgische scheids rechter Leroy liet aanvangen. HEUSDEN. Zondag j.l. speelde „JULIANA I" te Dronen een vriendschappelijke wedstrijd tegen „QUICK I" Waalwijk ter gelegen heid der terrein opening der v.v. „LONGA" aldaar. Voor den aanvang der wedstrijd sprak A. Toethuijs, aaanvoerder van het 1ste elftal van „Juliana" eenige waardeerende woorden tot den voorzitter van „Longa" waarin hij tenslotte hoopte dat beiden vereenigingen elkaar dikwijls mogen ont moeten. Hierna nam J. Sens, secretaris der voetbalvereeniging „Juliana" het woord van den aanvoerder over. Spreker sloot zich by de woorden van den aanvoerder aan en sprak daarbij de hoop uit, dat de schakel die thans tusschen „Longa" en „Juliana" is ontstaan, zich nauwer aan elkaar zal sluiten en overhandigde hierna een bloemenmand. Daarna had de wedstrijd plaats die door „Juliana met 42 werd gewonnen en waardoor ze in het bezit kwam van een zilveren medaille die door „Longa" beschikbaar was gesteld. „Juliana II" speelde Zaterdag j.l. een vrienschappelijke wedstrijd tegen „Achilles I" te Veen en speelde dezen gelijk 1—1 Ruststand 1 0 voor „Juliana II". CAPELLE. Het le elftal der v. v. „Excelsior" speelde j.l. Zondag te Baardwijk voor de 3e klasse N.V B. tegen „Juliana I", welke wedstrijd eindigde in een 21 nederlaag voor „Excelsior". NEDERHEMERT. De j 1. Zaterdag gespeelde voetbalwed strijd „D. O. S. 1"—„Z. S. V. I" te Zuiii- chem eindigde met 33. „D. O. S. I" zal 2e Paaschdag deelnemen aan.de door de v.v. „Voorwaarts" uitgeschreven Serie- wedstrijden te Aalst. WERKENDAM. De j.l. Zaterdag gehouden voetbalwed strijd door „W. V. V. I" en W. C. E I." op 't „D. O. S."-terrein te Gorinchem, eindigde met 34 de match tusschen „S. V. W. I" en „Ajax" van Hardinxveld met 23. WIJK EN AALBURG. Zaterdag j 1. nam de v v. „N.O.A.D.", zooals gemeld, haar nieuw terrein in gebruik. Liet het weer zich 's morgens niet al te goed aanzien, het heeft zich toch goed gehouden. Te ongeveer halfvier arriveerde de ver eenigingen, die hunne medewerking zouden verleenen, zoodat op tijd kon worden aan gevangen. Te ruim half vier floot de scheids- rechter, de heer E. Poddewijn uit Heusden, de sporters bij elkaar op 't middenveld, waar door den secretaris van „N.O.A.D." een openings- en welkomstwoord gesproken werd. Hierna wenschte de voorz. der v.v. „De Merwede", „N.O.A.D geluk met haar nieuwe terrein en overhandigde haar woordvoerder, als herinnering aan dezen dag, een klein zilveren schildje, waarvoor deze vereen, werd dank gezegd. Thans komen voor den eersten wedstrijd in 't veld „N O.A.D. I" en „Spaita" uit Andel, Deze wedstrijd, die een sportief verloop had, eindigde in gelijke stand 1 1. Hierna komen in 't veld „Wilhelmina" alhier en „De Merwede" uit Gorcum. Voor de bal werd afgetrapt, richtte de aanvoerder van eerstgenoemde vereeniging enkele hartelijke woorden tot hare plaat selijke zustervereen. en bood vervolgens een prachtige bloemenmand aan, waar voor hartelijk dank werd gezegd door den secr. van „N O.A.D." Deze wedstrijd werd na spannend forsch spel door „Wilhelmina" gewonnen met 2—1. Hierna werden pinalty's gegeven tus schen „N.O.A.D." en „Sparta", daar de beker die hiervoor beschikbaar was ge steld moest gewonnen worden. „N.O.A D won met pinalty's, waarna L. v. Kuijk, secr. van „N.O.A.D.", alle aanwezigen hartelijk dankte voor hunne belangstelling en de vereen, voor hunne medewerking, waarna hij de prijzen die beschikbaar gesteld waren, uitreikte. Dat deze dag voor „N.O.A.D." niet zonder succes was, kunnen wy wel aan nemen. A. s. Zaterdag zullen de wedstrijden worden voortgezet tusschen Achilles" Veen„Voorwaarts" Aalst om 4 uur en „N.O.A.D. II"„D.O.S. I" uit Nederhe- mert om 5 uur. Deze wedstrijden zullen gespeeld worden om 2 medailles. Het „N.O.A.D."-terrein, dat zeer mooi gelegen is, aan den weg. in het centrum van ons mooie dorp Wijk, geeft een goeden indruk, en is door uitmatten aan het ge zicht onttrokken, wel een bezoek waard. Vooral de vereen, die daar hun wedstrijden spelen zijn er vol lof over. GEVONDEN VOORWERPEN. Op 1 Maart in den Polder van Genderen op een rolwagen 2 JASSEN en HOED, op den Genderschendyk bij J. Mooren op het erf een POLSTOK. Terug te beko men bij D. Bouman, onbez. Ryksveldw. te Wijk, B No. 190. Op de Rijksweg tusschen de Gendersche haven en de brug by de wed, A. Splinters een WANTJE en een KRUK VAN EEN VRACHTAUTO bij Mouthaan te Genderen. Terug te bekomen bij de Gemeente-veld wachter Kleinloog te Genderen Een HANDBESCHERMER op de Doe- verensche Steeg. Terug te bekomen bij C. S. de Joode, schilder te Genderen. INGEZONDEN (Buiten verantwoording der Red.). Mijnheer de Redacteur! Nu blijkens de vele ingezonden stukken in uw courant, sommige dee- len van het land van „Heusden en Altena" in beroering komen over een eventueel te stichten drinkwaterlei ding en in één dier stukken op een nogal stumperige wijze ook mijn naam wordt genoemd, meen ik goed te doen mijn inzicht over deze zeer aan te bevelen zaak kenbaar te ma ken. De aanleg van een goede drink waterleiding behoort tot de sociale taak der gemeenschap. Daar waar de kiezers en meer speciaal de arbei ders behoorlijk georganiseerd en on der bekwame leiding door vertrou wensmannen worden voorgelicht, zal medewerking aan de uitvoering van bestaande plannen gaarne worden verleend. In die gedeelten van uw streek, waar men zich van iedere sociale- actie bij voortduring heeft onthouden, wordt onder suggestie van enkele zoogenaamd liberale en meer gewich tig, dan wetenschappelijk doende courantenschrijvers, een weinig sym pathiek aandoende negatieve en on sociale rel met de daarvoor geëigen de middelen op touw gezet. Voor hen, die met vlijt en noes ten arbeid trachten te voorzien in !de behoeften van hun gezin, is het ver krijgen van een goede drinkwater voorziening meer een kwestie van recht, dan van geld. Daarom hoop ik van harte., dat binnen afzienbaren tijd de pogingen, die worden aangewend tot het ver krijgen van een goede drinkwater voorziening ook in uwe streek met succes zullen worden bekroond. Al leen algemeen verplichte aansluiting geeft zekerheid, dat ook de kleine man overeenkomstig Jiet hem toeko mend recht hiervan zal kunnen profi teered Hoogachtend. VAN CAMPEN. Dinteloord, 6 Maart 1933. WIJS, AALBURG en VEEN. Giften in natura, ingekomen voor den te houden bazar op 23, 24 en 25 Maart a.s., ten bate van de vereen. ,.Het Groene Kruis" afdeeling Wijk, Aalburg en Veen. Eerste lijst. Firma's: Hunink, Deventer, 10 bus jes leverpastei; N.V. Spits en de Haan's Oliehandel, Dordrecht, 12 flesschenbo- terolie; Burgers E.N.R., 10 stel rijwiel- kaarten; Vacuum Oil Campany, R'dam, 1 vulpenhouder; Luijben, 's Bosch, vul penhouder; v. Laarhoven, Heusden, ko peren bloemhanger; Simplex Rijwiel- fabrieken, 20 aschbakjes; wed. Geer- mans, Gorinchem, schilderijtjes, ballen, tollen, enz.; Rivière, Zwolle, schrijf behoeften o.a. potlooden, gum, enz.; Pharm. Fabriek v.h. Brocades-Stheeman, Meppel, zeep, tandpasta; Sinttruijen, Heusden, bloempotjes; N.V. ,,de Auto maat", petroleumstel; Niemeijer, Gro ningen, albums; Douwe Egberts, Hee renveen, kleurboeken; Transvalia Rij- wielenfabriek, buiten- en binnenband (fiets); C. H. Vaesen, Heusden, photo- album; Mijnhardt, Zeist, salmiak pastil les; N.V. de Bijenkorf (Honing) Koog a.d. Zaan, pakjes vermicelli-soep; Scha kel, Sliedrecht, electr. strijkijzer; Blik- man en Sartorius, A'dam, vulpotloo- den; Donzelman, R'dam, pakjes H.-O.; Goemans, Delft, pakjes pudding; A. Remie, Heusden, theemuts, bonbon schaaltje; Molijn, R'dam, busjes lak, potlooden, enz.; Philips, Eindhoven, rookstel en drijfschaal (philite); Erdal- fabriek, doosjes schoencrème; v. d. Wall en Co., Arnhem, 2 theepotten; Wed. L. Bouman, Veen, sokken en schilde rijen; Handelsonderneming „Merwede", Sliedrecht, busjes toffée's; Merckx-Ver- hoeven, Heusden, kleedje; Juch, Slie drecht, pudding, rolletjes pepermunt, mandje toffée's; Turkenburg, Bodegra ven, tuinschopje en hark; Wennekes- van Neck, Oosterbeek, pakjes bleekpoe- der; Schiefelbusch, Breda, schemerlamp; v. Zanten's distilleerderij, Dordrecht, fleschjes eau de cologne; G. H. Eegde- man, Gorinchem, paardenleidsels; N.V. Vernis- en verfwarenfabriek, Wagema- kers, Breda, doozen lakverf; Gez. Boe ren, Heusden, kleedjes; Calvé, Delft, vleeschschoteltjes en receptenboekjes; Charles Schreuder, Heusden, stoeltje, schilderijtjes, kussen, tafelkleedje; J. Zonneveld-Piek, lunchkaasjes; Lamer en Indemans, 's Bosch, flesschen lever traan; R.I.W.A., R'dam, ruitenwisschers en binnenspiegels (auto); van Rijn's mosterd, Utrecht, potjes mosterd; Gou da, Lage-Zwaluwe, Ergo-fabriek, doos jes schoencrême, boenwas; Jansen-Tila- nus, Friezenveen, platen; Hollandsche Bibliotheek, Haarlem, leesboeken; N.V. Utrechtsche Levensverzekering Mij., ge denkdagenalbums; van Mill, Gorinchem, mistlenzen, aschbakjes (auto); M. Wraz- Iowsky, 's Bosch, blikvormen; N.V. Ne- derl. Gist- en Spiritusfabriek, Delft, tegel en aschbakje; N.V. J. Sluiters, Dordrecht, nécessaire's; Philips Bros, Maastricht, platen; N.V. Deutz Oliehan del, A'dam, busjes olie; N.V. Corn. Products Company, A'dam, pakjes „Re- xena" Vanille-vla; J. C. Kiene en Co., A'dam, doos kauwgom; A. Smits-van Gils, Oosterhout, doos bonbons; v. d. Ven-Hendriks, Vlijmen, peperkoeken; G. v. d. Schut, Eerbeek, papierzakken; Samson, Alphen a.d. Rijn, schrijfbehoef ten, o.a. potlooden, gum, enz.; Rath en Doodeheefver, Schiebroek, rollen be hangselpapier; Nederl. Aziatische Han delsmij., A'dam, allerlei kinderspeel goed; N.V. T. Vergeer's Groothandel, Zutphen, koperen pulletje en aschbakje; Goudsmitt-Hoff en Zn., A'dam, lap jut te; Wed. D. S. van Schuppen en Zn., Veenendaal, doosjes maaswol; Fa. Ver hees, 's Bosch, fleschjes eau de colog ne; N.V. Gebrs. Catz, Handelsvereen., R'dam, pakjes Rozijnen; Fa. L. J. Veer man, Heusden, schrijfbehoeften, o.a. potlooden, gum, kleurboeken, wandteks- ten; Gijswijt, Heusden, scheerkwast en pot scheerzeep; P. Vergouw Verschure, Heusden, manufacturen; M. v. d. Lin den, Heusden, baddoeken; H. van Her waarden, Heusden, 1 doos schoencrê me; D. v. Herwaarden, Heusden, id.; van Melle, Breskens, doos vruch ten-bonbons; D. Pruijsen, Werkendam, does vruchten-bonbons; Wed. Erkelens, Gorinchem, doozen toiletzeep en doos nagelschuiers. Particulieren Wijk en Aalburg: C. v. S., looper; N. N„ schemerlamp; N. N. sigaren, likeur, eau de cologne; H. v. B.-de G., kussen; J. B., kleedje; J. v. d. M., 2 kinderschortjes; M. D., kleedje; D. de G. en Zn., ondergoede ren, kleedje; L. v. W„ kussen; B. en G. v. d. M., sprei, rozenbowl enz; J. v. O., schilderij; J. O., rozembowl; wijlen H. B., 1 paar bedsokken, 6 st. pannenlappen; A. S., 1 kinderpakje; G. J. B„ 1 jongenspakje; A. S., bonbon- pakje; A. S., schilderij; J. S., schil derij; wed. v. D„ paar kindersokjes en bonbonschaaltje; G. v. d. P., schemer lamp; A. de W., kleedje en bonbon schaaltje; N. R., gehaakt taschje; J. v. W., rollen behangselpapier; H. C. J., 6 baddoeken; A. v. B„ electrische kamerlamp; D. v. P., 1 schoorsteenloo- per; B. S., drijfschaal; J. M., presen teerblaadje; B. K., nachtzak; B. v. d. L., paar handwarmers v. d. fiets en portefeuille; D. N., kleedje; G. v. K., boodschappenmandje; Wed. P. A„ eier- stel; P. v. d. V., waterketel; T. v. H., 1 doosje sigaren; G. H„ theemuts; L. H., kindermutsje; W. F. F., lampe kapjes; ontbijtlaken en waaiers; B. V., kinderklompjes; Wed. C. v. d. H., thee pot; J. v. K., kleedje. H. J. v. K- te G., kleedje; M. de R., te H., schemerlampje, 2 pianokussentjes en kleedje; J. P. te U„ boekomslag, theewarmer en 2 kinderbrevetjes; J. H. K. te N., kussen; v. d1. B. te H„ hand schoenen- en zakdoekencachette en 3 fleschjes tandpasta; D. te H., fleschje eau de cologne, vaasje en kannetje; N. te S., kinderjurkje; A. M. te H„ gebreid lampekapje; N. R. te H„ kin derjurkje en mutsje; C. R. te H„ kistje sigaren; T. A. te A., kleedje; N. V. te R., schilderstuk. Bijdragen in geld: Wijk. Lijst I f 13.45; II f 19.85; III f 14.50; flV f24.20; V f5.60. Veen. f 62.50. Aalburg. Lijst I f20.05; II f 17.75; III f 5.60. Elkie bijdrage, in welken vorm ook, is nog steeds bijzonder welkom. HEUSDEN. Heden, Woensdag, des avonds om zeven uur, zal in dë Ned. Herv. Kerk alhier biduur voor het gewas worden gehouden. AALBURG. Heden, Woensdag, hoopt Ds.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1933 | | pagina 2