erkend waterfitter H. VOS, V eilingberichten. Binnenland. Rechtzaken. Plaatselijk Nieuws. flrereeniging „Het Land van Heusden len Altena." Dit concours ving om uur aan met een dressuurproef voor viertallen, waaraan werd deelgenomen idoor 2 viertallen uit Dubbeldam en iOmstreken, i viertal van de rijver- leeniging de Bommelerwaard en 2 viertallen van de riivereeniging Land van Heusden en Altena. De viertallen waren samengesteld als volgt. In ver band met het vroege uur was de belangstelling voor deze dressuur- iproef niet groot. De 2 viertallen uit Dubbeldam wisten beslag te leggen op de eerste en tweede prijs, terwijl Öe derde en vierde prijs werd behaald Idoor de 2 viertallen van de rijver- (eeniging van het Land van Heusden en Altena. Hierna volgde een individueele Idressuurproef waarvoor 36 paardeii waren ingeschreven. De jury kende de prijzen als volgt toe 1 Polona, J. v. d. Stelt, Drongelen; (2 Papelatte, A. Bras, Dubbeldam; 2 fTruusje, Vogelaar, Dalem; 2 Taaitje. [f. v. Bruchem, Blokland; 3 Rieja, ij. P. Kool, Leerdam; 3 Gienetie, B. de Haan, Drongelen; 3 Maliene, inei. v. d. Schans, Drongelen; 3 Ka- ribta, A. D. v. Buuren, Meeuwen; 3 'Ladina, C. Branderhorst, Eethen; 3 Kwik, J. Stehouder, Dubbeldam. Aangespannen gewilligheidsproef lom hier aan deel te nemen moest een voldoende verrichting zijn getoond in de individueele dressuurproef. De paarden hiervoor moeten gewillig in stap gaan, aangespannen voor een bedrijfsvoertuig, waarop 500 K.G. last. Er waren 16 paarden voor inge schreven, waarvan er 3 onwillig ble ken. Dezje zelfde paarden legden ten' Slotte een proef als tuigpaard af. Hiervoor was door de vereeniging „Het Legerpaard" f 150.premies en eenige hoofdstellen beschikbaar [gesteld. 17 van de 21 gaarden wer den voldoende geoordeeld, terwijl de eerste prijzen werden toegekend aan !l Ottelien, A. de Koek, Neeriinen. een nette vos met gewone gangen; 12 Janneke, C. van IJzeren, Arkel. Een bruine met ruime gangen, veel actie en krachtige beweging achter. 13 Rutiana, M. van Mersbergen, Dron gelen; 4 Sorena, gebr. Branderhorst, 'Eethen. 'Aangespannen tuigpaarden (stam boek De inschrijvingen waren zoo talrijk, dat in 3 groepen moest worden ge leden. No. 1 gebr. Smits, Waspik, Perate; No. 2 Ogisma I. J. C, van iRooy, Tilburg; No. 3 Lumanda, A. Grandia, Ophemert; No. 4 Kariba, 'A. v. Buuren, Meeuwen; No. 5 No- lina, idem; No. 6 Kally, A. Snoek. 'Almkerk. Concours tweespannen voor oogst wagens. 12 Spannen werden gepresenteerd alle voor keurige wagens met krom me dissel. Vooral de wagens, vaak kunststukjes van beeldhouwkunst en Izeer ouden datum o.a. 1824, 1864 enz. en echte familiestukken trokken filler aandacht. De 2 eerstgeplaatsten jgaven elkaar weinig toe. Dan ging bet eene dan het andere span beter, terwijl de balans tenslotte doorsloeg ten voordeele van1 Nalia en Nolata Van C. Vervoorn, Brakel; 2 Marie en Nanie van A. van Baaien, Brakel; 13 Perate en Tera van gebr. Smits, Waspik 4 Nolina en Kariba van A. 'Dvan Buuren, Meeuwenq Kally en Irelonia van A. Snoek, Almkerk; b Sumanda en Lumanda, A. Honse- Wijk, Ophemert. Hierna volgde een springconcours, waaraan werd deelgenomen door de «Lingeruiters, Dubbeldam en Omstre ken, Hippos Leerdam en Het Land van Heusden en Altena. Er was een aardig parcours opgesteld van 3 maal i2 hindernissen en een droge sloot. De Uitslag was iste prijs Hippos Leer dam, 2de prijs Dubbeldam en 3de prijs Land v. Heusden en Altena. Handicap Spring-concours, waarvan de uitslag werd1 J. Stehouwen, Dubbeldam, Kwik o fouten; 2 J. v. Bruchem, Blokland, Zwartje 2 fou ten 3 Chr. v. Wijk, AalbUrg, Nelly fouten; 4 J. K. Krol, Leerdam, Mirza 6 fouten; 4 G. van Mersber gen, Drongelen, Ruliana 6 fouten; 15 ;M. v. Campen, Sprang, Liesje 8 fouten; 6 J. Stehouwer, Dubbeldam, 'Doortje 8 fouten; 7 J. v. d. Stelt, Drongelen, Nellie 8 fouten; 9 A. Bras, Dubbeldam, Papelotte 10 fou ten Tot slot volgde een stoelendans. De prijzen werden hierin behaald Idoor iste prijs, B. de Haan; 2de prijs, 'A. D. van Buuren; 3de prijs, M. van Campen4de prijs, A. Bras qde prijs, Mei. P. v. d. Schans; 6de prijs, II. Lankhaar; 7de prijs, J. v. d. Stelt (8ste prijs, C. Branderhorst. Wat paardenmateriaal betreft, is Het concours-hippique alhier, in alle opzichten een succes geweest. Vooral lm het nummer tweespannen voor Oogstwagens en eenspannen stam- boekmerriën kwamen de beste paar den van Zuid-Holland, Gelderland en Noord-Brabant uit, zelfs de niet prijs winnaars waren zonder uitzondering best. Men heeft werkelijk om goede paarden te zien niet naar Hoofddorp te gaan. Zoo'n beste collectie ziet men zelden. Aan Mej. P. v. d. Schans werden door den Voorzitter bloemen aangeboden, daar zij de eeriigste ama zone was, die op dit concours-hippi que meereed. De prachtige beker aan geboden door den heer J. v. d. Stelt te Drongelen voor iste prijswinnaar in het handicap springconcours, werd gewonnen door den heer J. Stehou wer met Kwik, uit Dubbeldam. Er werd over het geheel goed gespron gen in aanmerking nemend, dat het cours zwaar was. Lie 's middags luisterde de fanfare „Kunst en Vriendschap" het con cours met een concert op, welk con cert werd afgewisseld door gramo- phoonmuziek, dat met de installatie van den heer B. A. v. d. Pol uit Wijk werd uitgezonden, wiens micro fooninstallatie ook was opgesteld voor het uitzenden van verschillende berichten. Des avonds gaf de fanfare „Oefening en Uitspanning" uit Wijk een heel mooi concert, dat zeer veel belangstelling trok. Het geheel was een welgeslaagde dag. VEILING ZALTBOMMEL. 29 Augustus. Aardbeien, Deutsch Evern le soort 26 74 per K.G., aanvoer 300 K.G., prui men, Belle de Louvain 11, Reine Victoria 517, groene pruimen 7, Eldensche blau we 47, zoete kwetsen 1245, Ameri- kaansche bramen 2122, perziken A per 100 stuks 1 302.10, netmeloenen 49, suikermeloenen 811, ananasmeloenen 4 per stuk, tomaten A 23 per K.G., peren Beurré de Merode 3 —7, Beurré Hardy 39, Bonne Louise 2122, Clapp's Fa vorite 914, Cal bas de Tirlemont 4 Doctor Julius Guillot 68, Fransche wijn peren 67, Jutteperen 615, Langstelen 4. Marguerite Marriat 7, Souvenir de Congres, 5, Seigneur d'Espére 311, Spekperen 3, Triumph de Vienne 716, Williams Duchesse 36, Wijnperen 7—8 per K.G., appelen, Bloemé 48, Cox Pomona 6, Guldelingen 69, Kaneelzoet 3 5, Lord Sheffield 10, Transparant de Cronsels 1214, Wijnappelen 57 per KG, augurken le soort 1518, idem 2e soort 3—9 per K.G., witte komkom mers 12 per stuk, staaksnijboonen 6 11, staakprincessen 1316, stamprinces- sen 1015, Wagenaars 6, noten 69 per K.G., roode kool 23, savoije kool 36, bloemkool 34 per stuk, andijvie per 100 stuks 6388, kroten 2, wortelen 2 per bos, zilveruitjes 45, pootuien 3 per K G., aardappelen, Eigenbeiners 3.80 4.10, Koh i Nors 3.70, Bevelanders 3.70—4.20 per K.G. HAAGSCHE VEILING. Grossierveiling van 29 Augus tus 1934- i 1 PruimenBel de Louvin I 9 14 ct.; II 58 ct. Reine Victoria I 10—17 ct.; II 5—9 ct. III 3— 5 ct.; Ponds Seedling 1014 ct. II 67 ct.Witte pruimen 6 ct. Abrikoospruimen 1 5 ct.Jefferson 23 ct.; Blauwe pruimen 4 ct. Zoete kwetsen 26 ct.; Burbank 10 ct. Wijnpruimen 79 ct. Peren: Wijnperen 59 ct.: Jut teperen I 8 15 ct.II 36 ct. Claps Favorite Extra 1518 ct.; I 8 14 ct.; II 58 ct. William Du- xesse 36 ct.Diamandperen 2 4 ct.Beuré de Mé rode 36 ct. Beuré Hardi 22 ct.; II 1320 ct. Beuré Lebrun 68 ct.; .Sijsjesperen 68 ct.Triumfh de Vienne I ,10 17 ct.; II 69 ct. Bon Louis 26 33 ct.; Perzikperen 46 ct. Seig neur d'Ësp. 711 ct.Bon Chretien 8 10 ct.; Fransche Paradijspeer 7 9 ct.Souvenir de Congres 10 15 ct.; Calabasperen 6 'ct. Petit Mar grit 26 ct.; Rietperen 6 ct. Mus kusperen 5 ct.; Damperen 36 ct. Doctor Julius 611 ct.; Anjouperen 10 ct.; Knolperen 3 ct. Franpais de la cour 25 ct.; Maagdeperen q7 ct.; Fondantperen 510 ct. Fran sche wijnperen 9 ct.Margriet de Marlot 1418 ct.Bon Chrétien 9 12 ct.Zwanenhalzen q ct. Appels: Bloemée 48 ct.; Trans parent de Croncel I ,712 ct. II 2 5 ct.; Tafelappel 68 ct. Kes wick I (68 ct.; II 3 5 ct.Oran- jereinetten 6 ct.;Yellow 3d ct. 5 ct.; Zoete pronkers ,q6 ct. Ganzebouten 57 ct.Jack Lebel 3 Princesse Noble 68 ct.; Honingzoet 36 ct.Koningspippeling I ,57 ct.; II 2q ct.Goudreinetten val 4 ct.Kandijzoet 4 ct. J^emoenap- pel 9 ct.; Goxpomona 49 ct. Wit te appel 6 ct.; Hondermark 57 ct. Streepzuur 56 ct.; Bloemzoet 6 ct. Notarisappel 68 ct.Koningskind 6 ct.Manks Godling 610 ct.Ga- mersche zuren 610 ct. Diversen: Spinazie 4.per 100 K.G.Sla 50 ct. per 100 K.G. Ra dijs 50 per 100 K.G.Peterselie qo ct. per 100 K.G.; Andijvie 1.20 3.20 per 100 K.G.; Postelein 3 ct. per K.G.Bloemkool 4.90 per 100 K.G. Aardbeien 44 ct. per K.G.; Tomaten 50 ct. per 100 K.G.; Moerbeien 44 ct. per K.G.; Morellen 22 ct. per K.G.Snijboonen I 1016 ct. per K.G.II 68 ct. per K.G.Dubbele boonen 1 5 ct. per K.G. Alle prijzen zijn per kilo tenzii an ders vermeld. VEILING WOUDRICHEM. Veiling van 27 Augustus 1934- Eigenheimers f2.803.10 per H.L.; Blauwe Eigenheimers f2.80 2.90 per H.L.; Bevelanders f2.6q 2.80 per H.L.: Snijboonen 11 1/2 12 1/2 ct. per K.G.; Princesseboo- nen 1415 1/2 ct. per K.G.Prui men 5 1/28 ct. per pond. Veiling van 2Q Augustus. Keswick Godlin 441/2 ct. per K.G.Zoete Bloemée 44 1/2 ct. per K.G.Knolperen 2 ct. per K.G.Jutte peren 47 ct. per K.G.; Williams 57 ct. per K.G.; Snijboonen 9 12 1/2 ct. per K.G.; Staakprincessen 11 13 1/2 ct. per K.G.; Eigenhei mers f2.803.00 per H.L.; Beve landers f2.652.95 per H.L. VERKEERSONGEVAL. Op den Bredascheweg te Tilburg reed de 26-jarige ijscoventer Joh. Godefroi, met z'n 3-wielige ijscofiets in de richting Tilburg. Achter hem naderde een vracht auto, bestuurd door B. uit Deurne. Blijkbaar heeft de autobestuurder den ijscoventer niet, of te laat ge zien, althans hij reed recht op den driewieler aan. De ijscoventer werd een dertig meter door de auto mee gesleurd en was op slag dood. De auto werd in beslag genomen. o DOOR DEN ELECTRISCHEN STROOM GEDOOD. Te Haarlem is de 21-jarige J. P. v. P. uit de Regulierstraat door den electrischen stroom gedood. Het slachtoffer was bij zijn oom bezig werkzaamheden te verrichten in een achter het huis gelegen schuur. Voor verlichting maakte hij gebruik van een looplamp. Daar de stekker wat los zat, wilde hij hem met een schroevendraaier vastdraai en. Hij kreeg daarbij den electri schen stroom door het lichaam en viel bewusteloos neer. Een paar dokters hebben nog getracht door kunstmatige ademhaling de levens geesten weer op te wekken, doch na geruimen tijd daarmede bezig te zijn geweest, moest de dood gecon stateerd worden. Ondergeteekende bericht, dat hij door de Directie der N.V. WATER LEIDING MAATSCHAPPIJ (N.W.B.) te OUDENBOSCH is aangewezen als voor alle binnenleidingen en toestellen. Tevens beveelt hij zich beleefd aan voor het leveren en reparee- ren van alle soorten Haarden en K-achels. Aanbevelend, Engstraat 89, Heusden. NED. BERGBEKLIMMER VER ONGELUKT. Jhr. Warner v. Lennep, theolo gisch doctorandus, is verongelukt in de bergen van de Haute Savoie. Door het breken van een touw, waaraan hij met den gids was ver bonden is hij met een rots in aan raking gekomen. De dood moet on middellijk zijn ingetreden. Het touw schijnt te zijn gebroken doordat een rotsblok er op is neergestort. o— BRAND TE SCHIJF. Te Schijf bij Rucphen brandden de woning en schuur van den land arbeider J. v. Unen totaal uit. Twee varkens en een aantal kippen kwa men in de vlammen om. Verzekering dekt de schade. o BRAND TE ZEVENHUIZEN. Te Zevenhuizen is brand ontstaan in een boerenhofstede. Deze hofste de brandde geheel af benevens eeni ge schuren en loodsen. Veertig varkens en tal van kip pen kwamen in de vlammen om. BOTSING. Op den Colindijk onder Oostvoor- ne is de motorrijder Hoogstap uit Vierpolders, nabij Brielle, in volle vaart tegen een hem tegemoet rij dende auto gereden. De motorrij der liep ernstige verwondingen op. o HET GEWORGDE MEISJE. De aangehoudene bekent. Naar wii vernemen, heeft de 21- jarige P., knecht in het bananenpak- huis van de firma Groenteman en Bollen aan het Waterlooplein, na door den hoofdinspecteur van het bureau J. D. Meijer plein, den heer P. A. de Kater, aan een verhoor te zijn onderworpen, met tal van bij zonderheden bekend, dat hij in het pakhuis de acht-jarige Sonia Beu- geltasch heeft vermoord. Volgens zijn bekentenis zou hij met het meisje geen onzedelijke handelingen hebben gepleegd. Omtrent de bekentenis van P., die de acht-jarige Sonja Beugeltasch heeft vermoord, vernemen wij nader P. stond Maandagmiddag in de deur van de bananenloods toen de acht-jarige Sonja buiten op haar vriendinnetje stond te wachten, die bij haar grootvader in de loods was. P. wenkte haar, waarop zij naar hem toekwam. Hij nam haar mee naar de loods in een gangetje dat uitkomt op een vertrek waar de bananen van de trossen worden gesneden, daar heeft hij getracht onzedelijke hande lingen met de kleine te plegen. Het kind begon te schreeuwen en uit angst heeft hij haar bij de keel ge grepen en geworgd. Hij heeft het kind in het gangetje laten liggen en is weer aan zijn werk gegaan. Hij heeft een auto met bananen geladen en is daarmee naar den over kant van het IJ gegaan. Omstreeks vier uur is hij in de loods terugge keerd. Toen zag hij, dat het lijkje nog in het gangetje lag. Niemand had dus opgemerkt, dat het kind daar lag. Vermoedelijk is er in dien tijd dus niemand op die plek geweest. P. heeft het lijkje op zijn schouder genomen en het naar de vliering ge dragen. Daar heeft hij het lijkje in de bananenkist neergelegd, vervolgens heeft hii de beentjes met een touw, dat hii daar vond gebonden en heeft hij het kind een stuk papier, dat op den grond lag in den mond gestopt, uit vrees, dat zij nog weer zou bijko men. Ook van al deze handelingen heeft niemand iets gezien. De be kentenis is tenslotte gekomen, door dat inspecteur Kater hem op ver schillende tegenstrijdigheden wees en op verklaringen, die niet klopten. Bij zijn bekentenis bleef hii onbewogen en ook thans, nu zijn verklaringen op schrift worden gesteld, is hii heel kalm. Nu in de buurt bekend is ge worden, dat de moordenaar zich schuldig heeft verklaard, verzamelen zich weer allerlei groepen op het Wa terlooplein en in de omgeving om het geval nogmaals te bespreken. STRAFZITTING VAN IIET KAN TONGERECHT TE 's-BOSCH op Woensdag 29 Augustus 1934. Kantonrechter: Mr. M. F. H. Brou wers. Ambt. O.M.Mr. C. L. v. Ysendijk. Griffier: Mr. E. Verbeek. StraatschenderijD. d. W., Wijk f4; J. W. L., Zaltbommel f10; A. L. K., Zaltbommel f 10. Links rijden: G. J. d. W-, Wijk en Aalburg f 10. Visscherijwet: C. H. d. V., Haar steeg 2Xf3, verb, verkl. net. Invaliditeitswet: A. v. V., Zuili- chem 38 X 0,50. Kreupel paard arbeid doen ver richten: H. v. G., Ammerzoden f 15. Overtreding motor- en rijwielwet: T. C. IL, Dussen f7,50. Waterleiding Sprang: A. A. v. H., Waalwijk f5. Kinderzaken Visscherijwet: J. V., Wijk, beris ping. Straatschenderij: P. A. C.,; J. W. C.; G. B., allen te Oudheusden, be risping C. J. D. en J. C. D., Drunen berisping. Loopen over hooiland: J. M. A. d. G.; G. G- d. G.; J. M. d. G.; A. A. J. D.; G. J. B.; I. H. J. B.; C. P. D., allen te Waalwijk, beris ping. Loopen over verb, grond: H. S., Nederhemert, berisping; P. J. B.; Nederhemert f3; J. M. D., Andel f3; C. d. D., Andel f3. Aardappelen verv. z. verg.: J. W. d. J., Woudrichem, berisping. Loopen over spoorweg: P. J. T., Waalwijk, berisping. Veiligh. verkeer: J. A. S- en L. M., Waalwijk ieder f4; J. v. B., Waalwijk, berisping; J. K., Besoyen f4. Auto vasthouden: H. v. 'tZ., Hedel berisping; J. v. G., Vlijmen f4; A W., Drunen f 3. Tram vasthouden: G. L. v. d. B., Genderen en J. v. iW., Heusden, ie der een berisping. Rijw. z. bel.: C. E. v. B., Haar steeg, berisping. Rijwiel z. licht: L'. S., Wijk f3; L. A. J. D., Waalwijk, berisping. Verb, weg berijden: W. J. J. v. B., Sprang f4; J. v. N., De Werken en Sleeuwijk f4;; T. v. A., Almkerk f4. Venten z. vergunning: J. V., Veen f4. ALMKERK. A.s. Zaterdag hoopt de korfbal- vereen. „A. K. C." alhier deel te nemen aan de serie-wedstrijden welke te Dord recht worden gehouden. In aansluiting op het bericht van j.l. Woensdag, wat betreft de muzikale wandeling welke het fanfarecorps „Nooit Gedacht" op heden Vrijdag 31 Aug. n.m. 7 uur (z.thoopt te houden, kunnen wy thans melden dat de kinderen welke voorzien zyn van vlaggen en lampions beleefd worden verzocht zich aan te slui ten achter de muziek vereeniging. Tevens zullen hedenavond de nieuwe uniform petten in gebruik worden genomen, waar voor door bovengenoemde vereeniging een collecte zal worden gehouden. Wanneer de weersgesteldheid ook in deze medewerkt dan beloofd dit een gezellige avond te worden. Tot tijdelijk onderwijzer a.d. Herv. School alhier is benoemd den heer Wiegerts van Winterswijk. A.s. Woensdagavond 5 Sept. zal alhier in de Consistoriekamer der Herv. Gem. ten bate voor de Zendingskrans een bazar worden gehouden. BENEDEN LANGSTRAAT. Naar vette varkens bestaat gere- regelde vraag. Aan den prijs van 32 33 cent per K G. levend gewicht. Jonge biggen worden verhandeld van f8 tot f12 per stuk. DUSSEN. t De klompenmaker L. de R. uit deze gemeente ventte met zijn hondenkar onder B.-Broek met klompen. Bij H. de Kooi aldaar zette hij zijn hond voor de poort van het erf, terwijl hij ging infor- meeren of er nog klompen noodig waren. In dien tusschentijd kwam een slagers knecht uit Meeuwen op zijn fiets aange reden en zette deze tegen de poort waar de hondenkar stond. De hond schrok hiervan en vloog den wetering in. De klompen vlogen uit de kar en voeren als modderschuiten in het water, terwijl andere als duikbooten den modder inschoten. Ijlings toegeschoten hulp bracht hond, kar en klompen weder op den wal, waarna onzen klompenmaker, na allen bedankt te hebben zijn reis kon vervolgen. NIEUWENDIJK. A.s. Zaterdag zal de korfbalvereen. „Quick" alhier deelnemen aan de serie wedstrijden, georganiseerd door de korf balclub „Deltos" van Dordrecht. OOSTERHOUT. (Oosteind) Zaterdagmiddag toen de werkvrouw met haar werk in de kerk klaar was en haar mantel wilde gaan halen was deze verdwenen. Daar drie verdachte personen in de kerk waren geweest, viel de verdenking spoedig op hen. De vrouw zag deze personen voor bij haar huis komen, waarvan een den mantel op zijn schouder droeg. Spoedig werd de politie in kennis gesteld, die het drietal achterop fietste en even buiten Dongen werden zjj in samenwerking met de politie van Dongen gearresteerd. SLEEUWIJK. De heer C. B. van der Straaten alhier is door de Gew. Tarwe-Organisatie te Tilburg benoemd tot erkend pakhuis houder voor het Land van Heusden en Altena. Woensdag hield de Oranjevereeni- ging alhier een kinderfeest. Vanaf het Veer tot het Gemeentehuis werd door de scholen een optocht gemaakt, opgeluisterd door de fanfare „Wilhelmina." Vervol gens trok men naar het feestterrein, al waar kinderspelen werden gehouden. Jammer was het dat de weersomstan digheden dit goed georganiseerd kinder feest min of meer kwamen bederven. 's Avonds gaf de fanfare „Wilhelmina" wederom een concert. Er was zoowel des middags als 's avonds een flink publiek aanwezig, 's Avonds werd ook door vol wassenen nog gebruik gemaakt van het „Ruitergevecht." De eerste prijs werd behaald door J. Verhoeven, de tweede door C. Sterrenburg en de derde door Van Poederooijen. VEEN. Zaterdagavond jl. gaf de muziek- vereen. „Wilhelmina" voor een talrijk publiek haar aangekondigd concert. Nadat dit met het ten gehoore brengen van een feestmarsch geopend was, nam de heer J. van Andel, voorzitter der vereeniging het woord en sprak ongeveer het vol gende Geachte Directeur, namens bestuur en leden, zeg ik u hartelijk dank voor de toewijding en ijver door u betoond. Niets was u te veel om deze vereeniging steeds weer hooger te brengen op de muzikale ladder. Wij zijn er dankbaar voor, dat uw pogen met succes bekroond is gewor den. Immers op het gehouden concours te Almkerk mochten wij onder uwe be kwame leiding een le prijs behalen in de eerste afdeeling. Als wij terugzien op Waterleiding Heusden —O—

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1934 | | pagina 2