Met den stat van de Pandertabriek is constructeur Th. E. Slot thans bezig op de wert van „De Schelde" te Vlissingen met den bouw van een verkleinde editie van de „Postjager", de S. 12. De nieuwe K.L.M. vogel „Roerdomp" nadert haar voltooiing. De laatste hand wordt gelegd aan de drie door de K.L.M. bestelde F. 22-types. Aan het eind van deze week zal de „Roerdomp" den luchtdoop ondergaan. Het monteeren der motoren. De eerste tocht van het zesmeterjacht „Piet Hein", dat op de Olympiade zal uitkomen. Woensdag arriveerde op het vliegveld Schiphol de organisator van de Londen-Melbourne-race, Mr. Mac Pherson Robertson. V.r.n.l. Mevr. Robertson, Mac Pherson Robertson en havenmeester Thomson. De „Vereeniging tot het verschaffen van woningen aan min vermogenden", te Den Haag, bestaat op 10 Mei a.s. 5 jaar, ter gelegenheid waarvan de bewoners een gevelsteen aan het bestuur der vereeniging hebben aangeboden. De oudste bewoner, de heer W. de Beer, onthuld den steen. De Utrechtsche Jachtvereeniging had Woensdag als eindfeest van Een bloesemsprookje te Pur- het seizoen een cross-country en een springconcours georganiseerd. merend in den bloeienden i De heer J. P. Weiburg tijdens een sprong. beemster. Sir Mac Pherson Robertson in druk ge sprek met den bekenden „Uiver"-piloot Parmentier, op het vliegveld Schiphol te Amsterdam. De neer Berkhoff, voorzitter van den Nederlandschen Ban- ketbakkersbond, legt de laatste hand aan het geschenk, dat op „Moederdag" aan H.M. de Ko ningin zal worden aangeboden. Gisteren werd op de golflinks van de Kennemer Golfclub te Zandvoort de internationale golfwedstrijd Neder landBelgië voor dames gespeeld. Mevrouw A. Buma-van Tienhoven heeft een schitterende hole gescoord in de four-some, welke ze tesamen met mevrouw N. Fabius-Noyen speelde,, De electnficatie van de lijn Rot terdam-Hoek van Holland is thans geheel gereed. De eerste electrische trein rijdt het sta tion Hoek van Holland binnen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 4