De plechtige „doop" van de „Trip van Zoudtlandt Kazerne" van het 2e 'Half Regiment Huzaren te Breda. De plechtigheid werd verricht door Thr. A. D. Laman Trip, Overste der Koninklijke Marechaussee. Te den Haag werd gistermiddag de brandweer-ladder-uitkijktoren, uitvinding van den heer H. Verfurden gedemonstreerd. Luitenant-Kolonel Hasselman, commandant van het Tweede Regiment Veld-Artillerie, laat zich omhoog brengen, Het houtwerk 'dei: Ned. Herv. Kerk te Oude water, (11e eeuw), is door een zeer schadelijke keversoort aangetast en zal worden uitgegast. In den ouderdom van ruim 70 jaar is te den Haag overleden de heer W. Wester man, oud-pres.-dir. van de Rotterdam- i sche Bankvereeniging. Gisteren werd ten gemeentehuize van Zuilen de heer O. Norbruis als burgemeester geïnstalleerd. Jhr J Huydekoper van Maarsseveen, burgemeester van West- tfeinsuuieeri*. Achttienhoven, wenscht hem geluk, Op de Gouwe nabij Alphen a. d. Rijn is Woensdag de ketel van een stoomboot gesprongen. Het inwendige van den ketel kwam 100 M. verder te liggen. 3e v. 1. de vader van den gedooden kapitein J. Kooren, 2e v. 1. de hoofdingenieur van het Stoomwezen en rechts de burgem. van Alphen. Op het Deensche eiland Fünen heeft men een zeldzame vondst gedaan, n.l. een goed bewaard gebleven Vikingerschip, ge- ma,akt van een boomstam. Schagen (N.H.) gaat moderniseeren. De bekende oude gracht „De Loet" wordt gedempt. Prins Emir Ibn Saoed hee^t Woensdag een bezoek gebracht aan de cavalerie te Deventer. De Prins op weg naar de exercitieheide. Kardinaal Innitzer, Aartsbisschop van Weenen, heeft de dochter van Aartshertog Anton ge doopt. Na de plechtigheid. Een der mooiste watermolens van ons land, n.i. die te Lions, zal uit het Friesche landschap gaan verdwijnen. De zooveelste

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 4