Op den Amstel te Amsterdam werd gisterenavond de finale verroeid van den jaarlijkschen wedstrijd .van het Kalfje naar de Hoogesluis. De Triton-acht gaat een lengte vóór Laga door de finish. Bij de fa. Beynes te Haarlem wordt de laatste hand gelegd aan de nieuwe electrische stroomlijntreinen, welke op de lijn DordrechtHoek van Holland komen te rijden. De volgende maand komen deze treinen in dienst. Over zicht van de werkplaats. Onweer boven Nederland. Tijdens een kort doch hevig onweer boven West- Friesland sloeg de bliksem in de kapitale boerderij van de Wed. de Groot te Obdam. De troostelooze ruïne. Een gevaarlijke toer. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Delftsche politie-brand- weer heeft deze gisterenmiddag een uitstekende demonstratie gegeven op de binnenplaats van het hoofdbureau van politie. Te Eindhoven werd gisteren het huwelijk voltrokken tusschen den heer Jonker en mej. M. Ligthart. Na de huwelijksplechtigheid begaf het bruidspaar zich met de familie naar het stemlokaal. Gisterenmiddag vertrok van Maastricht een zie2ientrein naar Lourdes. Mgr. Dr. G. Lemmens, bij één der zieken op het perron. De verkeersagent te Delft heeft het lek gevon den. Toen de zon te fel op zijn uniformjas begon te schijnen deed hrj eenvoudig zijn jas uit en regelde nadien in zijn overhemd het verkeer. Gisterennacht sloeg de bliksem in de boerderij van W. Kloezeman te Ernst, gemeente Epe. De boer en de boerin werden door het vuur verrast en kwamen in de vlammen om. Wat er van de boerderij overbleef. De Koninkl. Maatschappij ,,de Schelde" te Vlissingen bouwt een olie bunkersta tion. Op een groot terrein worden de enorme tanks opgericht. Het monteeren. Fransche frontstrijders, 44 in totaal, arriveerden te Stuttgart waar zij een week verblijf zullen houden. Na de ontvangst lunchten de frontstrijders in het stedelijk park. Stojadinowitsch, die in Belgrado op dracht kreeg om een nieuwe regeering te vormen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 4