De ramp van de „Maraboe". De vlootrevue voor den Engelschen Koning. Onmiddelijk na het bekend worden van de ramp van de .Maraboe" verzamelde zich een nieuwsgierige menigte voor de kantoren der K.L.M. Inzet de .Rietvink", die uitgezonden is, om passagiers en bemanning van de „Maraboe" te halen; verder drie leden der bemanning van de „Rietvink". V.i.n.t.: Prins, mecanicien; Parmentier, gezagvoerder en Van Bruggen, radio-telegrafist De Duitsche rijksmotorsportschool is deze week te Döberitz officieel geopend. De eerste proeven van vaardigheid worden afgelegd Romain Maes, die de elfde etappe van den Tour de France won, passeert de eindstreep te Cannes Voor het gemeentebestuur van den Bosch werd Woensdag in verband met het 750-jarig bestaan der stad een militair défilé gehouden Het stoffelijk overschot der twee bij het ongeluk van de „Kwikstaart" om het leven gekomen Engelsche passagiers is Donderdagavond met de „Batavier" van Rotterdam naar Engeland overgebracht. Het aan boord brengen Het nummer dressuurproef voor achttallen van de landelijke rijver- eeniging .De Amstelruiters" uit Bovenkerk tijdens het Woensdag te Hoofddorp gehouden concours hippique Met de politie op stap. Een der leden van het Maastrichtsch politie corps tijdens het practisch verkeersonderricht aan de leerlingen der verschillende scholen De vlootparade voor e'en tnge'schen Koning. Boven: een over zicht; onder: de Kontag met zijn zoons aan boord van het koninklijk jacht .Victoria and Albert" De maquette van de bank, welke door de inwoners van Maastricht aan hun burgemeester zal worden aangeboden in verband met zijn zilveren ambtsiubileum

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 4