Klompenbeurs te St. Oedenrode. Mussolini te Bolzano. De textielstaking in Tilburg. Te Groningen vond Woensdag de feestelijke herdenking van het ontzet der stad in 1672 plaats. De plechtigheid op de Groote Markt werd o.m. bijge woond door den commissaris der Koningin in de provincie Groningen, dr. J. P. Fockema Andreae en den burgemeester van Groningen, mr. P. W. J. H. Cort van der Linden Een cacaoboom wordt gereed gemaakt voor de groote cacao-tentoonstelling, welke in Olympia Hall te Londen geopend is De .King George V", de groote locomotief, die den trein met genoodigden Zaterdag naar Bristol zal rijden ter bijwoning der eeuwfeesten van de Great Western Railway, wordt grondig nagezien In de veemarkthallen van 's Hertogenbosch is Woensdag een groote schapenfokdag gehouden, uitgeschreven door de besturen der vereeniging het „Texelschapen Stamboek" voor Noord Bra bant en de Ver. tot bevordering van veemarkt belangen In de Rotterdamsche haven zijn de Fransche torpedobooten .Chakal" De manoeuvres van het Italiaansche leger nabij Bolzano. Een der en .Leopard" aangekomen. "p^^pen namen '^plaats aan de atdeelingen beklimt langzaam een hellenden bergweg Een telegrafisch overgebrachte foto van Mussolini tijdens de manoeuvres te Bolzano, welke door hem worden bijgewoond De commissaris der Koningin in Noord Brabant opende Woensdag te Si Oedenrode de tiende Brabantsche klompenbeurs Boomstammen voor sluisbouw bij de cultiveering van 24000 morgen Duitsch moeras worden in kleine booten aangevoerd De „wilde" textielstaking in Tilburg. Politiemannen patrouilleeren op verschillende punten der industriestad, teneinde eventueele ongeregeld heden tegen te gaan

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 4