H. M. de Koningin bij de Iegermanoeuvres. De bijzondere zitting van het Engelsche kabinet Vorstelijke belangstelling voor de Iegermanoeuvres. H. M. de Koningin woonde Woensdag te Klarenbeek de oefeningen met zware stukken geschut bij ggMfl| Het Fransche expeditieschip „Pourquoi Pas" is met de leden der Fransche wetenschappelijke expeditie, die gedurende een jaar aan de Westkust van Groenland hebben vertoefd, in de haven van Rouen teruggekeerd Bij aankomst te Beek-Ubbergen werden H. M de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana Woensdag voor de bijwoning der Iegermanoeuvres verwelkomd door luitenant-generaal W. Röell Kolossale dikhuiden trokken deze week door Ber lijn als onderdeel van een grooten stoet van exotische dieren Sn John Simon verlaat met Ernest Brown Downingstreet te Londen na de bijzondere zitting van het Engelsche kabinet over het Italiaansch- Abessynisch conflict De Tilburgsche bijenmarkt, welke Woensdag gehouden werd, viel door den najaarsstorm letterlijk en figuurlijk in het water De .Douwe Aukes" legt een rookgordijn om de oorlogsbodems tijdens de manoeuvres op de Noordzee, teneinde de commandanten der duikbooten te misleiden Ook de kapper is bij de manoeu vres der Nederlandsche vloot on misbaar Een der .Rooden", die zich de .rats goed tijdens de driedaagsche legeroeleningen tusschen .Blauwe" troepen in Zuid-Limburg liet smaken „Roode en - - i- Te Scheveningen hadden zich Woensdag talrijke nieuwsgierigen ver zameld om het machtige schouwspel dat de door den storm heftig bewogen zee bood, gade te slaan

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 10