Een droeve plechtigheid te Tilburg. Treinontsporing te Woerden. Bij het uitdragen van het stoffelijk overschot van baron Von Hoesch, den Duitschen gezant te Londen, dat via Dover met een Engelschen torpedoboot naar Duitsch- land wordt overgebracht, waren talrijke Engelsche autoriteiten o.a. Sir Simon (x) en Lord Eden (xx) aanwezig Bij het station Woerden zijn Woensdag van den trein Utrecht den Haag acht wagons ontspoord. De materieele schade was aanzienlijk I ijdens de rondgang van H. M. de Koningin op de tentoonstelling Prima Vera te Rotterdam, welke expositie Woensdag door de vorstin bezocht werd Op de begraafplaais Vredehofie Tilburg had Woensdag de begrafenis plaats van de drie meisjes, die bij het auto-ongeluk te Heesch om het leven kwamen Paaschvacantie- Voor de vijvers van Regents Park Ik heb mijn fiets volgeladen met bijenkorven. Een aardig snapshot op de Tilburgsche voorjaarsbijenmarkt, die Woensdag aldaar werd gehouden De bekende wielrenner Jan Pijnenburg hield Woens- f dag in zijn woonplaats Tilburg receptie ter gelegen heid van zijn 12Vs-jarig wielrennersjubileum, waarbij vele bekenden uit de sportwereld hem kwamen ge- lukwenschen Generaal Schweissgut en admiraal Abrial, bij hun vertrek uit Parijs naar de vergadering der generale staven van Engeland, Frankrijk, België en Italië te Londen Dr. A. van Schelven, lid der Ned. Roode Kruis- ambulance in Abessynië, is Woensdag te Arnhem teruggekeerd, waar hij verwelkomd werd door den heer B. W. de Can ter, bestuurslid van het Ned. Roode Kruis Londensche schooljeugd is er op de te Londen volop gelegenheid tot zeilen

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4